DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 21:42   #4081
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze jestem glupia dziewucha
ksiazki nie czytalam i czytac nie bede wole sobie stanik za 40zl kupic anizeli ksiazke o diecie dukana

ale to nie ma co dukana w obrone brac, bo fakty sa takie ze nie jest to dieta wcale zdrowa, tak jak i kwaśniewskiego, kopenhaska itd.




a ta wypowiedź dukana o zazdrości to jak dla mnie skrajna sodówka juz.

nie wiem tylko czemu komentarze nieprzychylne wzbudzaja skrajne emocje.
Po pierwsze książke możesz za darmo ściągnąć z neta.
Po drugie - dieta obciąża nerki i wątrobę ale po to mamy pić dużo wody i na PW objadać się warzywami aby te nerki i wątrobę odciążyć,żeby wszystko funkcjonowało jak nalezy.
Komentarze nieprzychylne wzbudzają takie emocje ponieważ tak jak wczesniej pisałam, biorą się za diete dziewczyny kompletnie nie przygotwane. Jak chcesz zacząć dietę skoro nie wiesz o niej nic?! Wszystkiego nie dowiesz się z forum. W książce masz wszystko wyjaśnione, dziewczyny śledzą też czaty z doktorem skąd mamy więcej informacji na bieżąco.
Co do ''zazdrości''dietetyków to nie raz w wywiadach było o niej wspominane, niestety ale dietetycy sobie dużo krzyczą za wizytę, nie zawsze ustalą dobrą i skuteczną dietę.
Dieta Dukana to jedyna jak do tej pory dieta na której mam wyniki super jeśli chodzi o morfologię i inne, nie lecą mi włosy ani paznokcie. Waga narazie stoi ale to naturalny proces obrony organizmu przed utratą kolejnych kg, za szybko chudnąć też nie można bo skóra zrobi się wiotka i do jojo bliżej
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:46   #4082
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae
ksiazki nie czytalam i czytac nie bede wole sobie stanik za 40zl kupic anizeli ksiazke o diecie dukana
No to przybij piątkę! Też dukanowych książek nie zamierzam kupować, bo po pierwsze Dukan zmienia swoje zalecenia (czyli teoretycznie się rozwija), a po drugie szkoda kasy. Wolałam sobie dziś za tyle złociszy kupić książkę o sztuce wojennej Mongołów w XIII w.

Cytat:
Napisane przez kalae
jedyna dieta zdrowa i wskazana jest dieta oparta o wszystkie skladniki odrzywcze w ktorej zawieraja sie tluszcze, bialko, weglowodany w odpowiednich proporcjach.
Fakt.

No dobra, ale zdrowo w takim sensie, jak napisałaś, to będziemy się odżywiać po zakończeniu diety Dukana. Co i tak nie znaczy, że teraz - niech będzie, że ja osobiście - odżywiam się akurat niezdrowo. Nikt nie powiedział, że muszę zjadać wielokrotnie więcej węglowodanów, bo się rozchoruję. Na dłuższą metę nie powinnam przesadzać z samym białkiem, czyli np. dukać półtora roku na II fazie. Ale to chyba wszystkie wiemy.

Zresztą ... Gdybym ja albo Paati miała takie ciało, jak Kacha Middleton przed dietą, to na pewno byśmy się nie odchudzały! Kalae, Ty też nie zrobisz z siebie szkieletora, bo mądrą dziewczyną jesteś!

Cytat:
Napisane przez kalae
to ze pomogl wielu nie oznacza wcale ze dieta jest zdrowa.
Z pewnością. Aczkolwiek lepiej być przez jakiś czas na restrykcyjnej diecie, żeby potem mieć zmniejszone ciało do zdrowego odżywiania, niż tkwić w poważnej nadwadze i dalej się zaokrąglać.

Cytat:
Napisane przez kalae
nie wiem tylko czemu komentarze nieprzychylne wzbudzaja skrajne emocje.
przeciez kazdy moze miec swoje zdanie na dany temat.
Może dlatego, że lubimy się droczyć?

Paati napisała zresztą tylko coś, co zrozumiałam jako uwagę, że w książkach Dukan zaleca dwa rodzaje otrębów, więc wynikałoby z tego, że inne są zakazane. A ja uważam, że wcale takiego wniosku wysuwać nie należy (w świetle dostępnej wiedzy na temat otrąb zbożowych oraz praktyki samego Dukana, zależnej od kraju przebywania pań na diecie) czy nawet że należy wysuwać wręcz przeciwny wniosek - w tym wypadku, a nie przy innych produktach. I w tym się różnimy. Ale obie ładnie dukamy.

Kalae, poza tym fajny cytat znalazłam o obecnym dopuście damskim, który tak ładnie opisałaś kiedyś. Pamiętasz?

Cytat:
Napisane przez Maith
Natomiast dziura po biodrówkach to już problem.



Od paru lat kupienie czy to spodni czy majtek z talią w talii graniczy w Polsce z niemożliwością. W efekcie punkt podtrzymania spodni nie ląduje w anatomicznie uzasadnionym miejscu (w pasie nad biodrami) skąd z natury by nie spadły, tylko na środku bioder. Żeby takie spodnie się nie zsunęły, muszą być tam lekko ściśnięte, na środku bioder nie ma bowiem anatomicznego wcięcia. Po jakimś czasie ściskania sobie ciała w tym miejscu jednak takie wcięcie się robi. Dlatego wiele kobiet ma teraz choćby lekkie wcięcie w biodrach, czy inaczej dziurę po biodrówkach. Najlepiej widać to na nieszopowanych zdjęciach z pokazów bielizny (Stanikomania czasem takie umieszcza) ale mniej więcej widać w czym problem np. tutaj



I na zdjęciu głównym i niżej na zdjęciu fig.



Biodra są zaokrąglone, ale z wcięciem w środku. Potem oczywiście to wcięcie tym bardziej ułatwia noszenie biodrówek i niskich majtek, więc tym bardziej traktuje się je jako punkt podparcia i w efekcie robi się coraz większe.
I rady na czasie: Kostium kąpielowy część II – jak dobrać dół
http://bra-fitting.eu/kostium-kapielowy-dol/

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 21:52
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:52   #4083
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ja wiem, ze 'wielbienie' dukana za diete ma swa podstawe w tym, ze wiele osob jest wstanie na niej wytrwac.

mi jest ciezko przy tych 5kg nie wiem czy dalalbym rade przy 10kg

-- mnie te wyplywajace boczki zawsze gryza w oczy dlatego jak mi wyplywaja boczki ze spodni majtek itd to zmieniam na takie ktore trzymaja moje boczki w ryzach

ale jak tak patrze na te zdjecia to chyba mam taka "druga talie" hihi
bo szczerez mowiac nie lubie spodni w pasie miec, a wole w biodrach, to samo z majtkami

a czy ja wiem,, mi sie akurat nowa księżna podoba wiec moze i bym mogla tak schudnac, ale chyba mi się nie chce aż tak., ponadto ja sie sobie podobam, tylko ubzduralam sobie to 59,98 co mi dukan w tescie wyliczyl no i daze do niego

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-29 o 21:58
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:00   #4084
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kala
a czy ja wiem,, mi sie akurat nowa księżna podoba wiec moze i bym mogla tak schudnac, ale chyba mi się nie chce aż tak.
Nie żartuj, że podobają Ci się kaloryfery na dekolcie, minimalny biust, wiotkość przesadna i zmarszczki na młodej w sumie twarzy!!!

Mnie się ona podobała, gdy była normalna, a teraz jest oszpecona i nie wygląda zdrowo. Co nie zmienia faktu, że jest prześliczną kobietą.

No i wcześniej miała cyca, miała wąską talię, miała ładne ręce... Teraz to wszystko odeszło w niebyt, a zostały tylko zgrabne nogi - ale one były wcześniej świetne, a nie zbyt grube (tylko nożna awersja tłumaczyłaby ostre schudnięcie bez oglądania się na resztę, ale ten przypadek jest inny).

Świetnie nowa księżna wyglądała w sukniach ślubnych - ale one nie były obcisłe, a do tego mnóstwo zasłaniały. W krótszych i więcej odsłaniających sukienkach widoki są dramatyczne.

Ktoś tam pisał w prasie, że obecny rozmiar Kachy to polskie 38, ale nie wierzę w to. Nawet gdy rozmiar 36 był luźny, czyli w momencie mojego dramatycznego spadku wagi, to nie wyglądałam tak, jak ona. Co prawda, lekkie kaloryferki na dekolcie zaczęły się rysować i kości miednicy też. Ale nie jestem na tyle głupia, żeby tracić wszystkie atuty swojej figury po to, żeby mieć szczuplejsze nogi i wiotką na maksa talię. Zresztą chyba musiałabym przejść na głodówkę, aby dobić do podobnego efektu. Albo dukać 2 lata

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:05
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:06   #4085
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hehe nie wiem czy glupia czy madra zatem jestem (bo ze ksiazki nie cyztalam to glupia, a ze szkieletora nie zrobie to madra) chyba takie cos po srodku zatem

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Nie żartuj, że podobają Ci się kaloryfery na dekolcie, minimalny biust, wiotkość przesadna i zmarszczki na młodej w sumie twarzy!!!

Mnie się ona podobała, gdy była normalna, a teraz jest oszpecona i nie wygląda zdrowo. Co nie zmienia faktu, że jest prześliczną kobietą.

No i wcześniej miała cyca, miała wąską talię, miała ładne ręce... Teraz to wszystko odeszło w niebyt, a zostały tylko zgrabne nogi - ale one były wcześniej świetne, a nie zbyt grube (tylko nożna awersja tłumaczyłaby ostre schudnięcie bez oglądania się na resztę, ale ten przypadek jest inny).

Świetnie nowa księżna wyglądała w sukniach ślubnych - ale one nie były obcisłe, a do tego mnóstwo zasłaniały. W krótszych i więcej odsłaniających sukienkach widoki są dramatyczne.
mi sei ona podoba tak wizualnie ogolnie, ale nie przygladalam sie jej jakos wnikliwie, zeby kaloryfer dostrzec.

a co do tej mlodej w sumie twarzy to ona z moje rocznika jest takze ja mysle ze bez tego w sumie

chociażby na tej niewydarzonej okładce http://wyborcza.pl/55,75477,9858037,,,,9858453.html mi sie podoba kate

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:12
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:09   #4086
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae
mi sei ona podoba tak wizualnie ogolnie, ale nie przygladalam sie jej jakos wnikliwie, zeby kaloryfer dostrzec.
a co do tej mlodej w sumie twarzy to ona z moje rocznika jest takze ja mysle ze bez tego w sumie
Mnie się ona podoba tak czy siak, ale różnica na niekorzyść jest zauważalna. TERAZ. Szczególnie z bliska, ale naprawdę nie musi być wielkiego zbliżenia, żeby kaloryferów się wystraszyć. Nie musze się też jej na siłę przyglądać, żeby zauważyć, że mogłaby się o wiele lepiej malować, a konturówka tak używana jej nie służy. Ale ona jest uparta, jak widzę.



No to może pojechałam z tą młodością, hehe.



Przed dietą nie miała tak widocznych zmarszczek, więc wygląda mi na to, że to od schodnięcia ponad 10 kilosów w dość krótkim czasie. W pewnym wieku trzeba się zdecydować, czy chce się być chudzinką, czy wyglądać młodziej (ale to raczej koło czterdziestki, a nie trzydziestki).
No i na zęby wydała fortunę.





OK, w zabudowanych ciuchach wygląda stylowo, ale w mniej zabudowanych już o wiele gorzej!

Ważyć przy jej wzroście 55 kg - nie normalnie, bo taka jej uroda, tylko odchudzać się do takiej wagi - to co najmniej zastanawiające. Mnie to zastanawia i myślę, że to zły przykład dla wielu młodych dziewczyn, które z powodu zachwytu nad takim efektem chcą dukać. A to nie jest wyssany z palca wpływ pani Kate.

Ale i tak wolę wychudzoną panią K. niż pana W. obecnie



Cytat:
Napisane przez kalae
hehe nie wiem czy glupia czy madra zatem jestem (bo ze ksiazki nie cyztalam to glupia, a ze szkieletora nie zrobie to madra) chyba takie cos po srodku zatem
Coś pośrodku ze środkowobiodrową talią?

Eee tam, nie wierzę, że masz dziurę po biodrówkach. Udowodnij!

A jakie kostiumy lubisz? Przez moje gigantyczne, rozkwitające kalafiory na nogach teraz to w ogóle nie powinnam chodzić na basen. Grrrr... No ale zawsze sobie powtarzam w chwilach złości, że jestem głupia Bo gdybym miała zgrabniuteńkie nogi, ale jeździła na wózku albo chodziła o kulach, to by dopiero było. Nogi są do chodzenia przecież! A nie do podziwiania na basenie.

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:23
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:15   #4087
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam Kochaneza spadki
A mnie jakieś chróbsko bierze,boli głowa,gardło i smarkata jestem strasznie a do tego stan podgorączkowy,mam pytanie czy możemy jakieś leki bez recepty na przeziębienie i grypę?Załatwiłam się na działce bo noce strasznie zimne a nie włączaliśmy piecyka

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
jestem lodożercą i nic z tym nie zrobię - bo nie chcę

to chyba dużo tych cukierków
a u mnie słońce świeci i właśnie zaczęło grzmieć więc zostaje w domu


no chyba nie nadrobiłas nas, dzis juz Cię wspominałysmy któras stwierdziła że jesteś na urlopie

nie było spacerku - więc chwilkę poćwiczę - spalając trochę moje dzisiejsze jedzonko
Ja też strasznie lubie lody ale raz robiłam dukanowskie i sie zraziłam więc nie wiem czy czasami nie zjeść takiego big milka

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
jejku nie wiem co sie dzieje, dzis prałam i prasowałam ubrania stare żeby na allegro wystawić i chyba z 10 razy miałam zawroty głowy jakiś czas temu tez miałam ale tylko przy wstawaniu a dzis to strasznie sie czułam a przecież prasowanie czy robienie zdjęć to nie jest jakieś meczące




nutelke?
(głodnemu chleb na myśli)
Dzisiaj taki dziwny dzień,chyba coś z ciśnieniem bo u mnie cała rodzinka całą noc nie spała i wszyscy czują się źle a mama nawet pojechała do szpitala na kontrole bo ma problemy sercowe

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ja wiem, ze 'wielbienie' dukana za diete ma swa podstawe w tym, ze wiele osob jest wstanie na niej wytrwac.

mi jest ciezko przy tych 5kg nie wiem czy dalalbym rade przy 10kg

-- mnie te wyplywajace boczki zawsze gryza w oczy dlatego jak mi wyplywaja boczki ze spodni majtek itd to zmieniam na takie ktore trzymaja moje boczki w ryzach

ale jak tak patrze na te zdjecia to chyba mam taka "druga talie" hihi
bo szczerez mowiac nie lubie spodni w pasie miec, a wole w biodrach, to samo z majtkami

a czy ja wiem,, mi sie akurat nowa księżna podoba wiec moze i bym mogla tak schudnac, ale chyba mi się nie chce aż tak.
Może ta dieta nie dla ciebie bo 5kg to nie dużo,ja mam sporo do zrzucenia i wytrzymuję
Więcej optymizmu co do wyglądu,księżna to ideał dlatego weszła do rodziny królewskiej,a żadna z nas nie będzie na jej miejscu więc nie ma co się porównywać
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 22:28   #4088
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ale przeciez np. kosci obreczy barkowej to widac a te pod szyja mi chodzi, takie ladne wystajace to mi sie podoba, ale tak mam wzasadzie, zawsze mi sie to podobalo no i kosci biodrowe tzn guzy tez, wiec jak mi zanikaja to znak ze nalezy sie za siebie wziac

ja lubie kostium miekkie wiazane na szyji
a majtki to albo takie standardowe, albo spodenki (spodenki to z wygody lubie)

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochaneza spadki
A mnie jakieś chróbsko bierze,boli głowa,gardło i smarkata jestem strasznie a do tego stan podgorączkowy,mam pytanie czy możemy jakieś leki bez recepty na przeziębienie i grypę?Załatwiłam się na działce bo noce strasznie zimne a nie włączaliśmy piecyka


Ja też strasznie lubie lody ale raz robiłam dukanowskie i sie zraziłam więc nie wiem czy czasami nie zjeść takiego big milka


Dzisiaj taki dziwny dzień,chyba coś z ciśnieniem bo u mnie cała rodzinka całą noc nie spała i wszyscy czują się źle a mama nawet pojechała do szpitala na kontrole bo ma problemy sercowe


Może ta dieta nie dla ciebie bo 5kg to nie dużo,ja mam sporo do zrzucenia i wytrzymuję
Więcej optymizmu co do wyglądu,księżna to ideał dlatego weszła do rodziny królewskiej,a żadna z nas nie będzie na jej miejscu więc nie ma co się porównywać
jaki tam ideal skoro powszechnie wiadomo ze takowych nie ma.

ja tam z siebie zadowolona jestem, podobam sie sobie, księcia mam, a palacu zamieszkamy tez i hura

szczerez mowiac to sie wcale nie czuje brzydsza od niej, mowie tylko ze mi sie ona podoba wizualnie

aponadto rodzina krolewska na idealna nie wyglada chyba tylko z nazwy, ona z nich 'najidealniejsza' jest no harry jeszcze ladny

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Eee tam, nie wierzę, że masz dziurę po biodrówkach. Udowodnij!

A jakie kostiumy lubisz? Przez moje gigantyczne, rozkwitające kalafiory na nogach teraz to w ogóle nie powinnam chodzić na basen. Grrrr... No ale zawsze sobie powtarzam w chwilach złości, że jestem głupia Bo gdybym miała zgrabniuteńkie nogi, ale jeździła na wózku albo chodziła o kulach, to by dopiero było. Nogi są do chodzenia przecież! A nie do podziwiania na basenie.
no dobra sprawdzilam, nie ma dziury

no przeciez 90%kobiet ma cellulit wiec czym sie przejmowac, ja si etam nie przejmuje, a ponadto polowa ludzie wogole nie wie co to jest, to tylko kobiety tak sie napedzaja i jacys niedowartosciowani faceci, ale kogo oni obchodza?

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:32
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:31   #4089
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae
jaki tam ideal skoro powszechnie wiadomo ze takowych nie ma.

ja tam z siebie zadowolona jestem, podobam sie sobie, księcia mam, a palacu zamieszkamy tez i hura
Właśnie. Jaki tam ideał? Idealna księżna to martwa księżna, trawestując pewnego klasyka.



Nie weszła do rodziny królewskiej dlatego, że jest ideałem, tylko dlatego, że się postawiła - bo jak długo w tym wieku można być tzw. sympatią łysiejącego amanta?

A jeśli już o wizualne okołoideały chodzi, to moim i nie tylko moim jest zupełnie inna pani. Nie dość, że piękna, to ma czym się pochwalić pod suknią! W przeciwieństwie do obecnej księżnej Cambridge.



Zresztą można zrobić badania na jakiejś znaczącej statystycznie grupie Europejczyków i Europejek (a najlepiej nie tylko deklarowane odpowiedzi, ale np. fizyczne reakcje przy oglądaniu obu dam), żeby sprawdzić, która z przemieszkujących w Londynie pań to ów mniemany ideał kobiecości.

Ja obstawiam panią, która brytyjską księżną chyba nie chciała zostać. I która jest o wiele starsza od Kate.

Cytat:
Napisane przez kalae
no dobra sprawdzilam, nie ma dziury
Wiedziałam, że robisz z nas tzw. wydmuszki, czy też - mówiąc ostrzej - jaja!

Cytat:
Napisane przez kalae
ale przeciez np. kosci obreczy barkowej to widac a te pod szyja mi chodzi, takie ladne wystajace to mi sie podoba
Nie chodzi o obręcz barkową, tylko dokładnie widoczny mostek i odchodzące od niego żebra.



No i w sukniach zakładanych teraz na gołe ciało, bez biustonosza, piersi - to, co z nich zostało - nie wyglądają fajnie. Moim zdaniem zdecydowanie przesadziła. Ale pewnie troszkę utyje. Jeśli będzie w stanie spełnić tzw. obowiązek genetyczny wobec dynastii. Zresztą nie musi. Na tron czeka kolejka chętnych, nie?

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:41
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:37   #4090
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

oj ty wydmuszko, naprawde myslalam ze mam
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:46   #4091
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Tu nasza dukanowa księżna





No cóż, bez komentarza

Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 22:51   #4092
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
ale przeciez np. kosci obreczy barkowej to widac a te pod szyja mi chodzi, takie ladne wystajace to mi sie podoba, ale tak mam wzasadzie, zawsze mi sie to podobalo no i kosci biodrowe tzn guzy tez, wiec jak mi zanikaja to znak ze nalezy sie za siebie wziac

ja lubie kostium miekkie wiazane na szyji
a majtki to albo takie standardowe, albo spodenki (spodenki to z wygody lubie)

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



jaki tam ideal skoro powszechnie wiadomo ze takowych nie ma.

ja tam z siebie zadowolona jestem, podobam sie sobie, księcia mam, a palacu zamieszkamy tez i hura

szczerez mowiac to sie wcale nie czuje brzydsza od niej, mowie tylko ze mi sie ona podoba wizualnie

aponadto rodzina krolewska na idealna nie wyglada chyba tylko z nazwy, ona z nich 'najidealniejsza' jest no harry jeszcze ladny

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



no dobra sprawdzilam, nie ma dziury

no przeciez 90%kobiet ma cellulit wiec czym sie przejmowac, ja si etam nie przejmuje, a ponadto polowa ludzie wogole nie wie co to jest, to tylko kobiety tak sie napedzaja i jacys niedowartosciowani faceci, ale kogo oni obchodza?
Fajnie,że dobrze się czujesz w swoim ciele,dokładnie,rodzina królewska nie jest całkiem ok.i dlatego w tych czasach szukali prawie ideału(jak na rodzinę królewską) co by było inaczej,a Harry raczej do przystojnych nie należy
Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Właśnie. Jaki tam ideał? Idealna księżna to martwa księżna, trawestując pewnego klasyka.



Nie weszła do rodziny królewskiej dlatego, że jest ideałem, tylko dlatego, że się postawiła - bo jak długo w tym wieku można być tzw. sympatią łysiejącego amanta?

A jeśli już o wizualne okołoideały chodzi, to moim i nie tylko moim jest zupełnie inna pani. Nie dość, że piękna, to ma czym się pochwalić pod suknią! W przeciwieństwie do obecnej księżnej Cambridge.



Zresztą można zrobić badania na jakiejś znaczącej statystycznie grupie Europejczyków i Europejek (a najlepiej nie tylko deklarowane odpowiedzi, ale np. fizyczne reakcje przy oglądaniu obu dam), żeby sprawdzić, która z przemieszkujących w Londynie pań to ów mniemany ideał kobiecości.

Ja obstawiam panią, która brytyjską księżną chyba nie chciała zostać. I która jest o wiele starsza od Kate.


Wiedziałam, że robisz z nas tzw. wydmuszki, czy też - mówiąc ostrzej - jaja!
Ha,ha,"łysiejącego amanta"super,zgadzam się i dlatego dla nich jest "ideałem",no ta pani jest całkiem,całkiem,przy niej zastanowiłabym sie nad zmnianą orientancji sexsualnej-żart,ale o co chodzi a tymi wydmuszkami?
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:52   #4093
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae
aponadto rodzina krolewska na idealna nie wyglada chyba tylko z nazwy
Dobrze powiedziane. Polać Ci!


Cytat:
Napisane przez kalae
ona z nich 'najidealniejsza' jest no harry jeszcze ladny
Racja. Ale pewnie kropli królewskiej krwi w żyłach nie ma - no, ewentualnie po jakimś lewoboczku Stuartów po matce.



Cytat:
Napisane przez nikamo36
Harry raczej do przystojnych nie należy
Piękny nie jest, ale w takim towarzystwie, jakie ma na dworze???

Na bezrybiu i rak ryba. On z nich wszystkich mi się zdecydowanie najbardziej podoba. Bije wszystkich tych książąt wyspiarskich na głowę. A nawet trzy głowy!

Moim zdaniem jest seksowny, a to już wystarcza u faceta. No i ma mięśnie. A że rudy i rumiany? Da się przeboleć. I koleś ma jaja. A na dodatek tzw. kontrowersyjne poczucie humoru i smaku.

Cytat:
Napisane przez nikamo36
,rodzina królewska nie jest całkiem ok
Cała ta banda darmozjadów jest po prostu denerwująca. Królowa jeszcze coś robi, bo ponoć w polityce ma dużo do powiedzenia - jako szara eminencja, która ciągle konferuje z ministrami, a przede wszystkim premierem - ale reszta??? Po co ta cala reszta??? Do roboty ich zagonić!

Może i królowa nie jest malowana, ale pop co właściwie ona jest? Że np. niby głowa Kościoła? A nie lepiej, żeby wybierano tę głowę? Z zawodowców?

Niezła para!!!



Szlag by mnie trafił, gdybym była Brytyjką i poza kupą darmozjadów z administracji państwowej miała jeszcze utrzymywać z MOICH PODATKÓW rodzinkę królewską szeroko rozrodzoną.

Cytat:
Napisane przez nikamo36
o co chodzi a tymi wydmuszkami?
Kalae chciała zrobić sobie z nas jaja (czyli wydmuszki, delikatniej mówiąc), że niby ma dziury po biodrówkach.

Cytat:
Napisane przez kalae
no przeciez 90%kobiet ma cellulit wiec czym sie przejmowac, ja si etam nie przejmuje, a ponadto polowa ludzie wogole nie wie co to jest, to tylko kobiety tak sie napedzaja i jacys niedowartosciowani faceci, ale kogo oni obchodza?
Dobra, dobra! Już Ty mnie w ten sposób nie pocieszaj. To, że się ma cellulit, to jedno. A to, że ma się nagle pięć razy bardziej widoczny, to drugie.

Gdyby nogi mi maksymalnie schudły i taki cellulit jak teraz został, to jakoś bym to przebolała. Ale teraz nogi są nadal grube, tylko że nagle z nabitych i w miarę gładkich stały się paskudne, a niewiele chudsze. Sflaczały i się rażąco... skalafiorniły. Wygląda to fatalnie, a kilka miesięcy temu było inaczej! Lepiej!!! Co nie znaczy, że dobrze. Hm.

Cytat:
Napisane przez nikamo36
lubie lody ale raz robiłam dukanowskie i się zraziłam
Miałam tak samo. Musiałam zmęczyć cztery rodzaje tych lodów i mi się odechciało - nawet w lecie!

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 23:11
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:13   #4094
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane. Polać Ci!



Racja. Ale pewnie kropli królewskiej krwi w żyłach nie ma - no, ewentualnie po jakimś lewoboczku Stuartów po matce.




Piękny nie jest, ale w takim towarzystwie, jakie ma???

Na bezrybiu i rak ryba. On z nich wszystkich mi się zdecydowanie najbardziej podoba. Bije wszystkich tych książąt wyspiarskich na głowę. A nawet trzy głowy!

Moim zdaniem jest seksowny, a to już wystarcza u faceta. No i ma mięśnie. A że rudy i rumiany? Da się przeboleć.

I koleś ma jaja. A na dodatek tzw. kontrowersyjne poczucie humoru i smaku.
.
No dokładnie o to mi chodziło

a 'przystojnosc' to troche wzgledne, bo czasem jak sie ten przystojny odezwie to sie robi brzydszy niz kwazimodo


no, ale to juz inna rzecz

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Wiesz co Zingiber faktycznie ze ladniej jej przed niz po tej diecie

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Fajnie,że dobrze się czujesz w swoim ciele,dokładnie,rodzina królewska nie jest całkiem ok.i dlatego w tych czasach szukali prawie ideału(jak na rodzinę królewską) co by było inaczej,a Harry raczej do przystojnych nie należy

Ha,ha,"łysiejącego amanta"super,zgadzam się i dlatego dla nich jest "ideałem",no ta pani jest całkiem,całkiem,przy niej zastanowiłabym sie nad zmnianą orientancji sexsualnej-żart,ale o co chodzi a tymi wydmuszkami?
ja tam mysle ze nikt nikogo nie szukal, a sami sie odnaleźli i z miłości wzieli ślub i będą żyli długo razem i szczęśliwie

no, ale ja naprawde myslalam ze mam te wglebienia po biodrowkach
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:14   #4095
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ale tak można tu "jechać"po rodzinie królewskiej,nie przymkną nas?
Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane. Polać Ci!



Racja. Ale pewnie kropli królewskiej krwi w żyłach nie ma - no, ewentualnie po jakimś lewoboczku Stuartów po matce.




Piękny nie jest, ale w takim towarzystwie, jakie ma na dworze???

Na bezrybiu i rak ryba. On z nich wszystkich mi się zdecydowanie najbardziej podoba. Bije wszystkich tych książąt wyspiarskich na głowę. A nawet trzy głowy!

Moim zdaniem jest seksowny, a to już wystarcza u faceta. No i ma mięśnie. A że rudy i rumiany? Da się przeboleć. I koleś ma jaja. A na dodatek tzw. kontrowersyjne poczucie humoru i smaku.


Cała ta banda darmozjadów jest po prostu denerwująca. Królowa jeszcze coś robi, bo ponoć w polityce ma dużo do powiedzenia - jako szara eminencja, która ciągle konferuje z ministrami, a przede wszystkim premierem - ale reszta??? Po co ta cala reszta??? Do roboty ich zagonić!

Może i królowa nie jest malowana, ale pop co właściwie ona jest? Że np. niby głowa Kościoła? A nie lepiej, żeby wybierano tę głowę? Z zawodowców?

Niezła para!!!



Szlag by mnie trafił, gdybym była Brytyjką i poza kupą darmozjadów z administracji państwowej miała jeszcze utrzymywać z MOICH PODATKÓW rodzinkę królewską szeroko rozrodzoną.


Kalae chciała zrobić sobie z nas jaja (czyli wydmuszki, delikatniej mówiąc), że niby ma dziury po biodrówkach.
Politykę zostawmy bo to strasznie długi temat ale jak na razie nie dostałam odp.co mam zażywać na to moje przeziębienie albo grypę?
Strasznie boli mnie głowa i gardło a katar leci jak zkranu,Tż mówi,że zasmarkałam całą klawiaturę i będzie musiał zdezynfekować:mu r:
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:17   #4096
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae
'przystojnosc' to troche wzgledne, bo czasem jak sie ten przystojny odezwie to sie robi brzydszy niz kwazimodo
To samo ze ślicznymi kobietami bywa. Jak się odezwie, to czar pryska. Nawet brzydkie poruszanie się i jakaś niezborna mimika sprawić może, że nagle Królewna Śnieżka zmienia się w Siostrę Kopciucha.

Henryczek jest i był (!) dla mnie o wiele przystojniejszy niż Wilhelmik. I to mimo okrzyczanego podobieństwa starszego brata do olśniewającej matki. Zresztą ta cała Diana nigdy mi się nie podobała - z różnych względów, ale fizycznie też. Póki Wilhelm był młody, to chomicze policzki umykały uwadze przy uroczym uśmiechu. A teraz... szkoda gadać!

Cytat:
Napisane przez nikamo36
Ale tak można tu "jechać"po rodzinie królewskiej,nie przymkną nas?
O, właśnie! Może między nami już uwija się hakerski Bond??? I zemści się za obrazę Jej Królewskiej Mości oraz jej rodowców?
Powinnam się trząść jak galareta.

Cytat:
Napisane przez kalae
Wiesz co Zingiber faktycznie ze ladniej jej przed niz po tej diecie
No bo ona nie była gruba w żadnym razie. Odchudziła się z kości na ości. W naszych czasach i na świeczniku bardzo zły przykład daje młodzieży

Cytat:
Napisane przez nikamo36
jak na razie nie dostałam odp.co mam zażywać na to moje przeziębienie albo grypę?
Strasznie boli mnie głowa i gardło a katar leci jak z ekranu.
Pytałaś nas teraz? Widzisz, w polityczno-erotyczno-modowym ferworze całkiem mi to umknęło.

A nie ma tu Metalki? Chyba się uczy....

No nie wiem. Wzięłabym coś z kwasem acetylosalicylowym. Masz tabletki przeciwbólowe?
Ewentualnie zrobić wywar wierzbowy.

Bo mogłabyś złamać zasady Dukana, ale wpierw spróbujmy pokonać atak bólu i przeziębienia jakimś dukanowym sposobem.

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 23:26
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:23   #4097
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

nikamo - jak to mowia 7 dni z leczeniem tydzien bez i przejdzie.

weź jakas aspiryne o ile mozesz kwas acetylosalicylowy i o ile nie masz okresu, albo jakis gripex i do lozka. na katar bralam niedawno akatar i pomogl. a na gardlo kup w aptece chlorchinaldin albo sebidin, mozesz lykac jakas wit C albo rutinaC

ostaroznie z cytrusami,bo choc zawieraja witC to wychladzaja organizm wiec jak Ci zimno to sobie daruj, ale mozesz sprobowac jak ci bedzie zimno po zjedzeniu cytrusa to nie jedz w chorobie, hmm choc wzasadzie to przeciez na 2 fazie jestes, co ja gadam, ale to na przyszlosc bedziesz wiedziec

na glowe cos przeciwbolowego, ale jak weźmiesz gripex to tam juz jest w skladzie to nie dokladaj dodatkowo raczej.

a w aptece zawsze zapytac mzoesz czy sie ten zestaw nie wyklucza

a o tej porze to najlepszy bedzie SEN

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-29 o 23:30
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:24   #4098
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
No dokładnie o to mi chodziło

a 'przystojnosc' to troche wzgledne, bo czasem jak sie ten przystojny odezwie to sie robi brzydszy niz kwazimodo


no, ale to juz inna rzecz

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Wiesz co Zingiber faktycznie ze ladniej jej przed niz po tej diecie

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------



ja tam mysle ze nikt nikogo nie szukal, a sami sie odnaleźli i z miłości wzieli ślub i będą żyli długo razem i szczęśliwie

no, ale ja naprawde myslalam ze mam te wglebienia po biodrowkach
Ja chyba przy tej chorobie nie skumałam,księżna była na diecie dukana?
Ale oni się rozstali i pewnie zadziałała rodzina królewska co by ponownie zeszli się
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:28   #4099
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

nikamo a ja mysle ze uznali ze zyc bez siebie nie umieja i sie zeszli
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 23:32   #4100
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

No właśnie. Jak masz tabletki różne, Nikamo, to przeczytaj sobie składy, żeby nie dublować. Polopiryna, aspiryna i wiele tabletek przeciwbólowych to po prostu ten kwas - on działa w każdym z przypadków (ból jakiejkolwiek części ciała, przeziębienie, etc.).

No właśnie, proszę się do łózka położyć, a nie przed komputerem się męczyć.

Niestety, księżna Katarzyna odchudzała się nie wiadomo, po kiego diabła. Jej matka dukała i ona potem też.

Cytat:
Napisane przez kalae
mysle ze uznali ze zyc bez siebie nie umieja i sie zeszli
Myślę z kolei, że po prostu byli w takim wieku i po tak długim okresie terminowania, że gdy w końcu zeszli się po rozstaniu, to było wiadomo, że albo wóz, albo przewóz!

Kurka wodna, coś tu o miesiączce padło, a mnie męczy ból owulacyjny. Po co mi okres i po co mi owulacja co miesiąc, jak nie chcę mieć dzieci???? Never!!!

Żeby młodo wyglądać?

Cytat:
Napisane przez nikamo36
no ta pani jest całkiem,całkiem,przy niej zastanowiłabym sie nad zmnianą orientancji sexsualnej-żart
Ooo, przy tak megazmysłowych kobietach jak Monica Bellucci (albo w połowie nawet takich), czuję, że jestem biseksualna. Bo normalnie jestem hetero.

Ale dla żadnego chudzielca kobiecego w typie obecnej figury Kate Middleton moje serce szybciej by nie zabiło.

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 23:40
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:40   #4101
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
To samo ze ślicznymi kobietami bywa. Jak się odezwie, to czar pryska. Nawet brzydkie poruszanie się i jakaś niezborna mimika sprawić może, że nagle Królewna Śnieżka zmienia się w Siostrę Kopciucha.

Henryczek jest i był (!) dla mnie o wiele przystojniejszy niż Wilhelmik. I to mimo okrzyczanego podobieństwa starszego brata do olśniewającej matki. Zresztą ta cała Diana nigdy mi się nie podobała - z różnych względów, ale fizycznie te[COLOR=Silver]ż. Póki Wilhelm był młody, to chomicze policzki umykały uwadze przy uroczym uśmiechu. A teraz... szkoda gadać!


O, właśnie! Może między nami już uwija się hakerski Bond??? I zemści się za obrazę Jej Królewskiej Mości oraz jej rodowców?
Powinnam się trząść jak galareta.
[COLOR=Silver]

No bo ona nie była gruba w żadnym razie. Odchudziła się z kości na ości. W naszych czasach i na świeczniku bardzo zły przykład daje młodzieży


Pytałaś nas teraz? Widzisz, w polityczno-erotyczno-modowym ferworze całkiem mi to umknęło.

A nie ma tu Metalki? Chyba się uczy....

No nie wiem. Wzięłabym coś z kwasem acetylosalicylowym. Masz tabletki przeciwbólowe?
Ewentualnie zrobić wywar wierzbowy.

Bo mogłabyś złamać zasady Dukana, ale wpierw spróbujmy pokonać atak bólu i przeziębienia jakimś dukanowym sposobem.
Gdzieś na forum pisali o FERVEX,chyba kupię,a co to ten wywar wierzbowy?
Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
nikamo - jak to mowia 7 dni z leczeniem tydzien bez i przejdzie.

weź jakas aspiryne o ile mozesz kwas acetylosalicylowy i o ile nie masz okresu, albo jakis gripex i do lozka. na katar bralam niedawno akatar i pomogl. a na gardlo kup w aptece chlorchinaldin albo sebidin, mozesz lykac jakas wit C albo rutinaC

ostaroznie z cytrusami,bo choc zawieraja witC to wychladzaja organizm wiec jak Ci zimno to sobie daruj, ale mozesz sprobowac jak ci bedzie zimno po zjedzeniu cytrusa to nie jedz w chorobie, hmm choc wzasadzie to przeciez na 2 fazie jestes, co ja gadam, ale to na przyszlosc bedziesz wiedziec

na glowe cos przeciwbolowego, ale jak weźmiesz gripex to tam juz jest w skladzie to nie dokladaj dodatkowo raczej.

a w aptece zawsze zapytac mzoesz czy sie ten zestaw nie wyklucza

a o tej porze to najlepszy bedzie SEN
Właśnie @ mi się skończyło,gripexu nie biore bo rok temu lekarka mi odradziła to świństwo,najgorsze jest to,że mam pp czyli żednych witamin w warzywach ale uzupełniam pluszem,najgorsze,że już nie spie 2 noc bo ten katar nie daje oddychać i dlatego jeszcze tu siedzę i smarkam
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:52   #4102
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36
Gdzieś na forum pisali o FERVEX,chyba kupię,a co to ten wywar wierzbowy?
Naturalne źródło kwasu, o którym mówimy - wywar z kory wierzby. Zresztą od łacińskiej nazwy białej wierzby wzięła się nazwa kwasu

http://www.czytelniamedyczna.pl/2435,wlasciwosci-farmakologiczne-standaryzowanego-wyciagu-z-kory-wierzby-cortex-salic.html

Ja mam w domu coś takiego:



Tu są jakieś rady na Twoje dolegliwości:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1..._aspiryna.html

Cytat:
Napisane przez nikamo36
najgorsze,że już nie spie 2 noc bo ten katar nie daje oddychać i dlatego jeszcze tu siedzę i smarkam
A to nie jest aby alergia jakaś? Jesteś pewna?

Zadam detaliczne pytanie: Jak wygląda to, co cieknie Ci z nosa? Jest gęste i żółtawe, czy też rzadkie i białe, ale wodniste i niezbyt lepkie, czy znowu jest idealnie przezroczyste, z bąbelkami i ma dziwnie niefizjologiczny zapach? Łatwo wydmuchać czy nos jest ciągle zatkany?

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-29 o 23:55
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:54   #4103
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
No właśnie. Jak masz tabletki różne, Nikamo, to przeczytaj sobie składy, żeby nie dublować. Polopiryna, aspiryna i wiele tabletek przeciwbólowych to po prostu ten kwas - on działa w każdym z przypadków (ból jakiejkolwiek części ciała, przeziębienie, etc.).

No właśnie, proszę się do łózka położyć, a nie przed komputerem się męczyć.

Niestety, księżna Katarzyna odchudzała się nie wiadomo, po kiego diabła. Jej matka dukała i ona potem też.


Myślę z kolei, że po prostu byli w takim wieku i po tak długim okresie terminowania, że gdy w końcu zeszli się po rozstaniu, to było wiadomo, że albo wóz, albo przewóz!

Kurka wodna, coś tu o miesiączce padło, a mnie męczy ból owulacyjny. Po co mi okres i po co mi owulacja co miesiąc, jak nie chcę mieć dzieci???? Never!!!


Ooo, przy tak megazmysłowych kobietach jak Monica Bellucci (albo w połowie nawet takich), czuję, że jestem biseksualna. Bo normalnie jestem hetero.

Ale dla żadnego chudzielca kobiecego w typie obecnej figury Kate Middleton moje serce szybciej by nie zabiło.
@ miałam po 2,5 miesiąca i masakra,ból niesamowity,musiałam wkładać pampersy które mamy dla naszej suczki na cieczkę,wcześniej (przed dietą)też tak było.
Ja planuję jeszcze jedno dziecko ale przy tak nieregularnych @ chyba nie bardzo,a ty nie lubisz dzieci?
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:00   #4104
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36
@ miałam po 2,5 miesiąca i masakra,ból niesamowity,musiałam wkładać pampersy które mamy dla naszej suczki na cieczkę,wcześniej (przed dietą)też tak było.
O matko, to straszne. A co Ci powiedzieli lekarze na to? Jesteś pod opieką jakiegoś dobrego ginekologa?

O ile pamiętam, ostatnio miałaś miesiączkę po długiej przerwie - też była tak długa i obfita?

Cytat:
Napisane przez nikamo36
planuję jeszcze jedno dziecko ale przy tak nieregularnych @ chyba nie bardzo
Jak raz się udało, to może i drugi raz się udać, prawda?

A przed tą ciążą wszystko z okresem było OK?

Cytat:
Napisane przez nikamo36
a ty nie lubisz dzieci?
Cudze i z reguły na chwilę mogę lubić. Z wzajemnością.

Ale brać na głowę na ileś lat dziecko??? Eee, to nie dla mnie. Nie widzę potrzeby przedłużania swojej linii genetycznej i to bez pewności, że za kilka pokoleń potomkowie i tak nie wymrą. A po co mi to? I po co to światu?

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-30 o 00:02
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:00   #4105
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Naturalne źródło kwasu, o którym mówimy - wywar z kory wierzby. Zresztą od łacińskiej nazwy białej wierzby wzięła się nazwa kwasu

http://www.czytelniamedyczna.pl/2435,wlasciwosci-farmakologiczne-standaryzowanego-wyciagu-z-kory-wierzby-cortex-salic.html

Ja mam w domu coś takiego:



Tu są jakieś rady na Twoje dolegliwości:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1..._aspiryna.html


A to nie jest aby alergia jakaś? Jesteś pewna?

Zadam detaliczne pytanie: Jak wygląda to, co cieknie Ci z nosa? Jest gęste i żółtawe, czy też rzadkie i białe, ale wodniste i niezbyt lepkie, czy znowu jest idealnie przezroczyste, z bąbelkami i ma dziwnie niefizjologiczny zapach? Łatwo wydmuchać czy nos jest ciągle zatkany?
Nie,alergia chyba nie,leci z jednej dziurki,wodniste,śmierdzi ropą(Tż mówił),nos(jedna dziurka) ciągle zatkany i boli gardło
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:04   #4106
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36
Nie,alergia chyba nie,leci z jednej dziurki,wodniste,śmierdzi ropą(Tż mówił),nos(jedna dziurka) ciągle zatkany i boli gardło
Przeziębienie. To trzeba wziąć tabletkę od bólu głowy albo taką niby grypową - wsio rawno - i do łóżka. Dobrze, że to nie dwie dziurki, bo wtedy aż się kłaść człowiek nie chce, skoro go zaraz przytka.
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:10   #4107
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
O matko, to straszne. A co Ci powiedzieli lekarze na to? Jesteś pod opieką jakiegoś dobrego ginekologa?

O ile pamiętam, ostatnio miałaś miesiączkę po długiej przerwie - też była tak długa i obfita?


Jak raz się udało, to może i drugi raz się udać, prawda?

A przed tą ciążą wszystko z okresem było OK?

Cudze i z reguły na chwilę mogę i lubić.

Ale brać na głowę na ileś lat dziecko??? Eee, to nie dla mnie. Nie widzę potrzeby przedłużania swojej linii genetycznej i to bez pewności, że za kilka pokoleń potomkowie i tak nie wymrą. A po co mi to? I po co to światu?
Mój ginekolog stwierdził,że przy takiej nadwadze to normalne tylko trzeba robic test ciążowy jeżeli nie będzie @ powyżej 3 miesięcy. Przed 1 ciążą @ nie była też regularna.Trochę samolubnie myślisz o dalszym życiu,ale rozumiem bo mam przyjaciółkę,która myśli podobnie
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:36   #4108
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:44   #4109
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Mroziq, to teraz w procentach się wyniki maturalne otrzymuje? Ale ze mnie matuzalem...
Pochwały się jak najbardziej należą.

Nikamo, samolubnie i odpowiedzialnie poniekąd - fakt. Ale czy chęć posiadania dziecka nie jest najczęściej samolubna? Dla poczucia tzw. pełni życia czy kobiecości, zatrzymania mężczyzny (a nawet - o zgrozo - złapania męża), posiadania kogoś do kochania (sic!), "bo zegar biologiczny tyka i za parę lat może być trudno" (hm), etc. Ja tych powodów sobie z palca nie wyssałam.

Co więcej, szacuje się, że chyba z 90% ciąż polskich obywatelek jest nieplanowanych. Tak było - słyszałam to na wykładach z ginekologii czy seksuologii - jakąś dekadę temu. Nie wiem, czy dużo się w tej materii zmieniło. Duża część ciąż jest po prostu przypadkowa. Oczywiście, mnie to też się mogło przytrafić, ale na szczęście tak się nie stało. Dla wielu kobiet może to akurat szczęście, że do ich domu nagle wpada bocian, bo inaczej by odkładały w nieskończoność, a potem jakoś już z górki leci? Nie mnie to oceniać: dla kogo to dobrze i czy w ogóle lepiej czy gorzej...

Przywoływanie na świat nowego człowieka to bardzo poważna sprawa. Szczerze? Po pierwsze, nie wyobrażam sobie, co będzie za kilkanaście lat i czy będzie różowo. Czy byłabym w stanie podołać takiej makabrycznej odpowiedzialności za kogoś? Sama jestem w stanie się utrzymać i jakoś sobie poradzić, lawirując w gorszych czasach, ale z dzieckiem? Dziecko musi regularnie i dobrze jeść, musi mieć ciągle pewne rzeczy zapewnione, a to wszystko jest cholernie kosztowne. Nie ma gwarancji, że nagle nie stracę pracy, że coś mi się złego nie stanie, że nie stracę zdrowia, etc. Po drugie, nie chciałabym urodzić kogoś, kto mi za jakiś czas wypali, że on się na świat nie prosił i de facto nie miałam prawa go niejako przywoływać. To tak mocno powiedziane, ale o to mi chodzi. Czy mam prawo mnożyć ewentualne nieszczęścia na tym świecie? Poza tym naprawdę na Ziemi jest za dużo, a nie za mało ludzi. To lepiej - nie tylko dla mnie, ale dla innychi dla przyrody - żebym się nie dokładała

Temat rzeka - trzeba do wyrka lecieć.

Cmok!

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-30 o 00:53
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:44   #4110
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Przeziębienie. To trzeba wziąć tabletkę od bólu głowy albo taką niby grypową - wsio rawno - i do łóżka. Dobrze, że to nie dwie dziurki, bo wtedy aż się kłaść człowiek nie chce, skoro go zaraz przytka.
Dokładnie,ale zatyka strasznie i do spania daleko
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%
Piszesz tak późno i myslisz,że nas tu nie ma ale ja jestem i
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.