moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 20:39   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(


witam drogie wizazanki,otoz opisze wam moj problem z wloskami,sporo takich watkow pewnie bylo,ale ja daje dokladnie swoj przyklad wiec zakladam nowy,aha dodaje ejszce fotke moich wlosow jakie byly zawsze,narazie nie mam obcenej ale jest zle wierzcie mi (aha hehe wybaczcie taka glupawa fotke ale byla robiona 4 lata temu czy 3 na wycieczne w paryzu a ja takiego szneka wlanelam na tej focie ze to koszmar :P)
no to przejdzmy do rzeczy:
mam lat 17,wloski mialam takei jak widziecie na fotce grube,ladne,falisto krecone,warkocz mial 5,6 cm normlanie lina holowniczka ,noa potem sie zaczelo...:/ bulimia,depreszka,rozne bole no i sie posypala masa lekow i tak mi sie wydaje ze wlasnie po tym moje wloski zaczely tak wypadac... :/ doszlam do wniosku ze zorbi im sie lepiej jak je zetne w listpadzie zeszlego roku scielam wloski do brody a mialam wtedy do pasa..i o dziwo po scieciu zrobily sie okropne :/ jescze zradsze,marne,takie patykowate,przestay sie ukadac zaczely sie baardzo syzbko przetluszczac i okropnie wypadac co ja mam zrobic zeby odzyskac moje wlosy? mam doslownie o polowe mniej wlosow niz mialam obecnie sa juz za ramiona (bardzo szybko mi rosna)
pzdr i bardzo prosze o odpowiedz

Edytowane przez Mary_Q
Czas edycji: 2006-07-24 o 20:44 Powód: problem z dodaniem fotki
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:51   #2
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

Niestety nie widze twojej fotki, ale z tego co piszesz to moge sie domyślać jaki jest stan twoich włosów. Na początku spróbowałabym Wax'a. Kupisz go praktycznie w każdej apotece, jest taki do włosów ciemnych i jasnych. Ogranicza ona wypadanie włosów a u niestórych osób przyśpiesza ich wzrost. Jest on polecany nawet osobom po chemioterapii, mi bardzo pomógł. Drugim wyjściem jest szampon Vichy Dercos, tylko nie pamiętam jak sie dokładnie nazywa, bo moja siostra wyjechała i nie mam go w domu. Ona go używała i po jakimś czasie zauważyła krótkie włoski przy skórze głowy. To nie były resztki połamanych włosów, tylko nowe włoski No ale ten szampon jest droższy od Waxa wiec najpierw mozesz spróbować z tą odżywka. Ona kosztuje około 18 zł. Kup też sobie Skrzyp polny i bierz regularnie. Wzmocni on nie tylko twoje włosy ale i paznokcie. Tylko na efekty trzeba troche poczekać
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:54   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

juz wklejam kolejna fotke ale tez durna,ale naprawde ta mina jest koszmarna pozatym mam tam jescze takie pyzowate rysy twarzy i glupio mi ta fote zamiescic cala bo nie znam sie ani na dodawaniu napisow ani nic,robilam to w paincie :P)
bardzo dziekuje za szybka odp
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:07   #4
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

Spróbuj tak jak powiedziałam. wax powinien pomóc, a do tego skrzyp polny
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:22   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

Cytat:
Napisane przez annfas
Niestety nie widze twojej fotki, ale z tego co piszesz to moge sie domyślać jaki jest stan twoich włosów. Na początku spróbowałabym Wax'a. Kupisz go praktycznie w każdej apotece, jest taki do włosów ciemnych i jasnych. Ogranicza ona wypadanie włosów a u niestórych osób przyśpiesza ich wzrost. Jest on polecany nawet osobom po chemioterapii, mi bardzo pomógł. Drugim wyjściem jest szampon Vichy Dercos, tylko nie pamiętam jak sie dokładnie nazywa, bo moja siostra wyjechała i nie mam go w domu. Ona go używała i po jakimś czasie zauważyła krótkie włoski przy skórze głowy. To nie były resztki połamanych włosów, tylko nowe włoski No ale ten szampon jest droższy od Waxa wiec najpierw mozesz spróbować z tą odżywka. Ona kosztuje około 18 zł. Kup też sobie Skrzyp polny i bierz regularnie. Wzmocni on nie tylko twoje włosy ale i paznokcie. Tylko na efekty trzeba troche poczekać
annfasku,nie wiem ktory decors bo jest ich kilka ampulki?czy szampon regenerujacy czy tam wzmacniajacy?bo jest kilka typow i nie wiem o kotry chodzi,ten tanszy tez wyprobuje bo caly zcas dostaje bardzo silne przeciwbolowki dosyc czesto i zastrzyki :/,jedyne co mi troszke pomoglo to radical farmony przestaly wypadac ale to co zostalo to juz nie moje kochane wlski ;( bardzo zaluje ze je scielam..moglam je ratowac bez scinania ;(

a co do tabletek..moglabys mi jakies poelcic?bralam skrtrzypowite (dwa opakowania zluzylam)ale nic mi nie dala mozesz mi polecic jakis preparacik?

heh..przegloadalam tez www.farmavit.pl sa tu tez takie kuracje...i myslama ze moze cos z tego,ale ktore?i czy dobre?moze zaczne od tego vichy...

aha mama mowi ze cyynk jeszcze dobry,czy moze ktos regularnie bral i zauwazyl efekty?

pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 23:05   #6
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

ja polecam z tabletek Vitapil i Humavit Z najlepiej brane jednoczesnie.. pomaga naprawde!
Vitapil kosztuje jakies 34 zl i starcza na 2 miesiace, Humavit Z kosztuje 11zl i starcza na 20 dni.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:44   #7
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

No własnie nie pamietam jak od nie dokladnie nazywał. Wiem ze był z czerwoną zakrętką. Chodzi mi szampon. Ale jeśli nie próbowałaś Wax'a to spróbuj najpierw jego. Nie jest drogi a jest na prawde dobry


Znalazłam, to był chyba ten. Tam na 98%
http://www.vena-vita.pl/product_info...products_id=97
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 08:03   #8
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

tak, to ten
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:37   #9
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

Moja koleżanka też miała kiedyś ładne i bujne włosy, dopóki nie zaczęła się gwałtownie odchudzać. Składniki jakie dostarczamy wraz z pożywieniem stanowią budulec włosa. Tak więc niejedzenie czy pozbywanie się z organizmu ważnych elementów odżywczych, potrafi doprowadzić do poważnych ubytków we włosach. W rezultacie moja koleżanka zapłaciła za to w ten sposób, że teraz ma gołe placki na skórze głowy. Ale spokojnie, włosy odrastają, należy przede wszystkim odżywić je od wewnątrz. Są w aptece specjalne preparaty doustne. Witaminy trzeba przyjmować konsekwentnie codziennie przez kilka miesięcy. Życzę Ci wytrwałości, bo miałaś naprawdę piękne włosy i......... nie bądź wobec siebie taka krytyczna!
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:49   #10
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

no tak ja mailam bulimie..a raczej mam ale juz nieprakrtykuje ;] o tak to powiedzmy i zauwazylam ze od tego zaczelam tracici wlosy..heh a do tego doeszy lei na depreche i pzoniej cale kleby wypadaly ,tez mam takie gole placki!
dziekuje wam wsyztkim za odpowiedzi
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 16:54   #11
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

uzywalam kiedys Waxa...i mi nic nie pomogl annfas czy wiesz moze juz o jaki szampon chodzi?alebo czy mzoecie mi poleciic jakis inny ktory nie tlyko zatrzymuje wypadaie ale jeszce stymuluje porost wlosa?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 10:13   #12
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

To jest dokładnie ten co napisałam. Moja mama teraz używa też kapsułek Vichy na wypadające włosy, jak na razie wypadanie zostało ograniczone moze nie do 0 ale na pewno wypada duzo miej włosow
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 11:45   #13
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

aha dziekuje nie zauwazylam tego postu nie wiem czemu,dziekuje
aha czy ejst jaksi sens jescze zazywania kapsulek dosutnych?bo jest ich tyle ze juz sie pogubc mozna a wsyztkiego brac sie nie da bo to niezdrowo...czy moze wystarczy mi jaki centrum lub vitaral gdzie sa wszytkie witaminki i mikro i makroelementy?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:57   #14
fuxia
Raczkowanie
 
Avatar fuxia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: moje wlosy potrzebuja pomocy help! ;(

a ja uważam że do tego musisz jeszcze wzbogacić swoją dietę w dużo białka pochodzenia zwierzęcego, do tego tabletki, odżywki i włosy na pewno się wzmocnią
fuxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.