Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 21:16   #2641
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Nie chwaląc zaczęło dziecko znowu w dzień sypiać po tym jak po obiedzie go kładę. Tzn w weekend nie spał bo w sobotę byliśmy u mojej mamy a w niedzielę u teściowej. Oczywiście spać nie chciał a w drodze powrotnej na dziobaka we wózku w autobusie. Czyli nie dorósł do tego, zeby nie spać w dzień wcale.
no to ja powiem że bliźniaki!!
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
hellol
Joasia ja kąpię Najlepszego tez w brodziku juz,mimo tego,że płytki....wanienke wywiozłam.Trzymam kciuki za oduczanie
Dziewczyny ale Wam ciąże zlatują szybko, az w szoku jestem,że to juz niedługo!!Ciekawe kiedy na mnie przyjdzie pora?!Dawidek juz jest w miare dorosły,więc moze dałabym rade. Szkoda tylko, ze jeszcze nie wyremontowalismy sie....a troche to potrwa jeszcze:-( Może pod koniec magisterki się uda?
Anya tez mam pierwszy zjazd 22, wiec bede o Tobie myślećteraz miałam spotkanie organizacyjne, bo inauguracja w Warszawie@_@
o to nie będę sama
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:21   #2642
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
no to ja powiem że bliźniaki!!

o to nie będę sama
Mój brat wczoraj Klaudię widział na FB i stwierdził, ze są z Bartaskiem podobni (jeszcze jak powiesz, ze Twój brat ma imie na P. albo, ze jesteś w styczniu albo grudniu rodzona to się zacznę zastanawiać nad tymi zbiegami okoliczności)

Monixo do roboty z rodzeństwem, nie ma na co czekać

Mam kaszkę manną na gęsto i jogurt owoce leśne do tego, częstuję
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:24   #2643
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Mój brat wczoraj Klaudię widział na FB i stwierdził, ze są z Bartaskiem podobni (jeszcze jak powiesz, ze Twój brat ma imie na P. albo, ze jesteś w styczniu albo grudniu rodzona to się zacznę zastanawiać nad tymi zbiegami okoliczności)

Monixo do roboty z rodzeństwem, nie ma na co czekać

Mam kaszkę manną na gęsto i jogurt owoce leśne do tego, częstuję
mój brat jest na J i to on jest ze stycznia ja z sierpnia
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:27   #2644
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
mój brat jest na J i to on jest ze stycznia ja z sierpnia
No ja w sumie na J jestem. A mój brat miał byc Anna

Bartkowi przestały smakować kaszki Bobovity, tzn zje ale woli kaszkę manną i owoca chlaśniętego do tego.
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:36   #2645
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
No ja w sumie na J jestem. A mój brat miał byc Anna

Bartkowi przestały smakować kaszki Bobovity, tzn zje ale woli kaszkę manną i owoca chlaśniętego do tego.
a co dorzucasz do tego? Ja przeważnie jabłko daje.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:47   #2646
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
a co dorzucasz do tego? Ja przeważnie jabłko daje.
Mam maliny zaprawione w słoiki, zamrożone truskawki i jagody. Ale daję też śliwkę surową, gruszkę, jabłko takie uprażone w małej ilości wody. No myślę, ze jak mu się znudzi to dżemu dodam albo powideł podczas gotowania już. Kakao można dodać chociaż jeszcze nie dawałam
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:53   #2647
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Wieczorne uczenie samodzielnego zasypiania nieudane Był tylko wielki ryk.

Ja Filipa zostawiam samego w łazience (tz n mnie krzyczy) ale tym sposobem on przeważnie z nim wtedy siedzi w łazience a ja myje gary spokojnie ( Filip strasznie nie lubi jak myje naczynia, wisi mi na nogach i buczy)

Jutro mam dzwonić do faceta w sprawie pracy, miał się zastanowić czy może mi coś zaproponować trzymajcie
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:55   #2648
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Wieczorne uczenie samodzielnego zasypiania nieudane Był tylko wielki ryk.

Ja Filipa zostawiam samego w łazience (tz n mnie krzyczy) ale tym sposobem on przeważnie z nim wtedy siedzi w łazience a ja myje gary spokojnie ( Filip strasznie nie lubi jak myje naczynia, wisi mi na nogach i buczy)

Jutro mam dzwonić do faceta w sprawie pracy, miał się zastanowić czy może mi coś zaproponować trzymajcie


Ja na czas mycia garów w kojec dziecko wrzucam. Ale długo chyba już nie pociągniemy w ten sposób bo zaczął sie jak w ringu bokserskim od boków odbijać
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 22:07   #2649
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Mam maliny zaprawione w słoiki, zamrożone truskawki i jagody. Ale daję też śliwkę surową, gruszkę, jabłko takie uprażone w małej ilości wody. No myślę, ze jak mu się znudzi to dżemu dodam albo powideł podczas gotowania już. Kakao można dodać chociaż jeszcze nie dawałam
o maliny tez mam!

Joasia
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:04   #2650
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Będą rajstopy w Biedronce od 11.10 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1286119991
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:12   #2651
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

hej Kochane

no j atez przegapiłam 100 -wkę, nawet o tym nie myślałam by tak liczyć

no a teraz to pozostało mi 8,5 tyg. ehhh mówię sobie to sporo a to tuż tuż tak na prawdę!

paniki jakiejś nie mam, tyle, że zaczynam się smucić, iż nie mam przygotowanych różnych rzeczy, popranychm, poprasowanych etc...
ehhh

jedyne co muszę dokupić to po jednym komplecie welrkowym pajacyk spioszki i bluzeczka no i jeden bawelniany do kazdego rozmiaru tak by miec do lekarza... reszta po tosku jest, jeszcze kama teraz uzywa wiec w szafie nawet tego nie mam ale wszystko przyjdzie juz poprane i poprasowane wiec przynajmniej tyle dobrego z pozyczenia ciotce

tu macie linki do tych rzeczy co chce
sa sliczniusie jak dla mnie i nie takie drogie ...
http://allegro.onet.pl/koala-komplet...252994192.html

http://allegro.onet.pl/koala-pajac-w...259922505.html

i do teo tez mozna czapeczke kompletowa...


Z TOSKIEM nic lepiej mimo antybiotyku, w pt chyba postawie mu banki
A JA CHORA ;( zap. krtani mnie chwycilo popoludniu do lekarza ;( paskudztwo jedno nie moge pic jesc lykac mowic!

WANNA
ojjjj z pewnoscia tu bym dz. nie zostawila, juz nie chodzi mi o wstawanie ale o przegiecie do tylu i glowe!!!!!!1

BRODZIK
my go mamy ale nie uzywamy dla dz.
1. musialabym codziennie dezynfekowac po nas obojgu
2. mamy schodki wiec na kleczkach bym musiala go pilnowac i myc
3. raz wszedl w kapciach jak lazienka byla otwarta niczym doszlam z salonu do niego juz upadl na kolana i nosem wyrżnął w krawędź... sekunda...

MISKA
jak nie mialam zmywarki malego mialam w misce obok siebie i mylam naczynia tez wieszal mi sie na nogach albo odpychal sie tylkiem o szafke i w ten sposob silowy mnie odganial od zlewu bo wiecej wody na niego szlo niz na naczynia
zmywarka mimo iz bylam przeciwniczka jest moim drugim mezem""

milego dnia dziewczynki

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Będą rajstopy w Biedronce od 11.10 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1286119991
mi te rajstopy w ogole nie odpowiadaja! w realu lub auchan juz lepsze jak dla mnie rzecz jasna... inie tylko o wzorki mi chodzi ale o to ze sie slabo naciagaja na nozkach i trudno jak dla mnie do zakladania
sprawdzone mam YORKER i GATTE
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 08:27   #2652
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
spice - Jula boska

no ja np zostawiam od dawna....ale nie będę się wdawać w szczegóły, bo nie mam ochoty na następne "sprzeczki"
ja się w dyskusję też nie wdaję (wdam)
ja tylko napisałam że ja nie zostawię

pamiętacie te akcje kiedy gość zostawił 5 letnią córkę chyba z młodszą w wannie bo starsza popilnuje? i co?
utopiła się młodsza!

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

1.ja nie liczyłam swojej studniówki
przypadkiem otworzyłam link "ile zostało do porodu-wiek dzidzi itd."
no i patrzę a tu wali po gałach
100dniówka!!!

2.ja tam nie dezynfekuje wanny
myję ją średnio 2 razy w tygodniu i tyle
Kaja się kąpie w dużej wannie odkąd skończyła 3-4 miesiące jakoś
w wanience wyłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł a jak obdzierana ze skóry
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:47   #2653
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość

Bartkowi przestały smakować kaszki Bobovity, tzn zje ale woli kaszkę manną i owoca chlaśniętego do tego.
mój ostatnio kaszkę Bobovity to jadł chyba jak miał z 7 czy 8 miesięcy.Nie wiedziałam, że któraś jeszcze wogóle daje

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
BRODZIK
my go mamy ale nie uzywamy dla dz.
1. musialabym codziennie dezynfekowac po nas obojgu
2. mamy schodki wiec na kleczkach bym musiala go pilnowac i myc
3. raz wszedl w kapciach jak lazienka byla otwarta niczym doszlam z salonu do niego juz upadl na kolana i nosem wyrżnął w krawędź... sekunda...


mi te rajstopy w ogole nie odpowiadaja! w realu lub auchan juz lepsze jak dla mnie rzecz jasna... inie tylko o wzorki mi chodzi ale o to ze sie slabo naciagaja na nozkach i trudno jak dla mnie do zakladania
sprawdzone mam YORKER i GATTE
jak to dezynfekować przepraszam, że użyję tego słowa ale jak dla mnie to gruba przesada żeby dezynfekować wannę ja poprostu ją myję

co do rajstop to ja kupowałam w zeszłym roku w Biedronce i mnie np odpowiadały. nie wspomnę już o tym, że u mnie Auchan ani Reala nie ma
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:05   #2654
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
mój ostatnio kaszkę Bobovity to jadł chyba jak miał z 7 czy 8 miesięcy.Nie wiedziałam, że któraś jeszcze wogóle daje



jak to dezynfekować przepraszam, że użyję tego słowa ale jak dla mnie to gruba przesada żeby dezynfekować wannę ja poprostu ją myję

co do rajstop to ja kupowałam w zeszłym roku w Biedronce i mnie np odpowiadały. nie wspomnę już o tym, że u mnie Auchan ani Reala nie ma
ja daję na śaniadnie i kolację

ale te chyba nie są frotte nie? Bo takie to mam. No i u licha wypatrzyłam, że rozm. 92 są, to nie na moje dziecko jeszcze
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:12   #2655
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

anya - są też mniejsze po 6,99 zł mają być nie wiem czy frotte
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:17   #2656
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
anya - są też mniejsze po 6,99 zł mają być nie wiem czy frotte
a to fajnie, wyślę mamę bo ma blisko
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 13:55   #2657
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Witajcie!
Ale się wkurzyłam! Napisałam długiego posta i mi go wcięło
To w skrócie powtórzę: Tunia, masz śliczną córeczkę, boski avatar
A ciasto boskie, zwłaszcza dolne partie takie... naturalistyczne

A co u nas? Wszyscy wyszliśmy z przeziębienia, Nince zniknął bez śladu gil, więc wczoraj byłyśmy na szczepieniu. Nie obyło się bez łez - Nina wyła, jak tylko zobeczyła lekarza, wierzgała i nie dała się odkleić ode mnie do osłuchania. Po szczepieniu obiecałam jej nagrodę (zwylke dostaje jajo z niespodzianką). Tym razem wziełęłam pasek czekolady, Nina wyje po zabiegu i drze się "gjoda! gjooodaaa!" (czyli nagroda). Ja wyjmuję czekoladkę, o ona woła przez łzy: "nieee! jajo!!!" Ale się wybredna zrobiła!
Zaczęła też oszukiwać, zwala różne rzeczy na lalę A wczoraj nakrzyczałam na kota, bo kryzł kabel i mówię: "Widzisz Ninko, co kotek zrobił?" A ona wyciągnęła dłoń, pokazuje na nią i mówi "Dlap dlap!". Ale kłamczucha
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:37   #2658
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Jutro mam dzwonić do faceta w sprawie pracy, miał się zastanowić czy może mi coś zaproponować trzymajcie
Trzymam kciuki! Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ale się wkurzyłam! Napisałam długiego posta i mi go wcięło
To w skrócie powtórzę: Tunia, masz śliczną córeczkę, boski avatar
A ciasto boskie, zwłaszcza dolne partie takie... naturalistyczne

A co u nas? Wszyscy wyszliśmy z przeziębienia, Nince zniknął bez śladu gil, więc wczoraj byłyśmy na szczepieniu. Nie obyło się bez łez - Nina wyła, jak tylko zobeczyła lekarza, wierzgała i nie dała się odkleić ode mnie do osłuchania. Po szczepieniu obiecałam jej nagrodę (zwylke dostaje jajo z niespodzianką). Tym razem wziełęłam pasek czekolady, Nina wyje po zabiegu i drze się "gjoda! gjooodaaa!" (czyli nagroda). Ja wyjmuję czekoladkę, o ona woła przez łzy: "nieee! jajo!!!" Ale się wybredna zrobiła!
Zaczęła też oszukiwać, zwala różne rzeczy na lalę A wczoraj nakrzyczałam na kota, bo kryzł kabel i mówię: "Widzisz Ninko, co kotek zrobił?" A ona wyciągnęła dłoń, pokazuje na nią i mówi "Dlap dlap!". Ale kłamczucha
W tym wieku to, ze klamczucha to akurat dobrze Swiadczy o wysokiej inteligencji dziecka. Bo potrafi ono myslec na tyle zaawansowanie, zeby przewidziec konsekwencje powiedzenia prawdy i zeby im zapobiec mowi cos innego. Brawo Ninka!
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:07   #2659
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Hej!
mam pytanie. czy któraś z was jedzie może niedługo do H&M?
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 19:26   #2660
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Mój brat wczoraj Klaudię widział na FB i stwierdził, ze są z Bartaskiem podobni (jeszcze jak powiesz, ze Twój brat ma imie na P. albo, ze jesteś w styczniu albo grudniu rodzona to się zacznę zastanawiać nad tymi zbiegami okoliczności)

Monixo do roboty z rodzeństwem, nie ma na co czekać

Mam kaszkę manną na gęsto i jogurt owoce leśne do tego, częstuję
A Ty kiedy się bierzesz do roboty

Cytat:
Napisane przez joasia2512 Pokaż wiadomość
Wieczorne uczenie samodzielnego zasypiania nieudane Był tylko wielki ryk.

Ja Filipa zostawiam samego w łazience (tz n mnie krzyczy) ale tym sposobem on przeważnie z nim wtedy siedzi w łazience a ja myje gary spokojnie ( Filip strasznie nie lubi jak myje naczynia, wisi mi na nogach i buczy)

Jutro mam dzwonić do faceta w sprawie pracy, miał się zastanowić czy może mi coś zaproponować trzymajcie
U mnie dokładnie ten sam scenariusz. Z tym, że od zawsze Małżon myje Olę.
Pomyślnego dzwonienia
Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
Będą rajstopy w Biedronce od 11.10 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1286119991
Dzieki! Kupiłam kurtkę. Błękitną. Bo jakos tak już na widok różu.... (przenośnia taka była )

A o co chodzi z dezynfekowaniem brodzika? Nie wystarczy umyć? Bo ja tylko umyje czasem....
Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ale się wkurzyłam! Napisałam długiego posta i mi go wcięło
To w skrócie powtórzę: Tunia, masz śliczną córeczkę, boski avatar

A co u nas? Wszyscy wyszliśmy z przeziębienia, Nince zniknął bez śladu gil, więc wczoraj byłyśmy na szczepieniu. Nie obyło się bez łez - Nina wyła, jak tylko zobeczyła lekarza, wierzgała i nie dała się odkleić ode mnie do osłuchania. Po szczepieniu obiecałam jej nagrodę (zwylke dostaje jajo z niespodzianką). Tym razem wziełęłam pasek czekolady, Nina wyje po zabiegu i drze się "gjoda! gjooodaaa!" (czyli nagroda). Ja wyjmuję czekoladkę, o ona woła przez łzy: "nieee! jajo!!!" Ale się wybredna zrobiła!
Zaczęła też oszukiwać, zwala różne rzeczy na lalę A wczoraj nakrzyczałam na kota, bo kryzł kabel i mówię: "Widzisz Ninko, co kotek zrobił?" A ona wyciągnęła dłoń, pokazuje na nią i mówi "Dlap dlap!". Ale kłamczucha
Dziękuję
To Cię córcia porobiła z jajem....

Lachkasia niestety dopiero co byłam....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:41   #2661
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Tuna
nowy avatar śliczny

ja daję bobovity kaszkę tak o 18.00
zostały mi dwie kaszki i własnie myślę czy kupować dalej czy już nie..... Kaja ją je bo ją dostaje i to jest kolacja ale chyba nie bardzo jej to smakuje więc może sobie odpuszczę już
zobaczymy

Mąż i ja po ataku jelitówki
Kajkę ominęła
więc chyba szczepionka rotawirusowa pomaga bo my mieliśmy już po drodze ze 3 razy
Kaja ani razu
i oby tak zostało
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:09   #2662
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Tun1a - śliczna Olcia w avatarku
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:25   #2663
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Tuna
nowy avatar śliczny

ja daję bobovity kaszkę tak o 18.00
zostały mi dwie kaszki i własnie myślę czy kupować dalej czy już nie..... Kaja ją je bo ją dostaje i to jest kolacja ale chyba nie bardzo jej to smakuje więc może sobie odpuszczę już
zobaczymy

Mąż i ja po ataku jelitówki
Kajkę ominęła
więc chyba szczepionka rotawirusowa pomaga bo my mieliśmy już po drodze ze 3 razy
Kaja ani razu
i oby tak zostało
Mam nadzieję, bo Ola tez zaszczepiona! Super!
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:43   #2664
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, bo Ola tez zaszczepiona! Super!
no ja myślę że ta szczepionka działa bo Kaja do tej pory wymiotowała mi tylko raz!
nad morzem zjadła pomidorówkę gorącą a zaraz potem zimny serek homogenizowany i poszliśmy na słońce na plażę
zaczęła haftać takim właśnie zważonym serkiem- od 15.00 do powiedzmy 18-19.00 to trwało
aż pozbyła sie z żoładka wszystkiego
na noc wypiła mleko i spała bez problemu
więc raczej się wtedy struła tym serkiem

ps. dzis do żłobka szłam i
najbardziej wyjąca dziewczynka (tydzień młodsza od Kai) weszła już sama i z uśmiechem na salę a moja Kajka dalej buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no ale tamta jest odporna i nie choruje wcale (choc dziś jej matka mówi do mnie, no łapie jakiś katar ale chyba jej minie - a mimo to małpa zaprowadziła ją do żłobka- a potem inne dzieci chore przez takie "krowy" co się nie przejmują katarami itd.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:22   #2665
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
ja daję na śaniadnie i kolację

ale te chyba nie są frotte nie? Bo takie to mam. No i u licha wypatrzyłam, że rozm. 92 są, to nie na moje dziecko jeszcze
Ja tez daje kaszke, ale nie codziennie. Dla mojego rozm. 92 to tez za duzy.
Te frotte z Biedrony nam nie odpowiadaly bo wkurzalo mnie to, ze ciagle jakies paprochy wychodzily z tych rajstop i strasznie sie mechaciły.

Ja wanny tez nie dezynfekuje, myje po prostu czasem zdarzy mi sie wlac troche domestosu.

Wczoraj bylam u gina i w ciagu 10 dni przytyłam 1,5 kg. A potem bylam u dentysty bo od tygodnia wszytskie zeby mnie bola. Ja tu nastawiona, ze mam w paszczy jakas masakre a ja mam nadwrazliwe zeby. Powinnam uzywac past na wrazliwe zeby i tyle. No i zauwazyl dwie malutkie dziurki zrobil mi je w 10 min i skasowal 120 zl .
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 11:34   #2666
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
W tym wieku to, ze klamczucha to akurat dobrze Swiadczy o wysokiej inteligencji dziecka. Bo potrafi ono myslec na tyle zaawansowanie, zeby przewidziec konsekwencje powiedzenia prawdy i zeby im zapobiec mowi cos innego. Brawo Ninka!
O kurcze, ale mam mądrą córę Puchnę z dumy
A' propos szczepienia, zapomniałam napisać, ża Nina była ważona i mierzona. Niestety schudła Waży malutko (w przeciwieństwie do mamusi) bo 10300 g, a mierzy 83 cm, więc chyba w normie, ale do gigantów nie należy. A wczoraj przez cały dzień prawie w ogóle nie chciała jeść, od 2 dni bojkotuje ulubiony serek Danonek, którym ją karmimy przed snem, bo ani kaszy, ani kanapek nie toleruje. Wpiła więc wczoraj na kolację 150 mleka i pospała do 8.00 a już myślałam, że będzie nocne dokarmianie.

Co do wanny - myję ją przed kąpielą Ninki mydłem w płynie i tyle. Nie dezynfekuję

Dziewczyny, muszę się zabrać za siebie - w dniu porodu ważyłam 4 kg mniej niż teraz Zapasłam się jak prosię, okropnie sie z tym czuję. .. W sobote ruszam z aerobikiem, bo jest coraz gorzej, brzuch mi wywaliło, aż złapałam paranoję, że jestem w ciąży
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...

Edytowane przez gosiunia22
Czas edycji: 2010-10-06 o 11:36
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:16   #2667
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
A' propos szczepienia, zapomniałam napisać, ża Nina była ważona i mierzona. Niestety schudła Waży malutko (w przeciwieństwie do mamusi) bo 10300 g, a mierzy 83 cm, więc chyba w normie, ale do gigantów nie należy. A wczoraj przez cały dzień prawie w ogóle nie chciała jeść, od 2 dni bojkotuje ulubiony serek Danonek, którym ją karmimy przed snem, bo ani kaszy, ani kanapek nie toleruje. Wpiła więc wczoraj na kolację 150 mleka i pospała do 8.00 a już myślałam, że będzie nocne dokarmianie.
Widzę, że nasze dzieci mają podobne gusta kulinarne. Mój na szczęście od czasu do czasu toleruje kaszkę.

Filip obudził się dziś w nocy i krzyczy ba, ba (co oznacza bajki) zaczęliśmy mu tłumaczyć, że bajki śpią ale nie docierało. Płakał i chciał bajki. Tz stwierdził że może chciał mleko, bo ostatnio robimy mu mleko i on pije ogląda bajki.

Nauka samodzielnego zasypiania wychodzi na 50%, bo w dzień zasypia sam bez problemu a wieczorem są cyrki. Myślę, ze w dzień jest bardziej zmęczony i dlatego łatwiej poszło.

Do faceta w sprawie pracy nie mogę się dodzwonić, nie odbiera. Chyba będe musiała sie tam przejechać, to ma być taka dorywcza praca więc tak bardzo mi nie zależy, szukam czegoś na pełen etat.

spicegirl+ właśnie obejrzałam filmik Julki na NK , ona jest świetna.
__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho

Edytowane przez joasia2512
Czas edycji: 2010-10-06 o 14:18
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:12   #2668
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Ja też chcę zobaczyć filmik Spiecgirl! Poproszę o linka
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:35   #2669
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Ja też chcę zobaczyć filmik Spiecgirl! Poproszę o linka
Prosz filmik tutaj taki sobie, w lozeczku, dla rodzinki zeby nie bylo, ze Jula nie rozumie polskiego.
A tak w ogole to ona zamiast 'noga' mowi 'nyga' i ja sie zawsze boje, zeby przy ludziach jej sie nie wymsknelo, bo bedzie wstyd (brzmi jak nigga) Poza tym zamiast 'please' mowi 'bitch'... Chcielismy zeby byla uprzejma to teraz slysze 'Mama! Milk, bitch!' co wieczor I jeszcze musze mowic Brawo Jula jaka grzeczna dziewczynka...
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:29   #2670
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Prosz filmik tutaj taki sobie, w lozeczku, dla rodzinki zeby nie bylo, ze Jula nie rozumie polskiego.
A tak w ogole to ona zamiast 'noga' mowi 'nyga' i ja sie zawsze boje, zeby przy ludziach jej sie nie wymsknelo, bo bedzie wstyd (brzmi jak nigga) Poza tym zamiast 'please' mowi 'bitch'... Chcielismy zeby byla uprzejma to teraz slysze 'Mama! Milk, bitch!' co wieczor I jeszcze musze mowic Brawo Jula jaka grzeczna dziewczynka...

__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.