Oleje i olejki do włosów - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 15:04   #4711
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
a ktorych olejkow uzywalas?
Zaczęłam od kokosa i amli. Potem dokupiłam awokado, winogronowy i shea i właśnie awokado jest moim ulubieńcem

jakbym miała więcej funduszy to bym chyba jeszcze z dziesięć różnych kupiła...

A mam pytanko czy może być tak, że jak nakładam na mokre włosy to się lepiej te oleje wchłaniają Bo zauważam wtedy lepsze efekty niż jak nakładam na suche. Ja sobie to tłumaczę tak, że jak zamoczę/umyję wcześniej włosy to ciepła woda otwiera łuski, przez co łatwiej dobrym składnikom wniknąć we włosy ale może się mylę i chyba jak nakładam na mokre włosy, to się lepiej zmywają...
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 16:55   #4712
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Zaczęłam od kokosa i amli. Potem dokupiłam awokado, winogronowy i shea i właśnie awokado jest moim ulubieńcem

jakbym miała więcej funduszy to bym chyba jeszcze z dziesięć różnych kupiła...

A mam pytanko czy może być tak, że jak nakładam na mokre włosy to się lepiej te oleje wchłaniają Bo zauważam wtedy lepsze efekty niż jak nakładam na suche. Ja sobie to tłumaczę tak, że jak zamoczę/umyję wcześniej włosy to ciepła woda otwiera łuski, przez co łatwiej dobrym składnikom wniknąć we włosy ale może się mylę i chyba jak nakładam na mokre włosy, to się lepiej zmywają...
Nie wiem dlaczego, ale zaleca sie stosowanie olejkow na mokre/wilgotne wlosy. Sa lepsze efekty ale jak to sie dzieje nie wiem.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 19:06   #4713
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale zaleca sie stosowanie olejkow na mokre/wilgotne wlosy. Sa lepsze efekty ale jak to sie dzieje nie wiem.
Piszą o tym m.in. na Helfach, ale dziewczyny zajmujące się, bądź pracujące w chemii twierdzą, że woda może tworzyć warstwę, która wręcz utrudnia przenikanie oleju do włosa...
Hmm...nie wiem...ja nakładam oleje na suche, bo na mokro mam tak strasznie strąki, że nawet jeśli zepnę włosy dokładnie na następny dzień to się nie pokażę A że jedno olejowanie wypada mi w tygodniu, wiec trzymam olej cała noc i do południa dnia następnego...raz tak zrobiłam na mokro i nigdy więcej tego nie powtórzę
A Ty, Kocurzyco, olejujesz na mokro?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 21:07   #4714
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Piszą o tym m.in. na Helfach, ale dziewczyny zajmujące się, bądź pracujące w chemii twierdzą, że woda może tworzyć warstwę, która wręcz utrudnia przenikanie oleju do włosa...
Hmm...nie wiem...ja nakładam oleje na suche, bo na mokro mam tak strasznie strąki, że nawet jeśli zepnę włosy dokładnie na następny dzień to się nie pokażę A że jedno olejowanie wypada mi w tygodniu, wiec trzymam olej cała noc i do południa dnia następnego...raz tak zrobiłam na mokro i nigdy więcej tego nie powtórzę
A Ty, Kocurzyco, olejujesz na mokro?
Logika wskazywalaby na to ze oleje z woda sie nie mieszaja, ale one nie maja sie mieszac.nie wiem.jakos ulatwia ta woda wsiakanie czy cos.

W kazdym razie na moich wlosach na mokre jest lepszy efekt.
A ja nakladam raz ta, raz tak,zalezy jak misie chce bawic
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:11   #4715
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale zaleca sie stosowanie olejkow na mokre/wilgotne wlosy. Sa lepsze efekty ale jak to sie dzieje nie wiem.
u mnie lepsze efekty po zastosowaniu na wilgotne włosy
najlepiej było gdy spryskałam włosy odżywką w sprayu i na takie wilgotne nałożyłam olej

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
A mam pytanko czy może być tak, że jak nakładam na mokre włosy to się lepiej te oleje wchłaniają Bo zauważam wtedy lepsze efekty niż jak nakładam na suche. Ja sobie to tłumaczę tak, że jak zamoczę/umyję wcześniej włosy to ciepła woda otwiera łuski, przez co łatwiej dobrym składnikom wniknąć we włosy ale może się mylę i chyba jak nakładam na mokre włosy, to się lepiej zmywają...
również zauważyłam to że jak oleje są nałożone na mokre włosy efekt jest lepszy, łatwiej je spłukać i przeczesać włosy. Ale ja nie używam do tego ciepłej wody.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
a ktorych olejkow uzywalas?

wlasnie dzis zrobilam ostatnia aplikacje na wlosy olejkiem Sesa,niestety mi sie skonczyla,a szkoda bo bardzo fajny olejek,nie dosc ,ze wlosy nie wypadaja to ich stan jest lepszy,musze zamowic ponownie,chyba tym razem wieksza buteleczke bo ta mala ma tylko 90ml
Jeżeli masz konto na ebay to tam lepiej zamów -za dwie buteleczki zapłacisz 5 funtów + 3 funty przesyłka

http://cgi.ebay.co.uk/2x-SESA-Hair-L...item27aebeb725
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:41   #4716
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość



Jeżeli masz konto na ebay to tam lepiej zamów -za dwie buteleczki zapłacisz 5 funtów + 3 funty przesyłka

http://cgi.ebay.co.uk/2x-SESA-Hair-L...item27aebeb725
niestety nie mam,a szkoda bo to korzystna cena
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:53   #4717
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Oleje i olejki do włosów

chcialam powiedziec ze jakis miesiac juz uzywam sesy raz-dwa razy w tygodniu, do tego kapor kachli nieregularnie, no i waxa co tydzien i nie wiem co spowodowalo taki efekt ale na mocno przerzedzonych wlosach na skroniach rosna mi takie male kepki wloskow ;o tak sobie stercza ;D woooow, nigdfy sie z takim czyms nie spotkalam, waxa stosuje juz dwa lata prawie i nie bylo czegos takiego wiec wnioskuje ze musi to byc sesa wiec polecam
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 09:57   #4718
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Logika wskazywalaby na to ze oleje z woda sie nie mieszaja, ale one nie maja sie mieszac.nie wiem.jakos ulatwia ta woda wsiakanie czy cos.

W kazdym razie na moich wlosach na mokre jest lepszy efekt.
A ja nakladam raz ta, raz tak,zalezy jak misie chce bawic
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
u mnie lepsze efekty po zastosowaniu na wilgotne włosy
najlepiej było gdy spryskałam włosy odżywką w sprayu i na takie wilgotne nałożyłam olej

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------


również zauważyłam to że jak oleje są nałożone na mokre włosy efekt jest lepszy, łatwiej je spłukać i przeczesać włosy. Ale ja nie używam do tego ciepłej wody.
Może następnym razem je zwilżę
Wiecie...bo ja wtedy spłukałam włosy wodą tak jak do mycia...i wtedy nałożyłam olej...
Wyglądałam okropnie
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 09:58   #4719
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
niestety nie mam,a szkoda bo to korzystna cena
bardzo łatwo można je sobie założyć tylko że płaci się tam kartą systemem paypal
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 10:56   #4720
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Czy ktoś orientuje się ile może kosztować Sesa, Parachute, Vatika, Amla w Londynie, w sklepie stacjonarnym?
Czy możecie polecić jakiś szampon, który zlikwiduje przetłuszczanie się włosów? Moja kuzynka w kilka godzin po umyciu włosów wygląda jakby ich przez tydzień nie myła. Myślalam że może któryś z tych hinduskich specyfików jej pomoże.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 11:04   #4721
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Rybka
Moze macie Garnier Naturalną Pielęgnację z kwiatem lipy ? Mojego chlopaka siostra chwali go sobie.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 11:25   #4722
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Jakie olejki polecacie do rudych włosów?, bo niestety amlą i rycyną przyciemniłam włosy, a nie chcę im chemicznie poprawiać koloru
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 12:29   #4723
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Rybka
Moze macie Garnier Naturalną Pielęgnację z kwiatem lipy ? Mojego chlopaka siostra chwali go sobie.
Ja mieszkam w Polsce, ona w Londynie-zapytam czy mają coś takiego. O ceny olejków pytałam, bo może mogłabym ją poprosić o przywiezienie? Podejrzewam, że ceny są lepsze niz u nas.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 19:39   #4724
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Może następnym razem je zwilżę
Wiecie...bo ja wtedy spłukałam włosy wodą tak jak do mycia...i wtedy nałożyłam olej...
Wyglądałam okropnie
Ja psikam spryskiwaczem, takze nie mam wlosow mokrych tylko lekko wilgotne.
Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
bardzo łatwo można je sobie założyć tylko że płaci się tam kartą systemem paypal
Co bardzo u latwia sprawe.
Ja niestety platnosci na all nie jestem w stanie ogarnac. jakies specjalne konta trzeba miec w specjalnych bankach. To nie na moje nerwy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 23:13   #4725
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dziewczyny orientujecie się może gdzie w Poznaniu mogę kupić olej kokosowy Efavit? Jakieś sklepy czy może bezpośrednio w siedzibie firmy??
Będę wdzięczna za odpowiedź..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 04:25   #4726
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może gdzie w Poznaniu mogę kupić olej kokosowy Efavit? Jakieś sklepy czy może bezpośrednio w siedzibie firmy??
Będę wdzięczna za odpowiedź..
Witaj,
Masz już troszeczkę postów...tzn. że troszeczkę na forum już się orientujesz, prawda?

A wiesz że jedna z podstawowych zasad forum jest zapoznanie się z wątkiem zanim zada się pytanie?

Pytanie takie jak Twoje przewijało się tu dziesiątki razy.
I były też, rzecz jasna, odpowiedzi.

Zapraszam Cię więc serdecznie do lektury wątku w poszukiwaniu odpowiedzi a potem zachęcam do dyskusji.

Pozdrawiam.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 07:40   #4727
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Witaj,
Masz już troszeczkę postów...tzn. że troszeczkę na forum już się orientujesz, prawda?

A wiesz że jedna z podstawowych zasad forum jest zapoznanie się z wątkiem zanim zada się pytanie?

Pytanie takie jak Twoje przewijało się tu dziesiątki razy.
I były też, rzecz jasna, odpowiedzi.

Zapraszam Cię więc serdecznie do lektury wątku w poszukiwaniu odpowiedzi a potem zachęcam do dyskusji.

Pozdrawiam.
dajcie z tym spokoj!!!.... a pozniej czytam caly ponad 150stronnicowy watek i co druga wypowiedz to "zapoznaj sie z regulaminem"/ "takie pytanie juz bylo"
sama czytajac watek doszlam do ok 100 strony a latwo jest cos przeoczyc gdy sie przeskakuje dyskusje dziewczat o tym jaki to mialy super dzien gdy ich tz wszedl do domu jak mialy smierdzaca amle na glowie, lub ze cytuje "by je zabil gdyby poszly spac z amla i czepku na glowie"....

zeby nie spamowac ... wiec nie wiem gdzie ten olej mozna w poznaniu kupic bo tam nie mieszkam, ale za to u mnie w miescie 300tys. ponoc jest ten olej w wielkiej galerii "alfa" na spozywczaku wsrod olejow poki co mam parachute i zamowilam kolejna butle 500ml wiec sie nie wybieram po kokoska a w ogole to czekam na odp. od jednej dziewczyny ktora ma boskie wlosy, a struktura, grubosc itp bardzo podobne do moich wiec byc moze zaczne kuracje innym olejem jak wykoncze te "stare"
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:32   #4728
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
dajcie z tym spokoj!!!.... a pozniej czytam caly ponad 150stronnicowy watek i co druga wypowiedz to "zapoznaj sie z regulaminem"/ "takie pytanie juz bylo"
sama czytajac watek doszlam do ok 100 strony a latwo jest cos przeoczyc gdy sie przeskakuje dyskusje dziewczat o tym jaki to mialy super dzien gdy ich tz wszedl do domu jak mialy smierdzaca amle na glowie, lub ze cytuje "by je zabil gdyby poszly spac z amla i czepku na glowie"....

zeby nie spamowac ... wiec nie wiem gdzie ten olej mozna w poznaniu kupic bo tam nie mieszkam, ale za to u mnie w miescie 300tys. ponoc jest ten olej w wielkiej galerii "alfa" na spozywczaku wsrod olejow poki co mam parachute i zamowilam kolejna butle 500ml wiec sie nie wybieram po kokoska a w ogole to czekam na odp. od jednej dziewczyny ktora ma boskie wlosy, a struktura, grubosc itp bardzo podobne do moich wiec byc moze zaczne kuracje innym olejem jak wykoncze te "stare"
Skoro każda z nas mogła to Wy nie możecie?
Litości.
Ile razy na forum przewijała się np. nazwa "Bomi" nikt chyba nie zliczy
I ja jakoś potrafiłam to znaleźć, zresztą jak wiele innych dziewczyn.
Poza tym jednak z użytkowniczek ma odpowiedź na to pytanie nawet w podpisie, bo bez przerwy się niemalże tu pojawia.
Tylko trzeba włożyć trochę wysiłku, prawda?
A to nie każdemu odpowiada.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:40   #4729
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
dajcie z tym spokoj!!!.... a pozniej czytam caly ponad 150stronnicowy watek i co druga wypowiedz to "zapoznaj sie z regulaminem"/ "takie pytanie juz bylo"
sama czytajac watek doszlam do ok 100 strony a latwo jest cos przeoczyc gdy sie przeskakuje dyskusje dziewczat o tym jaki to mialy super dzien gdy ich tz wszedl do domu jak mialy smierdzaca amle na glowie, lub ze cytuje "by je zabil gdyby poszly spac z amla i czepku na glowie"....
Może by się z rana jakaś meliska przydała? Indios Bravos nie była jakaś nieuprzejma, więc nie wiem, po co się unosisz. A jak Ci tak ciężko było czytać cały wątek, zawsze można skorzystać z wyszukiwarki. Wątek faktycznie nie jest jakoś szczególnie czytelny, bo sporo jest tutaj rozmów nie tylko o stosowaniu olejów ale i o innych kosmetykach czy o sprawach niezwiązanych z olejowaniem, lecz zapomocą wyszukiwarki da się sporo cennych informacji wyłuskać.

Yasinisi, nie mam pojęcia gdzie w Poznaniu możesz znaleźć Efavit. Jeśli masz gdzieś sklep ze zdrową żywnością albo stoisko na bazarku z takową to możesz spróbować tam.

A to info ze strony Efavit:
Warunki dostawy

Na terenie Polski zamówienie dostarczane jest Nabywcy za pośrednictwem poczty lub kuriera na koszt Nabywcy. Odbiór własny przez Nabywcę w sklepie - bezpłatny.

Zakład Tłoczenia Olejów Roślinnych i Produkcji Kosmetyków Naturalnych

Poznań ul. Zamojska 14
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 09:42   #4730
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może gdzie w Poznaniu mogę kupić olej kokosowy Efavit? Jakieś sklepy czy może bezpośrednio w siedzibie firmy??
Będę wdzięczna za odpowiedź..
Najlepiej w siedzibie, ale warto wcześniej napisać do nich e-mail żeby się umówić na konkretny dzień mi się to nie kalkulowało (wliczając przejazd, bo mam kawałek), więc kupuję w Bomi w swoim rodzinnym mieście za bodajże 15,99...w Poznaniu nie widziałam go nigdzie, ale też nie wszędzie patrzę czy jest.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 11:39   #4731
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dziękuję wszystkim za pomoc..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:03   #4732
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Co bardzo u latwia sprawe.
Ja niestety platnosci na all nie jestem w stanie ogarnac. jakies specjalne konta trzeba miec w specjalnych bankach. To nie na moje nerwy.
zawsze możesz tam zaznaczyć przelew zwykły i zrobić z poczty lub placówki każdego banku, a jeżeli Twój bank jest pokazany w tych "specjalnych" które sie wyświetlają przeniesie Cię to na stronę Twojego banku byś mogła zrobić przelew- to bardzo proste
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:28   #4733
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Może by się z rana jakaś meliska przydała? Indios Bravos nie była jakaś nieuprzejma, więc nie wiem, po co się unosisz.
dziekuje i tak duzo ziolek pije, ale milo mi ze sie martwisz o moje samopoczucie
a moj apel odczytany troche jako atak nie byl skierowany do pojedynczej osoby a do wszystkich. to nie jest jedyny temat gdzie czytam non stop komentarze typu wyszukiwarka ^^ mi np nie dziala gdyz mam wlaczona blokade takich skryptow

ale zmieniajac temat na bardziej przyjemny ... czyt: nie piszac o glupotach

wlasnie siedze z kokosem na glowie, wlosy zwiazuje w wysoki kucyk i nakladam olej - ostatnio na suche wlosy (bez skalpu of course); kiedys probowalam z mokrymi ale specjalnie duzej roznicy nie widze zobacze jak to bedzie dzisiaj

mysle ze wypadanie wlosow o ktorym kiedys wspomionalam moglo byc zwazane takze z uzywaniem kokosa na skalp - uzywam go ostatnio na popekana skore twarzy i wyskoczyly mi male krostki. a o wypadaniu wlosow przez kokosa juz tutaj dzidewczyny pisaly, ale odezwu niue bylo co do tego, wiec ta hipoteza zdaje sie potwierdzac
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:56   #4734
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
dziekuje i tak duzo ziolek pije, ale milo mi ze sie martwisz o moje samopoczucie
a moj apel odczytany troche jako atak nie byl skierowany do pojedynczej osoby a do wszystkich. to nie jest jedyny temat gdzie czytam non stop komentarze typu wyszukiwarka ^^ mi np nie dziala gdyz mam wlaczona blokade takich skryptow
czyli nie tylko Nas męczysz podstawowymi pytaniami Wybacz ale to nie Nasza wina że masz blokadę

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość

mysle ze wypadanie wlosow o ktorym kiedys wspomionalam moglo byc zwazane takze z uzywaniem kokosa na skalp - uzywam go ostatnio na popekana skore twarzy i wyskoczyly mi male krostki. a o wypadaniu wlosow przez kokosa juz tutaj dzidewczyny pisaly, ale odezwu niue bylo co do tego, wiec ta hipoteza zdaje sie potwierdzac
wypadanie w tym okresie to rzecz zupełnie normalna
Skoro nie było odezwu to czemu hipoteza ma się potwierdzać?
ja smarowałam kokosem ciało i nic mi nie wyskakiwało
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 17:10   #4735
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
wlasnie siedze z kokosem na glowie, wlosy zwiazuje w wysoki kucyk i nakladam olej - ostatnio na suche wlosy (bez skalpu of course); kiedys probowalam z mokrymi ale specjalnie duzej roznicy nie widze zobacze jak to bedzie dzisiaj

mysle ze wypadanie wlosow o ktorym kiedys wspomionalam moglo byc zwazane takze z uzywaniem kokosa na skalp - uzywam go ostatnio na popekana skore twarzy i wyskoczyly mi male krostki. a o wypadaniu wlosow przez kokosa juz tutaj dzidewczyny pisaly, ale odezwu niue bylo co do tego, wiec ta hipoteza zdaje sie potwierdzac
Hmm... wiesz, olej kokosowy może zapychać i dlatego lepiej go nakładać na skórę ciała niż na twarz (chyba, że ktoś ma np. bardzo suchą cerę). Włosy mogą wypadać po każdym oleju, nie tylko po kokosie. Do suchej skóry na twarzy poleciłabym raczej jakiś olej orzechowy- sama mam cerę mieszaną a olej makadamia i ze słodkich migdałów wcale mnie nie zapychają, za to mam wrażenie, że lepiej nawilżają skórę niż kokos.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 18:52   #4736
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
czyli nie tylko Nas męczysz podstawowymi pytaniami Wybacz ale to nie Nasza wina że masz blokadę

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------


wypadanie w tym okresie to rzecz zupełnie normalna
Skoro nie było odezwu to czemu hipoteza ma się potwierdzać?
ja smarowałam kokosem ciało i nic mi nie wyskakiwało
nie rozumiem Twojej wypowiedzi jakimi pytaniami Was mecze? heh?

ahh no i wybacz bo juz o tym pisalam, ale nie jestem zubrem czy innym zwierzaczkiem ze wlosy leca mi na jesien jak dla nich futerko
nigdy nie mialam czegos takiego jak wzmozone wypadanie wlosow w okresie jesien-wiosna
wypadanie wlosow tlumaczylam wieloma czynnikami jak np operacja, ktora przeszlam, ale zauwazylam ze to wypadanie zostalo spotegowane przez stosowanie kokosa na skalp
pare dziewczyn mialo to samo wiec u jednych kokos dziala w ten sposob - byc moze w jakis sposob drazniaco bo swedziala mnie non stop skora glowy ; a na inna osobe dziala dobrze - tak jak tu np kolezanka opowiadala ze jej krostki nie wyskakuja - a mi juz tak

hehe
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:30   #4737
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
nie rozumiem Twojej wypowiedzi jakimi pytaniami Was mecze? heh?
Mój błąd bo myślałam że to Ty zapytałaś o to gdzie można kupić olej kokosowy ...

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
ahh no i wybacz bo juz o tym pisalam, ale nie jestem zubrem czy innym zwierzaczkiem ze wlosy leca mi na jesien jak dla nich futerko
To teraz porównujesz wszystkie dziewczyny którym lecą włosy na jesień do zwierząt/ żubrów?? Nieźle ...
News dla Ciebie u ludzi to też normalne nie trzeba być żubrem (a gdzie wyczytałaś że żubry gubią na jesień?? bo ja chętnie poczytam ...)
Przyczyna sezonowego przerzedzania czupryny leży w hormonach – wiosną i latem pod wpływem działania promieni słonecznych ich wydzielanie wzrasta i w efekcie włosy rosną wyraźnie lepiej. Na jesień cykl życia tych nowych włosów się kończy i stąd częstsze wypadanie, które ustaje samoistnie.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "wypadanie włosów jesienią" no chyba że nawet wyszukiwarka google masz zablokowaną


Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
hehe
a to co brawo sobie bijesz na koniec czy jak
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja


Edytowane przez kropcia007
Czas edycji: 2010-12-07 o 19:33
kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:37   #4738
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

TEJ, Piękne, dość! Nie sprzeczać się już powiedzcie mi lepiej albo wklejcie linka do dobrego oleju ze słodkich migdałów, bo szukam i nie wiem, który dobry, w miarę tani i dostępny bez problemu Ja wzrokowiec, więc zdjęcia mile widziane.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2010-12-07 o 19:39
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:45   #4739
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
TEJ, Piękne, dość! Nie sprzeczać się już powiedzcie mi lepiej albo wklejcie linka do dobrego oleju ze słodkich migdałów, bo szukam i nie wiem, który dobry, w miarę tani i dostępny bez problemu Ja wzrokowiec, więc zdjęcia mile widziane.
lepiej trafić nie mogłaś Dziś zakupiłam w zielarni za 10 zł olej ze słodkich migdałów -do masażu
jest w buteleczce jak syrop i ma obrazek z migdałami
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:52   #4740
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
lepiej trafić nie mogłaś Dziś zakupiłam w zielarni za 10 zł olej ze słodkich migdałów -do masażu
jest w buteleczce jak syrop i ma obrazek z migdałami
Ooo, tak tanio? A ile ml? Muszę się rozejrzeć. Dziewczyny chyba wspominały, że w Almie bywają...tylko ja nigdy jakoś nie widziałam albo może nie wiedziałam, że to z migdałów masę innych owszem. Dziękuję za odpowiedź będę szukać, bo za dużo pozytywnych opinii czytałam i się nakręciłam już wystarczająco.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.