TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV 2010 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 15:04   #1621
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

W Ustawie z 23.01.2003 o powszechnym ubezpieczeniu w Narodowym Funduszu Zdrowia, Art. 197 jest napisane, że
"Świadczenia zdrowotne:
1) związane z ciążą, porodem i połogiem,
2) dzieciom do ukończenia 18 roku życia
- są udzielane bezpłatnie niezależnie od uprawnień z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego"
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:19   #1622
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

jeszcze jest taka;
http://allegro.pl/lodowka-turystyczn...471183288.html
i taka:
http://allegro.pl/lodowka-turystyczn...480531141.html
http://allegro.pl/lodowka-turystyczn...476173159.html
http://allegro.pl/lodowka-turystyczn...476773909.html
No juz wiecej nie zameczam;
chcialabym cos malutkiego, porecznego ewentualnie i co bedzie porzadnie chlodzilo i czego nie trzeba co chwile ladowac i co nie padnie po krotkim czasie uzytkowania; poradzcie tez co do sprzedawcy; Plis pomozcie, bo na GWALT potrzebna;


---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
W Ustawie z 23.01.2003 o powszechnym ubezpieczeniu w Narodowym Funduszu Zdrowia, Art. 197 jest napisane, że
"Świadczenia zdrowotne:
1) związane z ciążą, porodem i połogiem,
2) dzieciom do ukończenia 18 roku życia
- są udzielane bezpłatnie niezależnie od uprawnień z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego"
No i dziekuje, notuje, przytaczam

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

czy szczepionka Infanrix quinta- (6 w 1, + hepa) jest platna w Pl?

Edytowane przez cigi
Czas edycji: 2011-03-04 o 15:16
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:23   #1623
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
czy szczepionka Infanrix quinta- (6 w 1, + hepa) jest platna w Pl?
jest płatna, jakoś ponad 300 zł kosztuje już nie pamiętam dokładnie ile
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:24   #1624
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
no i najlepiej, po jakims czasie powinno zniknac, tylko dawaj sporo, ja zostawiam basi taka warstewke;

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


czekaj Iza, bo nie zalapalam....Bo ja myslalam, ze wlasnie nie musi miec zadnego ubezpieczenia? Chyba to by bylo logiczne, bo tyle osob jest bezrobotnych i nie zarejestrowanych, dzieci im chyba lecza
Co do tego meldunku, to nie wiedzialam.... moze i tak... ale troche mi to nie pasuje...
Nie wiem niestety jak to jest. Moja Zosia jest zgłoszona do ubezpieczenia przez mojego Tż. Jak szłam wyrabiałam dla niej kartę chipową (obowiązują na śląsku) to musiałam do NFZ zanieść z pracy tż druk mówiący że jest zgłoszona do ZUS. Bez tej karty chipowej na śląsku nikt Cię do lekarza nie przyjmie bezpłatnie. Ewentualnie moze być aktualny (max 30 dni) wydruk od pracodawcy, ze odprowadza za Ciebie składki do ZUS.
Jedna dziewczyna miała straszny problem bo została wyrejestrowana (inny temat) i jej dzieci straciły ubezpieczenie.
Meldunek taki jest tak że jeżeli Ty jesteś zameldowana np. w Krakowie na ul.Mariackiej to Twoje dziecko też jest tam zameldowane.
Jak wyrabiałam dowód dla Zosi to tak mi powiedzieli w wydziale meldunkowym
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:25   #1625
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
Babeczki sorki, ze tak wpadam z pytaniami, ale przeczytalam co napisalyscie bardzo pobieznie, wiec sie nie odniose;
Mam szereg pytan; przemknelo mi przez oczy, ze tu temat rolniczo-sadowniczy, wiec pierwsze:
Czy posiadacz gruntow rolnych w ilosci mniej niz 3 h (bo niska klasa gruntow) moze byc bez problemow zarejestrowany w UP? Dodam, ze nie ubezpieczony w Krus ani nic i, ze z gruntow nie ma zyskow (byly tylko kiedys jakies doplaty)????
Kiedyś pytałam w UP i babka mi odp że zarejestrować się jako bezrobotny może posiadać do 2ha (chyba przeliczeniowych) ziemi.

Co do sprzedaży na all to przeważnie sprzedający czeka na wpłatę i wysyła towar. Można też wysłać za pobraniem czyli klient płaci w momencie odbioru listonoszowi bądź kurierowi.
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:36   #1626
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Witajcie.

Cynamonkowa - ja także zazdraszczam Maaamaaa. Oliwka niestety jak widzę większość unika tego słowa.

Dusiaczku - dużo zdrówka dla Oli. Biedulka mała

Ferrou - I dla Kubusia także bo on to już normę 5 lenią wyrobił. No się nie przejmuj głupim gadaniem. Jesteś ostatnią osobą która by chciała aby Twoje dziecko było chore.
JA kiedyś usłyszałam od matki TZ "Co wyście (w znaczeniu Ja) temu dziecku zrobili" - mała miała tylko katar.
Oj po tym tekście to się jej oberwało najpierw ode mnie a potem na osobności jeszcze TZ jej powiedział parę słów.


Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
cigi -
Na ogrodnictwie się nie znam. Moje kwiaty mają szkołę przetrwania i wytrzymują tylko silne egzemplarze. Nie zawsze mogę o nie tak zadbać jakbym chciała.
Ja się pod tym podpisuje


Cytat:
Napisane przez cigi Pokaż wiadomość
czy szczepionka Infanrix quinta- (6 w 1, + hepa) jest platna w Pl?
Płatna coś około 130 PLN.

JA mam taką turystyczną lodówkę i u nas się sprawdziła w zeszłym roku. Tylko że my nie braliśmy tej sztywnej tylko taką z materiału bo jak jest pusta to można ją złożyć i nie zajmuje dużo miejsca.

Mnie chyba dopada przesilenie wiosenne. Niedobrze mi, spać mi sie chce, kręci mi sie w głowie. Gdyby nie to że nie mogę być w ciąży to pomyślałabym że jestem. No chyba ze to menopauza
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:38   #1627
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

ja na momencik
dzis byla u mnie polozna...zalozyla mi karte ciazy i wyliczyla date porodu na 22 pazdziernika
pobrala krew i to na tyle

ale przyszla do mnie wczesniej moja dobra kolezanka i ....jest w ciazy
ciaza mlodsza o 3-4 dni od mojej wiec zaraz ja wkrecilam i tez juz ma karte zalozona



dzis bylam w szkole z Karinka...jak zawsze bylo bardzo fajnie




CYNAMONKOWA ale mialas piekne przezycie...



FERROU boziu biedny Kubus...jejku zebyscie tylko znow nie musieli przechodzic tego koszmaru...kurcze dlaczego tak sie dzieje




LIBRA dzieki za rady na razie sie uspokoilo ale ciekawe rzeczy napisalas...a ostatnio czytalam,ze dzieciom do roku czasu czyy do dwoch lat nie powinno sie dawac wogole miodu...chodzi wlasnie o laergeny i cos tam zawartego w miodzie
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 15:41   #1628
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cigi - w Twoim przypadku może być inaczej. Bo nie wiem czy Twoja córka jest Polką. No i pewnie nie jest zameldowana z Tobą bo Ty rodziłaś we Francji i stamtąd masz akt urodzenia. Więc chyba w Polsce BAsia nie jest nigdzie zameldowana.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2011-03-04 o 15:56
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:47   #1629
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

no wlasnie teraz to zalezy od meldunku.... a lekarze potrafia kombinowac bo nawet wizyte na nfz potraktuja jako prywatna jesli na codzien chodzisz gdzie indziej - przypadek mojej ciotki jak byla u gina;/ takze jesli masz meldunek w polsce jestes w ciazy lub chodzi o dziecko to musza przyjac
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:01   #1630
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

dziekuje za info kochane, co ja bym bez was zrobila...
jeszcze tylko czekam na jakies zorientowane w temacie lodowek babeczki;
lindsley, wlasnie o przeliczeniowych pisalam ; bedzie mniej niz 2h, wiec ok;
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
JA kiedyś usłyszałam od matki TZ "Co wyście (w znaczeniu Ja) temu dziecku zrobili" - mała miała tylko katar.
Oj po tym tekście to się jej oberwało najpierw ode mnie a potem na osobności jeszcze TZ jej powiedział parę słów.

JA mam taką turystyczną lodówkę i u nas się sprawdziła w zeszłym roku. Tylko że my nie braliśmy tej sztywnej tylko taką z materiału bo jak jest pusta to można ją złożyć i nie zajmuje dużo miejsca.
KAZDY zadba o dziecko lepiej, niz rodzona matka, co tylko chce zeby sie pochorowalo
Ale tej materialowej to chyba sie nie laduje?? Bo o to chodzi, ze ma utrzymac zimno ze dwa dni, a wiec bez ladowania nie da rady;
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Cigi - w Twoim przypadku może być inaczej. Bo nie wiem czy Twoja córka jest Polką. No i pewnie nie jest zameldowana z Tobą bo Ty rodziłaś we Francji i stamtąd masz akt urodzenia. Więc chyba w Polsce BAsia nie jest nigdzie zameldowana.
Moje dziecko ma podwojne obywatelstwo; mama Polka, wiec tak musi byc; akt urodzenia jest francuski, ale odpowiednik polski tez mam, zagruntowany jest akt w Polsce; No wlasnie nie jestem pewna mimo wszystko ;
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość

ale przyszla do mnie wczesniej moja dobra kolezanka i ....jest w ciazy
ciaza mlodsza o 3-4 dni od mojej wiec zaraz ja wkrecilam i tez juz ma karte zalozona

LIBRA dzieki za rady na razie sie uspokoilo ale ciekawe rzeczy napisalas...a ostatnio czytalam,ze dzieciom do roku czasu czyy do dwoch lat nie powinno sie dawac wogole miodu...chodzi wlasnie o laergeny i cos tam zawartego w miodzie
Fajnie, masz towarzystwo, dla siebie, i pozniej dla dzidzi rowiesnika;
Co do miodu, to pewnie juz spozywalas, wiec jak Ci nic nie bylo to spokojnie mozesz jesc lychami ; dzieciom sie faktycznie nie podaje;
na gardlo polecam:
herbata z lipy z miodem ( na rozgrzanie)
propolis pszczeli (kit rozrobiony w alkoholu) na cukrze podawany lub w wodzie- nie ma nic lepszego (tylko to tez produkt pszczeli)
mleko z miodem i maslem- mniam;
czosnek
woda z miodem i cytryna- mniam
plukanie gardla szalwia i sola
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:26   #1631
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cigi - ja mam taką co się ją ładuje podłączenie jest do gniazdka w samochodzie ale także mogę do kontaktu. I jest z materiału i mogę ją składać. Mam też taką sztywną i ta jest niewygodna bo za dużo miejsca zajmuje jak nie jest wypełniona.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2011-03-04 o 16:32
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 16:35   #1632
cigi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 748
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Cigi - ja mam taką co się ją ładuje podłączenie jest do gniazdka w samochodzie ale także mogę do kontaktu. I jest z materiału i mogę ją składać. Mam też taką sztywną i ta jest nie wygodna bo za dużo miejsca zajmuje jak nie jest wypełniona.
A, no to swietna; tylko pewnie tez kosztuje ; bo ja tez szukam najtanszej nie ukrywam;
cigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:50   #1633
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Dzięki dziewczyny Wasze dzieciaczki też na pewno Wam powiedzą to, co chcecie usłyszeć..kwestia czasu..,a już na bank jak będą mieć naście lat!

No i znów mnie dziś moje dziecko mile zaskoczyło!oby tak dalej
Ogłaszam wszem i wobec,że..jeden z dzisiejszych spacerów odbył się w wózku!!!i nie trwał 2min!
Nadii coś się chyba poprzestawiało ostatnio,ale dobrze mi z tym

aaaa i zapomniałam napisać,że właśnie mi dziecko prawie na kanapę samo weszło!

i jeszcze starość nie radość,chyba mnie skleroza dopada
czy któraś z Was podawała dzieciaczkowi Cebion(krople)?
nam pediatra kazała kupić i dawać przez miesiąc,bo Nadia ma chyba za mało witamin albo w dolnej granicy(dokładnie nie wiem,bo tż odbierał wyniki),a później morfologia znowu..

Edytowane przez cynamonkowa
Czas edycji: 2011-03-04 o 17:16
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:11   #1634
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Ponawiam swoją prośbę o kopię instrukcji do chusty. Ja mam Didymos ale przecież wiązania są te same więc jeśli ktoś ma inną też by mogło być.
Bardzo bardzo proszę
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:18   #1635
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez la_wenda Pokaż wiadomość
Ponawiam swoją prośbę o kopię instrukcji do chusty. Ja mam Didymos ale przecież wiązania są te same więc jeśli ktoś ma inną też by mogło być.
Bardzo bardzo proszę
nie wiem czy widziałaś moją poprzednią wiadomość,przeklejam więc..
może tu?
http://didymos.de/english/anleitung_didysling_en.pdf
co prawda nie po polsku,ale zawsze cośnie wiem jakiej instrukcji szukasz.
wystarczyłoby wydrukować..
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:27   #1636
la_wenda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Dziękuję Cynamonkowa ale moja chusta nie ma tych metalowych oczek.
Szukam instrukcji niekoniecznie po polsku bo i tak istotne są przecież ilustracje.
__________________
La_wenda
la_wenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:36   #1637
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cigi - ja kupiłam ja w sklepie była jakaś promocja.

I to jest coś podobnego:
http://allegro.pl/torbo-lodowka-tury...488255468.html
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:49   #1638
cynamonkowa
Raczkowanie
 
Avatar cynamonkowa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 307
GG do cynamonkowa
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

La_wenda, a zobacz to..
https://picasaweb.google.com/max.gipapo/TheBabySlingTyingInstruct ions#
cynamonkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:26   #1639
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez la_wenda Pokaż wiadomość
Ponawiam swoją prośbę o kopię instrukcji do chusty. Ja mam Didymos ale przecież wiązania są te same więc jeśli ktoś ma inną też by mogło być.
Bardzo bardzo proszę
Niestety nie mogę pmóc bo chusty nie miałam.

cigi - w kwestii lodówki to latem były promocje w Lidlu na takie jak pisze Pop (takie podłączane w samochodzie). Nie pamiętam ale chyba kosztowały niecałe 200 pln. Niestety to Ci raczej nie pomoże no chyba że ktoś Ci w Polsce kupi.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cigi - one były takie plastikowe
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 18:52   #1640
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Dzieki Asiu i aniu za paczki dzis przyszły ciuszki juz sie piora i w tyg pojade zawieźć małemu Danielkowi..

Ja mam teraz szkołę od rana do 20 !!!! sb/nd.. i starsznie się cieszę!!! kocham chodzic na te zajęcia!


Zostałam Ambasadorką FIDBEK.PL !!! dostałąm 6 darmowych kodów!!1 a miałam płacić.. atu prosze dziś informacja że jestem ich abmasadroka!!

Nigdy nie brałam udziału w konkursach gdzie trzeba oddawac głosy.. ale teraz mam prośbę... abyście sie tam zalogowały i podczas rejestracji podały mój adres meilowy
m.pacyniak@interia.pl po m jest kropka.... PLISSSSSS
Co jak co ale na tym mi bardzo zalezy.. a nóz widelec uda mi sie wygrac warsztaty psychologiczne w Warszawie!
Tak bym chciała bo to jest coś co lubie!
A wygrywa ta która poleci fortal FIDBEK.PL najwiekszej licznie znajomych.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:08   #1641
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dzieki Asiu i aniu za paczki dzis przyszły ciuszki juz sie piora i w tyg pojade zawieźć małemu Danielkowi..

Ja mam teraz szkołę od rana do 20 !!!! sb/nd.. i starsznie się cieszę!!! kocham chodzic na te zajęcia!


Zostałam Ambasadorką FIDBEK.PL !!! dostałąm 6 darmowych kodów!!1 a miałam płacić.. atu prosze dziś informacja że jestem ich abmasadroka!!

Nigdy nie brałam udziału w konkursach gdzie trzeba oddawac głosy.. ale teraz mam prośbę... abyście sie tam zalogowały i podczas rejestracji podały mój adres meilowy
m.pacyniak@interia.pl po m jest kropka.... PLISSSSSS
Co jak co ale na tym mi bardzo zalezy.. a nóz widelec uda mi sie wygrac warsztaty psychologiczne w Warszawie!
Tak bym chciała bo to jest coś co lubie!
A wygrywa ta która poleci fortal FIDBEK.PL najwiekszej licznie znajomych.
wyskakuje mi że "Nie znaleziono użytkownika o podanym adresie email"
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:39   #1642
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Nooo... mała zasnęła. Ciekawe do ktorej pośpi i czy będzie powtórka z ostatnich 3 dni czy da nam zyć

A u nas w bloku impreza... chyba nad nami. Dochądza do nas dźwięki muzyki i śpiewy gości "Hej sokoły"!!. Matko i córko... gdzie ja mieszkam...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Oczywiscie, piątek wieczór to pustki na forum. Pewnie wszystkie się seksują A ja przy piwku zajadam sie szprotkami
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:39   #1643
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
wyskakuje mi że "Nie znaleziono użytkownika o podanym adresie email"
Mi też

Seks nie pomaga na ból głowy
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:44   #1644
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Madzia, szybko paczuszka przyszla

Libra, Minka, ja do Was posłałam wczoraj paczuszki, powinny być u Was w poniedzialek
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:57   #1645
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość

Seks nie pomaga na ból głowy
Niestety nie

Kiedy się spotykamy?? Kurcze, żeby była taka pogoda jak dzis to można by się wybrać na spacerek Szkoda, że nie mieszkamy bliżej
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:12   #1646
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Mi też

Seks nie pomaga na ból głowy
A mi pomaga całkiem nieźle

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Nooo... mała zasnęła. Ciekawe do ktorej pośpi i czy będzie powtórka z ostatnich 3 dni czy da nam zyć

A u nas w bloku impreza... chyba nad nami. Dochądza do nas dźwięki muzyki i śpiewy gości "Hej sokoły"!!. Matko i córko... gdzie ja mieszkam...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Oczywiscie, piątek wieczór to pustki na forum. Pewnie wszystkie się seksują A ja przy piwku zajadam sie szprotkami
Jeszcze nie wszystkie
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:16   #1647
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Mrowak moje ostatnie odkrycie na przekąskę,wszystkim smakowało,kupiłam w biedronce takie mini sucharki, kwadraciki 2x2 na to nałożyłam po łyżeczce doprawionego twarożku,na to starłam troszkę rzodkiewki czerwonej,super wygląda i smaczne,akurat na raz do buzi
Albo robiłam taką pastę z makreli i to wykładałam ozdobnie tubą do zdobienia tortów na plasteku ogórka zielonego i na to małą gałązka koperku.Kolejne to np pomidory,na nie pasta feta plus czosnek i pieprz(na pastę) i posypane piórkami z czerwonej cebuli.
zapisałam, bardzo mi się podobywują

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Laski butelkowe.. Wy też dajecie wit.D?? Bo moja pediatra powiedziala, że jak daje modyfikowane to mam odtsawić.
ja podaję systematycznie

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Zaraz postaram się Was nadrobić...

Kuba znowu chory, bylismy dzisiaj u lekarza, kaszle, ma zalegającą wydzielinę, na szczęście w oskrzelach czysto...

I oczywiście... to moja wina... tak mi dają do zrozumienia...;(
bzdura!!! zresztą dziewczyny już Ci pisały- to NIE JEST Twoja wina

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
to też macie wesoło moj ma górne dwójki a nie ma jedynek hihi i teraz wychodzą i ma grube dziąsła zawsze długo mu wychodzą narazie mamy tylko 4 zęby teraz idzie 5-ty i zawsze tak cierpi ja chyba osiwieję do reszty

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

mrowka pewnie wychaczy moje błędy heheh jezuuu ale siara hahah
ale o co biega-jakie błędy? że na razie łącznie napisałaś? nic więcej nie widzę

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Dziecko jest z urzędu meldowane tam gdzie jest na stałe zameldowana matka.

.
a to jakim cudem Gabrysię mogliśmy zameldować tam, gdzie zameldowany jest TZ (Słupca) , a przychodnię mamy w Koninie?może ja o czymś nie wiem...

Cytat:
Napisane przez cynamonkowa Pokaż wiadomość
i jeszcze starość nie radość,chyba mnie skleroza dopada
czy któraś z Was podawała dzieciaczkowi Cebion(krople)?
nam pediatra kazała kupić i dawać przez miesiąc,bo Nadia ma chyba za mało witamin albo w dolnej granicy(dokładnie nie wiem,bo tż odbierał wyniki),a później morfologia znowu..
ja podawałam, bo braliśmy żelazo i Cebion miał wspomagać wchłanianie tegoż właśnie

MADZIWNIA, podaj jeszcze raz tytuł tej książki "poprawiającej nastawienie do zycia", bo muszę się poważnie za siebie zabrać-od środka i na zewnątrz (Ferrou, bój się, będę Cię zamęczać )

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2011-03-04 o 20:21
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:19   #1648
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość

ale o co biega-jakie błędy? że na razie łącznie napisałaś? nic więcej nie widzę
Nic wiecej nie wychaczyłaś??
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:22   #1649
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
a to jakim cudem Gabrysię mogliśmy zameldować tam, gdzie zameldowany jest TZ (Słupca) , a przychodnię mamy w Koninie?może ja o czymś nie wiem...
Nie mam pojęcia. Pewnie jak chcesz dziecko gdzie indziej zameldowa to to robisz. Ja się o tym dowiedziałam (jak już wcześniej pisałam) jak wyrabiałam dowód dla Zosi. Tak mi powiedziała kobieta w wydziale meldunkowym
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:31   #1650
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: TeŻet, seks i guarana -nie tylko o dzieciach od samego rana - ROCZNIAKI III-IV

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
a to jakim cudem Gabrysię mogliśmy zameldować tam, gdzie zameldowany jest TZ (Słupca) , a przychodnię mamy w Koninie?może ja o czymś nie wiem...
trzeba to zgłosić na samym początku, chyba już w urzędzie cywilnym czy urzędzie miasta, że dziecko ma być gdzie indziej zameldowane. Jak tego się nie zrobi, to meldują tam gdzie matka Kuba jest zameldowany tam gdzie tż, a ja gdzie indziej

I męcz mnie ile chcesz
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.