Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 21:49   #391
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy pisałam, ale złożyłam też podanie o pracę, w zawodzie! i czekam z nadzieją na telefon. Niby złożyłam tak o, bo koleżanka dała cynk, że sie miejsce zwalnia. Od razu miałam rozmowę z kierowniczką na której zaliczyłam piękną wpadkę, ale wybrnęłam potem z usmiechem na twarzy i chyba jednak tak źle nie było No w każdym razie im dłużej czekam tym bardziej sie napalam na robotę tam i chcę żeby oddzwonili. Trzymajcie kciuki.
No to trzymam kciuki, żeby się udało.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
TŻcik niech Cię porządnie dokarmi w Święta
Chyba ja jego chorujemy synchronicznie na tyle dużo czasu spędzamy razem, że nawet choróbsko złapaliśmy jednocześnie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko do Ciebie, czy ten Effaclar Duo jest lepszy niż Eff. K? Tzn. czy jest mocniejszy czy jak?
U mnie się właśnie zaczyna wysyp, na policzkach i koło ust wyłażą mi małe gulki, ale mam nadzieję, że szybko znikną i będę się mogła cieszyć piekną cerą
Nie wiem czy lepszy, ja Effaclar K miałam ze 2 lata temu i nie zadziałał na mnie wtedy wcale, cera mi się nie oczyściła, nie było poprawy. Teraz efekty widzę, ale to nie ma co porównywać po takim okresie czasu bo i cera inna i pora roku inna i w ogóle. Z Duo jestem zadowolona, jak teraz mi się cera popsuła od choroby to nawet chciałam się jeszcze kilka dni posmarować, ale poczekam aż się doleczę.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wiecie, głupi czasem ma szczęście Dziś przyszedł do mnie kurier i przyniósł list od jednego z moich banków i malusieńkie pudełeczko... Najpierw przeczytałam list: gratulowali mi wygranej w konkursie (btw nie wiedziałam, że biorę w nim udział). A w pudełeczku... iPod shuffle Jest śliczny, srebrny i taki malutki Jak sobie o tym przypominam, to od razu się uśmiecham, ale fajny prezent na Święta
Bardzo fajnie, gratulacje prezent w sam raz na święta.


Ja prezentów dalej nie mam, za to kupiłam dzisiaj panele. Chociaż moje obecne samopoczucie mówi mi, że trzeba było siedzieć w domu i wypoczywać, zamiast się włóczyć. Jutro jadę jeszcze rano do sklepu, bo jednak coś musi pod tą choinką się znaleźć.

Z przygotowań świątecznych pomogłam przy zakupach, odebrałam siostrę z dworca i zamarynowałam udziec z indyka, wzięłam aspirynę i położyłam się do łóżka. Jutro jak się lepiej poczuję mam zamiar upiec sernik z rosą, upiec indyka, kurczaka i ugotować barszcz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:20   #392
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wesołych Świąt dziewczyny.
Takich ciepłych, magicznych i niezapomnianych.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 14:32   #393
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, ja w ogóle nie umiem jeździć, nawet nie umiem ruszyć samochodem Strasznie się boję jeździć. teraz na pewno mi by trudniej szło a nie chcę się zniechęcić całkowicie (jej, to już 8 lat, jak mogłabym zrobić prawko!)
A ja niezmiennie jestem wierna kremowi YR na zimę


Wiecie, głupi czasem ma szczęście Dziś przyszedł do mnie kurier i przyniósł list od jednego z moich banków i malusieńkie pudełeczko... Najpierw przeczytałam list: gratulowali mi wygranej w konkursie (btw nie wiedziałam, że biorę w nim udział). A w pudełeczku... iPod shuffle Jest śliczny, srebrny i taki malutki Jak sobie o tym przypominam, to od razu się uśmiecham, ale fajny prezent na Święta
Każdy zaczynał nic nie umiejąc

Omamo, ale radochę miałaś gratulacje i Tobie hosenko aparatu też
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Chyba ja jego chorujemy synchronicznie na tyle dużo czasu spędzamy razem, że nawet choróbsko złapaliśmy jednocześnie.

Z przygotowań świątecznych pomogłam przy zakupach, odebrałam siostrę z dworca i zamarynowałam udziec z indyka, wzięłam aspirynę i położyłam się do łóżka. Jutro jak się lepiej poczuję mam zamiar upiec sernik z rosą, upiec indyka, kurczaka i ugotować barszcz.
I jak ,przeszło wam?

Oooo, przecież Ty antykulinarna zwykle byłaś?

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt dziewczyny.
Takich ciepłych, magicznych i niezapomnianych.
Dzięki Prawie się udały. Całe szczęście zaraz wracam do Krakowa, uff i po świętach
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 15:22   #394
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja właśnie skończyłam posiadówkę z rodziną i też już właściwie po świętach. Dobrze, że jutro wolne i mam nadzieję, że dużo w tym tygodniu nie popracuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 16:52   #395
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oooo, przecież Ty antykulinarna zwykle byłaś?
Ja?! Chyba mnie z kimś mylisz ja uwielbiam gotować i robię to w każdej wolnej chwili. Już nie mogę się doczekać aż będę mieć własną kuchnię. Piec ciast nie lubię ale też mi się zdarza.


Kupiłam sobie przy okazji kompletowania prezentów w dzień Wigilii micel Avene w promocji w SP i tłusty krem Iwostin Sensitia - krem jest niesamowity! Pierwszy raz mam na twarzy tłusty krem na który mogę nałożyć makijaż. Niesamowite jak dla mnie, jak dalej będzie taki fajny to zapomnę o miłości do Cold Creme.

U mnie już w sumie też po świętach i dobrze. Wyzdrowiałam, TŻ też i jutro wracamy do remontowania.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 22:40   #396
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam posiadówkę z rodziną i też już właściwie po świętach. Dobrze, że jutro wolne i mam nadzieję, że dużo w tym tygodniu nie popracuję
Ja nie mam nic do roboty na ten tydzień Dlatego potrzebuję motywacyjnego kopa żeby się zabrać za naukę na genetykę (zaliczenie 11 stycznia)- 1 ksiązka + notatki. W tydzień powinnam to wykuć na każda stronę, ciekawe jak mi pójdzie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja?! Chyba mnie z kimś mylisz ja uwielbiam gotować i robię to w każdej wolnej chwili. Już nie mogę się doczekać aż będę mieć własną kuchnię. Piec ciast nie lubię ale też mi się zdarza.

Kupiłam sobie przy okazji kompletowania prezentów w dzień Wigilii micel Avene w promocji w SP i tłusty krem Iwostin Sensitia - krem jest niesamowity! Pierwszy raz mam na twarzy tłusty krem na który mogę nałożyć makijaż.
Aa, właśnie- pamiętałam że czegoś kulinarnego nie lubisz, chodziło faktycznie o słodkości a co to ta rosa na serniku?

A ten kremik coś zostawia na twarzy? coś takiego jak filtry czy inaczej?

Ja pozużywałam trochę- poszedł smackersowy błyszczyk, krem do stóp, mineralne kwiatki do mycia zaraz skończę, mini lakier wellaflex do farbowanych (fajnei nabłyszcza ale to jak plącze włosy to jakaś makabra) i telescopic explosion idzie do kosza- użyję go tylko w Sylwestra, bo aktualnie nie mam nic "wyrobionego" żeby pogrubiało ale już robi grudki i nawet szczota armaniego mu nie za bardzo pomaga

Użyłam spraya Essence na bazę essie i 2 warstwy choinkowego Catrice- nie dał rady niestety, po założeniu butów 3h po pomalowaniu zrobiły się odgniotki skarperek wątpię, by jeszcze z topcoatem jakimś był lepsiejszy efekt, no ale sprobuję póki nie mam innego wysuszacza.
A perłowa krwista czerwień Bell 437 z mattcoatem wyglada megasuperhiperniesamowici e! Jak zmrożone płatki róży
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 07:27   #397
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic do roboty na ten tydzień Dlatego potrzebuję motywacyjnego kopa żeby się zabrać za naukę na genetykę (zaliczenie 11 stycznia)- 1 ksiązka + notatki. W tydzień powinnam to wykuć na każda stronę, ciekawe jak mi pójdzie
To masz ode mnie bacik na zachętę

A ja nie wiem ile w tym tygodniu pracuję, tzn. teoretycznie tylko jutro, ale jeśli się okaże, że coś więcej wypadnie do roboty to pewnie będę musiała przyjść w kolejne dni. Obym tylko piątek wolny miała, choć chciałabym też czwartek, bo bym sobie pojechała na wyprzedażowe zakupy


Ja w wigilię popołudniu pomalowałam paznokcie 2 warstwami mojego nowego lakieru z Ori i wytrzymał bez odprysku cały dzień + Boże Narodzenie. Dopiero wczoraj rano go zmyłam, choć nadal wyglądał idealnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 19:53   #398
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

umówiłam się na jutro do fryzjerki- na szczęście nie zmieniła numeru i pracuje niedaleko poprzedniego salonu tylko muszę przesunąć na wcześniejszą godzinę, bo zapomniałam o odwiezieniu ojca w tamtym czasie Miałam skoczyć po perfumy, ale nie przelałam sobie kasy na kartę i też lipa- jutro załatwię mam nadzieję
I zużyłam białą glinkę. Może jeszcze coś pójdzie do końca roku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 21:20   #399
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I zużyłam białą glinkę. Może jeszcze coś pójdzie do końca roku
Ja mam czerwoną. Jestem po 3 użyciach (1 raz na tydzień) i póki co jestem baaardzo zadowolona!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:25   #400
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

znaczy cattier sypką zużyłam- nie fajna. A biała bielendowa kojąca nadal mi służy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-27, 22:28   #401
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
znaczy cattier sypką zużyłam- nie fajna. A biała bielendowa kojąca nadal mi służy
Ja mam sypką Argiletza
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 22:33   #402
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wydaje mi się, że cattier to właśnie nowa nazwa argiletz, nie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 07:02   #403
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII


Siedzę w pracy i myślę sobie czemu te 5 dni tak szybko minęło? Obym nie musiała dużo pracować w tym tygodniu.

Rano jeszcze czekała mnie "niespodzianka". Zamarzły mi zamki w obu drzwiach w aucie i nie udało mi się go otworzyć. Podgrzałam kluczyk świeczką, ale nic to nie dało, zamek ani drgnął a nie miałam już czasu na kombinowanie i rozgrzewanie go suszarką, więc podreptałam na autobus. Złośliwość losu noooo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 08:33   #404
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że cattier to właśnie nowa nazwa argiletz, nie?
Hm, nie wiem. Ja kupiłam niedawno pod nazwą argiletz
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 08:37   #405
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Siedzę w pracy i myślę sobie czemu te 5 dni tak szybko minęło? Obym nie musiała dużo pracować w tym tygodniu.

Rano jeszcze czekała mnie "niespodzianka". Zamarzły mi zamki w obu drzwiach w aucie i nie udało mi się go otworzyć. Podgrzałam kluczyk świeczką, ale nic to nie dało, zamek ani drgnął a nie miałam już czasu na kombinowanie i rozgrzewanie go suszarką, więc podreptałam na autobus. Złośliwość losu noooo
Kup sobie coś tego typu: http://www.autokosmetyki.pl/deg_mini...5_ml,p255.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 09:10   #406
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O, dzięki za radę, chyba faktycznie poszukam czegoś takiego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 09:51   #407
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem. Ja kupiłam niedawno pod nazwą argiletz
Ja też nie wiem- kupuję na targach od producenta i mi tak to tłumaczyli
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, dzięki za radę, chyba faktycznie poszukam czegoś takiego
http://www.dooyoo.de/autopflege/nigr...hlossenteiser/ ja mam taki niemiecki, działa świetnie, wystarczy kilka sekund. Tej zimy dwa razy się przydał, a zamki w uniaku przymarzają jak jest ok -5 stopni i -20. przy innych temperaturach miałam spokój

Nie mam pojęcia gdzie spędzę sylwka ale co wypiję (absynta) oraz jak się wymaluję już wiem: ciemna jeżynowa szminka + pastelowe oczy na kolor między lila a różem + jeżynowe pazurki

w mordę jeża- nie mam odpowiedniego cienia

zmieniłam fryzjerkę na 12, się nie moge doczekać, utnę z 15 cm
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 11:52   #408
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zmieniłam fryzjerkę na 12, się nie moge doczekać, utnę z 15 cm
Nieeeee! Jak możesz?

Ja Sylwka spędzam w domu, na szczęście mam dzień wolny, a jak dobrze pójdzie to i czwartek też. Będę mogła wtedy na zakupy pojechać, oby



Jezusicku ale mnie głód dopadł. Świąteczne obżarstwo rozepchało żołądek i teraz cały czas mnie ssie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:50   #409
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ciach ciach ciach i po kudełkach
A będą jeszcze ciut krótsze, bo teraz są po żelazku

Kupiło sobie perfumy i micela delii- zapas uzasadniony bo burzuj sie kończy i od dziś był w promo w Naturze
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 20:45   #410
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jestem Inspiracyjna i jestem kosmetoholiczką od ok. 2 lat przyjmiecie mnie do swego grona?

dzięki wizażowi, kwc, subskrypcjom "promocji" itp mój majątek maleje z tygodnia na tydzień.
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:20   #411
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej
Inspiracyjna - witaj Napisz jakie kosmetyki lubisz najbardziej

A ja od kilku miesięcy naprawdę się odzwyczajałam od kosmetykoholizmu... I przez promocje od wczoraj wydałam więcej niż przez ostatnie 3 miesiące
Wczoraj kupiłam szminkę Chanel Allure w jasnym ciepłym różu (chyb Instinctive), na razie nie umiałam się przekonać do czerweni, a tej mogę używać na co dzień
No a dziś poszłam znów do Sephory i wyszłam z różem Orchid Rose, który podobał mi się od półtora roku (), kiedy go zobaczyłam u Eli No a do domu wróciłam jeszcze z:
- masłem waniliowym TBS (jest promocja - masła kosztują 33 zł, reszty też przeceniona, ale nie wiem na ile: zapachy świąteczne + jagoda, papaja, passiflora, migdał... nie wiem czy coś jeszcze)
- no i z rzeczami z Duki Formą do tarty w kolorze SKi Teal We Drop OPI i 4 "kokilkami" śliwkowymi Piękne są te rzeczy, mam ochotę jeszcze na taką formę kwadratową...

... więcej grzechów nie pamiętam

Najgorsze, że nie mam czasu się tym cieszyć, bo muszę jeszcze popracować a o 6 wstać
No i kuszą mnie cienie Diora, ale chyba dam radę się powstrzymać, po co mi takie drogie cienie! Najwyżej kupię sobie jakieś na urodziny. Choć mam nadzieję, że się z nich wyleczę do tej pory

Miłego wieczoru wszystkim

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-12-28 o 21:21
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:36   #412
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja też się dziś obkupiłam w TBS. Masła są po 33 zł, balsamy do ust po 15 zł, żele pod prysznic 18/19 zł, balsamy do ciała 28/29 zł, mydła 9 zł, olejki zapachowe 13 zł, zestawy przecenione na 65 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:03   #413
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja od kilku miesięcy naprawdę się odzwyczajałam od kosmetykoholizmu... I przez promocje od wczoraj wydałam więcej niż przez ostatnie 3 miesiące
Wczoraj kupiłam szminkę Chanel Allure w jasnym ciepłym różu (chyb Instinctive), na razie nie umiałam się przekonać do czerweni, a tej mogę używać na co dzień
No a dziś poszłam znów do Sephory i wyszłam z różem Orchid Rose, który podobał mi się od półtora roku (), kiedy go zobaczyłam u Eli No a do domu wróciłam jeszcze z:
- masłem waniliowym TBS (jest promocja - masła kosztują 33 zł, reszty też przeceniona, ale nie wiem na ile - zapachy świąteczne + jagoda, papaja, passiflora, migdał... nie wiem czy coś jeszcze)
- no i z rzeczami z Duki Formą do tarty w kolorze SKi Teal We Drop OPI i 4 "kokilkami" śliwkowymi Piękne są te rzeczy, mam ochotę jeszcze na taką formę kwadratową...

... więcej grzechów nie pamiętam
No to widzę, że nałóg się odezwał ze zdwojoną siłą A jest jakaś obniżka w Sephorze że tak szalejesz?

Em, była u nas papaja? I czy te serie do twarzy są przecenione też?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:13   #414
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Nie wiem, byłam z kolegą na kawie i obiecałam mu, że zakupy zajmą mi 5 minut, wiecie jacy są faceci zwłaszcza jeśli nie są naszymi facetami. Więc tylko zgarnęłam z półki serię pomarańczową i pobiegłam do kasy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:07   #415
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No to widzę, że nałóg się odezwał ze zdwojoną siłą A jest jakaś obniżka w Sephorze że tak szalejesz?

Em, była u nas papaja? I czy te serie do twarzy są przecenione też?
No... jest -25% na makijaż i pędzle Niestety na truskawce teraz jest drożej niż w Sephorze, a że ma wejść wyższy vat to robię zapasy Ale więcej nie kupuję

Ja w TBS kupiłam tylko to jedno masło, bo ten no... mam jeszcze zapasy z poprzednich wyprzedaży ale że zużyłam ostatnio jedno masełko, to uzupełniłam stany magazynowe
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 07:24   #416
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No... jest -25% na makijaż i pędzle Niestety na truskawce teraz jest drożej niż w Sephorze, a że ma wejść wyższy vat to robię zapasy Ale więcej nie kupuję
Nie postarali się w tym roku byłam zaskoczona jak zobaczyłam - zawsze było -30% po świętach. Oczywiście to i tak sporo, ale z taką polityką za rok będzie -20, jak przy zniżce z smsem
a zakupy świetne! ja dumam nad Vitalumiere Aqua
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 07:50   #417
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Inspiracyjna Pokaż wiadomość
Jestem Inspiracyjna i jestem kosmetoholiczką od ok. 2 lat przyjmiecie mnie do swego grona?

dzięki wizażowi, kwc, subskrypcjom "promocji" itp mój majątek maleje z tygodnia na tydzień.
Witamy Ostatnio trochę tutaj mniej piszemy, ale z kosmetykoholizmu chyba się nie wyleczyłyśmy

Mówicie, że promocje w TBS? Hmmm...nie...nie chce mi się do Kazia jechać Jeśli jutro mam wolne to jednak wolę Bonarkę, a poza tym mam w planach zakupy ciuchowe, a do Rossmanna zajrzę i kupię tylko kolejne opakowanie Belissy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 10:29   #418
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Witamy Ostatnio trochę tutaj mniej piszemy, ale z kosmetykoholizmu chyba się nie wyleczyłyśmy
mnie ostatnio ciągnie do ubrań niż kosmetyków ostatnio kupiłam sobie torebkę w Zarze, taka jak ta bordowa, tylko że beżowa
dziś doszła kurtka, co prawda czekałam na wyprzedaż, żeby ją kupić, ale nie jest przeceniona, a strasznie mi się podoba, to (z bólem serca i portfela ) wzięłam w normalnej cenie

acz kosmetyki nadal kocham, wishlista długa, ale resztki rozsądku jeszcze są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20031.jpg (19,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3625222800_1_1_3.jpg (14,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3625222800_2_1_3.jpg (13,0 KB, 22 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 11:09   #419
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

u mnie kosmetykoholizm zażegnany
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 11:25   #420
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie ostatnio ciągnie do ubrań niż kosmetyków ostatnio kupiłam sobie torebkę w Zarze, taka jak ta bordowa, tylko że beżowa
dziś doszła kurtka, co prawda czekałam na wyprzedaż, żeby ją kupić, ale nie jest przeceniona, a strasznie mi się podoba, to (z bólem serca i portfela ) wzięłam w normalnej cenie

acz kosmetyki nadal kocham, wishlista długa, ale resztki rozsądku jeszcze są
Fajna torbusia A kurtka wygląda na cieniutką, nie jest w niej zimno?
Ja kiedyś lubiłam Zarę, ale ostatnio prawie nic mi się nie podoba w tym sklepie. Poza tym ceny wywindowali tak, że szkoda gadać. Jak rok temu szukałam tam kurtki to ceny w granicach 400-600 zł skutecznie mnie zniechęcały a kurtki wcale nie były jakieś rewelacyjne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.