Jasny podkład - zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 02:50   #2191
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja poza Bourjois chwalę sobie kolor Oriflame Porcelain.

Rousse, co do EDM- kupiłam biga Fair Neutral i bingo! Świetnie kryją, lekkie, nie czuję, że mam coś na twarzy- słowem zakochałam się ale niestety, musi poczekać na swoją kolej, mam dość dużo podkładów, którym grozi przeterminowanie, jeśli EDM zagości na mojej twarzy na stałe
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 09:24   #2192
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
Zapytam chyba o ten Inglot jutro w drogerii (bo powinien być, tak? Czy on jest tylko w jakichś specjalnych punktach sprzedaży?)
tak, one są tylko w specjalnych punktach sprzedaży ,osobnych stoiskach jakby, często w dużych centrach handlowych u mnie we wrocku nawet osobny sklep mają.

sprawdzę ten EDM, może z meow cos niedługo zamówię

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-05-25 o 09:25
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 14:06   #2193
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Bardzo proszę


Ogólnie jak te podkłady oceniasz pod względem trwałości i wpływu na skórę (zapychanie, uczulanie itp.)?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 23:09   #2194
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość


Ogólnie jak te podkłady oceniasz pod względem trwałości i wpływu na skórę (zapychanie, uczulanie itp.)?
Sisley, te podkłady wogóle nie uczulaja ani nie zapychają. Przetestowałam je wszystkie. Wszystkie zawieraja filtry
Ten Beztłuszczowy jest bardzo leciutki i jednocześnie mocny. Utzrymuje absolutny mat i makijaż na miejscu przez cały dzień. .
Jest rzadki, nakłada sie go jak... hmm farbę emulsyjną? Szybko w miare zastyga, nie tworzy warstwy podkładu tylko skóra wygląda na zabarwioną. Jest matowy - całkowicie i absolutnie kontroluje sebum, przez cały dzien nic sie nie przedostaje na zewnątrz, wiąze pod skórą, nie blokuje więc porów a więc nie zapycha. Ja w tych miejscach gdzie trzeba cos ukryc i na naczynka / mam w okolicach nosa/ daje druga warstewkę i jest super, nie przeswituja . Ja nie lubie matu, więc ten podkład daje na bogatszy krem i pudruję na to pudrami rozświetlającymi. Często jak mam inne podkłady -niestety jestem fanka pudrowa i ciągle kupuję jakiś w nadziei, że właśnie oto zrobi mi fotoszopową paszczękę - to tego zawsze daje w te newralgiczne miejsca jako bazę, która utrzymuje w ryzach inne pudry i sebum i nie pozwala makijażowi zniknąć.
Ja kupuję zestawy próbek - w tym jest 8 kolorów w tubkach po 7 ml. Kolory dopasowują sie do skóry, tak że często 2-3 kolory mozna spokojnie uzywać, pozostałe czasem mieszam, czasem komus oddam, zawsze od 10 lat je mam, choc juz obecnie znacznie ich formuła sie polepszyła.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 05:53   #2195
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a gdzie kupujesz te probki?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:27   #2196
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a gdzie kupujesz te probki?
U dystrybutorów, pełno ich było ponad 10 lat temu, teraz pewnie też niemało.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:23   #2197
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Sisley, te podkłady wogóle nie uczulaja ani nie zapychają. Przetestowałam je wszystkie. Wszystkie zawieraja filtry
Ten Beztłuszczowy jest bardzo leciutki i jednocześnie mocny. Utzrymuje absolutny mat i makijaż na miejscu przez cały dzień. .
Jest rzadki, nakłada sie go jak... hmm farbę emulsyjną? Szybko w miare zastyga, nie tworzy warstwy podkładu tylko skóra wygląda na zabarwioną. Jest matowy - całkowicie i absolutnie kontroluje sebum, przez cały dzien nic sie nie przedostaje na zewnątrz, wiąze pod skórą, nie blokuje więc porów a więc nie zapycha. Ja w tych miejscach gdzie trzeba cos ukryc i na naczynka / mam w okolicach nosa/ daje druga warstewkę i jest super, nie przeswituja . Ja nie lubie matu, więc ten podkład daje na bogatszy krem i pudruję na to pudrami rozświetlającymi. Często jak mam inne podkłady -niestety jestem fanka pudrowa i ciągle kupuję jakiś w nadziei, że właśnie oto zrobi mi fotoszopową paszczękę - to tego zawsze daje w te newralgiczne miejsca jako bazę, która utrzymuje w ryzach inne pudry i sebum i nie pozwala makijażowi zniknąć.
Ja kupuję zestawy próbek - w tym jest 8 kolorów w tubkach po 7 ml. Kolory dopasowują sie do skóry, tak że często 2-3 kolory mozna spokojnie uzywać, pozostałe czasem mieszam, czasem komus oddam, zawsze od 10 lat je mam, choc juz obecnie znacznie ich formuła sie polepszyła.
Łał, to teraz już na pewno wypróbuję Skuszona jestem

Wczoraj napisałam do firmy Amway i oddzwonił Pan z Poznania, że oni są właśnie dystrybutorami na Poznań. To na pewno muszę się z nimi spotkać i kupić taki zestaw próbek.
Ile one w ogóle kosztują?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 13:57   #2198
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
......Teraz uderzam w La Roche Posay Satin Creme ale tylko wezmę próbkę bo on podobno kryje a ja chcę powoli odstawić całkowicie podkład i używać zestawu filtr+EL Lucidity+skrobia.

Może znacie coś jasnego ale też lekkiego, nienatłuszczającego, niewysuszającego, by nie uczulało i było trwałe... eee chyba szukam nierealnego podkładu.
Zaproponowałam ci tę tubkę z myslą o przejściowym okresie o którym pisałaś, ja jej nie zuzyję, bo za biała, nie wiem też czy on tobie wogóle podpasuje. Może mógłby..
Ale skoro juz znalazłaś kogos gdzie będziesz mogła wypróbować, to super, ja więc prześlę ją jednej z osób, które sie zainteresowały nim.
Daj znać czy ci podpasował.
Zestaw próbek kosztuje ok 60 zł
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 17:10   #2199
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Byłam wczoraj w TESCO i tam zauważyłam stoisko Inglot. Szkoda, że tak późno. Teraz muszę czekać na przypływ pieniędzy. ;/
Bo ten Bourjois 10 HSE, fakt, przyjemny jest, ale teraz jak mam okres i wypryski na twarzy, to nie bardzo mi służy... I czasem mam wrażenie, że za bardzo się po nim świecę (nie z nadmiaru sebum)
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:03   #2200
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Niestety, Bourjois 10 HSE nie daje efektu matu i skóra będzie taka... świecąca. Dlatego ja ze wszystkich podkładów od Bourjois najbardziej lubię ten w pędzlu - daje taki naturalny mat.

W ogóle ostatnio mam jakąś fazę na Clinique. Po długiej nieobecności do mojej kosmetyczki wrócił Almost Powder 01 Fair. A żeby iść za ciosem to nie mogłam się oprzeć i dokupiłam też Anti - blemish Solutions 01 Fresh Alabaster.
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 15:00   #2201
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

wybaczcie, proszę, tę koszmarną, upiorną, potworną zwłokę... strasznie mi wstyd i okropnie się boję zasłużonego linczu... ale najpierw nie mogłam się wybrać do stolicy za nic, a potem nie mogłam znaleźć kabelka mini usb żeby zdjęcia na kompa zrzucić i dopiero po generalnym sprzątaniu się odnalazł, stąd też zdjęcie tak ocenzurowane, bo dokumentujące jeszcze uprzedni stan rzeczy

http://denuviel.w.interii.pl/DSC01457%20copy.jpg

z tym CK jest ciekawa sprawa, bo w lekkim cieniu wydaje się być w kolorze Pharmacerisa, a Dior od nich obu jaśniejszy, a w dziennym jest w mniej więcej w kolorze Diora (trudno stwierdzić różnicę na korzyść któregokolwiek, choć pewnie jakaś minimalna jest), a Pharmaceris wyraźnie ciemniejszy... no i kolor Face Fabric, którym jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona, nie spodziewałam się, że może być aż tak jasny żeby tylko krył lepiej... swoją drogą wiecie, że jeszcze można dostać tak dawno wycofanego białego LSa? tylko ja nie mogę mieć rozświetlającego...

tak sobie również myślę, że ja chyba naprawdę żółta jestem, skoro zarówno w Pharmacerisie jak i w Kleinie czy Diorze po nałożeniu uwidaczniają się na mnie lekkie różowe tony chociaż Dior bardziej beżowy zostaje, ale to mnie akurat drażni, bo wygląda najnanieturalniej z szyją, widać ewidentnie umalowanie...

no i sorry za jakość, ja nie umiem robić zdjęć...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-29 o 15:05
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 16:16   #2202
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Tak, Face Fabric to na razie mój numer jeden; nałożony samodzielnie czy pod inny podkład spisuje się rewelacyjnie
CK wydaje się super - jeśli jest tak jaśniutki jak Dior, to już wiem, że go kupię
Aaaa, gdzie widziałaś białego LS-a? Miałam kiedyś próbkę i mi nawet odpowiadał...
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 18:02   #2203
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

w Douglasie w Arkadii, chciałam pogonić ekspedientkę, że ma wystawione testery i nadzieję robi, jak jest wycofany, a ona, że jeszcze ma... ma również zdaje się 1- może być zbliżona do 8 w FF, skoro 0 jest po prostu papierowo białe, bez żadnych tonów. Dla uściślenia - Luminous Silk, nie Lasting, niestety, bo ten wypuścili od razu od 2
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-29 o 19:08
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 20:02   #2204
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No proszę, jakie zapasy tam mają. Bo w Złotych Tarasach już 0 i 1 nie uświadczysz Narobiłaś mi smaku na te podkłady

Póki co zdumiewam się nad podkładem od Clinique. Niby najjaśniejszy odcień (Fresh Alabaster 01) na nadgarstku wydaje się zdecydowanie ciemniejszy od dajmy na to Bourjois HM 51, to jednak naniesiony na twarz jakoś się specjalnie nie odznacza. Co ciekawe, kiedy nałożyłam go na białą kartkę papieru i roztarłam, to Bourjois i Clinique wypadają bardzo podobnie. Cuda i dziwy

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-05-29 o 20:04
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 16:21   #2205
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

no, mnie zadziwiała ewolucja relacji między odcieniami CK, Diora i Pharmacerisa, jak cykałam te zdjęcia, w zależności od światła... to najlepiej dowodzi, że w drogerii nie sposób obadać... mówisz, że clinique jest jednak dość jasny..? ja słyszałam, że ciemnawy, ale może to były newsy od albinosów bo nie do końca obadałam źródła... dla mnie ważne, żeby nie wpadał w pomarańczowy, najlepiej żeby był jasny i żółty- o taki supertrudno, ew. różowawy... zakochałam się w tym armanim, samodzielnie u mnie nie zdaje egzaminu, ale strasznie tuninguje użyty jako baza inne podkłady w każdym razie mojego Kleina, którego i tak kochałam... autentycznie mam kolor cery taki: http://www.topnews.in/light/files/So...lis-Bextor.jpg

swoją drogą szkoda, że u nas nie ma opcji obadać kolorów podkładów NARS, bo ponoć świetne jakościowo i mają aż trzy warte uwagi odcienie- neutralny (żółtawy) Siberia; Gobi (żółtawy, ciemniejszy od Syberii, ale wbrew opinii producenta wg. niektórych jaśniejszy niż Mont Blanc); różowawy Mont Blanc; oraz neutralny Deauville (beżowawy)

btw, nie wiem, czy już wklejałam: Siberia na modelkach:
http://www.beautysnob.com/2009/09/ma...10_backst.html

http://www.harpersbazaar.com.au/new-...10-sept-14.htm

http://tmagazine.blogs.nytimes.com/2...jacobs-how-to/

http://www.themakeupdivas.com/2009/0...port-marc.html

swatche: http://karlasugar.net/2009/10/nars-s...ow-foundation/

mój Boże, naprawdę muszę sobie znaleźć bogatego męża XD dopiero, co wydałam dwie stówy na podkład...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 20:45   #2206
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
mój Boże, naprawdę muszę sobie znaleźć bogatego męża XD dopiero, co wydałam dwie stówy na podkład...
Ha ha! Ja tak samo. Matko, muszę się jakoś uspokoić, bo straciłam kontrolę nad kupowaniem podkładów. Wczoraj robiłam przegląd kosmetyczki i znowu mogę zrobić paczuszkę dla siostry z kosmetyków których nie używam. Jak policzyłam, w ciągu ostatnich 2 miesięcy na same podkłady wydałam więcej niż 700 zł...

Co do Clinique to dla kobiet o bardzo jasnej cerze faktycznie może się nie nadawać, chociaż z drugiej strony - mi Face Fabric nie odcina się od naturalnego koloru skóry i Anti Blemish Solutions rozprowadzony cieniutką warstwą i starannie roztarty także się nie odznacza.
Dołączam zdjęcia, mimo średniej jakości może będą pomocne
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:31   #2207
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

noo... taak... tylko ja nie umiem nakładać podkładów cieniutką warstwą, w sensie, mam wrażenie, że wtedy nie kryją dość... nie walę ich już tyle, jak w czasach naiwnej młodości, kiedy to kompletnie nie znałam umiaru ale wypracowałam metodą prób i błędów pewien system i żelazne minimum, które jednak stanowczo nie jest cieniutką warstwą... moja cera niestety wymaga nieco więcej, niż lekkiego podrasowania kolorytu... a on wydaje się ponadto lekko pomarańczowy, czyli się go boję...

700 zł, powiadasz? mnie ratuje tylko to, że w Polsce nie ma high endu, który zwykle rozpatruję, ale jak ostatnio mój braciszek jechał do Londynu, to został zaopatrzony w listę z nazwami i zdjęciami i musiał do planu wycieczki włączyć punkt: zwiedzanie Selfridges kilka pięter samych kosmetyków, marzenie i ideał wyprawy, a on śmiał narzekać tylko z kumplem szukali ekspedientek, bo ekspedienci oczywistej orientacji nieco ich, że tak to ujmę, kłopotali
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 19:22   #2208
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dlatego cieszę się, że jedyne co mam do ukrycia, to drobne naczynia krwionośne na nosie i rozszerzone pory w strefie T. Pryszczy i przebarwień nie posiadam jako takich...

Jaaaaa, mój brat nigdy by dla mnie nic nie kupił z kosmetyków! Ba, on by nie wszedł do drogerii!
Dzisiaj znowu natarłam na Douglasa i Sephorę ale nic ciekawego tam nie zobaczyłam (chyba pierwszy raz wyszłam bez niczego). Pogmerałam trochę przy szafie z Diorem, zatrzymałam się przy Bobbi Brown, ale do kupna podkładu zniechęciły mnie opinie koleżanek (że kosmetyki lepią się, źle się rozprowadzają, podkreślają pory itp).
Coraz intensywniej myślę nad minerałami; tylko że ja po prostu preferuję podkłady płynne i nie jestem w stanie się przestawić
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 14:31   #2209
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

dokładnie jak i ja, jakoś mam za silnie utrwalony paradygmat podkład=fluid... podkładów używam od gimnazjum i wtedy tylko płynne, które mi mama kupowała albo vichy albo lrp, sama też wówczas używała vichy, teraz przerzuciła się na diora... ale rzecz w tym, że proszek mi się kojarzy z pudrami, których używały moje koleżanki nie mające większych kłopotów z cerą, a często żadnych i jakoś w związku z tym sypki podkład to dla mnie zawsze = minimalne krycie, tylko poprawa kolorytu ew. leciusieńkie matowienie, no i cienka warstwa, co dla mnie znowu równa się pierwszym dwóm zastrzeżeniom tak myślałam o podkładzie w kompakcie jako czymś przejściowym, tylko nie wiem, orientujesz się może w jasności kompaktów parure guerlain i givenchy matissime i prism foundation? bo w sumie te głównie rozważałam...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 21:08   #2210
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Przyznam szczerze że jeśli chodzi o kompakty, to jestem całkowitym laikiem w tym temacie. Jedynym kompaktem jaki miałam i do którego wracam to 01 fair Almost Powder Clinique. A i tak stosuje go tylko wtedy gdy jest słonecznie, bo nie wyobrażam sobie by wyjść z czymś 'niefluidowatym' na twarzy w mżawkę. No bo przecież kropla deszczu i taki suchy podkład to chyba spływa, co?
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 03:31   #2211
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

no właśnie nie wiem w ogóle to mnie też zadziwia, jak sobie dziewczyny w minerałach radzą... powiedzenie nie rozpuścisz się, nie jesteś przecież z cukru okazuje się nagle nadzwyczaj naiwne... w każdym razie ja i tak nie wyobrażam sobie w makijażu zmoknąć... a bez makijażu wyjść z domu, więc to dopiero niezawodnie skuteczna ochrona przed deszczem ! ale tak się zastanawiam, czy przy mojej tłustej cerze kompakt nie byłby wyjściem np. jak przychodzi wyjść gdzieś potańczyć, bo skóra jest nie do opanowania przy zwykłym makijażu... :/no nic... jak poczuję, że któryś z moich obecnych podkładów robi się lżejszy, tzn. odpowiednio wyraźnie i stanowczo go ubywa, to pójdę testować odcienie innych może wczesne stadium nałogu podkładowego jest jeszcze do opanowania... jak nie trzeba się będzie pogodzić i zaakceptować siebie taką jaką się jest ze wszystkimi drobnymi słabostkami... z których najboleśniejszą będzie finansowa
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 12:52   #2212
mibo
Przyczajenie
 
Avatar mibo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Jasny podkład i puder do twarzy

Szukam jakiegoś bardzo jasnego podkładu i pudru.
Obecnie mam podkąłd avon calming effects nude, ale jest zbyt ciemny do mojej karnacji.
A mój puder to rimmel stay matte 001 ten ma juz całkiem dobry odcień, ale ja mam odcień skóry, który podchodzi pod biel.
W efekcie moja twarz jest trochę pomarańczowa ;/

A wiec zawracam się z prośbą czy ktoś zna coś co mogło by mnie zadowolić?
mibo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:41   #2213
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Jasny podkład i puder do twarzy

Myślę, że Wyszukiwarka Cię zadowoli.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436563

Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:46   #2214
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jasny podkład i puder do twarzy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:17   #2215
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jasny podkład i puder do twarzy

Minerały i jeszcze raz minerały polecam Pixie albo EDM. A tutaj są wręcz białe kosmetyki<również coś i dla mnie> http://www.restyle.pl/KOSMETYKI-k56-0-3-default.html
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 10:34   #2216
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Zaproponowałam ci tę tubkę z myslą o przejściowym okresie o którym pisałaś, ja jej nie zuzyję, bo za biała, nie wiem też czy on tobie wogóle podpasuje. Może mógłby..
Ale skoro juz znalazłaś kogos gdzie będziesz mogła wypróbować, to super, ja więc prześlę ją jednej z osób, które sie zainteresowały nim.
Daj znać czy ci podpasował.
Zestaw próbek kosztuje ok 60 zł
Dziękuję bardzo
Jak pisałam odezwał się do mnie ten Pan z Amway i niestety skończyło się na jednym telefonie Nie mam do niego numeru i nie wiem jak się skontaktować.
Czy któraś z dziewczyn ma telefon do osoby prowadzącej tę markę w Poznaniu?


Jednak przed zakupem chciałabym wypróbować ten podkład bo mam zasadę, że już nie wyrzucam pieniędzy w błoto. Zbyt dużo mam nietrafionych podkładów
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 13:38   #2217
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Witam Wizażanki w ten upalny dzień.
Ta pogoda doprowadza mnie do szału. Nie dość, że się opaliłam (szkoda, że w poprzednie lata, gdy tego oczekiwałam nie łapało mnie NIC), to jeszcze po pół godziny od wyjścia na dwór cały podkład mi spływa. Uh, chyba przestanę się w ogóle malować!
A żeby nie było tak całkiem offtopowo, zapytam - Czy podkład Sensique ma jaśniutkie odcienie, i czy któraś z Was wie coś na jego temat?
Słyszałam, że kosztuje ok 5 zł (!), i obiły mi się o uszy pochwały co do niego.
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 18:35   #2218
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Juz dawno mialam wam tu wkleic zdjecia 17 skin perfecting soft ivory. Jest to bardzo jasny, zoltawy podklad, bardzo lekki, niemalze wodnisty, nie daje za duzo krycia, dla porownania wrzucam go z revlonem ivory i EDM olive fair.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:06   #2219
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Porównanie dla Jelonka:
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:18   #2220
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Przepraszam, że się tak wcinam, ale mam pytanie - nie ma może któraś z Was na zbyciu amerykańskiego True Match'a tego bez pompki W1 Porcelain albo ewentualnie W2 Light Ivory? Może dla którejś z Was okazał się za jasny albo ma zły odcień i nie macie co z nim zrobić? Bo mi się właśnie kończy, a nigdzie nie mogę znaleźć
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.