Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 12:37   #2911
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Ja nie zamierzam wystawiać synka na słońce ale obawiam się, że nawet podczas zwykłego spaceru nie da się całkiem słońca uniknąć (no chyba, że będzie taka pogoda jak ostatnio ) ale jednak wszędzie zalecane jest aby nawet maleństwa w wózeczku zabezpieczać filtrem dlatego zaczęłam szukać. Czy może rzeczywiście nie wariować i darować sobie filtr na początku?
Ja podejrzewam, że słońce mniej mu zaszkodzi niż chemia, którą chcesz go wysmarować.
Dziecko potrzebuje słońca do prawidłowego rozwoju (nie opalania).
A najlepiej to będzie jeśli po urodzeniu dziecka pogadasz na ten temat z pediatrą.
Nas mamusie żadnymi chemikaliami nie smarowały i żyjemy i mamy się dobrze.

Wózek z budką i parasoleczka jak najbardziej wystarczą.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 13:09   #2912
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja bym różnych firm nie mieszała

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Pudry z BU są naprawdę fajne i dobre.Dobry jest też dr.Hauschka
Miałam, ale biały był jak dla mnie i tępy, a dodatkowo z czarnymi kropkami (takie to ja mam extra w cynamonie, który i tak musiałam do Hauschki dodawać ).
alice' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 14:25   #2913
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Niedrogie filtry, które nie brudzą ubrań

Hm nigdy nie spotkalam sie z czyms takim zeby filtr pobrudzil na zolto ubrania.
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:21   #2914
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nowości filtrowe-2010 :)

Cytat:
Napisane przez nefretam Pokaż wiadomość
AVENE CLEANANCE Krem z wysoką ochroną przeciw słoneczną SPF30

czy widział ktoś skład bo ja nie mogę nigdzie znaleźć?
Sklad:
Avene aqua, octocrylene, C12-15 alkyl benzoate, butylene glycol, dimethicone diisoprpopyl adipate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cyclomethicone, aqua, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, butyl methoxydibenzoylmethane, titanium dioxide, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, potassium cetyl phosphate, PVP (eicosene copolymer), caprylic (capric triglyceride), caprylyl glycol, cucurbita pepo seed oil, decyl glucoside, dimethiconol, disodium EDTA, parfum, glyceryl behenate, glyceryl dibehenate, hydroxyethyl, acrylate (sodium acryloyl dimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 60, propylene glycol silica, sorbic acid, sorbitan isostearate, stearyl alcohol tocopheryl glucoside, tribehenin, xanthan gum, zinc gluconate.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:21   #2915
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wielkie dzięki za fotki Antka
Nie powiem, kusi, zwłaszcza, że miałam ostatnio próbkę kremu 50+ i jest świetny ! Dawał leciutki beżowy kolorek, chyba że miałam zwidy, bo na pewno nie pobielał. Jedyny minus to to, że minimalnie szczypał w oczy. Tak jak któraś z Was wspomniała - LRP dało czadu z marketingiem, w aptekach częstują ulotkami z próbką gratis

EDIT: byłam wczoraj w Auchan i niestety nie widziałam Evy na superwrażliwe miejsca 50+. Za to teraz do mnie dotarło, że widziałam Lirenkę w dziwnym niebieskim opakowaniu - to pewnie była ta nowa, mineralna 30.

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-05-15 o 09:24
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:11   #2916
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Na początku chciałam się serdecznie przywitać

Niestety nie przyszłam tu całkiem bezinteresownie...Mam do Was prośbę oczywiście w temacie, w którym jesteście obeznane Czyli filtry ochronne

Czy możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego no i przede wszystkim- nie zapychającego?
Zastanawia mnie Anthelios 50 z LRP, Avene SPF 50+, Pharmaceris i inne apteczne marki... Gdzieś słyszałam, że raczej nie powodują zapychania i dobrze się sprawdzają...co Wy o nich myślicie?
Czas mnie troszeczkę goni, bo mojego SVR coraz bardziej ubywa

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 11:05   #2917
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego no i przede wszystkim- nie zapychającego?
Zastanawia mnie Anthelios 50 z LRP, Avene SPF 50+, Pharmaceris i inne apteczne marki... Gdzieś słyszałam, że raczej nie powodują zapychania i dobrze się sprawdzają...co Wy o nich myślicie?
Witaj w wątku. Typowo apteczne marki raczej się sprawdzają. Opinie można zresztą przeczytać we wcześniejszych postach tego wątku (i innych podobnych) oraz w KWC. A co do zapychania, obawiam się, że nadal obowiązuje ta sama rada: testować, testować, testować... Każda cera jest inna (ja np. polecaną przez tak wiele osób Avene musiałam zużyć do rąk, bo na twarzy się u mnie kompletnie nie sprawdziła).

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post14005575
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post17853328
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post18561958
arat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 14:06   #2918
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Nowości filtrowe-2010 :)

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Sklad:
Avene aqua, octocrylene, C12-15 alkyl benzoate, butylene glycol, dimethicone diisoprpopyl adipate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cyclomethicone, aqua, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, butyl methoxydibenzoylmethane, titanium dioxide, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, potassium cetyl phosphate, PVP (eicosene copolymer), caprylic (capric triglyceride), caprylyl glycol, cucurbita pepo seed oil, decyl glucoside, dimethiconol, disodium EDTA, parfum, glyceryl behenate, glyceryl dibehenate, hydroxyethyl, acrylate (sodium acryloyl dimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 60, propylene glycol silica, sorbic acid, sorbitan isostearate, stearyl alcohol tocopheryl glucoside, tribehenin, xanthan gum, zinc gluconate.
Przecież to jest skład emulsji SPF50 AVENE CLEANANCE SPF30 to inny produkt

---edit---

Właśnie sprawdziłam składy na stronie http://www.avene.de/sonnenschutz/ i rzeczywiście są identyczne ciekawe czy to pomyłka, bo przecież te produkty maja inną wartośc ochrony

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2010-05-15 o 14:14
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:00   #2919
Lillain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam
nabyłam filtr Polleny evy 50+ na miejsca superwrażliwe- dla zainteresowanych- jest dostępny w Carrefourze koło Factory Outlet we Wrocławiu (cena 10 zł z groszami), więc może w innich Carrefourach tez się znajdzie. Ten filtr ma niepawdopodobne walory użytkowe, nigdy nie miałam tak dobrego... kremu matującego! filtrów używałam wielu, więc to dla mnie objawienie
Ale wierzyć mi się nie chce, że oto pojawił się filtr doskonały, także zastanawiam się czy można na nim polegać. Tinosorbów brak, tylko Parsol i (chyba Mexoryl. Co mogłybyście powiedzieć na tem. tego składu?

Skład: Aqua, Octocrylene, Titanium Dioxide/Silica, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysilicone-15, Glycerin, C-12-15 Alkyl Benzoate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben/Butylparaben, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Artemia Extract, Parfum, Xanthan Gum, Peg-8/Tocopherol/Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid, Linalool. (17.02.2010)
Lillain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 16:43   #2920
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lillain Pokaż wiadomość
Witam
nabyłam filtr Polleny evy 50+ na miejsca superwrażliwe- dla zainteresowanych- jest dostępny w Carrefourze koło Factory Outlet we Wrocławiu (cena 10 zł z groszami), więc może w innich Carrefourach tez się znajdzie. Ten filtr ma niepawdopodobne walory użytkowe, nigdy nie miałam tak dobrego... kremu matującego! filtrów używałam wielu, więc to dla mnie objawienie
Ale wierzyć mi się nie chce, że oto pojawił się filtr doskonały, także zastanawiam się czy można na nim polegać. Tinosorbów brak, tylko Parsol i (chyba Mexoryl. Co mogłybyście powiedzieć na tem. tego składu?

Skład: Aqua, Octocrylene, Titanium Dioxide/Silica, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysilicone-15, Glycerin, C-12-15 Alkyl Benzoate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben/Butylparaben, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Artemia Extract, Parfum, Xanthan Gum, Peg-8/Tocopherol/Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid, Linalool. (17.02.2010)
Stosowałaś w przepisowej ilości ? Pobiela ?
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:29   #2921
Lillain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tak, wsmarowałam cały mililitr bez problemu i pozostał mat. Mnie nie pobielił, ale mam naturalnie bardzo jasną cerę i w zasadzie przy żadnym filtrze nie zauważyłam takiego efektu, może minimalnie przy Iwostinie. Krem Polleny ma lekko żółtawy odcień, co oczywiście na skórze nie jest widoczne, ale może przez to nie bieli. Dla mnie bomba, tylko ta skuteczność mnie zastanawia.
Lillain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 18:36   #2922
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja nadal jeszcze nie przetestowałam LRP 50+ barwionego, ale próbkę mam. Na dniach zamierzam.... najzwyczajniej w świecie się boję efektu ofkoz
Dobrze, że jak się wymiesza ze zwykłym białym, to daje inne tonacje Nie wiem czy juz pisałam, ale mi LRP biały fluid ścina się na skórze po jakiejś godzinie oj
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:20   #2923
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

czy ja mogę stosować jedynie filtry avene jeśli na filtr klade pełny make up...?

to troche bez sensu, wychodzi na to że żadnych filtrow nie moge stosować bo te avene się niestety nie sprawdziły u mnie..
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:49   #2924
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
czy ja mogę stosować jedynie filtry avene jeśli na filtr klade pełny make up...?

to troche bez sensu, wychodzi na to że żadnych filtrow nie moge stosować bo te avene się niestety nie sprawdziły u mnie..
Jeśli kładziesz na twarz pełny makijaż (a więc z pewnością mikę i talk), to Avene teraz raczej nie warto stosować, ponieważ posiada w nowej formule Parsol, który się dezaktywuje po nałożeniu mejkapu. Wypróbuj LRP, Sorayę albo Iwostin, czy też inne apteczne.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:41   #2925
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Jeśli kładziesz na twarz pełny makijaż (a więc z pewnością mikę i talk), to Avene teraz raczej nie warto stosować, ponieważ posiada w nowej formule Parsol, który się dezaktywuje po nałożeniu mejkapu. Wypróbuj LRP, Sorayę albo Iwostin, czy też inne apteczne.
LPR i Iwostin mają Parsol, więc makijaż odpada.
Na Sorayę można kłaść dowolną kolorówkę.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:42   #2926
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
LPR i Iwostin mają Parsol, więc makijaż odpada.
Na Sorayę można kłaść dowolną kolorówkę.
Jestem ciekawa, czy naprawdę jest tak, że jak nałoży się na parsol makijaż, który zawiera destabilizujące go składniki,to rzeczywiście w ogóle nie będzie chronił...skoro nie zbyt wiele wiemy o destabilizacji...:confuse d:
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:42   #2927
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
LPR i Iwostin mają Parsol, więc makijaż odpada.
Na Sorayę można kłaść dowolną kolorówkę.
No to jednak zostaje tylko Soraya.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 21:55   #2928
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
No to jednak zostaje tylko Soraya.
Nie tylko (jeśli masz na myśli filtry nie zawierające parsolu): http://www.wizaz.pl/forum/showthread...9#post19289169
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 22:26   #2929
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja jutro zamawiam Antheliosa LRP 50+
Zdecydowałam się

Ja tam się nie boję destabilizacji filtra ponieważ...w ogóle zrezygnowałam z kolorówki Mój makijaż ogranicza się tylko do oczu i ust
Mam tylko wielką nadzieję, że Antek (jak tu, już gdzieś zauważyłam, jest nazywany ) mnie nie zapcha...na tym zależy mi w sumie najbardziej
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 22:58   #2930
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jak wcześniej twierdziłam, że Soraya nie jest fotostabilna pod względem UVB, po czym zmieniłam zdanie, tak teraz moja teoria się powtarza- kupiłam Soraye 45, nie ma tam Titanium Dioxide, a w 60 jest. Mogłabym uważnie przeczytać skład...
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 23:28   #2931
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hej, mozecie mi powiedziec jaka jest kolejnosc stosowania wszystkiego, siedze od wczoraj czytam a i tak jestem ciemna, chodzi mi w sumie tylko o tonik, zel, wode termalna - na co sie ja uzywa i te filtry, czy moge stosowac z podkladem, czy nie z gory dziekuje

juz znalazlam wszystko

Edytowane przez PoppyHoney
Czas edycji: 2010-05-15 o 23:34
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 04:31   #2932
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jak wcześniej twierdziłam, że Soraya nie jest fotostabilna pod względem UVB, po czym zmieniłam zdanie, tak teraz moja teoria się powtarza- kupiłam Soraye 45, nie ma tam Titanium Dioxide, a w 60 jest. Mogłabym uważnie przeczytać skład...
jest stabilna takze pod wzgledem UVB. Etylhexyl cinnamate (filtr UVB - niefotostabilny) jest stabilizowany przez Uvinul A Plus (fotostabilny filtr UVA)
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:28   #2933
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nowości filtrowe-2010 :)

ja nie widze problemu, wystarczy dac mniejsza ilosc procentowa filtra i juz SPF sie zmniejsza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:36   #2934
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Zastanawiam się czy Soraya 45 wystarczy jeśli stosuje retinoidy? Mam 60 ale nie jestem w stanie nakładać codziennie przepisowej ilości, a kierując się opiniami mam chrapkę na tą 45
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 10:15   #2935
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, a czy wszystkie Soraye są fotostabilne? Tzn. 30, 45 i 60? Czy jakoś różnią się one składem? Poza siłą ochrony oczywiście
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:48   #2936
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lillain Pokaż wiadomość
Witam
nabyłam filtr Polleny evy 50+ na miejsca superwrażliwe- dla zainteresowanych- jest dostępny w Carrefourze koło Factory Outlet we Wrocławiu (cena 10 zł z groszami), więc może w innich Carrefourach tez się znajdzie. Ten filtr ma niepawdopodobne walory użytkowe, nigdy nie miałam tak dobrego... kremu matującego! filtrów używałam wielu, więc to dla mnie objawienie
Ale wierzyć mi się nie chce, że oto pojawił się filtr doskonały, także zastanawiam się czy można na nim polegać. Tinosorbów brak, tylko Parsol i (chyba Mexoryl. Co mogłybyście powiedzieć na tem. tego składu?

Skład: Aqua, Octocrylene, Titanium Dioxide/Silica, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polysilicone-15, Glycerin, C-12-15 Alkyl Benzoate, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben/Butylparaben, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Artemia Extract, Parfum, Xanthan Gum, Peg-8/Tocopherol/Ascorbyl Palmitate/Ascorbic Acid/Citric Acid, Linalool. (17.02.2010)
Chyba Cię ozłocę! Koniecznie musi byc mój. Soraya trochę mnie wkurza, bo jednak się świeci, a ja i tak mam z tym problem. Filtr matujący to dla mnie byłby luksus. Fajnie byłoby gdyby ktoś się rzeczywiście wypowiedział na temat składu, zarówno pod względem ochrony, jak i ogólnie Albo może oddać do analizy?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 16:31   #2937
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
No to jednak zostaje tylko Soraya.

naprwdę tylko soraya przy kolorówce??

to Wy się dziewczyny nie malujecie? Bo widzę że stosujecie różne filtry. Kupię tą sorayę...mam nadzieję że będzie dobrze się nosić u mnie bo jak nie to klapa
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 17:09   #2938
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Nie wiadomo jak z mleczkiem Klorane na ten rok. Ale jako, ze jest produkcji koncernu Pierre Fabre spodziewam się, ze dodadza parsol tak jak do Avenek. Nadzieja w kazdym razie jeszcze jest

Poki co , ja uzywam mojej Avenki jeszcze w wersji bezparsolowej i kombinuje co zrobic jak mi się skonczy

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-05-16 o 17:10
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:13   #2939
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy wszystkie Soraye są fotostabilne? Tzn. 30, 45 i 60? Czy jakoś różnią się one składem? Poza siłą ochrony oczywiście
Tak,wszystkie mają Uvinul A. Również pozostałe balsamy z niśzymi faktorami - 10,6.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 18:20   #2940
Lillain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Chyba Cię ozłocę! Koniecznie musi byc mój. Soraya trochę mnie wkurza, bo jednak się świeci, a ja i tak mam z tym problem. Filtr matujący to dla mnie byłby luksus. Fajnie byłoby gdyby ktoś się rzeczywiście wypowiedział na temat składu, zarówno pod względem ochrony, jak i ogólnie Albo może oddać do analizy?
Chętnie służę informacją )
z tego, co pojawiło się na forach- filtr jest stabilny, zawiera Parsol więc oczywiście sprawa kolorówki itd. Ale ogólnie to mało było napisane na jego temat. Mnie zastanawia phenylbenzimidazole sulfonic acid- czy jest równie skuteczny jak Tinosorby i czy- jeśli nie ma ich w składzie- to filtrowi mozna zaufać. Chętnie zainwestowałabym w 2-3 opakowania, ale chciałabym się najpierw upewnić czy warto mam nadzieję, że ktoś się wypowie. Do analizy też zgłoszę
Lillain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.