Wrześniówki cz. II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 10:45   #91
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Hah... jednak to prawda, nie taki diabeł straszny jak go malują - spisaliśmy protokół, w 2 najbliższe niedziele spadniemy z ambony na szczęście ksiądz miał mało czasu bo się spieszył do dentysty a i tak co chwilę ktoś przychodził do kancelarii i byliśmy razem ok 45minut najpierw dla jaj odpowiadałam po TŻ a później już razem

Nasze obrączki są piękne, pasują idealnie a wczoraj była szalona pogoda... i niektórym podobno nie chciały wejść ich obrączki. Zwyczajne z żółtego złota z fazowaniem... są u TŻ, a ja wczoraj cały wieczór siedziałam i się na nie gapiłam nie mogę się doczekać aż je sobie założymy... a to już za 50dni
hehe nam też cieżko weszły w sklepie bo akurat były upały, ale poźniej na spokojnie w domu okazało że są w sam raz IDEALNE też się nie mogę doczekać
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 11:16   #92
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
hehe nam też cieżko weszły w sklepie bo akurat były upały, ale poźniej na spokojnie w domu okazało że są w sam raz IDEALNE też się nie mogę doczekać
ciekawe czy moja obrączka będzie wchodzić w upały a odbiór już za dwa tygodnie nie mogę się doczekać

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

u nas 57 dni
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 14:22   #93
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ciekawe czy moja obrączka będzie wchodzić w upały a odbiór już za dwa tygodnie nie mogę się doczekać

u nas 57 dni

To u mnie tyle samo w takim razie

A ja jutro śmigam do Wawy wymienić nasze, tak więc w niedzielę i my będziemy mieli już "własciwe"

Poza tym, spotkałam dzisiaj rano (na nowej dostawie w SH ) panie z salonu ślubnego i wiecie co- wczoraj przyszła wielgachna paka z moją suknią W przyszłym tygodniu wybiore się do nich sprawdzić czy nadal będzie wielkie WOOOOW jak ją założę...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 16:30   #94
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Hah... jednak to prawda, nie taki diabeł straszny jak go malują - spisaliśmy protokół, w 2 najbliższe niedziele spadniemy z ambony na szczęście ksiądz miał mało czasu bo się spieszył do dentysty a i tak co chwilę ktoś przychodził do kancelarii i byliśmy razem ok 45minut najpierw dla jaj odpowiadałam po TŻ a później już razem

Nasze obrączki są piękne, pasują idealnie a wczoraj była szalona pogoda... i niektórym podobno nie chciały wejść ich obrączki. Zwyczajne z żółtego złota z fazowaniem... są u TŻ, a ja wczoraj cały wieczór siedziałam i się na nie gapiłam nie mogę się doczekać aż je sobie założymy... a to już za 50dni

u nas jeszcze 71
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 09:03   #95
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość

izulka4 ładne butki,a wygodne są?
Buciki są baaardzo wygodne,obcas idealny. Codziennie sobie w nich spaceruje w domku, żeby nie było żadnych niespodzianek typu obtarcia itp
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 20:17   #96
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a tak zapytam jakie robicie podziękowania dla rodziców? co dajecie w prezencie i jaką wybraliście piosenkę.
My chcemy coś innego a nie tradycyjną "Cudownych rodziców..." ale póki co nic nie wybraliśmy i nie mamy pojęcia co kupić:/
może podsuniecie jakieś ciekawe pomysły?
My chyba na tą sie zdecydujemy: http://gucio64.wrzuta.pl/audio/2eHXY...ni_moi_rodzice.
Cudownych rodziców to nie bardzo, bo ten tekst za bardzo przesłania nie ma
A przy okazji jako pierwszy taniec chcielibyśmy http://teksty.org/tomasz-zoltko,koch...tekst-piosenki aczkolwiek nie jestem przekonana czy wypada...

W prezencie chcemy dać kwiaty i albumy samodzielnie zrobione, aczkolwiek nie wiem kiedy znajde czas je opracować


Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to dla zainteresowanych podaje adres mojego kanalu:

www.youtube.com/user/digitalgirl13 - zapraszam do subskrypcji sa 2 odcinki serii slubnej w krotce 3 - razem bedzie ok 10
O super, dzięki sie przyda

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Nasze obrączki są piękne, pasują idealnie a wczoraj była szalona pogoda... i niektórym podobno nie chciały wejść ich obrączki. Zwyczajne z żółtego złota z fazowaniem... są u TŻ, a ja wczoraj cały wieczór siedziałam i się na nie gapiłam nie mogę się doczekać aż je sobie założymy... a to już za 50dni
Heh My też już je mamy i się nie mogę doczekać kidy będę mogła ją nosić ale schowałam głęboko coby nie kusiło przymierzanie
Nasze są z żółtego i białęgo złota ze specyficznym grawerkiem, złotnik się trochę śmiał i kazał dopłacić bo za długie przesłanie


Wątek przeniesiony z ogólnego na Jeszcze przed i go nigdy znaleźć nie moge
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 21:25   #97
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
My chyba na tą sie zdecydujemy: http://gucio64.wrzuta.pl/audio/2eHXY...ni_moi_rodzice.
Cudownych rodziców to nie bardzo, bo ten tekst za bardzo przesłania nie ma
A przy okazji jako pierwszy taniec chcielibyśmy http://teksty.org/tomasz-zoltko,koch...tekst-piosenki aczkolwiek nie jestem przekonana czy wypada...

W prezencie chcemy dać kwiaty i albumy samodzielnie zrobione, aczkolwiek nie wiem kiedy znajde czas je opracować




O super, dzięki sie przyda



Heh My też już je mamy i się nie mogę doczekać kidy będę mogła ją nosić ale schowałam głęboko coby nie kusiło przymierzanie
Nasze są z żółtego i białęgo złota ze specyficznym grawerkiem, złotnik się trochę śmiał i kazał dopłacić bo za długie przesłanie


Wątek przeniesiony z ogólnego na Jeszcze przed i go nigdy znaleźć nie moge


jaki macie ten grawer ??my tez mielismy ze swoim przeboje, bo chcielismy I serce imię, a ze nasz zlotnik nie robi graweru komputerowo tylko rzezbi sam, to nie wiedzial czy to serce mu sie oda, ale dal rade

Piosen ka dla rodzicow jakos mi nie przypadla do gustu, slowa piekne ale cos z melodia nie tak za to na pierwszy taniec - cudo:lo ve: kocham ta piosenke i gdybysmy chcieli zatanczyc tradycyjnego przytulanca, to na pewno do tej piosenki
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 23:52   #98
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
U nas będzie trochę dzieci, chociaż wiem, że większość chce zostawić z kimś swoje pociechy, żeby móc się spokojnie bawić na weselu.
Ile płacicie za swoje bukiety ślubne? Bo sama nazwa "ślubne" w kwiaciarni kosztuje od 200 zł w zwyż. Kurde muszę poszukać czegoś tańszego :/

Ja placilam za swoj 150zl, gratis mialam butonierkę i skromne przystrojenie auta.
Ale florystka i tak mnie oskubała, bo do mojego bukietu dodatkowo sama kupowalam w na gieldzie kwiatowej gałązkę storczyka za 40zł (bo kwiaciarka w swoim zrodle nie dostala zielonego), a ona czesc kwiatow z niego wykorzystala do mojego bukietu i butonierki, a reszte sprzedala komuś innemu :| Dowiedzialam sie o tym przypadkiem, bo moja kuzynka w dzien wesela wracając od fryzjera stwierdzila ze wepnie sobie kwiat we wlosy i zaszla do kwiaciarni, w ktorej babka zaproponowala jej kwiat z gałązki kupionej przeze mnie :| żenada.
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:32   #99
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny co robicie na oczepiny? Znacie jakieś zabawy.Nie podobają mi się zabawy z jajkiem,pompowanie balona i inne tego typu zabawy.Natomiast podoba mi się zabawa w karetę.Jeszcze nie rozmawialiśmy z zespołem i nie wiem co oni robią,ale może wy znacie jakieś fajne zabawy żebym mogła im podpowiedzieć
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 19:58   #100
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie na oczepiny? Znacie jakieś zabawy.Nie podobają mi się zabawy z jajkiem,pompowanie balona i inne tego typu zabawy.Natomiast podoba mi się zabawa w karetę.Jeszcze nie rozmawialiśmy z zespołem i nie wiem co oni robią,ale może wy znacie jakieś fajne zabawy żebym mogła im podpowiedzieć

ja tez podpinam sie pod pytanie.

My dzisiaj caly dzien zapraszamy
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 20:46   #101
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie na oczepiny? Znacie jakieś zabawy.Nie podobają mi się zabawy z jajkiem,pompowanie balona i inne tego typu zabawy.Natomiast podoba mi się zabawa w karetę.Jeszcze nie rozmawialiśmy z zespołem i nie wiem co oni robią,ale może wy znacie jakieś fajne zabawy żebym mogła im podpowiedzieć
Fajna jest konkurencja, do której zgłasza się kilka par, po czym każda para dobiera mężczyznę "na trzeciego", a następnie paniom dziękuje się za udział. Zostają więc pary tylko mężczyzn. Zadanie jest takie, że muszą ze sobą zatańczyć kilka tańców, np. tango, przytulańca, coś szybkiego... Zawsze świetnie to wychodzi pod warunkiem, że wśród gości są tacy zabawowi mężczyźni
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 21:29   #102
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Wróciłam

Moja rodzina cała zaproszona, obrączki odebrane, kolczyki odebrane, zabrany też prezent od Kruka, kilka spraw ze świadkową obgadanych, kieca dla Niej kupiona (chociaż się waha czy jej nie zwrócić), do tego TŻ odebrał alko... Ciut do przodu

A co do zabaw, to u nas na balu mgr było coś takiego, że było wybieranych kilka par (nie koniecznie par w dosłownym znaczeniu, po prostu kobieta-mężczyzna), leciała muzyczka, cichła, dj (zespół) mówi: "na parkiecie zostaje jedna noga i dwie ręce" i para kombinuje żeby właśnie to zostało na parkiecie. Nie wiem, czy opisałam zbyt jasno, ale zabawa jest przednia zwłaszcza jak towarzystwo jest bardzo rozrywkowe i ciut podpite Załączam Wam zdjęcia- jedno pozycja "4 ręce", a drugie opisywana wyżej "1 noga i 2 ręce"

Poza tym wspomniana kareta, i ostatnio znajoma mówiła, że zespół poprosił 5 mężczyzn do męskiej konkurencji (wybrali najbardziej męskich), panowie zaczęli się prężyć po czym dostali od zespołu różowe spódniczki i musieli zatańczyć do Jeziora Łabędziego, a młoda miała wybrać najlepszego tancerza

Jak macie coś jeszcze w zanadrzu, to zapodajcie, też chętnie skorzystam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2072230.jpg (30,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2072221.jpg (30,5 KB, 52 załadowań)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-07-17 o 21:54
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:35   #103
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam w nowym wątku dziewczęta
Ja ostatnio przeżywam kryzys w przygotowaniach, bo wszystko idzie pod górkę. W ostatnim tygodniu dowiedziałam się, że nie będziemy mieli samochodu-tego którego planowaliśmy, wizażystka zadzwoniła, że nie będzie mogła mnie pomalować bo wyjeżdża na miesiąc do Egiptu i świeża informacja z dzisiaj jest taka, że okazało się że moja fryzjerka która od czerwca przebywa tymczasowo we Włoszech zostaje tam na stałe więc nie mam również osoby która mnie uczesze. Obie panie są moimi koleżankami dlatego niewiele mogę zrobić i dzisiaj od rana mam gorącą linie telefoniczną, żeby obie sprawy jakoś szybko załatwić. W sumie dobrze, że teraz tak wyszło, jak jeszcze 2 mc zostały a nie 2 tygodnie, ale zapewne już niektóre terminy dobrzy profesjonaliści będą mieli zarezerwowane , ale nie ma co narzekać! Meliska zaparzona i trzeba działać! więc skupmy się na rzeczach, które załatwiliśmy w zeszłym tygodniu. Zaproszenia rozdane nareszzzcie. Powiem Wam, że satysfakcja jest bo większość wręczaliśmy osobiście. Dzięki temu poznaliśmy też swoje rodziny i generalnie fajnie było tylko mnóstwo czasu nam na to zeszło. Oprócz tego w piątek z rodzicami pojechałam zamówić tort i ciasta. Bęędą pyyszne Pan przygotował dla Nas musową degustacje wyrobów i muszę przyznać, że wszystko wyglądało i smakowało świeżo i dobrze. W sobotę natomiast byłam u kosmetyczki i umówiłam się na serie zabiegów na twarz co by ją jakoś odświeżyć i oczyścić.
A'propos zabaw na oczepiny to nasz zespół ma jakieś przygotowane, ale na pewno będziemy jeszcze z nimi ustalać co chcemy a czego nie. Ja od razu powiedziałam Pani, że nie chcę jakiś dziwnych zabaw. Koleżanka mi ostatnio opowiadała, że była na weselu gdzie świadek był rurą, pani młoda wybierała 3 dziewczyny i każda miała zaprezentować taniec na rurze czyli w rzeczywistości taniec na świadku
Dla mnie kultową zabawą są stare, ale zawsze sprawdzone krzesełka no i zabawa z marynarką do muzyki. Zawsze masa śmiechu przy tym jest.
P.S Przychodzą Wam już potwierdzenia od rodziny?
__________________
Olinek 14.07.2014r.
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:49   #104
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku dziewczęta
Ja ostatnio przeżywam kryzys w przygotowaniach, bo wszystko idzie pod górkę. W ostatnim tygodniu dowiedziałam się, że nie będziemy mieli samochodu-tego którego planowaliśmy, wizażystka zadzwoniła, że nie będzie mogła mnie pomalować bo wyjeżdża na miesiąc do Egiptu i świeża informacja z dzisiaj jest taka, że okazało się że moja fryzjerka która od czerwca przebywa tymczasowo we Włoszech zostaje tam na stałe więc nie mam również osoby która mnie uczesze. Obie panie są moimi koleżankami dlatego niewiele mogę zrobić i dzisiaj od rana mam gorącą linie telefoniczną, żeby obie sprawy jakoś szybko załatwić. W sumie dobrze, że teraz tak wyszło, jak jeszcze 2 mc zostały a nie 2 tygodnie, ale zapewne już niektóre terminy dobrzy profesjonaliści będą mieli zarezerwowane , ale nie ma co narzekać! Meliska zaparzona i trzeba działać! więc skupmy się na rzeczach, które załatwiliśmy w zeszłym tygodniu. Zaproszenia rozdane nareszzzcie. Powiem Wam, że satysfakcja jest bo większość wręczaliśmy osobiście. Dzięki temu poznaliśmy też swoje rodziny i generalnie fajnie było tylko mnóstwo czasu nam na to zeszło. Oprócz tego w piątek z rodzicami pojechałam zamówić tort i ciasta. Bęędą pyyszne Pan przygotował dla Nas musową degustacje wyrobów i muszę przyznać, że wszystko wyglądało i smakowało świeżo i dobrze. W sobotę natomiast byłam u kosmetyczki i umówiłam się na serie zabiegów na twarz co by ją jakoś odświeżyć i oczyścić.
A'propos zabaw na oczepiny to nasz zespół ma jakieś przygotowane, ale na pewno będziemy jeszcze z nimi ustalać co chcemy a czego nie. Ja od razu powiedziałam Pani, że nie chcę jakiś dziwnych zabaw. Koleżanka mi ostatnio opowiadała, że była na weselu gdzie świadek był rurą, pani młoda wybierała 3 dziewczyny i każda miała zaprezentować taniec na rurze czyli w rzeczywistości taniec na świadku
Dla mnie kultową zabawą są stare, ale zawsze sprawdzone krzesełka no i zabawa z marynarką do muzyki. Zawsze masa śmiechu przy tym jest.
P.S Przychodzą Wam już potwierdzenia od rodziny?

hej
nam póki co wszystko idzie gładko z załatwianiem spraw weselnych, ale tylko wtedy gdy sami załatwiamy. Nie daj boże powierzać komuś innemu, bo zdecydowanie czas się wydłuża, a tak sami bierzemy sprawy w swoje ręce i jest ok
na potwierdzenie obecności na weselu daliśmy czas gościom do 20 sierpnia więc mają jeszcze miesiąc, ale niektórzy już od razu mówili jak dawaliśmy zaproszenia że będą
my rozdawaliśmy zaproszenia osobiście ze strony TŻa bo moja rodzina za daleko więc jej wysłaliśmy. także głównie to ja miałam stresa, bo niektórych widziałam pierwszy raz, ale wczoraj ostatnie rozdane więc spokój
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:28   #105
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
My chyba na tą sie zdecydujemy: http://gucio64.wrzuta.pl/audio/2eHXY...ni_moi_rodzice.
Cudownych rodziców to nie bardzo, bo ten tekst za bardzo przesłania nie ma
A przy okazji jako pierwszy taniec chcielibyśmy http://teksty.org/tomasz-zoltko,koch...tekst-piosenki aczkolwiek nie jestem przekonana czy wypada...

W prezencie chcemy dać kwiaty i albumy samodzielnie zrobione, aczkolwiek nie wiem kiedy znajde czas je opracować




O super, dzięki sie przyda



Heh My też już je mamy i się nie mogę doczekać kidy będę mogła ją nosić ale schowałam głęboko coby nie kusiło przymierzanie
Nasze są z żółtego i białęgo złota ze specyficznym grawerkiem, złotnik się trochę śmiał i kazał dopłacić bo za długie przesłanie


Wątek przeniesiony z ogólnego na Jeszcze przed i go nigdy znaleźć nie moge
a to jaki macie grawer?
Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku dziewczęta
Ja ostatnio przeżywam kryzys w przygotowaniach, bo wszystko idzie pod górkę. W ostatnim tygodniu dowiedziałam się, że nie będziemy mieli samochodu-tego którego planowaliśmy, wizażystka zadzwoniła, że nie będzie mogła mnie pomalować bo wyjeżdża na miesiąc do Egiptu i świeża informacja z dzisiaj jest taka, że okazało się że moja fryzjerka która od czerwca przebywa tymczasowo we Włoszech zostaje tam na stałe więc nie mam również osoby która mnie uczesze. Obie panie są moimi koleżankami dlatego niewiele mogę zrobić i dzisiaj od rana mam gorącą linie telefoniczną, żeby obie sprawy jakoś szybko załatwić. W sumie dobrze, że teraz tak wyszło, jak jeszcze 2 mc zostały a nie 2 tygodnie, ale zapewne już niektóre terminy dobrzy profesjonaliści będą mieli zarezerwowane , ale nie ma co narzekać! Meliska zaparzona i trzeba działać! więc skupmy się na rzeczach, które załatwiliśmy w zeszłym tygodniu. Zaproszenia rozdane nareszzzcie. Powiem Wam, że satysfakcja jest bo większość wręczaliśmy osobiście. Dzięki temu poznaliśmy też swoje rodziny i generalnie fajnie było tylko mnóstwo czasu nam na to zeszło. Oprócz tego w piątek z rodzicami pojechałam zamówić tort i ciasta. Bęędą pyyszne Pan przygotował dla Nas musową degustacje wyrobów i muszę przyznać, że wszystko wyglądało i smakowało świeżo i dobrze. W sobotę natomiast byłam u kosmetyczki i umówiłam się na serie zabiegów na twarz co by ją jakoś odświeżyć i oczyścić.
A'propos zabaw na oczepiny to nasz zespół ma jakieś przygotowane, ale na pewno będziemy jeszcze z nimi ustalać co chcemy a czego nie. Ja od razu powiedziałam Pani, że nie chcę jakiś dziwnych zabaw. Koleżanka mi ostatnio opowiadała, że była na weselu gdzie świadek był rurą, pani młoda wybierała 3 dziewczyny i każda miała zaprezentować taniec na rurze czyli w rzeczywistości taniec na świadku
Dla mnie kultową zabawą są stare, ale zawsze sprawdzone krzesełka no i zabawa z marynarką do muzyki. Zawsze masa śmiechu przy tym jest.
P.S Przychodzą Wam już potwierdzenia od rodziny?
uuuu to nie ciekawie się dzieje, ale mam nadzieję, że znajdziesz i dobrą kosmetyczkę i fryzjera
a potwierdzenia powoli spływają do nas
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 12:50   #106
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

do mnie chwilami nie dociera ze to wszystko dzieje sie naprawde


rozwiezlismy niemal wszystkie zaproszenia zostaly tylko 3

dzis idziemy na ostatnie nauki do kościoła i też juz coś na boku będzie - zalatwione

zamówiłam tez buty sobie i tz i powinny do konca miesiaca sie pojawic

ogolnie wszystko idzie w miare dobrze - zaliczylam sesje za 1 podejsciem wiec od tego glowe uwolnilam chociaz do zalatwienia mamy jeszcze i tak mase a zeby bylo malo w ten weekend idziemy na urodziny w nastepny 18 a za 2 wesele wiec odchodza 3 weekendy kiedy mozna bylo jechac cos zalatwic - typu zamowic garnitur dla TŻ
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 13:09   #107
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

to ja się pochwalę że w poprzedni czwartek obroniłam mgr
teraz mogę zająć się tylko przygotowaniami do ślubu, szkoła już za mną.
A dzisiaj przyszły moje buciki do ślubu z niebieskiego atłasu a raczej turkusu tylko będę miała jeszcze obcas pomalowany pod kolor materiału bo coś im się pomyliło i przysłali z brązowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP9576.jpg (18,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9577.jpg (12,4 KB, 47 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 17:30   #108
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość

Wątek przeniesiony z ogólnego na Jeszcze przed i go nigdy znaleźć nie moge
Ja też ciągle szukam

opalam się na słoneczku... niestety mój dekolt jakoś słabo się opala :/ plecki trochę lepiej
zapowiedzi czytają w naszych parafiach równocześnie - nam zabroniono ich słuchać - bo ponoć dzieci będą głuche.
Też nie kupuję białych pończoch/rajstop - nie wiem na co się zdecydować - jedno jest pewne będą w odcieniu cielistym/opalonym.
Myślę nad fryzurą - na pierwszy dzień chcę rozpuszczone i pokręcone włosy, a na drugi muszę je spiąć bo rozpuszczone nie pasują i znalazłam taką fryzurkę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img96390.fryzury-dlugie.1125509.jpg (42,3 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez izotropia
Czas edycji: 2011-07-18 o 17:32
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:21   #109
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny, a co robicie jako podziękowanie dla gości? zdjęcia, czekoladki, migdały...?
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 18:37   #110
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co robicie jako podziękowanie dla gości? zdjęcia, czekoladki, migdały...?
my nic nie robimy, myślę że to nie jest niezbędne. Taka moda chyba z zachodu przyszła... goście na pożegnanie dostaną ciasto, bo pewnie mało co zjedzą i myślę że to w zupełności starczy.
Ale oczywiście jeśli masz na to fundusze to jest tego mnóstwo, choćby czekoladki w papierkach ze zdjęciem młodych ostatnio mi się przewinęły
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:43   #111
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co robicie jako podziękowanie dla gości? zdjęcia, czekoladki, migdały...?
U nas pewnie dostaną ciasto i wódkę... więcej nie trzeba
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:44   #112
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

u nas dostaną tez ciasto...

dziewczyny, ile macie dań gorących oprócz obiadu w menu weselnym?
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:51   #113
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

my mamy: w pierwszy dzień obiad dwudaniowy + 5 gorących dań,
a w poprawiny 4 dania gorące
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 18:58   #114
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

a my mamy obiad dwudaniowy z tym że do ziemniaków są cztery rodzaje mięsa do wyboru + 4 dania gorące później
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:30   #115
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co robicie jako podziękowanie dla gości? zdjęcia, czekoladki, migdały...?
My będziemy rozdawać ciasto

Yuza na pewno znajdziesz fryzjerkę i wizażystkę jeszcze jest czas Ja musiałam ze swojej wizażystki zrezygnować.Zdecydowałam, że pomaluje mnie koleżanka,która ładnie maluje,a ja kupię dobre kosmetyki.

My mamy obiad dwudaniowy i 3 gorące posiłki

Smileofangel kiedy będzie 3 odcinek makijażu ślubnego?
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:30   #116
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
a to jaki macie grawer?

uuuu to nie ciekawie się dzieje, ale mam nadzieję, że znajdziesz i dobrą kosmetyczkę i fryzjera
a potwierdzenia powoli spływają do nas
"Jeszcze będzie przepięknie" i imiona
Piosenka, którą Tż zawsze śpiewa, gdy jest źle, a tak sobie pomyślałam że grawerek jest głównie dla nas a obrączki ściąga się jedynie jak jest źle

My jeszcze żadnych potwierdzeń nie mamy niestety a troszkę niepewnych osób Jedynie to co kilka osób od razu potwierdziło

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Ja też ciągle szukam

opalam się na słoneczku... niestety mój dekolt jakoś słabo się opala :/ plecki trochę lepiej
zapowiedzi czytają w naszych parafiach równocześnie - nam zabroniono ich słuchać - bo ponoć dzieci będą głuche.
Też nie kupuję białych pończoch/rajstop - nie wiem na co się zdecydować - jedno jest pewne będą w odcieniu cielistym/opalonym.
Myślę nad fryzurą - na pierwszy dzień chcę rozpuszczone i pokręcone włosy, a na drugi muszę je spiąć bo rozpuszczone nie pasują i znalazłam taką fryzurkę:
Ale ciekawie grzywka zrobiona w tej fryzurce
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:55   #117
malgosia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cześć Dziewczynki Strasznie dawno do Was nie zaglądałam i aż mi wstyd z tego powodu, ale wybaczycie mam nadzieję
Ostatnio sporo się działo, obroniłam mgr, zaczęlam pracę i ślubne przygotowania znów zeszły na drugi plan. Dziś twardo zaczełam działać I tak: zamówiłam lekcje tańce ( w wersji ekspresowej, bo czasu mało), odwiedziłam krawcową - pierwsza miara będzie 20-go sierpnia, jutro jedziemy do krawca dla Tż-ta, zamówiłam manicure, umówiłam się z fryzjerką na próbne czesanie, byliśmy z Tż w USC. Zaczyna się coś dziać. W końcu

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co robicie jako podziękowanie dla gości? zdjęcia, czekoladki, migdały...?
My będziemy przy wyjściu dawać gościom ciasto + migdały przy talerzykach.

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
u nas dostaną tez ciasto...

dziewczyny, ile macie dań gorących oprócz obiadu w menu weselnym?
U nas co 2 godziny. więc pewnie około 5-6
malgosia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:58   #118
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
to ja się pochwalę że w poprzedni czwartek obroniłam mgr
teraz mogę zająć się tylko przygotowaniami do ślubu, szkoła już za mną.
A dzisiaj przyszły moje buciki do ślubu z niebieskiego atłasu a raczej turkusu tylko będę miała jeszcze obcas pomalowany pod kolor materiału bo coś im się pomyliło i przysłali z brązowym.

zamawiałam buty tam gdzie Ty, tylko różowe i też prawie mi wysłali z beżowym obcasem, ale w porę się zorientowałam
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:00   #119
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

my mamy dwa w ofercie i trzecie danie domawiamy... a i tak się zastanawiam czy nie będzie za mało
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 23:20   #120
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
my mamy dwa w ofercie i trzecie danie domawiamy... a i tak się zastanawiam czy nie będzie za mało
Nie martw się My się tez zastanawialiśmy czy nie będzie za mało,ale pani z restauracji nam odradziła,bo to jest nie do przejedzenia i strata pieniędzy.Pytaliśmy sąsiadki,która miała tam wesele i powiedziała to samo a jeszcze dodatkowo był pieczony świniak,którego prawie nikt nie przełkną. Są jeszcze zimne dania i przekąski.To też zależy jak ludzie jedzą.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.