Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 18:28   #1591
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
heh, ale kot to nie to samo
ale będzie trzecia w kolejce i kicia
Tż mi warunkiem rzuca cały czas, że dopiero jak "młodszy" podrośnie ale nie wiem czy tyle wytrzymam ....
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:29   #1592
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
A masz jakieś przeczucia?
Kurcze tyle dziewczynek, aż mi jakoś troszkę smutno...
Ja cały czas obstawiam Piotrusia, natomiast mój TŻ "z uporem maniaka" cały czas mówi: " a Marysia to, a Marysia tamto "
Moja bratowa też upiera się przy dziewczynce.
Z jednej strony będę miała całą wyprawkę po mojej 4 miesięcznej bratanicy Zuzi, z drugiej mam też obiecaną górę ciuszków od koleżanki z Francji ( mamy dwóch chłopaków ), więc niech tylko zdrowe będzie. Tak samo mocno będziemy je kochać
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:36   #1593
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witajcie dziewczyny
mnie dziś samotny wieczór czeka, bo mężu zaraz jak Zosia zaśnie jedzie do Wałbrzycha (na 22 ma być) więc nie idzcie wczesnie spać, tylko zsostańcie ze mną
u nas też odwilż, ale w sumie się cieszę, że cieplej jest, bo tyoe warstw nie trzeba ubierać
dziś kupiłam ostatni prezent koniec !
na drogach już się puściej zrobiło, jakby ludzie już wolne mieli
za to ci co jeżdża to jacyś nerwowi, wszyscy wrzeszczą na siebie zza kierownicy i każdemu się spieszy ...

wczoraj zasnęłam na kanapie przy oglądaniu filmu i mężul mnie nie obudził,
rano się budzę idę do sypialni, patrzę..... a tam Zosia śpi na moim miejscu
samotnie się czuł ten mój mężulek czy co ???


Dziewczonka gratuluję córeczki baby górą !!!!

anulinka2009 mojej Zosi bardzo się podoba Twój avatarek zawsze musi podotykać te kolorowe kuleczki

moniqac sny podobno na odwrót się sprawdzaja więc pewnie twoje dziecie zacznie chodzić pierwsze na wątku nie martw się !!!

24kasia86 pozazdrościć męża mój za to sprzedaje takie cuda i też jest w tym dobry

Siasiek też uwielbiam bieliznę dziecięca z tesco, jest bardzo tania (5-pak bodziaków białych na ramiączkach, których uzywalam jako podkoszulek kosztuje 20zl), lubie też ciuszki normalne, ta sukienke co ostatnio wkleiłam też z tesco

Taverney powtórze drugi raz: BABY GÓRĄ !!! no i cudownie ze krwiaka już nie ma

mimbi rzeczywiście dość tanie te bodziaki, lubię tą firmę, bo ma słodkie ubranka ale jest strasznie droga swego czasu kupowałam (jak były przeceny) 3-paki bluzeczek dla Zosi, bo fajne wzory mają, moze tez się skusze na bodziaczki, choć pamiętam że Zośce takie dekolty się rozłaziły pod szyją i do cycków miała gołe

Kwiatecek ja rodziłam w bólach krzyżowych, więc nie powiesz mi że kręgosłup nie boli przy skurczach macicy z przodu nic mnie nie bolało, a plecy masakra !!!!!!!!!!!!!!!!

agus87


mój mężu jest chyba w ciąży: je bułkę z serem żółtym i sosem chrzanowym
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:38   #1594
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej kochane, ja dopiero wrocilam, bo po pracy prosto pojechalismy z Tztem na zakupy jedzeniowe jeszcze, warzywka na zupke i takie tam, mam nadzieje, ze juz wszystko kupione, bo pieniazki si ekurcza

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wróciłam od lekarza, uspokojona i szczęśliwa . Doktor wszystko posprawdzał, zbadał mnie, zrobił usg normalne i nawet usg dopochwowe, żeby lepiej widziec płec - bo mój mąż był tak dociekliwy . A w załączeniu zdjęcie - chyba widac co będzie (to pomysł mojego Tż)
Kochana!! Kolejna dziewczynka!! Gratuluje!! najwazniejsze, ze wszystko jest dobrze A i brzusio i zdjecie w ogole genialne, cudowne wiesci , wiedzialam, ze musi byc dobrze
Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Nie puchna wam lydki? Kurcze ledwo weszlam w kozaki, a tak normalnie to i grube dzinsy bez problemu wchodzily, a ja na gola lydke ledwo sie wcisnelam
Puchnaaaaa! mnie puchna, czasem wieczorem jak gdzies idziemy to nie moge dopiac kozaka, ale cisnienei mam w normie i nie mam bialka w moczu, wiec chyba nie jest to niebezpieczne.?
Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość

Sliczny swiateczny brzuchol


dziekuje kochana za komplemencik odnosnie brzuszka
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ale mam dzisiaj dzień...dopiero usiadłam i wcinam ciasteczka ledwo z pieca wyciągnęłam pierwszą część i już ją prawie zjadłam Pycha są.
Zaraz ryby muszę smażyć... a już nie mam siły
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
jakie mleko pijecie? laciate 3,2 mi zasmakowało... ale nie wiem czy to dobry wybor
ja tez 3,2 procent a ostatnio nawet 3,9 procent!! mniaaaaammmm
Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Anula brzuchol superaśny... piżamkę mam taką samą a Ty chudzina jesteś... też bym tak chciała



kochana chudzina to ja bylam przed ciaza, wazylam 55 kilo przy 171, wiec w sumie normalnie, a teraz juz 62!! nigdy tyle nei wazylam A pizamke uwielbiam prezent gwiazdkowy z zeszlego roku
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ja tylko na chwilę, potem Was nadrobię, ale muszę Wam to napisać
A teraz najważniejsze: będą dwie córcie cieszę się jak dziecko i nie mogę przestać się uśmiechać
gartuluje!! i tego, ze nie ma krwiaka i zdrowych dzieciaczkow i w koncu tego ze beda dwie piekne zdrowe dziewczynki!!! jupiiii!!! swietne wiesci dzisiaj
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!


wygladasz przecudnieeeeeeeeeeeee!!! !!!!!!!!
myśe, ze jakbym chodzila do pracy to nawet nie miałabym czasu pomyśleć w nocy że mnie łydki bolą

.
kochana dziekuje za komplement, nie wiedzialam, ze w pizamce moge tak ladnie wygladac, no powiem ci, ze ja mam tak duzo pracy, ze jedyne o czym mysle jak wracam do domku to , ze mam ochote sie polozyc spac, zjem cos posprzatam poczytam i was ogarne na wizazu i juz spie, jedyne nad czym sie zastanawiam to czy dzidzia sie rusza
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Anula ale macie świąteczny klimat w domku, nawet piżamka świateczna, do tego brzuszek i jest tak pięknie
no w domkun mamy mnostwo swiatelek juz choinke i ciateczka swiateczne na stole jakos tak wczesnie w tym roku naszlo nas , chyba dzieki temu brzuszkowi wlasnie
Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
czesc skarby!!!



anula i anulinka po takich przejsciach to juz musi sie udac, ba przeciez juz sie udalo! teraz moze byc juz tylko dobrze, i tak ja piszesz dzidzius wam sie za to wszystko odwdzięczy



meża to ty masz jak marzenie...chociaz ja na swojego tez nie narzekam Piekny brzycholek, taka pileczka a gdzie te kilogramy? powiedz mi bo nie widze
ale ty jestes kochana, dziekuje za takie cieple slowka dokladnie dzidziusie odwdziecza sie nam za cierpienia i mysle ze moze stracilam ta pierwsza ciaze, po to, zeby mocniej doceniac ta, widocznie tak musialo byc.
meza mam kochanego, ale ma swoje odchyly-czytaj pasja samochodowa i to w sumie jedyna rzecz o ktora sie ciagle klocimy ale twoj z tego co piszesz tez niczego sobie i w dodatku zlota roczka
a brzuszek duuzy juz co? kilogramy hmmm w tyleczku kochana mi sie zawsze chowaja i w udach

wszystkie was doczytalam i jesli komus nie odpisalam to przepraszam, ale normalnie nie ogarniam
aaa'
anulinka tobie jutro kciuki za wizyte
principessina dziekuje za komplemeng brzusiowy, no powiem ci z etaka chudzina jak ty to niestety nie jestem a przyznam bardzo bym chciala byc
caluje was mocno i chyba ide na kanape
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:43   #1595
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
kochana super wiesci




wrocilam
wiec tak
serduszko super rozwiniete, jak najbardziej wporzadku, mog, glowka, idealne proporcje, mowil, ze wodoglowia nie ma, serduszko jak najabrdziej zdrowe wrecz okaz zdrowka
waga 378g

wymiary idealne - spojrzal na mnie i........................ ............
będzie córeczka

ciesze sie najbardziej z tego, ze dzieciatko zdrowiuchnie rosnie
i jak by to byl chlopiec to mialby niedowage
mowi, ze wymiary i proporcje zgadzaja sie z plcia, wiec jest okej
zoladek zdrowy, nerki pracuja
mam filmik i fotki jak dzieciatko otwiera buzke i kreci sie
ale malutko

ale jestem szczesliwa
no prosze i kolejna dziewczynka!!! kochana jak sie ciesze i gratuluje! widzisz wszystko dobrze, koniecznie prosze wstawic filmik bom strasznie ciekawa! oj juz sie nei moge doczekac az pojdziemy do lekarza prywatnie w styczniu i tez bedziemy mieli filmik
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hej, Mamuśki!

Potem Was nadrobię, bo na chwilę weszłam do domu i muszę znów wybyć na chwilę. Miałam USG i już oficjalnie chciałam powiedzieć, że żadne zabobony, przesądy jedzeniowe, wróżby chińskie nie zadziałały w moim przypadku

Będzie DZIEWCZYNKA!
no gratulacje

ale sie dziewczynek namnozylo nooo mam nadzieje, ze u mnei w styczniu jzu sie potwierdzi, ze dziewczynka na 100 procent bo juz sie troche nastawilam
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:43   #1596
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

mary poziomkowa, agus87 znowu baby !!!!!!!!!!!
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:51   #1597
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

agus87 gratulacje ilez to ksiezniczek dla mojego kawalera sie szykuje

anula_81 ile przybralas na wadze? no ja juz taki kosciotrupek nie jestem, przytylam 6 kg, wkleje fotke to zobaczysz i juz nie pozazdroscisz

eh wiecie co te pryszczaki chyba mi juz nie przejda, chyba juz taki moj urok, bo non stop nowe wyskakuja i kto tu mowi, ze ma sie brzydka cere przy dziewczynce
w srode ide podciac wloski, ale farbowac nie bede, postanowilam ze zrobie sobie kolor pod koniec ciazy, nie ma jeszcze tragedii
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 18:57   #1598
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
agus87 gratulacje ilez to ksiezniczek dla mojego kawalera sie szykuje

anula_81 ile przybralas na wadze? no ja juz taki kosciotrupek nie jestem, przytylam 6 kg, wkleje fotke to zobaczysz i juz nie pozazdroscisz

eh wiecie co te pryszczaki chyba mi juz nie przejda, chyba juz taki moj urok, bo non stop nowe wyskakuja i kto tu mowi, ze ma sie brzydka cere przy dziewczynce
w srode ide podciac wloski, ale farbowac nie bede, postanowilam ze zrobie sobie kolor pod koniec ciazy, nie ma jeszcze tragedii
ja juz przybralam 7 kilo! moze chudzielce przybieraja szybciej??)) nie wiem sama, ale lekarka powiedziala ze to w normie a jak zaczelam narzekac to do mnie zaczela z pretensja ze co ja bym chciala skoro mam 171 cm wzrostu, to spodziewalam sie z eprzytyje 5?
ja ma z kolei fatalna cere naprawde w ciazy wiec ewidentnie na dziewczynke
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:07   #1599
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ale się dziewczynki posypały . Gratuluję kochane i dziękuję za gratulacje . Mój Tż to już mi tak zawrócił w głowie, że bylam pewna, że tam Tymek mieszka, a jednak nie . Nie sprawdziły się żadne przesądy, ani ten kalendarz - miał byc chłopak, jest dziewczynka.

Siasiek następne święta w Tychach na pewno z Alicją . Już nasze dzieciaczki będą miały pół roczku

No to teraz jest przewaga bab, zobaczymy jak sytuacja rozwinie się do świąt - jeszcze trochę wizyt nas czeka

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
ja juz przybralam 7 kilo! moze chudzielce przybieraja szybciej??)) nie wiem sama, ale lekarka powiedziala ze to w normie a jak zaczelam narzekac to do mnie zaczela z pretensja ze co ja bym chciala skoro mam 171 cm wzrostu, to spodziewalam sie z eprzytyje 5?
ja ma z kolei fatalna cere naprawde w ciazy wiec ewidentnie na dziewczynke
Kurczę Anula to ja chyba zacznę się martwic tą moją wagą (nie mogę przytyc no!!). Mam na razie 2 na plusie, a tak naprawde to -1. Bo przed ciążą ważyłam 63kg, potem schudłam jakies 3kg, teraz przybrałam 2kg i waże 62kg przy wzroście 172cm. Za mało co??
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:08   #1600
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

kochane dziekuje za gratulacje
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:13   #1601
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Ale się dziewczynki posypały . Gratuluję kochane i dziękuję za gratulacje . Mój Tż to już mi tak zawrócił w głowie, że bylam pewna, że tam Tymek mieszka, a jednak nie . Nie sprawdziły się żadne przesądy, ani ten kalendarz - miał byc chłopak, jest dziewczynka.

Siasiek następne święta w Tychach na pewno z Alicją . Już nasze dzieciaczki będą miały pół roczku

No to teraz jest przewaga bab, zobaczymy jak sytuacja rozwinie się do świąt - jeszcze trochę wizyt nas czeka

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------



Kurczę Anula to ja chyba zacznę się martwic tą moją wagą (nie mogę przytyc no!!). Mam na razie 2 na plusie, a tak naprawde to -1. Bo przed ciążą ważyłam 63kg, potem schudłam jakies 3kg, teraz przybrałam 2kg i waże 62kg przy wzroście 172cm. Za mało co??
ja waze tez 62 kilo teraz przy wzroscie 171 wiec prawie tyle samo tylko ja przed ciaza wazylam 55 dlatego dla mnie przekroczenie magicznej 60tki jest dla mnie szokiem
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 19:21   #1602
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej , ja od czwartku sie zastanawiałam co z moim dzidziulem sie dzieje, nie dawał znaku zycia-bałam sie, ale dzis na szczescie to nadrobił, kopie od rana,miałam na 6 do pracy i juz po 5 mnie kopał;-)chyba sie zdenerwował ze mamuska go tak szybko obudziła......jeszc ze nie wiem co sie kryje w brzuszku mam usg 5stycznia,i chyba wkońcu l4i,nie moge sie doczekac narazie ,,roboczo,, nazywamy go Stefan ...buziaki mamuśki
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:39   #1603
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Siasiek a widzisz nie slyszalam o rybie w paltkach migdalowych, jak to dokladnie robisz? No i poszukam koniecznie tej ryby nie probowalam jeszcze tego witlinka.

Dziewczonka garulacje widzisz wszystko sie unormowalo i jest dobrze, cieszymy sie z Toba.

Poziomkowa, swietna wiadomosc!

Andziot mowilam o bolach na naszymm etapie ciazy, przy porodzie to wiem ,ze jest inaczej moj Tz tez przechodzi ciaze tak jak ja to normalne patrza na nas i dziwaczeja

moj synek dzis szaleje, kopie, a raczej trzepie rekami mnie bo tam gdzie raczki mial na usg najbadziej czuje, no i cos mnie kusi na banany a w domu nie ma;(
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:41   #1604
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość

Andziot mowilam o bolach na naszymm etapie ciazy, przy porodzie to wiem ,ze jest inaczej moj Tz tez przechodzi ciaze tak jak ja to normalne patrza na nas i dziwaczeja

moj synek dzis szaleje, kopie, a raczej trzepie rekami mnie bo tam gdzie raczki mial na usg najbadziej czuje, no i cos mnie kusi na banany a w domu nie ma;(
moge ci przesłać jednego banana, bo mam jeszcze dwa
ja też myślałam, ze kopie mnie nogami a to się okazało że tam rączki są
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:53   #1605
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

anula_81 ja jak przekrocze 60 kg to bede w szoku, no gin mi powiedzial ze szczuple dziewczyny przybieraja wiecej na wadze, u mnie jest 55 kg na liczniku, w zyciu tyle nie wazylam wzrostu mam jakies 170, mysle ze 12 kg przytyje spokojnie mam tylko nadzieje, ze rozstepy mi sie nie porobia, smaruje sie dzielnie
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:03   #1606
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczonka, skoro waga jest prawidlowa dziecka i rozwija sie tak jak trzeba to nie masz czym sie martwic, ja jestem tez tylko 2 na plusie ale wszystkie parametry sa jak najbadziej wporzadku, wiec bez obaw moja droga, jakby bylo cos niepokojacego lekarz by Ci powiedzial.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:05   #1607
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

andziot anula
dziękuje Wam

dzisiaj znowu zauważyłam kolejny prblem... ych dokładnie nad pepkiem w linii prostej na długośc ok. 6cm boli mnie jak sie dotkne mam takie zgrubienia i bolący żołądek?? od kilku dni / tygodni - nie wiem czy to coś od ciąży, czy jakies problemy żołądkowe... ych.

ja chce do ginaaaaaaaaaaa!!!!

i gratuluje wszystkim mamusiom które ostatnio byly na usg - 5 dziewczynek!!!! super będą nasi chłopaki mieli w czym wybierać .
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:06   #1608
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
anula_81 ja jak przekrocze 60 kg to bede w szoku, no gin mi powiedzial ze szczuple dziewczyny przybieraja wiecej na wadze, u mnie jest 55 kg na liczniku, w zyciu tyle nie wazylam wzrostu mam jakies 170, mysle ze 12 kg przytyje spokojnie mam tylko nadzieje, ze rozstepy mi sie nie porobia, smaruje sie dzielnie
no ja pierwszy raz w zyciu przekroczylam 60 i jest to szok! wiec jak juz w polowie ciazy jestem 7 na plusie to pewnie spokojnie do 15 kilo dobije niestety, ale co zrobic, jestem z tym pogodzona
ja tez smaruje sie dzielnie i rano i wieczorem mustela, zainwestowalam mimo, ze drogo, ale wiem ze mam skore ze sklonnoscia do rozstepow niestety.

ja uciekam moje kochane dziewuszki,nie mam sily siedziec przy kompie. trzymajcie sie cieplo i blagam nie skrobcie znowu 10 stron jak bede jutro w pracy.
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:11   #1609
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Jestem już, mogę ponadrabiać. Strasznie zalatany dzień.

Dzięki, Dziewczyny, za miłe słowa! Ja też wszystkim Mamuśkom córeczek gratuluję, a Taverney to już podwójnie Ależ dziś dzień żeński

Dzieciątko zdrowe, wszystko z Nią [wreszcie można to napisać] w porządku, całkiem duża 410 g! A dziś zaczęłam 21 tydzień Imię Hania wcale nie jest takie pewne, bo jeszcze Jagódka nam się podoba

Jeszcze napiszę Wam coś w Klubie
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 20:13   #1610
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
andziot anula
dziękuje Wam

dzisiaj znowu zauważyłam kolejny prblem... ych dokładnie nad pepkiem w linii prostej na długośc ok. 6cm boli mnie jak sie dotkne mam takie zgrubienia i bolący żołądek?? od kilku dni / tygodni - nie wiem czy to coś od ciąży, czy jakies problemy żołądkowe... ych.

ja chce do ginaaaaaaaaaaa!!!!
a masz zaparcia ???
może to wypełnione jelita,
ja tak miałam na początku, ale teraz jakoś przeszlo ....
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:33   #1611
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

moja dziecina w avatarku
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:43   #1612
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
a masz zaparcia ???
może to wypełnione jelita,
ja tak miałam na początku, ale teraz jakoś przeszlo ....
mam... mam... i to jakie, nie wiem jak sobie z nimi radzić tez mi sie wydaje że to może od tego.... dzięki Ci serdeczne za odpowiedzi... kochana jesteś

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
moja dziecina w avatarku
przepiekna!
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:46   #1613
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
moja dziecina w avatarku
tam widać rączke i profil twarzyczki ??? (jakoś mnie przyćmiewa dziś )
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:50   #1614
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

A gdzie sie podziewa moria i eweska nooooooooo!

andziot możemy już iść spać? .

zmykam... dobranoc.!!!
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:54   #1615
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Aguś, jakie śliczności! ))))

Moniquac, moim zdaniem, jeśli nad pępkiem, to nie jest to związane z dzieciątkiem Pobolewa pewnie żołądek. Jeśli zaparcia, to raczej nie boli żołądek. A przeciwko zaparciom coś stosujesz?
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:56   #1616
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
jejku nie bylo mnie od rana i 4 strony do nadrobienia ale co za wiesci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ja tylko na chwilę, potem Was nadrobię, ale muszę Wam to napisać

Byłam na usg, właśnie wróciłam do domu:
krwiaka ani śladu, dzieciaki rosną i się wiercą, jedno ma 150 g, a drugie 130 g więc jest dobrze. Lekarka powiedziała, że na połówkowym oceni narządy, ale już teraz nam powiedziała, że serducha zdrowe i widać, że dzieciaki też rozwijają się prawidłowo, więc się cieszę, bo kamień spadł mi z serca. Szyjka prawidłowo długa i zamknięta, a to oznacza święta w Poznaniu
A teraz najważniejsze: będą dwie córcie cieszę się jak dziecko i nie mogę przestać się uśmiechać
jak cudownie!!!!!!!!!!! gratuluje!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wróciłam od lekarza, uspokojona i szczęśliwa . Doktor wszystko posprawdzał, zbadał mnie, zrobił usg normalne i nawet usg dopochwowe, żeby lepiej widziec płec - bo mój mąż był tak dociekliwy . Szyjka długa, twarda, skurcze mogą byc, szczególnie gdy dziecko się rusza . Bóle pleców, które mam mogą byc od wszystkiego, od nerek, wątroby, trzustki, kręgosłupa, jelit - kazał zrobic enzymy wątrobowe i trzustkowe i ewentualnie będę musiała przejsc na dietę. Jedyne co się dopatrzył w wypisie ze szpitala, to podwyższony poziom leukocytow we krwi -czyli jakies zapalenie było (mimo że CRP było niskie) - ogólnie byłam bardzo zadowolona, bo mój lekarz naprawdę się zainteresował .
A w załączeniu zdjęcie - chyba widac co będzie (to pomysł mojego Tż)
przeswietny pomysl z fotka brzusia!! gratuluje!!! jak tak czytalam to az wlasnym oczom nie wierzylam ze kolejna dziewczynka

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
kochana super wiesci




wrocilam
wiec tak
serduszko super rozwiniete, jak najbardziej wporzadku, mog, glowka, idealne proporcje, mowil, ze wodoglowia nie ma, serduszko jak najabrdziej zdrowe wrecz okaz zdrowka
waga 378g

wymiary idealne - spojrzal na mnie i........................ ............
będzie córeczka

ciesze sie najbardziej z tego, ze dzieciatko zdrowiuchnie rosnie
i jak by to byl chlopiec to mialby niedowage
mowi, ze wymiary i proporcje zgadzaja sie z plcia, wiec jest okej
zoladek zdrowy, nerki pracuja
mam filmik i fotki jak dzieciatko otwiera buzke i kreci sie
ale malutko

ale jestem szczesliwa
jak przeczytalam ze i ty zostaniesz mamusia corci to mi kopara opadla z wrazenia gratuluje !!!!!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hej, Mamuśki!

Potem Was nadrobię, bo na chwilę weszłam do domu i muszę znów wybyć na chwilę. Miałam USG i już oficjalnie chciałam powiedzieć, że żadne zabobony, przesądy jedzeniowe, wróżby chińskie nie zadziałały w moim przypadku

Będzie DZIEWCZYNKA!
nie no brak mi slow-ze szczescia oczywiscie , 5 dziewczynek w jeden dzien? to chyba rekord

kochane dla was wszystkich

jejku jak ja zaluje ze dziisaj nie mialam usg z wami, aaaaaaaaaaaa! musialaby byc dziewczyka!!!! ale sypnela laseczkami na forum
az sie wzruszylam.


a tak z innej beczki. zle mi wyszla morfologia niecaly miesiac temu, dostalam zelazo w tabletkach i mialam teraz powtorzyc. dzisiaj poszlam na badanie i popoludniu po wyniki i kurcze jak to mozliwe ze mam gorsze wyniki niz miesiac temu??????????? pomimo ze biore tabletki
ciekawe co lekarz powie w czwartek, az sie boje
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:58   #1617
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
mam... mam... i to jakie, nie wiem jak sobie z nimi radzić tez mi sie wydaje że to może od tego.... dzięki Ci serdeczne za odpowiedzi... kochana jesteś



przepiekna!
Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
tam widać rączke i profil twarzyczki ??? (jakoś mnie przyćmiewa dziś )
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Aguś, jakie śliczności! ))))

Moniquac, moim zdaniem, jeśli nad pępkiem, to nie jest to związane z dzieciątkiem Pobolewa pewnie żołądek. Jeśli zaparcia, to raczej nie boli żołądek. A przeciwko zaparciom coś stosujesz?
dziekuje kochaniutkie

andziot tak to jest buzka i raczka
nasze dziecie takie ladne po mamie i tacie jest
ale mi chyba do reszty urode zabrala
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:03   #1618
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
andziot możemy już iść spać? .
no cóż ....
pozostanie mi allegro (choć z tego mężu nie będzie zadowolony )
już mam taką ochotę nakupować Gabrysi mnóstwo malutkich bodziaczków
(tyle ze przeciez mam po Zosi , musze poprzegłądać, bo nie pamietam ile tego i w jakim stanie, może coś trzeba dokupić )

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziekuje kochaniutkie

andziot tak to jest buzka i raczka
nasze dziecie takie ladne po mamie i tacie jest
ale mi chyba do reszty urode zabrala
heheh, a wiesz że nasza druga córa znów podobna do taty bardziej niż do mnie usteczka ma po tatusiu
w ogóle musze odnaleźć Zosi zdjęcie 3d i porównać czy są podobne
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:19   #1619
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej dzieczyny ja tak na szybko


poziomkowa agus gratuluje


Udało mi sie załapać na usg prywatnie i widzialam moja kruszyne :love :
wszystkie wymiary odpowiadaja tc procz rączek ktore sa ok 1,5 tyg dluższe narzady w stanie idealnym waga 322g tetno 152u/min
ale straszny wstydzioch, nie chcialo pokazac co ma miedzy nozkami najpierw zaslonilo sie pieta potem rączką
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:35   #1620
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej dziewczynki!

Mi dziś znów coś wizaż nawala, muli strasznie, mam problem z cytowaniem i nie widzę avatarów andziot może wkleisz foteczkę małej na forum? plisss

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Catia88 no jasne, że wszystko będzie ok Nie może być inaczej!! I trzymamy kciuki za "bronchildę" w takim razie a u mnie poproszę odwrotnie

TŻ'cik by się ucieszył, że jego określenie naszych pięknych "broszek" przyjęło się na forum A ostatnio jeszcze wymyślił, przez to że cały czas aplikuję sobie kapsułki progesteronu i mówi do mnie "Perła w muszlę włożona?" albo pyta "muszla umyta? to spać!"

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
mimbi tez chcialam zeby synek spal odrazu w swoim pokoiku, ale boje sie tez smierci lozeczkowej, wszyscy mowia, ze lepiej przez pierwsze 3 miesiace postawic lozeczko w sypialni...
principessina łóżeczko w sypialni nic nie da, przecież nie usłyszałabyś gdyby dzidzia (tfu tfu tfu) przestała oddychać. Jedynym zabezpieczeniem jest monitor oddechu, chyba go sobie sprawię

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
A teraz najważniejsze: będą dwie córcie cieszę się jak dziecko i nie mogę przestać się uśmiechać
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wróciłam od lekarza, uspokojona i szczęśliwa .
A w załączeniu zdjęcie - chyba widac co będzie (to pomysł mojego Tż)
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
wymiary idealne - spojrzal na mnie i........................ ............
będzie córeczka
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hej, Mamuśki!
Będzie DZIEWCZYNKA!
Jejuuuuu ale babiniec!! Gratuluję Tav Tobie podwójnie
No i najważniejsze, że wszystkie dzidzie zdrowe i pięknie rosną, cieszę się razem z Wami!

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Trzecie? heheh z pewnością będzie płci żeńskiej ale to będzie bengal


Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
dzisiaj znowu zauważyłam kolejny prblem... ych dokładnie nad pepkiem w linii prostej na długośc ok. 6cm boli mnie jak sie dotkne mam takie zgrubienia i bolący żołądek?? od kilku dni / tygodni - nie wiem czy to coś od ciąży, czy jakies problemy żołądkowe... ych.

ja chce do ginaaaaaaaaaaa!!!!
To może być cokolwiek, jedna z nas pisała tu o "cieśni" przy pępku, która powoduje ból w ciąży
A kiedy masz wizytę?

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki. zle mi wyszla morfologia niecaly miesiac temu, dostalam zelazo w tabletkach i mialam teraz powtorzyc. dzisiaj poszlam na badanie i popoludniu po wyniki i kurcze jak to mozliwe ze mam gorsze wyniki niz miesiac temu??????????? pomimo ze biore tabletki
ciekawe co lekarz powie w czwartek, az sie boje
aga a badałaś poziom żelaza?
Ja od początku ciąży mam morfologię poniżej normy a żelaza nie biorę. Już mi dr chciał przepisać ale na własną rękę za kilka zł sobie zbadałam i okazało się, że mam duuuużo ponad normę!
Jeśli mimo brania tabletek, miałabyś niskie żelazo to powinnaś zbadać poziom ferrytyny, wit. B12 i oznaczyć retikulocyty. Przynajmniej tyle wyczytałam w internecie ale wiadomo lekarz powinien zadecydować co dalej.
No i tak naprawdę to tabletki powinny być drugorzędną sprawą, przy słabej morfologi trzeba stosować zdrową dietę, ja piję świeże soki z marchwi, jabłka i buraków, na każdej kanapce kładę liść sałaty, wcinam orzechy i owoce suszone. Nie jakieś ogromne ilości ale staram się kilka razy w tygodniu zjeść coś zdrowego
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.