Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 20:56   #1381
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Eweska cieszę się, że skończyły się twoje tęsknoty. Teraz przed wami piękne i radosne Święta.
Dziewczyny ja nie wiem, jak wy potraficie tak sprzątać. Ja nie robię NIC. Jak raz pozamiatałam podłogę, to od razu mnie brzuch bolał. A jak raz chciałam ugotować obiad, to tylko garnek spaliłam, bo mi się zrobiło słabo, musiałam usiąść ... no i posiedziałam za długo. Także mój mąż nie ma ze mnie praktycznie żadnego pożytku, bo siedzę w domu i nic nie jest zrobione. On pracuje, a po powrocie do domu musi mi jeszcze obiad ugotować. O sprzątaniu nie ma mowy, bo ja nie dam rady, a on nie ma czasu. Jak to mówi mój mąż "kochanie nic się nie martw, teraz masz inna ważną rolę do wypełnienia", no i się nie martwię, bo przecież się nie będę na siłę zajeżdżać. Na szczęście na Wigilię i I Święto jedziemy do moich rodziców, a na II Święto do rodziców męża. Na Sylwestra też wyjeżdżamy także chyba w tym roku nawet nie będziemy choinki rozkładać (to byłby pierwszy rok bez choinki od 6 lat jak razem mieszkamy, ale i tak nie będzie się kiedy nią nacieszyć). No cóż, jak to mówi mój mąż ... taki czas. Na jego 30-te urodziny 5 grudnia też wszystko zamówiłam gotowe do domu, bo ja bym nie dała rady nic zrobić (też pierwszy raz, bo zawsze wszystko przygotowywałam sama). Moich urodzin w styczniu chyba nawet nie będę robić, tym bardziej, że następnego dnia wyjeżdżamy do Torunia na ślub mojej siostry.
Także dla was jestem pełna podziwu za to, co robicie
Gratuluje dziewczynom, które mają dobre wiadomości o dzieciaczkach po wizytach u lekarzy i gratuluje znajomości płci
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:09   #1382
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
wow podziwiam, ja mam zamiar pierniczki robic

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------



kasiu a czemu mowisz ze nie szybko poznasz plci dziecka?
mialam usg 1 grudnia- polowkowe i lekarz nie chcial mi powiedziec... nastepne dopiero pod koniec stycznia- poczatek lutego (chyba ze wczeniej pojde prywatnie, a z kasa nie najlepiej stoje- bynajmniej na razie)

wstawiam zdjecie brzucholka na pocieszenie 21tc ( robione tydzien temu)
dzieki Paulizia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (30,2 KB, 45 załadowań)
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:14   #1383
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agniese79 Pokaż wiadomość
Co do usg3d w Łodzi to ja nie robiłam ale dziewczyny polecają sobie http://dzidziusiowo.pl/forum/57/738.html, wiem że w Renomie na Sterlinga też robią oprócz tego polecany jest dr Dudarewicz http://www.usg-3d.pl/index.html. Robił mi zwykłe usg w Matce Polce (przypadkiem zresztą, troche po znajomości) i mam bardzo dobre zdanie.
ile placilas? jesli moge wiedziec?
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:15   #1384
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
mialam usg 1 grudnia- polowkowe i lekarz nie chcial mi powiedziec... nastepne dopiero pod koniec stycznia- poczatek lutego (chyba ze wczeniej pojde prywatnie, a z kasa nie najlepiej stoje- bynajmniej na razie)

wstawiam zdjecie brzucholka na pocieszenie 21tc ( robione tydzien temu)
dzieki Paulizia
no no rosniecie
my od jutra 22 tc
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:19   #1385
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

no no kasiula super brzusio

ja juz wkoncu mam chwilke, mezus uspany hehe

a ja buszuje po necie
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:26   #1386
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
mialam usg 1 grudnia- polowkowe i lekarz nie chcial mi powiedziec... nastepne dopiero pod koniec stycznia- poczatek lutego (chyba ze wczeniej pojde prywatnie, a z kasa nie najlepiej stoje- bynajmniej na razie)

wstawiam zdjecie brzucholka na pocieszenie 21tc ( robione tydzien temu)
dzieki Paulizia
Oj Kasia brzuch masz niesamowity
Ja jestem w 17 tygodniu, więc w stosunku do ciebie jestem praktycznie miesiąc do tyłu, ale w czwartek moja kosmetyczka pytała, czy napewno jestem w ciąży, bo nic nie widać. Za to pewnie jak mi później wywali, to będę w szoku
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:29   #1387
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
no no rosniecie
my od jutra 22 tc
dziekuje ja i bejbik juz mamy 22tc zdaje sie od wczoraj... ciekawe jak z porodem bedzie? moze tego samego dnia?? hehe
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 21:30   #1388
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Podczytuję Was trochę i szukam rozrywki w internecie, mój mężuś poszedł na wigilię firmową i mi tak smutno jakoś .
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:33   #1389
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Laski a ja bejbika czulam dzis wkoncu wyzej tak na 3 palce pod pępkiem( heheh ahhh te moje opisy..) buszowal i kopał.. ale tż dalej nie czuje niestety.. a ja tak odsodkowo juz dosc mozno..

na wysokosc pepka ale po lewej stronie mnie jakos chwilami boli jakbym siniaka miala albo cos, i zastanawiam sie co to..
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:37   #1390
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

violisia dzieki rybko

Agnieszka.M tobie rowniez a brzuszek urosnie... nie wiem czy czytalas ale ja w 16-19 tygodniu ciagle tu narzekalam dziewczynom jaki to ja mam maly brzuch i w ogole nie widac oj oj a wyskoczyl mi tak naprawde po 20tc. Pamietaj ze kazda ciaza jest inna! jak poczujesz ruchy, wszelkie watpliwosci znikna...
co do sprzatania i swiat- u mnie to samo... jestem leniwa... taka juz jestem przyznaje sie bez bicia... na swieta jade do tesciow, rodzicow i babci- mam kogo objadac i kazdy sie cieszy ze ich pierwszy wnusio/wnusia choc nie narodzony/a przyjedzie

az wstyd sie przyznac ale u mnie to nawet gary wzlewie stoja od rana tak mi sie nie chce- bo odkad siedze na zwolnieniu to tylko naczynia myje i sprzatam- nudzi mi sie no a czuje sie super, nic nie boli i moglabym je umyc bleeeee

dobrze ze mnie nie znacie

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Podczytuję Was trochę i szukam rozrywki w internecie, mój mężuś poszedł na wigilię firmową i mi tak smutno jakoś .
no co ty?
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:38   #1391
agniese79
Rozeznanie
 
Avatar agniese79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 881
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
ile placilas? jesli moge wiedziec?
Wiesz co 3d nie robiłam a zwykłe miałam robione w ramach nfz, bo jestem zapisana w poradni tzn. chodzę do lekarza prywatnie a badania mam w szpitalu za darmo. Ale nie wiadomo co będzie po Nowym Roku, bo się szykują zmiany w ICZMP
__________________
wątek książkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1224116
agniese79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 21:39   #1392
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
Laski a ja bejbika czulam dzis wkoncu wyzej tak na 3 palce pod pępkiem( heheh ahhh te moje opisy..) buszowal i kopał.. ale tż dalej nie czuje niestety.. a ja tak odsodkowo juz dosc mozno..

na wysokosc pepka ale po lewej stronie mnie jakos chwilami boli jakbym siniaka miala albo cos, i zastanawiam sie co to..
moj tez nie czul jak ja juz czulam, zwykle to bejbik ucieka jak tate poczuje

wiesz moze dzidzius uciska ci na jakis narzad...ja tez tak nieraz mam...jak mi lekarz robil usg to mnie zabolalo i mowil ze to normalne
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:41   #1393
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
violisia dzieki rybko

Agnieszka.M tobie rowniez a brzuszek urosnie... nie wiem czy czytalas ale ja w 16-19 tygodniu ciagle tu narzekalam dziewczynom jaki to ja mam maly brzuch i w ogole nie widac oj oj a wyskoczyl mi tak naprawde po 20tc. Pamietaj ze kazda ciaza jest inna! jak poczujesz ruchy, wszelkie watpliwosci znikna...
co do sprzatania i swiat- u mnie to samo... jestem leniwa... taka juz jestem przyznaje sie bez bicia... na swieta jade do tesciow, rodzicow i babci- mam kogo objadac i kazdy sie cieszy ze ich pierwszy wnusio/wnusia choc nie narodzony/a przyjedzie

az wstyd sie przyznac ale u mnie to nawet gary wzlewie stoja od rana tak mi sie nie chce- bo odkad siedze na zwolnieniu to tylko naczynia myje i sprzatam- nudzi mi sie no a czuje sie super, nic nie boli i moglabym je umyc bleeeee

dobrze ze mnie nie znacie

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------


no co ty?
hehehehehe jakbym siebie slyszala hehehe

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
moj tez nie czul jak ja juz czulam, zwykle to bejbik ucieka jak tate poczuje

wiesz moze dzidzius uciska ci na jakis narzad...ja tez tak nieraz mam...jak mi lekarz robil usg to mnie zabolalo i mowil ze to normalne
no moze ale juz jakos dziwnie sie wystraszylam, a moj dzidzia to czuje ze tata stuka i puka do niego i caluje brzusio, i ja mowie ooo kopnal oo znowu a maz smutna mina ja narazie nic nie czuje.. hehe
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:42   #1394
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość



no co ty?
No naprawdę Kasiu, ostatnio mój nastrój sięga dna, pewnie przez złe samopoczucie i strach, że święta będą w szpitalu
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:48   #1395
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agniese79 Pokaż wiadomość
Wiesz co 3d nie robiłam a zwykłe miałam robione w ramach nfz, bo jestem zapisana w poradni tzn. chodzę do lekarza prywatnie a badania mam w szpitalu za darmo. Ale nie wiadomo co będzie po Nowym Roku, bo się szykują zmiany w ICZMP
ja tez chodze caly czas na nfz do gina i na usg, i czasem sie zastanawiam czy dobrze robie... moja gin jest taka "szybka" troche mnie to drazni...raz mi nie wypisala skierowania a raz powiedziala ze widzimy sie wtedy i wtedy a nawet w kajeciku nie zapisala ze bede, a potem zdziwiona ze przyszlam:brzyda l:

a usg robi mi dr dosc mily, ale on nie tylko sie ciaza zajmuje, w kolejce stoja tez babki od nerek moczu...no i nie chcial mi plci powiedziec w 20tc!!
co najlepsze jego zdaniem- najlepiej widac po 30tc. hehe a zobacz ile juz dziewczyn wie co nosi pod sercem...
troche mi smutno...

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
No naprawdę Kasiu, ostatnio mój nastrój sięga dna, pewnie przez złe samopoczucie i strach, że święta będą w szpitalu
no ale przeciez czujesz sie juz lepiej? fizycznie chociaz?

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
hehehehehe jakbym siebie slyszala hehehe

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------


no moze ale juz jakos dziwnie sie wystraszylam, a moj dzidzia to czuje ze tata stuka i puka do niego i caluje brzusio, i ja mowie ooo kopnal oo znowu a maz smutna mina ja narazie nic nie czuje.. hehe
spokojnie... niech przylozy reke nawet cala noc niech czeka...a jak nie to za tydzien, dwa dostanie tata takiego kopniaka ze raz na zawsze zapamieta!!
moj tez rzadko czuje i tez sie na to wkurzam...tyle ze u mnie naprawde dzidziol ucieka hehe
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:49   #1396
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość

no ale przeciez czujesz sie juz lepiej? fizycznie chociaz?
Fizycznie kiepsko właśnie, ból pleców wraca i do tego częściej bóle brzucha, w poniedziałek mam wizyte pozaprogramowa z moim ginem w szpitalu - zobaczymy co powie - pewnie, że wszystko ok, tak jak zawsze
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:50   #1397
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
I male pytanko... Dzidzius bedzie z Wami w pokoju czy robicie mu osobny? Bo ja mam jedna sypialnie wolna, a mam bardzo malutkie pokoiki i zastanawiam sie czy nie zrobic mu/jej swojego pokoiku by tam tez spal/a
Na poczatku uparlam sie by Dzidziol byl z nami w pokoju, ale teraz sie zastanawiam czy nie lepiej jak bedzie mial swoj pokoj. Jak z tym u Was? Co myslicie?
Przerabiam w rodzinie dwa bachory wrzeszczace, kiedy tylko maja spac w swoim pokoju. A maja juz po 4 lata, wiec dra japy przeokropnie. Dlatego mam plan, ze chocbym miala chodzic na rzesach - moja mala bedzie od poczatku spala u siebie w pokoju, w osobnym lozeczku. Oczywiscie zakladam, ze zdarzy mi sie z nia przysnac w moim lozku, ale na pewno regularnego spania nie bedzie.

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość

no więc ..................
będzie DZIEWCZYNKA
Witam w krainie matek martwiacych sie:
"Jak masz syna, martwisz sie o jednego penisa. Jak masz corke martwisz sie o wszystkie penisy swiata"

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
... i potem mówi do mnie, że widzi płeć i jak chce znać to żebym obstawiała co jest na co ja, że myślę, że chłopak... no i Pani doktro potwierdziła... będziemy mieli SYNKA prawdopodobnie Oliwera (ale to jeszcze nie na 100%)
Och blagam, to imie fatalnie mi sie kojarzy z rozpieszczonym, niegrzecznym, zawzietym potworem w postaci 4 latka


Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Mimbi, wlasnie mnie zastanawia czy ten vat tak bardzo poczujemy, tez bym chciala juz cos zamowic malemu, ale jakos niewiem co, i chyba to co mam na dziewczyne zaczne wsatwiac na allegro bo mam z reserverda itp. a skoro siusiak to beda zbedne...
Sluchaj, czy to Ty wklejalas zdjecia wczesniej z ciuszkami, co masz przygotowane? Bo jak masz jakies do sprzedazy to moze najpierw pokaz nam, moze ktoras z nas cos wybierze?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:52   #1398
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
dziekuje ja i bejbik juz mamy 22tc zdaje sie od wczoraj... ciekawe jak z porodem bedzie? moze tego samego dnia?? hehe
no kochana kto wie

a na kiedy masz termin ??
ja mam wg ostatniej @ mam na 30 kwietnia
ale w karcie ciazy wpisal 3 maja
gdzie 30 kwietnia to sobota
a 3 maja to wtorek i tz urodziny
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 21:53   #1399
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Fizycznie kiepsko właśnie, ból pleców wraca i do tego częściej bóle brzucha, w poniedziałek mam wizyte pozaprogramowa z moim ginem w szpitalu - zobaczymy co powie - pewnie, że wszystko ok, tak jak zawsze
bidulka, zdrowka zycze i dobrego samopoczucia
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
ja tez chodze caly czas na nfz do gina i na usg, i czasem sie zastanawiam czy dobrze robie... moja gin jest taka "szybka" troche mnie to drazni...raz mi nie wypisala skierowania a raz powiedziala ze widzimy sie wtedy i wtedy a nawet w kajeciku nie zapisala ze bede, a potem zdziwiona ze przyszlam:brzyda l:

a usg robi mi dr dosc mily, ale on nie tylko sie ciaza zajmuje, w kolejce stoja tez babki od nerek moczu...no i nie chcial mi plci powiedziec w 20tc!!
co najlepsze jego zdaniem- najlepiej widac po 30tc. hehe a zobacz ile juz dziewczyn wie co nosi pod sercem...
troche mi smutno...

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



no ale przeciez czujesz sie juz lepiej? fizycznie chociaz?

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------



spokojnie... niech przylozy reke nawet cala noc niech czeka...a jak nie to za tydzien, dwa dostanie tata takiego kopniaka ze raz na zawsze zapamieta!!
moj tez rzadko czuje i tez sie na to wkurzam...tyle ze u mnie naprawde dzidziol ucieka hehe
no on niecierpliwiec jest hehe, przyjdzie i na niego pora
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 21:59   #1400
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

violisia rano wstane i jak nie bedzie w czym herbaty zrobic to sie wezme hehe

co ja zrobie ze wole pisac na forum i ksiazki czytac niz sprzatac...

zapomnialam o jedzeniu to tez lubie nawet bardzo o tak!!!

i sama gotuje

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Fizycznie kiepsko właśnie, ból pleców wraca i do tego częściej bóle brzucha, w poniedziałek mam wizyte pozaprogramowa z moim ginem w szpitalu - zobaczymy co powie - pewnie, że wszystko ok, tak jak zawsze
jak ci tak powie co idz do innego lekarza, nawet nie patrz...
kurde troche nieciekawie...naprawde zycze ci zdrowka i zebys nie musiala isc do szpitala kurcze no

musi byc dobrze, dbaj o siebie wypoczywaj... moze jakas herbatka zurawinowa, bierzesz jakies leki?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
no kochana kto wie

a na kiedy masz termin ??
ja mam wg ostatniej @ mam na 30 kwietnia
ale w karcie ciazy wpisal 3 maja
gdzie 30 kwietnia to sobota
a 3 maja to wtorek i tz urodziny
usg- 14 kwietnia, wg @ 26 kwietnia..

a ost @ 20 lipca fajnie by bylo w tatusia urodzinki cio?
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:01   #1401
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Biorę niestety 3x2 nospa, 3x1 aspargin, 2x2 luteina, pije sok z żurawiny taki apteczny i 2 l wody mineralnej + herbaty i nic, tak naprawdę to nawet nie wiadomo czy to nerki
Dziękuję kochane za ciepłe słowa - oby bylo tak jak piszecie
Zmykam do mycia, mam nadzieję że Tż zaraz wróci, jeszcze później Was podczytam
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:03   #1402
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
violisia rano wstane i jak nie bedzie w czym herbaty zrobic to sie wezme hehe

co ja zrobie ze wole pisac na forum i ksiazki czytac niz sprzatac...

zapomnialam o jedzeniu to tez lubie nawet bardzo o tak!!!

i sama gotuje

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



jak ci tak powie co idz do innego lekarza, nawet nie patrz...
kurde troche nieciekawie...naprawde zycze ci zdrowka i zebys nie musiala isc do szpitala kurcze no

musi byc dobrze, dbaj o siebie wypoczywaj... moze jakas herbatka zurawinowa, bierzesz jakies leki?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



usg- 14 kwietnia, wg @ 26 kwietnia..

a ost @ 20 lipca fajnie by bylo w tatusia urodzinki cio?
ooooooo tak amciu amciu to jest tooo, a d*psko rosnie hehehe ale jasneeee tego domaga sie dzidzius:P ja tak wszystkim mowie:P
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:04   #1403
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
violisia rano wstane i jak nie bedzie w czym herbaty zrobic to sie wezme hehe

co ja zrobie ze wole pisac na forum i ksiazki czytac niz sprzatac...

zapomnialam o jedzeniu to tez lubie nawet bardzo o tak!!!

i sama gotuje

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



jak ci tak powie co idz do innego lekarza, nawet nie patrz...
kurde troche nieciekawie...naprawde zycze ci zdrowka i zebys nie musiala isc do szpitala kurcze no

musi byc dobrze, dbaj o siebie wypoczywaj... moze jakas herbatka zurawinowa, bierzesz jakies leki?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



usg- 14 kwietnia, wg @ 26 kwietnia..

a ost @ 20 lipca fajnie by bylo w tatusia urodzinki cio?
no niby fajnie, ale wolalabym w kwietniu urodzin, bo z kwietnia nikogo nie mam w rodzinie
ja mialam @ 24 lipca, ale cykle dluzsze..
zobaczymy
poki co bejbik rosnie szybko
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:06   #1404
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
violisia dzieki rybko

Agnieszka.M tobie rowniez a brzuszek urosnie... nie wiem czy czytalas ale ja w 16-19 tygodniu ciagle tu narzekalam dziewczynom jaki to ja mam maly brzuch i w ogole nie widac oj oj a wyskoczyl mi tak naprawde po 20tc. Pamietaj ze kazda ciaza jest inna! jak poczujesz ruchy, wszelkie watpliwosci znikna...
co do sprzatania i swiat- u mnie to samo... jestem leniwa... taka juz jestem przyznaje sie bez bicia... na swieta jade do tesciow, rodzicow i babci- mam kogo objadac i kazdy sie cieszy ze ich pierwszy wnusio/wnusia choc nie narodzony/a przyjedzie

az wstyd sie przyznac ale u mnie to nawet gary wzlewie stoja od rana tak mi sie nie chce- bo odkad siedze na zwolnieniu to tylko naczynia myje i sprzatam- nudzi mi sie no a czuje sie super, nic nie boli i moglabym je umyc bleeeee

dobrze ze mnie nie znacie

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------


no co ty?
Właśnie dlatego, że jestem z wami od początku (byłam pierwszą mamusią czerwcową na wątku), to jestem spokojna, bo widzę jak różne mogą być ciąże. Także spokojnie czekam na brzuszek, a jakbym mogła być takim wyjątkiem bez brzuszka do końca, to wcale bym się nie skarżyła
A z tymi garnkami, to się nie martw. Pocieszę cię ... ja mam zmywarkę i wystarczyłoby tylko załadować, a i tak mi się nie chce. Na początku nie mogłam, bo drażnił mnie każdy zapach, więc ani otwieranie zmywarki, ani lodówki nie wchodziło w grę. Ale tak od 2 tygodni już mnie zapachy nie drażnią, a od tego czasu i tak tylko raz załadowałam zmywarkę ... mój mąż to robi, ale na szczęście się nie skarży. On jest poprostu przeszczęśliwy, że w ogóle się zdecydowałam na ciąże. Bo jesteśmy razem już 8 lat, z czego w lutym minie 6 lat jak jesteśmy małżeństwem, a ja nigdy nie chciałam mieć dzieci. Także jak we wrześniu się wreszcie zgodziłam i do tego za pierwszym "strzałem" się udało, to mój mąż jest w stanie zrobić dla mnie teraz wszystko. A ja nie ukrywam, że w pełni to wykorzystuję
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm


Edytowane przez Agnieszka.M
Czas edycji: 2010-12-18 o 22:15
Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:16   #1405
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Biorę niestety 3x2 nospa, 3x1 aspargin, 2x2 luteina, pije sok z żurawiny taki apteczny i 2 l wody mineralnej + herbaty i nic, tak naprawdę to nawet nie wiadomo czy to nerki
Dziękuję kochane za ciepłe słowa - oby bylo tak jak piszecie
Zmykam do mycia, mam nadzieję że Tż zaraz wróci, jeszcze później Was podczytam
ja mialam 2 lata temu kamienie na nerkach- co to byl za bol...ehh ale to byly kamienie...

jezeli nie wiesz na pewno czy to nerki tym bardziej sie skontaktuj z innym lekarzem- koniecznie...
bierzesz duzo lekarstw wiec powinno ci przejsc, jezeli nie to prosze nie czekaj na nic.

A jak Tż przyjedzie to przytul sie i postaraj sie odprezyc. Buziaki

ja tez bede zaraz zmykac..

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
ooooooo tak amciu amciu to jest tooo, a d*psko rosnie hehehe ale jasneeee tego domaga sie dzidzius:P ja tak wszystkim mowie:P
no pewnie, a jakze by inaczej!!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
no niby fajnie, ale wolalabym w kwietniu urodzin, bo z kwietnia nikogo nie mam w rodzinie
ja mialam @ 24 lipca, ale cykle dluzsze..
zobaczymy
poki co bejbik rosnie szybko
cykle inne to inny termin. Ja mialam jak w ksiazce 28 dni...

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, że jestem z wami od początku, to jestem spokojna, bo widzę jak różne mogą być ciąże. Także spokojnie czekam na brzuszek, a jakbym mogła być takim wyjątkiem bez brzuszka do końca, to wcale bym się nie skarżyła
A z tymi garnkami, to się nie martw. Pocieszę cię ... ja mam zmywarkę i wystarczyłoby tylko załadować, a i tak mi się nie chce. Na początku nie mogłam, bo drażnił mnie każdy zapach, więc ani otwieranie zmywarki, ani lodówki nie wchodziło w grę. Ale tak od 2 tygodni już mnie zapachy nie drażnią, a od tego czasu i tak tylko raz załadowałam zmywarkę ... mój mąż to robi, ale na szczęście się nie skarży. On jest poprostu przeszczęśliwy, że w ogóle się zdecydowałam na ciąże. Bo jesteśmy razem już 8 lat, z czego w lutym minie 6 lat jak jesteśmy małżeństwem, a ja nigdy nie chciałam mieć dzieci. Także jak we wrześniu się wreszcie zgodziłam i do tego za pierwszym "strzałem" się udało, to mój mąż jest w stanie zrobić dla mnie teraz wszystko. A ja nie ukrywam, że w pełni to wykorzystuję
za pierwszym razem? to podziwiac, masz szczescie kobietko wczesniej tabletki? ( przepraszam, nie musisz odpowiadac)...
nie dziwie sie mezowi, w takiej sytuacji bym cie na recach nosila dzien i noc. 6 lat i nic i co ? teraz mozesz jedynie zalowac ze sie wczesniej nie zdecydowalas a jak dzidzius sie urodzi oj oj

moj Tż duzo i dlugo pracuje przychodzi tak zmeczony z pracy ze wszystko pod nos mu podstawiam, nie czuje sie z tym zle...w koncu ja siedze calymi dniami w domu i tak naprawde TO NIC NIE ROBIE ufff

a teraz ide spac bo za duzo grzechow wam powiedzialam juz

powaznie dobranoc skarby, jutro doczytam...jak ze szkoly wroce.
milej nocki wam zycze
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:22   #1406
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

ja ide spac bo dzis od 7:20 na nogach
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:29   #1407
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem? to podziwiac, masz szczescie kobietko wczesniej tabletki? ( przepraszam, nie musisz odpowiadac)...
nie dziwie sie mezowi, w takiej sytuacji bym cie na recach nosila dzien i noc. 6 lat i nic i co ? teraz mozesz jedynie zalowac ze sie wczesniej nie zdecydowalas a jak dzidzius sie urodzi oj oj

moj Tż duzo i dlugo pracuje przychodzi tak zmeczony z pracy ze wszystko pod nos mu podstawiam, nie czuje sie z tym zle...w koncu ja siedze calymi dniami w domu i tak naprawde TO NIC NIE ROBIE ufff

a teraz ide spac bo za duzo grzechow wam powiedzialam juz

powaznie dobranoc skarby, jutro doczytam...jak ze szkoly wroce.
milej nocki wam zycze
No ja brałam tabletki od 17 roku życia. Rok temu we wrześniu przestałam jednak tolerować hormony i skóra zaczęła mi płatać figle. Odstawiłam i rok używaliśmy prezerwatyw. A zajść w ciąże udało się za pierwszym razem i co ważne był to jedyny raz bez zabezpieczenia, bo następnego dnia powiedziałam mężowi, że jednak zmieniłam zdanie i kolejne razy były już znowu z prezerwatywą. Ale jak widać jeden raz wystarczył. Moje przyjaciółki się śmieją i mówią, że mój mąż chyba czuł w kościach, że to jego jedyna szansa na spełnienie marzeń i wypuścił takiego Mc Gyvera, że nie było miejsca na niepowodzenie.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:36   #1408
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
.

powaznie dobranoc skarby, jutro doczytam...jak ze szkoly wroce.
milej nocki wam zycze
Kasia już dawna miałam Ci to napisac, ze ja za tą szkołę to Cię normalnie podziwiam , ja nie dałabym rady za nic
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:39   #1409
agniese79
Rozeznanie
 
Avatar agniese79
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 881
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

[QUOTE=24kasia86;23859590]ja tez chodze caly czas na nfz do gina i na usg, i czasem sie zastanawiam czy dobrze robie... moja gin jest taka "szybka" troche mnie to drazni...raz mi nie wypisala skierowania a raz powiedziala ze widzimy sie wtedy i wtedy a nawet w kajeciku nie zapisala ze bede, a potem zdziwiona ze przyszlam:brzyda l:

a usg robi mi dr dosc mily, ale on nie tylko sie ciaza zajmuje, w kolejce stoja tez babki od nerek moczu...no i nie chcial mi plci powiedziec w 20tc!!
co najlepsze jego zdaniem- najlepiej widac po 30tc. hehe a zobacz ile juz dziewczyn wie co nosi pod sercem...
troche mi smutno..

Moja ginekolog jest też endokrynologiem a ja mam przeboje z hormonami także raczej jej ufam (chociaż uważam, że zawsze samemu trzeba się douczać). Ona niestety też niebardzo się zna na usg także no to genetyczne i połówkowe wysyła mnie do fachowców w matce polce.
Jeżeli zależy Ci na informacji o płci no i oczywiście czy wszystko w porządku z maluszkiem to może rzeczywiście wybierz sie prywatnie albo na to 3d.Ten dr Dudarewicz to podobno rzeczywiście dobry specjalista na jego stronie internetowej jest cennik i opisy badań.
__________________
wątek książkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1224116
agniese79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 22:58   #1410
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

[QUOTE=agniese79;23860400]
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
ja tez chodze caly czas na nfz do gina i na usg, i czasem sie zastanawiam czy dobrze robie... moja gin jest taka "szybka" troche mnie to drazni...raz mi nie wypisala skierowania a raz powiedziala ze widzimy sie wtedy i wtedy a nawet w kajeciku nie zapisala ze bede, a potem zdziwiona ze przyszlam:brzyda l:

a usg robi mi dr dosc mily, ale on nie tylko sie ciaza zajmuje, w kolejce stoja tez babki od nerek moczu...no i nie chcial mi plci powiedziec w 20tc!!
co najlepsze jego zdaniem- najlepiej widac po 30tc. hehe a zobacz ile juz dziewczyn wie co nosi pod sercem...
troche mi smutno..

Moja ginekolog jest też endokrynologiem a ja mam przeboje z hormonami także raczej jej ufam (chociaż uważam, że zawsze samemu trzeba się douczać). Ona niestety też niebardzo się zna na usg także no to genetyczne i połówkowe wysyła mnie do fachowców w matce polce.
Jeżeli zależy Ci na informacji o płci no i oczywiście czy wszystko w porządku z maluszkiem to może rzeczywiście wybierz sie prywatnie albo na to 3d.Ten dr Dudarewicz to podobno rzeczywiście dobry specjalista na jego stronie internetowej jest cennik i opisy badań.
Kurczę przejrzałabym stronę tego dr Dudarewicza i sama bym poszla do takiego specjalisty
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.