Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 13:37   #1741
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa on nie jest taki superjasny. Kupiłam go z myślą o tym, żeby trochę nadawał koloru, to jest taki naturalny, "polski", żółtawy beż. (bez solary ). Kolor nazywa się 23 Ivory. Z tego co pamiętam to 12 jest bardzo jasna, ale za to różowa.
Dzięki
Właśnie mnie olśniło, że powinnam mieć gdzieś próbkę tego podkładu, bo był dodawany do TS kiedyś. No i znalazłam TS z próbką Akurat jest ten 23 do cery suchej, więc jeszcze dziś go wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wróciłam niedawno do domu, szefowa kazała mi się wykurować Zaraz wskakuję pod kocyk. Miłego popołudnia wszystkim
No to będziemy się kurować razem Bo ja muszę wyzdrowieć Czeka mnie cały weekend w pracy i nie mogę się rozchorować Jeszcze jedna z nas jest na urlopie, druga jedzie w poniedziałek na delegację na 4dni, więc zostajemy we 2 i nie ma opcji, żebym poszła na L4. Podjadę może potem z TŻ samochodem i załatwię, co mam załatwić, bo jednak sama nie jestem w stanie iść. Zresztą muszę jeszcze posprzątać w pokoju i wziąć się za tego kebaba na obiad, a właściwie obiado-kolację. Póki co wzięłam gorący prysznic, wypeelingowałam się i wysmarowałam marakujką, założyłam różową cukierkową bieliznę i zamierzam tak odpędzać i deszcz i chorobę Szkoda tylko, że teraz jest mi jeszcze bardziej gorąco i słabo niż wcześniej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:56   #1742
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa szczęściaro testuj ten podkład w takim razie Widzę, że odkryłaś też mój sposób na wiosenną depresję normalnie nie przepadam za różem, ale mam taki zestaw antydepresyjny (w tej chwili właśnie na sobie) składający się z różowych spodni od piżamy, żarówiastej różowej koszulki, różowych skarpetek z Hello Kitty i różowej opaski do włosów.

Jeszcze 2,5 strony i przerwa.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:23   #1743
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa szczęściaro testuj ten podkład w takim razie Widzę, że odkryłaś też mój sposób na wiosenną depresję normalnie nie przepadam za różem, ale mam taki zestaw antydepresyjny (w tej chwili właśnie na sobie) składający się z różowych spodni od piżamy, żarówiastej różowej koszulki, różowych skarpetek z Hello Kitty i różowej opaski do włosów.
Dopiero jak zobaczyłam zdjęcia próbek na Allegro, to sobie uprzytomniłam, że gdzieś już takie coś widziałam Dobrze, że tego TS czytałam w poczekalni u lekarza, bo pewnie inaczej próbkę dawno bym oderwała i gdzieś ciepnęła niewiadomo gdzie A tak to grzecznie sobie leżała przyklejona w gazecie.

Sama też za różem nie przepadam, zwłaszcza, że nieco mi się gryzie z włosami, ale jak znalazłam tak tanio ten stanik, to nie mogłam się oprzeć. Będzie idealny na lato. Jeszcze tylko muszę do niego dorwać szorciki, o takie (tylko trzeba sobie zmienić kolor na Pink with Silver). Rozbraja mnie tył

***************

A wracając jeszcze do marakujek TBS. rzyrafko, muszę Cię zmartwić, ale peeling już tak fajnie nie pachnie , wręcz jego zapach jakoś się rozpływa w powietrzu. Ale ściera fajnie, mimo iż nie jest ani bardzo ostry ani gruboziarnisty. To takie średnio-ostre drobinki zatopione w ciapajowatym żelu Zresztą, sama się przekonasz.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:27   #1744
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mag w takim razie Tobie też zdrówka życzę
Ja chwilę poleżałam i czuję się ciut lepiej, ale i tak na noc mam zamiar wysmarować się maścią wygrzewającą (śmierdzi jak nie wiem co, więc tylko taka opcja wchodzi w grę ) i wziąć coś przeciw grypie. To mnie powinno postawić na nogi.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:39   #1745
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A bo zgubili jedno moje podanie podpisane przez dziekana i teraz jestem w kropce, bo to oczywiście moja wina , a drugi raz nie dostanę już zgody na to na co dostałam. Mam nadzieję, że jakoś to załatwię.

Za to mam wejściówki na sobotni Kabareton. A skąd Ty masz swoje?

No i źle, źle, że rozszerzony angielski był prosty. Bardzo źle.
No kurcze, ale burdel mają

Od znajomej znajomej, to były jakies specjalne zaproszenia z Fundacji Bratniak- coś takiego, podwójne. Siostry się wybawiły na maksa, tylko złe, ż eKazik bisów nie dał

Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
rzyrafko tez dostałam taką paczuchę NicNaców Kurier wręczył mi ją wczoraj o 21:45, co za pora...
Smacznego, już wiem czemu ja nie dostałam ich- bo w tamtej ankiecie wypełniłam że wole słodkie przekąski niż słone i dostałam właśnei następnego maila w sprawie słodkości, trzymajcie kciuki
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
właśnie o taki odcień mi chodzi, tylko mógłby być trochę tańszy

Potrzebuję kremu na noc, dobrze nawilżającego, odżywczego i byłoby idealnie gdyby przeciwdziałał pierwszym zmarszczkom Największą ochotę mam na Nirvanesque Enriche ale wolałabym nie wydawać aż tyle. Co możecie polecić?
Jeśli nic innego mnie nie skusi to wezmę Nuxe.
No, też mi sę bardzo spodobał ale zupełni enei dla mnie a jakby mi się zachciało to się przeciągnę brązowym cieniem

Przyjrzyj się kremom Dr Scheller. Ja jeszcze swojego nie próbowałam, ale mama nadal jest zadowolona z balansującego do cery wrażliwej- podrażnienia nikną w oczach zaraz po posmarowaniu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Skoro już przy Bielendzie jesteśmy - nie jestem zadowolona z dwufazy awokado Nie zmywa do końca i szczypie w oczy
A ja po pierwszym teście jestem gotowa kupić, w porównaniu do Maybelline niczym się nie różni
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Miałam to samo na swojej maturze. To było kilka dni wyjętych z życiorysu. Rozszerzona matma, angielski, geografia, niemiecki. Siedzieliśmy w przerwach między podstawą a rozszerzeniem i graliśmy w karty.

Wąchałam dzisiaj te nowe żele Luksji z peelingiem. Boskie zapachy, wszystkie mi się podobają. Ale wzięłam tylko brzoskwinię z papają, bardzo przypomina TBSową serię papaya.
Siostra tańczyła żeby się obudzić

Znów kusisz Oparłam się już nowościom z Oriflame, moż ejeszcze kiedys będą, a jak nie to trudno, ich strata
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś do drogerii po moją farbę i zobaczyłam serię AA Naturalne Rozświetlanie w promocji za 9.90zł (każdy produkt) i oczywiście dostałam oczopląsu, bo bardzo chciałam te kosmetyki wypróbować. Jednak rozum zwyciężył i nie kupiłam nic, bo wszystko mam, a poza tym nie sprawdziłam recenzji w KWC () i boję się podrażnienia/zapychania. Jestem z siebie dumna.
Brawo, my razem z Tobą
Cytat:
Napisane przez mala30 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ogromna prosbe pisze pracwe licencjacka na temat sephory, mozecie mi powiedziec kto jest najczestszym klientem tego sklepu czy kobiety czy mezczyzni w jakim wieku , dziekuje
Chyba najbardziej zgodną z prawdą odpowiedź uzyskasz od spredawczyń
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Też trochę poszalałam wczoraj - kupiłam: płyn do demakijazu oczu, tonik, szampon, odżywkę, peeling mechaniczny, tusz i podkład; dziś wspomnianą farbę i żel pod oczy. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to były same niezbędniki i do tego oparłam się dziś serii AA.
Jaki podkładzik? Ja dziś macałam te nowe 24h Maybelline, dopiero czwarty kolor z kolei moż ebyć dobry, w sumie mnei zaciekawił bo ma taką lekką konsystencję i wydaje się nawet kryjący.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są prezenty na Rossnecie.
No świetnie, a ja właśnie wracam z rossmanna
No więc przybyło: 2 żele Fa Body Smoothie, mydełko konwaliowe, duży HE do tłustych +gratisowa odzywka do łamiących się i Lady Speed Stick Clinical. I 2 pasty colgate MaxFresh. W kazdym razie wszystko prócz odżywki to zapasy
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie mnie olśniło, że powinnam mieć gdzieś próbkę tego podkładu, bo był dodawany do TS kiedyś. No i znalazłam TS z próbką Akurat jest ten 23 do cery suchej, więc jeszcze dziś go wypróbuję.
O, to i ja jej poszukam, chyba dałam siostrze ale i tak pewnie nie użyje więc jej ukradnę.

Do lekarza oczywiście się nie dostałam, spróbuję w przychodni studenckiej ale dziś mi się juz nie chce, moze wieczorem wpadnę/zadzwonię.

Idę smażyć rybeczki na obiadek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:59   #1746
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jaki podkładzik? Ja dziś macałam te nowe 24h Maybelline, dopiero czwarty kolor z kolei moż ebyć dobry, w sumie mnei zaciekawił bo ma taką lekką konsystencję i wydaje się nawet kryjący.
Powinnam raczej napisać krem tonujący, bo kupiłam Ziaję Nuno.
Ja chcę powoli zrezygnować z używania podkładów, jak jeszcze trochę polepszy mi się cera będę mogła używać jedynie supkiego pudru i odrobiny krektora.

W obiegu podkładowo-pudrowym mam:
- resztkę Maybelline Dream Satin Liquid - ten od Ciebie jeszcze.
- resztkę kompaktu Clinique - nie polecam, wchodzi w pory, ciemnieje i szybko się świeci
- resztkę pudru sypkiego MySecret - uwielbiam go, na szczęście znowu pojawił się w Naturach, więc zaopatrzę się w kolejne opakowanie.
- krem tonujący Nuno Ziajki.

Na tego Maybelline Superstay 24h miałam ochotę, ale jakoś mi się odwidziało.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:03   #1747
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksjaa jaki masz kompakt Clinique? Almost Powder może? ja byłam nim zachwycona

rzyrafko dam znać jak przetestuję Luksję (jak skończę ten podrozdział to idę się kąpać, obowiązkowo ), ale obawiam się, że skończy się to zakupem pozostałych dwóch zapachów. A Ciebie bardzo proszę o opinię na temat antyperspirantu LSS.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 15:11   #1748
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Superpowder Double Face Powder.
Mam go w palecie, kompletnie mi nie leży.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:16   #1749
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Dziwię się że o takim świcie już zdążyłaś być na poczcie

o 9 jest najmniej ludzi, a ja nie lubię stać w kolejkach
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To zależy jakie ktoś miał przejścia w życiu. Jak koleś jest wychuchany wydmuchany przez rodziców to i w wieku 30 lat ciężko o dojrzałość.
nie no, jasne, ale rówieśników nigdy nie traktowałam jako potencjalnych materiałów na chłopaka
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wąchałam dzisiaj te nowe żele Luksji z peelingiem. Boskie zapachy, wszystkie mi się podobają. Ale wzięłam tylko brzoskwinię z papają, bardzo przypomina TBSową serię papaya.
ja jeszcze nie miałam okazji być w Leclercu żeby je obejrzeć, ale już w gazetce ten zapach mnie zainteresował
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jeszcze, że widziałam nowe żele Gillette dla kobiet. Był między innymi lawendowy i to w promocji. Ale się powstrzymałam!
no wreszcie! jesteśmy rok do tyłu za resztą Europy ja się czaję na morelowy
i kuszą maszynki Venus z promocji rossmannowej
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Co to za seria naturalna z prof. Loreala?Jakaś nie na czasie jestem...
są bez silikonu, naturalne składniki, brak parabenów etc. - dość dużo ich wypuścili ostatnio
np: klik klik klik
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-05-07 o 15:19
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:33   #1750
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Kupiłam dwie wody toaletowe Chupa Chups. Obie absolutnie niepotrzebne. Polecam!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:58   #1751
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kupiłam dwie wody toaletowe Chupa Chups. Obie absolutnie niepotrzebne. Polecam!
Co tam, że niepotrzebne. Ważne, że poprawiły Ci nastrój.

Właśnie zmyłam farbę i siedzę z maską na włosach, potrzymam godzinkę, potem zmywam. A wieczorem zrobię sobie spa ze świeczkami w łazience i spokojną muzyką - tego mi dziś potrzeba.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 17:04   #1752
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rzyrafko dam znać jak przetestuję Luksję (jak skończę ten podrozdział to idę się kąpać, obowiązkowo ), ale obawiam się, że skończy się to zakupem pozostałych dwóch zapachów. A Ciebie bardzo proszę o opinię na temat antyperspirantu LSS.
Ja będe twarda, Luksja tak szybko nie zniknie chyba z półek
Co do LSS oczywiście, od jutra go zacznę używać, na razie na dzień żeby miec porównanie z innymi antyp. Kulka adidasa juz mnie do szału doprowadza, bo nawet działa, ale za chiny nie mogę jej domyć mydłem i dopieor po mocniejszym szorowaniu lub pilingu laskawie się wałkuje
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
są bez silikonu, naturalne składniki, brak parabenów etc. - dość dużo ich wypuścili ostatnio
seria CACAO jest do wygrania w TS, oczywiście sms już poszedł (na fotce jest tylko maska i szampon, ale nei jest napisane co konkretnei do wygrania, jeynie "zestaw")
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kupiłam dwie wody toaletowe Chupa Chups. Obie absolutnie niepotrzebne. Polecam!
Mi wystarczyły dzisiejsze żeliki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:46   #1753
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag w takim razie Tobie też zdrówka życzę
Ja chwilę poleżałam i czuję się ciut lepiej, ale i tak na noc mam zamiar wysmarować się maścią wygrzewającą (śmierdzi jak nie wiem co, więc tylko taka opcja wchodzi w grę ) i wziąć coś przeciw grypie. To mnie powinno postawić na nogi.
Ja się o dziwo lepiej poczułam sama z siebie, po południu. I teraz oprócz tego, że nic mi się nie chce, mam katar i coś tam kaszlę, to jest w miarę. Niemniej jednak szprycuję się gripexem, bo jutro 11h wśród tłumów ludzi i pod nawiewem klimy raczej mi nie pomoże w walce z wirusem, wręcz przeciwnie Zresztą jeszcze tata mi kicha i prycha. No ale on chociaż dostał dziś antybiotyki.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Smacznego, już wiem czemu ja nie dostałam ich- bo w tamtej ankiecie wypełniłam że wole słodkie przekąski niż słone i dostałam właśnei następnego maila w sprawie słodkości, trzymajcie kciuki
A ja kurczaki nic nie dostaję I nie wiem czemu Czy to, że zwlekałam prawie rok z odesłaniem do nich oświadczenia już mnie całkiem dyskwalifikuje?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja po pierwszym teście jestem gotowa kupić, w porównaniu do Maybelline niczym się nie różni
Też mi się spodobał, zwłaszcza zważywszy na cenę. Jak mi się znudzi micel albo jak go zmęczę i nic ciekawszego na horyzoncie się nie pojawi, to też się skuszę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Znów kusisz Oparłam się już nowościom z Oriflame, moż ejeszcze kiedys będą, a jak nie to trudno, ich strata
Też mam nadzieję, że będą, bo zapach imbirkowy bardzo mi się spodobał. Co prawda chciałam scrub teraz, ale i tak jest w brakach, więc bez sensu. Najwyżej do mojego masełka dokupię Joaśkowy mini-peeling imbirkowy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jaki podkładzik? Ja dziś macałam te nowe 24h Maybelline, dopiero czwarty kolor z kolei moż ebyć dobry, w sumie mnei zaciekawił bo ma taką lekką konsystencję i wydaje się nawet kryjący.
Też je macałam i też mi się spodobał, ale chyba trzeci z kolei. Tylko oczywiście z racji tego, że byłam i z TŻ i półprzytomna, to zapomniałam potem popatrzeć na wysmarowaną dłoń w świetle dziennym. Następnym razem muszę się wybrać do Rossmanna z pojemniczkiem i sobie odlać na próbę.
A sama z Rossmanna wyszłam tylko z małym zmywaczem i puszeczkami dla kota

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, to i ja jej poszukam, chyba dałam siostrze ale i tak pewnie nie użyje więc jej ukradnę.
Poszukaj, bo zapowiada się fajnie Chociaż korci mnie, żeby przetestować i ten do mieszanej, bo na lato może być lepszy. Niemniej jednak po pierwszym teście jestem zadowolona, zwłaszcza z odcienia Po noskowym opisie spodziewałam się średniej krajowej dostępnych u nas podkładów, a tu naprawdę ładny jasny beżyk. W dodatku nie odcina mi się od szyi Kryje delikatnie, ale moje czerwone poliki zakrywa, a jak się go więcej wklepie miejscowo, to nawet i pęknięte naczynko na nosie. Tylko pod wieczór nie wyglądał już najlepiej, ale i dałam go na treściwy krem, i spędziłam 1,5h godziny w kuchni robiąc hurtem kebaby.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Powinnam raczej napisać krem tonujący, bo kupiłam Ziaję Nuno.
Ja chcę powoli zrezygnować z używania podkładów, jak jeszcze trochę polepszy mi się cera będę mogła używać jedynie supkiego pudru i odrobiny krektora.

W obiegu podkładowo-pudrowym mam:
- resztkę Maybelline Dream Satin Liquid - ten od Ciebie jeszcze.
- resztkę kompaktu Clinique - nie polecam, wchodzi w pory, ciemnieje i szybko się świeci
- resztkę pudru sypkiego MySecret - uwielbiam go, na szczęście znowu pojawił się w Naturach, więc zaopatrzę się w kolejne opakowanie.
- krem tonujący Nuno Ziajki.
Ja dopiero latem, jak się trochę opalę, mogę nie używać podkładu. W pozostałe pory roku moje zaczerwienienia na policzkach są zbyt widoczne.
A właśnie miałam Was pytać o jakiś dobry i niedrogi sypki puder i właśnie widzę, że już znalazłam odpowiedź Tylko czy on jest transparentny czy są różne odcienie czy jak? Bo u mnie Natury niet, ale zawsze mogę kogoś zatrudnić do zanabycia go w moim imieniu

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa jaki masz kompakt Clinique? Almost Powder może? ja byłam nim zachwycona
Też mi się spodobał po wstępnych testach i byłam bliska kupna, ale w końcu poznałam minerały EDM i jakoś o nim zapomniałam. Ale może teraz jak będę w UK i już kompletnie nie będę wiedziała co z kasą zrobić, to sobie kupię

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co do LSS oczywiście, od jutra go zacznę używać, na razie na dzień żeby miec porównanie z innymi antyp. Kulka adidasa juz mnie do szału doprowadza, bo nawet działa, ale za chiny nie mogę jej domyć mydłem i dopieor po mocniejszym szorowaniu lub pilingu laskawie się wałkuje
To czekam na relację.

Ja dziś wylookałam w Skarbie, że będą nowe Garniery dla facetów. Tylko kurczę, im gwarantują 72h skuteczności, a nam to tylko 48h. Dyskryminacja

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-07 o 22:52
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 08:42   #1754
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja dopiero latem, jak się trochę opalę, mogę nie używać podkładu. W pozostałe pory roku moje zaczerwienienia na policzkach są zbyt widoczne.
A właśnie miałam Was pytać o jakiś dobry i niedrogi sypki puder i właśnie widzę, że już znalazłam odpowiedź Tylko czy on jest transparentny czy są różne odcienie czy jak? Bo u mnie Natury niet, ale zawsze mogę kogoś zatrudnić do zanabycia go w moim imieniu
Puder sypki z MySecret jest transparentny.
Gdzieś w wątku o kosmetykach tej marki dziewczyny wrzucały swatche, poszukaj sobie, wtedy ocenisz czy Ci pasuje.

Jakie piękne słońce u mnie!
Rodzice pojechali na działkę, a ja zmykam na korki.

Miłego dnia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:11   #1755
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Vibesko, a wiesz, że ja byłam w środę na koncercie East West Rockers? I też strasznie za mną chodzi ta piosenka..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:23   #1756
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


U mnie dziś też pięknie i ciepło, więc pojechałam zaraz z rana na zakupy Nawet ból głowy mi nie przeszkodził.
Zgrzeszyłam w Reserved, pięknie ciuchy tam są a ja dawno nie odwiedzałam tego sklepu i teraz żałuję. Kupiłam rażąco-różowy biustonosz, czarną dopasowaną spódniczkę mini, ale taką bardziej elegancką i jeśli założę do niej czarne kryjące rajstopy mogę w niej do pracy śmigać. Do tego jeszcze kupiłam szarego zwykłego longa z krótkim rękawkiem w taki jakby panterkowy wytłaczany wzorek.
I widziałam piękne buciki w RE Na niewysokim obcasie peep-toe i to wycięcie na paluchy z przodu jest ozdobione taką jakby "plisowanką". Były szare i różowe, zmierzyłam je i 36 leżały idealnie, jednak 200 zł za takie buty wydało mi się trochę za dużo. Poczekam może je przecenią choć trochę. A jak nie to chyba po nie wrócę w najbliższym czasie...

Wpadła też do Natury i oczom wierzyć nie mogłam! Są szampony Garniera i masła Bielendy Nie mogłam przejść więc obok nich obojętnie (dowód poniżej).
Co do samoopalacza Daxa - wzięłam w ciemno, miałam kiedyś chusteczki i samoopalacz w piance i byłam zadowolona, więc mam nadzieję, że z tego kremu też będę. Już go nałożyłam na twarz i czekam co wyjdzie

EDIT: Znalazłam fotkę tych butów, sama nie wiem czy warto dać za nie tyle kasy? Ale są śliczne i wygodne bardzo.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-05-08 o 10:38
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 14:18   #1757
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Isa, daj znać jak poużywasz szamponu Garnier. Butki z RE bardzo ładne, ale nie wiem czy zapłaciłabym za nie 200zł. No chyba, że są z naturalnej skóry/zamszu.

Wreszcie uporałam się ze wszystkim - posprzątałam cały dom, uporządkowałam kosmetyki, wyprałam pędzelki, a po korkach wstąpiłam do dziadków, bardzo dawno u nich nie byłam, więc się ucieszyli.

No i zużycia u mnie:
- wspomniana wczoraj maseczka
- szampon regenerujący Pantene
- odżywka regenerująca Pantene
- odżywka bez spłukiwania Joanny

Najbardziej się cieszę ze zużycia Pantene, bo oba opakowania miały po 400ml, a do tego silikony mi już nie pasują.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:19   #1758
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Poszukaj, bo zapowiada się fajnie Chociaż korci mnie, żeby przetestować i ten do mieszanej, bo na lato może być lepszy. Niemniej jednak po pierwszym teście jestem zadowolona, zwłaszcza z odcienia Po noskowym opisie spodziewałam się średniej krajowej dostępnych u nas podkładów, a tu naprawdę ładny jasny beżyk. W dodatku nie odcina mi się od szyi Kryje delikatnie, ale moje czerwone poliki zakrywa, a jak się go więcej wklepie miejscowo, to nawet i pęknięte naczynko na nosie. Tylko pod wieczór nie wyglądał już najlepiej, ale i dałam go na treściwy krem, i spędziłam 1,5h godziny w kuchni robiąc hurtem kebaby.
Cieszę się, że jesteś zadowolona. Z tym kolorem to tak uprzedzałam, bo byłam przekonana, że Ty jesteś bladzioszkiem.
Cytat:
Napisane przez MagJa
Ja dziś wylookałam w Skarbie, że będą nowe Garniery dla facetów. Tylko kurczę, im gwarantują 72h skuteczności, a nam to tylko 48h. Dyskryminacja
oby tylko niektórzy nie zrozumieli tego opacznie i nie zaczęli myć się co trzy dni.

isa bardzo fajne zakupy jestem ciekawa czy spodoba Ci się masełko Bielendy. A ten samoopalacz miałam kiedyś, dawał śliczny odcień, taki złotawy, ale to jedyny kosmetyk jaki znam, który mnie zapychał...

TŻ mi składa szafki nocne.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:35   #1759
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksjaa właśnie nie wiem czy są ze skóry czy nie (nawet nie zwróciłam uwagi na oznaczenia na metce) , ale podejrzewam, że to jednak skóra ekologiczna A o szamponie na pewno coś więcej napiszę za kilka dni. Pierwsze użycie będzie już jutro

nosku dzięki Samoopalacz mam na pyszczku już kilka godzin i widzę, że lekki złotawy kolor mi nadał. Na szczęście nie żółty ani broń Boże pomarańczowy i nie widzę też żeby były jakieś zacieki czy plamy a to dobry znak.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 15:45   #1760
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
fuksjaa właśnie nie wiem czy są ze skóry czy nie (nawet nie zwróciłam uwagi na oznaczenia na metce) , ale podejrzewam, że to jednak skóra ekologiczna A o szamponie na pewno coś więcej napiszę za kilka dni. Pierwsze użycie będzie już jutro
Jak bardzo Ci się podobają i są (jak mówisz) wygodne, to kup sobie.


Burza idzie. Pierwsza wiosenna burza. Uwielbiam powietrze po burzy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:06   #1761
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
fuksjaa właśnie nie wiem czy są ze skóry czy nie (nawet nie zwróciłam uwagi na oznaczenia na metce) , ale podejrzewam, że to jednak skóra ekologiczna A o szamponie na pewno coś więcej napiszę za kilka dni. Pierwsze użycie będzie już jutro
Jak skóra ekologiczna to drogie. Jak byłam w Poznaniu to widziałam fajne czółenka w aldo, niebieskie lakierowane za 199zł, ale sztuczne. Wolę dopłacić i kupić skórzane w sumie. Choć za tą cenę też i skórzane zapewne bym gdzieś znalazła.

Są wyniki mojego certyfikatu z biznesowego angielskiego. Mam poziom C1/CAE Jakbym się pouczyła z tydzień to bym miała proficiency.. No cóż, kiedyś sobie poprawię Ale to i tak b.dobry wynik

W ogóle chciałam się pochwalić, że otwierają u mnie Stradivariusa Zarę mam od stycznia, teraz to.. wow normalnie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-05-08 o 16:07
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:18   #1762
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Miałam 2 wody Chupa Chups, ale szybko się ich pozbyłam, bo zapach u mnei trzymał się może zpół godziny.


Pochwalę się, że dostałam 5 z dzisiejszych dwóch egzaminów W nagrodę Ł. zabiera mnie na lody
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:27   #1763
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pochwalę się, że dostałam 5 z dzisiejszych dwóch egzaminów W nagrodę Ł. zabiera mnie na lody
Gratuluję
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:33   #1764
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, bossy gratuluję

Pojadę chyba w poniedziałek po pracy i obczaję te buty raz jeszcze. Strasznie mi się spodobały Już chyba nawet tą cenę przeboleję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:42   #1765
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja mam jedne buty z Re i są z naturalnej skóry, zapłaciłam za nie chyba 180 zł. Są nawet wygodne, chociaż większość butów z Re jest strasznie sztywna, moje też takie były i bałam się, że będą przez to obcierać, ale nic takiego się nie stało.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Znowu mi się zepsuł laptop.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:14   #1766
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam jedne buty z Re i są z naturalnej skóry, zapłaciłam za nie chyba 180 zł. Są nawet wygodne, chociaż większość butów z Re jest strasznie sztywna, moje też takie były i bałam się, że będą przez to obcierać, ale nic takiego się nie stało.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Znowu mi się zepsuł laptop.
Te, co mi się podobają są właśnie mięciutkie i lekkie na nodze. Pochodziłam w nich po sklepie i czułam się jakbym chodziła boso

Co się stało z laptopem?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:25   #1767
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Karta wifi mi padła. Drugi raz. Mam gwarancję jeszcze do października na niego, ale po naprawie chyba sprzedam, bo jak coś się psuje co pół roku to strach, zbankrutuję jak będę musiała go naprawiać z własnej kieszeni.

Już nie mówiąc jak bardzo mi teraz pasuje zostać bez laptopa choćby na tydzień, kiedy mam napisac pracę do końca miesiąca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:43   #1768
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wpadła też do Natury i oczom wierzyć nie mogłam! Są szampony Garniera i masła Bielendy Nie mogłam przejść więc obok nich obojętnie (dowód poniżej).
Co do samoopalacza Daxa - wzięłam w ciemno, miałam kiedyś chusteczki i samoopalacz w piance i byłam zadowolona, więc mam nadzieję, że z tego kremu też będę. Już go nałożyłam na twarz i czekam co wyjdzie
świetne zakupy też jestem ciekawa relacji z używania szamponu
ja dziś zaciągnęłam TŻ do Leclerca poznać nowe Scruby Luksji - fajne to najbardziej oczywiście spodobała mi się papaja z brzoskwinią, ale reszta też niczego sobie, żurawina przypomina mi jakieś cukierki, a z limonki na szczęście nie wyłania się ogórek - bardzo orzeźwiający zapach
ale nie mogłam kupić chociaż jestem na dobrej drodze w zużywaniu
chciałabym się zmieścić z kosmetykami kąpielowymi w sephorowym koszyczku
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
isa bardzo fajne zakupy jestem ciekawa czy spodoba Ci się masełko Bielendy. A ten samoopalacz miałam kiedyś, dawał śliczny odcień, taki złotawy, ale to jedyny kosmetyk jaki znam, który mnie zapychał...
oddaj mi swoją skórę mnie dużo kosmetyków zapycha

Ice, współczuję sytuacji z laptopem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:12   #1769
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Znowu mi się zepsuł laptop.
Współczuję. Kiepski sobie wybrał czas na psucie się..
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
świetne zakupy też jestem ciekawa relacji z używania szamponu
ja dziś zaciągnęłam TŻ do Leclerca poznać nowe Scruby Luksji - fajne to najbardziej oczywiście spodobała mi się papaja z brzoskwinią, ale reszta też niczego sobie, żurawina przypomina mi jakieś cukierki, a z limonki na szczęście nie wyłania się ogórek - bardzo orzeźwiający zapach
ale nie mogłam kupić chociaż jestem na dobrej drodze w zużywaniu
chciałabym się zmieścić z kosmetykami kąpielowymi w sephorowym koszyczku
No mi też się wszystkie wersje podobały, limonka jest fajna taka świeża, a bałam się tego ogórka w niej. Wszystkie kosmetyki żurawinowe zawsze mi pachną rzygami a ta żurawina jest świetna.
Cytat:
Napisane przez Organzza
oddaj mi swoją skórę mnie dużo kosmetyków zapycha
oddałabym z chęcią, gdyby ktoś chciał wziąć
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:22   #1770
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kupiłam dwie wody toaletowe Chupa Chups. Obie absolutnie niepotrzebne. Polecam!
Gdzie taką wodę można nabyć?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.