Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 15:50   #1381
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa pachnie ładnie, nie wiem czy to mango
W każdym razie przypadł mi do gustu. Skóra jest po nim bardzo przyjemna i szybko się wchłania.

Rzyrafko właśnie odesłałam torebkę Pan mi napisał, żebym ją przysłała z oryginałem zakupu i numerem konta, na który mają dokonać wpłaty.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:05   #1382
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

mozna dołaczyć???
ciekawe rozmowy zakupoholiczka jestem ogromna
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:37   #1383
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
też mi sie z początku wydawało, że to taki zbędny bajer te pękacze, a jednak można nimi osiągnąć w miarę spokojny codzienny efekt, a przy tym robi się to błyskawicznie!

Chyba zacznę odkładać do skarbonki i jak będzie jakaś promocja w SP na te lakiery to wykupię wszystkie Powinni wymyślić coś takiego bezbarwnego jak matowy top coat- spuszczałoby się kropelkę na dowolny lakier i nie trzeba by kupować osobno pękaczy w różnych kolorach
też się obawialam tandetnego efektu. Jednak zdecydowanie bardziej podobają mi się drobne pęknięcia, bo grubsze kojarzą mi się ze zdrapanym lakierem

Ciekawy pomysł Tylko ciekawe, czy byłby ten wynalazek na tyle inteligentny, żeby skurczył tylko nawierzchniowy lakier
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-03-16 o 18:39
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 19:10   #1384
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Karo coś dla nas!!! http://www.temptalia.com/nyx-menage-...hotos-swatches
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:39   #1385
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Rzyrafko właśnie odesłałam torebkę Pan mi napisał, żebym ją przysłała z oryginałem zakupu i numerem konta, na który mają dokonać wpłaty.
No to szybko i sprawnie poszło
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
też się obawialam tandetnego efektu. Jednak zdecydowanie bardziej podobają mi się drobne pęknięcia, bo grubsze kojarzą mi się ze zdrapanym lakierem

Ciekawy pomysł Tylko ciekawe, czy byłby ten wynalazek na tyle inteligentny, żeby skurczył tylko nawierzchniowy lakier
Musze popracować nad mniejszymi właśnie

Już w tym głowa jakichś chemików czy też innych inżynierów. Swoją drogą to zawsze chciałam być kreatorem tego rodzaju wynalazków

Estell- ale cudeńko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:45   #1386
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ice bardzo podoba mi się połączenie koloru ścian z kolorem kanapy a o regale już mówiłam, że piękny
możesz wrzucić zdjęcia łazienki? będę teraz projektować kolejną i szukam inspiracji
Dzięki
Łazienka moja jest niestety nie całkiem gotowa (nie mam nawet lustra, uwierzycie?!) i w sumie nic specjalnego, a na zdjęciach nie wyjdzie to co wyjątkowe czyli faktura płytek - mam z kolekcji Opoczno Persja białe i wenge i dekor, cienki pasek. To był wariant ekonomiczny, miałam już wybrane inne, ale musiałam przekalkulować. Na razie wolałabym jej nie fotografować, bo musiałabym nieco posprzątać.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładne wnętrze, sama mam podobną kanapę u siebie.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice bardzo zgrabnie wyszedł Wam ten podział regałem
Dzięki dzisiaj kolega, który z narzeczoną wynajmuje 2 pokoje napisał TŻowi smsa, że kupił łóżko bo nam pozazdrościł prawdziwej sypialni.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wczorajszy House obejrzany, ten też ma nieźle namieszane w serco-mózgu
Ale przynajmniej w końcu jakiś ciekawy odcinek, ktorego nie ogląda się z przyzwyczajenia.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
To niech beda okolice Rynku albo Galeria Krk Wolicie srode czy czwartek ?
Mi chyba obojętne, na razie nie mam planów.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziewczyny, bardzo fajne te wasze pazurkowe wątki choć nadal nie jestem przekonana do tej formy i sama bym się raczej nie pokusiła, ale niektóre pomysły fenomenalne! jak łatki rzyrafki czy cętki Izki a ostatni fiolet Ice obłędny
Dzięki


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie miałam pomysłu na tusz, a w R. -30% na L'Oreal i skusiłam się na Volume Million Lashes, ciekawe co to za cudo jak będzie zły to chyba wrócę do Falsies Maybelline - bardzo mi służył, ale obecne opakowanie już na wykończeniu
Mój Million Lashes się okropnie osypuje, mojej mamy też. Ja mam Extra Black, mama ma klasyczny w kolorze brązowym. Koszmar po prostu, jeden z gorszych tuszy jakie miałam.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
też się obawialam tandetnego efektu. Jednak zdecydowanie bardziej podobają mi się drobne pęknięcia, bo grubsze kojarzą mi się ze zdrapanym lakierem
Mi się na początku w ogóle nie podobały te lakiery, ale teraz zaczynam się wciągać i uważam je za fajne. Chociaż ja wolę duże pęknięcia. Za to lakiery bazowe są boskie bez dwóch zdań.

Napisałam dzisiaj egzamin, ale nie jestem zadowolona tak jak bym powinna być po tylu miesiącach nauki. Teraz kolejnych kilka dni stresu do wyników.

Wygląda na to, że następnych kilka dni minie mi pod znakiem przeprowadzki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 21:57   #1387
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Napisałam dzisiaj egzamin, ale nie jestem zadowolona tak jak bym powinna być po tylu miesiącach nauki. Teraz kolejnych kilka dni stresu do wyników.

Wygląda na to, że następnych kilka dni minie mi pod znakiem przeprowadzki.
No to przynajmniej będziesz miała czym zająć myśli, zamiast stresowaniem się

Brakuje mi już tylko wykonania jednego elementu w pudełku na lakiery
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 00:01   #1388
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Madziarra- znalazłam zdjęcie nowego brązera IsaDory- wydaje się ciekawy, z lekkim shimmerkiem:
http://i51.tinypic.com/314v5fm.jpg
http://i56.tinypic.com/2cwlcmt.jpg
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 04:03   #1389
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Madziarra- znalazłam zdjęcie nowego brązera IsaDory- wydaje się ciekawy, z lekkim shimmerkiem:
http://i51.tinypic.com/314v5fm.jpg
http://i56.tinypic.com/2cwlcmt.jpg
Dzięki rzyrafko Tylko ten shimmerek średnio mi się widzi, chciałabym coś w 100% matowego
Co za barbarzyńska godzina
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:03   #1390
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Napisałam dzisiaj egzamin, ale nie jestem zadowolona tak jak bym powinna być po tylu miesiącach nauki. Teraz kolejnych kilka dni stresu do wyników.
Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Isa pachnie ładnie, nie wiem czy to mango
W każdym razie przypadł mi do gustu. Skóra jest po nim bardzo przyjemna i szybko się wchłania.

Rzyrafko właśnie odesłałam torebkę Pan mi napisał, żebym ją przysłała z oryginałem zakupu i numerem konta, na który mają dokonać wpłaty.
Estella pisała, że to mango. Ja ostatnio ciągle się zajadam mango, jest pyszne Więc może taki balsam o tym zapachu też by mi przypadł do gustu.

Widziałam nową kolekcję na etorebce. Nawet fajne są na moje oko ze 2 modele, które mogłabym mieć, ale tym razem torebki są w większości średniej wielkości i bardziej takie kuferkowe. A ja się do takiej nie zmieszczę z moimi rzeczami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 06:07   #1391
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

isa, w coffeeheaven jest nowa kawa o smaku mango, jakbyś kiedyś miała okazję to polecam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 14:16   #1392
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, w coffeeheaven jest nowa kawa o smaku mango, jakbyś kiedyś miała okazję to polecam.
właśnie ja na nią mam ochotę A ta ostatnia co była to była dobra? Nie zdążyłam spróbować
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:37   #1393
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
isa, w coffeeheaven jest nowa kawa o smaku mango, jakbyś kiedyś miała okazję to polecam.
Oj nie wiem czy to dobre połączenie, bo ja kawę to tak raz na miesiąc piję, więc smakoszem jakimś nie jestem Ale taki świeżo wycisnięty soczek z mango to bym wypiła

Jakaś głupia baba o mało co we mnie dziś nie wjechała na skrzyżowaniu w Łagiewnikach Przy skrecie w lewo na Zakopiańską władowała się na mój pas, prawie we mnie wjeżdżając. Dobrze, że w ostatniej sekundzie dałam po hamulcach, bo inaczej walnęła by mnie w bok
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:57   #1394
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Hej dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Organzza
dziewczyny, bardzo fajne te wasze pazurkowe wątki choć nadal nie jestem przekonana do tej formy i sama bym się raczej nie pokusiła, ale niektóre pomysły fenomenalne! jak łatki rzyrafki czy cętki Izki a ostatni fiolet Ice obłędny
najlepsze, że ja nadal nie jestem przekonana do tych lakierów i rano po zrobieniu zdjęć zmywam paznokcie przed pójściem do pracy. Nie chcę, żeby co chwila mi się ktoś w nie wpatrywał

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Napisałam dzisiaj egzamin, ale nie jestem zadowolona tak jak bym powinna być po tylu miesiącach nauki. Teraz kolejnych kilka dni stresu do wyników.
Nie martw się, będzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Co za barbarzyńska godzina
No właśnie, co Ty robisz w środku nocy??
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widziałam nową kolekcję na etorebce. Nawet fajne są na moje oko ze 2 modele, które mogłabym mieć, ale tym razem torebki są w większości średniej wielkości i bardziej takie kuferkowe. A ja się do takiej nie zmieszczę z moimi rzeczami
Mi też się podoba coś na etorebce, tylko kurczę, trochę mi szkoda wydawać już pieniądze na coś niezbyt trwałego... A które modele Ci się podobają?


Dziś ma przyjść mój nowy depilator:tuptup: Kurier zadzwonił do mnie o siódmej rano, akurat jak wstawałam z łóżka


Dobra, zmykam do domu

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem czy to dobre połączenie, bo ja kawę to tak raz na miesiąc piję, więc smakoszem jakimś nie jestem Ale taki świeżo wycisnięty soczek z mango to bym wypiła
ja kawy nie piję od kilku miesięcy w ogóle, ostatnio jak wypiłam wieczorem to o pierwszej w nocy się zorientowałam, że trzeba iść spać, a w ogóle mi się spać nie chciało... Normalnie padam z nóg ok. 22
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:15   #1395
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie te 2 mi się podobają, ale bardziej brązowa
http://etorebka.pl/s03.php?f=0347
http://etorebka.pl/s03.php?f=0337


Na mnie kawa nie działa jakoś specjalnie pobudzająco. Co więcej - zapach świeżej kawy rano powoduje u mnie mdłości Nie mogłabym wypić kawy na śniadanie albo o zgrozo, na pusty żołądek. Za to taką z dużą ilością mleka albo cappuccino czy latte mogę wypić w ciągu dnia, do jakiegoś dobrego ciasta Ale muszę mieć wtedy smaka, bo jednak częściej wybieram herbatę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:47   #1396
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
właśnie ja na nią mam ochotę A ta ostatnia co była to była dobra? Nie zdążyłam spróbować
Nie, taka sobie.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Na mnie kawa w ogóle nie działa pobudzająco, ale po prostu uwielbiam ją pić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:19   #1397
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja tam jestem od kawy uzależniona, ale piję w zasadzie tylko rano, na początek dnia, w trakcie rzadko. Bez dobrej kawy z mlekiem mogę zacząć dzień tylko po imprezie.

Za to takie wynalazki jak kawa z mango brzmią dla mnie okropnie nieapetycznie, bo kawy na słodko praktycznie nie toleruję, a dodatki smakowe zazwyczaj dosładzają. Kiedyś w Coffee Heaven zamówiłam jakąś z cynamonem i nie mogłam zmęczyć.

Jedyny wyjątek dla słodkiej kawy robię dla mega mocnego espresso i mrożonej z lodami miętowymi w Tribece.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:36   #1398
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na mnie kawa nie działa jakoś specjalnie pobudzająco. Co więcej - zapach świeżej kawy rano powoduje u mnie mdłości Nie mogłabym wypić kawy na śniadanie albo o zgrozo, na pusty żołądek. Za to taką z dużą ilością mleka albo cappuccino czy latte mogę wypić w ciągu dnia, do jakiegoś dobrego ciasta Ale muszę mieć wtedy smaka, bo jednak częściej wybieram herbatę
większość Polaków jednak pije rozpuszczalną, a to napar ze "zwykłej" kawy, który został sproszkowany, a my w domach jeszcze raz go zalewamy wodą, to jak ma pobudzać ja podobnie jak Em piję, bo lubię, najbardziej Frappe, szczególnie latem

Ice, rzeczywiście słaby ten tusz (też wzięłam Extra Black), na razie się nie kruszy, ale efekt mnie nie powala nawet ładnie nie podkręcił rzęs, co Falsies zapewniał mi po pierwszym użyciu, o pogrubieniu nie wspomnę raczej się nie polubimy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:48   #1399
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mnie nie pobudza prawdziwa kawa, od tej rozpuszczalnej nawet bym tego nie oczekiwała.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 17:09   #1400
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ice, rzeczywiście słaby ten tusz (też wzięłam Extra Black), na razie się nie kruszy, ale efekt mnie nie powala nawet ładnie nie podkręcił rzęs, co Falsies zapewniał mi po pierwszym użyciu, o pogrubieniu nie wspomnę raczej się nie polubimy
U mnie trochę pogrubia, ładnie wydłuża, ale co z tego jak sypie się już po godzinie. Męczę go, bo teraz nie bardzo mogę sobie pozwolić na nowy a maluję się i tak raz na tydzień, więc jakoś to wytrzymuję, ale nie jest to na pewno dobry tusz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:40   #1401
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Eee nie przekonuje mnie kompletnie Zwłaszcza to, że jest sypki

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ej, weź przestań zachorowałam na te róże jakiś czas temu, marzy mi się ten mocny pomegranate a Ty jaki testowałaś? matowy czy z połyskiem któryś? coś mi mówi że sobie go przywiozę z wyczeszki kwietniowej

Też uwielbiam ten pędzel, nie wyobrażam sobie używania innego kształtu do różu, a jak widziałam MagJę ozdabiającą poliki jakimś wielkim kocim językiem to mało mi gały z orbit nie wyszły
Testowałam i dalej testuję Rose Gold Pomegranate ładnie wygląda na swatchach, ale boję się, że na żywo okaże się bardzo intensywny. Jeśli zdecyduję się na Rose Gold (a raczej tak) to koleżanka weźmie właśnie Pomegranate i wtedy się przekonam jak to z nim jest.

Skoro o pędzlach mowa to dziś skusiłam się na skośny z Kobo w promocji w Naturze, ciekawa jestem co to warte

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wlasnie, wlasnie, my tu Ci tansze wersje podsuwamy

Bylam wczoraj w Naturze w Centrum i faktycznie szafa Catrice mocno przebrana ... Chcialam wziac kolejny roz i bronzer , ale ani jednego ani drugiego nie bylo ...
Jaasne
Stwierdzam, że nie chcę Catrice i nie będę nawet szukać, wolę odłożyć na tego MACa

https://lh3.googleusercontent.com/-2...urfbaby003.jpg

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie wzbogaciłam się o tę pomadkę wyczekiwałam jej już jakiś czas fajna, jak balsam, na początku błyszczy jak błyszczyk - niestety trwałością nie grzeszy
Fajna A jaki wybór odcieni

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Madziarra- znalazłam zdjęcie nowego brązera IsaDory- wydaje się ciekawy, z lekkim shimmerkiem:
http://i51.tinypic.com/314v5fm.jpg
http://i56.tinypic.com/2cwlcmt.jpg
Ogromy Ale fajny, już jest czy dopiero wejdzie?

Skusiłam się dziś na odżywkę Schaumy, tę o zapachu soku multiwitamina, bo nie mam już żadnej odżywki do spłukiwania.
Poza tym wynalazłam jakiś nowy micel Avy z rokitnikiem i czymś tam jeszcze, ale poczekam na promocję, bo 17 zł to sporo jak za taką pojemność.
Testowanie kolejnych miceli to ostatnio moja obsesja
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 06:10   #1402
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja kiedyś pijałam fusiastą kawę bez cukru i mleczka (w czasach liceum), ale jakoś szybko przestała mi taka smakować. Za to wszelkie Mokate Cappuccino smakowe uwielbiałam i często pijałam, ale tego za bardzo kawą nazwać nie można

Zmykam popracować, miłego dnia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 07:25   #1403
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
kochanie te 2 mi się podobają, ale bardziej brązowa
http://etorebka.pl/s03.php?f=0347
http://etorebka.pl/s03.php?f=0337
Mi też się ta brązowa podoba Tylko nie wiem jak się otwiera, muszę poczekać i poszukać zdjęć "na żywo"
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Testowanie kolejnych miceli to ostatnio moja obsesja
I który wygrywa do tej pory? Ja tam nie zdradzam Biodermy choć kusi mnie kupić krem do demakijażu...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zmykam popracować, miłego dnia
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:06   #1404
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj nie wiem czy to dobre połączenie, bo ja kawę to tak raz na miesiąc piję, więc smakoszem jakimś nie jestem Ale taki świeżo wycisnięty soczek z mango to bym wypiła
Ja uwielbiam połączenie kawy z cytrusami (byle nie ze skórkami, bo skórek generalnie nie znoszę ) mango też może być ciekawe
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziś ma przyjść mój nowy depilator:tuptup: Kurier zadzwonił do mnie o siódmej rano, akurat jak wstawałam z łóżka

ja kawy nie piję od kilku miesięcy w ogóle, ostatnio jak wypiłam wieczorem to o pierwszej w nocy się zorientowałam, że trzeba iść spać, a w ogóle mi się spać nie chciało... Normalnie padam z nóg ok. 22
O, jaki w końcu wzięłaś?

U mnie działanie zależy od nastroju- czasami pierwszą czynnością po kawie jest pójście spać, a czasami słaba wypita o 17 nie pozwala usnąć o północy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie, taka sobie.

Na mnie kawa w ogóle nie działa pobudzająco, ale po prostu uwielbiam ją pić.
Uff, to dobrze Piłam ostatnio w Prego (tej pizzerio-restauracji na Krupniczej) zwykłą mrożoną z lodami i niesłodzoną bitą śmietaną (pozytywne zaskoczenie!) i była rewelacyjna

Kupiłam sobie w makro taką malusią filiżaneczkę (nie wiem czy ma nawet 100 ml) i pijam sobie w niej łyżeczkę kopiatą rozpuszczalnej Nescafe Espresso (ulubiona)/Maxwell House + 1 cm grubości dolewam śmietanki 30% łaciatej, kocham to Prawdziwą kawę moge pić tylko z ekspresu, nie cierpię smaku fusiastej parzonej tak byle jak w szklance, fuj
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za to takie wynalazki jak kawa z mango brzmią dla mnie okropnie nieapetycznie, bo kawy na słodko praktycznie nie toleruję, a dodatki smakowe zazwyczaj dosładzają. Kiedyś w Coffee Heaven zamówiłam jakąś z cynamonem i nie mogłam zmęczyć.

Jedyny wyjątek dla słodkiej kawy robię dla mega mocnego espresso i mrożonej z lodami miętowymi w Tribece.
Ja też nie lubię słodkiej jeśli nie jest mrożona lub własnie owocowa (tu jednak musi być czuć bardziej ten dodatek smakowy niż cukier). Do Tribeci się zraziłam jakoś na jesieni- nie wiem czy barman był początkujący czy co, ale dostałam fatalnie przyrządzoną mrożoną z jakimś glutem syropowo-lodowym i z Wentzla na Rynku też nie polecam mrożonych- jak rozwodnione shejki, ble Z MagJą piłam ostatnio fajną w Starbucksie, ale za duża była i też męczyłam. Ale bardzo fajna, jakaś pralinkowa chyba? Nie pamiętam już
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie trochę pogrubia, ładnie wydłuża, ale co z tego jak sypie się już po godzinie. Męczę go, bo teraz nie bardzo mogę sobie pozwolić na nowy a maluję się i tak raz na tydzień, więc jakoś to wytrzymuję, ale nie jest to na pewno dobry tusz.
Polecam MF Xperience jeśli lubisz silikonowce- nie osypuje się a przy tym na prawdę nie obciąża rzęs (zwykle tusze tej marki "męczyły" mi oko) No i Clinique High Lengths jak już się odkujesz finansowo
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Testowałam i dalej testuję Rose Gold Pomegranate ładnie wygląda na swatchach, ale boję się, że na żywo okaże się bardzo intensywny. Jeśli zdecyduję się na Rose Gold (a raczej tak) to koleżanka weźmie właśnie Pomegranate i wtedy się przekonam jak to z nim jest.

Fajna A jaki wybór odcieni

Ogromy Ale fajny, już jest czy dopiero wejdzie?

Skusiłam się dziś na odżywkę Schaumy, tę o zapachu soku multiwitamina, bo nie mam już żadnej odżywki do spłukiwania.

Poza tym wynalazłam jakiś nowy micel Avy z rokitnikiem i czymś tam jeszcze, ale poczekam na promocję, bo 17 zł to sporo jak za taką pojemność.
Testowanie kolejnych miceli to ostatnio moja obsesja
O, a kiedy będziecie je mieć?

44 No i nabrałam przez Was ochoty na luksusową szminkę, może na urodziny coś by się udało sprezentować...?

Na tamtym blogu pisało, że są 4odcienie, więc może któryś jest matowy całkiem, ma być w najnowszej kolekcji więc pewnie już niedługo.
http://www.pssion.se/2011/02/isadora-jungle-fever/ śliczne cienie!

Też będę potrzebowała niedługo czegoś do spłukiwania- na razie w szamponie Dove mam odżywkę (ale jednak on przeciąża mi włosy) i po nim stosuję brzozówkę, a co drugi dzień szampon avonu do długich (jednak wysusza) i olejek avonu (boski )

O, daj znać jaki jest. Mnie zaciekawiły nowe produkty YR do demakijażu, zwłaszcza pianka z peelingiem i właśnie micel http://www.yves-rocher.com.pl/demaki...y#promo_prod_1
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I który wygrywa do tej pory? Ja tam nie zdradzam Biodermy choć kusi mnie kupić krem do demakijażu...
A próbowałaś Bourjois? Wg mnie jest świetny i z powodzeniem mi zastąpił Sensibio Tzn. nie wiem na czym Ci najbardziej zależy- mi na mega dokładnym demakijażu z mocno podkreślonego oka, i tu się sprawdza wyśmienicie Teraz męczę paskudną Delię, nigdy więcej

Jestem w trakcie robienia kolejnej odsłony pazurków, bez graffiti bardzo mi się podoba, obym nie zepsuła tylko
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:19   #1405
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Witam popołudniowo
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kosmetycznie wzbogaciłam się o tę pomadkę wyczekiwałam jej już jakiś czas fajna, jak balsam, na początku błyszczy jak błyszczyk - niestety trwałością nie grzeszy
Też się na tę pomadkę skusiłam i jeszcze na dwa błyszczyki faktycznie początkowe uczucie nawilżenia fajne, w ogóle nie jak pomadka. Mnie też niestety znika z ust po godzinie
Za to błyszczyki Guerlaina będę kochać chyba po grób, właściwie nic nie może im zarzucić - ani braku trwałości, ani klejenia ust, ani wysuszania.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mnie się starsznie podoba
Nyx'a chyba u nas dostać nie można?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Napisałam dzisiaj egzamin, ale nie jestem zadowolona tak jak bym powinna być po tylu miesiącach nauki. Teraz kolejnych kilka dni stresu do wyników.
Trzymam kciuki za wyniki!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
kochanie te 2 mi się podobają, ale bardziej brązowa
http://etorebka.pl/s03.php?f=0347
http://etorebka.pl/s03.php?f=0337
Ta druga to jak w pysk strzelił birkin z hermesa

Zła jestem na Maestro Dziś mija tydzień jak złożyłam zamówienie i przelałam kasę. Jeszcze w piątek mi odpowiedziali, że pieniądze doszły i na początku przyszłego tygodnia (czyli tego) wyślą, w środę napisali, że wyślą pod koniec tygodnia jednak i dziś, w piątek, paczka nadal nie wysłana! szkoda, że to nie allegro, bo bym im napisała w komentarzu co o tym myślę. Tak to widać mają w nosie opinie klientów, którzy już zapłacili. Wrr.

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2011-03-18 o 13:31
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:31   #1406
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A zdjęcia nie dołączyłam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blyszczyki1.jpg (31,6 KB, 41 załadowań)
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:51   #1407
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A zdjęcia nie dołączyłam!
a Ty jaki odcień wzięłaś tej pomadki?
Ultra Gloss też lubię, ten jest z serii Flash?
ten Guerlain rzeczywiście taki dobry?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 14:26   #1408
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A próbowałaś Bourjois? Wg mnie jest świetny i z powodzeniem mi zastąpił Sensibio Tzn. nie wiem na czym Ci najbardziej zależy- mi na mega dokładnym demakijażu z mocno podkreślonego oka, i tu się sprawdza wyśmienicie Teraz męczę paskudną Delię, nigdy więcej

Jestem w trakcie robienia kolejnej odsłony pazurków, bez graffiti bardzo mi się podoba, obym nie zepsuła tylko
Nie próbowałam, może spróbuję, kusisz chociaż jak kupuję Biodermę w promocjach, to nie wychodzi tak drogo...
Ja siedzę w pracy i dopiero w nocy będę mogła coś pokombinować z pękaczami Pewnie coś zrobię na tym, co mam - czyli Sea Spray China Glaze Uwielbiam ten lakier!

A i zamówiłam depilator Brauna 7180 - stwierdziłam, że niepotrzebne mi są przestawki golące czy do depilowania twarzy, wczoraj w wieczorem kurier przyniósł mi go, ale nie miałam czasu go wypróbować...
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Nyx'a chyba u nas dostać nie można?
NYX jest w Marrionaud Ale na pewno nie mają wszystkiego, więc pewnie na róże trzeba by poczekać...


Jej, ale mam ciężki dzień w pracy, fajnie, że zaraz idę do domu
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 14:46   #1409
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Prawdziwą kawę moge pić tylko z ekspresu, nie cierpię smaku fusiastej parzonej tak byle jak w szklance, fuj

Teraz męczę paskudną Delię, nigdy więcej
Ja też tylko z ekspresu.

I też męczę teraz Delię. Nie wiem skąd miała tyle dobrych opinii na KWC jak ją kupowałam.

Pojawiła się nowa limitowanka Essence. Właśnie dodałam notkę na bloga.
rzyrafko, przepraszam, że nie zapytałam czy coś Ci wziąć ale poszłam po nią wracając rano z imprezy i tylko to mnie tłumaczy, że zapomniałam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 15:41   #1410
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

NYX a Marionnaud?! oo trza obejrzeć, a jak ceny?

Em, myślisz, że coś jeszcze zostało? Zaraz wychodze to bym zajrzała gdzieś.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.