Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 15:50   #3211
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Temat to "różne ujęcia miłości nieszczęśliwej w literaturze." Lektury: mitologia (Narcyz, Prometeusz), Tristan i Izolda, Romeo i Julia, Werter, Pan Tadeusz, Lalka.
Trochę tego sporo, ale generalnie chciałam pokazać jak to w różnych epokach było opisywane. Chcę skupić się głównie na tym jaka to była miłość i z czego wynikało jej "nieszczęście", a także na jej skutkach i tym jaki wywarła wpływ na bohatera.
Egzamin za tydzień a ja tak się boję, że będzie klapa...
Będę wdzięczna za każdą pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego
oo, to ja miałam podobny, nie pamiętam dokładnie, bo to 3 lata temu było, ale chodziło o różne rodzaje miłości na przestrzeni wieków; ja miałam po 2 przykłady na pozytywne, negatywne i mieszane, miała stresa więc zamiast planowych 12 minut mówiłam 10; na planie miałam napisane główne myśli i jakoś poszło, nawet jak się raz zacięłam, to spojrzałam co mam jeszcze przy danym bohaterze powiedzieć i dalej mówiłam; z Twoich bohaterów to miałam Romea i Julię, Wertera, z mitologii Ikara (bo gdzieś był fajnie opisany jego przykład )i miałam po 3 linijki opisu dla każdego a reszta to wnioski i porównanie do innych; niestety żadnych materiałów już nie mam i też nie wiele pamiętam
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:07   #3212
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, wie któraś może gdzie można dostać taką bransoletkę jak ma marian, na łancuszku, serduszko z napisem guess?
bardzo mi na niej zależy, widziałam kiedyś w trollu fajne serduszko, ale niestety na bransoletce metalowym kółku, a takiej nie chce..
http://allegro.pl/item1019811669_bra...dostawa_0.html tu jest srebrna.

Cytat:
Napisane przez lemka
Widzę, że nie tylko ja lubię Mariann. Dziewczyny, mam do Was prośbę, czy wiecie może gdzie mogę znaleźć takie małe szafki-szufladki do pokoju świeżynki? Widziałam je na blogu Mariann i się zakochałam, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć, nawet nie wiem, czy to ma jakąś nazwę. Przykłady dołączam poniżej.
Takie są w Ikei, przeróżne wielkości i ilości szufladek.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 16:17   #3213
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

dzięki ))
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:18   #3214
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
o mój boże hahahaha


chyba Wasz kciuki pomogły 20/20 z podstawy, 19/20 z rozszerzenia a miałam super zestaw o odżywianiu, a temat wybrałam 'dlaczego Polacy emigrują' .

Ja z prezentacją niestety nie pomogę, sama miałam tylko 4 książki, ale skupiłam się raczej na wyciąganiu wniosków niż na streszczaniu utworów.

a teraz wakacje .... żegnaj maturo
no to mogę posprzątać w pokoju
No to świetnieGratuluję wyniku
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:29   #3215
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
o mój boże hahahaha


chyba Wasz kciuki pomogły 20/20 z podstawy, 19/20 z rozszerzenia a miałam super zestaw o odżywianiu, a temat wybrałam 'dlaczego Polacy emigrują' .

Ja z prezentacją niestety nie pomogę, sama miałam tylko 4 książki, ale skupiłam się raczej na wyciąganiu wniosków niż na streszczaniu utworów.

a teraz wakacje .... żegnaj maturo
no to mogę posprzątać w pokoju
gratuluje swietnego wyniku!
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 17:53   #3216
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez sandrunia88 Pokaż wiadomość
gratuluje swietnego wyniku!
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No to świetnieGratuluję wyniku
Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Widzisz! Mówiłam,że będzie dobrze,a jest super! Gratuluję
Dzięki, dzięki, dzięki

ogarniam pokój i jestem bezwzględna -wywalam wszystko czego nie używam (np. dwa numery Vivy z cudnymi sesjami Małaszyńskiego z 2006 r miałam wtedy szał na niego). Zwolniły mi się dwie półki muszę kupić jakieś ładne koszyczki/pudełeczka i do jednego powrzucam wszystkie okulary przeciwsłoneczne , a do drugiego kremy do rąk itd. które mi się walają przy tv. i tak chwilowo mam większy syf niż zanim zaczęłam sprzątać
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:32   #3217
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
i tak chwilowo mam większy syf niż zanim zaczęłam sprzątać
Zawsze tak mam jak zaczynam sprzątać
A najgorsze jest to, że często mi się nie chce już kończyć i taki syf zostaje

Muszę w ogóle posprzątać u siebie, też chcę mieć ładny, świeżynkowy pokoik
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 18:50   #3218
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja też postanowiłam zmienić image mojego pokoju, zamówiłam szafę z przesuwanymi drzwiami i sofę w kolorze jasnej zieleni + włochaty dywan w kolorze jasnej zieleni + szkalną cienką szafkę na telewizor (plazmowy, także cienka wystarczy)
Poprzednie meble poszły do domu na działce, także się nie zmarnują, mam nadzieje, że będzie to wszystko razem ładnie wyglądać.

Dziewczyny, a okulary wam się nie porysują w koszyczku będąc razem? Tak się właśnie zastanawiałam, bo miałamidentyczny pomysł
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 18:51   #3219
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Moni_sss91, gratulacje! pozazdrościć wyniku a mnie jutro czeka angielski podstawa <prosi o kciuki>, a w piątek rozszerzenia <prosi o jeszcze więcej kciuków>.
Jeśli chodzi o sprzątanie, to ja już miałam 2 od początku matury :P I. po angielskim (ile makulatury wyniosłam, ludzie!), II. po geografii i to takie pożądane. No i czeka mnie jeszcze sprzątanie finałowe po ustnych maturach, którym zainauguruję wakacje 2010!
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:24   #3220
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Moni_sss91, gratulacje! pozazdrościć wyniku a mnie jutro czeka angielski podstawa <prosi o kciuki>, a w piątek rozszerzenia <prosi o jeszcze więcej kciuków>.
Jeśli chodzi o sprzątanie, to ja już miałam 2 od początku matury :P I. po angielskim (ile makulatury wyniosłam, ludzie!), II. po geografii i to takie pożądane. No i czeka mnie jeszcze sprzątanie finałowe po ustnych maturach, którym zainauguruję wakacje 2010!
ja się cieszę, że miałam wszystko jednego dnia najgorsze jest to czekanie zanim się wejdzie, ale juz tam w środku to luz, komisja się do Ciebie uśmiecha jak do jakiegoś małego dziecka . Będzie dobrze ! kciuki oczywiście trzymać będę
Pokój ogarnięty. Tak czysto , ze aż głupio a jutro ogarniam siebie
co do okularów ... to nie wiem, ale myślę, ze jak nie będą jakoś na chama pociskane to nic im się nie stanie
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:48   #3221
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
ja się cieszę, że miałam wszystko jednego dnia najgorsze jest to czekanie zanim się wejdzie, ale juz tam w środku to luz, komisja się do Ciebie uśmiecha jak do jakiegoś małego dziecka . Będzie dobrze ! kciuki oczywiście trzymać będę
Pokój ogarnięty. Tak czysto , ze aż głupio a jutro ogarniam siebie
co do okularów ... to nie wiem, ale myślę, ze jak nie będą jakoś na chama pociskane to nic im się nie stanie
Dzięki ja z okularami problemów na razie nie mam, bo nie miałabym nawet czego w tych koszyczkach upychać ;p wszystkie mam zniszczone i muszę kupić nowe...

A tak wgl dzięki za wszystkie rady odnośnie prezentacji kochane jesteście!
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 21:02   #3222
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja lubię Mariann. Dziewczyny, mam do Was prośbę, czy wiecie może gdzie mogę znaleźć takie małe szafki-szufladki do pokoju świeżynki? Widziałam je na blogu Mariann i się zakochałam, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć, nawet nie wiem, czy to ma jakąś nazwę. Przykłady dołączam poniżej.
potwierdzam, ikea. a te z kwiatkami wyglądaja na pomalowane własnoręcznie, ale z szablonami i wyobraźnią to nie jest pewnie problem, no i super pomysł na oryginalne meble.

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
i tak chwilowo mam większy syf niż zanim zaczęłam sprzątać
hahaaa, mam tak zawsze kiedy sprzątam, że mam wrażenie że wygląda jeszcze gorzej niż wcześniej

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a okulary wam się nie porysują w koszyczku będąc razem? Tak się właśnie zastanawiałam, bo miałam identyczny pomysł
Ja wkladałam do takich materiałowych woreczków, w których kupowałam czasem biżuterię (w glitter chyba takie dają), albo np. robionych na drutach pokrowców. Można też pokombinować z jakimiś przegródkami.
Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Temat to "różne ujęcia miłości nieszczęśliwej w literaturze." Lektury: mitologia (Narcyz, Prometeusz), Tristan i Izolda, Romeo i Julia, Werter, Pan Tadeusz, Lalka.
Trochę tego sporo, ale generalnie chciałam pokazać jak to w różnych epokach było opisywane. Chcę skupić się głównie na tym jaka to była miłość i z czego wynikało jej "nieszczęście", a także na jej skutkach i tym jaki wywarła wpływ na bohatera.
Egzamin za tydzień a ja tak się boję, że będzie klapa...
Będę wdzięczna za każdą pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego
masz lektury, więc nie musisz streszczać, skup się na porównaniu z wyciągnięciem różnic/podobieństw.

Żeby oszczędzić czas możesz je omawiać parami, np:

1. wstęp
2. rozwicięcie:
a)porównanie bohaterów mitologicznych
b)porównanie toristana i izoldy oraz romea i julii (prawie podobny okres)
c)werter, pan tadeusz (zestawienie bohaterow romantycznych)
d) omówienie lalki (chcesz całość jako książkę? czy może np. mogłabyś wybrać dwóch bohaterów i omówić?)
3. zakończenie.

ja przynajmniej bym tak zrobiła, maturę miałam 2 lata temu, ale też 100% było

Edytowane przez bita smietana
Czas edycji: 2010-05-17 o 21:12
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 22:13   #3223
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Dzięki, dzięki, dzięki

ogarniam pokój i jestem bezwzględna -wywalam wszystko czego nie używam (np. dwa numery Vivy z cudnymi sesjami Małaszyńskiego z 2006 r miałam wtedy szał na niego). Zwolniły mi się dwie półki muszę kupić jakieś ładne koszyczki/pudełeczka i do jednego powrzucam wszystkie okulary przeciwsłoneczne , a do drugiego kremy do rąk itd. które mi się walają przy tv. i tak chwilowo mam większy syf niż zanim zaczęłam sprzątać
O to fajnie, że zabrałaś się do takich gruntownych porządków. W takim wysprzątanym na błysk pokoju to człowiek nawet lepiej się czuje.
U mnie to jest z tym trudno, bo ja nie lubię niczego wyrzucać. Dosłownie. Stare gazety też trzymam, a mam ich masę, nawet starych notatek sprzed kilku lat ze szkoły szkoda mi wyrzucić, bo może jeszcze się to komuś przyda. JasneChoruję na jakieś zbieractwo chyba

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Moni_sss91, gratulacje! pozazdrościć wyniku a mnie jutro czeka angielski podstawa <prosi o kciuki>, a w piątek rozszerzenia <prosi o jeszcze więcej kciuków>.
Jeśli chodzi o sprzątanie, to ja już miałam 2 od początku matury :P I. po angielskim (ile makulatury wyniosłam, ludzie!), II. po geografii i to takie pożądane. No i czeka mnie jeszcze sprzątanie finałowe po ustnych maturach, którym zainauguruję wakacje 2010!
O to widzę, że z naszego wątku wszystkie dziewczynki zdają rozszerzony angielski. Ja jestem jeszcze przed , podstawa za sobą.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 08:31   #3224
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
O to fajnie, że zabrałaś się do takich gruntownych porządków. W takim wysprzątanym na błysk pokoju to człowiek nawet lepiej się czuje.
U mnie to jest z tym trudno, bo ja nie lubię niczego wyrzucać. Dosłownie. Stare gazety też trzymam, a mam ich masę, nawet starych notatek sprzed kilku lat ze szkoły szkoda mi wyrzucić, bo może jeszcze się to komuś przyda. JasneChoruję na jakieś zbieractwo chyba
jakbym słyszała siebie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 09:32   #3225
sandrunia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja miałam remont i mój pokój baaardzo różni się od "świezynkowych" pokojów zapewne, bo mam ściany w kolorze butelkowej zieleni, nie lubię jasnych pomieszczeń , ale to może dlatego, że przed remontem żyłam przez 6 lat w biało-różowym pokoju i już nie mogę patrzeć na taki styl pokojów

Edytowane przez sandrunia88
Czas edycji: 2010-05-18 o 09:40
sandrunia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 10:38   #3226
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
O to fajnie, że zabrałaś się do takich gruntownych porządków. W takim wysprzątanym na błysk pokoju to człowiek nawet lepiej się czuje.
U mnie to jest z tym trudno, bo ja nie lubię niczego wyrzucać. Dosłownie. Stare gazety też trzymam, a mam ich masę, nawet starych notatek sprzed kilku lat ze szkoły szkoda mi wyrzucić, bo może jeszcze się to komuś przyda. JasneChoruję na jakieś zbieractwo chyba


O to widzę, że z naszego wątku wszystkie dziewczynki zdają rozszerzony angielski. Ja jestem jeszcze przed , podstawa za sobą.
też tak miałam, ale stwierdziłam, że jeśli czegoś nie użyłam przez rok to i tak tego już nie wykorzystam więc wywalam. Tak samo robię z ciuchami , tylko one wtedy na wydanie idą
ale chwila chwila ... w piwnicy mam jeszcze moje WIELKIE segregatory z wycinakami o Harrym Potterze i Władcy Pierścieni z ... podstawówki ale tego się nie pozbędę ... zbyt sentymentalna jestem
w ogóle znalazłam mój zeszyt z 3kl. z LO od pl - ostatnia notatka ? początek października
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:21   #3227
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item1019811669_bra...dostawa_0.html tu jest srebrna.


Takie są w Ikei, przeróżne wielkości i ilości szufladek.

Dziękuję bardzo! Do Ikei mam daleko, dlatego rzadko tam bywam. W jakim dziale tego szukać? Tam gdzie jakieś koszyki i inne pojemniki?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:38   #3228
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! Do Ikei mam daleko, dlatego rzadko tam bywam. W jakim dziale tego szukać? Tam gdzie jakieś koszyki i inne pojemniki?
Ja też rzadko bywam w Ikei, ale myślę, że tam właśnie znajdziesz. Tam gdzie duperelki do przechowywania. Ja uwielbiam siedzieć na stronie Ikei i wiem, że kiedyś były, teraz nie mogę ich znaleźć. Ewentualnie na allegro. Np: tu, tu i tu.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:20   #3229
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
O to fajnie, że zabrałaś się do takich gruntownych porządków. W takim wysprzątanym na błysk pokoju to człowiek nawet lepiej się czuje.
U mnie to jest z tym trudno, bo ja nie lubię niczego wyrzucać. Dosłownie. Stare gazety też trzymam, a mam ich masę, nawet starych notatek sprzed kilku lat ze szkoły szkoda mi wyrzucić, bo może jeszcze się to komuś przyda. JasneChoruję na jakieś zbieractwo chyba
.
Ja tez tak mam, niestety po mamie :P ale walczę z tym i na razie mój pokój nie jest jakoś specjalnie zagracony

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
masz lektury, więc nie musisz streszczać, skup się na porównaniu z wyciągnięciem różnic/podobieństw.

Żeby oszczędzić czas możesz je omawiać parami, np:

1. wstęp
2. rozwicięcie:
a)porównanie bohaterów mitologicznych
b)porównanie toristana i izoldy oraz romea i julii (prawie podobny okres)
c)werter, pan tadeusz (zestawienie bohaterow romantycznych)
d) omówienie lalki (chcesz całość jako książkę? czy może np. mogłabyś wybrać dwóch bohaterów i omówić?)
3. zakończenie.

ja przynajmniej bym tak zrobiła, maturę miałam 2 lata temu, ale też 100% było
wow w sumie konspekt już mam, ale na pewno skorzystam z tych wskazówek jesteś cudowna!

wróciłam już z angola, ale takiego stresu już dawno nie przeżyłam :P i jak dostałam zestaw to nie zajarzyłam, ze ten obrazek to mam na odwrocie więc poszłam na żywioł ;p ale 20/20 jest a w pt rozszerzenie!
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 13:26   #3230
aluga9311
Raczkowanie
 
Avatar aluga9311
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 115
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
wróciłam już z angola, ale takiego stresu już dawno nie przeżyłam :P i jak dostałam zestaw to nie zajarzyłam, ze ten obrazek to mam na odwrocie więc poszłam na żywioł ;p ale 20/20 jest a w pt rozszerzenie!
jeeej gratuluje!

kurde teraz nawet nie mogę się ubierać w ubrania o takich jasnych świeżych kolorach przez ten deszcz! tylko takie bardziej sportowe, denerwuje mnie to a jak ułożę fajną fryzurę i jakiś dobry makijaż zrobię to ten deszcz i tak wszystko zepsuje -.-'
__________________
ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą. <3


zapuszczam włosy:
4.05 - 52 cm
19.01- 57 cm
cel - 75 cm. <3

dbam o siebie ,
insanity <3


brak motywacji? :
http://www.youtube.com/watch?v=32Wi3AG1cYY&featu re=player_embedded
aluga9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:39   #3231
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez aluga9311 Pokaż wiadomość
jeeej gratuluje!

kurde teraz nawet nie mogę się ubierać w ubrania o takich jasnych świeżych kolorach przez ten deszcz! tylko takie bardziej sportowe, denerwuje mnie to a jak ułożę fajną fryzurę i jakiś dobry makijaż zrobię to ten deszcz i tak wszystko zepsuje -.-'
dzięki
łączę się w bólu... miałam dziś wyskoczyć na zakupy, ale się rozpadało niestety... a moje włosy nie lubiące wilgoci mogą przed wyjściem wyglądać zjawiskowo, ale noga za próg i już powstaje nie wiadomo co na mojej głowie
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:58   #3232
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

No właśnie, właśnie, pogoda bezczelna a podobno ma być takie całe lato! :/
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:07   #3233
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19397782]No właśnie, właśnie, pogoda bezczelna a podobno ma być takie całe lato! :/[/QUOTE]

no przestań! na prawdę? ale ja się nie zgadzam, żeby tak wyglądały moje najdłuższe wakacje :/
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:26   #3234
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
wróciłam już z angola, ale takiego stresu już dawno nie przeżyłam :P i jak dostałam zestaw to nie zajarzyłam, ze ten obrazek to mam na odwrocie więc poszłam na żywioł ;p ale 20/20 jest a w pt rozszerzenie!
nooo! elegancko gratuluję .

ja się dzisiaj maseczkowałam, a teraz maluję pazury tym cukierkowo różowym lakierem . zobaczymy co z tego będzie
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:30   #3235
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jakbym słyszała siebie
Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam, niestety po mamie :P ale walczę z tym i na razie mój pokój nie jest jakoś specjalnie zagracony



wow w sumie konspekt już mam, ale na pewno skorzystam z tych wskazówek jesteś cudowna!

wróciłam już z angola, ale takiego stresu już dawno nie przeżyłam :P i jak dostałam zestaw to nie zajarzyłam, ze ten obrazek to mam na odwrocie więc poszłam na żywioł ;p ale 20/20 jest a w pt rozszerzenie!
Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
też tak miałam, ale stwierdziłam, że jeśli czegoś nie użyłam przez rok to i tak tego już nie wykorzystam więc wywalam. Tak samo robię z ciuchami , tylko one wtedy na wydanie idą
ale chwila chwila ... w piwnicy mam jeszcze moje WIELKIE segregatory z wycinakami o Harrym Potterze i Władcy Pierścieni z ... podstawówki ale tego się nie pozbędę ... zbyt sentymentalna jestem
w ogóle znalazłam mój zeszyt z 3kl. z LO od pl - ostatnia notatka ? początek października
To widzę, że my wszystkie takie zbieraczki jesteśmy.
Ostatnio gdzieś czytałam , że to podobno choroba i nawet ma jakąś nazwę.

Moni, z tym, że wyrzucasz wszystko w czym np nie chodziłaś rok to jest świetny pomysł, ale ze mną to jest tak, że gdybym zastosowała u siebie taką zasadę to bym wszystkie swoje ubrania musiała powyrzucać. Ogólnie to jest tak, że nawet jak coś mi się podoba to nie zakładam, bo jakoś okazji nie ma, coś innego fajnego się znajdzie zresztą z kosmetykami mam tak samo. 95% swoich szminek i błyszczyków w ogóle nie używam.

Single lady gratuluję wyniku !
Kolejna świeżynka, która dostała 100% na podstawowym ustnym
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:37   #3236
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
To widzę, że my wszystkie takie zbieraczki jesteśmy.
Ostatnio gdzieś czytałam , że to podobno choroba i nawet ma jakąś nazwę.
chyba chodzi o to :http://en.wikipedia.org/wiki/Compulsive_hoarding ale nie wiem jaki jest tego polski odpowiednik

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Single lady gratuluję wyniku !
Kolejna świeżynka, która dostała 100% na podstawowym ustnym
Dziękować przecież nie mogłam nam zaniżyć średniej :P to by było nieładnie
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:43   #3237
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;19397782]No właśnie, właśnie, pogoda bezczelna a podobno ma być takie całe lato! :/[/QUOTE]

Też tak słyszałam , podobno przez ten pył wulkaniczny, więc raczej wiarygodny, poważny powód, dlatego może się sprawdzić aczkolwiek ja czasami nawet lubię taką pogodę

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
chyba chodzi o to :http://en.wikipedia.org/wiki/Compulsive_hoarding ale nie wiem jaki jest tego polski odpowiednik



Dziękować przecież nie mogłam nam zaniżyć średniej :P to by było nieładnie
Mam nadzieję, że na starość mi nie 'odwali' z tym zbieractwem, bo z wiekiem to też podobno się nasila, a nie cierpię zagraconych pomieszczeń
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:50   #3238
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Też tak słyszałam , podobno przez ten pył wulkaniczny, więc raczej wiarygodny, poważny powód, dlatego może się sprawdzić aczkolwiek ja czasami nawet lubię taką pogodę
No powiem Ci, że ja uwielbiam deszcz, ale co za dużo to niezdrowo :P jeśli wakacje mają tak wyglądać, to chyba zwariuje w tym domu :P
Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że na starość mi nie 'odwali' z tym zbieractwem, bo z wiekiem to też podobno się nasila, a nie cierpię zagraconych pomieszczeń
Ja też nie lubię, ale u mnie to rodzinne. Mieszkanie mojej babci to już w tym momencie jakieś nieporozumienie :P I widzę, że moja mama też ma skłonności w kierunku "zbieractwa", ale ją pilnuję a jak będę na swoim to już się postaram, żeby wyrobić sobie nawyk wyrzucania rupieci (oby )
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:09   #3239
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Single Lady Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że ja uwielbiam deszcz, ale co za dużo to niezdrowo :P jeśli wakacje mają tak wyglądać, to chyba zwariuje w tym domu :P

Ja też nie lubię, ale u mnie to rodzinne. Mieszkanie mojej babci to już w tym momencie jakieś nieporozumienie :P I widzę, że moja mama też ma skłonności w kierunku "zbieractwa", ale ją pilnuję a jak będę na swoim to już się postaram, żeby wyrobić sobie nawyk wyrzucania rupieci (oby )
Ja lubię jak jest deszcz jak akurat jestem w domu Świetna atmosfera jest wtedy, zawsze film można sobie włączyć i jakoś lepiej się nawet ogląda w taką pogodę,a le jak trzeba gdzieś wychodzić to rzeczywiście nie za fajnie.
A moja mama też ma tendencje do zbierania rupieci, ale powstrzymuje ją przed kupowaniem, bo nie ma nic gorszego niż zagracona przestrzeń.

Dziewczynki, korzystacie może ze stronki looklet.com? Tworzy się tam zestawy ubraniowe, wg mnie świetna strona zawsze można sobie lepiej uświadomić swój styl i potem łatwiej dobierać garderobę
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 15:36   #3240
Single Lady
Raczkowanie
 
Avatar Single Lady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 121
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Dziewczynki, korzystacie może ze stronki looklet.com? Tworzy się tam zestawy ubraniowe, wg mnie świetna strona zawsze można sobie lepiej uświadomić swój styl i potem łatwiej dobierać garderobę
Widziałam już tego typu strony, ale tej jeszcze nie fajnie, że ciuszki są na modelce, większy fun jest wkręciłam się, nie powiem

Edytowane przez Single Lady
Czas edycji: 2010-05-18 o 15:45
Single Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.