Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-29, 15:39   #2251
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Blue super foty A sukeinka i fryzurka - cudo
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 16:02   #2252
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez tess_d
B. ładnie wygladałaś, tylko wg. mnie ta suknia jest trochę za bardzo balowa jak na wesele. Panna Młoda nie czuła się zagrożona ?
razem z Panną młodą zauważyliśmy pierwowzór na allegro tej sukni, więc ona wiedział jak bedę ubrana, zresztą to bardzo bliska siostra cioteczna nie wyrózniałam się zbytnio wiele byłu sukni jasnych balowych ja byłam zadowolona
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:04   #2253
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Blue-cala wygladalas slicznie Jestes zgrabniutka i ladna,a pryszcza zdnego nie widzialam.Do tego sukienka...ech-piekny caloksztalt.

Co do remontu-jeszcze troche i szlag mnie jasny trafi.Moj maz jest diabelnie niezorganizowany-przez to rozciaga niepotrzebnie wszystko.

Wpadlam na chwile i juz ide,bo humor mi nie dopisuje(czytaj-zdanie powyzej) A truc nie lubie.
Trzymajcie sie dziewczatka
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:56   #2254
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja wycisnelam 4 takie co mnie wkurzaly ale ich nie bylo widac. na szczeście plamki juz zeszły. a w czwartek ide na kawitacje! tak sie ciesze. zobaczymy jakie beda efekty

Bluegirl
- ale ty laska jestes!
LittleAngel- tez nie lubie remontów. ten pył i całe sprzatanie po tym.. ehh.. musisz sie trzymać
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 19:49   #2255
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Blue slicznie wygladasz szkoda, że na ostatniej focie odwróciłas twarz, też żadnego pryszcza nie widziałam.

Ja dziisaj byłam u derm. Babka nawet ok, chociaz w życiu nie powiedziałabym, że jest w ogóle lekarzem Ale wspomniałam jej o zoracu, poiwdziała, ze go lubi i mi zapisała. Nawet o filtrach wspomniała, że te nawjyzsze i apteczne. Zapisała tez jakas papkę robioną i witaminy. Jeszcze sobei musze nowy filtr kupić i się zoracowac bede. A i jeszcze mnei na morfologie wysłała, nie nawidze pobierania krwi
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 19:52   #2256
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Blue - suknie prześliczna, pięknie wyglądałaś i widać, że się świetnie bawiłaś!

Shad
- cieszę się, że wizyta się udała, a co z innymi badaniami, dostałaś skierowanie?
OT: właśnie siedzę z zorakiem na paszczy - jest ok!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 20:32   #2257
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bluegirl ja tez nie widzialam zadnego prycholca na buzce tylko piekna kobietke .

In_ThE_ShAdOwS no to zycze szybkich efektow po zoracu .

ziuto.
a Ty co, juz wyciskalas, oj jo jo dobrze, ze nie ma duzych sladow . daj znac jak Ci podobala sie kawitacja? ja ja bardzo lubie .

Little Angel trzymaj sie tam dzielnie .

a u mnie z buzia nic nowego, constans. z jednej strony to dobrze, bo nic nowego nie ma, a z drugiej zle, gdyz nic sie nie chce goic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 21:00   #2258
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

U mnie dzisiaj w sumie dobrze, wyłażą kolejne pryszcze i podejrzewam, że to rzeczywiście po kwasie... Skóra się oczyszcza, czy co Nic nie wycisnęłam, nawet plecków nie ruszałam Zdrapałam jedynie niedawno suchy strupek, pod którym skóra mnie strasznie juz swędziała :P Więc jest znowu lepiej Pozdrawiam
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 21:06   #2259
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

patrycjop trzymac tak dalej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 22:14   #2260
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Blue - suknie prześliczna, pięknie wyglądałaś i widać, że się świetnie bawiłaś!

Shad
- cieszę się, że wizyta się udała, a co z innymi badaniami, dostałaś skierowanie?
OT: właśnie siedzę z zorakiem na paszczy - jest ok!
Dermatolog poiwedziała, że inne badanie z moim porblemem to strata pieniedzy, bo mam bardzo mało tego... Hmmm, powiedziała też, że nawet jesli zrobiłabym ten antybiogram, to nic by to jej nei dały, bo ona wie, ze jest tam ta bakteria pro.....acnes, nie pamietam dokładnej nazwy i jesli jest jeszcze jakis gronkowiec, czy cos podobnego, to to przejdzie razem z wyleczeniem tej bakterii Mówiła, tez, że nie chce na razie przeprowadzac leczenia wewnetrzego, bo tego nie potrzebuję.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 05:08   #2261
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziękuję dziewczyny

wczoraj zrobiłam taka masakre na twarzy jakich nie miałam od kilku miesięcy, mam tyle plam i śladów, strupków że nie wiem ile zajmie mi zatuszowanie ich, jest tego pełno, a to dlatego że wyciskałam że przez ręcznik jednorazowy, wtedy zazwyczaj ślizgają mi się palce i mam oto takie plamy jak teraz
tak źle nie było od dawna, ostatnio ograniczałam się do kilku a tu jest na czole masa, na policzku kilka i na brodzie tworzy mi sie podskórna gula
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 07:33   #2262
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj bluegirl . nie wiem, dlaczego my sie tak katujemy...

bluegirl a ja jeszcze raz napisze - nie wiem jak Ty to robisz, ze z wlasnej, nieprzymuszonej woli wstajesz tak rano . rozumiem, do pracy to i owszem, ale tak... dla mnie wstawanie rano to udreka, koszmar, meczarnia .

no widzisz In_ThE_ShAdOwS i wcale nie jest tak zle u Ciebie .

u mnie bez zmian . wypackalam sie glico A na noc i tyle. cos mi okres nie chce przyjsc (nie zebym bala sie o cos ) i to mnie meczy fizycznie, bo dla mojego organizmu takie czekanie nie jest dobre - zawsze chodze oslabiona, senna, obolala .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:09   #2263
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

Widząc jakim zainteresowaniem cieszy się wątek o wyciskaniu syfków postanowiłam zaproponować wam dziewczyny współpracę. Razem zawsze jest raźniej.
Właśnie postanowiłam dać spokój skórze twarzy - skończyć z wyciskaniem. Jeśli i wy chcecie ale trudno wam w tym wytrwać dołączcie się razem podtrzymamy się na duchu i mamy większe szanse na sukces. gdy was rączki zaświerzbią będziecie pamiętać o tym wąteczku i może się opanujecie
zasada jest jedna - wycisniesz - odpadasz. nawet tego najmniejszego proszącego się o to przyszczyka. ŻADNEGO!
Co wy na to?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:10   #2264
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

zapraszam was, dziewczyny, tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...33#post2614833
powalczmy razem z tym wstrętnym nałogiem
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:13   #2265
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

ale po zasmiecac forum skoro tamten watek jest dokladnie o tym samym i na tym samym polega. jesli masz ochote to Ty sie przylacz do nas .

edit: taki pomysl tez juz byl na watku "jak powstrzymac sie od wyciskania?"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2614892
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:17   #2266
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez o000agus
zapraszam was, dziewczyny, tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...33#post2614833
powalczmy razem z tym wstrętnym nałogiem
witaj .

juz napisalam, co mysle na ten temat w Twoim watku. zatem jeszcze raz powtorze - zapraszam do nas .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:33   #2267
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

Cytat:
Napisane przez AaniaA
ale po zasmiecac forum skoro tamten watek jest dokladnie o tym samym i na tym samym polega. jesli masz ochote to Ty sie przylacz do nas .

edit: taki pomysl tez juz byl na watku "jak powstrzymac sie od wyciskania?"
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2614892
polega na czym innym - jakos nie mobilizuje mnie jak czytam kolejny post o tym jak to sobie dziewczyna zmasakrowala twarzyczke chodzi o to zeby zebraly sie dziewczyny ktore chca wytrwac a nie beda pisac "dzis sobie wycisnęłam wielkiego syfa - co za ulga". Chce żeby osoby które tu dołączą stały się nawzajem dla siebie motywacją. jak już wytrzyma się troche to aż żal to wszystko zostawić.
Chodziło mi o coś takiego jak na fitnessie odchudzające się dziewczyny - raczem się trzymają - jednego dnia wszystkie zaczynają się odchudzać i się wspierają.
tam też są wątki o problemach z jedzeniem, historie grubasków itp. ale wątki gdzie jednego dnia wszystkie zaczynają się odchudzać istnieją osobno. to jest coś na wzór tych wątków tylko że odzwyczajamy się od męczenia buziek a nie odchudzamy.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:35   #2268
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
witaj .

juz napisalam, co mysle na ten temat w Twoim watku. zatem jeszcze raz powtorze - zapraszam do nas .
a ja jeszcze raz powtarzam że chodzi mi o co innego
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:38   #2269
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez o000agus
a ja jeszcze raz powtarzam że chodzi mi o co innego
a ja jeszcze raz powiem, ze taki pomysl jak Ty zapodalas tez juz byl tutaj "ze jak wyciskasz to odpadasz, nie piszesz, nie udzielasz sie", wiec po co znowu to samo w innym watku .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 08:40   #2270
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a ja jeszcze raz powiem, ze taki pomysl jak Ty zapodalas tez juz byl tutaj "ze jak wyciskasz to odpadasz, nie piszesz, nie udzielasz sie", wiec po co znowu to samo w innym watku .
skoro pomysl byl to czemu jest inaczej?
jeśłi pomysł Ci się nie podoba to trudno - mam jednak nadzieję że znajdzie się kilka dziewczyn które postanowią ze mną jednego dnia zacząć i wytrwać.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:41   #2271
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

kopiuje swoja wypowiedz z tamtego watku:

Cytat:
Napisane przez AaniaA
a ja jeszcze raz powiem, ze taki pomysl jak Ty zapodalas tez juz byl tutaj "ze jak wyciskasz to odpadasz, nie piszesz, nie udzielasz sie", wiec po co znowu to samo w innym watku.
a, i motywacja tez tam jest .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:45   #2272
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

Cytat:
Napisane przez AaniaA
kopiuje swoja wypowiedz z tamtego watku:



a, i motywacja tez tam jest .
ehhh... widzę że nie zrozumiesz - dla niektórychżadną motywacją nie jest czytanie co kto sobie dziś zrobił z twarzą - tu nie ma być czagoś takiego.
poprostu grupka osob przestaje 1 dnia meczyc twarz i stara sie jak najdluzej wytrzymac. przejrzyj chocby ostatnia strone - jak ja czytam tamten wątek to tylko ciągle ktoś pisze że nie wytrzymał - mnie to nie motywuje - motywuje to ze ktoś wytrzymuje już 3 tygodnie. zresztą jak mówiłam - nie musisz tu pisać - mi potrzebne jest coś takiego (kilka osob) żeby wytrwać w postanowieniu. skoro ciebie motywuje opis zmasakrowanej twarzy to jak wolisz.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:45   #2273
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez o000agus
skoro pomysl byl to czemu jest inaczej?
jeśłi pomysł Ci się nie podoba to trudno - mam jednak nadzieję że znajdzie się kilka dziewczyn które postanowią ze mną jednego dnia zacząć i wytrwać.
napisze ostatni raz.

nie chodzi mi o to, ze pomysl mi sie nie podoba, gdyz sama kiedys wlasnie wpadlam na to samo, wiec prosze nie pisz takich rzeczy . na poczatku to dzialalo, a potem... (gdyz to jest bardzo trudne (nie)wyciskanie). sama zobacz, ile stron ma ten watek. gdybys doglebniej go przeczytala to bys zrozumiala. my tutaj sie wspieramy, motywujemy, itd., wiec dla mnie sprawa jest zamknieta.

pozdrawiam
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:49   #2274
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

po raz kolejny odsylam do tamtego watku. a wytrzymanie 3 tygodnie to nie lada wyczyn. dziewczyny maja problem, zeby powstrzymac sie chociaz 2 dni, a Ty tutaj piszesz o 3 tygodniach. dla mnie taka sprzeczka nie ma sensu. zatem koniec z mojej strony.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:50   #2275
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
napisze ostatni raz.

nie chodzi mi o to, ze pomysl mi sie nie podoba, gdyz sama kiedys wlasnie wpadlam na to samo, wiec prosze nie pisz takich rzeczy . na poczatku to dzialalo, a potem... my tutaj sie wspieramy, motywujemy, itd., wiec dla mnie sprawa jest zamknieta.

pozdrawiam
wydaje mi się że się nie zrozumiałyśmy - nie chce tu podkradać osób z wątku - chcę poprostu znaleźć grupę osób o których będę pamiętać stojąc rano przed lustrem. chcę zawrzeć z nimi umowę - od dziś nie wyciskamy. i o tym co dzień pamiętać.
a ten wątek jest dla mnie zbyt drastyczny. aż mnie ręce świerzbią jak czytam te opowieści
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 08:53   #2276
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez o000agus
wydaje mi się że się nie zrozumiałyśmy - nie chce tu podkradać osób z wątku - chcę poprostu znaleźć grupę osób o których będę pamiętać stojąc rano przed lustrem. chcę zawrzeć z nimi umowę - od dziś nie wyciskamy. i o tym co dzień pamiętać.
a ten wątek jest dla mnie zbyt drastyczny. aż mnie ręce świerzbią jak czytam te opowieści
to juz bylo.

i mnie rece nie swierzbia jak czytam ten watek - wypowiedzi dziewczyn .

jak pisalam ja zakonczylam dyskuje na ten temat. koniec.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 15:41   #2277
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
oj bluegirl . nie wiem, dlaczego my sie tak katujemy...

bluegirl a ja jeszcze raz napisze - nie wiem jak Ty to robisz, ze z wlasnej, nieprzymuszonej woli wstajesz tak rano . rozumiem, do pracy to i owszem, ale tak... dla mnie wstawanie rano to udreka, koszmar, meczarnia .
mam dzis na twarzy horror, większość niewyciśnięte dobrze, więc zbiera sie pieroństwo i zbiera pod strupkami

dla mnie poranne wstawanie to już codzienność, nie potrafiłabym wyspac dłużej, zawsze 5.20 wstaje, mycie, ubieranie i przed 6 jestem już po bułeczki świeże w sklepie, potem kawa i wizaż
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 17:00   #2278
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
mam dzis na twarzy horror, większość niewyciśnięte dobrze, więc zbiera sie pieroństwo i zbiera pod strupkami

dla mnie poranne wstawanie to już codzienność, nie potrafiłabym wyspac dłużej, zawsze 5.20 wstaje, mycie, ubieranie i przed 6 jestem już po bułeczki świeże w sklepie, potem kawa i wizaż
WowJa od poczatku roku szkolnego też bede wstawać o 6 rano Spac to chyba bede musiała o 9 chodzic

Ja tez dzisiaj niezaciekawie wyglądam, do tego czuję sie fatalnie na nic nie mam siły, co chwilę w łozku leze i cos jem, ale mi tyłek rosnie.

Cytat:
Napisane przez AaniaA
no widzisz In_ThE_ShAdOwS i wcale nie jest tak zle u Ciebie .

u mnie bez zmian . wypackalam sie glico A na noc i tyle. cos mi okres nie chce przyjsc (nie zebym bala sie o cos ) i to mnie meczy fizycznie, bo dla mojego organizmu takie czekanie nie jest dobre - zawsze chodze oslabiona, senna, obolala .
No, niby nie... Najgorsze te gule, które ostatnio dość czesto mi sie pojawiaja, do tego pelno plam na czole. Teraz to mam takie te syfki z białym czubkiem, ktore zawsze wydzuszałm, teraz nie chce ich ruszam, dzisiaj tkenłam tylko jednego, zasmarowałam to wszysko brevoxylem i nie patrzę
A ten glico Cię podraznia? To silny kwas, ja bym sie bała go stosowac codziennie, ale jak Ci pasuje, to fajnie. Ja juz sie nie mogę doczekać, aż zorac uzyję.
Z miesiaczka mam to smao, zawsze mi sie spoznia, niedawno nei miałam 2 miesiace...ahh to dorastanie
Ale mi dzisiaj wizaż muli
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 17:55   #2279
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Blue-ja tez naleze do grona szalonych osob, ktore rano wstaja wczesnie z wlasnej nieprzymuszonej woli A za masakre .Ladnie to tak??Po weselu to juz mozna?Nieladnie
Widze,ze brzydka pogoda stanowczo zle na nas dziala Odkad padaja deszcze co rusz czytam o jakiejs maskarze
U mnie cos tam wyskoczylo,ale juz zdycha-potraktowane brevoxylem.
Chalupa wreszczeie wyglada jak chalupa, a nie jak skladowisko smieci

Co do gul-jakos po Dianie mam je bardzo rzadko( na szczescie ).Przedtem wylazily mi na policzkach i na linii brody,wlasciwie caly czas jakas mialam-okropny jest ten bol przy nachyleniu zwlaszcza.Wspolczuje wam bidule.
Jezeli chodzi o gojenie sie pryszczy-juz w trakcie brania Diane-wyskoczyl mi jeden gnojek kolo nosa i siedzial tam ponad 3 miesiace!!Ja go nie tknelam,nic,zadnych prob pozbycia sie paskuda.Jak juz w koncu zdechl-zostala po nim mala dziurka (to taka dygresja zupelnie nie na temat).

Shadi-jednym slowem-chyba niewiele sie dowiedzialalas u derma(albo cos przeoczylam).Ale bedziesz sobie zoraczkowac

AaniaA-widzisz jakas poprawe po glyco?Czy narazie cie wysyfia?
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 18:58   #2280
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Kurde ale jestem wkurzona na wizaż, przez cały dzień nie mogłam sie tu dostać No ale o tym już na odpowiednim forum napisałam Bluegirl ja męcze sie żeby wstać o 7:30 a co dopiero o 5:20 Ale od początku roku tak jak Shadows będę musiała wstawać o 6:00 Bardzo ci tej zdolności wczesnego wstawania zazdroszcze Ale juz tych masakr Twoich zdecydowanie nie!!! U mnie kolejny dzień bez ciśnięcia Dzisiaj rano tylko takiego jednego usunęłam, ale niestety boje się, że mi blizna mała zostanie Bo on był taki jakby rozlany pod cienką warstwą naskórka, no i niestety jak próbowałam go delikatnie wycisnąć to mi cały ten naskórek odleciał i oczywiście teraz strup Ale nasmarowałam się aknemycinem i mam nadzieję, że tak jak reszta ładnie sie podgoji Cieszę się Little Angel, że u Ciebie remoncik już się kończy U mnie to jeszcze hoho Ale pod koniec września może już bede mogła przenieść sie z bratem i naszymi gratami do SWOJEGO pokoju strasznie się cieszę
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.