Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 12:10   #2641
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja co prawda nie stresuję się (aż tak), że jestem w ciąży, ale że nie mogę w internecie znaleźć za bardzo odpowiedzi na moje pytanie (różne wersje zarówno na polskich jak i angielskich stronach/forach) to spytam tu. Pół roku temu przestałam brać tabletki i moje hormony zaczęły szaleć - dostałam od dermatologa krem Metronidazol na wypryski na dekolcie, jakiś miesiąc temu, do stosowania raz dziennie. Na początku stosowałam wg zaleceń, później b.nieregularnie - co kilka dni. Pani dermatolog co prawda nie powiedziała mi, że to antybiotyk, ale sprawdziłam w internecie. W zeszłą środę zaczęłam brać Microgynon 21, ostatni raz kremowałam się właśnie w środę chyba, wczoraj kiedy chciałam nagle pomyślałam o tym, że mimo braku informacji o tym na ulotce może mieć to jakiś wpływ na działanie tabletek? Wiem, że z Metronidazolem w tabletkach trzeba uważać, ale jak jest z kremem? W niedzielę kochałam się z chłopakiem, nie skończył we mnie więc zakładam, że w ciąży nie jestem (?), ale czy mogę dalej używać tego kremu?

Oczywiście zapytałabym mojego ginekologa, ale niestety jest na nartach w Szwajcarii
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:13
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:40   #2642
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie stresuję się (aż tak), że jestem w ciąży, ale że nie mogę w internecie znaleźć za bardzo odpowiedzi na moje pytanie (różne wersje zarówno na polskich jak i angielskich stronach/forach) to spytam tu. Pół roku temu przestałam brać tabletki i moje hormony zaczęły szaleć - dostałam od dermatologa krem Metronidazol na wypryski na dekolcie, jakiś miesiąc temu, do stosowania raz dziennie. Na początku stosowałam wg zaleceń, później b.nieregularnie - co kilka dni. Pani dermatolog co prawda nie powiedziała mi, że to antybiotyk, ale sprawdziłam w internecie. W zeszłą środę zaczęłam brać Microgynon 21, ostatni raz kremowałam się właśnie w środę chyba, wczoraj kiedy chciałam nagle pomyślałam o tym, że mimo braku informacji o tym na ulotce może mieć to jakiś wpływ na działanie tabletek? Wiem, że z Metronidazolem w tabletkach trzeba uważać, ale jak jest z kremem? W niedzielę kochałam się z chłopakiem, nie skończył we mnie więc zakładam, że w ciąży nie jestem (?), ale czy mogę dalej używać tego kremu?

Oczywiście zapytałabym mojego ginekologa, ale niestety jest na nartach w Szwajcarii


antybiotyki w masciach maja dzialanie tylko miejscowe

tylko leki przyjmowane doustnie jak i dopochwowo (w przypadku krazka) dzialaja na hormony


zapewne gdybys wpisala w google taka formue "nazwa leku a tabletki" albo "masc a tabletki" wyskoczyloby pare watkow
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 12:45   #2643
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
antybiotyki w masciach maja dzialanie tylko miejscowe

tylko leki przyjmowane doustnie jak i dopochwowo (w przypadku krazka) dzialaja na hormony


zapewne gdybys wpisala w google taka formue "nazwa leku a tabletki" albo "masc a tabletki" wyskoczyloby pare watkow
dzięki za odpowiedź

wpisywałam w różnych konfiguracjach zarówno po polsku i po angielsku, w większości przypadków było napisane, że 'raczej' lub 'nie powinno' powodować zmniejszenia działania tabletek, natomiast na angielskich stronach/forach zalecano dodatkową antykoncepcję, dlatego wolę się upewnić zwłaszcza, że muszę na nowo przyzwyczaić się do wszystkiego co związane z tabletkami więc trochę się stresuję.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe

Edytowane przez nagi_aniolek
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:47
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 19:40   #2644
XxXEvitkaXxX
Przyczajenie
 
Avatar XxXEvitkaXxX
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
GG do XxXEvitkaXxX
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie !
Mam problem!
biorę pigułki od jakiegoś czasu, w 3 tygodniu ich brania zapomniałam jednej i zgodnie z ulotką nie robiłam przerwy tylko od razu zaczęłam nowy blister ).
Teraz z nowego blistra zapomniałam tabletki tak jakby w 1 tygodniu, ale biorąc pod uwagę że nie zrobiłam przerwy to jest mój 4 tydzień brania, czy jest możliwość zapłodnienia ???
proszę o szybką odp !!!!
XxXEvitkaXxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 07:50   #2645
angelinab5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej. Mam problem mianowicie z piersi czasem wydobywa mi się biało-mleczny płyn;/ nie wiem co jest.... miałam podejrzenie że jestem w ciąży bo wystąpiły u mnie zawroty głowy, bóle podbrzusza, częste zmęczenie, bóle piersi... Zrobiłam sobie dwa testy ciążowe i wyszły mi negatywne... więc nie wiem co to może być. Pomocy!!!
angelinab5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 07:52   #2646
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez angelinab5 Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem mianowicie z piersi czasem wydobywa mi się biało-mleczny płyn;/ nie wiem co jest.... miałam podejrzenie że jestem w ciąży bo wystąpiły u mnie zawroty głowy, bóle podbrzusza, częste zmęczenie, bóle piersi... Zrobiłam sobie dwa testy ciążowe i wyszły mi negatywne... więc nie wiem co to może być. Pomocy!!!


Zrób test z krwi.
Idź do ginekologa.
Zrób badania hormonalne.

Możliwe, że to podwyższona prolaktyna. Przyjmujesz jakies leki?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 08:11   #2647
angelinab5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie nie biorę żadnych leków. do ginekologa zarejestrowałam się na poniedziałek.
angelinab5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 15:04   #2648
ELZBIETA0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej dziewczyny . Udalo mi sie po 5 miesiacach starac. Wkoncu zobaczylam 2 kreseczki. Zycze innym takich samych sukcesow w staraniach. Rada to nie myslcie o dzidzi a uda sie. Ja tak wlasnie zrobilam. Mialam juz dosyc tych testow owolacyjnych mierzenia tempki itd i sie udalo. Czeka mnie jescze wizyta u lekarza. Pozdrawiam
ELZBIETA0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 15:52   #2649
sande
Raczkowanie
 
Avatar sande
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez ELZBIETA0000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny . Udalo mi sie po 5 miesiacach starac. Wkoncu zobaczylam 2 kreseczki. Zycze innym takich samych sukcesow w staraniach. Rada to nie myslcie o dzidzi a uda sie. Ja tak wlasnie zrobilam. Mialam juz dosyc tych testow owolacyjnych mierzenia tempki itd i sie udalo. Czeka mnie jescze wizyta u lekarza. Pozdrawiam
Moje gratulacje


A ja dzisiaj dostałam @ chyba - piszę chyba bo jest to 29 dzień (a w 99% mam co 32-34 dni) po za tym nie jest o normalna @
Najpierw ból taki jak na @ później brązowe upławy aż w końcu taki jakby śluz jasno czerwony a nawet różowy do tego bólu doszedł pierwszy raz ból bioder (takie ciągnięcie w dół i boki) zrobiło mi się nie dobrze. Teraz już tylko lekko czuję jakby takie pulsowanie w podbrzuszu.
A co do krwawienia - nadal nie ma , pozostał różowy śluz który jest już mało widoczny od kilku dni czuje się taka jakby przeziębiona ale to nie jest jak przeziębienie, od poniedziałku temp. utrzymuje się między 37 a 37,2 - kiedy dzisiaj dostałam tą ala @ spadła na 36,9 a teraz mierzyłam i mam już 37,1 ... po za tym wszystkim mam dziwny posmak w buzi i na dodatek odrzuca mnie od papierosów , jak odpalę fajke to pociągnę z 2-3 buchy i koniec nie mogę. Czytałam na jakiejś stronce (abczdrowia - czy jakoś tak) , że ta ala @ to mogło być zagnieżdżenie zarodka w błonie śluzowej macicy ... ??? Co Wy o tym sądzicie? robić test?? czy sobie odpuścić? nie chce popaść w paranoje że jestem w ciąży ... a już mi się wydaje że non stop jem i non stop chce mi się jeść

o i jeszcze jedno nie wiem czy to ważne i w ogóle czy coś to znaczy ale zauważyłam na paznokciach plamki koloru białego - a nigdy wcześniej takich nie miałam ...

Edytowane przez sande
Czas edycji: 2011-03-11 o 16:08
sande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:09   #2650
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

odczekaj jeszcze ze 3 dni i zrób test
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 18:30   #2651
ELZBIETA0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

plamki na paznokciach wydaje mi sie ze oznaczaja brak witamin. co do reszty to ciezko mi cokolwiek powiedziec. poprostu nie mysl wiem ze to nie latwe a sie uda.
ELZBIETA0000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 18:50   #2652
sande
Raczkowanie
 
Avatar sande
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziękuje dziewczyny
ciężko nie myśleć ale poczekam z testem do poniedziałku... zresztą zobaczymy co będzie jutro bo jak na razie to mam , że tak powiem "sucho"...
sande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 19:40   #2653
bluegirl1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

.

Edytowane przez bluegirl1985
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:18
bluegirl1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 20:41   #2654
bluegirl1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witajcie dziewczyny
Wiem ze nie jestescie jasnowidzami i mi nie odpowiecie czy jestem w ciąży czy tez nie jestem, poprostu chcialam zapytac doświadczone wizazanki czy moje objawy mogą o czyms świadczyć. Oczywiście planuje zrobić w najbliższym czasie test.
zacznę od tego że ostatnia @ była 30 stycznia, nie zdziwilo mnie to ze tak dlugo nie mam jeszcze @ gdyz moje cykle sa zazwyczaj długie. Do myslenia dały mi inne objawy:
-zawsze przed okresem bola mnie piersi, tak 0d 7 do max 10 dni, tym razem bola juz prawie 3 tygodnie, obok sutków zrobily sie takie grudki i bola bardzo po bokach, sa bardzo wrazliwe na dotyk
- temperatura rano w pochwie waha sie od 37.1-37.2
-strasznie mnie mdli na widok, zapach i na sama mysl o jedzeniu, nawet takich pokarmów ktore zawsze uwielbialam, jedyne co moj organizm teraz toleruje to banany i jogurty, wczoraj rano zwymiotowalam na zapach bigosu.
ogólnie mdli mnie caly czas, najbardziej rano po przebudzeniu
- strasznie jestem zmeczona i ospała,ciężko mi wytrzymac 6 godzin w pracy
- czuje ze caly czas jestem glodna , jednak z powodu tych mdlosci nie jestem w stanie jesc

co o tym sadzicie?dodam ze na dziecko jestesmy oczywiscie gotowi, chociaz nie bylo go narazie w planach
bluegirl1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 10:03   #2655
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam
Moja przyjaciółka zapytała mnie, czy jeżeli bierze się tabletki antykoncepcyjne, to czy po zajściu w ciąże (tabletki zwiodły) następuje okres?
Bo jak dobrze wiemy zdarza się, że na począdku ciąży dostajemy tego okresu. Ona czytała, że jeśli bierze się tabletki anty, to ten okres nigdy nie występuje.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 10:19   #2656
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Witam
Moja przyjaciółka zapytała mnie, czy jeżeli bierze się tabletki antykoncepcyjne, to czy po zajściu w ciąże (tabletki zwiodły) następuje okres?
Bo jak dobrze wiemy zdarza się, że na począdku ciąży dostajemy tego okresu. Ona czytała, że jeśli bierze się tabletki anty, to ten okres nigdy nie występuje.
Taa?

A mnie uczyli, że w ciąży nie ma okresu nigdy.
Ewentualnie krwawienia/plamienia, ale tez wcale nie zawsze.


Jesli koleżanka ma podejrzenia że może być w ciąży, to zamiast doszukiwać się objawów niech po prostu zrobi test.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 10:50   #2657
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Taa?

A mnie uczyli, że w ciąży nie ma okresu nigdy.
Ewentualnie krwawienia/plamienia, ale tez wcale nie zawsze.


Jesli koleżanka ma podejrzenia że może być w ciąży, to zamiast doszukiwać się objawów niech po prostu zrobi test.
A ja SŁYSZAŁAM, że ten okres się zdarza.

Też tak myślę, ale wiesz jak to jest w nerwach
Doszukiwanie się, sprawdzanie, pytanie, zamiast wziąść się za to co trzeba
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 10:57   #2658
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
A ja SŁYSZAŁAM, że ten okres się zdarza.

Też tak myślę, ale wiesz jak to jest w nerwach
Doszukiwanie się, sprawdzanie, pytanie, zamiast wziąść się za to co trzeba

No to źle słyszałaś
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:34   #2659
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
A ja SŁYSZAŁAM, że ten okres się zdarza.

Też tak myślę, ale wiesz jak to jest w nerwach
Doszukiwanie się, sprawdzanie, pytanie, zamiast wziąść się za to co trzeba
A czym jest okres?
Wydaleniem niezapłodnionej komórki jajowej.
A jak jest ciąża, to ona nie jest niezapłodniona, tylko wręcz przeciwnie.
Więc plamienie a okres to nie to samo.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 12:36   #2660
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A czym jest okres?
Wydaleniem niezapłodnionej komórki jajowej.

A jak jest ciąża, to ona nie jest niezapłodniona, tylko wręcz przeciwnie.
Więc plamienie a okres to nie to samo.
Tu akurat się mylisz: miesiączka to złuszczanie błony sluzowej macicy gdy nie doszło do zagnieżdżenia. Niezapłodniona komórka jajowa wyadalana jest znacznie wczesniej
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:47   #2661
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Tu akurat się mylisz: miesiączka to złuszczanie błony sluzowej macicy gdy nie doszło do zagnieżdżenia. Niezapłodniona komórka jajowa wyadalana jest znacznie wczesniej
Łe, spaliłam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:49   #2662
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Łe, spaliłam.
zdarza się
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 16:04   #2663
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie Kochane. Mam takie pytanie. Współżyłam z narzeczonym 2o lutego, stosunek odbyl sie z prezerwatywa (nie pamietam czy doszlo po jej sciagnieciu do jakichś dotykow czy wkladania, alegdyby to chwile po tym wiec sperma jakby jeszcze jakas byla to wyschla) 22 lutego wypadala mi miesiaczka, 23 mialam miesiaczke (w tym czasie zachorowalam na grype) miesiaczka trwala 5 dni taka normalna a 6 i 7 dnia mialam takie dziwne krwawienie jakby sie konczyla dopiero (czy moze byc spowodowane lekami na goraczke itp?) odczuwam bol piersi co jest dziwne niie przestaly mnie jeszcze bolec po okresie... ale robilam test beta hcg z krwi po 17 dniach od stosunku i wyszedl mi negatywny moczowy 15 dni po stosunku i tez negatywny . co sadzicie o tej sprawie ... ps. Kochane przepraszam za takie zagmatwanie sprawy ale chcialam wszystko dokladnie objac. Proszeo odpowiedzi dziekuje z góry
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 16:23   #2664
pfkanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 253
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witajcie Kochane. moj problem wyglada tak: 20 lutego wspolzylam z narzeczonym stosunek z prezerwatywa (mowil ze sie nie zsunela) .. 23 lutego mialam mieciaczke (dzien po terminie) trwala ona 5 dni natomiast w 6 i 7 dniu bylo dosyc dziwne krwawienie takie jakby koncowka okresu lekkie plamienie (w tym czasie chorowalam mialam grype) moje piersi nie przestaly mnie bolec co mnie bardzo zaniepokoilo 15 dni po stosunku wykonalam test moczowy wyszedl negatywny 17 dni po stosunku zrobilam test kwi beta hcg i tez wyszedl negatywnie czy to jest wiarygodny wynik?gdzies na forum pisali ze w krwi beta hcg rosnie dopiero po owulacji.... nie wiem co mam o tym myslec czy moge byc w ciazy?co jest powodem bolu piersi ? prosze o odpowiedz .. dziekuje z gory
pfkanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:24   #2665
slomka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Czy to możliwe

Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę, podczas gdy mój chłopak używał antykoncepcji mianowicie prezerwatywy, był to stosunek przerywany, moje dni niepłodne ? Chce jeszcze dodać, że miałam juz pierwszy okres po tym zdarzeniu ale dalej mam jakieś lęki i obawy. Proszę o szybka odpowiedź !
slomka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:27   #2666
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy to możliwe

Cytat:
Napisane przez slomka22 Pokaż wiadomość
Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę, podczas gdy mój chłopak używał antykoncepcji mianowicie prezerwatywy, był to stosunek przerywany, moje dni niepłodne ? Chce jeszcze dodać, że miałam juz pierwszy okres po tym zdarzeniu ale dalej mam jakieś lęki i obawy. Proszę o szybka odpowiedź !
Żadne...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:57   #2667
elane
Rozeznanie
 
Avatar elane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 594
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Tu akurat się mylisz: miesiączka to złuszczanie błony sluzowej macicy gdy nie doszło do zagnieżdżenia. Niezapłodniona komórka jajowa wyadalana jest znacznie wczesniej
i niezapłodniona komórka jajowa i spulchniona śluzówka macicy są wydalane wraz z miesiączką
__________________

Every day I love U more!


Per aspera ad astra
elane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:49   #2668
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
i niezapłodniona komórka jajowa i spulchniona śluzówka macicy są wydalane wraz z miesiączką
:d
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 11:27   #2669
liskowa171
Raczkowanie
 
Avatar liskowa171
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam mam problem i nie wiem już co robić ...Od 6 lat brałam Harmonet od końcówki stycznia przerwałam.21 lutego pojawiło się plamienie a po 2 dniach okres(obfity jak zwykle) który trwał 7 dni a potem 5 dni plamienie.... i dziś znowu mam okres (obfity jak zwykle) w miedzy czasie 4 razy kochaliśmy się bez zabezpieczenia...ale wiadomo jak to jest po odstawieniu z owulacją...jakie mam szansę na dzidzię po takich zachowaniu się mojego organizmu ile powinnam odczekać i jak precyzyjnie obliczyć dni płodne?....pozdrawiam
liskowa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 11:43   #2670
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez liskowa171 Pokaż wiadomość
Witam mam problem i nie wiem już co robić ...Od 6 lat brałam Harmonet od końcówki stycznia przerwałam.21 lutego pojawiło się plamienie a po 2 dniach okres(obfity jak zwykle) który trwał 7 dni a potem 5 dni plamienie.... i dziś znowu mam okres (obfity jak zwykle) w miedzy czasie 4 razy kochaliśmy się bez zabezpieczenia...ale wiadomo jak to jest po odstawieniu z owulacją...jakie mam szansę na dzidzię po takich zachowaniu się mojego organizmu ile powinnam odczekać i jak precyzyjnie obliczyć dni płodne?....pozdrawiam
Test 14 dni po ostatnim stosunku.

Dni płodnych się nie oblicza, także nawet nie szukaj żadnych kalkulatorów internetowych.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.