Majowe Panny Młode - część II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 14:32   #4291
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

teraz np pod data ślubu jest suwaczek ale jak klikam to wyskakuje, że nei ma takiej strony
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:36   #4292
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

bo nie masz początku kodu , zrób tak: (URL="http://www.suwaczek.pl/cache/091213dcb8.png")data (/URL) tylko zamiast okrągłych nawiasów wstaw kwadratowe

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Na wizażu sa po blokowane kody [img] i dlatego pewnie tak się dzieje z kodem suwaczka, który skopiowałaś i pamiętaj, ze ważne są " " aby link działał poprawnie

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:43
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:38   #4293
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

passion80 w katedrze naszej bierzmowanie jest co miesiąc, tylko musi się twój TŻ gdzieś do niego przygotować. Skontaktuj się z nimi (na maile raczej nie odpowiadają) i zobaczysz co da się zrobić. Bo z tego wnioskuję że kursu to on też nie ma zrobionego a przydałby się.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:41   #4294
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Nie moge tego g... zrobić. Popróbuję w inny dzien bo mnie zaraz coś trafi:/
Dark, oczywiście, że nic nie ma, coś sie zebrac nie może. Najlepiej to zrobić za Niego, czeka aż ja się za to wezmę.
__________________
28.05.2011
29.08.2013

Edytowane przez passion80
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:42
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:44   #4295
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Twój paseczek jest dokładnie pod linkiem czyli usuń cały podpis i wklej z nawiasami kwadratowymi:
(URL="http://www.suwaczek.pl/cache/091213dcb8.png")28.05.201 1 (/URL)

Może najpierw włącz tryb html w prawym górnym roku okienka masz taką ikonkę a/A jak klikniesz to pojawi Ci się tryb HTML i tam usuń wsio z podpisu i wklej to co Ci wyżej napisałam

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:55
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:47   #4296
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Czekać to sobie może. Masz inną płeć i żaden ksiądz nie uwierzy że on to ty . Czas najwyższy żeby to zrobił bo teraz tak: bierzmowanie będzie w katedrze w lutym, ale musi zrobić do niego przygotowanie. Kurs weekendowy (od 17 w piątek) ma termin w marcu u dominkanów, ale trzeba już się zapisywać, no i 3 spotkania w poradni. No i jak on ma zamiar do maja się wyrobić?? Chyba że tak jak Takaya napisała weźmie ślub z poziomu ateisty, ale chyba tego nie chcecie (wnioskuję z twoich wypowiedzi).
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:51   #4297
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

a myślicie, że jeśli mam bierzmowanie to ksiądz może odmówić udzielenia pozwolenia na ślub?? Bo my pobierzemy się w parafii TŻ i klika dni temu, jak był ksiądz na kolędzie, i powiedziałam, że mamy w planach ślub i że będzię w parafii młodego to stwierdził, ze nie mam sie co cieszyć bo on mi musi dac pozwolenie jeszcze...
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:51   #4298
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

W ogole to jestem trochę zla. Pokłócilismy sie trochę przez to wesele. Mianowicie wesele mamy w Jego okolicach, my mamy tam jakies 16km. Jego teraz nie ma, ja jestem u rodziców i żeby to wszystko zorganizowac to tam jest troche za daleko żeby tak non stop jeździć(każdy kto robił podobne wesele tj na sali, z kucharkami) wie, że to jest od cholery roboty. My wszystko sami kupujemy(tzn rodzice żywność) a wiadomo jak jest tego braknie, po to trzeba jechać, nawet na takiej sali trzeba spać żeby wszystkiego przypilnować(u mnie tak się robi). Dekoracja sali, ustawianie stołów. No od cholery roboty. I moi rodzice, siostra stwierdzili, że tam wesele to katastrofa, żeby jednak zrobić tu bliżej, bo nam będzie za daleko( a szczrze wątpię czy z Jego strony tzn teście będzie jakas pomoc) będziemyz tym wszytkim sami. Na Jego babkę tez nie ma co liczyć, bo b edzie się panoszyć, rządzić a i znają ją pewnie coś wyniesie:/ no i TŻ wściekły że co my sobie wybrażamy że Jego nei ma a my juz kombinujemy że przecież Jego rodzice pomogą(akurat) i że w ogóle bajka będzie a On przyjedzie na gotowe i zadowolony(oabsoltunie nie mam do Niego o to pretensji) ale móglby nas zrozumieć. Stwierdzil, że w sumie to dla niego wesela może nie być(slubu też) a później stwierdził że przecież to MOI ROBIĄ wesele i żebysmy robili jak chcemy. Nawet mój tata(zazwyczja spokojny czlowiek) się wkurzył i powiedział, że jak sie upiera to ok, zobaczymy po weselu i wtedy On będzie miał pretensje i wygranie co o tym wszystkim mysli. Juz nie chce się z TŻ bardziej kłocić i nie przypominam Mu jak byłoz pomocą z Jego rodziców strony podczas przeprowadzki i remontu(szkoda gadać).
Nie wiem czy będzie Wam sie chciało to czytać.
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:51   #4299
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Skoro nie chce robić bierzmowania to dlaczego nie chce brać ślubu jako nie wierzący. Nie rozumiem zwłaszcza, że skoro nie zależało mu na bierzmowaniu to po co pchać się i robić wszystko na szybko... No nie wiem może patrze na to inaczej bo jestem niewierząca

Co do sali to rzeczywiście kiepsko. My zastanawialiśmy się aby wziąć salę i kucharki, ale jest przy tym tyle jeżdżenia i roboty, brania wolnego w pracy że stwierdziliśmy że szkoda naszych nerwów i urlopu. Wzieliśmy sale i przyjeżdżamy na spokojnie na gotowe

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:54
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:53   #4300
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Chyba że tak jak Takaya napisała weźmie ślub z poziomu ateisty, ale chyba tego nie chcecie (wnioskuję z twoich wypowiedzi).
nawet mu o takiej opcji nie wspomnę, bo jeszcze będzie chcial tak zrobić
podobno jest wierzący tylko księży nie lubi..................... ......................... ......................... ...............
a bierzmowania nie zrobil w terminie bo akurat sie przeprowadził i koledzy mieli taki a nie inny wplyw.
__________________
28.05.2011
29.08.2013

Edytowane przez passion80
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:54
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:57   #4301
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
a myślicie, że jeśli mam bierzmowanie to ksiądz może odmówić udzielenia pozwolenia na ślub?? Bo my pobierzemy się w parafii TŻ i klika dni temu, jak był ksiądz na kolędzie, i powiedziałam, że mamy w planach ślub i że będzię w parafii młodego to stwierdził, ze nie mam sie co cieszyć bo on mi musi dac pozwolenie jeszcze...
Łaske robi

a jak troszke nie na temat.....
zrobilam bigos pierwszy raz i kazdy chwali
pewnie dlatego ze duzo wina dalam
__________________
19.12.2014

Edytowane przez ewka1368
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:59
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:58   #4302
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

ale Passion dlaczego mu nie pozwalasz tak robić? Ślub jest i jego i ma prawo decydowac czy chce wziąć ślub jako osoba wierząca z bierzmowaniem czy jako osoba odmiennej wiary bez bierzmowania. Dla Ciebie to nie ma różnicy msza i cała ceremonia wygląda dokładnie jak zwykły ślub tyle, że TŻ nie dostanie opłatka, nie musi się spowiadać (chyba)

Badzia pewnie czeka aż kopertę wyciągniesz, zazwyczaj tak jest ;/
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:00   #4303
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Łaske robi

:
takich mamy księży w parafii.. do tej pory się z nią utożsamiałam.. ale od kilku dobrych lat nie mieszkam już z rodzicami więc pójdę chyba załatwiać te sprawy w parafii, do której przynależę ze względu na miejsce zamieszkania ;/ inni zarobią..

Edytowane przez badziabadzia
Czas edycji: 2011-01-18 o 15:01
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:03   #4304
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

passion80 trochę się zgubiłam. No bo najwięceje jeżdżenia to będzie dopiero w ostatnim tygodniu. A wcześniej niż w środę to i tak nie masz sali no bo.. ja ją mam . Ja na salę będę jeździć dopiero w ostatnim tygodniu od środy/czwartku i też od czwartku mam zamiar wziąc 2 przysługujące mi z racji ślubu dni wolne. Wcześniej owszem trzeba kupić alkohol, jedzenie. No ale jak dobrze się to zorganizuje to urlopów brać nie trzeba (wiem bo siostra TŻ miała wesele na sali z własną kucharką w lipcu 2010, swoją drogą przepiękną miała salę). Zatem dasz radę i naprawdę nie musisz tam tyle jeździć. Jakby co to ja ci mogę troszkę pomóc, tzn. ustalimy jakiś wspólny front dekoracyjny i ustawienie stołów.

A co do twojego TŻ-a to bym mu powiedziała co o tym myślę. I stanowczo zaznaczyłabym że skoro nie chce ślubu ani wesela to po co ze mną planował i skoro tak to dobrze odwołajmy wszystko i dowidzenia (no ja już taka jestem i nawet parę razy powiedziałam TŻ-owi że jak nie chce wesela i ślubu to droga wolna, chociaż wiedziałam że żartuje ale mnie już denerwował).

badziabadzia ty musisz załatwiać wszystko w parafii w której mieszkasz ponad 3 miesiące! Podobno w innym przypadku ślub może nawet być nieważny, bo wg. prawa kościelnego należysz do tej parafii na terenie której mieszkasz a nie z którą się utożsamiasz. No i jeśli nie załatwiasz wszystkiego w takiej parafii to jest niezgodne z prawem kościelnym.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2011-01-18 o 15:05
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:05   #4305
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
ale Passion dlaczego mu nie pozwalasz tak robić? Ślub jest i jego i ma prawo decydowac czy chce wziąć ślub jako osoba wierząca z bierzmowaniem czy jako osoba odmiennej wiary bez bierzmowania. Dla Ciebie to nie ma różnicy msza i cała ceremonia wygląda dokładnie jak zwykły ślub tyle, że TŻ nie dostanie opłatka, nie musi się spowiadać (chyba)

Badzia pewnie czeka aż kopertę wyciągniesz, zazwyczaj tak jest ;/
bo Mu sie nei chce robic tego bierzmowania, mówię, jest wierzący tylko księży nie lubi. Do kościoła nie chodzi bo na czarnych nie chce dawac itp ale ślub chce katolicki. Tylko
On tak praktycznie do wszystkiego podchodzi, najlepiej wziąć za rączke i poporowadzic...o tym że musi zrobić bierzmowanie gadamy od zaręczyn czyli od kwietnia 2009
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:07   #4306
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Passion nie przejmuj się to jest w jego gestii żeby się wyrobić ze wszystkimi papierkami.

Badziabadzia takie pozwolenie to w każdej parafii musisz mieć jak nie masz w swoim kościele ślubu i napewno dostaniesz pozwolenie łaski nie robią

Monita super że goście już rezerwują miejsca na Twój ślub

Dziewczyny napiszcie jakie te wina są w carefourze co mówiłyście że dobre. Ja też chciałam carlo ale 16 zł kosztuje i stwierdziłam że to za dużo
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:08   #4307
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

no ja akurat biorę 2 tyg wolnego na slub(pierwszy raz od 5 lat tyle wolnego naraz) bo wiem jak takie wesele wygląda i załatwiania jest od cholery(z kim bym nie gadala kto robił takie wesele, mowi że jezdzenia i roboty jest multum). Znając życie wszystko spadnie na mnie i moją rodzinę bo do teściowej dzwonic nie będe i sie prosić. Chociaz teraz mówi że przeciez będą pomagać
i tak mi smutno sie zrobiło, że przeciez slubu nie musi być(tesciowa tez kiedys pytala po co nam ślub) i jeszcze gadalam z Nim dzisiaj przez telefon i mówie mam nadzieję że na weekend przyjdziesz a On z pretensjami że to nie od niego zalezy że musi się uczyc itp.
__________________
28.05.2011
29.08.2013

Edytowane przez passion80
Czas edycji: 2011-01-18 o 15:10
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:09   #4308
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Badziabadzia takie pozwolenie to w każdej parafii musisz mieć jak nie masz w swoim kościele ślubu i napewno dostaniesz pozwolenie łaski nie robią


Dziewczyny napiszcie jakie te wina są w carefourze co mówiłyście że dobre. Ja też chciałam carlo ale 16 zł kosztuje i stwierdziłam że to za dużo
Tylko ja się tylko stresuje... a chciałabym wszystkie sprawy papierkowe załatwić jak bede miała troche wolnego po sesji.. ;/

Ile wina kupujecie?
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:11   #4309
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Troche to dla mnie dziwne albo się jest wierzącym albo nie, moim zdaniem uczestniczenie w ślubie koscielnym to tak jakby się go miało . Wasze dzieci będą ochrzczone bez problemu, bo ślub w kościele był.
No ale to już moje zdanie Moja definicja ślubu kościelnego:
kościelny = wzięty w kościele

Joasiunia wklejam linki (stwierdziłam, ze wkleje tak aby wszystkie, które chcą miały do nich dostęp )
http://sebastianmalachowski.pl
http://www.sylwiamucha.pl
http://www.lukaszmikuc.pl/
http://www.bwphotography.pl/
http://www.matrimonio.pl
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:17   #4310
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Troche to dla mnie dziwne albo się jest wierzącym albo nie, moim zdaniem uczestniczenie w ślubie koscielnym to tak jakby się go miało . Wasze dzieci będą ochrzczone bez problemu, bo ślub w kościele był.
No ale to już moje zdanie Moja definicja ślubu kościelnego:
kościelny = wzięty w kościele

Joasiunia wklejam linki (stwierdziłam, ze wkleje tak aby wszystkie, które chcą miały do nich dostęp )
http://sebastianmalachowski.pl
http://www.sylwiamucha.pl
http://www.lukaszmikuc.pl/
http://www.bwphotography.pl/
http://www.matrimonio.pl
śliczne zdjecia.. ciekawe jak nasz fotograf się spisze...
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:20   #4311
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja tam nie będę się stresować tym weselem. Staram się wszystko na raty rozłożyć. Zapraszam ludków wcześniej, żeby mi szybciej odpowiedź dali, z kucharką wszystko omówię w kwietniu i wtedy zacznę powolutku, ale konskewentnie robić zakupy. Alkohol kupuję już. Po materiały na dekoracje wybierzemy się z mamą w maju i zaczniemy je robić. Stoły na sali już stoją więc nie będę z nim eksperymentować. Do przystrojenia sali już mnóstwo ludu zatrudniłam , zatem dam radę co się tu stresować. TŻ pewnie też przyjedzie na gotowe lub może w czwartek bo mieszka 100 km ode mnia a 115 od sali i nie widzę tego jak miałby przyjeżdżać codziennie. Passion nie stresuj się dasz radę, a jak TŻ dalej tak będzie gadał to kopnij go w zad i zastanów się czy całe życie ci tego nie będzie wypominał.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Takaya wysłałam koleżankę do sklepu ślubnego i nie mają tam woalke wcale.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:30   #4312
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dak dzieki, szkoda że nie mają.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:42   #4313
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Idę do fryzmanki i make-upmanki

Takaya jakby co to w marcu wybieram się do gorseciarki a obok niej są 3 salony ślubne i tam mogę pytnąć.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:02   #4314
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Takaya dzięki za linki

Dark , Passion to wy macie tą samą sale super możecie się złożyć na dekorację
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:50   #4315
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
dziewczyny, probuję zrboić sobie suwaczek tylko nei wiem ktory kod mam skopiować a myslalam, że to takie proste
najlepiej podaj nam jaki chcesz wygląd suwaczka to pomożemy

a co do TŻ-ta, przecież takie bierzmowanie można w jeden dzień załatwić tylko jakąś tam zgodę od swojego księdza wyciągnąć
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:37   #4316
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Wróciłam od fryzjerki i kosmetyczki i ogłaszam wszem i wobec moje potencjalne bankructwo. Ech, łudziłam się że może to mniej wyniesie a tymczasem:
fryzura próbna (w tym 3 uczesania) - 50 -60 zł,
uczesanie ślubne - 100zł,
makijaż - 60zł,
makijaż próbny - 30 zł,
parafina i manicure - 60 zł,
pomalowanie paznokci - to nie pamiętam ale chyba z 60 zł,
czyli sumarycznie 370 zł

Czy wy też macie takie wielkie ceny?
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:54   #4317
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjerki i kosmetyczki i ogłaszam wszem i wobec moje potencjalne bankructwo. Ech, łudziłam się że może to mniej wyniesie a tymczasem:
fryzura próbna (w tym 3 uczesania) - 50 -60 zł,
uczesanie ślubne - 100zł,
makijaż - 60zł,
makijaż próbny - 30 zł,
parafina i manicure - 60 zł,
pomalowanie paznokci - to nie pamiętam ale chyba z 60 zł,
czyli sumarycznie 370 zł

Czy wy też macie takie wielkie ceny?
ło matko
dobrze ze ja nie mieeszkam w wielkim miescie (oczywiscie sa plusy i minusy)
ja chyba z makijazem pojde na zywiol jak mi sie nie podoba to zmarze i jeszcze raz wymaluje niewiem u nas makijaz kosztuje 50 a probny chyba 30 a fryzurki tam gdzie ja chodze to tanie jak barszcz

ale to twoje uczesanie 100 to mnie troche przerazilo ja zazwyczaj za fryzurki tam place 15-30zl

zawsze sie zastamawiam jak sie im oplacic prowadzic zaklad skoro wszystko tak tanio ale ludzi maja bardzo duzo
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:59   #4318
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No właśnie nie wiem czy to jest dobra cena, zastanawiam się czy to nie jest drogo, teraz już sama nie wiem. Chciałam wszystko w jednym miejscu, a teraz to się głowię co dalej.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:13   #4319
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya o dzięki Ci piękne Poprzeglądam... Pozapisuję, które mi się podobają i dam płytkę fotografowi Niech wie jak ma pstrykać fotki A jak tam samopoczucie??? Mam nadzieję,że lepiej się czujesz A Wy dacie radę zobaczysz No mógł pracować i szukać roboty w tym czasie. Zawsze to qrczę ma się kasę...
Dark a po co Ty masz chudnąć do ślubu co??? Przecież szczupła jesteś! Ja ramiona mam spore i się tym nie martwię A żebyś Ty moje udziska widziała No ceny hmm... Jeszcze chyba nie jest tak źle... Ja nie robię próbnej fryzury. Z makijażem też nie wiem czy będę kombinować próbny. Szkoda mi kasy Więc fryz u mojej kuzynki no pewnie koło 40 zł-może i nie... Makijaż 50 i pazurki ok 50 zł. Popytaj jeszcze gdzie indziej.
Kuleczko kolega Siostry?
badziabadzia ale... normalnie bez komentarza dla takiego księdza! Chyba to Jego zas...ny obowiązek!
Renatko oj oj... Qrczę to widzę,że to poplątane u Was. Qrczę musicie jakoś dojść do porozumienia. Bo szkoda sobie nerwów psuć... Musicie spokojnie pogadać. Nie ma to jak szczera rozmowa Trzymam kciukasy
Ewcia bigos na winie? Ulalaaaaaa nie słyszałam o takowym Ja za bigosem nie przepadam

No i no i ... Dzięki za trzymanie kciuków... ALE......... Ale z tego nic Tydzień temu zadzwonili do mnie z PUPy I powiedzieli,że mają dla mnie ofertę pracy jako pomoc nauczyciela przedszkola i czy bym chciała przyjść pogadać z panią dyrektor przedszkola i że będzie parę osób i dyrektorka sobie wybierze kto ją interesuje.
I UWAGA!!!!!!!!!!
Za 900 zł-najniższą krajową-ma się być tak naprawdę sprzątaczką w tym przedszkolu. Niby pomoc nauczyciela ale... Ale ma się wysprzątać całe przedszkole, wymyć kible itd itp. Poza tym pomagać Babce-przedszkolance, no i jeszcze jako pomoc pani w kuchni. A i najlepiej jak masz wykształcenie pedagogiczne... Masz doświadczenie w pracy z dziećmi, poza tym musisz być uzdolniona artystycznie ale i mieć prawo jazdy i auto Co by dojeżdżać bez problemu No po prostu masakra. Na jednym stanowisku ma być osoba z 5 różnymi fachami! Chyba sobie żartują z ludzi!!!!!!!!!!!!! Wytypowała mnie ta cała pani dyrektor na jutro na spotkanie. Mnie i 5 innych dziewczyn. Ale mam w nosie! Z językiem na wierzchu nie będę latać i robić Im za parę osób i za taką kasę!!!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:21   #4320
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjerki i kosmetyczki i ogłaszam wszem i wobec moje potencjalne bankructwo. Ech, łudziłam się że może to mniej wyniesie a tymczasem:
fryzura próbna (w tym 3 uczesania) - 50 -60 zł,
uczesanie ślubne - 100zł,
makijaż - 60zł,
makijaż próbny - 30 zł,
parafina i manicure - 60 zł,
pomalowanie paznokci - to nie pamiętam ale chyba z 60 zł,
czyli sumarycznie 370 zł

Czy wy też macie takie wielkie ceny?
chyba nie tak źle
u mnie fryz 70zł z próbną
makijaż 50-70zł (próby nie robię)
na parafinę nie idę
ale chcę mikrodermabrazję a to coś koło 120zł
pewnie pazury też koło 100


Joasiunia
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.