Poczet przeciwników praw kobiet - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 23:07   #91
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Trza własną partię założyć

Jakby mieć tak całe poparcie z wizażu :C
Jest partia kobiet i jakos cos nie wyszlo... Chybaaa mialy tylko program spoleczny ale nie gospodarczy.

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Jestem prawie pewna, że pozostawią ten wybór matce. Nie róbcie ze zwolenników tej ustawy ludzi bez serca i głupich - przecież to logiczne, że skoro życie matki byłoby zagrożone, a ona ma jeszcze inne dzieci, to ważniejsza jest matka niż dziecko.
No wlasnie nie jest logiczne. Jezeli sie okaze, ze i dziecko umrze i matka umrze w wyniku ciazy to maja umrzec. Bo tak. O to dokladnie tu chodzi. O calkowity zakaz aborcji w kazdym wypadku.


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie,nie.to leci inaczej:
zanim poszłam do lekarza byłam zdrowa,a potem mi wynaleźli choroby

co do badań ,to tez nie rozumiem tych ograniczeń.darmowa cytologia co trzy lata od 23 roku życia szczepienia przeciw HPV tylko dla nastolatek,mammografia od 50-tego roku życia nie pomoga z budowac świadomości społeczenstwa
Cytologia jest od 25 roku zycia (do 59). Ja mam 23 i mam nadzerke i nie moge zrobic cyto na NFZ, poza tym powinnam robic co pol roku a nie co 3, za 3 to juz moge miec raka. I co mi to pomoze, ze wczesnie wykryta? Nic.

HPV nie jest tylko dla nastolatek, moze je zrobic kazdy, tylko po prostu z kazdym partnerem zwieksza sie ryzyko, ze juz ktoregos z tych wirusow masz i szczepionka nie pomoze. Poza tym i tak nie jest i nie bedzie refundowana. Kosztuje to jak pamietam 1500 za jedna, potrzeba 3. Jak masz tyle kasy na cos, co niekoniecznie Ci pomoze to fajnie. Do tego ponoc to dziala przez 5 lat a potem trzeba od nowa.
Ja sie szczepilam na to majac eeer zeby nie sklamac, 21 lat chyba. (Ale nadzerke i tak mam, jak juz pisalam, wyeliminowalam tylko jeden z kilku czynnikow, ktore moga spowodowac raka). W sumie- nie wiem czy warto w tej chwili. Niby o 4 wirusy z 40 jestem bezpieczniejsza na kilka lat XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 23:50   #92
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Ciekawa koncepcja - ze trzeba byc kobieta, zeby miec na ten temat zdanie.
no pewnie, że trzeba być kobietą, żeby móc mieć przynajmniej zbliżone do prawdy zdanie, co dla kobiet jest ważne i co uznają za mniej lub bardziej abstrakcyjne.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 07:49   #93
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jest partia kobiet i jakos cos nie wyszlo... Chybaaa mialy tylko program spoleczny ale nie gospodarczy.



No wlasnie nie jest logiczne. Jezeli sie okaze, ze i dziecko umrze i matka umrze w wyniku ciazy to maja umrzec. Bo tak. O to dokladnie tu chodzi. O calkowity zakaz aborcji w kazdym wypadku.




Cytologia jest od 25 roku zycia (do 59). Ja mam 23 i mam nadzerke i nie moge zrobic cyto na NFZ, poza tym powinnam robic co pol roku a nie co 3, za 3 to juz moge miec raka. I co mi to pomoze, ze wczesnie wykryta? Nic.

HPV nie jest tylko dla nastolatek, moze je zrobic kazdy, tylko po prostu z kazdym partnerem zwieksza sie ryzyko, ze juz ktoregos z tych wirusow masz i szczepionka nie pomoze. Poza tym i tak nie jest i nie bedzie refundowana. Kosztuje to jak pamietam 1500 za jedna, potrzeba 3. Jak masz tyle kasy na cos, co niekoniecznie Ci pomoze to fajnie. Do tego ponoc to dziala przez 5 lat a potem trzeba od nowa.
Ja sie szczepilam na to majac eeer zeby nie sklamac, 21 lat chyba. (Ale nadzerke i tak mam, jak juz pisalam, wyeliminowalam tylko jeden z kilku czynnikow, ktore moga spowodowac raka). W sumie- nie wiem czy warto w tej chwili. Niby o 4 wirusy z 40 jestem bezpieczniejsza na kilka lat XD
Zmień lekarza. Ja miałam wykonaną cytologię ZA DARMO w państwowej przychodni na NFZ w wieku 20 lat jako badanie kontrolne, tak stwierdziła moja pani ginekolog, że trzeba się zbadać to trzeba
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:08   #94
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jest partia kobiet i jakos cos nie wyszlo... Chybaaa mialy tylko program spoleczny ale nie gospodarczy.(..)
Partia kobiet mnie okropnie wkurzyła. Szczególnie ta reklama nago. Nie wiem do kogo miało to trafić? :/

Ja dla mnie tylko potwierdziła szkodliwe stereotypy, w tym ten że baby nie powinny się zajmować wielką polityką.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:04   #95
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2810592 3]Zmień lekarza. Ja miałam wykonaną cytologię ZA DARMO w państwowej przychodni na NFZ w wieku 20 lat jako badanie kontrolne, tak stwierdziła moja pani ginekolog, że trzeba się zbadać to trzeba [/QUOTE]
Jak jest jakies wskazanie to moze zrobic wczesiej, ale ogolnie bez wskazan to co trzy lata i tak. Musze chodzic prywatnie.

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Partia kobiet mnie okropnie wkurzyła. Szczególnie ta reklama nago. Nie wiem do kogo miało to trafić? :/

Ja dla mnie tylko potwierdziła szkodliwe stereotypy, w tym ten że baby nie powinny się zajmować wielką polityką.
Taa, mam nadzieje ze to juz nie istnieje. Jakis zal. Powinny istniec jako klub w jakiejs partii a nie tak osobno.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:11   #96
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Cool Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Uważam, że wykonywanie tych badań powinno wynikać ze świadomości, czemu mają one służyć. Poza tym, jeżeli kobieta odmawia wykonania takiej np. cytologii, to Policja miałaby ją przymusowo doprowadzać na fotel ginekologiczny? Jej macica, jej sprawa.
Zgadzam się. I chyba nigdy nie zrozumiem kobiet, które popierają coś takiego.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:56   #97
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Grzywnę nałożyć można

Ja bym się nawet zgodziła, jakby faceci też dostawali grzywnę za brak badań prostaty

Jesteście pewnie młode, wykształcone i nie wiecie, do jakich stanów rakowych mogą się zapuścić kobiety z jakichś wiosek, z biednych rodzin.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 12:59   #98
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2810592 3]Zmień lekarza. Ja miałam wykonaną cytologię ZA DARMO w państwowej przychodni na NFZ w wieku 20 lat jako badanie kontrolne, tak stwierdziła moja pani ginekolog, że trzeba się zbadać to trzeba [/QUOTE]
wiesz,to trochę jest wina ginekologa,ale bardziej jego kreatywnosci.oni też nieźle muszą się nakombinowac z wynikami.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:02   #99
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Ja bym się nawet zgodziła, jakby faceci też dostawali grzywnę za brak badań prostaty
no wlasnie to samo mialam napisac

jakos nie widzialam aby ktos zmuszal do dbania o prostaty a tutaj widzialam ze pisane bylo ze trzeba kobiety zmusic do dbania o macice..

a zeby sie pochwalic to napisze ze ostatnio moj ginekolog chwalil mnie za piekna macice
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:04   #100
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Grzywnę nałożyć można
Jesteście pewnie młode, wykształcone i nie wiecie, do jakich stanów rakowych mogą się zapuścić kobiety z jakichś wiosek, z biednych rodzin.
Nałożyć można, ale skoro biedna, to i tak nie będzie z czego ściągnąć, więc stany rakowe będą rozwijać się dalej.

Powinno się edukować, wprowadzić do programów lekcji biologii w podstawówce/gimnazjum dlaczego takie badania trzeba robić i jakie są konsekwencje (zdrowotne) ich zaniedbania.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:11   #101
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Na biologii nie ma czasu programu nawet przerobić, a gdzie tu jeszcze takie fanaberie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 13:27   #102
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Na biologii przerabia się szkodliwy wpływ papierosów, alkoholu itp - pokazuje skutki. Zauważyłyście, żeby na kogoś to podziałało?
reverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:38   #103
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Na biologii nie ma czasu programu nawet przerobić, a gdzie tu jeszcze takie fanaberie
Zostają jeszcze lekcje przedmiotu-widma pt. wychowanie seksualne

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Na biologii przerabia się szkodliwy wpływ papierosów, alkoholu itp - pokazuje skutki. Zauważyłyście, żeby na kogoś to podziałało?
Obecnie pali o wiele mniej osób niż np. w latach 70-tych,a to właśnie dzięki edukacji.
Osoby, które stosują ww. używki mają świadomość skutków jakie mogą one wywołać. Picie/palenie to wolny wybór każdej osoby. Skoro przerobienie szkodliwego wpływu alkoholu na organizm ludzki nie działa, to może wprowadzić prohibicję
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:39   #104
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiesz,to trochę jest wina ginekologa,ale bardziej jego kreatywnosci.oni też nieźle muszą się nakombinowac z wynikami.
Badanie, jak stwierdziła gin było kontrolne, nie podyktowane żadnym szczególnym wskazaniem oprócz profilaktyki, co zresztą wskazał wynik

Z kolei inna pani dr, która przyjmuje w tym samym gabinecie co moja kategorycznie odmówiła badania innej pacjentce, gdyż ta nie miała 25 lat.

Wniosek jaki wysnułam jest taki, że lekarz lekarzowi nie równy.

Laboratorium jest na miejscu więc i kombinowanie wyników w grę nie wchodzi

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2011-07-13 o 13:46
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 15:55   #105
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Grzywnę nałożyć można

Ja bym się nawet zgodziła, jakby faceci też dostawali grzywnę za brak badań prostaty

Jesteście pewnie młode, wykształcone i nie wiecie, do jakich stanów rakowych mogą się zapuścić kobiety z jakichś wiosek, z biednych rodzin.
Wiem ile wydalam na kontrole w tym roku, okolo miesiecznej pensji osoby z 'jakichs wiosek' wiec domyslam sie czemu tak jest. Sama cytologia nie jest az tak droga, prywatnie kosztowala mnie 38 zl, ale jak juz ma sie te nadzerke stwierdzona to leczenie z kolei kosztuje. Nie zaglebialam sie w to co w leczeniu jest refundowane a co nie ale przypuszczam ze pewnie dopiero jak juz jest rak albo jak sie wycina operacyjne, bo sama nadzerke to sie oberwuje. Wymrazanie, wypalanie chyba prywatnie trzeba oplacic.

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Nałożyć można, ale skoro biedna, to i tak nie będzie z czego ściągnąć, więc stany rakowe będą rozwijać się dalej.

Powinno się edukować, wprowadzić do programów lekcji biologii w podstawówce/gimnazjum dlaczego takie badania trzeba robić i jakie są konsekwencje (zdrowotne) ich zaniedbania.
U mnie byla lekcja z ginekologiem, wzieli dziewczyny z wszystkich klas i nauczycielki i byla pogadanka wlasnie o raku, ze zdjeciami, info itd. Ale info tak sie przedstawiaja ze wlasciwie w tym wieku nie ma czego sie bac i raz na 3 lata mozna robic kontrole XD statystyka...

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2811333 3]Badanie, jak stwierdziła gin było kontrolne, nie podyktowane żadnym szczególnym wskazaniem oprócz profilaktyki, co zresztą wskazał wynik

Z kolei inna pani dr, która przyjmuje w tym samym gabinecie co moja kategorycznie odmówiła badania innej pacjentce, gdyż ta nie miała 25 lat.

Wniosek jaki wysnułam jest taki, że lekarz lekarzowi nie równy.

Laboratorium jest na miejscu więc i kombinowanie wyników w grę nie wchodzi [/QUOTE]

Niee, chyba zle je rozumiesz, to nie wynika z ich zlej woli, tylko maja taka umowe z NFZ, takie obowiazuje je prawo a za naciaganie funduszu grozi 5 lat wiezienia. To ta mila pani zle zrobila, nie ta niemila. Jakby sie ktos dowiedzial to by mogla poniesc konsekwencje.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 18:52   #106
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2811333 3]Badanie, jak stwierdziła gin było kontrolne, nie podyktowane żadnym szczególnym wskazaniem oprócz profilaktyki, co zresztą wskazał wynik

Z kolei inna pani dr, która przyjmuje w tym samym gabinecie co moja kategorycznie odmówiła badania innej pacjentce, gdyż ta nie miała 25 lat.

Wniosek jaki wysnułam jest taki, że lekarz lekarzowi nie równy.

Laboratorium jest na miejscu więc i kombinowanie wyników w grę nie wchodzi [/QUOTE]
trudno ocenic czyjąś prace na podstawie wpisu.być może tak ci powiedziała,bo cóż innego mogła mówić,że kombinuje dla dobra pacjenta?przepis wszędzie jest jednakowy i dla każdego taki sam.
nie wiem,nie mnie to oceniać.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 19:17   #107
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Możliwe. Myślę, że lekarz zna konsekwencje swojego poczynania i jeśli proponuje badanie, to ze względów na dbałość o swoje zdrowie pacjent nie zwraca uwagi (lub miało kiedy) na wskazania wiekowe.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 20:52   #108
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...od_Sejmem.html
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:10   #109
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2811961 0]Możliwe. Myślę, że lekarz zna konsekwencje swojego poczynania i jeśli proponuje badanie, to ze względów na dbałość o swoje zdrowie pacjent nie zwraca uwagi (lub miało kiedy) na wskazania wiekowe.[/QUOTE]

To nie sa wskazania wiekowe tylko refundacja, pieniadze, oni nie pracuja za darmo. Jesli Ci pani zrobila bez refundacji to albo gdzies naklamala albo za darmo. Im za to groza konsekwencje, gdyby tak nie bylo to moze inaczej by do tego podchodzili. Sluzba zdrowia to jednak nie instytucja charytatywna. Tak samo teraz jak podadza znieczulenie przy porodzie to moga isc siedziec. Sami sie z tym nie zgadzaja czesto ale co maja zrobic. PANI minister zle pomyslala, chciala zeby bylo za darmo na zyczenie a nie mozna dostac wcale bo jest zakaz dawania za pieniadze a refundowane nie jest Ze tez kobieta kobiecie takie cos...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 09:24   #110
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
no pewnie, że trzeba być kobietą, żeby móc mieć przynajmniej zbliżone do prawdy zdanie, co dla kobiet jest ważne i co uznają za mniej lub bardziej abstrakcyjne.
No i tak sobie twierdz dalej, Twoje prawo.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Grzywnę nałożyć można

Ja bym się nawet zgodziła, jakby faceci też dostawali grzywnę za brak badań prostaty

Jesteście pewnie młode, wykształcone i nie wiecie, do jakich stanów rakowych mogą się zapuścić kobiety z jakichś wiosek, z biednych rodzin.
Ta, bo to te biedne z wiosek Powiedzialbym, ze problem dotyczy zdecydowanie bardziej tez tych mlodych z miast, niz niektorzy chca przyjac do wiadomosci
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:55   #111
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
No i tak sobie twierdz dalej, Twoje prawo.
a, dziękuję serdecznie.
Różnica między nami jest taka, że Ty sobie możesz co najwyżej myśleć, co kobiety uważają za najważniejsze i mniej lub bardziej abstrakcyjne, a ja jako kobieta to wiem.
Dla przykładu ja nie wmawiam facetom, co jest dla nich najważniejsze i mniej lub bardziej abstrakcyjne, że np. myślą głównie o seksie, mimo, że tak potrafi panować obiegowa opinia, czy słuszna, to jak chcesz to się produkuj, Twoje prawo.
I tak sie składa, że dla nas sprawy naszej płodności i zagadnień z nią związanych są ważniejsze niż sobie to zakładasz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:07   #112
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a, dziękuję serdecznie.
Różnica między nami jest taka, że Ty sobie możesz co najwyżej myśleć, co kobiety uważają za najważniejsze i mniej lub bardziej abstrakcyjne, a ja jako kobieta to wiem.

Skadze znowu - Ty wiesz, co jest dla Ciebie najwazniejsze, twierdzenie, ze przez to, ze masz taka sama plec oznacza, ze uniwersalnie wiesz, co jest dla kazdej kobiety najwazniejsze, ba, ze dla kazdej kobiety to samo bedzie najwazniejsze, jest glebokim absurdem.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dla przykładu ja nie wmawiam facetom, co jest dla nich najważniejsze i mniej lub bardziej abstrakcyjne, że np. myślą głównie o seksie, mimo, że tak potrafi panować obiegowa opinia, czy słuszna, to jak chcesz to się produkuj, Twoje prawo.
I tak sie składa, że dla nas sprawy naszej płodności i zagadnień z nią związanych są ważniejsze niż sobie to zakładasz.
Wiesz, jak pobiegasz na intymnie troche i tak z kilkaset razy zwrocisz uwage dziewczynom, ktore sie wypowiadaja tak, jakby wiedzialy co jest dla mezczyzn najwazniejsze, to wtedy mozemy pogadac Abstrahujac oczywiscie od faktu, ze dla roznych ludzi beda rozne rzeczy wazniejsze.

Dla was sprawy plodnosci - dobre sobie Jakby nie bylo kobiet, ktore dzieci nie chca posiadac i dla nich sprawy ich wlasnej plodnosci w ogole wazne nie sa

Cala ta teoria, ze przez, ze ktos jest baba czy chlopem, to lepiej zrozumie obce osoby tej samej plci, niz bliscy tych osob, jest dla mnie funta klakow niewarta.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:08   #113
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Skadze znowu - Ty wiesz, co jest dla Ciebie najwazniejsze, twierdzenie, ze przez to, ze masz taka sama plec oznacza, ze uniwersalnie wiesz, co jest dla kazdej kobiety najwazniejsze, ba, ze dla kazdej kobiety to samo bedzie najwazniejsze, jest glebokim absurdem.



Wiesz, jak pobiegasz na intymnie troche i tak z kilkaset razy zwrocisz uwage dziewczynom, ktore sie wypowiadaja tak, jakby wiedzialy co jest dla mezczyzn najwazniejsze, to wtedy mozemy pogadac Abstrahujac oczywiscie od faktu, ze dla roznych ludzi beda rozne rzeczy wazniejsze.

Dla was sprawy plodnosci - dobre sobie Jakby nie bylo kobiet, ktore dzieci nie chca posiadac i dla nich sprawy ich wlasnej plodnosci w ogole wazne nie sa


Cala ta teoria, ze przez, ze ktos jest baba czy chlopem, to lepiej zrozumie obce osoby tej samej plci, niz bliscy tych osob, jest dla mnie funta klakow niewarta.

Nie, bo zapobieganie ciąży to sprawa totalnie pierdołowata i płodności nie dotyczy. żal.pl Wyrak
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:21   #114
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Nie, bo zapobieganie ciąży to sprawa totalnie pierdołowata i płodności nie dotyczy. żal.pl Wyrak
Oho, zaczelo sie ostro "poczet przeciwnikow praw kobiet" a teraz cienki spiew z proba lapania za slowka Przeczytaj jeszcze z kilka razy pogrubione, bo najwyrazniej nie rozumiesz

Swoja droga, to jak wyskakujesz z takimi tekstami jak na poczatku tematu, to masz takie same zludzenia - ze lepiej wiesz, co wszystkie kobiety chca, jakby wszystkie chcialy to samo, a tym bardziej tego co Ty.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:34   #115
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Oho, zaczelo sie ostro "poczet przeciwnikow praw kobiet" a teraz cienki spiew z proba lapania za slowka Przeczytaj jeszcze z kilka razy pogrubione, bo najwyrazniej nie rozumiesz

Swoja droga, to jak wyskakujesz z takimi tekstami jak na poczatku tematu, to masz takie same zludzenia - ze lepiej wiesz, co wszystkie kobiety chca, jakby wszystkie chcialy to samo, a tym bardziej tego co Ty.
Mogę z całą świadomością odpowiedzieć, że tak, dokładnie wszystkie kobiety chcą tego samego co ja - prawie o decydowania o sobie.
A mowa jest o ustawie, która to drastycznie ogranicza.

Więcej nie mam nic do dodania. Pogrążasz się.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:38   #116
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Skadze znowu - Ty wiesz, co jest dla Ciebie najwazniejsze, twierdzenie, ze przez to, ze masz taka sama plec oznacza, ze uniwersalnie wiesz, co jest dla kazdej kobiety najwazniejsze, ba, ze dla kazdej kobiety to samo bedzie najwazniejsze, jest glebokim absurdem.
zgadzam się, że nie można generalizować, ale dla mnie głębokim absurdem jest, kiedy męzczyzna usiłuje uchodzić za znawcę mentalności kobiet.
Cytat:
Wiesz, jak pobiegasz na intymnie troche i tak z kilkaset razy zwrocisz uwage dziewczynom, ktore sie wypowiadaja tak, jakby wiedzialy co jest dla mezczyzn najwazniejsze, to wtedy mozemy pogadac
To jest oczywiście żart?
A ja mam do Ciebie takie inne pytanie, czy jeśli się np. chodzi do Kościoła i studiuje Pismo to czy można pouczać księdza? Bo tak mnie to ciekawi troszkę, jak myślisz?
Cytat:
Dla was sprawy plodnosci - dobre sobie
No właśnie ta odpoowiedź jak dla mnie stanowi przykład na to, że jesteś w tej dziedzienie totalnym ignorantem i słowa takie jak te dyskredytują Cię tutaj pod względem merytorycznym.
Cytat:
Jakby nie bylo kobiet, ktore dzieci nie chca posiadac i dla nich sprawy ich wlasnej plodnosci w ogole wazne nie sa
Oczywiście, że są ważne, bo nawet kobiety, które nie chcą mieć dzieci lubią myśleć o sobie, że są płodne i zdolne do rodzenia dzieci. Że tak znowu nieładnie uogólniając. Wiesz, cos w stylu, że zawsze to lepiej golić czaszkę na zero (i mieć wybór, nawet jeśli dokonuje wciąż takiego samego), niż wyłysieć.
Cytat:
Cala ta teoria, ze przez, ze ktos jest baba czy chlopem, to lepiej zrozumie obce osoby tej samej plci, niz bliscy tych osob, jest dla mnie funta klakow niewarta.
Ano, Twoje prawo.
Ja nie zamierzam brnąć w dyskusję o rzeczach dla mnie oczywistych, a których Ty nie akceptujesz, bo tak Ci się podoba.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2011-07-14 o 11:40
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:46   #117
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Mogę z całą świadomością odpowiedzieć, że tak, dokładnie wszystkie kobiety chcą tego samego co ja - prawie o decydowania o sobie.
A mowa jest o ustawie, która to drastycznie ogranicza.

Więcej nie mam nic do dodania. Pogrążasz się.
Akurat - jest masa kobiet, ktorych to wcale nie interesuje Niektorym wystarczy byc przyklejka do misaczka co wszystko zapewnia, o kwestiach typu wychowanie w danej kutlurze z nastepstwami tego juz nie ma co wspominac.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
zgadzam się, że nie można generalizować, ale dla mnie głębokim absurdem jest, kiedy męzczyzna usiłuje uchodzić za znawcę mentalności kobiet.
Czyli np. psycholog jesli ma siusiaka to kobiet w ogole nie powinien obslugiwac? Kolejny absurd

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To jest oczywiście żart?
Tak, ale z zartami Ty zaczelas

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A ja mam do Ciebie takie inne pytanie, czy jeśli się np. chodzi do Kościoła i studiuje Pismo to czy można pouczać księdza? Bo tak mnie to ciekawi troszkę, jak myślisz?
Jesli ktos odczuwa potrzebe - to pewnie, niech dyskutuje, probuje przekonac itd.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No właśnie ta odpoowiedź jak dla mnie stanowi przykład na to, że jesteś w tej dziedzienie totalnym ignorantem i słowa takie jak te dyskredytują Cię tutaj pod względem merytorycznym.
Oczywiście, że są ważne, bo nawet kobiety, które nie chcą mieć dzieci lubią myśleć o sobie, że są płodne i zdolne do rodzenia dzieci. Że tak znowu nieładnie uogólniając. Wiesz, cos w stylu, że zawsze to lepiej golić czaszkę na zero (i mieć wybór, nawet jeśli dokonuje wciąż takiego samego), niż wyłysieć.
Ano, Twoje prawo.
Ja nie zamierzam brnąć w dyskusję o rzeczach dla mnie oczywistych, a których Ty nie akceptujesz, bo tak Ci się podoba.
To nie brnij - dalej zakladasz, ze jak Ty cos myslisz, to = wszystkie kobiety tak mysla. A pozniej wychodza bzdety typu - sa kobiety, ktore sa przeciwko kobietom, bo nie podzielaja pogladow takiej czy siakiej
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:01   #118
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Czyli np. psycholog jesli ma siusiaka to kobiet w ogole nie powinien obslugiwac? Kolejny absurd
obsługiwać kogoś a mówić komus, co dla niego jest ważne, to nie jest absurd? Twoim zdaniem dobry psycholog to taki, który wmawia pacjentowi, co siedzi w jego własnej duszy?
Cytat:
Jesli ktos odczuwa potrzebe - to pewnie, niech dyskutuje, probuje przekonac itd.
ale nie miałam na myśli dyskusji czy prób przekonywania, ale pouczanie.
Cytat:
dalej zakladasz, ze jak Ty cos myslisz, to = wszystkie kobiety tak mysla.
ale to Ty zacząłeś całą zabawę od słów ''jakby kobiety nie miały bla bla bla''.
Drogi Wyraku, no nie jestes kobitką to nie wiesz, co kobietom w środku gra, no pogódź się z tym, po prostu.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:31   #119
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Wyrak ma pojęcie jak świnia o gwiazdach jak się czuje kobieta w ciąży i jaki komfort decydowania o sobie chce mieć, a gada jak zwykle - jakby wszystkie rozumy pozjadał. Wstyd.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 12:37   #120
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Poczet przeciwników praw kobiet

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dla was sprawy plodnosci - dobre sobie Jakby nie bylo kobiet, ktore dzieci nie chca posiadac i dla nich sprawy ich wlasnej plodnosci w ogole wazne nie sa

Cala ta teoria, ze przez, ze ktos jest baba czy chlopem, to lepiej zrozumie obce osoby tej samej plci, niz bliscy tych osob, jest dla mnie funta klakow niewarta.
ty ,znawco kobiet!!!
czy wiesz jaka jest różnica w posiadaniu płodności,a posiadaniu dziecka?
jesli się dokształcisz to wtedy możemy pogadać panie mądraliński

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-07-14 o 15:35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.