Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 08:14   #1261
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień dobry

Śpiochy wstawać!!!!

Mimbi gratuluję córci

Ja zaraz biorę się za porządki w sunie tylko ogarnąć muszę, poskładać stertę prania i pomyć podłogi

Tż w drodze, dziś wielki dzień

andziot trzymam kciuki
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:30   #1262
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień dobry
andziot - kciukasy!!! za mnie będziecie trzymać we wtorek ooo...
Dziś w nocy się wyspałam - wspaniałe uczucie. Po tych wczorajszych koszmarach nareszcie czuję się wypoczęta. Kupuję ostatnie prezenty... Muszę jakąś listę zrobić bo biedna się już gupię. Sierota normalnie. Poszperam jeszcze za bodziakami z fajnymi napisami dla naszych dzieciaków. Jak coś mi się spodoba to i może mojemu maleństwu odważę się coś kupić Macie już tak wiele... a ja jeszcze nic...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:35   #1263
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Amarcia ja też nie mam praktycznie jeszcze nic Nie wiem kiedy zacznę coś kupować zobaczymy jak z kasą będziemy stać.
Ja się nie wyspałam wcale nie mogłam długo usnąć, po 2 juz się obudziłam nie spalam gdzieś do 3.30, no i później znowu pobudka po 5, usnęłam i o 7.30 już wstałam bo nie mogłam wyleżeć.
Chciałabym aby dzisiaj czas mi szybko zleciał, ale znając życie będzie się wlókł strasznie :/
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:36   #1264
mazianka81
Rozeznanie
 
Avatar mazianka81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześc dziewuszki !!!!!!!!
Kurcze nie było mnie troszke i juz chyba nie nadrobie Was .
Miałam cięzki tydzien i dalej mam jakis taki dołek.
Najpierw Julia w zabawie naruszyła mi mocno znamie,które mam od wielu lat i staram sie zawsze pilnowac,by go nie "tykać" a ona niechcący mi je zerwała i krew sie lala i przez kilka dni mialam takie mysli,ze nawet mi sie pisac nie chciało( teraz juz zaschnęło i odpadło),a potem Julka rąbla o kafelki i poł jedynki straciła,nastepne kilka dni z głowy.

Jakby tego było mało,to mam coraz silniejsze mysli i powrcie do Lubania i dzisiaj bede rozmawiała z Tz o spzredaniu tego mieszkania i przeprowadzce,bo nienawidze tego miejsca i na pewno ni bede tu potrafiła zyc,z kazdym dniem jest coraz gorzej,męczy mnie brak wszystkiego i to,że ze wszystkim trzeba jechac 20km,przedszkole do du>>>y,lekarz do du....y,zero sklepów,a ja nie jestem na tyle mobilna,zeby trasą dojezdzac z byle *******a .
wiec nie wiem na czym to wszystko stanie,ale trudno nie dam juz dłuzej rady tutaj,wogole nienawidze tego mieszkania i momio moich checi,nie czuje sie tu u siebie.uff,to sie wygadałam
wczoraj cały dzien wyłam,a o 19 mialam wizyte 3d i jak mnie lekarz zobaczyła,to sobie pewnie pomyslał ....bo miałam cała twarz czerwoną i spóchniete oczy ,dzisiaj nie jest lepiej,

jedynym pozytywnym punktem było właśnie wczorajsze badanie ,dołączam zdjęcia.
dzidzia wazy 420g i dzisiaj zaczynamy 22tc,termin idealnie jak z @ 29.04

dołączam zdjecia mojego maleństwa,na drugim widac dokładnie co bedzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002_9.jpg (105,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie008_4.jpg (140,0 KB, 68 załadowań)
mazianka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:48   #1265
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Mazianko
Ja tam widzę chłopaczka, chyba że się nie znam i nic nie widzę
Co do problemów to miną i w koncu zaświeci słonko kochana Zula jedynkę straciła, ale dobrze, że to pewnie mleczak jeszcze. Co do znamiona to się nie martw będzie dobrze, ja kiedyś wycisnęłam sobie pieprzyka na twarzy, tez leciała krew, myślałam że to jakis syfek mi wyszedł i po omacku wycisnełam, dopiero jak się krew polała, poszłam do lusterka i to nie był syfek tylko własnie pieprzyk.

Jej jak ja się nie mogę doczekać czwartku godziny 17:00 wtedy poznam co tam w brzuszku mam, tak dużo z Was już wie

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Mazianko tak patrzę i patrzę na to usg że teraz już nic nie widzę
Ale duży ten Twój dzidziuś :
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 08:59   #1266
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć dziewczynki! Ale dziś mrózzzz Piękne słonko wstawało dziś rano, takie ognisto-pomarańczowe, piękny widok
Mężyk oczywiście jeszcze śpi a miała wstać rano i pomóc mi w porządkach, już to widzę...
No nic sama muszę się zebrać w sobie i skończyć porządkować szafę.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
moria super pamiatka z usg, normalnie zazdroszcze
merci

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dzien dobry czesc i czolem
Dziewczyny, walka na plcie w pierwszej notce trwa - my wspieramy grupe babska Prosze uprzejmie dopisac imie MICHALINKA.
mimbi gratuluję córeczki

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
my się szykujemy na wizytkę (...)
zaczynam mieć tachykardię przedwizytową
milej sobotki
andziot trzymam kciuki!
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:02   #1267
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Mazianka - gratuluję, coś wspaniałego czy tam coś wystaje?

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

moria czy ty robiłaś usg w Łodzi? Tak mi coś dzwoni, ale nie wiem czy w tym kościele
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 09:06   #1268
mazianka81
Rozeznanie
 
Avatar mazianka81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Mazianko
Ja tam widzę chłopaczka, chyba że się nie znam i nic nie widzę
Co do problemów to miną i w koncu zaświeci słonko kochana Zula jedynkę straciła, ale dobrze, że to pewnie mleczak jeszcze. Co do znamiona to się nie martw będzie dobrze, ja kiedyś wycisnęłam sobie pieprzyka na twarzy, tez leciała krew, myślałam że to jakis syfek mi wyszedł i po omacku wycisnełam, dopiero jak się krew polała, poszłam do lusterka i to nie był syfek tylko własnie pieprzyk.


Mazianko tak patrzę i patrzę na to usg że teraz już nic nie widzę
Ale duży ten Twój dzidziuś :


no duzy ,duzy,no i na tym 2 zdj jest to,co zobaczyłam jak gin właczyl kamerke,czyli.... półdupki jajeczka i sterczacego siusiaka a nad tym piateczka ,Gabrys mamusi pomachał hihi .

a co do reszty problemow,to miną kiedy sie do Lubania przeniesiemy,bo sie tu wykoncze.
mazianka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:09   #1269
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez mazianka81 Pokaż wiadomość


no duzy ,duzy,no i na tym 2 zdj jest to,co zobaczyłam jak gin właczyl kamerke,czyli.... półdupki jajeczka i sterczacego siusiaka a nad tym piateczka ,Gabrys mamusi pomachał hihi .

a co do reszty problemow,to miną kiedy sie do Lubania przeniesiemy,bo sie tu wykoncze.
Zmyliła mnie właśnie ta rączka bo tak to właśnie myślałam, że są to pośladki i tak cosik wystaje, ale te paluszki mi tam nie pasowały hehehe
No to miałam rację że będzie chłopaczek Super będziesz miała parkę


co do wyprowadzki to musisz z tz-tem poważnie pogadac na ten temat musicie dojść do porozumienia.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:10   #1270
mazianka81
Rozeznanie
 
Avatar mazianka81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Mazianka - gratuluję, coś wspaniałego czy tam coś wystaje?


mój mału bezwstydnik rozłożył szeroko nózki i zaświecił klejnotami,niech zyje 6zmysł matki
mazianka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:11   #1271
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

eweska już się pewnie od nocy przejmujesz ta podróża męża, to czekanie jest najgorsze, ale męki zostaną wynagrodzone

mazianka81 śliczne coś między nogami ( nie myślałam że kiedyś tak napisze komuś ) i twarzyczke super widać
no i życze owocnej rozmowy z tżtem żeby było tak jak oboje chcecie i żebyście doszli do jakiegoś kompromisu


Zosia zje deserek i jedziemy
ja już umyta i czas się ubierać ..
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!
buziaki
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 09:19   #1272
mazianka81
Rozeznanie
 
Avatar mazianka81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Zmyliła mnie właśnie ta rączka bo tak to właśnie myślałam, że są to pośladki i tak cosik wystaje, ale te paluszki mi tam nie pasowały hehehe
No to miałam rację że będzie chłopaczek Super będziesz miała parkę

bardzo sie ciesze,no i oczywiscie,ze z małym wszystko dobrze,gin wszytsko posprawdzał i chłoczyk zdrowiutki.


co do wyprowadzki to musisz z tz-tem poważnie pogadac na ten temat musicie dojść do porozumienia.
no co do tego,to az sie boje jak to sie skonczy,ale to juz przesadzone,bo znam siebie i wiem,ze nie wyrobie tu,i i tak sie przeniose,z nim lub bez niego.

załuje jedynie ,ze sie zdecydowałam tutaj przyjechac,bo szkoda mi zamieszania z przeprowadzkami,ale cóz ,zycie mam jedno i nie chce go zmarnowac ciagłymi dołami,trzymajcie kciuki,

bzyczka nie wiesz o jakims 2pok mieszkanku do wynajecia w Lubaniu??

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
mazianka81 śliczne coś między nogami ( nie myślałam że kiedyś tak napisze komuś ) i twarzyczke super widać
no i życze owocnej rozmowy z tżtem żeby było tak jak oboje chcecie i żebyście doszli do jakiegoś kompromisu


Zosia zje deserek i jedziemy
ja już umyta i czas się ubierać ..
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!
buziaki

Dziękuje kochana i trzymam kciukaski za wizytke
mazianka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:21   #1273
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć!))

Wiecie, jaka myśl mnie obudziła? Kaaaawa... Nastawiłam pranie, pokręcę się, potem zrobię twarz i wypadam z domu

Ewesko, cieszę się, że wreszcie Twój Królewicz będzie obok! Aż optymizm wycieka z Twoich postów

Mazianko, przykro mi, że nie możesz odnaleźć się w nowym miejscu. Na spokojnie ogarnijcie temat z TŻ. Każdy ma jakieś swoje miejsce na ziemi. Ja mam dwa, jedno tu, gdzie jestem, drugie w Gdańsku [to mój drugi dom] i wiem, że co by się nie działo, to chcę żyć w albo blisko jednego z nich

Miłego dnia, Dziewczyny!

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Andziot, powodzenia!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:29   #1274
mazianka81
Rozeznanie
 
Avatar mazianka81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

[QUOTE=mary poziomkowa;23845634]Cześć!))
Mazianko, przykro mi, że nie możesz odnaleźć się w nowym miejscu. Na spokojnie ogarnijcie temat z TŻ. Każdy ma jakieś swoje miejsce na ziemi. Ja mam dwa, jedno tu, gdzie jestem, drugie w Gdańsku [to mój drugi dom] i wiem, że co by się nie działo, to chcę żyć w albo blisko jednego z nich
QUOTE]

Chyba masz racje,bo ja kocham swoje miasteczko i po powrocie z Londynu nie chciałam nigdzie indziej mieszkac,jednak dla ( wątpliwego ) dobra rodziny postanowiłam sie poswiecic,a tu klops.
Moj Tz kiedys mi powiedział,ze jemu jest wszystko jedno gdzie mieszka,a mi niestety nieee.
Koncze dziewuszki.bo łzy mi na laptoka lecą ,dam znac jak i co po rozmowie.
mazianka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:33   #1275
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ależ Kosmita ruchliwy od rana
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 09:46   #1276
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

eweska toż to mężuś dziś wraca!!! Nareszcie!!! Oj w nocy będzie bal :P

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Na pierwszej stronie 9 dziewczynek na 9 chłopców
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:21   #1277
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witajcie co taki maly ruch z rana?
Mibi gratuluje, ale dziwi mnie rozbierznosc miedzy naszymi dzidziami bo moja 16cm/400 gram a Twoja 18/250?
mazianka, slodkie malenstwo
dzis kciuki za andziot
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:25   #1278
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

andziot już pewnie wyszła ale emocje
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:35   #1279
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość

Listopadowa
a mam do Ciebie pytanko... czy Ty już wiesz gdzie będziesz rodziła w 3city??? bo ja już mam kompletny mętlik w głowie...
Mój Małż namawia mnie na Gdańsk Zaspę ale po pierwsze z Gdyni daleko, a po drugie tam ponoć po porodzie mąż nie może wejść do żony na oddział... tylko jest jakiś niby pokój spotkań, co sobie można do niego pójść ale że tam zawsze pełno ludzi i z małym dzieckiem to nie bardzo ... wiesz może czy tak samo jest w Redłowie?? Ja sobie nie wyobrażam, że miałabym leżeć minimum 3 dni i sama z malutkim dzieckiem, że nawet mój TŻ by nie mógł do mnie wejść

i w końcu dojrzałam, żeby zamieścić zdjęcie mojego brzucha... normalnie mam wrażenie, że z dnia na dzień coraz większy...
Sama jeszcze nie zdecydowałam, pewnie gdzieś w lutym/marcu wybiorę się na wycieczkę po trójmiejskich szpitalach.
Natomiast podpytywałam koleżanki o ich wrażenia. Więc tak:
Szpital na Zaspie - b. dobrze wyposażony, mają oddział ratowania noworodków, tylko ponoć 'obsługa' pielęgniarska taka średnia
Szpital Wojewódzki - sama tam rodziłam synka, no ale to było 6 lat temu. Wtedy naprawdę było super. Teraz jednak słyszałam, że porodówka w remoncie i maja tylko jedną salę do rodzenia. Nie wiem ile ten remont jeszcze potrwa ....(a może się już skończył?)
Kliniczna - od razu odrzuciłam, przeraża mnie ten gmach
Szpital Miejski w Gdyni nie ma porodówki.
Szpital w Wejherowie - bardzo polecany, ponoć wszystko super.
Szpital Morski w Redłowie - no właśnie, wszystkie moje koleżanki szczerze odradzają... Ale ostatnio zmienił się ordynator oddziału (tzn. wrócił 'stary' ordynator) i znowu (ponoć) zaczęło być normalnie i po ludzku. Polecane są zwłaszcza młode położne.

Ja jestem z Gdyni i zdecydowanie najbliżej mam właśnie do Redłowa (autem 10-15 min). Jeszcze jakiś czas temu porodu w tym szpitalu w ogóle nie brałam pod uwagę, no a teraz zaczęłam się nad tym zastanawiać.

p.s. A czy Ty coś słyszałaś jak jest teraz w tych szpitalach? Ja jeszcze mam zamiar poczytać na forum trójmiasto.pl. I pewnie podpytam mojego ginekologa, który z tych szpitali poleca...

p.s. Ślicznie wyglądasz (wyglądacie).

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dzien dobry czesc i czolem
Dziewczyny, walka na plcie w pierwszej notce trwa - my wspieramy grupe babska Prosze uprzejmie dopisac imie MICHALINKA. Mala do USG ustawila sie, ze tak powiem od d*** strony, w zwiazku z czym nie bylo zadnego problemu z rozpoznaniem TZ chodzi dumny jak paw, bo on od poczatku byl pewien ze dziewczynka. W zwiazku z powyzszym wstawiam mu do salonu szklana kule i czarnego kota, niech wrozy i zarabia na zycie, dobrze mu idzie
Po dzisiejszym USG bardzo poprawil mi sie moj zdolowany, ciazowy nastroj - okazalo sie, ze nie tyje juz jak hipopotam, wyniki mam w normie, cytologia jedyneczka. Mala wazy 230 gramow, ma 18 cm, serduszko bije 133 uderzenia na minute. Pierwszy raz slyszalam bicie serca i chyba sobie je nagram w telefonie jako dzwonek

Gratulacje

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość


heheh
parcie na prącie
trzeba przedłużać gatunek i nazwisko



I trzymam za wizytę i siusiaka

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .
Mazianka - gratuluję wizyty
No że chłopak to widać jak na dłoni
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 10:41   #1280
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

witam w poludnie

mazianka gratuluje-ale ekstra dokladne te fotki z usg, dzidzius piekny, a fotka plci...no wyrazniejsza byc nie mogla!haha

andziot trzymam kciuki za wizyte, ja juz tez odliczam dni do czwartku

ja tez musze chatke ogarnac bo tz wraca ehhhhh
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:43   #1281
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Witajcie co taki maly ruch z rana?
Mibi gratuluje, ale dziwi mnie rozbierznosc miedzy naszymi dzidziami bo moja 16cm/400 gram a Twoja 18/250?
Córcia Mimbi już od maleństwa dba o linię
Bo chłopaki to raczej się takimi rzeczami nie przejmują

Oczywiście to żart.
Każdy maluch rośnie w swoim tempie i sądzę, że taka rozpiętość jest jak najbardziej normalna
Wyczytałam nawet ostatnio, że prawidłowa waga przy porodzie (w 40 t.c.) waha się od 2800 g do 4500g - no różnica znaczna
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:44   #1282
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
witam w poludnie

mazianka gratuluje-ale ekstra dokladne te fotki z usg, dzidzius piekny, a fotka plci...no wyrazniejsza byc nie mogla!haha

andziot trzymam kciuki za wizyte, ja juz tez odliczam dni do czwartku

ja tez musze chatke ogarnac bo tz wraca ehhhhh
Hehehe to dzisiaj we dwie jak na szpilkach siedzimy
O której się spodziewasz tż-ta ???? Bo ja pewnie dopiero w okolicy 20-21 jeśli wyjechał o 2.30 w nocy jak miał wyjechać. No ale popołudniu będę wiedziała więcej jak przekroczy granice w Jędrzychowicach to mu zostaną jeszcze 3-4 godzinki jazdy
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:51   #1283
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzien dobry
Ja juz po sniadanku i po sprzatanku U mnie znowu troche sniegu spadlo i ten weekend ma byc dosc mrozny brrr az mi sie nie chce wychodzic, a musze isc po proszek, bo akurat musial sie skonczyc
I tak musze poczekac az mi wlosy wyschnal

Martwie sie o te badania, bo mojego kolegi dziewczynie po tym badaniu wyszlo, ze dwie polkule mozgu nie rozwijaja sie prawidlowo czy cos Strasznie smutna historia, a ma 28 lat. Ja wiem, ze to sa indywidualne przypadki... jedni martwia sie przed usg, a ja sie martwie by wszystko bylo ok z Dzidkiem.

mazianko nie placz juz kochana! Twoj Tz napewno nie chce zebys byla nieszczesliwa wiec zrobi wszytsko byscie wrocili do gniazdka No i oczywiscie gratuluje Wam dorodnego Synusia
moria dziekuje Ci za mile slowa

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Andziot za Siusiaka

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Ależ Kosmita ruchliwy od rana
Ale Ci zadzroszcze pozytywnie oczywiscie... ja swojego wczoraj probowalam Mozartem podbudzic do tancow, ale chyba mu sie nie podobalo. Zastanawiam sie czy nie puscic mu Sepultury albo Slayera... w koncu to Dzidzia mojego Meza
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 10:55   #1284
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Paulizia - a Ty wczoraj dzwoniłaś w sprawie wyniku badań przesiewowych?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:03   #1285
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Paulizia, nie przejmuj się. Ja na swoje wyniki czekałam ponad 2 tygodnie, więc być może ich jeszcze nie ma i dlatego nikt nie dzwonił.
Myśl pozytywnie

Kurcze, ja jestem jedną z ostatnich, która nie zna płci swojego bejbika.
Muszę "przycisnąć" we wtorek mojego gina, bo chcielibyśmy poinformować dziadków w czasie świąt.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:05   #1286
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Listopadowa tak dzwonilam, ale moj wynik sie opoznia i mam zadzwonic we wtorek do poloznej i ona juz powinna te wyniki miec, bo teraz jest na urlopie... tylko po co mi gadaja, ze mi zadzwonia do piatku? A ja tu czekam i sie denerwuje
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:06   #1287
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Siasiek - odnośnie włosków. Myślę, że w blondzie nie byłoby dobrze.
Na Twoim miejscu spróbowałabym odcień czekolady (np. mlecznej).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:07   #1288
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Paulizia, nie przejmuj się. Ja na swoje wyniki czekałam ponad 2 tygodnie, więc być może ich jeszcze nie ma i dlatego nikt nie dzwonił.
Myśl pozytywnie

Kurcze, ja jestem jedną z ostatnich, która nie zna płci swojego bejbika.
Muszę "przycisnąć" we wtorek mojego gina, bo chcielibyśmy poinformować dziadków w czasie świąt.
Nie martw sie... ja tez nie znam... i ruchow nie czuje ale mamy na to czas, bo to 18 tydzien a plec poznamy 7 stycznia o ile Dzidek sie nie bedzie wstydzil, bo ostatnio to sobie nozki krzyzowal
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:08   #1289
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Listopadowa tak dzwonilam, ale moj wynik sie opoznia i mam zadzwonic we wtorek do poloznej i ona juz powinna te wyniki miec, bo teraz jest na urlopie... tylko po co mi gadaja, ze mi zadzwonia do piatku? A ja tu czekam i sie denerwuje
Myślę, że gdyby było coś nie tak to jak najszybciej by się z Tobą skontaktowali. Ale skoro wszystko jest dobrze (bo NA PEWNO jest) to się nie kwapią
Ale rozumiem Twoje zdenerwowanie, ja pewnie też już bym od zmysłów odchodziła
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 11:10   #1290
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Nie martw sie... ja tez nie znam... i ruchow nie czuje ale mamy na to czas, bo to 18 tydzien a plec poznamy 7 stycznia o ile Dzidek sie nie bedzie wstydzil, bo ostatnio to sobie nozki krzyzowal
To ja na szczęście ruchy już mam
W tym tygodniu bejbik się w końcu zaktywizował .
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.