Prawdziwy pasztet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 06:52   #31
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Prawdziwy pasztet

tutaj Załącznik 3255813widzę duże podobieństwo do Gwyneth Paltrow
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:38   #32
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Prawdziwy pasztet

wredna baba świetna robota z tymi symulacjami !
a do autorki wątku Na zdjęciach jesteś bez makijazu i jesteś i tak b.ładna !! uwierz mi a jak dojdzie podkreśenie rzęs oczywiście tuszem Podkład który ujednolici koloryt cery i zakryje to co potrzeba Możesz pobawić się cieniami do powiek Tu pare wskazówek:
Makijaż dla ciebie:

Cera.
Lekkie podkłady w odcieniu porcelany. Sięgaj po róże brzoskwiniowe i miodowe – różowe mogą niepotrzebnie podkreślać zaczerwienienia cery.

Usta. Najlepsze dla Ciebie są szminki oraz błyszczyki w beżowo-morelowych odcieniach. Na wieczór idealny będzie kolor winnej czerwieni.

Oczy. Na dzień używaj beżowych cieni (o ton ciemniejszych od podkładu), natomiast na wieczór świetne będą szarości i grafity. Tusz do rzęs może być granatowy lub

Tego unikaj w makijażu:

Cera.
Zapomnij o ciemnych pudrach brązujących i samoopalaczach. Na tak jasnej skórze nie będą wyglądały naturalnie.

Usta. Zrezygnuj z ciemnych kolorów – brązów, ciepłej czerwieni, odcieni wiśni. Ale też ostrożnie z różowymi szminkami i błyszczykami – łatwo mogą cię zmienić w lalkę Barbie.

Oczy. Mocny makijaż typu smoky eyes w twoim przypadku jest absolutnie zakazany. Unikaj też różowego i fioletowego makijażu oczu – możesz w nim wyglądać jakbyś była chora.

Co do figury nie jest zła Wystarczy że wezmiesz się za jakies ćwiczenia na brzuszek Wejdz sobie na forum "fitness" tam kobietki tłumaczą co i jak No i jeszcze jakaś dieta(wystarczy ograniczyc spozycie weglowodanów i nie jeść słodyczy serio daje efekty) Nie nazywaj siebie "pasztetem" i nie patrz na siebie w krzywym zwierciadle bo jesteś PIĘKNA jak każda z nas Tylko wystarczy w to uwierzyć
Takie motto na koniec : "Nie ma brzydkich kobiet, są tylko niezadbane"
p.s uśmiech poproszę
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:53   #33
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Prawdziwy pasztet

Masz ideantyczną figurę jak moja siostra - z tym, że ona ma jeszcze większy biust, chyba jakieś 70H albo I. Ona też jest dosyć wąska w biodrach, ma mało wyraźną talię i małą oponkę. I wiesz co? Ma ogromne pwoodzenie, bo potrafi się fajnie ubrać i szeroooko się uśmiecha. Wypróbuj to
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 18:57   #34
ewelus0403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Prawdziwy pasztet

Chciałam Ci coś napisac od siebie, bo bardzo się przejęłam tym, co tu jest wypisane. Na początku nie zamieściłaś zdjęcia, czytałam twój opis a gdy spojrzałam na twoją fotkę zrobiłam takie oczy O.O
Nie kłamię. Masz ładną twarz, do której wiele fryzur pasuje, możesz przebierać dowoli. Oczy są cudowne. Pokazałaś się bez makijażu, a gdybyś je na dodatek podkreśliła to byłoby jeszcze cudowniej. Jeśli nie umiesz się malować, to spróbuj wytuszować rzęsy - bardzo łatwo a jaki mega efekt jeśli masz problemy z cerą (jak większość populacji ludzkiej) to stosuj podkład. W rossmanie jest świetny Synergen ale to jest z takich tańszych kremów koloryzujących do cery z problemami - używam z koleżankami a jeśli chcesz więcej wydać to możesz kombinować w firmach. Róż na policzki - doda twarzy świeżości i oczom blasku. Takie małe łatwe sztuczki a jaki efekt!
Podkreśliłabym na twoim miejscu atuty, czyli nogi i piersi. Talię też masz niezłą, zakładałabym szeroki pasek. To czyni z kobiety klepsydrę i pokazuje mężczyznom że jestes mega kobieca.
Ehh, wiele osób zapewne Ci mówi że nie jestes kompletnie taka za jaką się uważasz. Nie będę pisała stosów komplementów bo mnie palce bolą ^^ i wiem to po sobie, że to w środku jest problem. Musisz spojrzeć na siebie obiektywnie. To, że w przeszłości miałaś kłopoty sprawiło tylko, że jesteś silniejszą osobą. Doświadczoną przez życie i o wiele bardziej rozwiniętą emocjonalnie od innych. Przeszłość już minęła. Trzeba zmienić postawę w teraźniejszości i czerpać same korzyści z życia.
Nie będzie ci się chcialo, jeśli nie zmienisz zdania o sobie.
Makijaż i ciuchy to nie wszystko. Ważne jest to co w głowie.
Pozdrawiam i życzę pewności siebie
ewelus0403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:23   #35
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prawdziwy pasztet

ja też zrobiłam wielkie oczy bo naprawdę jesteś ładną dziewczyną .. fryzurkę trzeba poprawić .. obciąć trochę włosy bo są zniszczone i zrobić grzywkę tylko na pół czoła i postaw na pielęgnacje włosów bo to one nadają cały charakter twarzy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...272564&page=87 polecam ci wątek
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 22:31   #36
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prawdziwy pasztet

zapomniałam .. zrób brwi brązową henną .. i zainwestuj w kremy dotleniające twarz bo jest ona taka smutna .. koniecznie dobry krem pod oczy .. ja bym nawet włoski obcięła na krótko
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:42   #37
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Prawdziwy pasztet

kobieto gdzie są twoje brwi??????
Myślisz, że eksterminując je dodałaś sobie urody?
daj im odrosnąć-przykład łuku masz na zdjęciu poniżej....

masz opadające zewnetrzne kaciki oczu- wydają się przez to trochę smutne itd, najlepszy bedzie makijaż -kreska na gornej powiece tak jak narysowałam--unoszacy sie mocno do góry-aby skorygować kształt oczu, może byc kredka, naucz się tez robić ją eyelinerem..

włosy: zaprowadź ład i porządek w swojej fryzurze-nie do twarzy Ci w postrzępionych włosach, byle jak uczesanych itd, tutaj musisz włożyć więcej wysiłku. farbowac nie musisz-ładny kolor jest taki jaki jest, pasuje Ci.

na twoi miejscu wyjęłabym te kolczyki z nosa, ale to tylko moja sugestia, aby coś poprawić w wyglądzie, zrobisz jak uważasz.

masz fajne cy.cki i najlepiej zrobisz jak przestaniesz narzekać, a po prostu wyeksponujesz to co masz najlepsze.
dbaj o twarz-nawilżaj, nie pal, nie pij, wysypiaj się.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 21:27   #38
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prawdziwy pasztet

myślałam dziś trochę nad tobą .. wydaje mi się że potrzebujesz kremu na jędrność i jakieś suplementacji od wewnątrz ... zrobiłam metamorfozę aby ci pokazać że jesteś naprawdę piękna tylko nie zadbana
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:28   #39
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Prawdziwy pasztet

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
kobieto gdzie są twoje brwi??????
Myślisz, że eksterminując je dodałaś sobie urody?
daj im odrosnąć-przykład łuku masz na zdjęciu poniżej....
dieFremde pisała, że ma takie brwi naturalnie, nie wyrywa. Naucz się czytać. I może trochę grzeczniej? Jak chcesz komuś pomóc, to nie obrażaj go na wstępie.
Na przeróbce brwi są zdecydowanie za ciemne, nie pasują do delikatnej urody dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
masz fajne cy.cki i najlepiej zrobisz jak przestaniesz narzekać, a po prostu wyeksponujesz to co masz najlepsze.
dbaj o twarz-nawilżaj, nie pal, nie pij, wysypiaj się.
Piersi. Albo biust.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:38   #40
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Prawdziwy pasztet

nie widzę nic złego w podkreślonym wyżej słowie O.O
nie napiszę pewnie nic mądrego, ale w sumie wszystko co bym mogła zostało już powiedziane, ale zgadzam się z ewelus0403 - po opisie spodziewałam się CZEGOŚ a nie kogoś, a na zdjęciu... ludzie, Ty nawet przeciętna nie jesteś, a ładna.
narzekanie na duże WYMIONA - ah, jak wiele z nas by tak chciało.
wcale nie jesteś gruba, naprawdę, sama mam ten sam wzrost, ważę mniej a nie jestem chudsza (no tylko miseczka jakieś 5 rozmiarów mniejsza )
na pewno zgodzę się co do brwi - daj im odrosnąć! włosy krótkie też mogą być dobrym pomysłem. ogólnie podkreślić w jakichś sposób oczy.
ah, głupi XXI w, kiedy naprawdę ładne dziewczyny/kobiety mają takie okropne kompleksy.
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:50   #41
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Prawdziwy pasztet

o rety.. przeczytałam opis i pomyślałam- biedna dziewczyna. Potem zobaczyłam zdjęcia i szczeka mi opadła! Jestes ładną, zgrabną, wysportowaną dziewczyną. W makijazu, ładnej fryzurce i odpowiednim ubiorze powalisz na kolana. Piękne krąglosci i uderzajace podobienstwo do Gweneth Paltrow, czyni Cie niezwykle atrakcyjną! No i nie masz cellulitu. Bądz dla siebie dobra! Kobiety mają naprawde nieraz wielkie problemy a Ty szukasz dziury w całym. zadbaj o to co masz. masz bardzo dużo.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 21:28   #42
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Prawdziwy pasztet

dieFremde pisała, że ma takie brwi naturalnie, nie wyrywa. Naucz się czytać. I może trochę grzeczniej? Jak chcesz komuś pomóc, to nie obrażaj go na wstępie.
Wskaż mi punkt w którym obraziłam autorkę wątku.


Na przeróbce brwi są zdecydowanie za ciemne, nie pasują do delikatnej urody dziewczyny.
czy ja napisałam coś o odcieniu brwi? podałam tylko przykład łuku. Równie dobrze mogłam zrobić to niebieskim, a nie brązowym kolorem,
Naucz się czytać...
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:43   #43
Patrycha_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Prawdziwy pasztet

Holly85
"Myślisz, że eksterminując je dodałaś sobie urody?" - oto przykład fragmentu, po przeczytaniu którego autorka wątku nie poczuje się lepiej, tym bardziej, że jak już napisała wcześniej, są to jej naturalne brwi (w związku z czym wykazujesz się nieznajomością tematu i udowadniasz, że to jednak Ty masz problemy z czytaniem).
Mam nadzieję, że krytykując innych, masz na tyle charakteru, aby samej móc ją znieść. Amen
Patrycha_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:49   #44
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Prawdziwy pasztet

Po początkowym opisie spodziewałam się istnej pokraki na miarę Quasimodo, a tymczasem jesteś faktastyczna
Tak jak radzi Holly85 postawiłabym u Ciebie na wymodelowanie łuku brwiowego oraz nadanie opadającej powiece bardziej migdałowego kształtu (sama takie mam i co dzien zabawiam się eyelinerem oraz dodatkowo przyciemniam zew. kącik oka ciemniejszym cieniem)
Co do fryzurki to faktycznie coś asymetrycznego, masz bardzo ładny kolor włosów, możesz czasami lekko je przepłukać srebrną delią ,żey odświeżyć kolorek i nadać mu bardziej srebrzystego odcienia. (oczywiscie przed fioletowymi włosami chroń nas Wizażu)
Co do figury , faktycznie jesteś typem bardziej atletycznym, niż eteryczną mimozą, ale nie znaczy to że nie możesz wyeksponować swoich atutów, jakimi niewątpliwie są : Twój biust, ładnie wymodelowane ramiona (dużo bym dała żeby takie mieć, a nie okrągłe nawisy)
talia (o tak, ona istnieje! wbrew pozorom ) oraz zgrabne nogi bez grama cellulitu.

Myślę ,ze kolory powinnaś dobierać wedle własnych upodobań, ale raczej stawiać na delikatne łososiowe róże, może i pastelowe fiolety, miętowe odcienie i błękity, indygo.

Co do izotretinoiny, to sama mam z nią styczność od jakiegoś czasu i doskonale znam jej fatalny wpływ na organizm. Polecam wprowadzić dużo warzyw do diety ( ja będąc na izo ,nałogowo wręcz wsuwam buraki ) ograniczyc makarony! Przekonaj się do kasz!!!(nie są takie straszne odpowiednio przygotowane ), a wręcz potrafią być pyszne.
Jako niezawodny sposob na usunięcie toksyn z organizmu polecę herbatę pu-erh (sama w sobie nie jest smaczna, ale np. z dodatkami typu zurawina i pomarancza - rewelacja)
No i suplementy - na włosy polecam herbatkę z pokrzywy

Powodzenia !! (jesteś naprawę piękna ,uwierz w to )---
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:50   #45
activ61
Raczkowanie
 
Avatar activ61
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 244
Dot.: Prawdziwy pasztet

wygladasz swietnie, oczywiscie bez makijazu wygladasz niewyraźnie ale to tak samo jak ja i wiekszosc kobitek, dziewczyny daly ci duuuzo fajnych rad, ale mi to bys wystarczyla z jakims tuszem i cieniami i bylo by juz extra! figurke tez masz fajną, a jakie piersi, powinnas czuc sie piekną kobietą i to taką w 100% bo naprawdę nic ci nie brakuje! spróbuj sie jeszcze raz nazwać pasztetem to zobaczysz
__________________
Mężczyzna nie musi być piękny,
Wystarczy, że wdzięczny ma gest,
Gdy głos ma milusi, być piękny nie musi,
Chociaż wcale nie szkodzi, gdy jest
activ61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:21   #46
diefremde
Przyczajenie
 
Avatar diefremde
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Prawdziwy pasztet

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Uwaznie czytam wasze rady,staram sie do nich stosowac.
Makijazem jeszcze sie tak bardzo nie zajmuje gdyz w ogole tego nie umiem-ale zaczelam tuszowac mocno rzesy i cwicze te kreski na powiekach,by podniesc oko.
Zmienilam troche odzywianie-zamiast makaronow- kasza,jem mniej owocow a wiecej warzyw.
I odkrylam przyczyne tego ze nie chudlam-jadlam za malo!!Organizm przestawil sie na "awaryjny",co spowolnia metabolizm i powoduje odkladanie "zapasow".Jem wiecej poprostu-i schudlam,widze to po ciuchach,nie wiele ale jest to pierwszy sukces
Powietrze zaczyna sie "uspokajac"-moje astmatyczne plucka moge znow zmusic do sportowych wysilkow(dzis pierwszy fitness od trzech tygodnii!!!)
Duze problemy mam z zmiana ubierania sie-bardzo jest mi ciezko zrezygnowac z moich workow na rzecz ciuchow podkreslajacych
ksztalty.Zwlaszcza z podkreslaniem biustu.
Niestety , wlasciwie to powinnam zmienic cala garderobe...posiadam glownie ciazowce.
Ale-ide do przodu,nosze spodnice,obcislejsze t-shirty i poluje na wszystko z wycieciem w ksztalcie V.
Co do brwii-naprawde nic z nimi nie robie-ja ich prawie nie mam-co widac na zalaczonych zdjeciach.Mam tka kredke do brwi(podkresla i czesze -ale efekty kiepskie)
Jak je henna farbuje to mam wtedy wlasnie takie cieniutenkie kreski.
Ok musze zmykac,mam jeszcze toche do napisania ale to moze wieczorem(terminy gonia )
diefremde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:26   #47
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Prawdziwy pasztet

masz bardzo ładne duże niebieskie oczy, zapuść troszke brwi i idź na henne i regulacje brwi do kosmetyczki.Na zaczerwienioną twarz polecam zieloną baze. Co do makijażu zgadzam sie judge w takim będzie Ci pasował.Nie skracaj swoich włosów

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Zapomniałam o jednej rzeczy Twoja twarz wygląda na trochę przesuszoną. Zacznij ją nawilżać jakimś dobrym kremem
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:22   #48
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Prawdziwy pasztet

Sądząc po tytule jaki nadałaś wątkowi, spodziewałam się na prawdę jakiejś nieatrakcyjnej dziewczyny, której na gwałt potrzebna jest pomoc. Ale Ty przecież jesteś normalną kobietą, której niczego nie brakuje... no, może oprócz uśmiechu i pewności siebie. Życie jest zbyt krótkie, żeby wiecznie przejmować się kompleksami i swoimi wadami. Pomyśl o tym, co Ci się w sobie podoba i na tym się skup.

Ps. Polecam Ci program Gok'a Wana na tvn style- cudowny facet- motywuje i uszczęśliwia kobiety myślące tak jak Ty i pokazuje im jak wydobyć z siebie prawdziwe piękno
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:57   #49
Kiasmina
Raczkowanie
 
Avatar Kiasmina
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 55
Dot.: Prawdziwy pasztet

Jeej jesteś BARDZO ładną dziewczyną i masz świetną figurę! I mówię to jako osoba bardzo krytyczna wobec siebie i innych. Popracujesz trochę nad brwiami ( na youtube jest mnóstwo filmików, w których dziewczyny pokazują jak malować brwi) i sposobem ubierania, a będzie miodzio! Tylko życzę Ci żebyś sama potrafiła dostrzec to w lustrze, bo z tego co piszesz masz bardzo niską samoocenę. Powodzenia!
__________________
Wszystko jest możliwe, jeśli tylko o to walczysz!
Kiasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 09:14   #50
ElectraBaggyStuff
Przyczajenie
 
Avatar ElectraBaggyStuff
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prawdziwy pasztet

Cytat:
Napisane przez diefremde Pokaż wiadomość
hej ,to znowu ja

na poczatek postaram sie odpowiedziec na wszystkie pytania
jestem pod (hm..bywam)opieka dermatologa i jesienia zrobie sobie serie zabiegow kwasami.Latem nie mozna,wiadomo,moja kosmetyczka odradza mi na razie na razie mikro.
Mam za soba leczenie preparatem zwanym ISOTRETIN-jest to hardcorowe rozwiazanie,gdyz Iso bardzo obciaza organizm,i niebezpieczne dla kobiet,gdyz w razie ewntualnej ciazy powoduje poronienia lub niedrozwoj plodu- z zajsciem w ciaze po kuracji trzeba czekac przynajmnij pol roku
Srodek stosowany jest jako"ostatnia deska ratunku" i wlasciwie tylko dla nieszczesnikow ktorzy maja pryszcza na pryszczu,ktorym nic innego nie pomaga.
Mialam przyjemnosc odbyc dwie takie kuracje

Sylwetka-pomijajac no(dobra,niech bedzie)olbrzymi biust,moje cialo ma meskie proprocje-zawsze tak bylo-brak bioder i talii za to "mocne "nogi i barki nieco szersze.
Dla pan z talia i tylkiem biust nie jest takim problemem(najwazniejsze jest zachowanie proporcji),ale do mojej figury to on za cholere nie pasuje-nadaje mi wyglad ciezarnej klody.
i jak ciezarna kloda to ja wygladam zawsze-niewazne w co sie wcisne.
Lobby biusciasty znam,stanik tez mam prawidlowo dobrany(75F).
Dlaczego tak nie lubie tych cycow?
Do 2008 roku mialam miseczke B/C-czyli maly biust,taki mieszczacy sie w dloni,ale generalnie pasujacy do sylwetki.(i jedrny i zgrabny!)
Niestety zachorowalam i bylam nieprawidlowo leczona,co spowodowalo,ze siadl mi metabolizm-najpierw bardzo schudlam potem(w 10-11 tyg)urosl mi biust,na koniec przytylam(moja waga wynosila wczesniej 52-55kg)
Bardzo cierpie gdyz ten biust to bylo jedyne ladne co mialam.
Kiedys moglam jesc wszystko , o kazdej porze dnia i nocy.Dzis?
Schudnac nie moge.Postawa mojego menu to warzywa,ryz ,jogurt naturalny,owoce morza,czzeresnie,arbuz,ja blka.Makaron z lekkimi warzywnymi sosami.
Zadnych slodyczy,pizzy,mies,chleb a itd.Pije duzo wody.
Dziennie spozywam ok.1600kcal
Do tego fitness-stepper,program zwany Fat Burner,cwiczenia na brzuch i posladki-wszystko w klubie ,pod okiem trenerki.(min 3 razy w tyg)
Od dwoch tygodni mam jednak przerwe-mam astme alregiczna,czasem ledwie trzymam sie na nogach.
ok nie zanudzam oto ja (niestety)
Uważam, że masz naprawde ładną twarz Odpowiedni podkład, delikatnie podkreślić oczy i usta, sukieneczka z paskiem w tali aby ją bardziej uwydatnić i dziewczyna z Ciebie jak marzenie Mogłabyś też pomyśleć o przyciemnieniu włosów, doda to Twoim niebieskim oczom wyrazistości.
ElectraBaggyStuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:59   #51
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Prawdziwy pasztet

Dziewczyno, jak ja przeczytałam pierwszy post, to myślałam, że padnę!
Czytam i czytam, spodziewam się niewiadomoczego...

a Tu ładna dziewczyna
Jesteś śliczna, musisz w to uwierzyć, dziewyczny bardzo dobrze Ci poradziły z ubiorem i makijażem. Mam nadzieję, że weźmiesz sobie te porady do serca masz śliczną subtelną urodę, cudowne piersi

Wie, że kompleksy czasem są wszechogarniające, ale trzeba z nimi walczyć i każdego dnia uczyć się kochać siebie! Ja też staram się to osiągnąć, życzę Ci wytrwałości i odwagi do zmian
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.