Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 14:00   #3661
syb
Raczkowanie
 
Avatar syb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 279
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
straszne rzeczy sie dzieją na tym forum
prosze Was, nie kłóćicie sie, pomagajnie nowym, upominajcie, ze trzeba czytac książke i zaglądać na pierwszą strone forum, ale w miły sposób, szczerze to nie zauważyłam niemiłego, co najwyzej troche niecierpliwy

kiedys uwielbiałam pisac na tym forum, teraz jakos zapału wielkiego nie mam, są tu częste spięcia

zanim załozyłam pierwszy wątek naczytałam sie mnóstwo o tej diecie, przyczytałam ksiązke 5 razy od góry do dołu od dołu do góry, przewertowałam internet, czytałam opinie, pytałam sie lekarza, wszystko, a i tak miałam kilka problemów, ba! kilkanascie jak nie kilkadziesiąt

jadłam na początku mąke kukurydziną - chudłam, jadłam parówki drobiowe (ba! teraz tez mi sie zdarza, mimo ze są absolutnie fe) - tez chudłam, jadłam ketchup z cukrem - chudłam, teraz troche sie boje pisać o swoich grzechach, tymbardziej z premedytacją popełnianych no bo... jest inaczej
zawsze kierowałam sie zasadom, ze czym bylaby dieta, gdyby nie grzeszki
nigdy tez nie zrozumiem zaostrzania przez niektóre Dukanki zasad diety bo są zastoje... mialam zastoje, ba, miesieczne, nie zaostrzalam zasad, dieta wcale nie jest az tak łagodna, a schudłam dziewczynki, duzo schudłam na Dukanie i chudne dalej, wazylam blisko 80 kg... mimo przerwania, nie wróciły mi kg

przyznam szczerze nie moge sie tez teraz tu odnaleźć... dobra, koncze bo zrobiłam takie OT, ze jeszcze mi sie oberwie

a zeby bylo choc troche na temat...
zjadłam dziś placka dukanowego z szynką drobiową, wieśniaka, jogurt naturalny (tak! jogurt! i to activie), dwa jajka a na obiad mam mielone wołowe z grilla elektrycznego s sosem musztardowym
dalej jeszcze nie wiem

No i zjadłam wczoraj kruche ciastko, sztuk jeden. Nie żałuje, dobre było
a do tego spadek od 20.04 (3 dni faza I, 4 dni PW, 1 dzien P) 2, 6 kg

naprawde serdecznie Was pozdrawiam i zycze sukcesów
no i podziwiam tez napewno Wasze zelazne zasady
nie bijcie...
jak ja mam ochotę Cię uściskać za ten post!!! Za takie normlane i zdrowe podejście do diety i do tego forum.... brakowalo mi tego wszystkiego. Myslałam, ze tylko ja już zostałam i tylko ja nie mam zamiaru sie kamienować, ża kawałek czekolady czy ciasta....

ufff dzięki Ci za ten post !
__________________
-------------------------------
Od Jutra Ideal

syb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:01   #3662
Do celu Joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Ja też podczas spotkań z TŻ ćwiczę silną wolę. Zawsze robię mu kanapeczki albo dam coś słodkiego A ja siedzę i najczęściej popijam herbatę obserwując jak on się zajada
Hahhahha Ty to normalnie "masochistka"
Do celu Joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:02   #3663
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
a po jakim czasie od wstania sie wazylas - musi byc conajmniej 15 min - u mnie pol h

od murzynkow mamy jednego eksparta na forum
jakieś 15-20 minut od wstania, po porcelance itd, przed jedzeniem
drugie ważenie było już po podwójnym porannym siku

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Juz sama nie wiem, jak chodze po sklepach to jest najgorzej, zwlaszcza jak wybieram cos slodkiego dla TZ a on wieczorami to szama przy mnie ale jestem twarda
Mnie zaczęło skręcać jak TŻ przy mnie słodycze je. O dziwo nie dlatego, że mam na nie ochotę (bo nie mam! ), ale dlatego, że czytam etykietki i nie mogę patrzeć jak podczas 1 filmu pożera tonę cukru itd wmawiając mi kilka razy dziennie, że musi się wziąć za siebie... bo jest ode mnie w tej chwili prawie 30kg cięższy i wiem, że chce z tym walczyć, ale idzie mu strasznie. Za to wczoraj zawarliśmy układ i zostałam jego osobistym SS-frauem i pilnuję żeby nie jadł słodyczy do końca majowego weekendu

Cytat:
Napisane przez Do celu Joasia Pokaż wiadomość
A może waga się popsuła?? Ja też taką miałam że co na nią weszłam to pokazywała mi inną wagę. Mąż się zlitował i kupił mi nową
mam nadzieję, że nie, bo to waga TŻa
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:02   #3664
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Ja też podczas spotkań z TŻ ćwiczę silną wolę. Zawsze robię mu kanapeczki albo dam coś słodkiego A ja siedzę i najczęściej popijam herbatę obserwując jak on się zajada
Tyle ze ja ze swoim mieszkam a jak ma dzien zarloka to je co ma pod reka a ja tak marze zebym mogla chociaz grama, gramika
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:03   #3665
Olci_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------



a co dodajesz do nich? ( serek/jogurt czy co?)
wszystkiego próbowałam :p
no i tak banalny przepis jak placki otrębowe mi poprostu nie wychodza:p
wszytskie inne tak ale ten nie :P
Olci_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:05   #3666
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Marta 33 Pokaż wiadomość
matko .... wygląda jak kokon, uważaj bo Ci się jakiś motylek z tego wylęgnie
łeee chyba jak mega poczwarka

witam, lepiej pozno niz wcale
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:05   #3667
Olci_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez syb Pokaż wiadomość
jak ja mam ochotę Cię uściskać za ten post!!! Za takie normlane i zdrowe podejście do diety i do tego forum.... brakowalo mi tego wszystkiego. Myslałam, ze tylko ja już zostałam i tylko ja nie mam zamiaru sie kamienować, ża kawałek czekolady czy ciasta....

ufff dzięki Ci za ten post !
dlatego też zapytałam się o ten suplement aqua slim bo wydaje mi się, że aż takie tragiczne to, to nie jest :P
Olci_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:06   #3668
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Wiesz, mam kolezanki co sa na dukanie i tez sobie grzesza- jedna ostatnio wpierniczyla pol paczki ptasiego mleczka! I chudna normalnie, a zastoje czekaja wszystkie. Obojetnie jakbysmy sie trzymaly diety. Ale ja jestem na samym poczatku, bo co to jest kilka dni? wiec nie chce szarzowac zdyscyplinowalam sie ladnie i bede tak trzymac do konca 2 fazy- mam nadzieje Marze o tych 59 kg, bo jak tyle wazylam czulam sie bosko wiec dam rade
o nie, nie, nie, tak to bez przesady
landrynka lub kruche ciastko raz na tydzien to zjem, wypije kieliszek czerwonego wina...
lub ugotowana berlinke z indyka na sniadanie to mi nie przeszkadza w diecie, mimo ze moze schudlabym troche dkg wiecej no
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:07   #3669
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Do celu Joasia Pokaż wiadomość
Hahhahha Ty to normalnie "masochistka"
Coś w tym jest A poza tym z TŻ różnimy się zasadniczo- ja chcę schudnąć a on chce przytyć Więc ja dietkuję, a on wręcz przeciwnie hehe

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Tyle ze ja ze swoim mieszkam a jak ma dzien zarloka to je co ma pod reka a ja tak marze zebym mogla chociaz grama, gramika
Mimo, że ja ze swoim nie mieszkam to jednak Cię doskonale rozumiem Łatwo nie jest, no ale w końcu chcemy schudnąć prawda? Więc trzeba być twardym
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:07   #3670
Marta 33
Rozeznanie
 
Avatar Marta 33
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 903
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Za to wczoraj zawarliśmy układ i zostałam jego osobistym SS-frauem i pilnuję żeby nie jadł słodyczy do końca majowego weekendu
masz odpowiedni rynsztunek jako SS-Frau?
__________________
Zdrowo żyć i być fit

Marta 33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:10   #3671
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
jestem teraz na PP a tam ogorki i papryka.
To może sałatka jajeczna ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...0#post18706160 )
surimi zapiekane ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post17235041 )
albo pasta z wędzonej makreli z surimi ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post16374812 )?

Cytat:
Napisane przez Marta 33 Pokaż wiadomość
masz odpowiedni rynsztunek jako SS-Frau?
jeszcze nie ale zadbam o to
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2010-04-21 o 14:12
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:11   #3672
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Olci_a Pokaż wiadomość
wszystkiego próbowałam :p
no i tak banalny przepis jak placki otrębowe mi poprostu nie wychodza:p
wszytskie inne tak ale ten nie :P
Mi za pierwszym razem nie wyszedl, ale dalam wtedy samo bialko i twarozek chyba. Teraz daje otreby, cale jedno jajo, lyzke jogurtu naturalnego i wychodzi za kazdym razem i jest taki puszysty, nie wiem jak to nazwac :P:
Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
o nie, nie, nie, tak to bez przesady
landrynka lub kruche ciastko raz na tydzien to zjem, wypije kieliszek czerwonego wina...
lub ugotowana berlinke z indyka na sniadanie to mi nie przeszkadza w diecie, mimo ze moze schudlabym troche dkg wiecej no
No, ta kolezanka konczy 2 faze teraz dziwi sie ze ma zastoj i chce PP przedluzyc. Ale wczesniej tez grzeszyla sobie i waga jej spadala jak powinna.
Ja sie boje ze w tej chwili jakbym zaczela normalnie jesc to jojo by mnie zabilo- doslownie. Boje sie jojo i mam zamiar do niego nie dopuscic.... Zrobie co w mojej mocy
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:12   #3673
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Marta 33 Pokaż wiadomość
spięcia są jak w każdej części a 'stare' Dukanki nie potrafią się tu odnaleźć bo juz nowa ekipa weszła, że tak powiem. Poszły gdzieindziej. Ale i tak dajemy sobie radę Czasami któraś zajrzy ale jak zauważyła jedna znich " tyle tu nowych że nie mam cierpliwości czytać "

Ja jestem od II części i odnajduje sie całkiem nieźle Myślę że to kwestia podejścia
a wlasnie ze jestesmy i to od pierwszej czesci
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:12   #3674
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Kurde napisalam jakbym za pierwszym razem otrebow nie dala hehe ale chyba wiesz o co mi chodzi
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:13   #3675
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
To może sałatka jajeczna ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...0#post18706160 )
surimi zapiekane ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post17235041 )
albo pasta z wędzonej makreli z surimi ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post16374812 )?


jeszcze nie ale zadbam o to
Apetycznie wyglądają te paluszki zapiekane
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:15   #3676
Olci_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 449
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mi za pierwszym razem nie wyszedl, ale dalam wtedy samo bialko i twarozek chyba. Teraz daje otreby, cale jedno jajo, lyzke jogurtu naturalnego i wychodzi za kazdym razem i jest taki puszysty, nie wiem jak to nazwac :P:


No, ta kolezanka konczy 2 faze teraz dziwi sie ze ma zastoj i chce PP przedluzyc. Ale wczesniej tez grzeszyla sobie i waga jej spadala jak powinna.
Ja sie boje ze w tej chwili jakbym zaczela normalnie jesc to jojo by mnie zabilo- doslownie. Boje sie jojo i mam zamiar do niego nie dopuscic.... Zrobie co w mojej mocy
dodaje 1 jajko, otręby jakieś 2 łyżeczki, serek homo i na patelnie...
robią się straszne bąbelki tzn. pasuje i iapka a nie placki...
podejść było 10000000000000000000000- różne konsystencje i niccc :P
Olci_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:15   #3677
joanna110977
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdzieś na Południu Polski
Wiadomości: 207
GG do joanna110977
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny (powinnam napisać dzieciaczki, bo toż to sam kwiat młodzieży tutaj)
Dzisiaj szybciutko, nawet kawy się nie mogę napić, bo lecę zrobić badania krwi w związku z tą cholerną laparoskopią, która mnie czeka w poniedziałek ;( Boję się jej okropnie, ale jak już ze mnie wyciągną woreczek żółciowy pełen kamieni, to od razu będzie mnie z kilo mniej No i nie mogę się nawet kawy przed badaniami napić.
Jak wrócę napiszę, jak dieta wpływa na wyniki krwi. Badania miałam robione miesiąc temu, po miesiącu będę miała porównanie.
U mnie po big kolacji dzisiaj 0,4 kg na minusie. Jestem w szoku, jak można tak dużo żreć i chudnąć....
Trzymajcie się cieplutko
Nie martw się i nie bój laparoskopii...ja też miałam (już 6 lat temu) i też mi sporo wyjęli tych kamyków...Ale głowa do góry...będzie dobrze
__________________
DUKAN
Start:13.04.2010r
Wzrost:179cm
Waga wyjściowa:XXX kg
Jest mnie mniej - 6,4kg
Na pewno mi się uda!!!
joanna110977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:17   #3678
Majlinka22
Raczkowanie
 
Avatar Majlinka22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 53
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez halcia69 Pokaż wiadomość
Emilia3000 i inne madralinskie...zagladam na to forum juz od kilku watkow i to co sie dzieje w 8 czesci jest wielka porazka...Emila wiekszasc dziewczyn jest nowa, wiec mozesz sie szarogesic, w poprzednich czesciach dostawalas pstryczka od prawdziwych dukanek i przestawalas podskakiwac...jezeli jestes tak wyedukowana w kazdym temacie to moze powinnas otworzyc swoj watek pt. rady emilii i wowczas odpowiadasz komu chcesz i co chcesz. To jakas paranoja, zeby przepraszac za to , ze zadaje sie pytanie, zastanawiac sie ,czy pani Emilia sie nie zdenerwuje...mam nadzieje ze nastepnym razem pomyslisz, zanim zaatakujesz.A i jeszcze cos ...jesli mam byc szczera to twoje efekty w odchudzaniu cos nie ida w parze z twoja pseudo wiedza...a przeciez jestes doskonala, nigdy nie naginasz zasad dukanowych , nigdy nie grzeszysz, kazdy kes ktory trafia do twych ust jest czysto dukanowy. Z mojej strony to wszystko.
Brawo! Popieram...
Jestem tutaj od 7. wątku, ani trochę się nie udzielam, bo nie mam na to za bardzo czasu, ale jak już się ktoś zobowiązał(nie wiem przed kim i po co) odpowiadać na każde pytanie nowych to jego problem.
Emi - to miło z Twojej strony że chcesz pomóc, ale może czasem warto odejść od kompa, bo jesteś tu ciągle. I to czasem może powodowac zły humor, na który nie ma miejsca na forum o dukanie
__________________
NOWA JA
75[LIST]75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Majlinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:18   #3679
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez syb Pokaż wiadomość
jak ja mam ochotę Cię uściskać za ten post!!! Za takie normlane i zdrowe podejście do diety i do tego forum.... brakowalo mi tego wszystkiego. Myslałam, ze tylko ja już zostałam i tylko ja nie mam zamiaru sie kamienować, ża kawałek czekolady czy ciasta....

ufff dzięki Ci za ten post !
Cytat:
Napisane przez Olci_a Pokaż wiadomość
dlatego też zapytałam się o ten suplement aqua slim bo wydaje mi się, że aż takie tragiczne to, to nie jest :P
o jaaaa, zebym nie była oskarzona o wskrzeszanie jakiegoś buntu
pilnujcie sie dziewczynki diety! nie chce namawiac do złego...
opisuje tylko swoje praktyki
idealne nie są ale nie żałuje - chudne, pewnie nieco wolniej (choc nie zauwazyłam)
czasem mam wrazenie, ze dlatego nie mam problemów ze zgubieniem kg, mój organizm nigdy nie przezył ostrych restrykcji, grzesze z ogromnym umiarem, nie katuje sie tygodniami książkowymi zasadmi, wiec jak 2 dni skupie sie na czystych zasadach diety, tych najbrdziej optymalnych, bez słodzika, skrobi itp to mam efekty wręcz spektakularne po tym jak np przybedzie mi 0,5 kg bo jadłam 3 dni pod rząd dukanowe nalesniki na łyżce skrobii, bądź maki kukurydzianej jak skrobii nie mam

taką sugestie tez (dot, przyzwyczajania sie organizmu) dostałam od lekarza, bo jak juz pisalam chudne z Dukanem pod opieka lekarza przez przebyte problemy z nerkami...
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:21   #3680
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
na szybko pokroiłam tą larwę na kawałki, podsmażyłam na czosnku i natce, i wyszło coś ala ziemniaczki, ale tylko z wyglądu w smaku nawet nei potrafie określić, ale pozytywne

jednak nadal jestem głodna
__________________
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:22   #3681
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Witam serdecznie
od wczoraj powinnam być na III ale moja waga po pobycie w szpitalu nieco wzrosła a poza tym jutro spodziewam się @ więc od wtorku jestem na P i pociągnę do piątku a II fazę do końca miesiąca

jedyne pocieszenie to to, że w centymetrach mi nie przybyło

Cytat:
Napisane przez Marta 33 Pokaż wiadomość
jakby co to doszłam już o co chodzi w klubie i

zaproszenia wysłałam
chyba mnie coś ominęło? o jaki klub chodzi? może też bym się załapała?

Cytat:
Napisane przez karo32708 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Katowicach i pogoda fatalna, zimno i ponuro niestety
witam sąsiadkę
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:24   #3682
syb
Raczkowanie
 
Avatar syb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 279
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez natalaplo Pokaż wiadomość
o nie, nie, nie, tak to bez przesady
landrynka lub kruche ciastko raz na tydzien to zjem, wypije kieliszek czerwonego wina...
lub ugotowana berlinke z indyka na sniadanie to mi nie przeszkadza w diecie, mimo ze moze schudlabym troche dkg wiecej no
tylko czy to dkg wiecej jest warte tego, że się świruje ?
Ja oczywiście też staram się za bardzo nie popuszcać wodzy fantazji jeśli chodzi o jedzenie, ale czasami pół kostki czekolady - dietetycznej, naprawde powoduje, że nie mam spierniczonego całego wieczóru, po równie spierniczonym całym dniu w pracy.
__________________
-------------------------------
Od Jutra Ideal


Edytowane przez syb
Czas edycji: 2010-04-21 o 14:25
syb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:25   #3683
Do celu Joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez joanna110977 Pokaż wiadomość
Nie martw się i nie bój laparoskopii...ja też miałam (już 6 lat temu) i też mi sporo wyjęli tych kamyków...Ale głowa do góry...będzie dobrze
Witaj Joanna
Mamy widzę identyczny nie tylko cel ale chyba też wspólne imię i rocznik???
Do celu Joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:26   #3684
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
na szybko pokroiłam tą larwę na kawałki, podsmażyłam na czosnku i natce, i wyszło coś ala ziemniaczki, ale tylko z wyglądu w smaku nawet nei potrafie określić, ale pozytywne

jednak nadal jestem głodna
Faktycznie wyglądają jak ziemniaczki
Też mam paluszki surimi, ale na razie nie zdecydowałam się jeszcze ich przyrządzić...
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:27   #3685
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Emilia3ooo ty to potrafisz jednym zdaniem spowodować burzę w szklance wody

odebrałam w poniedziałek moje "nowe" bo przerobione z rozmiaru 42 na 36 dwie sukienki i przeraziło mnie jedno - jestem "płaska" - znikł mi biust oraz brzuch
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:29   #3686
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez syb Pokaż wiadomość
tylko czy to dkg wiecej jest warte tego, że się świruje ?
Ja oczywiście też staram się za bardzo nie popuszcać wodzy fantazji jeśli chodzi o jedzenie, ale czasami pół kostki czekolady - dietetycznej, naprawde powoduje, że nie mam spierniczonego całego wieczóru, po równie spierniczonym całym dniu w pracy.
nie jest warte, za nic w swiecie
kocham czasem po calym dniuw pracy popic pół kieliszka czerwonego wina do jakze pysznej dietetycznej wołowinki
mam wrecz taki zwyczaj, w piatki...
nie oddałabym tego! o niee...
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:29   #3687
Do celu Joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Faktycznie wyglądają jak ziemniaczki
Też mam paluszki surimi, ale na razie nie zdecydowałam się jeszcze ich przyrządzić...
Paluszki surimi możesz zjeść bez żadnego przygotowywania. Są dobre bezpośrednio po rozmrożeniu. Dla mnie mają nawet lepszy smak na zimno niż na ciepło.
Do celu Joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:30   #3688
patrycja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Dziewczyny używacie oleju parafinowego do smażenia?? i w jakiej ilości??
patrycja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:32   #3689
Do celu Joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 138
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez patrycja1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie oleju parafinowego do smażenia?? i w jakiej ilości??
ABSOLUTNIE NIE!!! olej ten pod wpływem podgrzewania wydziela jakieś trujące związki
Do celu Joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:32   #3690
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 8

Cytat:
Napisane przez Majlinka22 Pokaż wiadomość
Brawo! Popieram...
Jestem tutaj od 7. wątku, ani trochę się nie udzielam, bo nie mam na to za bardzo czasu, ale jak już się ktoś zobowiązał(nie wiem przed kim i po co) odpowiadać na każde pytanie nowych to jego problem.
Emi - to miło z Twojej strony że chcesz pomóc, ale może czasem warto odejść od kompa, bo jesteś tu ciągle. I to czasem może powodowac zły humor, na który nie ma miejsca na forum o dukanie
juz powiedzialam ze koniec z moją pomocą
robta se co chceta, wprowadzajac wlasne modyfikacje czy nie czytajac ksiazki
otreby sa fuu beee - to prosze bardzo - nikt nie kaze ich jesc - najwyzej nawabicie sie hemoroidow, raka jelita grubego albo zatrujecie sobie oragnizm nie nie odwiedzajc porcelanki kilka dni - chyba z jakiegos powodu sie ja wydala na z siebie, albo rozwalicie sobie perylstatyke jelit lykajac xenne i inne wynalzki
woda nie wchodzi - po co komu sprawne nerki
warzywa są nie dobre - wyniszczenie organizmu przez brak witamin i soli minerlanych
zarcie cukru, ciastek i Bog wie czego - rozregulowanie metabolizmu na bardzo dlugo,

ale po co czytac ksiazke jak sie samemu wszystko najlepiej wie
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.