Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 11:14   #391
joancz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Byłam jakieś 2 miesiące temu w Davinessie u Agnieszki Jaśko; jestem bardzo zadowolona ze ścięcia. Czy któraś z Was ma może do niej numer telefonu bo niestety już tam nie pracuje ...
Dzięki z góry
joancz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:38   #392
PILHA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

WITAJCIE'
JA TEZ BYLAM STRASZNIE ZADOWOLONA Z FRYZURKI I KOLORYZACJI AGNIESZKI JASKO:jupi: JEST REWELACYJNA'
WCZORAJ BYLAM U NIEJ ZNOWU JAK ZWYKLE SIE NIE ZAWIODLAM MAM WSPANIALA FRYZURE I PIEKNY KOLOREK
PRZNIOSLA SIE DO FREE STYLE STUDIO NA UL. STRADOMSKA 15
TEL .12 426 17 00'
CALUSKI WSZYSTKIM
PILHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 15:32   #393
czarownicafromvenus
Raczkowanie
 
Avatar czarownicafromvenus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: za gora, za lasem
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja chodze do pana pawla do davinessu i tez jestem zadowolona
czarownicafromvenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 07:03   #394
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziewczyny zamieśćcie fotki nowych fryzurek
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 11:50   #395
Tygrynio
Raczkowanie
 
Avatar Tygrynio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: dobry fryzjer stylista kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Zgodze sie.Naprawde swietnie dobiera fryzurki i genialnie scina wlosy
Odkopałam stary wątek, bo właśnie szukam fryzjera.
A jakiej ceny mogę spodziewać sie w Trendy za ścięcie długich włosów?
I czy rzeczywiście dobra tam jest tylko p.Agnieszka?
Tygrynio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 20:51   #396
kleszcz81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ile kosztuje obcięcie w salonie Free style?
kleszcz81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:42   #397
PILHA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

STRZYZENIE PLUS MODELOWANIE 55ZL CHYBA ALE WEJDZ SOBIE NA WWW.FREESTYLESTUDIO.PL I TAM SIE DOWIESZ

POZDRAWIAM
PILHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 13:44   #398
magda_ga7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jeszcze raz gorąco polecam Magde z salonu Michel Caruso na ul Rusznikarskiej Deptak 7.Jest swietna. Ceny nie sa niskie ale tez nie wysokie ciecia od 50 do 60 zl.Polecam.
magda_ga7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 09:29   #399
anika661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Smile Dot.: fryzjer - stylista Kraków

niestety p. klaudiusz juz nie pracuje na stradomskiej. czy moze mi ktos powiedziec jak mozna sie z nim teraz skontaktowac.
anika661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 06:22   #400
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Cytat:
Napisane przez anika661
niestety p. klaudiusz juz nie pracuje na stradomskiej. czy moze mi ktos powiedziec jak mozna sie z nim teraz skontaktowac.
Klaudiusz już od dawna nie pracuje na Stradomskiej - dla zainteresowanych podaję do niego komórkę: 506 951 828 - najlepiej samej zadzwonić i dowiedzieć się co i jak
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 06:28   #401
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: fryzjer kraków

aja polecam ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2539880
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 06:34   #402
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez magda_ga7
Jeszcze raz gorąco polecam Magde z salonu Michel Caruso na ul Rusznikarskiej Deptak 7.Jest swietna. Ceny nie sa niskie ale tez nie wysokie ciecia od 50 do 60 zl.Polecam.
aja polecam wątek o Klaudiuszu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2539880, opinie mówią same za siebie
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 20:09   #403
tyreczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: fryzjer kraków

a ja dziefczynki polece Wam salon nowo otwarty na os.Kalinowym 12 a o nazwie "balwierz", przystępne ceny, profesjonalne kosmetyki i super fryzjerka
tyreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:00   #404
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja dla odmiany NIE POLECAM Agnieszki Jaśko z salonu Freestyle na ul. Stradom 15. Poszłam do niej zachęcona opiniami wizażanek Miałam długie, zdrowe, kręcone włosy, a ona nawet nie spytała, czego JA oczekuję, tylko zaczęła mi je szarpać i wycinać, aż wyglądałam jak oskubana kura. W końcu ze łzami w oczach zerwałam się z fotela! Stylistka z niej kiepska - więcej do niej na pewno nie pójdę!

Za to BARDZO POLECAM Dawida z salonu ILUSION na Dietla Po pierwsze jest szalenie miły, bardzo zależy mu na zadowoleniu klienta, widziałam zresztą kilka fryzur zrobionych przez niego (męskich i damskich) i wszystkie były rewelacyjne.

Edytowane przez VioletJewel
Czas edycji: 2008-05-30 o 16:13
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:03   #405
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Cytat:
Napisane przez edi75
Klaudiusz już od dawna nie pracuje na Stradomskiej - dla zainteresowanych podaję do niego komórkę: 506 951 828 - najlepiej samej zadzwonić i dowiedzieć się co i jak
Słyszałam, że Klaudiusz jest specjalistą od krótkich fryzur. Czy to prawda?

Ja polecam stylistkę-fryzjerkę Agnieszkę Jaśko z Freestyle na ul. Sradom 15. Fajnie i stylowo skróciła moje bardzo długie włosy.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:41   #406
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja mogę polecić salon Camille Albane na Karmelickiej chodze juz mam od roku i za kazdym razem jestem zadowolona z rezultatów. Nie mam uklubionej fryzjerki, obcina mnie praktycznie za kazdym razem inna ale zawsze wychodzi ok. Cena dosc wysoka - ostatnio zaplacilam 65 zl za podciecie, ale mysle ze warto
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 14:32   #407
noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Lightbulb Wiecie gdzie w Krakowie pracuje Tomek z Ludwiga z Gliwic??????

Chcialabym sie dowiedziec gdzie pracuje Tomek (jak w temacie), bo teraz mieszkam w Krakowie i chcialabym sie do niego udac zeby zmienic fryzure
Mam nadzieje, ze ktos bedzie wiedzial...:con fused:
noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 19:28   #408
amikatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 47
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Malena
Byłam w ostatni wtorek. Na Galla, tak jak pisałam wcześniej. Obcięta zostałam super !!! Najlepsza fryzura jaką dotychczas miałam. Wszyscy są zachwyceni Dodatkowo włosy bardzo dobrze sie układają, nawet jak ich wogóle nie układam A jak je układam to wystarczy kilka chwil podkręcania na szczotce i fryzurka wygląda jak z żurnala Zamieszczę fotki tylko nie teraz bo nie mam czasu. A dodam, ze byłam tam po raz 3 i wcześniej tez było fajnie, ale zgodnie z moimi pomysłami. Teraz się za wiele nie wtrącałam, pani fryzjerka zrobiła to co uznała za stosowne do mojej twarzy i moich włosów (już wczesniej chciała, ale ja "nie bo grzywka tak, a włosy chce tak ..." ble ble ble ) i miała świętą rację. Straciłam ok. połowy dlugości, ale efekt jest super (bo ja zawsze krzyczałam "nie za dużo, że by nie były za krótkie", a tu psikus - w krótszych mi lepiej ) Polecam panią Ewę

EDIT: Sama podkreślałam, żeby pisać ceny, a nie napisałam. Już się poprawiam. Strzyżenie bez mycia - 28 zł, a jak z myciem to chyba tyle samo? albo niewiele więcej. Ja zapłaciłam 28zł za strzyżenie bez mycia i bez modelowania, bo nie lubię jak mi modelują włosy - zawsze jak mi wymodelują wracam do domu i myję bo wtedy wiem co tak naprawdę mam na głowie
Kosmetyków używają firmy Keune. Bardzo dobre.
A jaki jest numer telefonu do tego salonu???? Plosie o szybką odpowiedź... a trzeba sie zapisywac???
amikatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 20:16   #409
noire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czy ktoras z Was byla moze u fryzjera, ktory nazywa się Tomasz Marut?Jesli tak to gdzie on pracuje????Staram sie go znalezc w Krakowie...ale jakos mi nie wychodzi. Bede wdzieczna za kazda wskazowke P
noire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 22:05   #410
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

3 raz byłam w Margo na na skrzyżowaniu Krowoderskiej i Szlaku. p. Ula gdy robiłam sobie grzywkę ścieła mnie super. Za drugim razem niewiele zmieniła - wziela tyle samo. Teraz - znów tak jakby na odwal się i dalej ta sama cena.

Jednak polecam p. Ulę właśnie jeżeli robicie jakąś innowację - grzywkę czy inną większą zmianę. Przykłada sie wtedy i robi fajną, ciekawą fryzurkę. Ale jeśli chodzi o poprawki czy małe cieniowanie to niestety na drugi dzień tak jakby efektu brak. Ścięcie ok. 50 zł.
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:32   #411
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Myslicie ze u fryzjera na Galla trzeba sie najpierw umówić, czy można isc ot tak z "ulicy"?? Chodzi mi dokładnie o czas do połódnia w nastepnym tygodniu, bo w koncu zaczyna sie rok szkolny to moze nie bedzie wiele osób?! Jak myslicie??

Poza tym sądzicie, że skoro nie wiem co chce na głowie to mi cos doradza??
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:31   #412
ssabin81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez syl_via Pokaż wiadomość
czesc!
Ja polecam z czystym sumieniem salon fryzjerski na Miechowskiej, boczna Czarnowiejskiej i Reymonta. Salon Paulina - i polecam tylko włascicielke Pania Pauline, super babka i zna sie na rzeczy. Prosilam tu na forum o dobranie fryzurki ale ja tam bylam ostatnio i wlasnie przypadkiem trafilam na P.Pauline, usiadlam na fotelu a ona pyta jak chce sciac. Nie mialam zadnego pojecia jak. A ona od razu mowi jaka masz linie twarzy co ci pasuje i do roboty. Efekt byl rewelacyjny, sama bym sie nie spodziewala a i po wizycie wloski sie trzymaly bez wiekszego modelowania, bo jak wlos jest dobrze sciety to sam sie uklada.
Wiec goraco polecam, ja byla zadowolona i na pewno w przyszlym tygodniu tam sie wybieram.
REWELACJA.
A ceny ---------- niskie, sciecie na mokro z modelowaniem jakies niecale 30 zl.
Dziękuję za radę i również gorąco polecam!! Po prostu rewelacja i pelen profesjonalizm, za sciecie bez mycia zaplacilam 17 zl (!!!!) a efekt niesamowity!!!! Plus przemila obsluga. Na pewno bede tam wracac!!
ssabin81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 10:37   #413
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja we wtorek byłam na Galla i powiem szczerze, że nawet jestem zadowolona z tego co mam na głowie. A to i tak sukces bo zwykle po wizycie u fryzjera ryczalam przez kilka dni (wiem głupia jestem )
Zapłaciłam 30 zł za ściecie i modelowanie bez mycia
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:20   #414
hanyseq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 36
Dot.: kraków, katowice - salon joico?

Naturalnie, że wiem Salon Joico w Katowicach jest przy ul.Fliegera 5, to jest w okolicach AWFu. Mają tam absolutnie wszystkie produkty i robią wszystkie możliwe zabiegi, gdyż fryzjer, który tam pracuje (Łukasz) jest szkoleniowcem joico, także chyba w sumie nawet wie co robi z tymi produktami. Najfajniejszą rzeczą, na którą w chwili obecnej odkładam jest zabieg chemicznego prostowania włosów Joico właśnie. Co prawda włosy pzrez kilka dni śmierdzą jakby siarką ale zapach znika a efekt rewelacyjny utrzymuje się baaaardzo długo. Moje 2 koleżanki to robiły i rezultaty są rewelacyjne
hanyseq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 14:34   #415
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
Ja również bardzo polecam panią Agnieszkę Jaśko z salonu Freestyle na ul. Stradom 15. Poszłam do niej zachęcona opiniami wizażanek, miałam długie do pasa włosy i efekt z początku zszokował mnie- panią Jaśko poniosła inwencja twórcza i mocno je wycieniowała i skróciła Ale teraz, gdy pierwszy szok minął, jestem bardzo zadowolona, bo zrobiła mi ładną, nowoczesną i kobiecą fryzurkę, biorąc przy tym pod uwagę moje sugestie, rodzaj moich włosów i dopasowanie do urody. Fryzura z moją niewielką pomocą układa się jak tuż po wyjściu z salonu. Trzeba przyznać, że pani Agnieszka jest bardzo miła i dba o klienta, a co najważniejsze-zna się na rzeczy! Atmosfera w salonie też OK. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam!
Ile kosztuje podcięcie włosków w tym salonie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 14:03   #416
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Obcięcie krótkich włosów kosztuje 50 lub 55 zł. Ja za Agnieszką podążam od salonu do salonu
usiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 14:13   #417
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez usiak Pokaż wiadomość
Obcięcie krótkich włosów kosztuje 50 lub 55 zł. Ja za Agnieszką podążam od salonu do salonu
To chyba też się tam wybiorę Kiedyś wybrałam się do Neo specjalnie dla p. Agnieszki, ale zraziła mnie tamtejsza higiena ręcznik, jakim mi wycierała włosy miał chyba 100 lat i do tego zapłacilam za to 64 zł Teraz chodzę, do Camille Albane, ale ostatnio podnieśli cenę, więc chyba poszukam czegoś nowego
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 15:06   #418
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez usiak Pokaż wiadomość
Obcięcie krótkich włosów kosztuje 50 lub 55 zł. Ja za Agnieszką podążam od salonu do salonu

Ja tak samo, od 4 lat niezmiennie
Za obcięcie włosów do ramion zapłaciłam 55zl.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:25   #419
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
To chyba też się tam wybiorę Kiedyś wybrałam się do Neo specjalnie dla p. Agnieszki, ale zraziła mnie tamtejsza higiena ręcznik, jakim mi wycierała włosy miał chyba 100 lat i do tego zapłacilam za to 64 zł Teraz chodzę, do Camille Albane, ale ostatnio podnieśli cenę, więc chyba poszukam czegoś nowego
Tam, gdzie p. Agnieszka pracuje teraz (tj. Freestyle), używają jednorazowych ręczników.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 10:21   #420
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam!
Polecam wszystkim wizażankom nowy salon: "Stylownia" na ul. Miłkowskiego (Ruczaj), pracuje tam Klaudiusz o którym już kiedyś tu pisałam (i nie tylko ja). Myślę, ze warto tam zajrzeć, bo jest tam nie tylko fryzjer, ale i sklepik z fajnymi ubraniami i wizaż. Słyszałam, że ostatnio mają promocję - do każdej nowej fryzury-makijaż gratis Zainteresowanych odsyłam do strony: www.stylownia.pl
Pozdrawiam!
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.