Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 11:38   #2911
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Paulina znalazłam specjalnie dla Ciebie, powinnam podesłać wczoraj ale ja mało Pandorowa jestem więc nie wiedziałam o jego istnieniu do dzisiaj...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg good.jpg (6,7 KB, 12 załadowań)
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:40   #2912
domcia81
Rozeznanie
 
Avatar domcia81
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 824
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Też bym chciała mieć w domu swoje egzaminy ciekawa jestem, co w nich źle porobiłam, bo odkąd są wprowadzone egzaminy gimnazjalne i nowa matura to testy są przechowywane w CKE i trzeba jechać specjalnie do swojego okręgu, żeby obejrzeć pracę.

A uczyć to się prawie w ogóle nie uczyłam do gimnazjalnych, bo miałam okres buntu a i tak miałam wynik 3 w klasie(przede mną byli dwaj bliźniacy- geniusze nasi szkolni) maturę w sumie też bym mogła pisać jeszcze raz, lubię takie egzaminy(ale tych na studiach już nie, bo zawsze sobie wymyślą coś bez sensu na nich)
A w starym systemie trzeba było się sprężyć, bo najpierw wybierało się LO, potem kończyło się podstawówkę a na końcu był egzamin. Jak się nei dostało do wybranego LO, to zostawały te gorsze szkoły, gdzie było mało chętnych (chodzi mi o to, że nie można było złożyć podań w wielu szkołach, tylko w jednej.. no i of kors nie znało się wyników przed złożeniem podania etc).
domcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:51   #2913
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

ania_wu, to wszystko dzięki Wam

Lusia, trzymajcie, trzymajcie A korala znam, miałam go podesłać bratu, żeby mi kupił, ale on taki trochę duży jest na żywo, więc z niego zrezygnowałam Ale dzięki, że chciało Ci się szukać
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:54   #2914
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

[QUOTE=Lusia 13;26311487]

O te chodzi:

http://allegro.pl/100-pandora-motylk...549882527.html


YESSSS Dokładnie o te dzięki
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:02   #2915
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Jolta idziesz jak burza czrewona a bluzka zaje fajna widzę że trolomniaczką się stałaś gratuluje
czemu w krakowie nie ma bonów
dzieki oj ide ide, a portfel krzyczy

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Tych nie wiszących też jest sporo.Jeszcze kilka mi się podba,taki jeden celtycko nie wiem jaki szczególnie.
no wlasnie sie tak zastanawiam co sobie kupic na wakacje bo mojej branso to raczej ze soba nie zabiore.. Pandorowa skorka odpada bo nie ma rozmiaru, myslalam jeszcze nad trolowa skorka lub wlasnie lilou.. A jak jest w ogole z cenami lilou? ja sie kompletnie nie orientuje w tym temacie
Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny - fajnie ze podoba się moja sukienka - Jolta, sukienka się dopasowuje bo jest elastyczna, ja do góry potrzebuję tez troszkę więcej niż laska na zdjęciu ale po przymiarce jeszt ok,
no wlasnie problem (i nie problem) jest w tym ze na ogilnie to nosze rozmiar 34/36 ale w biuscie to mam FF/G wiec trudno jest mi sie wcisnac w moj rozmiar Juz dzisiaj zapowiedzialm malzowi ze musi ze mna pojechac na zakupy i niestety nie byl uszczesliwiony, bo to trwa czasem i kilka dni... bo chodze marudze a dal niego to we wszystkim wygladam dobrze... z tym ze ja wiem ze to nie chodzi o "dobrze" tylko o znudzenie i zniecierpliwienie a sukienusia jest sliczna.. strasznie mi sie podoba.

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Tak na uszko powiem w czerwcu kończę 36 <- ale czuję się znacznie młodziej a ostatnio synek 17 latek powiedział że całkiem jeszcze sprawna jestem na swoje latka jak dałam mu się namówić na zjazd jego rowerem downhillowym
eeee, i czego Dziewczyno sie zamatrwiasz, ja jestem starsza i kompletnie zakoralikowana

Cytat:
Napisane przez magi76 Pokaż wiadomość
Noooo to się teraz zacznie i lwy... chmmmm
juz sie zaczelo teraz na celowniku mam Wenus musze ja obejrzec na zywo.. moze na jakies bony sie jeszcze zalapie... no ale odczekam jescze moze z tydzien

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Słuchajcie poszukuję namiętnie zawieszki przyjaźni (dwa motylki)
Widzialam jeszcze wczoraj na allegro... no wlasnie widze ze Lusia mnie uprzedzila

Cytat:
Napisane przez LindenRathan Pokaż wiadomość


widzę, że oprócz alieny i mnie ktoś się skusił na trollowe zapięcie

a lwy sa super!! moja mama jest zodiakalnym lwem i kupiłam jej ten koral jako zodiak właśnie

trollikowo/apartowa branso mojej matulki
no wlasnie to zapiecie mnie urzeklo swoja odmienna straszliwoscia
ja tez jestem zodiakalnym lwem i moja corcia tez wiec lwy sa jak znalazl
Bransoletka mamy bardzo ladna. Zanim kupilam baze pandory wlasnie mocno zastanawialam sie nad kupnem apartowej ale nie bylam pewna dyndajacego zapiecia.

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Miałam się odezwać, jak już będzie po pierwszym egzaminie, także się melduję Powiem Wam, że nawet nie był taki trudny, co prawda było dużo historii, ale całkiem sprawnie mi poszedł Podejrzewam, że gdyby nie Wasze kciuki i wsparcie to nie było by tak dobrze
A widzisz ! i tak trzymaj dalej a ja dalej trzymam kciuki

dziewczyny doradzcie.. Plaza troche mnie klula w oczy, wiec zawiesilam ja na tej mojej pandorowej sznurowce. Powiedzcie czy to nie wyglada za biednie... nie glupio tak jednego korala nosic? sama nie wiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wisiorek.jpg (99,7 KB, 66 załadowań)
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:06   #2916
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
dziewczyny doradzcie.. Plaza troche mnie klula w oczy, wiec zawiesilam ja na tej mojej pandorowej sznurowce. Powiedzcie czy to nie wyglada za biednie... nie glupio tak jednego korala nosic? sama nie wiem...
jOLTA JEST DOBRZE NAPRAWDĘ
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:08   #2917
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

jolta, trzymaj trzymaj
A plaża bardzo fajnie wygląda na tym sznurku Pandorowym Ja uważam, że może tak być
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 12:10   #2918
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

dziewczyny, tak myslicie? bo ja wlasnie nie do konca jestem/bylam przekonana oczywiscie wolalabym dwa korale ale skoro nie mam to musze sie zadowolic tym jednym... I tak serce mnie boli ze zdjelam go z bransoletki
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:13   #2919
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

jolta, tak myślimy Mi się bardzo to podoba, sama bym sobie chętnie takie coś założyła
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:13   #2920
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

wiosny, takiej ciepłej i prawdziwej mi się zachciewa i charmsów dla odmiany lista moich chciejstw jest ogromna - wstawiam dla inspiracji :d:d:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2821001-argent-TU.jpg (10,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821312-argent-TU.jpg (10,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821388-argente-TU.jpg (7,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821159-noir-TU.jpg (10,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821389-argente-TU.jpg (8,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821189-nacreblanc-TU.jpg (17,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821316-argent-TU.jpg (11,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821422-noir-TU.jpg (17,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821423-argente-TU.jpg (14,2 KB, 1 załadowań)
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:17   #2921
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

I JESZCZE TAKICH
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2821427-argente-TU.jpg (11,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821426-argente-TU.jpg (9,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ea002__57046_thumb.jpg (6,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821158-vert-TU.jpg (8,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2821311-argent-TU.jpg (12,7 KB, 1 załadowań)
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2011-04-12 o 12:30
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 12:18   #2922
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
dzieki oj ide ide, a portfel krzyczy



no wlasnie sie tak zastanawiam co sobie kupic na wakacje bo mojej branso to raczej ze soba nie zabiore.. Pandorowa skorka odpada bo nie ma rozmiaru, myslalam jeszcze nad trolowa skorka lub wlasnie lilou.. A jak jest w ogole z cenami lilou? ja sie kompletnie nie orientuje w tym temacie
no wlasnie problem (i nie problem) jest w tym ze na ogilnie to nosze rozmiar 34/36 ale w biuscie to mam FF/G wiec trudno jest mi sie wcisnac w moj rozmiar Juz dzisiaj zapowiedzialm malzowi ze musi ze mna pojechac na zakupy i niestety nie byl uszczesliwiony, bo to trwa czasem i kilka dni... bo chodze marudze a dal niego to we wszystkim wygladam dobrze... z tym ze ja wiem ze to nie chodzi o "dobrze" tylko o znudzenie i zniecierpliwienie a sukienusia jest sliczna.. strasznie mi sie podoba.

eeee, i czego Dziewczyno sie zamatrwiasz, ja jestem starsza i kompletnie zakoralikowana


juz sie zaczelo teraz na celowniku mam Wenus musze ja obejrzec na zywo.. moze na jakies bony sie jeszcze zalapie... no ale odczekam jescze moze z tydzien


Widzialam jeszcze wczoraj na allegro... no wlasnie widze ze Lusia mnie uprzedzila



no wlasnie to zapiecie mnie urzeklo swoja odmienna straszliwoscia
ja tez jestem zodiakalnym lwem i moja corcia tez wiec lwy sa jak znalazl
Bransoletka mamy bardzo ladna. Zanim kupilam baze pandory wlasnie mocno zastanawialam sie nad kupnem apartowej ale nie bylam pewna dyndajacego zapiecia.


A widzisz ! i tak trzymaj dalej a ja dalej trzymam kciuki

dziewczyny doradzcie.. Plaza troche mnie klula w oczy, wiec zawiesilam ja na tej mojej pandorowej sznurowce. Powiedzcie czy to nie wyglada za biednie... nie glupio tak jednego korala nosic? sama nie wiem...
tu masz stronę http://lilou.pl/, wszystkie ceny są a co do plaży.. z czarnym sznureczkiem się super prezentuje
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:34   #2923
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Jolta to Ci powiem iż z tą sukienką w biuście mialabyś problem - bo ja wzięłam 38 i w pasie i biodrach jest ok a w biuście tak na styk i nie jestem pewna czy mi nie bedzie zjeżdżac (mam C)
co do sznureczka - to ja mam dzisiaj ten mój wczoraj wstawiany rzemyk tez tylko z jednym koralem i sreberkami bo więcej nie miałam lużnych bo mam na skórce trollowej i wydaje mi się że jest ok, tak samo jak u Ciebie
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001

Edytowane przez melczak0
Czas edycji: 2011-04-12 o 12:43
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:40   #2924
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
tu masz stronę http://lilou.pl/, wszystkie ceny są a co do plaży.. z czarnym sznureczkiem się super prezentuje
patgozolek dzieki, tylko cos mi ta stronka z kolekcja on-line nie dziala

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
Jolta to ci powiem iż z tą sukienką w biuście mialabyś problem - bo ja wzięłam 38 i w pasie i biodrach jest ok a w biuście tak na styk i nie jestem pewna czy mi nie bedzie zjeżdżac (mam C)
no wlasnie pewnie tez bym brala 38 bo nie ma rekawkow, wiec nie byloby problemu z za szerokimi ramionami....Poszukam moze w weekend czegos i juz widze mine mojego meza... brrrr.
A co do zsuwania, to musisz w niej troche poskakac w domu, zeby nie bylo potem niespodzianek ku uciesze wszystkich gosci
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:43   #2925
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

http://allegro.pl/pandora-bransoletk...0.html#gallery
Przegięcie a opis to już w ogóle powala

Jolta, też uważam, że jest w porządku
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:44   #2926
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
patgozolek dzieki, tylko cos mi ta stronka z kolekcja on-line nie dziala

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


no wlasnie pewnie tez bym brala 38 bo nie ma rekawkow, wiec nie byloby problemu z za szerokimi ramionami....Poszukam moze w weekend czegos i juz widze mine mojego meza... brrrr.
A co do zsuwania, to musisz w niej troche poskakac w domu, zeby nie bylo potem niespodzianek ku uciesze wszystkich gosci
to byłby hit wesela
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:48   #2927
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Erite Pokaż wiadomość
Jolta, też uważam, że jest w porządku
Dziewczyny dzieki juz ja sobie zadyndalam na szyi i skoro mowicie ze ok to juz mi sie podoba
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:51   #2928
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Dziś moja Pandora kończy swój pierwszy miesiąc, więc kupiłam jej 2 nowe koraliki:
Jolta ładnie to wygląda! (mam na myśli Twoją kompozycję)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 018.jpg (76,6 KB, 84 załadowań)
__________________
There's so many reasons
i just have to carry on

Edytowane przez Tygrys Tati
Czas edycji: 2011-04-12 o 12:52
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:53   #2929
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Ten słonik jest taki śmieszny i minimalistyczny i pięknie się błyszczy na bransoletce.
__________________
There's so many reasons
i just have to carry on
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 12:54   #2930
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

I słusznie zrobiłaś
Myślę nad tym muranowym koralikiem. Teraz pokaż swoją pandorkę w całej okazałości
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:55   #2931
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

paulinko super że Ci fajnie poszlo i trzymamy kciuki dalej
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:56   #2932
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Tygrys Tati, śliczności Pokaż jeszcze na bransoletce

kootekk
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:57   #2933
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Tygrys Tati Pokaż wiadomość
Dziś moja Pandora kończy swój pierwszy miesiąc, więc kupiłam jej 2 nowe koraliki:
(mam na myśli Twoją kompozycję)
ooo, taki byl moj pierwszy koral!! bardzo ladny
a ten slon jest strasznie smieszny
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:07   #2934
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

[QUOTE=Erite;26313113]http://allegro.pl/pandora-bransoletk...0.html#gallery
Przegięcie a opis to już w ogóle powala


Przegięcie totalne! Masakra jakaś a nie Pandora!
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:08   #2935
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Jolta ja mam tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00090.jpg (81,4 KB, 98 załadowań)
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:10   #2936
domcia81
Rozeznanie
 
Avatar domcia81
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 824
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Tygrys Tati Pokaż wiadomość
Dziś moja Pandora kończy swój pierwszy miesiąc, więc kupiłam jej 2 nowe koraliki:
Jolta ładnie to wygląda! (mam na myśli Twoją kompozycję)
Ten słonik kojarzy mi się z małym księciem.
domcia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:13   #2937
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
Jolta ja mam tak...
oo bardzo fajnie ze taki dlugi. Ja mam zawiazany podwojnie wiec, jest bardziej przy szyi. A powiedz mi jaka masz dlugosc sznureczka i czy tego klipsa zalozylas na supelku? (bo to jest klips, tak?)

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

a te sreberka to trolowe literki?
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:14   #2938
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
oo bardzo fajnie ze taki dlugi. Ja mam zawiazany podwojnie wiec, jest bardziej przy szyi. A powiedz mi jaka masz dlugosc sznureczka i czy tego klipsa zalozylas na supelku? (bo to jest klips, tak?)
kupiłam rzemyk z allegro 100 cm (chciała taki dłuższy bo przy krótkie mam inne) zawiązałam supełek i założyłam klips (bez supełka mi spadał a chcialam z klipsem) i wyszło jak widac, kupilam takie taniutkie bo chciałam zobaczyć czy będę się w tym czuć - robię przymiarki do zakupu pandory a to troszkę wiekszy wydatek i jakby mial leżeć w szufladzie to wolałam spróbować...
korale wszystkie są trollowe (panna i literki P S E)
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001

Edytowane przez melczak0
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:20
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:27   #2939
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Tygrys Tati Pokaż wiadomość
Dziś moja Pandora kończy swój pierwszy miesiąc, więc kupiłam jej 2 nowe koraliki:
Jolta ładnie to wygląda! (mam na myśli Twoją kompozycję)
super , posdoba mi się ten minimalistyczny- nowoczesny słoń

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
Jolta ja mam tak...
Mleczaku a ja z innej beczki sznurek bardzo fajny, ale jednak na pierwszy plan rzuciła mi się zaj.............sta figura
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:29   #2940
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Info dla wrocławianek: 16 kwietnia od 20 do 22 jest Noc Zakupów w Parku Handlowym Bielany i w YES będzie rabat 10% na WSZYSTKO!

Edytowane przez Miramar
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:31
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-24 21:23:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.