Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV 2010r. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 07:45   #661
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A wrzucam zaległe zdjęcie w rurkach - wg mnie naprawdę nie widać tych wielkich ud, jak je się zakryje czymś długim. No i zdjęcie z Iguśkiem.
no brak mi słów Ty piszesz o grubych udach. Z takimi udami to i rurki niepotrzebne.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 07:50   #662
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Mój od wczoraj nabył nową umiejętność, co chwila tak śmiesznie kuca podpierając się rączkami dwona lub jedną, a dzisiaj to na podpartych rączkach ma wyprostowane nóżki.Jak chwycę po śniadaniu aparat to fotkę zrobię. A swoją drogą to za długo już na to śniadanie czekam, tz się słabo stara
Wklejam fotkę co Erwi robi przez całą kąpiel
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 07:55   #663
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Erwi ostatnio uwielbia bawić się samochodami Eryka, długo ogląda kółka i próbuje nimi kręcić, że dla mam chłopców polecam, no i jeszcze polecam klocki konstrukcyjne waflowe, cudny gryzak, i wszystko idzie z tego zbudować.
Auto coś podobnego http://allegro.onet.pl/dodge-ram-mon...292154542.html

A klocki http://allegro.onet.pl/klocki-waflow...301862795.html
http://allegro.onet.pl/klocki-waflow...299596365.html
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 08:03   #664
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Witajcie
Madzia co za wygibasy, jakby był grubszy to by tak nie zrobił
Ubranka rzeczywiście cudne ale tylko ta z nexta mi się wyświetliła
A u mnie bułeczki prowansalskie zarobione i czekają
http://mojewypieki.blox.pl/2010/11/G...Prowansji.html
i wkurzyłam się bo spalił mi się robot co prawda juz parę lat miał ale tak przed świętami muszę coś poszukać

Wylicytowałam ten chodzik pchacz z VTECH teraz się nie mogę doczekać aż przyjdzie zrobię zdjęcie przy nowym sprzęcie
taki
http://allegro.pl/interaktywny-chodz...311633649.html
A stolik taki
http://allegro.pl/super-stolik-eduka...311149842.html
ciekawe czy Miko się będzie w ogóle tym interesował

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Fajne te klocki kiedyś jak była jeszcze w przedszkolu(kiedy to było) to były podobne
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 08:37   #665
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Kochane jesteście z tymi udami, ale mówię Wam, że ich właśnie w rurkach nie widać, a tak naprawdę są. Zresztą mój tż dość dotkliwie mi o nich przypomina - dba o moją świadomość własnego ciała.

W końcu nie pada - może dzisiaj się uda wyjść na jakiś przyzwoity spacer.

Gmyrelka - widziałam w tv Twoją wieprzowinkę I pomyśleć, że 10 lat nie jadłam mięsa...

Madzia - Erwi cudo Ma przepiękne oczka

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ło matko megiTyś chuda,nogi szczupłe i opowiadasz jakieś bajki o grubych udach...no wez przestańIgorek śliczny,aaa i bardzo mi się podoba ta wasza komoda.
Komoda najtańsza i najprostsza w Ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80178607 - będzie później do Iguśkowego pokoiku.

A dorobiliśmy się łóżka i... materac mamy tak wysoki, że wstaje baaardzo z łóżka i wygląda jak takie królewskie łoże - sięga parapetu Bosz... chyba Wam wrzucę zdjęcie. Igor przez parę lat się na to łóżko nie da rady wdrapać

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Libra - bardzo fajne zabawki - ciekawe, jak mały będzie reagował, bo czasem mam wrażenie, że ja się bardziej cieszę z zabawek niż małe. A małe woli kable i butelki po napojach
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:09   #666
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Mrowka - Nie ma problemu. To dla mnie przyjemność. Sprawdzę w następnym tygodniu.
P0P (pisane przez ZERO), dzięki serdeczne
zazdroszcze teatru/opery-kiedyś bywałam regularnie raz w miesiacu-teraz nie pamietam kiedy bylam

za to w listopadzie oblozylam sie imprezami u mnie w Koninie-jutro ide na Mumio, potem albo na Brodke albo na Braci, a jeszcze potem na coroczny koncert naszego zespołu Gospel. Wszedzie ide bez TZ, bo nie ma z kim malej zostawic, a poza tym to wlasciwie fajnie, ze bez TZta...
a on mi wyjezdza w srode na Litwe i wraca w sobote-4 dni sama zostaje, nie wiem czy na łeb nie dostane!

Megi, weź mnie nie wkurzaj tymi "udami" lepiej zeznawaj kiedy przejezdzasz???????
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:47   #667
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Libra super te rzeczy wylicytowałaś na pewno się będą podobaly też chciałam cos podobnego zakupić,właśnie babcie się dopytują czy Daniel napisał już list do Mikołaja,nie wiem co odppowiadać głupio mi tak komuś narzucać co ma kupić.

Madzia super zdjęcie Daniel też namiętnie palce ciućka
Madzia i fajny ten samochodzik,przydałoby się jakieś pierwsze autko tylko boję się,że tam jest tak dużo małych elementów które mogą odpaść lub zostać odgryzione i połknięte np....
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
oliwka ja Danielka:love :normal nie zakochana jestem

libra dzisiaj nagotowałam małej według Twoich przepisów
Anakazar chyba musimy zapoznać kiedyś Danielka i Ninusię przynajmniej będę miała pewność,że będzie miał zakochaną teściową
czyli co ugotowałaś?ja dzisiaj gotuję te brokuły zrobię z ziemniaczkiem,ja mu daję już trochę z naszego obiadu wczoraj jadł ziemniaka z burakami

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Czesc,
Ja tak tylko szybciutko. Siedze w operze Wroclawsiej I zostal nam jeszcze jeden akt. Moze nie usne a potem jeszcze kolacja
P0P hehe ja jeszcze nigdy nie byłam w operze,ale musiał być nudno,teraz musisz na jakiś kabaret iść dla odmiany
a Wrocław piękny tylko tam się lepiej poruszać chyba pieszo lub rowerem bo przez te piękne mosty są niezłe korki.

Asiulek dobrze,że się nic nie stało ja nadal naiwnie wierzę,że mnie to ominie.
A o to,że nie siedzi to się nie martw przyjdzie pora,Daniel super siedzi od dawna ale sam nie siada,tylko stęka żeby go posadzić,buja się na rączkach i pełza do tyłu ale nie raczkuje itd a ma już prawie 9 m-cy przyjdzie czas to zacznie.

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A wrzucam zaległe zdjęcie w rurkach - wg mnie naprawdę nie widać tych wielkich ud, jak je się zakryje czymś długim. No i zdjęcie z Iguśkiem.
Megi nie będę się powtarzać bo dziewczyny już napisały o wyimaginowanych udach
ślcznie razem wyglądacie i jaki makijaż kolorowy a Igusiowi bardzo włoski zjaśniały blondasek będzie.

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
P0P (pisane przez ZERO), dzięki serdeczne
zazdroszcze teatru/opery-kiedyś bywałam regularnie raz w miesiacu-teraz nie pamietam kiedy bylam

za to w listopadzie oblozylam sie imprezami u mnie w Koninie-jutro ide na Mumio, potem albo na Brodke albo na Braci, a jeszcze potem na coroczny koncert naszego zespołu Gospel. Wszedzie ide bez TZ, bo nie ma z kim malej zostawic, a poza tym to wlasciwie fajnie, ze bez TZta...
a on mi wyjezdza w srode na Litwe i wraca w sobote-4 dni sama zostaje, nie wiem czy na łeb nie dostane!

Megi, weź mnie nie wkurzaj tymi "udami" lepiej zeznawaj kiedy przejezdzasz???????
no to super wkońcu odsapniesz i się pobawisz to i humorek będzie lepszy.

ale dzisiaj piękna pogoda trzeba iść na dłuuuugi spacerek

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-11-14 o 10:53
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 11:16   #668
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Exclamation Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Kochane jesteście z tymi udami, ale mówię Wam, że ich właśnie w rurkach nie widać, a tak naprawdę są. Zresztą mój tż dość dotkliwie mi o nich przypomina - dba o moją świadomość własnego ciała.



Komoda najtańsza i najprostsza w Ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80178607 - będzie później do Iguśkowego pokoiku.



Okropny ten Twój tż,że Cię tak "uświadamia"żeby to własną ukochaną kobięte tak w kompleksy wpędzacja to bym mu powiedziała,że ma małego albo mikroskopka-może wtedy by zobaczył jak to fajnie
Dla mnie świetnie kobieto wyglądasz,zresztą nie tylko to moje zdanie.Powinnaś te długie tuniki zamienic na krótkie bluzeczki,bo nie masz czego zakrywac

Co do komody to mamy najbliższą ikea w Berlinie,więc dla mnie to jest AŻ ikeapodobno mają wybudowac w Szczecinie,ale czy to prawda to nie wiem.
Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
za to w listopadzie oblozylam sie imprezami u mnie w Koninie-jutro ide na Mumio, potem albo na Brodke albo na Braci, a jeszcze potem na coroczny koncert naszego zespołu Gospel. Wszedzie ide bez TZ, bo nie ma z kim malej zostawic, a poza tym to wlasciwie fajnie, ze bez TZta...
a on mi wyjezdza w srode na Litwe i wraca w sobote-4 dni sama zostaje, nie wiem czy na łeb nie dostane!

???
To się mrowak rozerwieszi bardzo dobrze!Zazdroszczę Mumio
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość

Anakazar chyba musimy zapoznać kiedyś Danielka i Ninusię przynajmniej będę miała pewność,że będzie miał zakochaną teściową
czyli co ugotowałaś?ja dzisiaj gotuję te brokuły zrobię z ziemniaczkiem,ja mu daję już trochę z naszego obiadu wczoraj jadł ziemniaka z burakami


Oj tak-musimy zapoznac nasze dzieciaczki.Takiego zięcia słodziaka to ja bym Nince jak najbardziej doradzała

Zrobiłam małej zupke:marchewka,pietruszk a,ryż,ziemniaczki i natka pietruszki.Smakowało bardzo.

Oliwka jak się babcie dopytują to mów śmiało co tam chcesz-możesz delikatnie zapytac do jakiej sumy zamierzają kupic prezent.Mnie się pytają co Ninie pod choinke,same powiedziały,że wiem lepiej co jej trzeba,podały sume do jakiej mam prezeny wybrac i tyle.
Chciałam małej kupic garnuszek i misia uczniaczka i jedno i drugie dostanie pod choinke od babci i prababci.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:51   #669
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Witajcie
Madzia co za wygibasy, jakby był grubszy to by tak nie zrobił
Ubranka rzeczywiście cudne ale tylko ta z nexta mi się wyświetliła
A u mnie bułeczki prowansalskie zarobione i czekają
http://mojewypieki.blox.pl/2010/11/G...Prowansji.html
i wkurzyłam się bo spalił mi się robot co prawda juz parę lat miał ale tak przed świętami muszę coś poszukać

Wylicytowałam ten chodzik pchacz z VTECH teraz się nie mogę doczekać aż przyjdzie zrobię zdjęcie przy nowym sprzęcie
taki
http://allegro.pl/interaktywny-chodz...311633649.html
A stolik taki
http://allegro.pl/super-stolik-eduka...311149842.html
ciekawe czy Miko się będzie w ogóle tym interesował

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Fajne te klocki kiedyś jak była jeszcze w przedszkolu(kiedy to było) to były podobne
Libra a jaka cena za pchacz he he super , powiem Ci że ogladałam w realu ten w fishera , muzyka beznadziejna łeb by mi pękł i do tego w porównaniu do vtech bardzo mało funkcji jak dla mnie porażka . Stolik też super , ja stolika nie kupuje bo pożycze od kolezanki ma jakiś z chicco

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Kochane jesteście z tymi udami, ale mówię Wam, że ich właśnie w rurkach nie widać, a tak naprawdę są. Zresztą mój tż dość dotkliwie mi o nich przypomina - dba o moją świadomość własnego ciała.

W końcu nie pada - może dzisiaj się uda wyjść na jakiś przyzwoity spacer.

Gmyrelka - widziałam w tv Twoją wieprzowinkę I pomyśleć, że 10 lat nie jadłam mięsa...

Madzia - Erwi cudo Ma przepiękne oczka

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


Komoda najtańsza i najprostsza w Ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80178607 - będzie później do Iguśkowego pokoiku.

A dorobiliśmy się łóżka i... materac mamy tak wysoki, że wstaje baaardzo z łóżka i wygląda jak takie królewskie łoże - sięga parapetu Bosz... chyba Wam wrzucę zdjęcie. Igor przez parę lat się na to łóżko nie da rady wdrapać

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Libra - bardzo fajne zabawki - ciekawe, jak mały będzie reagował, bo czasem mam wrażenie, że ja się bardziej cieszę z zabawek niż małe. A małe woli kable i butelki po napojach
Mam taką sama komode , ma 6 szuflad zapłaciłam 400 i jest brązowa i pasuje mi do reszty mebli w przyszłym Oli pokoju.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50090197
tylko ja mam ciemną

a szymon ma taką
a Szymkowej nie ma pewno już wycofali ale z seri leksvick jest dużo pojemniejsza od tamtej ale i cana była wysoka bo 700zł , bo ta seria z drewna

A co do Twojego chłopa to nawet jakbyś takie miała a nie masz , to nie powinien Ci tak mówić

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Libra super te rzeczy wylicytowałaś na pewno się będą podobaly też chciałam cos podobnego zakupić,właśnie babcie się dopytują czy Daniel napisał już list do Mikołaja,nie wiem co odppowiadać głupio mi tak komuś narzucać co ma kupić.

Madzia super zdjęcie Daniel też namiętnie palce ciućka
Madzia i fajny ten samochodzik,przydałoby się jakieś pierwsze autko tylko boję się,że tam jest tak dużo małych elementów które mogą odpaść lub zostać odgryzione i połknięte np....

Polecam autka Tonka , są z gumy
to jest duże ale są też małe
http://allegro.pl/gumowe-auto-tonka-...312937205.html
http://allegro.pl/duze-gumowe-auto-z...314003711.html
tu masz małe i taniutkie
http://allegro.pl/hasbro-tonka-samoc...311215960.html
http://allegro.pl/hasbro-tonka-samoc...311216373.html
http://allegro.pl/hasbro-tonka-samoc...311216273.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:55   #670
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To się mrowak rozerwieszi bardzo dobrze!Zazdroszczę Mumio

nie moge sie doczekac mimo, ze ten program z ktorym przyjada znam chyba na pamiec to co innego na zywo ich zobaczyc a co innego w tv
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 16:22   #671
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Na początek w imieniu Erwinka dziękujemy ciociom za komplementy

Samochodziki to ja najbardziej polecam HOT WHELS Monster Jam, takie mam po Eryku. I one są gumowo metalowe, Eryk ma je 4 lata, te same i nic nie odpada, teraz Erwi je gryzakuje, i się nimi bawi, i są super. Można umyć, wyparzyć. Ja mialam dla Eryka kilka zestawów, i tylko autka z nich zostały, ale pewnie same też można kupić http://allegro.onet.pl/monster-truck...304739923.html

Jutro z małym idę znowu do lekarza z tymi kupkami co druga mniej więcej jest śluzowata.(na zmianę z normalnymi) ale wczoraj tez w kupce była nitka śluzu z krwią, że wole niech to sprawdzą, choć obstawiam ząbkowanie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

W biedronce dzisiaj bylam to są chodziki-pchacze(takie co można na stolik przerobić) i takie jeździki, co można zrobić motor, albo pchacz, z przodu z panelem do zabawy. Cena 119, więc nie wiem czy taka okazja, bo chyba jednak bym wolala używke ale np vtech
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 18:32   #672
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

ja na chwilke
na szczescie jutro nie bedzie duzo nadrabiania, my tez upadek z lozka mamy za soba;/ w czwartek mala spadla i to przy mnie
na szczescie jest ok.
Poza tym przeraczkowala tak fajnie sztywno jakis kawalek ale dopiero raz jej sie to udalo.
My dochodxzilismy do siebie bo piatkowej imprezie ( rodzice robili imieniny tam gdzie my slub) i wrocilismy po 4 rano.
Tesciowa jakos rade dala i bylo ok.
Wczoraj my mielismy gosci a dzis czas dla siebie.
Trzymam sie obietnicy ze jak tz w domu to komp nie istnieje
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:38   #673
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Na początek w imieniu Erwinka dziękujemy ciociom za komplementy

Samochodziki to ja najbardziej polecam HOT WHELS Monster Jam, takie mam po Eryku. I one są gumowo metalowe, Eryk ma je 4 lata, te same i nic nie odpada, teraz Erwi je gryzakuje, i się nimi bawi, i są super. Można umyć, wyparzyć. Ja mialam dla Eryka kilka zestawów, i tylko autka z nich zostały, ale pewnie same też można kupić http://allegro.onet.pl/monster-truck...304739923.html

Jutro z małym idę znowu do lekarza z tymi kupkami co druga mniej więcej jest śluzowata.(na zmianę z normalnymi) ale wczoraj tez w kupce była nitka śluzu z krwią, że wole niech to sprawdzą, choć obstawiam ząbkowanie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

W biedronce dzisiaj bylam to są chodziki-pchacze(takie co można na stolik przerobić) i takie jeździki, co można zrobić motor, albo pchacz, z przodu z panelem do zabawy. Cena 119, więc nie wiem czy taka okazja, bo chyba jednak bym wolala używke ale np vtech
Tych autrek nigdy nie miałam ale też bardzo fajne .
Miałam jeszcze takie podobne ale z klocków jakby ta góra to były takie dwa nakładane elementy całość z plastiku . Choc Ola się spokojnie bawi tymi metalowymi jak jest dobrej firmy to nic nie odleci , jak SZymek czegoś nie rozmontował to jej się też nie uda
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:16   #674
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Witam,

po 2 godzinach snu w nocy padam na ryjek
wiec zaraz uceikam i tak szybko...

megi...WOW!! za te grube uda A igorek I'm lovly jejejej

Wróciłam z imprezy 18-stki o 2 w nocy o 5.30 pobudka i szykowanie na uczelnie wyjazd 7.00 powrót 18 !!!!!!!!!!!!

Na oczy ledwo widze!!!

Zdjecia mam super! Cała noc robiłam zdjecia lustrzanka alfa SONY boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ZAKOCHAŁAM SIE tym cacku!!!

na pewno bedziemy przyjaciólkami a kiedys może ja sobie kupie na własnosc bo TO NIE BYŁA MOJA <ryczy>
ale zdjęcia rewelacja!!

Marta dostała od kolegów z kalsy strój sexi policjantki wyglądała szałowo ja oczu oderwac nie mogłam a chłopcy to juz wogóle

jak je zdobede to wrzuce narazie marta je zgrywa na kompa u siebie1

papap
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:07   #675
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość


Libra - bardzo fajne zabawki - ciekawe, jak mały będzie reagował, bo czasem mam wrażenie, że ja się bardziej cieszę z zabawek niż małe. A małe woli kable i butelki po napojach
No właśnie u nas też w ruchu kable i butelki po wodzie te małe i najlepiej jak troche wody jest w środku
ponoć rodzice kupują dzieciom to czego sami nie mieli
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Libra super te rzeczy wylicytowałaś na pewno się będą podobaly też chciałam cos podobnego zakupić,właśnie babcie się dopytują czy Daniel napisał już list do Mikołaja,nie wiem co odppowiadać głupio mi tak komuś narzucać co ma kupić.
Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Libra a jaka cena za pchacz he he super , powiem Ci że ogladałam w realu ten w fishera , muzyka beznadziejna łeb by mi pękł i do tego w porównaniu do vtech bardzo mało funkcji jak dla mnie porażka . Stolik też super , ja stolika nie kupuje bo pożycze od kolezanki ma jakiś z chicco


Polecam autka Tonka , są z gumy
to jest duże ale są też małe
http://allegro.pl/gumowe-auto-tonka-...312937205.html
http://allegro.pl/duze-gumowe-auto-z...314003711.html
tu masz małe i taniutkie
http://allegro.pl/hasbro-tonka-samoc...311215960.html
http://allegro.pl/hasbro-tonka-samoc...311216373.html
http://allegro.pl/hasbro-tonka-samoc...311216273.html
z chicco są fajne stoliki podobają mi się
te autka też fajne te malutkie akurat do trzymania
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Jutro z małym idę znowu do lekarza z tymi kupkami co druga mniej więcej jest śluzowata.(na zmianę z normalnymi) ale wczoraj tez w kupce była nitka śluzu z krwią, że wole niech to sprawdzą, choć obstawiam ząbkowanie.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

W biedronce dzisiaj bylam to są chodziki-pchacze(takie co można na stolik przerobić) i takie jeździki, co można zrobić motor, albo pchacz, z przodu z panelem do zabawy. Cena 119, więc nie wiem czy taka okazja, bo chyba jednak bym wolala używke ale np vtech
lepiej idź dla spokoju po co masz się denerwować
jak przyjdzie mój jeździk to napiszę czy fajny chociaż to pewnie nie mi oceniać
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:08   #676
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cześć.
Ja tak tylko na chwilę trochę mnie nie było ale prawie w ogóle nie mam czasu, jak zaczynam czytać to coś mi wypada i nie mam nawet jak odpisać. O nadrobieniu to chyba już nie ma mowy, tak tylko szybko przeleciałam po stronach. Dzieciaczki wszystkie są śliczne

U nas kiepsko. Kuba ma zapalenie oskrzeli, kaszle, zakatarzony. W miarę jest radosny, choć chce aby nosic go na rękach. Dostał antybiotyk, jakieś tam syropki, krople, najgorsze jest aplikowanie, bo zaciska usta i nie chce pić mimo że wszystko słodkie. I jest jeden wielki wrzask, cały jest klejący bo tez nimi pluje. O czyszczeniu nosku to już nie wspominam ... w nocy katastrofa bo co chwilę się budzi. Po jedzeniu wymiotuje bo kaszle. Dodatkowo mnie też rozłożyło i nawet nie mam jak i kiedy odpocząć...
No i Kuba ostatnio też mi spadł z łózka, położyłam go na naszym łóżku, stałam przy nim, odwróciłam się na sekundę i bach... upadł na pupę więc nic się nie stalo, ale mało zawało nie dostałam

Ogólnie nie mam humoru, wkurzam się co chwilę, męczy mnie wszystko, nic mi się nie chce, - Ale trzeba dać radę co nie?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:19   #677
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

dałąm dziś ogłoszenie na lokalnym portalu o poszukiwaniu opiekunki-musiałam teraz aż telefon wyłączyć, bo się opędzić nie mogę, a tu kąpać i karmić trzeba-nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji.
Jutro jestem umówiona z jedną babką-z tych wszystkich, które zadzwoniły brzmiała najrozsądniej i jeśli to, co o sobie mówila faktycznie się potwierdzi to być może coś z tego będzie...nie zapeszam, ale kciuki jutro o 17 mile widziane (dodam tylko, że babeczka op studiach medycznych o specjalności opieka dziecięca w przedziale wiekowym0-3 - przynajmniej tak mówi)

Ferrou, to Was złapało biedaki. A Ty taka rozdrażniona i niecierpliwa, boś też schorowana i słabsza niż normalnie to i psychika wariuje. Wyzdrowiejecie to i humory wrócą. Tymczasem ściskacze mocne Wam przesyłam!

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-11-14 o 21:23
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:30   #678
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Mrowka – niestety ale nie będę mogła jednak spełnić Twojej prośby. Przemyślałam wszystko i stwierdziłam że tak naprawdę to Cię nie lubię i nie mam czasu na pierdoły.
Oczywiście żartuję jeżeli chodzi o uzasadnienie.Lubię Cię. Ale pierwsze zdanie jest prawdziwe.
Jestem uziemiona na parę tygodni.
ZŁAMAŁAM NOGE!! Wychodziłam z domu aby jechać na pociąg i potknęłam się na schodach. Upadłam tak niefortunnie że złamała tą cieńszą kostkę w nodze. No i jeszcze nie wiadomo czy nie będę miała operacji ale to się okaże za tydzień.
No i teraz TZ ma dwie osoby w domu którymi musi się opiekować a ja mam prawie nie wstawać z łóżka. I chodzić tylko o kulach.
Ja to chyba mam coś z Dacron.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Cześć.
U nas kiepsko. Kuba ma zapalenie oskrzeli, kaszle, zakatarzony. W miarę jest radosny, choć chce aby nosic go na rękach. Dostał antybiotyk, jakieś tam syropki, krople, najgorsze jest aplikowanie, bo zaciska usta i nie chce pić mimo że wszystko słodkie. I jest jeden wielki wrzask, cały jest klejący bo tez nimi pluje. O czyszczeniu nosku to już nie wspominam ... w nocy katastrofa bo co chwilę się budzi. Po jedzeniu wymiotuje bo kaszle. Dodatkowo mnie też rozłożyło i nawet nie mam jak i kiedy odpocząć...
Nie dziwię Ci sie ze nie masz na nic ochoty. Dużo zdrowia dla Was.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:30   #679
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Mrowka – niestety ale nie będę mogła jednak spełnić Twojej prośby. Przemyślałam wszystko i stwierdziłam że tak naprawdę to Cię nie lubię i nie mam czasu na pierdoły.
Oczywiście żartuję jeżeli chodzi o uzasadnienie.Lubię Cię. Ale pierwsze zdanie jest prawdziwe.
Jestem uziemiona na parę tygodni.
ZŁAMAŁAM NOGE!! Wychodziłam z domu aby jechać na pociąg i potknęłam się na schodach. Upadłam tak niefortunnie że złamała tą cieńszą kostkę w nodze. No i jeszcze nie wiadomo czy nie będę miała operacji ale to się okaże za tydzień.
No i teraz TZ ma dwie osoby w domu którymi musi się opiekować a ja mam prawie nie wstawać z łóżka. I chodzić tylko o kulach.
Ja to chyba mam coś z Dacron.
Ło matko Pop tak się do wawy spieszyłaś ?
Wracaj szybko do zdrowia
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 21:32   #680
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

AŁA!!!
Aż mnie zabolało jak przeczytałam! PoP, przyznaj się, że to celowo, żeby mi wreszcie powiedzieć prosto z mostu, że mnie nie lubisz No naprawdę nie musiałaś się aż tak poświęcać
Biedny TZ...
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:50   #681
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Ferrou współczuję życzę powrotu do zdrówka jak najszybciej

Pop no nie zazdroszczę , ale to pewnie Twoja podświadomość Cię wysłuchała, chciałaś być z Oliwką no to będziesz nie sprecyzowałaś tylko w jaki sposób ma się to odbyć więc ona (podświadomość) znalazła swój.A tak na poważnie to Tobie również współczuję

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Mrowak trzymam kciuki za powodzenie w sprawie
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 22:01   #682
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Dziewczyny nawet nie wiecie jak to boli. Nam złamanie wieloodłamkowe. . Biorę jakieś leki przeciwbólowe i do tego jeszcze muszę robić sobie zastrzyki w brzuch przeciwzakrzepowe. Ciekawe czy będę w stanie zasnąć.
Libra masz racje czasmi warto sprecyzować swoje marzenia. Bo co z tego że jestem w domu jak nic przy małej nie zrobię. NAwet nie mogę spać tam gdzie ona bo tam schody. Więc ja będę spała na dole w salonie i tu niedaleko do WC.
No i dobrze że to wszystko wydarzyło się tutaj bo co ja bym sama zrobiła w Wawie.
Tylko ten ból jest nie do zniesienia
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 23:23   #683
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Dzięki dziewczyny Staram się dawać radę

P0P - no to nieźle upadłaś, oj wierzę że cholernie boli, wracaj szybko do zdrówka

Megi - Ty chudzino wyglądasz super

Pl_Madzia, Madziwnia - super zdjęcia ze spotkania
Oj tak, dzieciaki już się sobą interesują, jak idziemy do mojej siostry to Kuba bacznie obserwuje co Szymek robi, nawet już zabiera mu zabawki

Cudne dzieciaczki, czytam że nowe umiejętności
Kuba już jest na czworaka, jeszcze nie załapał że może sie tak poruszać tylko się buja to do przodu to do tyłu Ale za to pełza już między pokojami, jak wychodze z pokoju to on za mną, tylko na progach się zatrzymuje. A jak widzi koty to dostaje jakiegoś powera i zasuwa aż się kurzy

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów, bo miesięcznice kolejne były



Witam nowe mamusie
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 06:09   #684
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Ferou wracajcie szybko do zdrowia. U takich maluszków to katar najgorszy

PoP no to jesteś uziemionaże boli to się tylko domyślam, bo ja nigdy nic zlamanego nie miałam, ja tylko się przy wypadkach z ranami otwartymi chodziłam i potem mnie szyli, a to nie boli.Ale miałam jedno szycie na kolanie i przez miesiąc bylam w gipsie, więc straszne być tak zależnym od drugiego człowieka, i nieporadnym. współczuję

Mi Erwi , ani wcześniej Eryk nigdy z łóżka nie spadli. Ale to pewnie temu że mam taką wyobraźnie, co zawsze najgorsze rzeczy sobie mogę wyobrazić, i zawsze odkładam do łóżeczka, czy na podłogę, nawet jak śpi, bo może spaść. A jak się tutaj naczytam o tych upadkach to tym bardziej pilnuję

W sobotę mieliśmy inny wypadek, mój maluszek miał czas spania po obiedzie, to wlanczam mu karuzelę i wychodzę, i po 10 min idę skontrolować i zawsze śpi. A ostatnio poszłam po tych 10 min to on siedział w tym miejscu co łatwo przy karuzeli kombinować, i tak tam grzebał, że całą zwalił na szczęście na ziemię. Przecież te karuzele FP taką wagę mają że by go zabiło(i tu ta moja wyobraźnia). No to już nie mamy karuzeli, i nie będziemy mieć
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 07:10   #685
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

ferrou zdrowiejcie szybciutko i wracaj do nas;*

mrowak trzymam kciuki za dzisiaj

pop(dla mnie jesteś pop przez "o"i koniec) że też nie miałaś co zrobic tylko złamac nogęale szczęście w nieszczęściu,że stało się to w domu przy tżcie.Trzymaj się.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-11-15 o 07:12
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:09   #686
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Ferrou - na wstępie strasznie współczuję choroby. Koszmarnie jak maluch choruje...

P0P - Ty naprawdę drcroniejesz Ale przynajmniej będziesz miała na oku teściową i zobaczysz, jak to ona cudem Oliwkę karmi To teściowa moim zdaniem ma bardziej przerąbane teraz od Ciebie.

Madzia - naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy - czego te nasze dzieciaki nie wymyślą - mój też ma te karuzelę i też jest mocno nią zainteresowany, ale on za mało czasu spędza u siebie w łóżku, żeby ją dorwać.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:23   #687
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Dzien Dobry

Pop Megi ma racje;D
teraz ty masz oko na tesciową i bedziesz wiedziala jak to Oliwka ślicznie je;D

my tez zdjeclismy juz karuzele z lozeczka.

Poza tym tak jak wam jakos niedawno pisalam ze mala sie budzi raz w nocy to tak jest nadal ok 1-2 w nocy sie budzi , nie wiem czy wychodzace zeby sa tym spowodowane czy co ( na marginesie mamy juz 3 ) ale budzi sie i zasnac nie chce.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:26   #688
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

co do pchaczy u nas nadal to rewelka, mala sobie siada bawi sie a ja moge robic tysiace innych rzeczy
gryzak z siatka tez nadal rewelka ( załącznik)
no i fotki ze spacerku
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:44   #689
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

Darusia - jaki uśmiech przy tym gryzaku Bomba


A ja niemal zapomniałam... Igor od wczoraj ma cały czas gorączkę, jęczy nieco i widać, że źle się czuje. Dostaje Nurofen... Żadnych innych objawów. Nie mogę usiedzieć w pracy. Nie chcę tu siedzieć. Ja chcę do niego.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 09:22   #690
yoonka
Rozeznanie
 
Avatar yoonka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 802
Dot.: Nasze mamusie to MĄDRE babeczki, jednak nie damy im przejąć pałeczki - III/ IV

siedze wlasnie w pracy - dzisiaj drugi dzien - i mi smutno... nie chce mi sie pracowac. mam wrazenie, ze nie mam sily na zadne wyzwania... chcialabym tylko, zeby dali mi spokoj. niefajnie Tosia przespala cala noc w swoim lozeczku i mi smutno, ze sie z nia nie wyprzytulalam. jednak lubie jak spi z nami nad ranem...
__________________
Tosieńka 27.4.2010
yoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.