MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 13:31   #1
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Question

MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/


hEJ, MAM PEWNIEN DUZIY PROBLEM... OTÓŻ MAM NIE DOŚĆ, ŻE KWADRAROWĄ TWARZ, TO JEST ONA JESZCZE GRUBA ALE GŁÓWNYM PROBLEMEM SA OCZY.. SA ONE MAŁE I MAM NA DODATEK WSTRETNE CIENIE POD OCZAMI;/;/
JAK MAM ZATUSZOWAĆ CIENIE I OPTYCZNIE POWIEKSZYC OCZY??? bO JAK NA RAZIE WSZYSTKO SKŁADA SIE NA FAKT ZE MOJA TWARZ WYGLADA, JAK JEDEN WIELKI PUCEK!!! I JESZCZE MAM PISZĄCE SIE WŁOSY... CO ROBIĆ JUS NAPRAWDE NIE MAM POMYSŁÓW.. BŁAGAM POMÓZCIE!!!!!
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:52   #2
aisty
Przyczajenie
 
Avatar aisty
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Hmm z mojego malutkiego doświadczenia o makijazu wiem, że aby powiększyć oczy powinnaś nałozyć w wewnetrznych kacikach jakiś rozjaśniający cien, najlepoiej w koloże białym lub bezowym. Na całe oko najlepiej nałozyć również jakiś jasny cień a przy zewnetrzych kącikach coś ciemnego.Słyszałam tez o malowaniu białą kreską oka->Nie sprawdzałam, wiec nie potwierdzam..a pod oczy jakiś dobry korektor rozswietlający.
aisty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 14:15   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Witaj na forum
Przydatne byłoby zdjęcie twarzy. Cienie pod oczami zatuszuje korektor. Tutaj jest obszerny artykuł o kształtach oczu i wszystkim co z nimi związane:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957
Tu o modelowaniu twarzy:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57467

Co do puszących sie włosów to złe pytanie na to forum. Polecam przejrzeć forum fryzjerskie
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 14:16   #4
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

1. postaraj sie nie pisac w Caps Locku- to ponoc oznacza krzyk na tym forum
2. zalacz wyrazne zdjecie- wtedy dziewczynom bedzie latwiej doradzic Ci cos konkretnego
3. niestety trzeba troszke samemu przeszukiwac forum (wyszukiwarka)- to kopalnia informacji -wiem ze to czasochlonne, ale sprobuj.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 15:54   #5
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec
1. postaraj sie nie pisac w Caps Locku- to ponoc oznacza krzyk na tym forum
2. zalacz wyrazne zdjecie- wtedy dziewczynom bedzie latwiej doradzic Ci cos konkretnego
3. niestety trzeba troszke samemu przeszukiwac forum (wyszukiwarka)- to kopalnia informacji -wiem ze to czasochlonne, ale sprobuj.
Dobzie, jus nie będę pisac na Caps Locku Siedzę jus na tym forum chyba trzeci dzień nio i rzeczywiscie duzio sie jus dowiedziałam 22-06-06 288.jpg
22-06-06 382.jpg
To ja w tej niebieskiej bluzce... Da sie cos z moja wstretna twarzą zrobić??? jak myslicie??? Błagam o pomoc!!!
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 15:57   #6
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

To ja w tej niebieskiej bluzce... Da sie cos z moja wstretna twarzą zrobić??? jak myslicie??? Błagam o pomoc!!![/quote]
Miało być w białej, sorki pomyliłam się22-06-06 393.jpg
to jest kolejne zdjęcie
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 22:07   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

To ja dodam jeszcze tylko, że nie wolno wklejać zdjęć do wiadomości - tylko w załącznikach (nie pytaj się dlaczego, bo nie wiem )

Dodaję zdjęcia jak malować małe oczy i kwadratową twarz.

Od siebie dodam, że powinnaś zakupic mały zestawik na lato : lekki podkład, korektor (na ewentualne niedoskonałości), brązer, błyszczyk, zalotkę i tusz do rzęs. Moim zdaniem wystarczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9niewidoczne.jpg (22,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg male.jpg (21,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed i po - modelowanie.jpg (17,8 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modelowanierozem.jpg (65,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwadrat.JPG (95,0 KB, 91 załadowań)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 23:34   #8
tina22
Raczkowanie
 
Avatar tina22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 242
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

a mi się wydaje, że wcale nie masz małych oczek
tina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:18   #9
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez tina22
a mi się wydaje, że wcale nie masz małych oczek
ale mam jakies dziwne te oczka.. jak tylko sie maluje, to normalnie cień do powiek widać chyba tylko przez godzinę, tusz od razu sie rozmazuje, a kredka po prostu znika... To nie jest na pewno wina kosmetyków, które uzywam, bo czasami maluje sie tymi samymi z qmpela i jej widac cały czas piekny makijaż, a mi nie.. to wina moich oczu??? czy czegos innego????
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:50   #10
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Kup sobie bazę pod cienie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=40
Polecam uzywanie wyszukiwarki oraz KWC
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:51   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/kategoria.php?kat=40
Kup sobie bazę pod cienie, która przedłuży 'żywotność' kosmetyków

Polecam używanie wyszukiwarki - większość rzeczy już się tu przewinęła i KWC
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 20:38   #12
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Ładne masz oczka dziewczyno, nie narzekaj Ogólnie czytając Twój post, to jakbym słyszała siebie

Zainwestuj w dobry tusz wydłużający rzęsy i zalotkę- oczy wydadzą się o wieeeeele większe
Trochę pudru i koniecznie twarz wymodelowana różem, ew pudrem brązującym. Myslę, że powinnaś kupić sobie jakieś fajne dłuuuugie kolczyki, wyszczuplają twarz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 11:24   #13
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Ładne masz oczka dziewczyno, nie narzekaj Ogólnie czytając Twój post, to jakbym słyszała siebie

Zainwestuj w dobry tusz wydłużający rzęsy i zalotkę- oczy wydadzą się o wieeeeele większe
Trochę pudru i koniecznie twarz wymodelowana różem, ew pudrem brązującym. Myslę, że powinnaś kupić sobie jakieś fajne dłuuuugie kolczyki, wyszczuplają twarz
Dzięki za komplemant Niom, musze zainwestowac w jakis fajny tusz do rzęs i róż a nie wiesz może, czy są jakies inne maetody, które pomogą wyszczuplić twarz??? Nie chce mieć jednego wielkiego pucka..tylko ładna, malutka twarzyczkę
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 15:15   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez amikatka
a nie wiesz może, czy są jakies inne maetody, które pomogą wyszczuplić twarz??? Nie chce mieć jednego wielkiego pucka..tylko ładna, malutka twarzyczkę
Haha , MNIE o to pytasz? Gdybym wiedziała to nie miałabym buźki jak księżyc w pełni Myślę, że po prostu takich metod nie ma [oprócz chirurgii- co odradzam ]. Nie pozostaje nic innego jak zaakceptować i starać się uczynić atut z urody Na pocieszenie dodam, że podobno okrągłe twarze wolniej się starzeją

Pozdrawiam
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 11:04   #15
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

mam ten sam problem Moja twarz jest kwadratowa, i duża i w ogóle taka dziwna^^ Więc właśnie szukam po tych postach co mogę z nią zrobić... Posłużę się niektórym radom zamieszczonym w tym wątku (czy mi zabronicie??)
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:29   #16
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Haha , MNIE o to pytasz? Gdybym wiedziała to nie miałabym buźki jak księżyc w pełni Myślę, że po prostu takich metod nie ma [oprócz chirurgii- co odradzam ]. Nie pozostaje nic innego jak zaakceptować i starać się uczynić atut z urody Na pocieszenie dodam, że podobno okrągłe twarze wolniej się starzeją

Pozdrawiam
Ehh... co za pocieszenie ale ja jus mam jakos zmarszczki pod oczami;/;/ A słyszalammostatnio o piciu dużej ilości wpdy mineralnej..... myślisz, ze podziała?????
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 07:47   #17
michalinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Co do puszących się włosów - ja też mam takie a w dodatku kręcone. Próbowałaś je wyprostować? Jeśli nie chcesz inwestować w prostownicę (chociaż najprostsza to niewielki wydatek) to spróbuj najpierw u fryzjera. Ja raz wyprostowałam i od tej pory nie rozstaję się z prostownicą. Poza tym proste kosmyki przy twarzy też ją wyszczuplą.
michalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 14:47   #18
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez michalinaa
Co do puszących się włosów - ja też mam takie a w dodatku kręcone. Próbowałaś je wyprostować? Jeśli nie chcesz inwestować w prostownicę (chociaż najprostsza to niewielki wydatek) to spróbuj najpierw u fryzjera. Ja raz wyprostowałam i od tej pory nie rozstaję się z prostownicą. Poza tym proste kosmyki przy twarzy też ją wyszczuplą.
tez mam krecone włosy niestety... ale cóz prostownice tes mam, ale osobiście nie opłaca mi sie prostowac włosów.. a 5 min sa już pokrecone, dlatego zrezygnowalam nio, ae prostuję grzywke i właśnie włosku\i rzy twarzy
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:03   #19
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

amikatko,rady wizazanek z pewnoscia Ci sie przydadza,ale nie musisz ich do tego zachecac opisujac jaka to ty jestes ohydna(cyt."moja wstretna twarzą" ITD).Bo nie jesteś.Mam natomiast wrażenie,że oprócz porad oczekujesz tutaj hołdów i zapewnień ze wszystko co napisałas jest nieprawdą-dziewczyny w Twoim wieku(bez obrazy) czesto w taki sposob próbuja wymusic komplementy-wiem bo w sumie sama nie tak dawno mialam 15 lat.Ale bylo to na tyle dawno,ze teraz opisywanie siebie w taki sposób jaki Ty stosujesz mnie drazni.
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 21:44   #20
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez venus in furs
amikatko,rady wizazanek z pewnoscia Ci sie przydadza,ale nie musisz ich do tego zachecac opisujac jaka to ty jestes ohydna(cyt."moja wstretna twarzą" ITD).Bo nie jesteś.Mam natomiast wrażenie,że oprócz porad oczekujesz tutaj hołdów i zapewnień ze wszystko co napisałas jest nieprawdą-dziewczyny w Twoim wieku(bez obrazy) czesto w taki sposob próbuja wymusic komplementy-wiem bo w sumie sama nie tak dawno mialam 15 lat.Ale bylo to na tyle dawno,ze teraz opisywanie siebie w taki sposób jaki Ty stosujesz mnie drazni.
Szczerze.. masz racje!!! Jestem taka osobą, zakompleksioną 16-latka, która potrzebuje zapewnień, ze nie jest ze mna tak najgorzej Masz 100% racji.. i wcale sie nie dziwie, ze Cie to drażni!!! Mam stradznie niską samoocenę... ale cóz, nic z tym chyba nie zrobię Dzięki za dłowa szczerości, moze troche mnie otrzeźwia i przestane sie nad soba uzalać trzeba w końcu korzystac z zycia, b przeciez nie tylko wyglad ma znaczenie Dzieki jeszcze raz
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:46   #21
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez amikatka
Ehh... co za pocieszenie ale ja jus mam jakos zmarszczki pod oczami;/;/ A słyszalammostatnio o piciu dużej ilości wpdy mineralnej..... myślisz, ze podziała?????
NIE PODZIAŁA.
Ja piję ok 5 l wody dziennie i nie zauwazylam by moja twarz sie zmieniła,
Dziewczyno, nie szukaj metod na siłe tylko zaakceptuj buźkę taką jaka jest. Nie ma innej metody.

Skorzystaj z rad dziewczyn i będzie dobrze. Makijaż, fryzurka, nastawianie. I już jest lepiej.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:15   #22
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez Vivienne
NIE PODZIAŁA.
Ja piję ok 5 l wody dziennie i nie zauwazylam by moja twarz sie zmieniła,
Dziewczyno, nie szukaj metod na siłe tylko zaakceptuj buźkę taką jaka jest. Nie ma innej metody.

Skorzystaj z rad dziewczyn i będzie dobrze. Makijaż, fryzurka, nastawianie. I już jest lepiej.
masz rację a może mi poradzisz jaka fryzurka do mojej twarzy...????
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:45   #23
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez amikatka
Szczerze.. masz racje!!! Jestem taka osobą, zakompleksioną 16-latka, która potrzebuje zapewnień, ze nie jest ze mna tak najgorzej Masz 100% racji.. i wcale sie nie dziwie, ze Cie to drażni!!! Mam stradznie niską samoocenę... ale cóz, nic z tym chyba nie zrobię Dzięki za dłowa szczerości, moze troche mnie otrzeźwia i przestane sie nad soba uzalać trzeba w końcu korzystac z zycia, b przeciez nie tylko wyglad ma znaczenie Dzieki jeszcze raz
oj,niunia drazni mnie to bo bylam taka sama...z tym ze ja jeszcze do tego bylam posepna punkówa co nawet w czerwcu w glanach chodzila...
Ludzie zaczeli zauważać jaka jestem ładna dopiero wtedy kiedy ja sama to dostrzeglam-ale nie uważam żeby tobie bylo potrzebne takie zmudne dochodzenie do oczywistych wniosków...

Oto garść złotych rad cioci Venus:
- uśmiechaj się! Szeroko! I pokaz ząbki!
- postaraj sie wypracować własny styl ubierania sie,poeksperymentuj-świadomosc bycia oryginalna na pewno podniesie ci samoocene i pewność siebie
- skoro mówisz że wygląd to nie wszystko-zadbaj o wnętrze-to fajne dziewczyny są ładne-a nie na odwrót
- pozwól włosom się kręcić-są ładne i lśniące,a loki są sexy i bardzo ostatnio modne
- jak juz jestesmy przy wlosach-moze zainwestuj w opaske? Albo raczej apaszke do noszenia na włosach,na przykład w kropki.Albo czerwona,satynowa wstażke o szerokości ok.centymetra.Tuż przy czole nie bedzie wygladac dobrze,ale jesli wypuscisz spod niej grzywke i zaczeszesz na bok bedzie slicznie.Takie uczesanie dodatkowo poprawia proporcje kwadratowej twarzy-wiem bo sama mam kwadratowa.

jak mi sie cos jeszzce przypomni to dopisze
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 13:53   #24
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez venus in furs
oj,niunia drazni mnie to bo bylam taka sama...z tym ze ja jeszcze do tego bylam posepna punkówa co nawet w czerwcu w glanach chodzila...
Ludzie zaczeli zauważać jaka jestem ładna dopiero wtedy kiedy ja sama to dostrzeglam-ale nie uważam żeby tobie bylo potrzebne takie zmudne dochodzenie do oczywistych wniosków...

Oto garść złotych rad cioci Venus:
- uśmiechaj się! Szeroko! I pokaz ząbki!
- postaraj sie wypracować własny styl ubierania sie,poeksperymentuj-świadomosc bycia oryginalna na pewno podniesie ci samoocene i pewność siebie
- skoro mówisz że wygląd to nie wszystko-zadbaj o wnętrze-to fajne dziewczyny są ładne-a nie na odwrót
- pozwól włosom się kręcić-są ładne i lśniące,a loki są sexy i bardzo ostatnio modne
- jak juz jestesmy przy wlosach-moze zainwestuj w opaske? Albo raczej apaszke do noszenia na włosach,na przykład w kropki.Albo czerwona,satynowa wstażke o szerokości ok.centymetra.Tuż przy czole nie bedzie wygladac dobrze,ale jesli wypuscisz spod niej grzywke i zaczeszesz na bok bedzie slicznie.Takie uczesanie dodatkowo poprawia proporcje kwadratowej twarzy-wiem bo sama mam kwadratowa.

jak mi sie cos jeszzce przypomni to dopisze
Dzięki jeszcze raz Nio, postaram się wykorzystać Twoje rady A co do stylu ubierania... to będzie tloske trudno, bo jestem przyzwyczajona do noszenia ciuchów, które są powszechne i jakoś nie lubie sie wyrózniać A moze ty masz jakiś pomysł na nowy image????
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:19   #25
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Venus a masz jakieś takieś zdjątko takiej fryzurki z opaską? Mnie sie na głowie żadna trzynać nie chce, chyba ze pospinam wsuwkami ale jak to wygląda... :[ może mam nie taki kształt głowy ze sie zsuwają?
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 08:32   #26
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Cytat:
Napisane przez anett87
Venus a masz jakieś takieś zdjątko takiej fryzurki z opaską? Mnie sie na głowie żadna trzynać nie chce, chyba ze pospinam wsuwkami ale jak to wygląda... :[ może mam nie taki kształt głowy ze sie zsuwają?
Nie mam zdjęcia, ale moje ponad roczne doświadczenie z noszeniem opasek podpowiada mi jedno-zsuwaja sie te wielowarstwowe, grube albo całkiem sztywne. Spróbuj więc z czymś cieńszym,poeksperymentuj z róznymi materiałami.Ja część swoich opasek zrobiłam sama-w tym ukochaną,czarną w białe kropki, która została wykonana z wygrzebanego w second-handzie krawata ,z którego wyjełam fizelinę
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:31   #27
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

z krawata?? heh, a to ci dopiero pomysł
no cóż to idę poszperać w szafie moze coś się znajdzie
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:30   #28
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: MoJa TwArZyCzKa;/;/;/;/

Podbijam temacik i prosze o dalsze propozycje i pomoc Z góry dziekuje
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.