Cała Prawda O Grzywkach - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-15, 20:40   #181
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Dziś mój szalony fryzjer nie całkiem za moją zgodą zrobił mi prostą grzywkę :P Powiedzcie, jak w niej wyglądam, bo na razie czuję się dziwnie. Dla porównania moja "stara" grzywka.

Kasiu, "sledze" twoje szalenstwa z grzywka od pewnego czasu i powiem szczerze, ze co kolejna wizyta u fryzjera tym ladniej wygladasz.

W poniedzialek ide do fryzjera i spodziewam sie tez baardzo krotkiej grzywki (w sierpniu maialam taka krociutka na skos-podobna do twojej).
Heh szaleje na punkcie krotkich grzywek
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 17:06   #182
lancomee
Raczkowanie
 
Avatar lancomee
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 311
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

jakieś pomysły na grzywki, ale z tych dłuższych? najlepiej jakby wyszczuplały okrągłą twarz
lancomee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:06   #183
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

A ja sobie wlasnie zrobilam przed paroma minutkami grzywkę hehe...
Ostatnio obcięłam sobie na skos a teraz jak odrosła to wzięło mnie na postą i sobie zrobiłam. Musze jeszcze tylko włoski wymodelować.
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 18:16   #184
kate_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

na rozchodzącą grzywke na boki mogę polecić sposób, który sama stosuje niemal codziennie,przed wyjściem kłade na czoło (pod spodem grzywka) opaske bądź wandamke... grzywka wtedy sie układa na przód... potem prysnąć lakierem ii powinno się trzymać
kate_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 20:25   #185
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Gratuluje odwagi Kasiek
Troche mi sie ta grzywka kojarzy ze skinheadowską (dziewczęcą) fryzurą "małpką" :P
Dobrze ci z takim rodzajem grzywki, wygladasz orginalnie ale ta na bok tez fajna
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 20:55   #186
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Hehe dzięki dziewczyny, przynajmniej po tych wpisach nie czuję się jak kosmitka Rodzinka powiedziała, że mam grzywkę a la mały chłopczyk, TŻ się spytał, co mi wyrosło, a kumpel z klasy podsumował to jaki "prosta krecha na czole" A mi się podoba Tylko pewnie za jakieś 2 tygodnie będę musiała ją podciąć, bo może nierówno rosnąć.

A dziś wpadłam na "genialny" pomysł, że na 100dniówkę każę fryzjerowi tą grzywkę wygładzić i zafarbować szablonem napis "Studniówka 2006"
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 21:54   #187
Salamandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dziewczyny świetny temat... Jestem tu nowicjuszką i odrazu wiem,że zabawię z Wami ....
Kasiu masz genialną grzywkę,wyglądasz wprost rewelacyjnie.....
sama idę jutro do fryzjera
i chyba poszaleję troszkę..normalnie to działa jak zaraza...hehe
Znalazłam tu wiele koncepcji na jutrzejszy dzień, aż sie boję co się będzie działo....
Pozdrawiam i dam znać ...
Salamandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-20, 22:19   #188
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 203
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja też mam grzywke, od wakacji. Sama sobie obcinam, tak jak reszte włosów ostatnio odrosła troche wiec tym razem obetne ja inaczej, musze tez troche bardziej wlosy podcieniowac, ciekawe co mi z tego tym razem wyjdzie :P
Akeya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 19:05   #189
tigzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 56
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

moja grzyweczka przetluszcza sie szybciej niz reszta wlosow, ale i tak jestem z niej zadowolona i sie jej tak szybko nie pozbede! a co do obcinania to tez zawsze robie to sama i chyba wyglada calkeim niezle A Wy jak obcinacie sobie grzywy? same czy u fryzjera? polecam wlasna inwencję
tigzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 19:40   #190
patrycjiusz
Raczkowanie
 
Avatar patrycjiusz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 130
GG do patrycjiusz
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Witajcie! ja juz bylam u fryzjera sotsunkowo dawno i to wlasnie ostatnio pierwszy raz w zyciu zrobilam sobie grzywke! Na przekor wszystki bo duzo osob ,,nie widzialo,, mnie wtym.. Ta odmiana byla mi potrzebna bo chcialam cos innego... Moje wlosy rosna nadzwczyajnie szybko wiec pomyslalam ze moge poeksperymentowac -zrobic sobie grzywke i sciac sie na krotko. Teraz juz bede wiedziec w czym mi jest lepiej. Grzywka mi nieprzeszkadza , choc z poiczatrku bylo trudno na wiosne pojde do fryzjera jeszcze nie mam pomyslu na fryzurke ale mysle ze tutaj za Wasza pomoca cos znajde! Dzieki pozdrawiam pap
patrycjiusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 22:53   #191
basik
Przyczajenie
 
Avatar basik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Czytam i czytam ten topic, ale nie znalazlam nic na temat tego jak sie zachowuje grzywka przy wicherkach? Chcialam sobie zrobic gesta grzyweczke calkiem prosta, bez zadnego czesania na bok, a fryzjerka powiedziala, ze to ie wyjdzie, bo wicher bedzie ja "rozgarniał" na boki. Jedyne rozwiazanie to zgolic go, ale jak to uslyszlalam, to od razu sobie odpuscilam.
A teraz jak czytam Wasze wypoiedzi, to dochodze do wniosku, ze jak sie troszke czasu poswieci grzywce i zadziala prostownica, to wszystko bedzie ok. To jak myslicie ?? Zaryzykowac mimo wicherkow ??
basik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 12:38   #192
lancomee
Raczkowanie
 
Avatar lancomee
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 311
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

no?
lancomee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:16   #193
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez basik
Czytam i czytam ten topic, ale nie znalazlam nic na temat tego jak sie zachowuje grzywka przy wicherkach? Chcialam sobie zrobic gesta grzyweczke calkiem prosta, bez zadnego czesania na bok, a fryzjerka powiedziala, ze to ie wyjdzie, bo wicher bedzie ja "rozgarniał" na boki. Jedyne rozwiazanie to zgolic go, ale jak to uslyszlalam, to od razu sobie odpuscilam.
A teraz jak czytam Wasze wypoiedzi, to dochodze do wniosku, ze jak sie troszke czasu poswieci grzywce i zadziala prostownica, to wszystko bedzie ok. To jak myslicie ?? Zaryzykowac mimo wicherkow ??
Mi ostatnio fryzjerka zrobiła gęstą (jak na moje cienkie włosy ) grzywkę, prościutką w której może nie czuję się najlepiej ale jak przed wyjściem na dwór niedawno, gdzie wicher wiał srogi i trochę mżyło , wzięłam ją na piankę+prostownica+trochę lakieru, to bardzo ładnie zniosła warunki atmosferyczne i nie była ani "rozgoniona" ani powywijana
(pewnie gdybym jej nie modelowała, to by już było inaczej, ale... )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 13:53   #194
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
Grzywka przetłuszcza mi się bardzo szybko. Zaraz po wyjściu na dwór albo po ok. 8 godzinach od umycia podczas siedzenia w domu. Czasami, przed jakimś większym wyjściem wieczorem, myję samą grzywkę. Zastanawiam się, czy grubsza nie wyglądałaby estetyczniej...?

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
Grzywka świetnie wygląda przy spiętych włosach, a najlepiej takich poczochranych ;D Niestety ja mam odstające uszy i brzydko to wygląda

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
Hm, pasuje chyba każdemu. Najbardziej do trójkątnej, a najmniej do okrągłej.

4. GRZYWKA A OKULARY
Prosta może nie za bardzo, zależy od oprawek. Ale taka na bok, to czemu nie.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
Lepiej wygląda przy gęstych, ale z cienkich też niezła wychodzi Ale ta cieńsza szybciej się skleja...

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
Obojętne Ale w moich wyobrażeniach ideał to brązowe włoski i grzywka, mmm

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
A robi mi się tak, ale nie zawsze. Wtedy nie mam na to raczej rady ;/ Albo myję samą grzywkę i od nowa układam, albo jeśli się uda to prostuję grzywkę na krzyż, tzn. lewą stronę prostuję na prawą, a prawą na lewą i wtedy się w miarę wyrównuje Ewentualnie mozna przeczesać przedziałek z włosów na bok, ale rzadko się udaje
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 23:01   #195
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

podnosze watek
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 14:48   #196
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja właśnie dzisiaj odświerzyłam moją grzyweczkę, tzn, zaczesywałam ją już na bok ale dzisiaj ją sama podciełam i znowu mam prostą na całe czułko
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 15:17   #197
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Że też dopiero teraz zauważyłam ten topic. Ja osobny wątek zalożyłam na temat swojej grzywy (z ktorą się nawiasem mówiąc w tak krótkiej wersji dopiero oswajam ) No ale lepiej późno niż wcale
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 18:05   #198
milkshake
Raczkowanie
 
Avatar milkshake
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 80
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

A że w swoim krótkim życiu miałam już dwie grzywy (pierwsza rok temu, a ta druga od wczoraj to podzielę się swoimi poradami. Myślę, że dziewczyny które mają proste i przetłuszczające się wlosy powinny przeczytać.

1. Moja obecna grzywka jest cienka więc trochę się boję.. poprzednia "grubsza" straaasznie byla przecztluszczona od wewnetrznej warstwy (przy czole) na szczescie nie bylo tego widac, bo te zewnętrzne warstwy przykrywaly to.. To jest jedyny zly mankament mojej grzywki - po kilku godzinach od umycia skleja się w stronki, dlatego myję ją chyba z 3 razy dziennie - w zależności od potrzeb. Oczywiscie mycie samej grzywki nie jest w ogole pracochlonne - zajmuje mniej wiecej tyle czasu co porzadne umycie rąk. Susze ja doslownie 30 sekund.

2. Szkoda, że nie mam aparatu - po moim zdjęciu od razu teoria z "rozpuszczonymi wlosami grzywka wygladaja lepiej" poszla by w las ogolnie to nosze grzywke wylacznie do kitki, bo w rozpuszczonych wygladam niezaciekawie. wszyscy mi tak mowia

3. zależy oczywiscie od grzywki. wydaje mi się,że dobrze dobrana pasuje do wszystkich. mam twarz w ksztalcie serduszka i zdecydowanie mi lepiej w cienkiej, prostej grzywce siegajacej do oczu

4. na codzien nosze soczewki, ale czasami w domu zakladam okulary i myslę, że wyglada bardzo ladnie jak najbardziej, szczegolnie to prostokatnych oprawek

5. zdecydowanie pasuje również do cienkich wlosow, oczywiscie proporcjonalnie dobrana (zbyt duza ilosc wlosow na grzywce zdominowalaby cala fryzure)

6. do wszystkich, zdecydowanie

7. mam posluszne wlosy i nie mialam z tym problemu, jednak kolezanka, ktora miala z tym poroblem radzila sobie w ten sposob, ze moczyla grzebien i czesala i czesala ta grzywke..a pozniej wysuszyla suszarka. czynnosc tę robila kilkakrotnie w czasie dnia, i pozniej bylo juz wspaniale nie polecala spinania na noc grzywki, bo mozna obudzic sie z dziwnym odcisnietym znakiem na wlosach

mam OGROMNA nadzieje, że moje porady komus sie przydadza. buziaczki*
zamieszczam moja galerie grzywek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee1.JPG (19,6 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz12.JPG (21,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka9.jpg (33,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzyw11.JPG (13,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka44.JPG (27,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka33.JPG (7,2 KB, 87 załadowań)
__________________
"I'll be your SUPER STAR!"

milkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:42   #199
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. Grzywka a przeluszczanie.

Bez róznicy, jedynie latem można zapomniec o czapkach :/. I przy dluższczej grzywce przy plywaniu ma sie ją w oczach .

2. Grzywka a rozpuszczone wlosy.

Wole u siebie grzywkę ze spiętymi, kiedy rozpuszczam, zaczesuje ją na bok. Ale to u innych nie widze przeciwskazań?

3. Grzywka a ksztalt twarzy.

Każdemy da sie jakąś ladna dobrać. Najtrudniejsza wydaje mi sie geometryczna, prosta.

4. Spokojnie. Okularki w niczym nie przeszkadzaja, może faktycznie nie da sie w nich "podmuchnąć" grzywki, ale to jedyny problem

5. Nie wiem, co napisac

6. Grzywka a przedzialek.

Oj tak, jest problem. Grzywka na początku jak najbardziej bedize sie rozchodzila, ale każda nowa fryzura potrzebuje troche czasu. A i przy falowanych wlosach lubią robić sie "rogi", choćby nie wiem ile czasu spędzić na ukladaniu (przynajmniej u mnie), dlatego aktualnie grzywke zapuszczam.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 22:18   #200
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Grzywki sa fajne Sama do niedawna nosilam sie bez grzywy, ale dzieki wizazowi postanowilam sobie ja zrobic i to byl strzal w dziesiatke
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:41   #201
Megan95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Question Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Od kilku miesięcy mam grzywkę. Na początku miałam prościuteńką i wszystko było ok. . Kilka dni temu zrobiłam sobie MEGA-CIENIOWANĄ i jak na razie jestem trochę nie zadowolona chociaż wszyscy mówią, że jest mi dużo lepiej .
Megan95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:32   #202
posh
Raczkowanie
 
Avatar posh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: manchester
Wiadomości: 42
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja jeszcze niedawno mialam naprawde bardzo fajna grzywke i zamierzam do niej wrocic! Fryzurka rewelacyjna ale musi ja zrobic profesjonalista. polecam
__________________
...
posh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:43   #203
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez ktoscosmis
7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
jeśłi przed zrobieniem sobie grzywki nosiłyście włosy z przedziałkiem przez środek głowy, to czy po zrobieniu sobie grzywki nie robiło Wam się tak, że ona rozchodziła sie na dwie strony i nie zakrywała czoła tak jak powinna. Jeśli tak, to jak temu zaradzić?
Ja cale zycie nosilam proste wlosy z przedzialkiem na srodku glowy. Gdy obcielam grzywke nie mialam zadnych problemow z rozlazeniem sie jej na boki (chociaz sie tego obawialam ). Nie wiem czy to wynika z indywidualnych tendencji do ukladania sie wlosow, czy z czego tam innego, ale to nie jest wcale regula, ze sie grzywa musi rozlazic .
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 07:15   #204
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

kręcone i bez grzywki,która poszerza ci buzię
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 10:48   #205
rooda18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Hey świetny topic. Więc ja też mam grzywke marzyłam o niej już od kilku lat.Włosy przetłuszczają sie bardzo wolniutko praktycznie mogłabym nie myć głowy przez 2-3 tygodnie hehe ale nie chciałabym tego:P , podcinam ją sobie raz na 2 tygodnie.Mam czarne włoski ale naturalne miałam rude(KRĘCONE) :P żałuje ze zafarbowałam podobają mi sie rude włosy .Nie widze żadnych przeciwskazan do tego aby np. przy koloze bląd albo kasztanowym bądź jakim kolwiek zrobic sobie grzyweczke. Szczerze to bałam sie bo myślałam ze mi nie będzie pasować ale wzięłam nożyczki i ciach ciach zaraz wszyscy zaczeli mnie chwalić że ładnie wyglądam:P.

CÓŻ POLECAM KAŻDEMU CHOCIAŻ RAZ W ŻYCIU ZARYZYKOWAĆ
I ZROBIĆ SOBIE GRZYWE . I TAK GRZYWKA W PRZECIWIEŃSTWIE DO RESZTY WŁOSÓW ODRASTA BARDZO SZYBKO!

DOŁANCZAM SWOJE FOTKI PRZED I PO


CZASAMI NOSZE WŁOSY KRĘCONE Z PROSTĄ GRZYWECZKĄ I WIĄZE JE TAKĄ FAJNĄ CHUSTĄ ;-) TEŻ BARDZO FAJNIE WYGLĄDA.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułuktos.JPG (24,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia (1) Zdjęcie(9).jpg (4,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu6789.JPG (11,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jo.jpg (5,1 KB, 53 załadowań)
rooda18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 18:27   #206
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Wink Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Grzywka, na chwilowy seans wizażu własnej twarzyczki jest OK, ale u osób których włoski niestety pomalutku rosną, to lipa, bo można się takową znudzić ...
A w moim przypadku mialam już 3 rodzaje grzywek (a z 2 razy podcinalam je sama nawet), i ta zrobiona przez fryzjerkę, tydzień po jej wycieniowaniu, urosła, w taki sposob ze mi raczej nie ładnie było, więc sama podciełam nozyczkami takimi domowo-fryzjerskimi, było OK... Przed wyjazdem nad morze, zrobiłam nowszą generację grzyweczki, potem ją bardziej skrócilam i wyszło takie arcydzieło jak na fotce... i powiem wam wprost, ze tylko w tej grzywce czułąm się naprawdę dobrze, teraz jest juz znacznie dluza siega oczów, i czesze ją do góry .......
Zastanawiam się czy nie powtórzyć próby tej grzywy, ale chyba dojdę do jakiegoś normalnego fryzjera... włosy są dosyć dluższe, czas je odczuba znów wycieniować...


PS. Grzywy szybciej się przetluszczają to fakt, ale te dłuższe, geste, które sięgają oczów, Dziewczyny ktore zastanawiają się nad zrobienie sobie frzywki... zastanówcie się... dobrze, czy warto... bo to oczekiwanie na poroscik wlsosów wiele dziewczyn męczy , powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suwa89.jpg (79,4 KB, 525 załadowań)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 08:30   #207
rooda18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

ładna grzyweczka ;-)
rooda18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:10   #208
basia_magus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

wyśle ktoś fotke swojej grzywki i okularków?
basia_magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:36   #209
misiaczek-ola
Raczkowanie
 
Avatar misiaczek-ola
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 80
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
Muszę myć głowę dosyć często ( co 2 dni ) a to dlatego, że uzywam tłustych maści na twarz i szyję. Czasem, myję tylko grzywkę, gdy reszta włosów jest w porządku

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
Wolę chodzić w rozpuszczonych włosach, ale często tez chodzę w związanych i bardzo fajnie wygląda grzywka, bardzo ciekawie.

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
Mam owalną twarz i grzywkę na bok i wygląda to bardzo fajnie, ale podobają mi się strasznie proste grzywki na całe czoło i nie wiem czy pasuje taka do owalnej twarzy ? Co Wy na to ?

4. GRZYWKA A OKULARY
Nosze okulary (bez oprawek) i zupełnie nie "gryzie się" to z grzywką.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
Kiedyś miałam bardo gęste włosy, teraz dużo mi wypada, ale też nie ma ich mało Ale moim zdaniem lepiej wygladaja grzywki na gestrzych wlosach.

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
Do wszystkich

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
Mam przedzialek na boku odkad pamietam, gryzwke tez mam na bok, wiec uklada sie dobrze
__________________
,
misiaczek-ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 12:32   #210
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Question Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

a jak się ma grzywka a kształt nosa?
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 11:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.