mały biust :/ - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 22:02   #2701
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
heloł

ja muszę się pochwalić, że zostałam posiadaczką pierwszego uświadomionego biustonosza.
Ale... chyba nie jestem do końca zadowolona
Panache Atlantis strapless jakiś tam, nie wiem dokładnie, bo na metce za wiele nie ma kupiony w sklepie stacjonarnym, Pani kazała mi przymierzyć kilka różnych, pokazała jak wybierać pierś, jak zakładać i poprawiać i później mnie zostawiła żebym sama wybrała. Ale chyba nie pozwoliłaby mi wybrać złego co?
jak sama mierzyłam i liczyłam to z kalkulatora wychodziło 60B, ten który kupiłam jest 65B, strasznie ciasny i nie wiem czy nie za mały, niby nie "tnie" piersi, ale ja już sama nie wiem jakoś dziwnie się w nim czuję
moze wstaw fotki na balkonetkę? mnie tez przyszedl stanik z ktorego nie bylam zbyt zadowolona, wydawal mi sie przymaly, ale po rozmowie z dziewczynami i po paru wkazówkach to moj ulubiony stanik
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 22:20   #2702
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
moze wstaw fotki na balkonetkę? mnie tez przyszedl stanik z ktorego nie bylam zbyt zadowolona, wydawal mi sie przymaly, ale po rozmowie z dziewczynami i po paru wkazówkach to moj ulubiony stanik
ewidentnie jest za mały, bo jak teraz zaczęłam wygarniać porządnie, to takie mega buły mi się zrobiły wyłażące na wierzch
spieszyłam się i niedokładnie mierzyłam w sklepie ot co mam nadzieję, że Pani mi wymieni na większy albo coś innego zaproponuje...
ja nie mogę, ja to jednak jestem
dziękuję za radę Cysiu też już o tym myślałam, ale chciałam się Was najpierw poradzić.
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 21:07   #2703
mia2801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
GG do mia2801
Dot.: mały biust :/

A ja wkońcu dorwałam miarke =D
W domu zagineła a nie mogłam się wybrać po nową i dzisiaj byłam u cioci-babci i ona miała miarke.
I wyszło że mam pod 74 i nad tak 85-86.
Tyle tylko że mierzyłam w pokoju czyli miałam na sobie stanik no ale myśle że specjalnie by się nie zmieniły tak bardzo w dół bo baardzo ciasno mierzyłam pod.
Wg bra-fittera wyszło:
UK 30D (65D)
PL 65D
Jednak jeżeli założe że nad mam 84cm to momentalnie UK zostaje to samo ale wg PL rozmiarówki jest 65C. Ale to i tak brzmi inaczej niż 70B xD
mia2801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:14   #2704
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: mały biust :/

Hmm tak sie zastanawiam, nabyłam kiedyś La senze, pierwszy uświadomiony stanik, ale czy noszenie takiego gąbkowca cały dzień jest dobre dla biustu?

Jak myślicie, biustonosz Emi push up y e-lady nadawałby się jako góra od stroju kąpielowego...? bo jak sobie pomyślę ze mam wyskoczyć w swoim bikini... :/ http://www.e-lady.pl/produkty/65a?offset=10
__________________


Edytowane przez Niuuula
Czas edycji: 2010-08-17 o 15:05
Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:24   #2705
studniowka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez elmira Pokaż wiadomość
wiem że to może glupie pytanie ale czy da sie powiekszyć biust? nie chodzi mi o operację bo to nie wchodzi w grę, ale np. jakies chemiczne srodki?
da sie, poprzez branie tabletek antykoncepcyjnych, ale czy to az tak na prawde wielki problem? sama ciagle narzekalam na to ale..w sumie po co nie ma czym sie przejmowac, mamy jaki mamy i tyle

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuuula Pokaż wiadomość
Hmm tak sie zastanawiam, nabyłam kiedyś La senze, pierwszy uświadomiony stanik, ale czy noszenie takiego gąbkowca cały dzień jest dobre dla biustu?

Jak myślicie, biustonosz Emi push up y e-lady nadawałby się jako góra od stroju kąpielowego...? bo jak sobie pomyślę ze mam wyskoczyć w swoim bikini... :/ http://www.e-lady.pl/produkty/65a?offset=10
jasne ze tak, bez problemudziewczyny nie przejmujcie sie tak tym
studniowka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 08:08   #2706
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: mały biust :/

ja tez w wakacje przestałam sie przejmowac malym biustem.
trudno i juz.
po co sie przejmowac czyms czego nie mozna zmienic? sztuczne piersi nie są ładne. ojj nie.
ja się skupiłam na czym innym. żeby zmienić swoją garderobę tak aby go optycxznie jakos powiekszyc. np dore są bluzki pod szyję ale bez ramion (wycięte na skos). są świetne. wiecie o co mi chodzi? jak w sukienkach Chinek. znaczy w kimonach
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:47   #2707
nika021994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: mały biust :/

Dziewuchy co wy tak narzekacie na wasz mały biust...:P
Niektórzy faceci chcą duże a inni uważają że małe jest piękne i taka prawda..
Ja akurat mam 75D ale czasem zastanawia mnie jak było by mieć takie B :P
nika021994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 11:57   #2708
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: mały biust :/

A ja marzę o ładnym pełnym B ;P takie 75B to mój wymarzony rozmiar, bo mam A....
Przyzwyczaiłam się już do małego biustu i związanej z nim wygody, dlatego choć chciałbym mieć większy biust, to jednak niewiele
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:59   #2709
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
A ja marzę o ładnym pełnym B ;P takie 75B to mój wymarzony rozmiar, bo mam A....
Przyzwyczaiłam się już do małego biustu i związanej z nim wygody, dlatego choć chciałbym mieć większy biust, to jednak niewiele
Akurat 75B z prawdziwego zdarzenia ma bardzo mało kobiet 'uświadomionych stanikowo' .
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:50   #2710
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
A ja marzę o ładnym pełnym B ;P takie 75B to mój wymarzony rozmiar, bo mam A....
Przyzwyczaiłam się już do małego biustu i związanej z nim wygody, dlatego choć chciałbym mieć większy biust, to jednak niewiele
Jesli nosisz 75A nie jest zle. Jestes pewna, że nosisz dobrze dobrany rozmiar ? Bo pisząc, że nosisz "A" smiem stwierdzic, że nosisz zly rozmiar. Ktos kto uzywa takiej nazwy na rozmiar biustonosza to nie ma pojecia o tym jak dobrać sobie prawidłowy rozmiar stanika.

Znasz swoje wymiary w biuscie i pod ?

Najczęściej kobiety nosza zle dobrane rozmiarowo staniki. Po zmiane okazuje sę , że ich biust w nowym rozmarze wygladą na dwa razy większy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 13:16   #2711
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: mały biust :/

poszukuje jakiegos staniczka do dekoltow...czy ten bylby dobry?
http://www.ewa-michalak.pl/product-p...ty-Plunge.html

myślałam o Pour Moi? Gel Bra ale wygladalabym jak tutaj http://balkonetka.pl/katalog/bra/pou...espond?c=84771 czyli nic by nie zrobil z moim biuscikiem :/
__________________


Edytowane przez Niuuula
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:17
Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 18:12   #2712
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Niuuula Pokaż wiadomość
poszukuje jakiegos staniczka do dekoltow...czy ten bylby dobry?
http://www.ewa-michalak.pl/product-p...ty-Plunge.html

myślałam o Pour Moi? Gel Bra ale wygladalabym jak tutaj http://balkonetka.pl/katalog/bra/pou...espond?c=84771 czyli nic by nie zrobil z moim biuscikiem :/
na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tu też chodzi o kształt biustu...
Ja bym jednak wzięła plunge Effuniaka...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:49   #2713
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: mały biust :/

hej, mozecie polecic jakies sklepy internetowe z ktorych same korzystalyscie i bylyscie zadowolone z rzetelnosci rozmiarowki?malobiusciast e oczywiscie;D
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:21   #2714
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
hej, mozecie polecic jakies sklepy internetowe z ktorych same korzystalyscie i bylyscie zadowolone z rzetelnosci rozmiarowki?malobiusciast e oczywiscie;D
Tu nie o sklepy chodzi, bo bielizna czasami ta sama sprzedawana jest w roznych sklepach. a chodzi o rozmiary, marki i modele. Także obsługa jest wazna. Dobrze jak sprzedawca może podać dokladne wymiary i nawet nam jeszcze doradzic, ktory stanik bylby najlepszy dla nas. .

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2010-09-08 o 22:23
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:53   #2715
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: mały biust :/

Ja tez mam mały biust. Zdaję sobie sprawe z tego, że noszę źle dobrany biustonosz dlatego zaczęłam poszukiwania tego odpowiedniego. Mam nadzieję, że szybko go znajdę

Po biustem mam 69
biust 84
Czyli prawidłowy rozmiar to 65 D ??
__________________


Edytowane przez Czarna_Złośnica
Czas edycji: 2010-09-08 o 22:59
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 23:57   #2716
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: mały biust :/

wlasnie przegladam plunge Ewy Michalak rozmiarowo wychodzi mi 70B. rozgladam sie za jakims czarnym ze wzgledu na czarna sukienke. Moze plunge black tylko ze ta koronka moze mi wylazić i wyglada na za bardzo zabudowany :/ Ladny jest tez Plunge Czerwony Mech tylko te ramiączka maja czerwona wstazke :/ a w tych Plungach ramiaczka sa odpinane?

"na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tu też chodzi o kształt biustu..." bo mój biust jest raczej taki na boki, a skoro ten biustonosz jest taki w przodzie to raczej nie zbierze mi calego biustu i nie zrobi ładnego efektu...:/
__________________


Edytowane przez Niuuula
Czas edycji: 2010-09-09 o 00:00
Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:16   #2717
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Niuuula Pokaż wiadomość
wlasnie przegladam plunge Ewy Michalak rozmiarowo wychodzi mi 70B. rozgladam sie za jakims czarnym ze wzgledu na czarna sukienke. Moze plunge black tylko ze ta koronka moze mi wylazić i wyglada na za bardzo zabudowany :/ Ladny jest tez Plunge Czerwony Mech tylko te ramiączka maja czerwona wstazke :/ a w tych Plungach ramiaczka sa odpinane?

"na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tu też chodzi o kształt biustu..." bo mój biust jest raczej taki na boki, a skoro ten biustonosz jest taki w przodzie to raczej nie zbierze mi calego biustu i nie zrobi ładnego efektu...:/
Jakby na to nie patrzeć stanik jest właśnie po to, aby pozbierać biust spod pach i wypchnąć do przodu.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 16:50   #2718
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jesli nosisz 75A nie jest zle. Jestes pewna, że nosisz dobrze dobrany rozmiar ? Bo pisząc, że nosisz "A" smiem stwierdzic, że nosisz zly rozmiar. Ktos kto uzywa takiej nazwy na rozmiar biustonosza to nie ma pojecia o tym jak dobrać sobie prawidłowy rozmiar stanika.

Znasz swoje wymiary w biuscie i pod ?

Najczęściej kobiety nosza zle dobrane rozmiarowo staniki. Po zmiane okazuje sę , że ich biust w nowym rozmarze wygladą na dwa razy większy.
No kiedyś sobie wyliczałam na jakiejś stronce (zresztą podanej tutaj) rozmiar i wyszło mi że powinnam nosić 70B / 75A. Ta różnica w rozmiarze, wynika z tego, że robiłam 2 obliczenia dla dwóch różnych wartości w biuście (różniących się chyba centymetrem albo dwoma), bo nie byłam pewna czy dobrze się mierzę ;p więc wiem co piszę aczkolwiek, że dawno to było dosyć to spróbuję jeszcze raz obliczyć swój rozmiar...
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 09:53   #2719
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Jakby na to nie patrzeć stanik jest właśnie po to, aby pozbierać biust spod pach i wypchnąć do przodu.
Heh. Dokladnie Jesli biustonosz nie zbieralby i nie uwydatnial biustu. Po co w ogole by go stworzono ? A jesli komus nie spelnia tych funkcji trzeba poszukac lepszego moedlu, albo nawet rozmiaru.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Tikitaka Pokaż wiadomość
No kiedyś sobie wyliczałam na jakiejś stronce (zresztą podanej tutaj) rozmiar i wyszło mi że powinnam nosić 70B / 75A. Ta różnica w rozmiarze, wynika z tego, że robiłam 2 obliczenia dla dwóch różnych wartości w biuście (różniących się chyba centymetrem albo dwoma), bo nie byłam pewna czy dobrze się mierzę ;p więc wiem co piszę aczkolwiek, że dawno to było dosyć to spróbuję jeszcze raz obliczyć swój rozmiar...
70B i 75A to prawie to samo. Zmniejszasz obwod to zmienia sie tez miseczka w góre. Mói się, że o dwie literki, ale bywa ze o jedną.
70B na pewno będzie ciasniejsze i podejrzewam , że lepsze niż 75.
Ile masz pod biustem i w biuscie ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 23:25   #2720
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: mały biust :/

może ktoś mi doradzi co do rozmiaru stanika, gdyż mam ok 74 pod i 84 w biuście, więc wychodzi mi 65C. To jest aż 9 cm mniej od faktycznego obwodu pod biustem i 65 mnie okropnie ściska... tak , że nie mogę oddychać niemalże. Czy w takim razie lepsze byłoby 70B czy może te 65C, ale z przedłużką? Coś mi się wydaje, że to jednak będę musiała sprawdzić na własnej skórze, a raczej biuście
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 23:42   #2721
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez behemoth666 Pokaż wiadomość
może ktoś mi doradzi co do rozmiaru stanika, gdyż mam ok 74 pod i 84 w biuście, więc wychodzi mi 65c. To jest aż 9 cm mniej od faktycznego obwodu pod biustem i 65 mnie okropnie ściska... Tak , że nie mogę oddychać niemalże. Czy w takim razie lepsze byłoby 70b czy może te 65c, ale z przedłużką? Coś mi się wydaje, że to jednak będę musiała sprawdzić na własnej skórze, a raczej biuście
70b
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 07:59   #2722
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: mały biust :/

a ja bym wzięła przedłużkę
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 12:12   #2723
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
a ja bym wzięła przedłużkę
Jeśli dziewczyna jest szczuplutka, ma malutki biuścik to po co jej takie ściskanie się? Te piersi nie wymagają aż takiego podtrzymania, ponieważ nie są takie ciężkie.
Ja bym poszukała ściśliwej 70tki. I 70B jest łatwiejsze do kupienia niż 65C, gdzie wybór jest jeszcze dość mały.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:29   #2724
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: mały biust :/

dzięki za radę Rzeczywiście, 70B to bardziej popularny rozmiar, 65 idą jak woda. Kiedyś oglądalam 70b w atlanticu, takie z przeceny, i ich miseczki były jakieś za małe. Mimo, że powinny być podobne do tych z 65C. Chyba na jakieś dziwne modele po prostu natrafiłam
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 23:04   #2725
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: mały biust :/

czy La Senza to dobra marka bieliźniarska?
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:53   #2726
asiulek25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 92
Dot.: mały biust :/

Mały biust możesz powiększyć poprzez wiele sposobów na przykład odpowiednimi do tego kremami i tabletkami. Ważne jest aby kremy wmasowywać regularnie trzymając się systematyczności. Tu masz link z szerszym opisem http://powiekszaniepiersi.edu.pl/201...si-to-mozliwe/ Poza tym wykonuj różne ćwiczenia na tę partię ciała, np. pompki, odrzuty rąk do tyłu, pływanie, to także pomaga na zwiększenie rozmiaru piersi. Moja koleżanka wyczytała na blogu, którego link ci wkleiłam, że można także tworzyć złudzenia optyczne i wtedy innym ludziom wydawać się będzie, że masz większe miseczki niż w rzeczywistości, to znaczy koleżanka zakłada na przykład bluzki z kieszeniami na piersiach, albo jakieś koszulki w paski (w tym roku modne były motywy marynarskie więc dostępność ubrań w poziome paski była ogromna, nie ważny jest kolor, ważne aby te paski tak jakby wzrokowo poszerzały klatkę piersiową), nosiła także żaboty, też były bardzo modne w minionym sezonie, dlatego może wybierz się do sklepów i poszukaj jakichś końcówek serii.
asiulek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:39   #2727
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
czy La Senza to dobra marka bieliźniarska?
Ponoc jest scisla.Chociaz ja na 53 ciasno i 66 luzno pod biustem wywnioskowałam, że dla mnie jednak jest za luzna.

Po za tym dziewczyny chetnie kupuja bielizne la senzy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 08:17   #2728
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: mały biust :/

małobiuściaste dawno nie zaglądałam na ich stronę, ale nie wiem czy widziałyście, to chyba nowość

http://www.ewa-michalak.pl/product-p...-Krokodyl.html

już myślałam, że nie doczekam się takiego biustonosza w moim rozmiarze
ale cena też jest niczego sobie
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 19:21   #2729
Niuuula
Raczkowanie
 
Avatar Niuuula
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: mały biust :/

czy przez internet mozna gdzies kupic polska la senza?
__________________

Niuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 20:44   #2730
mango_91
Zakorzenienie
 
Avatar mango_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 627
Dot.: mały biust :/

70cm pod biustem i 80 w biuście. Jak tu się nie załamać?? Też mam problem z dobieraniem staników, bo 70A są za ciasne, a w 75 czasami odstają miseczki
mango_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 17:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.