mały biust :/ - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 19:23   #2341
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: mały biust :/

dla mnie spanie w staniku też jest troszkę bez sensu powinno się dać odpocząć cielsku od ucisków szczególnie, jak mały biust aż takiego podtrzymania nie potrzebuje (w porównaniu do ogromnych biustów)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:31   #2342
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: mały biust :/

Mnie nawet majtki cisną podczas snu .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:05   #2343
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: mały biust :/

haha ja kiedys nawet bez majtek spalam bo niewygodnie
a co do tego spania w staniku no to jaka w koncu prawda?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:34   #2344
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Ja mam także malutki i bardzo się krepuję przed facetami .. A jak juz facet mnie dotyka po biuście to wręcz mnie to denerwuje bo juz pare razy słyszałam komentarze na jego temat

Ja też mam mały biust - nawet nie wiem jakie mam dokładnie wymiary ( ale zbieram się w sobie żeby się zmierzyć i w końcu kupić sobie dobrze dobrany stanik ! ), bo dołowała mnie zawsze mała różnica między obwodem biustu a obwodem pod biustem i wolałam tego unikać .

W każdym razie, zawsze myślałam - jak ja się pokażę chłopakowi bez stanika, przecież on mnie wyśmieje, co on sobie pomyśli. Nie pozwalałam się dotykać, no kompletnie nic. I absolutnie nie wierzyłam w to, że jak znajdę sobie kogoś odpowiedniego to przestanie się liczyć dla mnie rozmiar biustu.
No, ale jednak się w tej sprawie myliłam . Jak już raz swój 'lęk' pokonałam, to teraz nie mam absolutnie żadnych oporów, żeby się rozebrać przed chłopakiem.


A pamiętam taką sytuację na jakiejś dyskotece. Czekałam pod toaletą na koleżanki i podchodzi do mnie jakiś koleś. Coś tam gada i gada i nagle mówi mi coś w stylu ' ale Ty jesteś ładna, może chciałabyś się ze mną wybrać na jakiś spacer kiedyś tam '. Nie zdążyłam mu nic odpowiedzieć, bo koleś patrząc na mój biust dodał ' chociaż patrząc na Twoje piersi, masz nie więcej niż 15 lat, a to dla mnie za mało, cześć. ' Byłam wtedy w tak ciężkim szoku, że mu nawet nic nie powiedziałam.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:02   #2345
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Ja też mam mały biust - nawet nie wiem jakie mam dokładnie wymiary ( ale zbieram się w sobie żeby się zmierzyć i w końcu kupić sobie dobrze dobrany stanik ! ), bo dołowała mnie zawsze mała różnica między obwodem biustu a obwodem pod biustem i wolałam tego unikać .

W każdym razie, zawsze myślałam - jak ja się pokażę chłopakowi bez stanika, przecież on mnie wyśmieje, co on sobie pomyśli. Nie pozwalałam się dotykać, no kompletnie nic. I absolutnie nie wierzyłam w to, że jak znajdę sobie kogoś odpowiedniego to przestanie się liczyć dla mnie rozmiar biustu.
No, ale jednak się w tej sprawie myliłam . Jak już raz swój 'lęk' pokonałam, to teraz nie mam absolutnie żadnych oporów, żeby się rozebrać przed chłopakiem.


A pamiętam taką sytuację na jakiejś dyskotece. Czekałam pod toaletą na koleżanki i podchodzi do mnie jakiś koleś. Coś tam gada i gada i nagle mówi mi coś w stylu ' ale Ty jesteś ładna, może chciałabyś się ze mną wybrać na jakiś spacer kiedyś tam '. Nie zdążyłam mu nic odpowiedzieć, bo koleś patrząc na mój biust dodał ' chociaż patrząc na Twoje piersi, masz nie więcej niż 15 lat, a to dla mnie za mało, cześć. ' Byłam wtedy w tak ciężkim szoku, że mu nawet nic nie powiedziałam.
Jakis niedojrzaly, pijany szczeniak
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 09:12   #2346
mala_zuchwala_czarownica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
A pamiętam taką sytuację na jakiejś dyskotece. Czekałam pod toaletą na koleżanki i podchodzi do mnie jakiś koleś. Coś tam gada i gada i nagle mówi mi coś w stylu ' ale Ty jesteś ładna, może chciałabyś się ze mną wybrać na jakiś spacer kiedyś tam '. Nie zdążyłam mu nic odpowiedzieć, bo koleś patrząc na mój biust dodał ' chociaż patrząc na Twoje piersi, masz nie więcej niż 15 lat, a to dla mnie za mało, cześć. ' Byłam wtedy w tak ciężkim szoku, że mu nawet nic nie powiedziałam.
znam to. kiedyś na jakimś wyjeździe poznałam pewnego typa i miałam nadzieję, że umówimy się po powrocie czy coś, ale nie proponowałam tego sama, a on do mnie z txtem "fajna jesteś, ale nie umówimy się, bo jak dla mnie to masz za mały biust" więc rzuciłam tylko, że wcale nie miałam na to ochoty. jak już ktoś napisał - szczeniackie i tyle. nie powiem, w pierwszej chwili poczułam się dość dziwnie, ale po chwili mi przeszło, bo nie warto przejmować się kimś takim

kiedyś myślałam o tym, żeby spać w staniku, ale zrezygnowałam. może kupię jakiś mięciutki i też spróbuję?
mala_zuchwala_czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:52   #2347
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: mały biust :/

hmm czyli spanie bez stanika szkodzi urodzie biustu?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 18:15   #2348
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
hmm czyli spanie bez stanika szkodzi urodzie biustu?
nie.
w staniku spia kobiety obdarzone duzym biustem - dla wygody, nic sie nie wylewa pod pache, nie ciągnie na boki.
Ty masz mały więc nie masz takiego problemu
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 19:18   #2349
agatka11223344
Raczkowanie
 
Avatar agatka11223344
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 108
Dot.: mały biust :/

niedługo wakacje i przydałby się jakiś kostium kąpielowy. czy wiecie gdzie coś fajnego można kupić dla "zerowego" biustu?? zastanawiam się nad fasonem bo push up chyba u mnie nic nie pomoże.
agatka11223344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 21:28   #2350
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Ja też mam mały biust - nawet nie wiem jakie mam dokładnie wymiary ( ale zbieram się w sobie żeby się zmierzyć i w końcu kupić sobie dobrze dobrany stanik ! ), bo dołowała mnie zawsze mała różnica między obwodem biustu a obwodem pod biustem i wolałam tego unikać .

W każdym razie, zawsze myślałam - jak ja się pokażę chłopakowi bez stanika, przecież on mnie wyśmieje, co on sobie pomyśli. Nie pozwalałam się dotykać, no kompletnie nic. I absolutnie nie wierzyłam w to, że jak znajdę sobie kogoś odpowiedniego to przestanie się liczyć dla mnie rozmiar biustu.
No, ale jednak się w tej sprawie myliłam . Jak już raz swój 'lęk' pokonałam, to teraz nie mam absolutnie żadnych oporów, żeby się rozebrać przed chłopakiem.


A pamiętam taką sytuację na jakiejś dyskotece. Czekałam pod toaletą na koleżanki i podchodzi do mnie jakiś koleś. Coś tam gada i gada i nagle mówi mi coś w stylu ' ale Ty jesteś ładna, może chciałabyś się ze mną wybrać na jakiś spacer kiedyś tam '. Nie zdążyłam mu nic odpowiedzieć, bo koleś patrząc na mój biust dodał ' chociaż patrząc na Twoje piersi, masz nie więcej niż 15 lat, a to dla mnie za mało, cześć. ' Byłam wtedy w tak ciężkim szoku, że mu nawet nic nie powiedziałam.
co za koles..
Ja mam tak samo, mam 22 lata, jakos 162 wzrostu ( bo w roznych papierach mi roznie pisze raz 160 cm, raz 162 ) i małe piersi, długie włosy, nikt mi nie wierzy ze mam 22.. Powiem ze przyjemne to nie jest i ciezko jest znalezc starszego faceta, czesto mlodsi zaczepiają a sa tacy dziecinni że nie idzie z nimi ładnie porozmawiac.

Kupiłam sobie ostatnio dwa fajne staniki i piersi wygladają jakby były o rozmiar wieksze i podniesione są ale zawsze się boje jak facet mnie tam dotknie to co wtedy pomysli

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka11223344 Pokaż wiadomość
niedługo wakacje i przydałby się jakiś kostium kąpielowy. czy wiecie gdzie coś fajnego można kupić dla "zerowego" biustu?? zastanawiam się nad fasonem bo push up chyba u mnie nic nie pomoże.

powiem Ci ze ja mam taki zwykly (normalnie ma dwa duze trójkąciki, wiazany na szyi i z tyłu zapinany) Moje piersi nie wygladają w nim źle
Według mnie lepiej wyglada taki model z tymi "trójkącikami" (na małych piersiach) jak te trójkąciki nie sa malutkie tylko takie wieksze i czyms tam wypchane troszkę ( mają gąbkę w środku)Ja mam taki jak na fotce, one chyba jeszcze są w C&A (bylo sobie mozna wybrac majteczki jakie sie chce, cale w kwiatki lub tylko z jednym )
Myślę żeby sobie jakis inny kupic ale tez nie mam pojecia jaki
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-05-23 o 21:42
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:21   #2351
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: mały biust :/

ladny stroj! bardzo mi sie podoba i fason i kolorki ;d
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 15:11   #2352
Lunatris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: mały biust :/

wiecie co, czemu nie spróbowałybyście tego http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/17,breast-actives.html
powiem szczerze, ze sama nie mam małego biustu, ale chciałam go sobie nieco powiększyc i naprawdę ten preparat jest świetny. Poza tym wystarczy spojrzeć na opinie, takze na zagranicznych stronach skad ten produkt pochodzi.
Co do chamskich odzywek, słowem kazdy facet który ma mało w kroku, probuje nadrobic gadką. Sprawdziło się to nie raz! U mojej znajomej z małym biustem, na takiego typu zaczepki, cięta riposta w stylu 'klejnotami nie poświecisz' czy '3cm' i sugestywny wnik w rozporek zwykle zamykało usta panom.
Strój najlepiej trójkątny, wiązany na szyi i plecach. Można do niego ewentualnie włożyć wkładki czy pianki, które nie będą widoczne a oddają efekt. Poziome paski pogrubiają nie tylko talię, więc w tym wypadku akuratnie bardzo się przydadzą.
Lunatris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:19   #2353
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: mały biust :/

Lunatris i co sprobowalas i widac efekty? Napisz cos wiecej.Ja jakis czas temu trafilam wlasnie na strone kobiety z malym biustem, ktora probowala WSZYSTKIEGO i nic. No,ale zawsze warto sprobowac dla samego przekonania sie. Byc moze to tez wynika od metabolizmu, czy absorbcji skladnikow. Moze wtym przypadku zdzialaja i pobudza hormony odpowiedzialne za wzrost biustu.
Bo rzeczywiscie organizm kazdego jest inny.

I do dziewczyn z malym biustem --> dziewczyny to co czytacie w gazetach czy na portalach nie ma co bagatelizowac Ja sama na sobie sprawdzilam,ze dla biustu zbawienne sa wrecz cwiczenia wzmacniajace, ale oczywiscie takie ktore sa wykonywane regularnie (3 razy w tygodniu, 3 serie po 10-15 razy), do tego cwiczenia na ramiona i barki i wzmacnianie tylna czesc plecow. Po tych cwiczeniach koniecznie rozciaganie tych partii. Poza tym odpowiedni dobor bielizny. Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze dobor bielizny ma tez dosc duzy wplyw na ich wyglad. Ja myslalm,ze mam miseczke A i caly czas takie kupowalam, wprawdzie nic mnie nie uciskalo,ale widzialam,ze cos z tym biustme jest nie tak. Co najdziwniejsze moj biust ksztaltem zaczal dostosowywac sie do tej miseczki i moj bitst wygladal tak jakby mniejszy biust byl w wiekszym. I zaczelam czytac na ten temat. Dobry biustonosz to taki ktory siega do polowy mostka i do polowy pachy. Poza tym im mniejszy obowod tym lepiej. I to modeluje piersi. Wiec tez zwrocicie na to uwage bo u mnie sie okazalo,ze mam miseczke B.
Wprawdzie takie zabiegi moze naprawde nie powieksza biustu,ale na pewno sprawia,ze optycznie bedzie wydawal sie wiekszy. Dlatego warto o niego zadbac. Niezaleznie od tego jaki ma sie ksztalt i wielkosc to jedrny biust zawsze bedzie korzystnie wygladal.
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 12:06   #2354
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: mały biust :/

Też mam mały biust ale jakoś w ogóle mnie to nie razi, choć nie protestowałabym, jak bym miała większy Stanik straaasznie trudno mi dobrac, a najlepsze (najbardziej pasujące) to 75 A w Reserved. Staniki 'targowe' w tym rozmiarze mają owszem dobrą miseczkę, ale są tak rozstawione, że miseczki kończą mi się praktycznie w połowie piersi xD
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:17   #2355
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Też mam mały biust ale jakoś w ogóle mnie to nie razi, choć nie protestowałabym, jak bym miała większy Stanik straaasznie trudno mi dobrac, a najlepsze (najbardziej pasujące) to 75 A w Reserved. Staniki 'targowe' w tym rozmiarze mają owszem dobrą miseczkę, ale są tak rozstawione, że miseczki kończą mi się praktycznie w połowie piersi xD
Czyli masz ciasno mierząc 80cm pod biustem i 88 w biuscie?
Nie sa tak rozstawione tylko sa najzwyczajniej w świecie ZA MAŁE. Poza tym rozmiar rozmiarowi nie równy, a staniki z targu to zabójstwo dla biustu.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2010-06-12 o 15:19
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:37   #2356
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: mały biust :/

moje piersi są małe ale bardzo blisko siebie ułożone i takie "szerokie", zajmują całą klatkę piersiową i ciężko mi dobrać stanik który ma tak szerokie miseczki, szerokie i jednocześnie mało "wypukłe".

zobrazowałam to na rysunku nr 1.
usztywniane staniki są niejednokrotnie w kształcie wystających piramid ;/;/ nie okrągłe... i to mój problem ;// jak już nie są stożkowate to splaszczają... i tak w kółko.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 15:43   #2357
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
moje piersi są małe ale bardzo blisko siebie ułożone i takie "szerokie", zajmują całą klatkę piersiową i ciężko mi dobrać stanik który ma tak szerokie miseczki, szerokie i jednocześnie mało "wypukłe".

zobrazowałam to na rysunku nr 1.
usztywniane staniki są niejednokrotnie w kształcie wystających piramid ;/;/ nie okrągłe... i to mój problem ;// jak już nie są stożkowate to splaszczają... i tak w kółko.
A jaki rozmiar teraz nosisz?
Panache mają szerokie fiszbinki.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 08:14   #2358
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Antii89
Czyli masz ciasno mierząc 80cm pod biustem i 88 w biuscie?
Nie sa tak rozstawione tylko sa najzwyczajniej w świecie ZA MAŁE. Poza tym rozmiar rozmiarowi nie równy, a staniki z targu to zabójstwo dla biustu.
Jak przyłożę jedna miseczkę z targowego stanika do jednej piersi to pasuje. Jakby miseczki były szerzej rozstawione to byłby dobry stanik. Te 75A z Reserved które kupuję wcale większej miseczki nie mają a pasują na mnie
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:35   #2359
Lunatris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Lunatris i co sprobowalas i widac efekty? Napisz cos wiecej.
Tak, działa. Bynajmniej nieco mnie zdziwiło to, bo zwykle takie preparaty mają niską skuteczność bądź żadną. Ale tu namówiły mnie tak dobre opinie i widać było warto. Dodam, że produkt ten mogą też stosować nastolatki oraz kobiety podczas antykoncepcji.
Lunatris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 11:05   #2360
bajkowa
Zadomowienie
 
Avatar bajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: mały biust :/

moje też są małe, niestety
ale jeszcze mi mogą urosnąć, mam chociaż
taką nadzieję piersi są moim największym
kompleksem ale Tż mnie zawsze zapewnia
że dla niego są idealne i żebym nie narzekała bo
on je uwielbia
__________________

To możliwość spełnienia marzeń sprawia,
że życie jest tak fascynujące. <3

Paulo Coelho

bajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 00:12   #2361
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: mały biust :/

Ale wiecie co Dziewczyny nie ma tez sie co tak tym biustem przejmowac, bo tak na dobra sprawe niezaleznie od wielkosci biustu malo jest kobiet ktore moga poszczycic sie idealnie ladnym ksztaltem. Wiem bo swojego czasu zasiegnelam opinii na ten temat z ciekawosci jak to wyglada u innych kobiet i czy to ja jestem tlko jakims wybrykiem natury Wiec nie ma co sie sugerowac jakimis modelowymi ksztaltami bo jak juz wczesniej wspomnialam malo jest kobiet ktore moga sie takim biustem pochwalic. Poza tym duze niekoniecznie oznacza,ze sa piekne,bo w wiekszosci przypadkow takie biusty zwisaja. I uwolnione z bielizny siegaja do pasa. A to tez jakos estetycznie nie wyglada i nie zawsze cwiczenia i zabiegi ujedrniajace sie sprawdzaja. Wiec trzeba cieszyc sie z tego,co sie ma czy tez nie ma Kazda z nas jest inna.
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:19   #2362
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Jak przyłożę jedna miseczkę z targowego stanika do jednej piersi to pasuje. Jakby miseczki były szerzej rozstawione to byłby dobry stanik. Te 75A z Reserved które kupuję wcale większej miseczki nie mają a pasują na mnie
Czyli masz 80cm pod biustem ciasno mierzone i 88 w?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:58   #2363
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: mały biust :/

Antii89, z tego co napisała Behemoth666 - jej sposobem na mierzenie stanika jest tylko przymierzenie do piersi :p więc wątpię, czy ma 80 pod biustem i 88 w biuście
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:03   #2364
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Antii89, z tego co napisała Behemoth666 - jej sposobem na mierzenie stanika jest tylko przymierzenie do piersi :p więc wątpię, czy ma 80 pod biustem i 88 w biuście
Heheh no ja o tym wiem. Poza tym staniki z sieciówek są bardziej rozciągliwe. Wiem, bo przerabiałam takowe staniki. Wcale nie sa takie tanie, bo kosztują 50-70 zł, a jakość pozostawia wiele do życzenia.

Chociaż jakiś czas temu w KappAhlu znalazłam dla siostry stanik 70 C za... 13 zł.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:04   #2365
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: mały biust :/

Witam
Mam niewielki biust, ale jestem także chudziutka i drobna, więc pocieszam się myślą, że duże piersi urody by mi nie dodały Jestem takim rodzinnym wybrykiem genetycznym, bo wszystkie ciocie i kuzynki, a także moja mama mają rozmiar biustu min. duże C.

Chciałam Was prosić o pomoc w doborze odpowiedniego stanika (wstyd się przyznać, że jako 19-nastolatka dalej noszę niewłaściwy). Pod biustem mierzone, ściśle i na wydechu mam 69, a w biuście 83/84.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:05   #2366
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: mały biust :/

o, to taniutko ja na razie męczę się w zwężanych targowych ale planuję zakup odpowiedniego rozmiaru, a niestety tylko przez internet...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:11   #2367
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
o, to taniutko ja na razie męczę się w zwężanych targowych ale planuję zakup odpowiedniego rozmiaru, a niestety tylko przez internet...
Nie bój się zakupów przez internet, na dopasowanej.pl jest darmowa wysyłka i masz 28 dni na decyzję. Powiem Ci, że lepiej się kupuje przez neta, bo możesz przymeirzać do woli pod wszystkimi bluzkami, zapytac o rade dziewczynyz w forum. I jest taniej!

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Witam
Mam niewielki biust, ale jestem także chudziutka i drobna, więc pocieszam się myślą, że duże piersi urody by mi nie dodały Jestem takim rodzinnym wybrykiem genetycznym, bo wszystkie ciocie i kuzynki, a także moja mama mają rozmiar biustu min. duże C.

Chciałam Was prosić o pomoc w doborze odpowiedniego stanika (wstyd się przyznać, że jako 19-nastolatka dalej noszę niewłaściwy). Pod biustem mierzone, ściśle i na wydechu mam 69, a w biuście 83/84.
Nie ma czegoś takiego jak C. Bo 60C to co innego niż 90C!!!

A Ty powinnaś poszukać czegoś w rozmiarze ok. 65D
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:17   #2368
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: mały biust :/

na razie mam inne wydatki ale w przyszłym miesiącu może zakupię, dzięki za linka
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:31   #2369
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Haylee
Antii89, z tego co napisała Behemoth666 - jej sposobem na mierzenie stanika jest tylko przymierzenie do piersi :p więc wątpię, czy ma 80 pod biustem i 88 w biuście
Nie, nie mierzę staników przykładając je jedynie pod biust :P

Cytat:
Napisane przez Antii89
Czyli masz 80cm pod biustem ciasno mierzone i 88 w?
Oj nie, właśnie wymierzyłam, że mam 73 pod biustem i 81 w biuście. Tyle, że w targowych 75 nie potrafię oddychać. Dziwne. Według elektronicznego bra fittera mam 65B (takiego rozmiaru nigdy nawet nie spotkałam), a pasuje na mnie 80A z targu i 75A z sieciówki (co do kosztów to 19 pln na przecienie).

Chciałabym zainwestować w jakiś lepszy stanik ale przyznam się, że zawsze lecialam po kosztach i w tych firmowych skpelach nigdy nawet nic nie mierzyłam. A propo... Czy w tych firmowych tak samo szybko wychodzą druty?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:59   #2370
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Oj nie, właśnie wymierzyłam, że mam 73 pod biustem i 81 w biuście. Tyle, że w targowych 75 nie potrafię oddychać. Dziwne. Według elektronicznego bra fittera mam 65B (takiego rozmiaru nigdy nawet nie spotkałam), a pasuje na mnie 80A z targu i 75A z sieciówki (co do kosztów to 19 pln na przecienie).

Chciałabym zainwestować w jakiś lepszy stanik ale przyznam się, że zawsze lecialam po kosztach i w tych firmowych skpelach nigdy nawet nic nie mierzyłam. A propo... Czy w tych firmowych tak samo szybko wychodzą druty?
Wiesz dlaczego nie umiesz oddychac? Bo miseczki są za małe.
Powinnaś poszukać 65C.

Z dobrego stanika nie mają prawa Ci wyjśc druty! Staniki są naprawdę bardzo dobrze zrobione i będziesz je miała na długo, zapewniam.
http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5161-.html
http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5131-.html
http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5131-.html
http://www.dopasowana.pl/product-pol...leo-5526-.html
http://www.only her.pl/products/167/p/159/search//?&Rozmiar=191&
http://www.only her.pl/products/167/p/173/search//?&Rozmiar=191&
http://www.only her.pl/products/167/p/297/search//?&Rozmiar=191&
http://www.onl yher.pl/products/167/p/308/search//?&Rozmiar=191&
http://www.only her.pl/search//start/0/?Rozmiar=191&


I jeszcze w linku w moim podpisie znajdziesz forum o stanikach, nma stronie głównej są adresy sklepów stacjonarnych z szeroką rozmiarówką.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2010-06-14 o 14:01
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 17:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.