Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Marzec minął,kwiecień mamy-nasze dzieci i my witamy III-IV 2011 1 1,92%
Marzec minął,kwiecień idzie,nasz autobus gna o świcie III-IV 2011 5 9,62%
Kwietniówki bilet kupiły-oby na dzidziusiowy autobus się nie spóźniły III-IV 2011 6 11,54%
Autobus doganiamy,wracając ze szpitala maluszka w objęciach trzymamy III-IV 2011 5 9,62%
Marzec minął kwiecień z nami,teraz my zostaniemy mamami III-IV 2011 18 34,62%
Marzec minął,kwiecień leci a my czekamy na nasze dzieci III-IV 2011 17 32,69%
Poród się zbliża a my z niecierpliwością czekamy, aż przyjdzie nasza godzina III-IV 2011 0 0%
Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 09:21   #421
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
niutka ty tez się dziś zbieraj do rodzenia

taaaa

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
o jacie rzeczywiście!!
ale byłby fajny prezent dla taty szanowna córeczko, gdybyś tak zechciała dziś wyjść
no własnie....


Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam napisać, ze dziś zaczynam 39 tc (w karcie 38 )
gratki
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:23   #422
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

dzieki niutka
i trzymam za ciebie kciuki, zeby cos sie ruszylo.
Ja powinnam rodzic za dwa tyg, ciekawe, jak to bedzie, mam andzieje, ze sie przeterminuje, bo jak patrzylam wczoraj na babeczki na IP, to stwierdzilam, ze ejdnak nie chce po terminie :P
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:27   #423
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Teraz już dużo milej się ogląda maluszki a nie brzuszki, ale postanowiłam jeszcze wrzucić tu zdjęcie bębna z dziś przedostatni dzień 39 tc aż się łezka w oku kręci jak przejrzałam cały katalog z 9 miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38,6 2.jpg (28,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38,6.jpg (25,9 KB, 66 załadowań)
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:33   #424
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Teraz już dużo milej się ogląda maluszki a nie brzuszki, ale postanowiłam jeszcze wrzucić tu zdjęcie bębna z dziś przedostatni dzień 39 tc aż się łezka w oku kręci jak przejrzałam cały katalog z 9 miesięcy

bardzo ładny i dośc nisko juz
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:34   #425
gosiawolna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 848
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

sliczne te wasze dzieciaczki
gosiawolna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:36   #426
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Te wasze dzieciaczki są PRZEUROCZE!!! Przez Was już w ogóle się nie mogę doczekać aż Młody wyjdzie, już też bym chętnie nosiła swoją kruszynkę w ramionach zamiast w brzuchu ale na mnie jeszcze widocznie czas w ogóle to się wczoraj trochę zdenerwowałam na swojego gina ... Szwagierka pojechała do niego wczoraj na zdjęcie szwów, a on ponoć do niej z pytaniem jak się trzymam, to powiedziała, że już wszystko gotowe i czekam na termin. A on wieeeeeelkie zaskoczenie, że jeszcze noszę i śmiał się, że na ostatniej wizycie mi powiedział dla spokoju duszy, że donoszę a nawet przenoszę i chyba wyłącznie psychika mnie blokuje skoro do tej pory jestem 2 w 1 jakby nie było źle się z tym czuję, skoro wyczuwał jedno a powiedział drugie, fakt faktem, że dla mnie to było trochę podejrzane, że najpierw mi mówił, żeby się nastawić na dużo wcześniejszy poród a na następnej wizycie stwierdził, że spokojnie donoszę, ale... Wrrr
nie denerwuj się Kochana, może on myślał, że Cię uspokoi takim gadaniem
a brzuszek super!!!
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:37   #427
becherovka 3
Raczkowanie
 
Avatar becherovka 3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

dzien dobry
jeden dzien mnie nie bylo i 10 stron do nadrobienia!!!!
gdzie tak pedzicie szalone??
siadam zaraz ze sniadankiem (trzecim juz ) i biore sie za nadrabianie

a my bylismy wczoraj u diabetologa - pani dr pochwalila wyniki cukrowe i stwierdzila ze nawet powoli mozemy zmniejszac ilosc insuliny!!!

a poza tym wczoraj tez zaczelismy 36 tydzien
__________________
Remik - 21.04.2011
becherovka 3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 09:46   #428
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie

Gratulacje dla wszystkich nowych mam : jupi:

Wreszcie sie zebralam żeby do Was napisać, ale codzien zagladam żeby śledzić kolejne rozpakowania

Napisze Wam jak to było:
Tak wiec w wiczorem w niedziele jak położyłam się spać ale musiałam co 5 min biegać siusiu, pobolewał mnie też troche brzuch..później wreszcie przysnełam na troche i o 3 obudziły mnie bóle skurczowe ( wtedy jeszcze nie wiedziałam że to TE bóle) - były nieregularne i przypominały mi troche takie bóle w jelitach więc myślałam że może coś mi zaszkodzilo.. Zasnąć już nie mogłam, bolało coraz bardziej to poszłam się wykapać.. jakisczas były regularne co 7-8 min a potem znow nieregularne dlatego nie byłam pewna czy to skurcze porodowe. Po 5tej zrobiły się regularne co 5-6 min wiec obudziłam Tż-ta już całkiem i mówie ze jedziemy na IP.. jeszcze myślałam że może się okazać że to fałszywy alarm Byliśmy w szpitalu przed 6 caly szpital spali wiec czekalam na lekarke i ok. wpol do 7 mnie zbadała i okazalo się rozwarcie na 4cm.. Podłaczyli mnie pod ktg.. i troche tak leżałam..potem zrobili lewatywe..mierzyły z 10 razy bo bały się że za wąska miednica.. Skurcze się nasilały i coraz bardziej były nie do wytrzymania.. Pomiomo że bardzo bolalo czas szybko mi leciał i rozwarcie postępowało. Jakoś nastawiona byłam że będzie to dłużej trwało. Ok.11 mieli przekuwać wody, ale najpierw wzięłam kąpiel aby złagodzić bole i rzeczywiśce troche pomogło,a jak wyszłam to niedługo potem wody same odeszły..Po 12 zaczeły się parte, ból starszny ale do przeżycia i najgorsze to wrażenie że chce do wc, najbardziej jednak zabolało naciecie.. Nacięcie było bo główka małego się cofnęła czy jakoś za nisko zeszła i mój maluszek niestety przy wychodzeniu uderzył się o miednice i ma guza na główce który ma zejść po 3 tyg.. W ogóle miałam troche problemy z odpowiednim oddychaniem, bo ja już tak mam ze długo nie potrafie powietrza przetrzymac – mała pojemność w płucach chyba – bo tak pewnie by szybciej poszło.. Jak usłyszałam że jeszcze raz mam przeć i wyjdzie główka a tu już sekunda i moje kochanie maleństwo wyladowało u mnie.. Taki szok że to już i że taka kruszynka przepiękna jest już ze mną.. Łożysko to już sekuna i poszło nawet niezabolało.. Dopiero do szycia przyszedł lekarz, nie było to przyjemne ale dopiero dwa ostatnie kłucia zabolały i w tym miejscu wlasnie jeszcze troche boli..
W ogóle byłam mile zaskoczona położnymi, lekarzami w szpitalu, wszyscy mili i bardzo fajni i pomocni Tak samo porodówke wyobrażałam sobie inaczej, a było to przyjemne pomieszczenie, duży nowoczesny fotel porodowy na ścianach zdjęcia dzieciaczków.. Także pozytywnie. Ciesze się że Tż był tam ze mna bo to zawsze razniej, szybciej czas leciał i w ogóle fajne że razem to przeżyliśmy
Filipek jest już 8 dni z nami Nie wyobrażam sobie życia bez niego.. Tez nie wyobrażałam sobie nawet że można tak być zakochanym we własnym dziecku.. Teraz już to wiem..W ogóle wszysko Się zmienia o 180 stopni

Postaram się teraz częściej zaglądać do Was, bo żeby nadrobic zaległości to jest niestety niemożliwe. Tz wrocil juz dzis do pracy po ojcowskim i dzis pierwsza noc jestesmy sami z Filipkiem

Trzymam kciuki za kolejne porody aby szły gładko

A to moj skarbuniek
Jeszcze raz ogromne gratki maly to slodziak

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
chyba dziś nie poczytam co tam naskrobałyście przez te parę dni więc opisze pokrótce mój poród żeby dodać wam otuchy
jak pamiętacie 5 marca siedziałam jeszcze ok pierwszej na necie bo ok dwunastej obudziły mnie skurcze które były dość częste, wzięłam jeden prysznic potem drugi i ok 2 stwierdziłam że chyba czas znowu jechać na IP bo coś za często brzuch twardniał i zaczął mnie do tego boleć krzyż, na porodówkę trafiłam o 2.30 z rozwarciem na 5 palców byłam w szoku jak położna powiedziała że połowę mam już za sobą, podpięli mnie pod KTG co wspominam najgorzej bo w krzyżu wtedy bolało niemiłosiernie, najlepiej mi się stało i chodziło a jak przychodziły skurcze to mąż masował krzyż, położna i mąż rozśmieszali mnie przez cały poród (trafiłam na położna anioła, dzięki której cała akcja sprawnie i szybko poszła ) po 4 zaczęły się bóle parte i jak wszystkie wiecie o 4.55 nasz córeczka pojawiła się na świecie pamiętam jak położna zapytała się co urodziłam a ja do niej "ooo jakie ma długie paznokcie " no to położna powtórzyła pytanie i dopiero wtedy powiedziałam że córa
niestety musieli mnie naciąć ponieważ przy każdym skurczu partym mała traciła tętno które potem strasznie wolno jej wracało i jak tłumaczyli muszą końcówkę przyspieszyć, zgodziłam się od razu chociaż na początku ugadałam się z położną żeby zrobiła wszystko co w jej mocy co by krocze zachować w całości no ale trudno, najważniejsze że Nadia cała i zdrowa
mąż miał zostać tylko do momentu jak zaczną się skurcze parte i potem się ewakuować ale został do końca

Nadinka jest prze kochanym dzieckiem, na razie tylko je i śpi a płacze tylko jak ją przebieramy i czasami jak jest głodna

mój kot trzyma się z daleka ale jak mała zaczyna płakać to jest pierwszy przy łóżeczku

kochane jeszcze raz przedstawiam wam moje cudeńko
ps. uśmiech specjalnie dla forumowych ciotek, które wspierały mnie przez cały czas

jak widzicie wózek został oliwkowo czarny bo wybierać innego już nie mam siły ani nie było na to czasu

Jaka ona slodziutka i jak sie usmiecha hihihihihi gratki kochana

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

[QUOTE=ego_ego;25627421]hej
ja sobie pospałam troszkę i idęzaraz zabrać się za robotę
DZIEWCZYNKI ROZDWAJAĆ SIĘ BO DZIŚ DZIEŃ FACETA!!!
Zrobić mężom prezenty

ego-ego i dzisiaj urodzinki mojego mezulka hihihihih....
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:50   #429
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam napisać, ze dziś zaczynam 39 tc (w karcie 38 )
gratulację

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Teraz już dużo milej się ogląda maluszki a nie brzuszki, ale postanowiłam jeszcze wrzucić tu zdjęcie bębna z dziś przedostatni dzień 39 tc aż się łezka w oku kręci jak przejrzałam cały katalog z 9 miesięcy
śliczny

tak piszecie że u was taka brzydka pogoda u mnie ślicznie na dworze ciepło jak na razie +7 ale wydaję mi się ze będzie cieplej
słoneczko świeci, niebo bezchmurne .
byłam już po chlebek i na spacerze z pieskiem
dzisiaj widziałam jak sąsiadka myję okna i aż mnie naszła ochota na mycie- niestety w domu mi zabraniają ... a szkoda , ale pewnie niedługo umyją i firanki zmienimy na troszkę krótsze .
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cie noszę, ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę, jestem przy Tobie od pierwszego grama, Tyś moje dziecko a ja Twoja mama

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kp5b04ypq.png


Kacper 18.04.2011


laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:53   #430
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Dzień dobry ciężarówki

Mamuśki śliczne te wasze dzieciaczki, ehh...

Emila mam pytanko. Jak zabrali Cię na porodówkę to byłaś już przebrana?czy dopiero tam się przebierałaś? Ręcznik miałaś swój, bo piszesz, że brałaś kąpiel?
__________________
04.07.2009 r Powiedzieliśmy "TAK"

03.05.2011 r Majeczka jest już z Nami

url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/0471299c0.png?5880 [/url]
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:53   #431
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez trzyrazyi Pokaż wiadomość
ego-ego i dzisiaj urodzinki mojego mezulka hihihihih....
no w sumie mogłabyś już urodzić, ale lepiej wytrzymaj jeszcze do tego tp
mąż by się pewnie ucieszył
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 09:57   #432
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Moj bebol z niedzieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bebol.jpg (20,0 KB, 49 załadowań)
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:58   #433
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

agaaga, śliczny brzuszek i podobny do mojego, przynajmniej z tych brzuszków, które tutaj widziałam, to najbardziej zbliżony
co do przebierania to już wiem, ze u mnie się przebiera w takim gabinecie na IP.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:59   #434
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez ego_ego Pokaż wiadomość
no w sumie mogłabyś już urodzić, ale lepiej wytrzymaj jeszcze do tego tp
mąż by się pewnie ucieszył

lepiej sie czuje,takze moge rodzic......juz jak to sie mowi bezpiecznie ale zobaczymy pewnie i tak nie urodze dzisiaj
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:02   #435
kinga2710
Raczkowanie
 
Avatar kinga2710
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: komorów
Wiadomości: 388
GG do kinga2710
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez wanilia83 Pokaż wiadomość
chyba dziś nie poczytam co tam naskrobałyście przez te parę dni więc opisze pokrótce mój poród żeby dodać wam otuchy
jak pamiętacie 5 marca siedziałam jeszcze ok pierwszej na necie bo ok dwunastej obudziły mnie skurcze które były dość częste, wzięłam jeden prysznic potem drugi i ok 2 stwierdziłam że chyba czas znowu jechać na IP bo coś za często brzuch twardniał i zaczął mnie do tego boleć krzyż, na porodówkę trafiłam o 2.30 z rozwarciem na 5 palców byłam w szoku jak położna powiedziała że połowę mam już za sobą, podpięli mnie pod KTG co wspominam najgorzej bo w krzyżu wtedy bolało niemiłosiernie, najlepiej mi się stało i chodziło a jak przychodziły skurcze to mąż masował krzyż, położna i mąż rozśmieszali mnie przez cały poród (trafiłam na położna anioła, dzięki której cała akcja sprawnie i szybko poszła ) po 4 zaczęły się bóle parte i jak wszystkie wiecie o 4.55 nasz córeczka pojawiła się na świecie pamiętam jak położna zapytała się co urodziłam a ja do niej "ooo jakie ma długie paznokcie " no to położna powtórzyła pytanie i dopiero wtedy powiedziałam że córa
niestety musieli mnie naciąć ponieważ przy każdym skurczu partym mała traciła tętno które potem strasznie wolno jej wracało i jak tłumaczyli muszą końcówkę przyspieszyć, zgodziłam się od razu chociaż na początku ugadałam się z położną żeby zrobiła wszystko co w jej mocy co by krocze zachować w całości no ale trudno, najważniejsze że Nadia cała i zdrowa
mąż miał zostać tylko do momentu jak zaczną się skurcze parte i potem się ewakuować ale został do końca

Nadinka jest prze kochanym dzieckiem, na razie tylko je i śpi a płacze tylko jak ją przebieramy i czasami jak jest głodna

mój kot trzyma się z daleka ale jak mała zaczyna płakać to jest pierwszy przy łóżeczku

kochane jeszcze raz przedstawiam wam moje cudeńko
ps. uśmiech specjalnie dla forumowych ciotek, które wspierały mnie przez cały czas

jak widzicie wózek został oliwkowo czarny bo wybierać innego już nie mam siły ani nie było na to czasu
sliczności dzidzia

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

a ja już mam 39 tydzien 3 dzien
kinga2710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:04   #436
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

ale miałam dziś dziwną noc. obudziłam się ok 2 do wc, i nie moglam się przekrecic zeby wstac, tak mnie bolal brzuch jakby pod lewymi żebrami.jak dotykalam to jeszcze bardziej mnie bolalo, ja szlam wstawalam tak samo. puscilo po jakis 20 minutach. wczoraj mialam przez chwile w ciagu dnia taki bol tez obok. i nie wiem co to moze byc. czy zapisac sie moze na jakies usg czy cos....... chyba ze ktoras z was zaobserwowalla u sibeie, to tak jakbym miala siniaka i nie mogla sie dotknac. ale to puscilo. no i kwestia ze synek sobie upatrzyl to miejsce wczoraj do kopania, no ale dlaczego tylko wtedy w nocy mnie bolało
dziś pakujję torbę, muszę dokupic krótkie skarpetki, klapcie i wsio. a do szpitala musze jedynie wziac pampersy, chusteczki i coś do nawilezenia ciala malenstwa. ubranka moge ale nie musze. wiec chyba na wyjscie tylko przyszykuje, nie chce sie potem obsrywac ze cos do mnie nie wróciło.
ale wczoraj miałam męczący dzien, tyle ruchu nie mialam w ciagu calego ostatniego miesiaca!!!

Wanilko
cudna jest Nadia rozkleiłam się. Emilko twój opis mnie rozbroił. i chciałam powiedziec ze przez te opisy porodow zrezygnowałam z planowanej cc. mam nadzieje ze nie pozaluje decyzji

Niutka mam pytanie, co bedzie jak mi sie ta szyjka max skroci, skoro teraz ma tylko 0,5cm. to od razu sie rodzic zaczyna czy jak, czy mozna chodzic jeszcze???
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:07   #437
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Niutka, Ego, Laseczka, Traicionera

Cytat:
Napisane przez trzyrazyi Pokaż wiadomość
Moj bebol z niedzieli
O jaka piłeczka, naprawdę nie duża mi się wydaje !
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:14   #438
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Diatoma pakujesz sie do jednej torby z rzeczami maleństwa, czy do dwóch?
Nie wiem czy brać całą pake wkładek laktacyjnych , to az 50 szt?
W sumie nawał do będzie juz w domu po 3 dobie mniej więcej

Niutka, Czarna co Wy tu jeszcze robicie

Agaaga piekny brzuszek, widac , że laska z Ciebie

Trzyrazyi zgrabny bardzo
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:14   #439
Natka3008
Rozeznanie
 
Avatar Natka3008
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 635
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Witam a ja dalej 2w1.
Jutro jakby nic się dzisiaj nie wydarzyło to idę do szpitala. Pocieszam się tylko tym, że już niedługo malutka będzie z nami.
__________________
Anastazja
11.03.2011 r.

Cyprian
29.10.2016 r.
Natka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 10:20   #440
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

ego_ego ano śnieg co prawda teraz się uspokoiło,ale na drogach mamy biało

nuna mamy sieste,haha

Natka czyli jutro do szpitala? może jutro urodzimy,bo ja też mam skierowanie

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Dziewczyny,śliczne macie brzuszki... takie zgrabniutkie i okrąglutkie!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:23   #441
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

DZIEWCZYNY WCZORAJ TZN WŁAŚCIWIE DZIŚ O GODZ. 00.38 DOSTAŁAM SMS OD BLACKROSE4U ŻE ODESZŁY JEJ WODY I JEDZIE NA IP

A RANO SMS:


"Natalka przyszła na świat o 6.20. Waży 3kg i 53cm. Jeszcze jej nie tuliłam. Wygrzewa się w inkubatorku a ja jak odzyskam siły to dostanę ją po południu. Pozdrowienia."


i jeszcze zdjęcie Natalki na osłodę

IMG20110310_004.jpg




Wanilko śliczne zdjęcia uśmiech przesłodki Jeszcze raz gratulacje i dziękujemy za opis porodu


Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam napisać, ze dziś zaczynam 39 tc (w karcie 38 )
gratulacje

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Teraz już dużo milej się ogląda maluszki a nie brzuszki, ale postanowiłam jeszcze wrzucić tu zdjęcie bębna z dziś przedostatni dzień 39 tc aż się łezka w oku kręci jak przejrzałam cały katalog z 9 miesięcy
ale fajny zgrabny wielkością bym powiedziała mam podobny

Cytat:
Napisane przez becherovka 3 Pokaż wiadomość

a poza tym wczoraj tez zaczelismy 36 tydzien
gratulacje

Cytat:
Napisane przez trzyrazyi Pokaż wiadomość
Moj bebol z niedzieli
ale mały fajny



a ja zaczynam dziś 37 tydzień
__________________
Nasze serca przestukują się ze sobą
moje głośniej, twoje dobitniej...



Wreszcie z nami Oliwier 3.04.2011r.

Wreszcie wszyscy razem Marcel 7.01.2015 rok.

Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:24   #442
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Jaka sliczna Natalka
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:26   #443
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

blackrose4u MOJE GRATULACJE,KOCHANA! Ale malutki kurczaczek z tej Twojej córuni! Zdrówka Wam życzę

Eirene gratuluję kolejnego tygodnia
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:26   #444
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Nuna, Czarna, Eirene


Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WCZORAJ TZN WŁAŚCIWIE DZIŚ O GODZ. 00.38 DOSTAŁAM SMS OD BLACKROSE4U ŻE ODESZŁY JEJ WODY I JEDZIE NA IP

A RANO SMS:


"Natalka przyszła na świat o 6.20. Waży 3kg i 53cm. Jeszcze jej nie tuliłam. Wygrzewa się w inkubatorku a ja jak odzyskam siły to dostanę ją po południu. Pozdrowienia."
Superrr!!! Gratulacje dla Blackrose i maleńkiej Natalki
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:27   #445
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez izunia233 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ciężarówki

Mamuśki śliczne te wasze dzieciaczki, ehh...

Emila mam pytanko. Jak zabrali Cię na porodówkę to byłaś już przebrana?czy dopiero tam się przebierałaś? Ręcznik miałaś swój, bo piszesz, że brałaś kąpiel?
Jak podlaczyli mnie pod ktg to bylam jeszcze ubraniu, potem lewatywa i prysznic i ubralam sie w swoja koszule, ja jak juz rozwacie bylo chyba na 8 dali mi taka jednorazowa koszule do porodu recznik mialam swoj walizka bylacaly czas obok wiec jak cos potrzebowalam to tz podawal

a u mnie dzis slonko pieknie swieci i dzis wystawiamy malego na balkon na 5 min
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:29   #446
trzyrazyi
Zadomowienie
 
Avatar trzyrazyi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Eirene1987 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY WCZORAJ TZN WŁAŚCIWIE DZIŚ O GODZ. 00.38 DOSTAŁAM SMS OD BLACKROSE4U ŻE ODESZŁY JEJ WODY I JEDZIE NA IP

A RANO SMS:

"Natalka przyszła na świat o 6.20. Waży 3kg i 53cm. Jeszcze jej nie tuliłam. Wygrzewa się w inkubatorku a ja jak odzyskam siły to dostanę ją po południu. Pozdrowienia."


i jeszcze zdjęcie Natalki na osłodę

Załącznik 3808605




Wanilko śliczne zdjęcia uśmiech przesłodki Jeszcze raz gratulacje i dziękujemy za opis porodu




gratulacje



ale fajny zgrabny wielkością bym powiedziała mam podobny



gratulacje



ale mały fajny



a ja zaczynam dziś 37 tydzień
BLACKROSE4U Natalka cudowna ...GRATKI szybkiego powrotu do domku zycze
trzyrazyi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:30   #447
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

blackr GRATULACJE KOCHANA maleńka jest prześliczna
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:30   #448
Natka3008
Rozeznanie
 
Avatar Natka3008
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 635
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
ego_ego ano śnieg co prawda teraz się uspokoiło,ale na drogach mamy biało

nuna mamy sieste,haha

Natka czyli jutro do szpitala? może jutro urodzimy,bo ja też mam skierowanie

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Dziewczyny,śliczne macie brzuszki... takie zgrabniutkie i okrąglutkie!
Tak do końca to nie wiem czego mam się jutro spodziewać. Nie wiem czy po wszystkich badaniach od razu w ten dzień będą wywoływać poród. A później weekend i różnie to bywa w szpitalach, mogą czekać do poniedziałku.
__________________
Anastazja
11.03.2011 r.

Cyprian
29.10.2016 r.
Natka3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:32   #449
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

blackrose4u GRATULECJE!! Śliczna Malutka
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 10:34   #450
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Nasz autobus gna do przodu coraz bliżej czas porodu, mamy III-IV

Cytat:
Napisane przez Natka3008 Pokaż wiadomość
Tak do końca to nie wiem czego mam się jutro spodziewać. Nie wiem czy po wszystkich badaniach od razu w ten dzień będą wywoływać poród. A później weekend i różnie to bywa w szpitalach, mogą czekać do poniedziałku.
Mamy tą samą sytuację. Wątpie,że będą czekac do poniedziałku,bo po co mieli by nas trzymac przez weekend w szpitalu? Mnie tym bardziej,bo nie mam żadnych objawów...
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.