Art.Smoczka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-20, 07:14   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Smoczku Drogi [img]icons/icon7.gif[/img]Baaardzo goraco dziekuje Ci za art. na temat diety.. [img]icons/icon7.gif[/img] czytałam juz na SFD [img]icons/icon7.gif[/img]Wiosna idzie i coraz wiecej na wizazu pytań na temat diety [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]

Ogromnie sie ciesze [img]icons/icon33.gif[/img] na forum Fitness [img]icons/icon7.gif[/img] Sama nawet miałam ochote na zajecie sie tym tematem, ale zem niesmiała bardzo, to zwatpiłam [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] Ciesze sie, ze Ty poprowadzisz takie Forum [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] bede jego stałą bywalczynią [img]icons/icon7.gif[/img]moge, nie ?

jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI [img]icons/icon7.gif[/img] miłego dnia w ten smutny poranek..

znikam pracowac [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:25
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 07:40   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Rowniez cieplutko witam Smoczka w nowej postaci [img]icons/icon12.gif[/img] Szefunciowej dzialu niejedzenia i skakania po stepperach (w skrocie: Fitness) [img]icons/icon10.gif[/img]

Forum i szampana bedziemy otwierac popoludniem/wieczorkiem [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:26 Powód: dubel
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 07:47   #3
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Forum fitnes na wizażu to super pomysł! Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że taka dobra dusza zajęła się tym tematem. Napewno będę stałą bywalczynią i uczestniczką tego forum, bo to oprócz wizażu mój ulubiony temat. Poza tym znam Smoczka (tzn. artykóły i wypowiedzi) z SFD i bardzo sobie cenię jej rady [img]icons/icon7.gif[/img] Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję [img]icons/1cmok.gif[/img] Jesteście najlepsi.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:27 Powód: dubel
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 07:56   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
zlosliwiec napisał(a):

> Forum i szampana bedziemy otwierac popoludniem/wieczorkiem [img]icons/icon12.gif[/img]

serio- no jestem wzruszona [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] Po raz kolejny potwierdził sie jakis tam moj wizazowy pomysł [img]icons/icon12.gif[/img] , zaczynam popadac w pyche [img]icons/icon10.gif[/img] heheh..wyglupiam sie [img]icons/icon7.gif[/img]Yyy...jak sie odwaze, to sprzedam jeden taki co mi sie po czaszce tłucze, ale niech dojrzeje..bo sie nie chce błaznic.. [img]icons/icon10.gif[/img] To Forum to jeden z milszych akcentów w tym zwojowanym swiecie..mi poprawił nastrój maxymalnie jak sie dało [img]icons/icon7.gif[/img] Smoczku [img]icons/icon7.gif[/img] Redakcyjo [img]icons/icon7.gif[/img] BRAK MI NA WAS SŁOW [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]

normalnie jestescie swietni! zaskoczenie i szczescie moje nie zna granic [img]icons/icon7.gif[/img] Lejka tez sie ucieszy [img]icons/1cmok.gif[/img] bo musiała robic za speca od dietek [img]icons/icon7.gif[/img]

buziam ogromnie, wracam.. no wiadomo gdzie [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:28 Powód: dubel
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 08:18   #5
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Art.Smoczka :)

Hyhy A ja myślałam, że ja tu na wizażu w pełni anonimowo:-D a tu się okazuje, że Wizażanki odwiedzają też SFD A tak pozatym to jest mi okropecznie miło, że będę miała okazję robić coś takiego
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 08:20   #6
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Art.Smoczka :)

ehh muszę się wreszcie nauczyć stawiać porządne buźki...
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 09:12   #7
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Art.Smoczka :)

Witam!
Ja też bardzo się cieszę na nowe forum!!!Mam tyle pytań!A na razie co to jest to SFD?????Możecie mnie oświecić?
Pozdrawiam cieplutko!
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-20, 09:17   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Art.Smoczka :)gołabek:)

http://www.sfd.pl/ Sportowe Forum Dyskusyjne kochana ptaszynko [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img] znikam
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 09:35   #9
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Art.Smoczka :)ola:)

Dzięki dzięki Oluś!Kochana jesteś!Wielka BUŹKA dla Ciebie!Miłej pracki!Pa pa
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 14:38   #10
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Art.Smoczka :)

Widzisz smoczku, tak bardzo anonimowa to nie jesteś tutaj [img]icons/icon7.gif[/img] , ale jak widzisz bardzo się cieszymy z nowego forum. Mam takie pytanie: kto wogóle wpadł na pomysł założenia tego forum? Ty Smoczku, czy może nasz Zło [img]icons/icon7.gif[/img] ? Kiedyś się nawet zastanawiałam nad takim pomysłem, ale myślałam że nie ma sensu. Tak czy siak bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wszystkie fitneski [img]icons/icon7.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 14:57   #11
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Art.Smoczka :)

[img]icons/icon7.gif[/img] Prawdę mówiąc to nie wiem kto wpadł na ten pomysł, ale do mnie po prostu przyszedł pewnego pięknego dnia [img]icons/icon12.gif[/img] tajemniczy mail od Agnieszki z taką propozycją, no i po bardzo krótkim zastanowieniu [img]icons/icon12.gif[/img] zgodziłam się z radością [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] , a o genezie samego pomysłu niestety nic nie wiem [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-20, 15:05   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Art.Smoczka :)

Geneza jest w 100 % moja, że tak powiem skromnie [img]icons/icon10.gif[/img] I ogromnie się cieszę, że pomysł się spodobał.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 15:31   #13
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Art.Smoczka :)

A tak troszkę odbiegając od tematu przeczytałam, że Smoczek studiuje fizykę, podziwiam bo ja zawsze szczerze nienawidziłam fizykę i inne tego typu przedmioty [img]icons/icon9.gif[/img] Jak miałam matematykę na studiach to chorowałam [img]icons/icon7.gif[/img]
Gratulacje za dobry pomysł.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 17:22   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Art.Smoczka & forum fitness :)

to ja sobie czekam na inauguracje [img]icons/1cmok.gif[/img] z szamponem, tfu szampanem [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 17:26   #15
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Art.Smoczka & forum fitness :)BRAVOOO!!! :)))

Ola napisał(a):
> to ja sobie czekam na inauguracje [img]icons/1cmok.gif[/img] z szamponem, tfu szampanem [img]icons/icon7.gif[/img]

napisałam to dokładnie z minutami umieszczenia nowego forum, prawda?? [img]icons/icon7.gif[/img] zło - kradniesz mi mysli [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] duza buzka dla WAs Redakcjo za GENAILNY POMYSŁ i dla smoczka za kolejną moderatorke [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon33.gif[/img] jestem sczesliwa [img]icons/icon7.gif[/img] DZIEKI!!!
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-20, 17:26   #16
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Art.Smoczka & forum fitness :)

Luknij sobie na główną stronę [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.