Życie bez miłości:( part 3 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 13:32   #91
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Ale oni zapłacą, tylko swoim dzieciom. W przyrodzie nic nie ginie
Co ty, moi rodzice nikomu nie zorganizują wesela - ani ja, ani mój brat w związek nie wstąpimy
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:32   #92
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość
Ja też chcę mieć wesele, ale to nie oznacza że zaproszę osoby, których nie znam czy przyjmę postawę zastaw się z postaw się.
Jasne, ja też nie Ale jestem tak wkręcona w tematy slubne, że gdybym była troszkę bardziej pewna swojego faceta, to bym się już zaręczyła Trafiłam na osobę wyjatkowo zgodną - ostatnio coś tam marudziłam, że coraz mniej czasu mam na dziecko itp., a on od razu proponuje, żebyśmy sobie dziecko zrobiliA tak bliżej tematu wątku, to przypomniałam sobie jak mówił wczoraj, że podobno latalam za nim na początku naszej znajomości. Oto męska percepcja Kto się udzielał w czerwcu, ten wie, że w ogole mnie nie obchodzil wtedy. Widocznie jedna jedyna propzycja spotkania i zaproszenie na wesele to "latanie"
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:34   #93
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
wg mnie to też chore, wydawać tyle pieniędzy
A ja wam powiem, że do mnie zupełnie nie przemawia konwencja typowego polskiego wesela. Określenie 'najwspanialszy dzień życia' jest w moim mniemaniu bardzo przereklamowane. Nie chciałabym, żeby mój ślub tak wyglądał. Wydać oszczędności życia na zabawę w ładnej oprawie, na zgraję rodzinki, z którymi nie utrzymuję kontaktu. W dodatku ani typowa weselna muzyka mi nie odpowiada, ani te wszystkie gry, a smacznie zjeść mogłabym w innych okolicznościach ;P Dla młodych nie jest to chwila gdzie mogą zapomnieć o całym świecie i skupić się na swoim święcie, tylko muszą dbać o gości, przejmować się sprawami organizacyjnymi, mieć głowę na karku.....często po wszystkim są tak padnięci, że noc poślubną odkladają na następny dzień ;P Wiecie o co mi chodzi, tak naprawdę jest to wielka odpowiedzialność.

W moich marzeniach, wygląda to tak : skromny obiad dla najbliższej rodziny i przyjaciół (oczywiscie nie mówie tu o plackach ziemniaczanych, tylko eleganckim obiedzie w ładnej restauracji;P - z klasą, bez kiczu i tandety), a zaoszczędzone pieniądze, ktore wydałabym na tradycyjny slub, spożytkować w inny sposob. Wyruszyć w podróż życia na miesiąc, dwa, zwiedzić kawałek świata - spełniać wszystkie swoje zachcianki, cieszyć się sobą Być może to jedyna taka okazja, gdzie nie przejmując sie niczym (dziećmi, praca, domem) spelnic swoje marzenia. Można skupić się tylko na sobie. Na pewno wiecej bym z tego wyniosla i to by mnie uszczęśliwiło Mam nadzieję, ze mój przyszły mąż ( o ile taki sie znajdzie ) również będzie się pasjonował się podróżami i poznawaniem świata i uda sie choć w części wcielić taki plan w zycie.

Edytowane przez zakochanaWczekoladzie
Czas edycji: 2011-03-20 o 13:49
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:39   #94
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
a zaoszczedzone pieniadze, ktore wydalabym na tradycyjny slub, spozytkowac w inny sposob. Wyruszyc w podróż życia na miesiąc, dwa, zwiedzić kawałek świata - spełniać wszystkie swoje zachcianki, cieszyć się sobą Być może to jedyna taka okazja, gdzie nie przejmując sie niczym (dziećmi, praca, domem) spelnic swoje marzenia. Można skupić się tylko na sobie.
O, to to!
A moja samotna znajoma ma co chwila problem, po kuzynostwo się żeni i trzeba na siłę kogoś szukać na partnera. Bo mamusia życzy. No i sukienka nowa co 3 miesiące na wesele. No i koleżanka nikogo nie ma, a mamusi się ślub marzy. I znowu nie powinno mnie to interesować, ale ciekawe, za co mamusia chciałaby koleżance ten ślub odprawić? Wejdą w jeszcze większe długi, bo wypada?
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:48   #95
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Ja na ten bal kończący nie poszłam, bo byłam zbuntowana i miałam ich wszystkich wiadomo, gdzie
U mnie w ogóle balu nie zorganizowali. Jedyny rocznik, który nie miał. Ale... w sumie pewnie bym nie poszła, bo klasę debili miałam. Jaka radocha się z nimi bawić?
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25844397]Poza tym, że musiałam je nosić ciągle w związane to raczej większych kłopotów z nimi nie miałam, no może mycie i suszenie było dłuższe nie rozpuszczałam ich, bo mi proste włosy nie pasują, naturalnie mam kręcone, ale przez długość były wtedy całkiem proste z samą kondycją włosów jakoś nigdy większych problemów nie miałam, teraz jak odżywkę mi się zechce nałożyć raz na pół roku to i tak dobrze[/QUOTE]
Ja mam naturalnie proste jak druty.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:51   #96
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość

Ja mam naturalnie proste jak druty.
Ale pewnie Ci takie pasują jest coś takiego, ze takie jakie mamy naturalnie pasują nam bardziej.. no i możesz zaszaleć i zrobić sobie loczki na jakąś imprezę, odświeżyć look a ja ciągle tak samo, bo przecież nie wyprostuję jak mi nie pasują
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:53   #97
zakochanaWczekoladzie
Rozeznanie
 
Avatar zakochanaWczekoladzie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 692
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
U mnie w ogóle balu nie zorganizowali. Jedyny rocznik, który nie miał. Ale... w sumie pewnie bym nie poszła, bo klasę debili miałam. Jaka radocha się z nimi bawić?
U mnie był....ale nazwałabym to parodią balu ;D Pamiętam, że rzucali się czereśniami po całej sali, na obiad mieliśmy zamówiona pizze, ogólnie było miło ale określenie 'bal' jest wyraźnym nadużyciem ;DD

Ide pisać prace, bo mój plan zakładał że powinnam zaczać 2 i pół godziny temu ;D Sadie, dla Ciebie również motywujący kop !
zakochanaWczekoladzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 13:54   #98
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25844894]Ale pewnie Ci takie pasują jest coś takiego, ze takie jakie mamy naturalnie pasują nam bardziej.. no i możesz zaszaleć i zrobić sobie loczki na jakąś imprezę, odświeżyć look a ja ciągle tak samo, bo przecież nie wyprostuję jak mi nie pasują [/QUOTE]
Mnie moje włosy w ogóle nie pasują - mam w połowie kręcone siano. Z idiotyczną, kręconą grzywką. Zawsze, jak chce wyglądać, muszę się męczyć. Dobrze, że urosły na tyle, żeby je wpiąć w kok. Gorzej, że grzywkę muszę modelować na ciepło. Najlepiej się jednak czułam na łyso
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:58   #99
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25844894]Ale pewnie Ci takie pasują jest coś takiego, ze takie jakie mamy naturalnie pasują nam bardziej.. no i możesz zaszaleć i zrobić sobie loczki na jakąś imprezę, odświeżyć look a ja ciągle tak samo, bo przecież nie wyprostuję jak mi nie pasują [/QUOTE]

Ooo marzą mi się loczki, bo ja to mam takie druty. A nawet jak pokręcę to 10 minut i znowu proste

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
U mnie był....ale nazwałabym to parodią balu ;D Pamiętam, że rzucali się czereśniami po całej sali, na obiad mieliśmy zamówiona pizze, ogólnie było miło ale określenie 'bal' jest wyraźnym nadużyciem ;DD

Ide pisać prace, bo mój plan zakładał że powinnam zaczać 2 i pół godziny temu ;D Sadie, dla Ciebie również motywujący kop !
u mnie byl bal na, który przyszło... 20 osób No, ale co sie dziwić w klasie miałam same dziewczyny, a z innych klas żaden chłopak się nie pofatygował. Dobrze, że mnie nie było
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:08   #100
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25844894]Ale pewnie Ci takie pasują jest coś takiego, ze takie jakie mamy naturalnie pasują nam bardziej.. no i możesz zaszaleć i zrobić sobie loczki na jakąś imprezę, odświeżyć look a ja ciągle tak samo, bo przecież nie wyprostuję jak mi nie pasują [/QUOTE]
Tak, pasują.
Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Ooo marzą mi się loczki, bo ja to mam takie druty. A nawet jak pokręcę to 10 minut i znowu proste
Ja na lokówkę kręcę na mega loczki, które oczywiście się prostują, ale wychodzą przy tym takie ładne fale (coś a'la Jessica Alba) i to mi się podoba. Tylko nigdy mi się nie chce wcześniej wstać, żeby nakręcić. czasem wieczorem się zmuszę.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:19   #101
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Co ty, moi rodzice nikomu nie zorganizują wesela - ani ja, ani mój brat w związek nie wstąpimy
Jeszcze nie wiadomo
A jeśli chodzi o to płacenie za siebie to nie do końca jest tak. Nie wiem czy kogokolwiek w wieku np. 25 lat stać by było na wesele (tylko za swoje). Albo by zabaw nie było albo dopiero po 30 jak ludzie już jako tako są ustawieni.
Zresztą jak rodzice płacili za mojego dentystę to ja będę płacić za swoje dziecko i w ten sposób "dług" się wyrównuje. Podobnie z weselem.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Jasne, ja też nie Ale jestem tak wkręcona w tematy slubne, że gdybym była troszkę bardziej pewna swojego faceta, to bym się już zaręczyła Trafiłam na osobę wyjatkowo zgodną - ostatnio coś tam marudziłam, że coraz mniej czasu mam na dziecko itp., a on od razu proponuje, żebyśmy sobie dziecko zrobiliA tak bliżej tematu wątku, to przypomniałam sobie jak mówił wczoraj, że podobno latalam za nim na początku naszej znajomości. Oto męska percepcja Kto się udzielał w czerwcu, ten wie, że w ogole mnie nie obchodzil wtedy. Widocznie jedna jedyna propzycja spotkania i zaproszenie na wesele to "latanie"
Ach ci mężczyźni ale może niech tak myśli
I widzę, że mamy podobne podejście do ślubno-weselnych uroczystości

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, że do mnie zupełnie nie przemawia konwencja typowego polskiego wesela. Określenie 'najwspanialszy dzień życia' jest w moim mniemaniu bardzo przereklamowane. Nie chciałabym, żeby mój ślub tak wyglądał. Wydać oszczędności życia na zabawę w ładnej oprawie, na zgraję rodzinki, z którymi nie utrzymuję kontaktu. W dodatku ani typowa weselna muzyka mi nie odpowiada, ani te wszystkie gry, a smacznie zjeść mogłabym w innych okolicznościach ;P Dla młodych nie jest to chwila gdzie mogą zapomnieć o całym świecie i skupić się na swoim święcie, tylko muszą dbać o gości, przejmować się sprawami organizacyjnymi, mieć głowę na karku.....często po wszystkim są tak padnięci, że noc poślubną odkladają na następny dzień ;P Wiecie o co mi chodzi, tak naprawdę jest to wielka odpowiedzialność.

W moich marzeniach, wygląda to tak : skromny obiad dla najbliższej rodziny i przyjaciół (oczywiscie nie mówie tu o plackach ziemniaczanych, tylko eleganckim obiedzie w ładnej restauracji;P - z klasą, bez kiczu i tandety), a zaoszczędzone pieniądze, ktore wydałabym na tradycyjny slub, spożytkować w inny sposob. Wyruszyć w podróż życia na miesiąc, dwa, zwiedzić kawałek świata - spełniać wszystkie swoje zachcianki, cieszyć się sobą Być może to jedyna taka okazja, gdzie nie przejmując sie niczym (dziećmi, praca, domem) spelnic swoje marzenia. Można skupić się tylko na sobie. Na pewno wiecej bym z tego wyniosla i to by mnie uszczęśliwiło Mam nadzieję, ze mój przyszły mąż ( o ile taki sie znajdzie ) również będzie się pasjonował się podróżami i poznawaniem świata i uda sie choć w części wcielić taki plan w zycie.
Twoja opcja też jest fajna, to zależy co komu pasuje.
A co do pierwszej części wypowiedzi: wesele ma szansę się zwrócić (przynajmniej w części), nie zaproszę osób, których nie poznałabym na ulicy, nie chce żadnej tandetnej muzyki, uważam, że można połączyć "tradycję" i nowoczesność np. znane piosenki, ale w cięższym brzmieniu, a grom i zabawom mówię nie
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 14:20   #102
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Coś, co mnie rozwaliło na łopatki: http://www.kwejk.pl/obrazek/24601-93...back=1233&id=8
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:21   #103
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez zakochanaWczekoladzie Pokaż wiadomość
A ja wam powiem, że do mnie zupełnie nie przemawia konwencja typowego polskiego wesela. Określenie 'najwspanialszy dzień życia' jest w moim mniemaniu bardzo przereklamowane. Nie chciałabym, żeby mój ślub tak wyglądał. Wydać oszczędności życia na zabawę w ładnej oprawie, na zgraję rodzinki, z którymi nie utrzymuję kontaktu. W dodatku ani typowa weselna muzyka mi nie odpowiada, ani te wszystkie gry, a smacznie zjeść mogłabym w innych okolicznościach ;P Dla młodych nie jest to chwila gdzie mogą zapomnieć o całym świecie i skupić się na swoim święcie, tylko muszą dbać o gości, przejmować się sprawami organizacyjnymi, mieć głowę na karku.....często po wszystkim są tak padnięci, że noc poślubną odkladają na następny dzień ;P Wiecie o co mi chodzi, tak naprawdę jest to wielka odpowiedzialność.

W moich marzeniach, wygląda to tak : skromny obiad dla najbliższej rodziny i przyjaciół (oczywiscie nie mówie tu o plackach ziemniaczanych, tylko eleganckim obiedzie w ładnej restauracji;P - z klasą, bez kiczu i tandety), a zaoszczędzone pieniądze, ktore wydałabym na tradycyjny slub, spożytkować w inny sposob. Wyruszyć w podróż życia na miesiąc, dwa, zwiedzić kawałek świata - spełniać wszystkie swoje zachcianki, cieszyć się sobą Być może to jedyna taka okazja, gdzie nie przejmując sie niczym (dziećmi, praca, domem) spelnic swoje marzenia. Można skupić się tylko na sobie. Na pewno wiecej bym z tego wyniosla i to by mnie uszczęśliwiło Mam nadzieję, ze mój przyszły mąż ( o ile taki sie znajdzie ) również będzie się pasjonował się podróżami i poznawaniem świata i uda sie choć w części wcielić taki plan w zycie.
mam podobne upodobania. skromne przyjecie dla najblizszej rodziny, skromna suknia itp. nie rozumiem tego jak niektorzy robia przeogromniaste bale, a panny mlode ciagna za soba tak dlugi tren ze tanczyc sie nie da

zmieniajac temat - jedna dziewczyna u mnie na studiach jest w ciazy, jeszcze nie widac ale ona sie z tego bardzo cieszy i opowiada o tym bez skrepowania. jest zareczona. dzis wszystkie dziewczyny jej tak gratulowaly ze masakra... a ja jakos nie widze w tym nic tak cudownego.. no nie wiemm jestem chyba inna
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:23   #104
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
mam podobne upodobania. skromne przyjecie dla najblizszej rodziny, skromna suknia itp. nie rozumiem tego jak niektorzy robia przeogromniaste bale, a panny mlode ciagna za soba tak dlugi tren ze tanczyc sie nie da

zmieniajac temat - jedna dziewczyna u mnie na studiach jest w ciazy, jeszcze nie widac ale ona sie z tego bardzo cieszy i opowiada o tym bez skrepowania. jest zareczona. dzis wszystkie dziewczyny jej tak gratulowaly ze masakra... a ja jakos nie widze w tym nic tak cudownego.. no nie wiemm jestem chyba inna
Cóż, każdy ma inne upodobania, marzenia. Zarówno jeśli chodzi o ślub, jak i o rodzinę.
Ja bym chciała mieć dzieci, ale na pewno nie na studiach.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:34   #105
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
Coś, co mnie rozwaliło na łopatki: http://www.kwejk.pl/obrazek/24601-93...back=1233&id=8
My myślimy podobnie w kwestii facetów, z którymi się spotykamy
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:35   #106
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
My myślimy podobnie w kwestii facetów, z którymi się spotykamy
hehe to prawda
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:40   #107
Neskaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 332
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

A ja bym tam chciała miłe wesele, może nie na 200-300 osób, ale mam dość liczną rodzinę, z którą utrzymujemy dość dobre kontakty, a jak bym jeszcze chciała zaprosić znajomych ze studiów, sąsiadów, to już w ogóle trochę by się ich nazbierało.
I też myślę, że warto inwestowac, może nie w przesady sposób, by sprowadzać suknie z USA i płacić miliony za to, żeby nam balony z samolotu zrzucali, ale takie miłe, urocze przyjęcie weselne na kilka dni to norma. I mnie to cieszy.
A że my w rodzinie obchodzimy hucznie wszelakie święta, imieniny, urodziny, to wesele zwykłe na pewno nie będzie.
Niemniej nie mam póki co o tym marzyć, najpierw trzeba sobie chłopa znaleźć, bo trudne jest cholernie. Nawet bardziej niż zorganizowanie tego wesela.
__________________
Neskaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:45   #108
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Neskaaaa90 Pokaż wiadomość
Niemniej nie mam póki co o tym marzyć, najpierw trzeba sobie chłopa znaleźć, bo trudne jest cholernie. Nawet bardziej niż zorganizowanie tego wesela.
W sumie tyle czeka się na sale, że już można rezerwować np. 2 lata do przodu, w końcu ktoś się znajdzie
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:51   #109
misia_e
Zadomowienie
 
Avatar misia_e
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 569
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Caly dzien sie pozbierac nie moge.... mnie tak trudno jest znalezc kogos, kogo uznam za fajnego, a jak juz znajde , to spotyka mnie takie cos ;/ Mnie to po prostu nie jest pisane, wszyscy fajni faceci juz sa zajeci i pozareczani...
misia_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 15:01   #110
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

widzę, ze o ślubach już gadacie
ja nie wiem czy kiedykolwiek wyjdę z maż. jzu nawet nie o to czy znajdę odpowiedniego faceta ale przy moim poziomie niezdecydowanie i nieumiejętności podejmowania decyzji wydaje mi się to abstrakcją. podjecie decyzji czy będę z jakimś facetem całe życie- zamęczył;abym się wątpliwościami jedyne co by mnie uratowało to szybki spontaniczny ślub żebym nie miała czasu się zastanawiać
ale wczoraj zapoznałam się w z tym przystojniakiem o którym pisałam jakiś czas temu. tylko cześć-cześć ale zawsze. i wiem,ze jest wolny
za to ten drugi chłopak coraz bardziej mi siedzi w myślach- i nie podoba mi się to wcale
oczywiście jak znam życie to z żadnego nic nie wyjdzie

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez misia_e Pokaż wiadomość
Caly dzien sie pozbierac nie moge.... mnie tak trudno jest znalezc kogos, kogo uznam za fajnego, a jak juz znajde , to spotyka mnie takie cos ;/ Mnie to po prostu nie jest pisane, wszyscy fajni faceci juz sa zajeci i pozareczani...
oj daj spokój nie warto sie tak dołować przez jakiegoś buca
ja trochę zmieniłam myślenie ostatnio. przestałam czuć się dziwna. wbrew pozorom sporo jest singli na około
dowiedziałam sie wczoraj ze taki super przystojny, inteligenty facet od ponad 4 lat jest sam. nie jest nas wcale tak mało
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:05   #111
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Co do wesela, to ja swojego hucznego na pewno nie chcę, po części dlatego, że tańczyć nie lubię, a po 2 mnie moje własne imprezy męczą ale jak mnie jakaś rodzina zaprosi to się oczywiście bardzo cieszę
Co do chłopaka.. mi też już od dłuuugiego czasu (rok?) w myślach siedzi, takich oczu nigdy nie widziałam, takie kocie ma i nie o kolorze tu mówię... ale w maju zdaje maturę, odchodzi i pewnie nigdy już go nie zobaczę
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:05   #112
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez misia_e Pokaż wiadomość
Caly dzien sie pozbierac nie moge.... mnie tak trudno jest znalezc kogos, kogo uznam za fajnego, a jak juz znajde , to spotyka mnie takie cos ;/ Mnie to po prostu nie jest pisane, wszyscy fajni faceci juz sa zajeci i pozareczani...
chcialabym ci napisac ze nie warto sie pajacem przejmowac ale wiem ze to nie latwe. bo nawet kiedy zdajemy sobie sprawe z tego, ze ktos jest super palantem to ciezko czasem tak odrazu powiedziec sobie 'stop! juz o nim nie mysle i sie wogole nie przejmuje'

z ust mi to wyjelas
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:30   #113
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
za to ten drugi chłopak coraz bardziej mi siedzi w myślach- i nie podoba mi się to wcale
Ten, z którym się spotykasz??

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25846325]ale w maju zdaje maturę, odchodzi i pewnie nigdy już go nie zobaczę [/QUOTE]
A nie masz z nim żadnego kontaktu??

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
chcialabym ci napisac ze nie warto sie pajacem przejmowac ale wiem ze to nie latwe. bo nawet kiedy zdajemy sobie sprawe z tego, ze ktos jest super palantem to ciezko czasem tak odrazu powiedziec sobie 'stop! juz o nim nie mysle i sie wogole nie przejmuje'

z ust mi to wyjelas
Na wszystko trzeba czasu. Jak jakiś facet dziś wywołuje u nas płacz to za kilka miesięcy może nas już w ogóle nie obchodzić. Tak jest
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:31   #114
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez misia_e Pokaż wiadomość
Caly dzien sie pozbierac nie moge.... mnie tak trudno jest znalezc kogos, kogo uznam za fajnego, a jak juz znajde , to spotyka mnie takie cos ;/ Mnie to po prostu nie jest pisane, wszyscy fajni faceci juz sa zajeci i pozareczani...
Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
chcialabym ci napisac ze nie warto sie pajacem przejmowac ale wiem ze to nie latwe. bo nawet kiedy zdajemy sobie sprawe z tego, ze ktos jest super palantem to ciezko czasem tak odrazu powiedziec sobie 'stop! juz o nim nie mysle i sie wogole nie przejmuje'

z ust mi to wyjelas
Wcale w ogóle, że nie! Nie macie fajnych, naprawdę szałowych kolegów, którzy są sami? Bo ja mam. Ja ich nie chce. Bez żadnego konkretnego powodu - są mili, inteligentni, zabawni, dobrze wychowani, a niektórzy nawet przystojni. Po prostu nie ma chemii między nami. Ale fajni wolni faceci istnieją
I tą świadomością oraz nadzieję będę się leczyć z pewnego niedorosłego do niczego pana, którego jednak upieram się mieć jako kolegę, bo jest szałowy
Ponoć najlepsza metoda, to klin-klinem A ja mam znajomego, który ma bardzo fajnego kolegę i chyba będę musiała się tym bliżej zainteresować
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 15:37   #115
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Cytat:
Napisane przez Marta_88 Pokaż wiadomość

A nie masz z nim żadnego kontaktu??

Hmmm.. ciężko to określić z nim bezpośrednio tyle co w szkole się widujemy, z jego koleżanką jestem na 'cześć', mam ją też w znajomych na fejsie. Ogólnie może 2 x w życiu się do mnie odezwał, ale to raczej neutralnie typu 'z której jesteś kl' co pewnie było potrzebne dla nauczyciela, no i raz dał mi chusteczki jak rozwaliłam szklaną butelkę w plecaku parę razy się gapił... Więc średnio to kontaktem można nazwać, ogólnie wie o moim istnieniu, ale chyba średnio go obchodzę, a właściwie wcale także w maju będzie smutno, jednak rok z kawałkiem to sporo czasu.. taaa, głupie rozkminy nastolatki -.-

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-03-20 o 15:39
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:04   #116
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25846945]Hmmm.. ciężko to określić z nim bezpośrednio tyle co w szkole się widujemy, z jego koleżanką jestem na 'cześć', mam ją też w znajomych na fejsie. Ogólnie może 2 x w życiu się do mnie odezwał, ale to raczej neutralnie typu 'z której jesteś kl' co pewnie było potrzebne dla nauczyciela, no i raz dał mi chusteczki jak rozwaliłam szklaną butelkę w plecaku parę razy się gapił... Więc średnio to kontaktem można nazwać, ogólnie wie o moim istnieniu, ale chyba średnio go obchodzę, a właściwie wcale także w maju będzie smutno, jednak rok z kawałkiem to sporo czasu.. taaa, głupie rozkminy nastolatki -.-[/QUOTE]

doskonale Cie rozumiem. Miałam w liceum takiego osobnika, tyle, że rok starszego. Tak mi sie podobał, że przez cały rok nie opuściłam ani jednej lekcji Szkoda, że on pozostawał neutralny. Ani nie zagadał, ani nic. Jak odszedł ze szkoły to był lament, że go więcej nie zobaczę. Później się pozbierałam. I stwierdziłam, że nie ma co zawracać sobie głowy chłopakiem, który być może ma mnie gdzieś. Cóż za szok przeżyłam gdy pojawił się na odbieraniu wyników maturalnych... z dziewczyną
Napisałam to tylko dlatego, żebyś albo sama zadziałała choć wiem, że to trudne, albo przestała snuć dziwne wyobrażenia, bo póxniej można się zawieść.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:09   #117
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

no on też jest rok starszy ja 2, on 3 LO.. z tego co wiem dziewczyny nie ma, nawet zanim usunął fejsa miał status 'wolny' no,a teraz ani nk, ani fejsa, ani nic w ogóle nie ma.. a zadziałaj? co ja mogę ? nie znam go właściwie, wspólnych tematów nie mamy, na żadne wspólne kółka chodzić nie mogę.. poza tym głupia nie jestem, wiem, że to że się 2 x odezwał i że się gapi nic nie znaczy, tym bardziej, że piękna nie jestem ale nie zmienia to faktu, że dalej mi się podoba
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:15   #118
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25847474]no on też jest rok starszy ja 2, on 3 LO.. z tego co wiem dziewczyny nie ma, nawet zanim usunął fejsa miał status 'wolny' no,a teraz ani nk, ani fejsa, ani nic w ogóle nie ma.. a zadziałaj? co ja mogę ? nie znam go właściwie, wspólnych tematów nie mamy, na żadne wspólne kółka chodzić nie mogę.. poza tym głupia nie jestem, wiem, że to że się 2 x odezwał i że się gapi nic nie znaczy, tym bardziej, że piękna nie jestem ale nie zmienia to faktu, że dalej mi się podoba[/QUOTE]

Ja wiem, ale my sobie lubimy wmawiać, że jak się patrzy to pewnie mu się spodobałam. W każdym razie życzę powodzenia
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:21   #119
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

Wiem, że lubimy i dlatego sobie nie wmawiam, ale wiadomo, że jakaś tam iskierka nadziei zawsze jest... przykre to jest, tym bardziej, że wcześniej właściwie chłopcy mnie nie interesowali, nie reagowałam na "aaaale łaaaadny" koleżanek
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 16:25   #120
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Życie bez miłości:( part 3

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25847708]Wiem, że lubimy i dlatego sobie nie wmawiam, ale wiadomo, że jakaś tam iskierka nadziei zawsze jest... przykre to jest, tym bardziej, że wcześniej właściwie chłopcy mnie nie interesowali, nie reagowałam na "aaaale łaaaadny" koleżanek [/QUOTE]

Pozytywne myślenie i może się uda

Tymczasem ja zabieram się za hiszpański i wycieczka po mieście. Bo żal siedzieć w domu.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.