Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 21:30   #1
Magdalena Setkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Magdalena Setkowicz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18

Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...


Mam pytanie do wszystkich dziewczyn, które uczęszczały na kursy tipsów.
Gdybyś jeszcze raz decydowała się na kurs jakie kryteria byś przyjęła? Jakich błędów byś unikałą? Popełniłaś jakieś błędy przy wyborze szkolenia?

Generalnie - chciałbym stworzyć coś w rodzaju drogowskazu, prostych wskazówek dla wszystkich dziewczyn, które chciałby wybrać się na taki kurs. Oferta jest bardzo bogata.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
__________________

Magdalena Setkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:36   #2
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Cytat:
Napisane przez Magdalena Setkowicz Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wszystkich dziewczyn, które uczęszczały na kursy tipsów.
Gdybyś jeszcze raz decydowała się na kurs jakie kryteria byś przyjęła? Jakich błędów byś unikałą? Popełniłaś jakieś błędy przy wyborze szkolenia?

Generalnie - chciałbym stworzyć coś w rodzaju drogowskazu, prostych wskazówek dla wszystkich dziewczyn, które chciałby wybrać się na taki kurs. Oferta jest bardzo bogata.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
kurs stylizacji/przedłużania paznokci.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:03   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Mój pierwszy kurs był jedną wielką porażka. Jechałam na niego aż do Częstochowy, bo skusiła mnie niska cena i nigdy więcej!!!!
Kurs odbywał sie w prywatnym mieszkaniu(!!!), samozwańczy "pan instruktor" , pokazał mi jednego paznokcia nie wspominajac o krzywych, sposobie nakłądania akrylu itp i polazł do komputera. W kuchni szarpał sie groźny pies (chyba gdyby chciała protestowac) i tak dalej... M A S A K R A !!!!

Dziś? Dzis zrobiłabym reaserch na forach internetowych- jest ich tyle, że można sie pogubic. Dziewczyny piszą tam swoje opinie i fajnie mozna różne ośrodki szkoleniowe/instruktorów porównac.
Oczywiście są trolle, krytykujące ludzi "bo mi kolezanka w maglu powiedziała", ale sądze, że można łatwo odróznic w opiniach ziarno od plew i jezeli krytycznych opinii jest niewiele, a pozytywnych- masa- mozna z takiego kursu skorzystac.
Dwa- przyjrzałabym sie, czy firma jest specjalistyczna- w firmach, gdzie uczy sie "zarządzania kadrami, języka angielskiego i stylizacji paznokci", raczej nie pracuja wysokiej klasy specjaliści
Trzy- zwróciłabym uwage na ilośc osób w grupie- dla mnie tylko i wyłącznie kursy indywidualne. Z własnych doświadczeń, a szkoliłam sie w wielu róznych ośrodkach nim sama zostałam instruktorka. Po prostu- gdy jest grupa instruktorce może "umknąć" coś z czym masz probnlem, a Ty sama nawet nie bedziesz wiedziała, że jest źle...

To tak na szybko i jak, sądze wymaga uzupełnienia...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2010-06-14 o 21:14
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 17:46   #4
Magdalena Setkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Magdalena Setkowicz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Mówisz o kursach indywidualnych? Masz na myśli 1do1 czy małe grupy np. do 5 osób? Skąd jesteś?
__________________

Magdalena Setkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:31   #5
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

jak pisze z warszawy. Indywidualny tzn ja i instruktorka
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:28   #6
klaudynka89
Raczkowanie
 
Avatar klaudynka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
Post Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

ja jestem po kursie metody żelowej. po kursie byłam bardzo zadowolona, ale teraz dostrzegam takie minusy:

1. pracowałyśmy tylko na produktach owego centrum szkoleniowego. Co wiązało sie z tym iz wiekszosc produktów kupiłam w tej szkole. to był mój pierwszy kurs i nie znałam rynku, nawiasem mowiac teraz nie wyposażałabym się u nich. nie z powodu złej jakosci produktów bo do nich raczej nie mam zastrzezeń, ale np jak cos sie skonczy musze tam specjalnie jezdzic i nie zawsze wszystko maja co ja akurat potrzebuje...
2. do "wyboru" była praca tylko na żelach wielofazowych (ja dopiero w necie dowiedziałam sie ze sa zele jednofazowe, bo na kursie nawet Prowadząca nie wspomniała ze mogą być jakieś inne)
3. nie pracowałysmy na modelkach tylko na sobie(kurs był 2osobow+instruktorka) i jak wiecie przy takim trybie połowa czasu to siedzenie i patrzenie jak druga osoba robi, niby instruktorka to nazywała "patrzeniem i uczeniem sie razem z koleżanką" ale ja od tego patrzenia wiele wiecej nie umiem. Taką pracę trzeba poczuć!

jak jeszcze coś sobie przypomnę to napiszę
__________________
"Bierzesz mnie za rękę i wprowadzasz w sam środek tajemnicy..."



klaudynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:42   #7
jutrzenkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Hej dziewczyny ja się próbuje w stylizaci paznokci idę od października na taki kurs z uni europejskiej aby otrzymać certyfikat.Słyszałam,że tam idą na ilość a nie jakość.
jutrzenkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 22:26   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Cytat:
Napisane przez jutrzenkax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja się próbuje w stylizaci paznokci idę od października na taki kurs z uni europejskiej aby otrzymać certyfikat.Słyszałam,że tam idą na ilość a nie jakość.
A skąd masz te informacje?
Kursy dofinansowywane przez Urzedy Pracy, czy Unie Europejską moga byc prowadzone w najrózniejszych ośrodkach przez najrózniejszych instruktorów i na najrózniejszym poziomie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:37   #9
jutrzenkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Tą informacie mam od źrudła,na pierszy termin kursu przygotuję sobie pytania które mnie nurtują.Jestem straszną perfekcionistką i mnie każde nie dociągnięcie denerwuje. Mam nadzieje się szybko podszolić tak abym mogła w krutkim czaswie odpracować to co włożyłam w te materiały.
jutrzenkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:49   #10
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Cytat:
Napisane przez jutrzenkax Pokaż wiadomość
Tą informacie mam od źrudła,na pierszy termin kursu przygotuję sobie pytania które mnie nurtują.Jestem straszną perfekcionistką i mnie każde nie dociągnięcie denerwuje. Mam nadzieje się szybko podszolić tak abym mogła w krutkim czaswie odpracować to co włożyłam w te materiały.


__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 00:29   #11
Magdalena Setkowicz
Przyczajenie
 
Avatar Magdalena Setkowicz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Oj, obawiam się, że koleżanka cierpi na dysortografię - wiele moich koleżanek ma to samo (uprzedzę pytanie: tak, czytają dużo książek).
__________________

Magdalena Setkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 10:23   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Perfekcjonistka, nawet cierpiąca na dysgrafię nie pozwoliłaby sobie na tak rażące błedy. Wystarczy korzystać z mozilli, która podkresla błedy.

I oczywiście bzdurą jest wyciąganie ogólnych wniosków z jednostkowego przypadku. Jutrzenkax wnioskuje, że WSZYSTKIE kursy z UP sa złe (ida na ilość nie na jakość) na przykładzie JEDNEGO, na który akurat Ona trafiła/przygotowuje się do niego...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 14:19   #13
polinea
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 86
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Na pewno wybrałabym taki kurs, po którym uzyskuje się certyfikat, a nie tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu. Z takim certyfikatem o wiele łatwiej jest zdobyć pracę, także teraz bym zwróciła uwagę na szkoły typu Pro-Activ, które są znane w branży, wtedy potencjalni pracodawcy kompletnie inaczej na Ciebie patrzą.
polinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 12:08   #14
C1akusia
Przyczajenie
 
Avatar C1akusia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Gdybyś jeszcze raz szła na kurs ...

Cytat:
Napisane przez Magdalena Setkowicz Pokaż wiadomość
Oj, obawiam się, że koleżanka cierpi na dysortografię - wiele moich koleżanek ma to samo (uprzedzę pytanie: tak, czytają dużo książek).
Obecnie nowe przeglądarki internetowe podkreślają błędy ortograficzne, nie widzę problemu w poprawieniu ich przed kliknięciem "wyślij". Proszę wybaczyć mi offtop.
C1akusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.