Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 11:31   #3121
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
O fajnie, że trafiłam na profesjonalistkę
To powiedz mi-są różne rodzaje ofert RNS??Ja myślałam, że tylko jedna oferta-kazdy bank oferuje co innego, jeśli chodzi o RNS?
taaak i od wyboru zalezy czy dopłąta jest opłącalna. niektóre są dosłownie złodziejskie

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Zanka śliczne te koszlue
i wydają się praktyczne

może i ja się skuszę))
są małe rozmiary?
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:32   #3122
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
taaak i od wyboru zalezy czy dopłąta jest opłącalna. niektóre są dosłownie złodziejskie

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Zanka śliczne te koszlue
i wydają się praktyczne

może i ja się skuszę))
są małe rozmiary?
iwona
no ja wzięłam S/M
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:37   #3123
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Te koszule są w rozmiarze albo S/M albo L/XL i nie mogę się zdecydować... Najlepszy byłby M/L Ale chyba na L/XL się zdecyduję. Dziewczyny, a ile takich koszul muszę kupić do szpitala? 2? 3?
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:39   #3124
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
Aga to tym bardziej leć do gina na USG!!!
A myślisz,ze czemu ja latałam po 6-8 razy w miesiacu zanim miałam detektor?
Bo wczesniej miałam puste jajo płodowe,3 poronienia i w końcu obumarłą ciązę.
Ja mam fioła na tym punkcie jak i śmierci łóżeczkowej,dlatego moje zachowanie bardzo dziwi innych ludzi ale w dupie to mam.
Dzwoń i jedz do któregokolwiek a nawet na izbę przyjęć ale tam musisz sie liczyć z tym,ze nie od razu zdrobią USG a położą na oddział.

Zanka dziekuję
Na razie kupiłam tę:
http://moda.allegro.pl/koszula-nocna...453202818.html
i roz.S mimo,że noszę S-M ale koszule mają to do siebie,ze zwykle sa większe.Nie wiem jak tej firmy.
Oby tylko mi się cycki zmieściły bo to mój odwieczny problem jak coś jest odcinane pod biustem(dla mnie na połowie cyców).
w kwestii zdrowia nie ma co patrzec na innych i przejmowac sie ze okresla nas jako przewrazliwione panikary, trzeba reagowac, nie ma na co czekac, to czekanie tez wykancza psychicznie
i nie tylko ciaze mam na mysli, ale i caly szereg innych objawow ktore mamy w zyciu

my kilka lat walczylismy z choroba nowotworowa taty, dzieki szybkim reakcjom, dzieki szukaniu informacji w internecie, dotarlismy do najlepszych specjalistow i lekow chemii niestandardowej o ktorej cyklicznie jest glosno w mediach
tata od diagnozy zyl 9lat.. w tym 6lat bez nawrotu...
dokladnie dzisiaj mija rok od jego smierci [']
mial 61lat

smutne tematy poruszam ale dzis jest taki dzien... mysle o nim


**

nerola, to o tej koszuli jako "mutsy" pisalam
one sa znacznie drozsze, super okazje wypatrzylas
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:39   #3125
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
no ja wzięłam S/M
chorobcia a ile Ty masz wzrostu? wydaje mi się, że Ty krasnal jak ja (153)

któraś z Was mówiła o balerinkach
dziewczyny jest super oferta w HM na baleriny za 40 zł
ja kupiłam 9 par (2 dla mnie, 2 dla siostrzenicy, i po 2 dla 2 sióstr)
3 kolory: czarne, szare i pomarańczowe takie słoneczno-letnie

teraz czaję się na rudo-brązowe (wtedy nie było rozmairów)
buty sa klaczyne, z okragłym czybkiem, malutk akokardką, ze skórki
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:40   #3126
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
mój mały śpi nadal z Nami i nie wiem do kiedy będzie spał.
Nie wyobrażam sobie 3 miesięcznego dziecka śpiącego samego
Jakby dziecko zaczęło wymiotować czy cokolwiek to byś nawet nie słyszała
moze na innym pietrze jakby był to bym wymiotów nie usłyszała, ale gwarantuje, że wszystko usłyszysz! ja słysze jak mój nawet pierdzi ale ty masz juz jedno dziecko, wiec w sumie nie wiem, taki twardy masz sen? najdziwniejsze jest to ze jak wiem ze maz nie spi to mnie inc nie budzi, a jak wiem ze juz spi (nie wiem czasem ale to czuje) to budzi mnie kazde kaszlniecie, popiskiwanie przez sen, pociaganie nosem, a maly ma drzwi przymkniete od swojego pokoju (my mamy otwarte). i jeszcze cos - na sali poporodowej (czy jak to sie zwie - na oddziale po porodzie) to budzilam sie tylko na kwilenie swojego, a nie 6 innych (no mielismy wieloosobowe sale)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:40   #3127
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
Krakowianki i okoliczne mieszkanki) to może przyszła sobota lub niedziela przed południem??? 19-20.02??
zanim mężowie i tż zorganizują miłe zajęcia - godzinowo się dopasuję bo ja nie dzieciata to mi łatwiej
Ja w soboty pracuję do południa co prawda mąż teraz dopiero w sobotę wróci w południe bo ma służbę, ale niestety przez pracę odpada byłoby mi łatwiej w tygodniu... ale to zależy od reszty

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ciężarówki
Ja też bardzo poproszę o kciuki, dziś w samo południe. Idziemy z Kurczakiem oglądać się na USG genetycznym. Niby się nie martwię, ale wiecie jak to jest - jakiś niepokój zawsze się czai i zjada człowieka....
Zaciśnięte, trzymam!!!

Cytat:
Napisane przez aga267 Pokaż wiadomość
Ale mam do du**** dzien! nie mwiem jakies mam durne przeczucie ze cos sie dzieje nie tak ;.(( nie czuję objawów ciązy. [....]

Boję się a z drugiej strony nie chce sobie nic wkrecac.
Aga, na pewno wszystko będzie dobrze! nie denerwuj się na zapas. Wiem że to się łatwo mówi... może rzeczywiście idź gdzies dzisiaj jak masz możliwość?


Zanka, świetne te koszulki! też o takich pomyślę, jakieś zwykłe flanelowe mnie odstraszają troszkę.... nie chcę wyglądać jak własna mama

a co do spania, to popieram to co Babonik napisałaś Ja na razie twardo zakładam że maleństwo na pewno z nami w łóżku nie będzie spało, na początku najwyżej łóżeczko w sypialni, potem w swoim pokoiku, ale nie w naszym łóżku. Ciekawe czy wytrzymam w tym postanowieniu
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 11:44   #3128
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Te koszule są w rozmiarze albo S/M albo L/XL i nie mogę się zdecydować... Najlepszy byłby M/L Ale chyba na L/XL się zdecyduję. Dziewczyny, a ile takich koszul muszę kupić do szpitala? 2? 3?
ja miałam 2 ale mąż dokupił mi jeszcze jedną
szybko się brudzą jednak, mlekiem, odchodami poporodowymi zwłaszcza zaraz po porodzie
więc ja radzę przynajmniej 3
ja wezmę od mamy jeszcze jedną starą koszulę
bo u nas jest tak, jak przyjeżdża się na porodówkę to ubiera się w swoją koszulę, do akcji porodowej ma się tą swoją, potem tuż przed akcją dostaje się koszulę szpitalną
po porodzie znów przebiera się w swoją
no i ta pierwsza koszula po porodzie ma najgorzej, jak się w sumie leży bez majtek tylko z podkładem między nogami to można łatwo się ubabrać a jednak żal nowa piękną koszulę ubrudzić
potem idzie się umyć, ubiera się nową czystą koszule i majtki poporodowe to już trzymają ten podkład na miejscu
polecam również kupić podkłady na łóżko

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
chorobcia a ile Ty masz wzrostu? wydaje mi się, że Ty krasnal jak ja (153)

któraś z Was mówiła o balerinkach
dziewczyny jest super oferta w HM na baleriny za 40 zł
ja kupiłam 9 par (2 dla mnie, 2 dla siostrzenicy, i po 2 dla 2 sióstr)
3 kolory: czarne, szare i pomarańczowe takie słoneczno-letnie

teraz czaję się na rudo-brązowe (wtedy nie było rozmairów)
buty sa klaczyne, z okragłym czybkiem, malutk akokardką, ze skórki
iwona
152 aż

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Filip od początku spał w łóżeczku, dopiero jak miał problemy z zębami jak zaczęły wychodzić to te nasze noce stały się pokopane
budził się z płaczem kilka razy w nocy, czasem lądował u nas w łóżku
ale starałam się go uspokoić żeby został w łóżeczku
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:47   #3129
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

[QUOTE=Kolina;24989058]w kwestii zdrowia nie ma co patrzec na innych i przejmowac sie ze okresla nas jako przewrazliwione panikary, trzeba reagowac, nie ma na co czekac, to czekanie tez wykancza psychicznie
i nie tylko ciaze mam na mysli, ale i caly szereg innych objawow ktore mamy w zyciu

my kilka lat walczylismy z choroba nowotworowa taty, dzieki szybkim reakcjom, dzieki szukaniu informacji w internecie, dotarlismy do najlepszych specjalistow i lekow chemii niestandardowej o ktorej cyklicznie jest glosno w mediach
tata od diagnozy zyl 9lat.. w tym 6lat bez nawrotu...
dokladnie dzisiaj mija rok od jego smierci [']
mial 61lat

smutne tematy poruszam ale dzis jest taki dzien... mysle o nim

;(((
za 10 dni mija 1,5 roku od odejścia Mojej Mamci;(((
ja sobie tłumacze, że patrzą z góry i nie chcą widzieć nas smutnych;(

i się poryczałam;(
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:47   #3130
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja miałam 2 ale mąż dokupił mi jeszcze jedną
szybko się brudzą jednak, mlekiem, odchodami poporodowymi zwłaszcza zaraz po porodzie
więc ja radzę przynajmniej 3
ja wezmę od mamy jeszcze jedną starą koszulę
bo u nas jest tak, jak przyjeżdża się na porodówkę to ubiera się w swoją koszulę, do akcji porodowej ma się tą swoją, potem tuż przed akcją dostaje się koszulę szpitalną
po porodzie znów przebiera się w swoją
no i ta pierwsza koszula po porodzie ma najgorzej, jak się w sumie leży bez majtek tylko z podkładem między nogami to można łatwo się ubabrać a jednak żal nowa piękną koszulę ubrudzić
potem idzie się umyć, ubiera się nową czystą koszule i majtki poporodowe to już trzymają ten podkład na miejscu
polecam również kupić podkłady na łóżko

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------


152 aż

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Filip od początku spał w łóżeczku, dopiero jak miał problemy z zębami jak zaczęły wychodzić to te nasze noce stały się pokopane
budził się z płaczem kilka razy w nocy, czasem lądował u nas w łóżku
ale starałam się go uspokoić żeby został w łóżeczku
Dzięki, no to kupię 3
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:48   #3131
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

powoli was nadrabiam, \\kurcze wy juz macie wiekszosc kupione a ja nic nowego, ani do szpitala ani malusza, maluszkowi bede kupowac dopiero na sam koniec ciązy ale musze moze juz kupic sobie koszule, papcie itp w razie czego...
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 11:49   #3132
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Nie no dziewczyny
Obejrzałam Wasze ubranka, zdjęcia, brzuszki i oczy mi przeciekają(a propo tego oczy mi przeciekają, to chodzi o to, że kiedyś tak było w jakiejś bajce, że chłopczyk płakał, a jakaś wróżka, nimfa, czy coś takiego mówi, o oczy Ci przeciekają), ale super naprawdę dziecko to skarbiknie mogę się doczekać swojej kruszyny i mam nadzieję, że będziemy dobrymi rodzicami
Dzisiaj konczę wcześniej pracę, bo załatwiam jeszcze służbowe sprawy na mieście i zalecę do lumpka, jeszcze mam nadzieję, że znajdę coś fajnego

Co do naszego mieszkanka, to z każdym dniem jestem w nim coraz bardziej zakochana, chociaż od tamtej pory nie byliśmy już w nim. Wydrukowałam dzisiaj przedwstępną umowę kupna mieszkania, niewiem, czy dzisiaj nie zadzwonimy do tego faceta, żeby się umowić na jutro na podpisanie takiej umowy wraz z zadatkiem, żeby nam nie uciekło...a kredytem będziemy sie zajmować po podpisaniu tejże umowy.

Bym zapomniała ZMALOWANA jesteś BOSKA i bardzo sexi w tych wloskach, zyskalaś pazura
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:50   #3133
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Ileż razy słyszałam od rodziny po co latam na wizyty,po co podtrzymuję ciaze,nawet teraz tata pytał mile razy w msc. chodzę do gina-mówię,że raz,to już powiedział,ze powinnam co 3 miesiace.
Zapytałąm czy daje mi kasę na to,nie,no to wara.
Ale on w ogóle nie chce tej małej-tylko co on ma do chcenia.

Mówicie,ze okazja z tą koszulą?
Fajnie,to będę miała na 2-3 dobę bo szkoda trochę a mam 3 inne więc akurat do plamienia.

U nas podkłady na łóżko są wymagane na drugą dobę już i podkłady do majt też.
Głupio patrzą.Dlatego ja od razu już miałam swoje.To samo z pampersami,tetrami,rozkie m nawet.
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:52   #3134
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Moja pani doktor też powiedziała że mam bardzo dobre wyniki i gdyby byla inna pora roku i świeże warzywka na targu to spokojnie nie trzeba witamin w tabletkach

Dziękuję za odpowiedź Chyba tylko Ty zauważyłaś moje pytanie. Kurcze, więc chyba kupię sobie jakieś witaminki i będę łykać, najwyżej doktorowi nic nie powiem, żeby nie myślał, że mu nie ufam
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:52   #3135
BABONIK
Zadomowienie
 
Avatar BABONIK
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: za siedmioma górami ...
Wiadomości: 1 423
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
Och, no i humor zwalony do końca dnia.
no wiesz jak to mamy...wolałyby w domu, w swoim kościele, ugotwac obiadek...no wiesz... nie martw się

Cytat:
Napisane przez Stapelka Pokaż wiadomość
Krakowianki i okoliczne mieszkanki) to może przyszła sobota lub niedziela przed południem??? 19-20.02??
zanim mężowie i tż zorganizują miłe zajęcia - godzinowo się dopasuję bo ja nie dzieciata to mi łatwiej

trzymam za podglądanie jutro
mi też byłoby się łatwiej spotkac w tygodniu.Aania też.Aga w ten weekend co wpisałaś wybiera się do Wiśnicza... a jak Ty Stapelka w tygodniu, o której kończycie pracę-Aga Ty też?a Zasada??

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
kupiłam jeszcze trzy koszule do szpitala
3 w sumie fajnie,ja nie mam aż tyle kasy,kupię chyba jedna,drugą mam jeszcze po poprzednim porodzie,mnie do CC i tak na golaska wezmą ale bardzo ładne te koszule.

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Jak tż to zobaczył, to mówi- zamawiaj! Ja na niego wielkie oczy. Przecież nie znamy płci, imienia? Na co on- ...aaaa no tak- to zamówimy później.


Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
czy ktoras sie orientuje czy szafy typu komandor mozna przesuwac?
raczej nie są mocowane do ścian,jeśli masz boki i plecy to na pewno da się ją przesunąc.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Bobaniku, popieram całym sercem. To tez mój ideał postępowania i zamierzam tak zrobić...
no to trzymam za zrealizowanie postanowień,niektóre mamy są za wrażliwe /lub za leniwe/ i tak jakoś ciężko im dzidziusia zostawic.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
mój mały śpi nadal z Nami i nie wiem do kiedy będzie spał.
Nie wyobrażam sobie 3 miesięcznego dziecka śpiącego samego
Jakby dziecko zaczęło wymiotować czy cokolwiek to byś nawet nie słyszała
po 1. elektroniczna niania i monitor oddechu
po 2 . tak jak Monia pisze,teraz bez niani nawet najcichszy pierd słyszę

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile takich koszul muszę kupić do szpitala? 2? 3?
ja biorę 2


Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
moze na innym pietrze jakby był to bym wymiotów nie usłyszała, ale gwarantuje, że wszystko usłyszysz! ja słysze jak mój nawet pierdzi ale ty masz juz jedno dziecko, wiec w sumie nie wiem, taki twardy masz sen? najdziwniejsze jest to ze jak wiem ze maz nie spi to mnie inc nie budzi, a jak wiem ze juz spi (nie wiem czasem ale to czuje) to budzi mnie kazde kaszlniecie, popiskiwanie przez sen, pociaganie nosem, a maly ma drzwi przymkniete od swojego pokoju (my mamy otwarte).)
racja

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
a co do spania, to popieram to co Babonik napisałaś Ja na razie twardo zakładam że maleństwo na pewno z nami w łóżku nie będzie spało, na początku najwyżej łóżeczko w sypialni, potem w swoim pokoiku, ale nie w naszym łóżku. Ciekawe czy wytrzymam w tym postanowieniu
za wytrwałośc




a ja w końcu zrobiłam pierwszy zakup http://allegro.pl/show_item.php?item=1450126044 świetnie się u córki sprawdzały takie pajacyki cena dosc niezła,już się nie mogę doczekac jak przyjdą
__________________
ukochana córcia


Nikoś już z nami
BABONIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:54   #3136
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
fajne te literki ale gdzie ja bym je powiesila?
czy ktoras sie orientuje czy szafy typu komandor mozna przesuwac?
Ja planuje literki nad łóżeczko. Co do komandora to raczej sa nieprzesuwalne, bo przeciez sa robione albo do sciany (jednej badz 2) albo wolnostojąca ze scianami, ale one tez sie musza trzymac i sa przysznowane do sufity/podlogi. Raczej powinno sie dac zdemontowac i ustawic gdzie indziej, ale latwe to nie bedzie.

Cytat:
Napisane przez aga267 Pokaż wiadomość
mam durne przeczucie ze cos sie dzieje nie tak
Lepiej idz sprawdzic dla swietego spokoju.
Ja tez nie czuje ruchow, samopoczucie tez mam niezle, wogle od poczatku nie mam "typowych" ciążowych objawów, ale staram sie nie fazowac..
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:54   #3137
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Współczuję Wam dziewczyny śmierci rodziców, coś strasznego, nawet nie chcę sobie tego wyobrażać
Ja bez swoich żyć nie potrafię, jak nie ma ich blisko mnie, to codziennie rozmawiamy.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:55   #3138
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

monia ja mam mocny sen a mój M to już wogóle śpi jak kamień mały jak się obudzi w nocy i coś chce to Nas maskotkami rzuca

też muszę piżamy kupić.Do porodu chyba kupię taki dłuższy tshirt
jeszcze szlafrok muszę kupić .
Chyba kupię 2 jedną wezmę z domu jakąś starą i ją po porodzie założe.Bo nie wiem czy bedę na tyle głupia aby się znowu sama kąpać.Chyba że M mi na porodówce pomoże się wykąpać
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:04   #3139
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
monia ja mam mocny sen a mój M to już wogóle śpi jak kamień mały jak się obudzi w nocy i coś chce to Nas maskotkami rzuca

też muszę piżamy kupić.Do porodu chyba kupię taki dłuższy tshirt
jeszcze szlafrok muszę kupić .
Chyba kupię 2 jedną wezmę z domu jakąś starą i ją po porodzie założe.Bo nie wiem czy bedę na tyle głupia aby się znowu sama kąpać.Chyba że M mi na porodówce pomoże się wykąpać
A to nie można sie samemu kąpać?Jak to jest
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 12:06   #3140
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
chorobcia a ile Ty masz wzrostu? wydaje mi się, że Ty krasnal jak ja (153)

któraś z Was mówiła o balerinkach
dziewczyny jest super oferta w HM na baleriny za 40 zł
ja kupiłam 9 par (2 dla mnie, 2 dla siostrzenicy, i po 2 dla 2 sióstr)
3 kolory: czarne, szare i pomarańczowe takie słoneczno-letnie

teraz czaję się na rudo-brązowe (wtedy nie było rozmairów)
buty sa klaczyne, z okragłym czybkiem, malutk akokardką, ze skórki
iwona
Uwielbiam H&M

ale u nas dopiero w ok. sierpnia otwierają, mogłabym powiedzieć szwagierce, zeby mi w wawce kupiła, ale z moimi niewymiarowymi stopami to w ciemno nie bardzo

Też myśle nad tymi koszulami, do tego musze sobie kupić taki szlafroczek bawełniany do szpitala, bo mam tylko taki na zime.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:12   #3141
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Uwielbiam H&M

ale u nas dopiero w ok. sierpnia otwierają, mogłabym powiedzieć szwagierce, zeby mi w wawce kupiła, ale z moimi niewymiarowymi stopami to w ciemno nie bardzo
Ostatnio czytałam ze juz dach montowali i od lutego oddaja lokale najemncą i będe już rmontować i koło maja planuja otwarcie. Mam nadzieję ze się wyrobia i że tym razem H&M bedzie większy
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:15   #3142
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Chyba tylko Ty zauważyłaś moje pytanie. Kurcze, więc chyba kupię sobie jakieś witaminki i będę łykać, najwyżej doktorowi nic nie powiem, żeby nie myślał, że mu nie ufam
Zauważyłam bo obie mamy dobre wyniki witaminki możesz kupić i przyznać sie lekarzowi chyba nie będzie zly a zreszta jak napisałam wcześniej teraz te wszystkie warzywka są badziewiate
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:16   #3143
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

oliweczka - mozna sie samemu po porodzie kąpać, ale ja np. do łązienki nei doszłąm bo siedzac na łóżku zemdlałam ma sie ten dar... to w 1 dobie po mialam takie zawroty, ze zmeczenia, głodu i wogóle... adrenalina. dopiero po 2-3h snu (dzieki ze maly byl na neonatologii bo bym nie pospała!) moglam jakos dzialac. moze dlatego ze w nocy rodzilam (9h, luzik tylko to niewyspanie...) i cala noc bezsenna

koszule mam, ale szlafrok chyba jakis kupie. mam wporawdzie mężowski, a że maz patyczak to w poprzedniej ciazy nosilam jego. moze przy nim zostane... tzn. przy szlafroku, nie mezu tzn. przy mezu tez zostane
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2011-02-10 o 12:18
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:16   #3144
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Kąpać mozesz sie sama ale idzie jak łamadze.
Ja zgięta w pół a nie daj |Boze jak mi coś spadło.Poza tym słabo jak cholera,we łbie sie kręci.
Zwykle czekałam na T.,zeby sie wykąpać ale czasem musiałam 4 razy isć a jego nie było.

Współczuję smierci rodziców.
Mój prawdziwy ojciec zmarł parę lat temu od alkoholizy-miał 52 lata.

Właśnie teraz mam ułatwienie-monitor oddechu i nianię z kamerą,wiec całkiem możliwe,ze mała będzie spała w łóżeczku.
Choć na początku ze mną na bank bo nie jest fajnie z bólami i jeszcze z zapaleniem rany podnosić kilkanaście razy dziecię do cyca czy przewijania a do tego po każdym karmieniu odbijanie.
Takze łóżeczko i kojec jak najbardziej ale nie na noc.

Mój Krystian jak mnie budzi to puka
W głowę mi robi puk,puk i wkłada palca do mojego nosa i ciagnie jak na haczyku.
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:26   #3145
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
taaak i od wyboru zalezy czy dopłąta jest opłącalna. niektóre są dosłownie złodziejskie

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Zanka śliczne te koszlue
i wydają się praktyczne

może i ja się skuszę))
są małe rozmiary?
iwona
Dzięki za odp

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
oliweczka - mozna sie samemu po porodzie kąpać, ale ja np. do łązienki nei doszłąm bo siedzac na łóżku zemdlałam ma sie ten dar... to w 1 dobie po mialam takie zawroty, ze zmeczenia, głodu i wogóle... adrenalina. dopiero po 2-3h snu (dzieki ze maly byl na neonatologii bo bym nie pospała!) moglam jakos dzialac. moze dlatego ze w nocy rodzilam (9h, luzik tylko to niewyspanie...) i cala noc bezsenna

koszule mam, ale szlafrok chyba jakis kupie. mam wporawdzie mężowski, a że maz patyczak to w poprzedniej ciazy nosilam jego. moze przy nim zostane... tzn. przy szlafroku, nie mezu tzn. przy mezu tez zostane
Do omdleń, to ja też pierwsza, więc pewnie tez nie dam rady sama, ale cóż, od czego się ma męża??Niech pomaga chłopaczyna
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:26   #3146
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

ja dostałam po porodzie narkozę jak się obudziłam to nie wiedziałam gdzie jestem
położna zawiozła mnie do pokoju i mówiła że jak będę się chciała myć to mam ją zawołać.Ale oczywiście poszłam sama.Ale byłam słaba na maksa myślałam że podrodze się przewrócę.Laski z pokoju strasznie mnie wyzywały
Ja urodziłam o 10 rano ok 11 byłam po narkozie.A jechałam o 24.Więc całą noc nie spałam

Cieszę się że w tym szpitalu nie ma się dziecka przy sobie ani nie ma odwiedzin są sali.Bo można porządnie się wyspać.


dziewczyny a czy mojego synka wpuszczą do szpitala do mnie?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:32   #3147
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Zanka poprawiłaś mi dzisiaj humor Kobieta zawsze jak sobie coś kupi to ma lepszy humor Kupiłam sobie 3 te koszule: niebieską, szarą z białym i jasny fiolet Już zrobiłam za nie przelew, a poza tym wchodząc na konto żeby zrobić przelew zobaczyłam, że wypłata mi dzisiaj wpłynęła i to jakaś większa niż przed ciążą o jakieś 100 zł
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:36   #3148
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

dziewczyny ja uciekam obiad robić
dzisiaj mnie naszło na kopytka więc mam co robić.Muszę jeszcze mięsko usmażyć
do później
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:37   #3149
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
oliweczka - mozna sie samemu po porodzie kąpać, ale ja np. do łązienki nei doszłąm bo siedzac na łóżku zemdlałam ma sie ten dar... to w 1 dobie po mialam takie zawroty, ze zmeczenia, głodu i wogóle... adrenalina. dopiero po 2-3h snu (dzieki ze maly byl na neonatologii bo bym nie pospała!) moglam jakos dzialac. moze dlatego ze w nocy rodzilam (9h, luzik tylko to niewyspanie...) i cala noc bezsenna

koszule mam, ale szlafrok chyba jakis kupie. mam wporawdzie mężowski, a że maz patyczak to w poprzedniej ciazy nosilam jego. moze przy nim zostane... tzn. przy szlafroku, nie mezu tzn. przy mezu tez zostane
miałam tak samo, jeszcze mi tak cukier poleciał w dół że mdlałam
dopiero na siłę ciastko zjadłam i jakoś doszłam do łazienki
też rodziłam w nocy, 12h 30min
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:40   #3150
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Oszalałyście czy jak ? Miałam awarie netu od wczoraj i tyle stron do nadrobienia, ożesz w morde
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.