Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 01:57   #4621
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez florentinka Pokaż wiadomość
O to i ja pochwalę się swoim sukcesem!
Otóż dietę zaczęłam z dniem 3stycznia 2011roku. Wszystko szło jak po maśle, jadłam, chudłam, dobrze się trzymałam. Z początkiem marca i nowym semestrem na uczelni mój tryb życia uległ zmianie i nie było w nim miejsca na trzymanie diety. Zajęcia uniemożliwiały mi regularnego spożywania posiłków a i coraz częściej zdarzało się, że zmuszona byłam jeść w studenckim żaczku, by nie umrzeć z głodu. Nadal jednak unikałam chleba, słodyczy- i tak jest do tej pory. Wtedy byłam na drugim etapie diety Dukana, pominęłam pozostałe dwie, ale generalnie mój cel został osiągnięty: z 73kg (przy 168cm wzrostu) zeszłam do 61kg. Obecnie ważę 59kg

Jadam normalnie, czuję się dobrze... Chwila moment i zacznie się sezon na owoce, warzywa i znów będzie można popracować nad sylwetką
,nie wiem czy zrozumiałam,przeszłaś z II fazy dukana na III ale piszesz,że pominęłaś 2 wcześniejsze?
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 02:00   #4622
florentinka
Przyczajenie
 
Avatar florentinka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
,nie wiem czy zrozumiałam,przeszłaś z II fazy dukana na III ale piszesz,że pominęłaś 2 wcześniejsze?
Byłam na 2etapie i kolejne dwie (tj. 3 i 4) po prostu pominęłam... No może powiedzmy, że od raz przeszłam na 4, bo w sumie to jest ta, która trwa już na amen. Papusiam wszystko, ale raz w tygodniu robię sobie ucztę proteinową
__________________
"nic na świecie nie zdarza się przez przypadek"
florentinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 02:21   #4623
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez florentinka Pokaż wiadomość
Byłam na 2etapie i kolejne dwie (tj. 3 i 4) po prostu pominęłam... No może powiedzmy, że od raz przeszłam na 4, bo w sumie to jest ta, która trwa już na amen. Papusiam wszystko, ale raz w tygodniu robię sobie ucztę proteinową
To tak troche na skróty ale najważniejsze,że waga spada.Oby się nie skończyło efektem jojo?!Powodzenia
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 02:23   #4624
florentinka
Przyczajenie
 
Avatar florentinka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
To tak troche na skróty ale najważniejsze,że waga spada.Oby się nie skończyło efektem jojo?!Powodzenia
Nie dziękuję... Też obawiałam się efektu jojo, ale mija 3miesiąc jak nie stosuję diety i waga stoi.
__________________
"nic na świecie nie zdarza się przez przypadek"
florentinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 06:45   #4625
WrednaZ
Raczkowanie
 
Avatar WrednaZ
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Hej.
Dziewczyny poradźcie… Idę trybem 3/3, piję dużo płynów, ale pobolewają mnie nerki. Nie chcę rezygnować z diety, ale zastanawiam się nad zmianą trybu na 1/1, może jak częściej będą warzywa to będzie mi lżej? Co wy na to?
WrednaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:11   #4626
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Chodzi chyba o te pyzy z bloga Margotki
http://margotka-kucharzy.blogspot.co...-z-miesem.html
sa pysznerobie je teraz wlasciwie na kazdym P
Cytat:
Napisane przez WrednaZ Pokaż wiadomość
Hej.
Dziewczyny poradźcie… Idę trybem 3/3, piję dużo płynów, ale pobolewają mnie nerki. Nie chcę rezygnować z diety, ale zastanawiam się nad zmianą trybu na 1/1, może jak częściej będą warzywa to będzie mi lżej? Co wy na to?
moze zmien, ja od poczatku ide trybem 1/1 i nie mialam problemow choc moze wolniej sie chudnie ale mnie to nie przeszkadza wolniej = trwalej tak sobie mowie

hello po weekendzie, u mnie wpadlo troche grzeszkow ale tez dostalam @ i nie moglam sie opanowac i nie wchodze na wage do zakonczenia@...

d6 dzięki za wiesci z czatu jestes nieoceniona, rabarbar mnie podniosl na duchu no i wieprzowinka tez bo czasem ja i tak wciągam tzn. schabik albo poledwiczki

wyruszam po zapasy dukanowe bo lodowka pusta

milego dnia
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:31   #4627
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
Błagam, czy w Krk są jakieś miejsca gdzie można zaopatrzyć się w aromaty? Buszuję od paru godzin w necie i są przeróżne (banan, czekolada, kokos, poziomka, różne orzechy, maślany itd), ale chciałabym uniknąć przesyłki. Tak się napaliłam. Już widzę sernik truskawkowy, wieśniak kokosowy, nutellę, maślane herbatniki ....

Ech.
Błagam!!
Zajrzyj do sklepów typu "Czas na herbatę", u nich podobno można kupić różne aromaty (te bardziej nietypowe).

z rana, pobudka

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez WrednaZ Pokaż wiadomość
Hej.
Dziewczyny poradźcie… Idę trybem 3/3, piję dużo płynów, ale pobolewają mnie nerki. Nie chcę rezygnować z diety, ale zastanawiam się nad zmianą trybu na 1/1, może jak częściej będą warzywa to będzie mi lżej? Co wy na to?
Może zmień na 1/1, ja idę tym trybem, może chudnę troszkę wolniej niż inne dziewczyny, ale też mi waga leci w dół
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 08:28   #4628
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

cześć dziewczyny

przeszłam pomyślnie 1 i 2 fazę, zaczynam 3, ale boję się, że zacznę tyć. Dlatego mam do was pytania
Ile skrobi można używać na dzień w fazie 3? też 1 łyżkę ?
nie mam wagi kuchennej, ile to jest 40 gram sera żółtego? 1- 2 plasterki? nie mam pojęcia.
co z wędliną wieprzową, oczywiście chudą ( polędwica), jeśli schab można to co z wędliną ? do tej pory jadłam tylko drobiową,
a inne produkty tolerowane ? np marchewka ?
przynam się szczerze, ze na moich pierwszych 2 fazach nie jadłam prawie w ogóle skrobi i ograniczałam produkty tolerowane, na prawdę od wielkiego świeta coś zjadłam. Więc teraz się obawiam
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:31   #4629
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

dziendobry
dzisiaj mam dzień proteinkowy
na śniadanie w pracy zjadlam serek wiejski i pije teraz wode nie mialam weny twórczej co zjeść....
a obiad mam dwa jajeczka i makrele
podwieczorek jogurcik pitny o smaku truskawki

a w domu jak wrócę pewnie zrobię jakiegoś kurczaczka
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:48   #4630
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Gratuluję spadków
Witam z rana

Mój serniczek pieczony wczoraj, wyszedł o wiele pyszniejszy pieczony na budyniu,niż samej skrobi i aromacie

d666666
- dziękuję za wieści z czatu

Miłego dnia
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:55   #4631
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Też nie bardzo mi się zgadzało,a te jagody można dostać w Polsce,bo ja uwielbiam jagody i borówki(ale strasznie drogie u nas teraz)i zakazane? A te wedliny wieprzowe to jakie możemy do 6% tłuszczu?

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------


Gardło mnie boli i chyba chora będę więc dzięki za podpowiedź,ja też na razie nie ćwiczę ale mam dużą nadwagę tylt tylko,że chodzę z psem 3 razy dziennie.Na pp jako przyprawę a na pw można dużo ale koncentrat żadko który jest bez cukru,raczej przecier pomidorowy lepszy
Są, trzeba szukać w sklepach ze zdrową żywnością i w sklepach typu kuchnie świata, tam znajdziesz na pewno Niestety z prawdziwymi borówkami i jagodami niewiele mają wspólnego jak dla mnie Uroki diety

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez florentinka Pokaż wiadomość
O to i ja pochwalę się swoim sukcesem!
Otóż dietę zaczęłam z dniem 3stycznia 2011roku. Wszystko szło jak po maśle, jadłam, chudłam, dobrze się trzymałam. Z początkiem marca i nowym semestrem na uczelni mój tryb życia uległ zmianie i nie było w nim miejsca na trzymanie diety. Zajęcia uniemożliwiały mi regularnego spożywania posiłków a i coraz częściej zdarzało się, że zmuszona byłam jeść w studenckim żaczku, by nie umrzeć z głodu. Nadal jednak unikałam chleba, słodyczy- i tak jest do tej pory. Wtedy byłam na drugim etapie diety Dukana, pominęłam pozostałe dwie, ale generalnie mój cel został osiągnięty: z 73kg (przy 168cm wzrostu) zeszłam do 61kg. Obecnie ważę 59kg

Jadam normalnie, czuję się dobrze... Chwila moment i zacznie się sezon na owoce, warzywa i znów będzie można popracować nad sylwetką
Moje gratulacje, super wynik ) Jesteśmy tego samego wzrostu
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 09:02   #4632
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

O owoce goii chodzi ? tak?

Na osiedlu mam 2 sklepy (i to wcale nie duże) i w każdym jest malutki stojak ze zdrową żywnością
na takich właśnie stoiskach widziałam min owoce goii (ok 7-8zł ) skrobię kukurydzianą, otręby, ksylitol, przyprawę do dań a la Vegeta (bez soli, cukru i glutaminianu sodu)- swoją drogą nadaje niepowtarzalny aromat, suszone warzywa....
Trzeba szukać
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2011-05-16 o 09:04 Powód: literówka :o
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:03   #4633
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez WrednaZ Pokaż wiadomość
Hej.
Dziewczyny poradźcie… Idę trybem 3/3, piję dużo płynów, ale pobolewają mnie nerki. Nie chcę rezygnować z diety, ale zastanawiam się nad zmianą trybu na 1/1, może jak częściej będą warzywa to będzie mi lżej? Co wy na to?
Spróbuj Może nereczkom będzie łatwiej Odnosze wrazenie ze troszke wolniej idzie na 1/1 ale dalej w dol, poza tym zdrowie wazniejsze!
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:16   #4634
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19



Lecicie jak burza dziewczyny
Ja oczywiście nabroiłam, niby jestem na II a wczoraj uczta była. I przedwczoraj. Och, trzeba się wziąć za końcówkę tej II i zmykam na III... Ale jeszcze 4kg

Dziś na szklanej 66,4 kg

d666666 - dziękuję!
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:31   #4635
Renka2
Raczkowanie
 
Avatar Renka2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 104
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witajcie dziewczyny! Przez cały week-end nie miałam raczej czasu zaglądać( chyba raz ) a tu dzisiaj aż 5 stron do przeczytania
Niezłe tempo musze przyznać.
Witam nowe koleżanki na diecie i wielkie klask i: za spadki dla wytrwałych.
U mnie spada waga niezbyt szybko ale powoli w dół, mam nadzieje że do konca miesiąca spadnie na tyle że osiągnę 1/2 wagi jaka zamierzam zgubic . To by było super.
Pozdrawiam wszystkich
__________________
Wzrost 176 cm
Start 23.02.2011 - 93kg
II faza 1.03.2011 - 91kg (-2kg)
1.04.2011 - 88,3kg (-4,7kg)
1.05.2011 - 85,1kg (-7,9kg)
1.06.2011 - 81,6kg (-11,4kg)
III faza 6.06.2011 - 81,8kg

może kiedyś będzie 70kg, ale to daleka przyszłość


Renka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:57   #4636
luizka4don
Raczkowanie
 
Avatar luizka4don
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 31
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Witam nie wytrzymalam weszlam na wage no i 61,8kgw aga osiagnieta ale jeszcze nie mieszcze sie w moja miare czyt. spodnie wiec cel nr 2 58kg albo poprostu robie 2 faze do konca maja
__________________
START 18.04.11 70,7KG
FAZA I -3,5
FAZA II 22.04.11 67,2KG
66,8kg
60kg obecnie


CEL nr 1-62KGosiagniety
CEL nr 2-58kg
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...27480b3e0b.png
luizka4don jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:57   #4637
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzień dobryJa dziś proteinki.Wczoraj tak się warzywkami obżarłam,że szok,ale potzreba mi tego było

Teraz wciągnełam wieśniaczka a wcześniej 60 minut na orbim

Kurczę dobre wieści z tego czatu
Ale coś mi się wydaje,że ja z piciem wody przeginam 4 l wody to może być za dużo prawda? Nie licząc innych napoi
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:00   #4638
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Dzień dobry drogie Dukaneczki!
pisałyście o cyklach II fazy-a ja mam pytanko-w jakim cyklu najszybciej się chudnie?bo wczoraj miałam pierwszy dzień II fazy i teraz nie wiem jaki cykl wziąć.Raczej 5/5 odpada bo za długo na samych białkach,a dodatkowo mam 18-19 wyjazd,a 22 komunię.Mam do zrzucenia jakieś 20kg balastu i chciałabym to zrobić do sierpnia-no chociaż 15 stracić.
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:23   #4639
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19



Figarro
-
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
my wcześniej mieliśmy swinkę morską i zdechła,nie umieli postawić diagnozy i ją wyleczyćPomimo,że to wątek dukanowy ale lżej na duszy jak się wyżalisz w innym temacie
Słyszałam, że na studiach weterynarii nie uczy się leczenia małych zwierząt, tylko psów i kotów (i zwierząt wiejskich). Także weterynarze improwizują ze świnkami morskimi, szczurami, chomikami itp.
Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
to ja dzisiaj zgrzeszyłam
zjadłam dwa
Nie wolno w ogóle jogurtów owocowych, jeśli mieszkasz w Polsce. Tutaj nie ma jogurtów z pulpą owocową.

Resztę nadrobię później

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-05-16 o 11:06
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 10:36   #4640
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Też nie bardzo mi się zgadzało,a te jagody można dostać w Polsce,bo ja uwielbiam jagody i borówki(ale strasznie drogie u nas teraz)i zakazane? A te wedliny wieprzowe to jakie możemy do 6% tłuszczu?

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------


Gardło mnie boli i chyba chora będę więc dzięki za podpowiedź,ja też na razie nie ćwiczę ale mam dużą nadwagę tylt tylko,że chodzę z psem 3 razy dziennie.Na pp jako przyprawę a na pw można dużo ale koncentrat żadko który jest bez cukru,raczej przecier pomidorowy lepszy
Moze dostaniesz jagody goi w sklepach ze zdrowa zywnoscia. sa wyblaklo czerwone w odcieniu blado koralowym. ze zwyklymi jagodami nie maja nic wspolnego, sa suche i pozbawione slodyczy, lekko cierpkie, cukru w nich jakby nie bylo,Mozna jesc 1 lyzke na PP, a 2 na PW, a w razie zastojow odlozyc. zobacz sobie w google w obrazach

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
To tak troche na skróty ale najważniejsze,że waga spada.Oby się nie skończyło efektem jojo?!Powodzenia
jojo jest wredne i wraca niespodziewanie, nie musi po miesiacu ale moze pozniej

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
sa pysznerobie je teraz wlasciwie na kazdym P


moze zmien, ja od poczatku ide trybem 1/1 i nie mialam problemow choc moze wolniej sie chudnie ale mnie to nie przeszkadza wolniej = trwalej tak sobie mowie

hello po weekendzie, u mnie wpadlo troche grzeszkow ale tez dostalam @ i nie moglam sie opanowac i nie wchodze na wage do zakonczenia@...

d6 dzięki za wiesci z czatu jestes nieoceniona, rabarbar mnie podniosl na duchu no i wieprzowinka tez bo czasem ja i tak wciągam tzn. schabik albo poledwiczki

wyruszam po zapasy dukanowe bo lodowka pusta

milego dnia
niezamaco

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
O owoce goii chodzi ? tak?

Na osiedlu mam 2 sklepy (i to wcale nie duże) i w każdym jest malutki stojak ze zdrową żywnością
na takich właśnie stoiskach widziałam min owoce goii (ok 7-8zł ) skrobię kukurydzianą, otręby, ksylitol, przyprawę do dań a la Vegeta (bez soli, cukru i glutaminianu sodu)- swoją drogą nadaje niepowtarzalny aromat, suszone warzywa....
Trzeba szukać
pewnie chodzi o te owoce, suche koloru bladoczerwonego

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość


Lecicie jak burza dziewczyny
Ja oczywiście nabroiłam, niby jestem na II a wczoraj uczta była. I przedwczoraj. Och, trzeba się wziąć za końcówkę tej II i zmykam na III... Ale jeszcze 4kg

Dziś na szklanej 66,4 kg

d666666 - dziękuję!
niezamaco
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:53   #4641
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

musze sobie zakupic jakaś fająną wagę bo moja to hehe różnie waży

raz mi pokazuje 5 wiecej a raz 3-7 kg mniej
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 10:58   #4642
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
musze sobie zakupic jakaś fająną wagę bo moja to hehe różnie waży

raz mi pokazuje 5 wiecej a raz 3-7 kg mniej
Niezła rozpiętość.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:03   #4643
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
podwieczorek jogurcik pitny o smaku truskawki
Nie możemy jeść takich jogurtów. Żadnych owocowych (jak już napisałam w Polsce nie ma jogurtów z pulpą).
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:04   #4644
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie możemy jeść takich jogurtów. Żadnych owocowych (jak już napisałam w Polsce nie ma jogurtów z pulpą).

a myślalam że sobie zjem cosik pysznego

to co ja mam brać do pracy do jedzenia
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:09   #4645
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość

a myślalam że sobie zjem cosik pysznego

to co ja mam brać do pracy do jedzenia
Serek wiejski, deserek Satino, chipsy z szynki, plasterki szynki (krakowska z Lidla jest smakowa), twaróg na słodko lub słono, gyrosa, sałatki (np. z makrelą), surówki, bułeczkę, babkę piaskową, ptasiankę, inne smakołyki... i tak dalej.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2011-05-16 o 11:10
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:17   #4646
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Serek wiejski, deserek Satino, chipsy z szynki, plasterki szynki (krakowska z Lidla jest smakowa), twaróg na słodko lub słono, gyrosa, sałatki (np. z makrelą), surówki, bułeczkę, babkę piaskową, ptasiankę, inne smakołyki... i tak dalej.
mniam ile dobroci
mogę prosić o przepis na babkę piaskową .... jak wróce z pracy zrobie sobie podwieczorek klask i:
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:29   #4647
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Kobietki, myślę żeby wrzucić razem wszystkie przepisy, bo cały czas pojawiają się jakieś na wątku i ciężko coś znaleźć - przez co są one powtarzane
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:32   #4648
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
mniam ile dobroci
mogę prosić o przepis na babkę piaskową .... jak wróce z pracy zrobie sobie podwieczorek klask i:
BABKA PIASKOWA

Składniki:
5 dużych jajek
szczypta proszku do pieczenia (na czubek małej łyżeczki)
6 łyżek otrąb owsianych
15-18 tabl. słodzika rozpuszczonych w niewielkiej ilości gorącej wody (UWAGA SŁODZIK NIE MOŻE MIEĆ ASPARTAMU)
Dowolny olejek – ja daję arakowy lub cytrynowy i waniliowy

Oddzielić żółtko od białka. Ubić białko na sztywną pianę.
Otręby zmiksować z żółtkiem, aromatem, rozpuszczonym słodzikiem, proszkiem do pieczenia.
Następnie wymieszać z pianą z białek.

Piec na termoobiegu, temp. 150 stopni, 32-35min.
Najlepiej piec w silikonowej formie.


Możesz zjeść połowę dziennie Ja lubię wcinać babkę z ptasianką.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Kobietki, myślę żeby wrzucić razem wszystkie przepisy, bo cały czas pojawiają się jakieś na wątku i ciężko coś znaleźć - przez co są one powtarzane
Zawsze można skorzystać z wyszukiwarki
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:34   #4649
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie możemy jeść takich jogurtów. Żadnych owocowych (jak już napisałam w Polsce nie ma jogurtów z pulpą).
Fenris kochana oświecisz mnie?
Ja z tych co nie mieszkają w Pl myślałam,że te z lidla 0 % się nadają
tyle dobrze że nie zdążyłam ich zakupić

Ja sobie piersi z kuraka na obiadek ugotuję
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:42   #4650
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 19

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Fenris kochana oświecisz mnie?
Ja z tych co nie mieszkają w Pl myślałam,że te z lidla 0 % się nadają
tyle dobrze że nie zdążyłam ich zakupić

Ja sobie piersi z kuraka na obiadek ugotuję
Można jeść jogurty owocowe z pulpą owocową, ale takich w Polsce nie ma.
Przynajmniej nie wiem nic o istnieniu jogurtów z pulpą w Polsce.

Poza tym o pulpie nic więcej nie wiem. Informacje mam z tego forum.

Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.