Zorac raz jeszcze - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 15:08   #481
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

A mnie tez zoraczek tak korci, spoglada na mnie z polki w lazience ale jesscze czekam na filtry wiec nie moge. A on tak kusi. Atredermem smaruje dekold i lopatki , 1 noc, przerwa, potem 2 noce pod rzad i zero reakcji, zadnego szczypania. Rano skora taka jakby bardzo dobrze nawilzona. Ciekawe jak zachowa sie zorak na twarzy. Wybralam zorak na twarz, bo ponoc 0,1 ma byc lagodniejsze niz atre 0,025. Zobaczymy.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 15:46   #482
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

odgrażałam się odgrażałam ale po dwóch razach kiedy to Effaclar wydusił z moich przerazonych ślepków łzy bólu juz go nie stosuje, teraz jadę tylko zorac + tonik BHA + serum. Daje dwa dni Zoracu jeden dzien przerwy dodatkowo popołudniu codziennie nawilżam się

Odstawic.. ech myslałam o tym, ale boję się ze jak zrobie sobie np tygodniową przerwę to pózniej podraznienia wyjdą z potrójnym nasileniem , tak jak po rozpoczęciu stosowania zoracu...
nie wiem doradźcie czy bedzie tak jak myśle? czy moge sobie zrobic tygodniową przerwę z samym np tonikiem filtami i olejem na noc?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:35   #483
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Zawsze możesz spróbować ...
ktoś musi byc pierwszy....
ja chetnie poczekam i dowiem się, czy pewnego ranka nie zostawiłaś połowy twarzy na poduszce

A tak na powaznie...
w sumie metoda Klingmana na tym polega, żeby smarować dzień w dzień do oporu, ile skóra jest w stanie znieść - a potem przerwa - bo wg niego retinoidy przyjmowane w taki sposób lepiej spełniają swe zadanie niż aplikowane na "aby-aby"
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Nie ryzykowałabym czegoś takiego Możesz miec ogromną wylinkę, nawet przy usmiechaniu się może Ci skóra odpadać Jak już...to 2 noce pod rzad trzeciej daj odetchnac skorze.
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Proponuję zrobić to w środę, czwartek i piątek, bo po trzecim dniu wylinka moze być.... widoczna No chyba że nie chodzisz do pracy... Ja chcę w tym tygodniu codziennie, i już się boję, co zrobię z gębą podczas służbowych spotkań
Po trosze posłuchałam każdej z Was. Posmarowałam tylko przebarwienia. I wiecie co? Łuszczę się dokładnie tam, gdzie tego potrzebuję. Miejsca ze zdrową, równą skórą są całe, nie zostały na poduszce A te ''brzydkie'' delikatnie się złuszczają. Antek mi ładnie przykleił skórki i nawet wyglądam jak człowiek, nie gad.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 20:26   #484
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
odgrażałam się odgrażałam ale po dwóch razach kiedy to Effaclar wydusił z moich przerazonych ślepków łzy bólu juz go nie stosuje, teraz jadę tylko zorac + tonik BHA + serum. Daje dwa dni Zoracu jeden dzien przerwy dodatkowo popołudniu codziennie nawilżam sie
A jakie ty serum pakujesz na buzie ???
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 02:53   #485
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja po pierwszym dużym złuszczeniu wywołanym jedynką, przestałam się łuszczyć znacząco i nie odnotowałam przesuszu czy podrażnienia.
Jestem pod wrażeniem c.d.

Dopalam się maseczką aspirynową w peelingowym zastosowaniu.

Moja buzia to - piękna.

Użytkowo 0,1 i 0,05 nie różnią się w moim odczuciu niczym.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:31   #486
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

A ja testuję moją metodę - czyli przy zoracowaniu- max. nawilżenie i natłuszczenie - nakładam na pychol takie rzeczy na widok których, z pół roku temu wstrząsnełabym sięz obrzydzeniem (chodzi mi o tłusciochy) - wynik - nie odnotowałam, jakichkolwiek widocznych zmian przesuszeniowych (na razie )- bo czuję, że skóra wchłania o wiele, wiele, wiele więcej - ale nie mam maski - to po pierwsze
a po drugie - zauważyłam, że jak sobie tak masuję tłuściocha na twarzy to łuszczące się skórki pozorakowe schodzą same - nie straszę już ludzi w dzień na ulicy - mam odrestaurowaną (częściowo) gładką skórę
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:35   #487
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Powiedzcie Zoracowe Dziewczyny jak sobie radzicie ze swieceniem? Po tlusciochach i filtrach to sie czlowiek swieci... Jak latarni trzeba chodzic? A moze macie "pewne" podklady (nie lubie podkladow) lub sypkie pudry?
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 08:39   #488
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Powiedzcie Zoracowe Dziewczyny jak sobie radzicie ze swieceniem? Po tlusciochach i filtrach to sie czlowiek swieci... Jak latarni trzeba chodzic? A moze macie "pewne" podklady (nie lubie podkladow) lub sypkie pudry?
Hmm..jakby Ci to powiedzieć...
dzięki zorakowi - to wszystkie tłuściochy wchłąniają się do matu

a to co czasem wyjdzie to najczęściej jest potraktowane Dry Flo i już
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:41   #489
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ale fajnie! Coraz bardziej sie napalam na zorac
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:47   #490
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Powiedzcie Zoracowe Dziewczyny jak sobie radzicie ze swieceniem? Po tlusciochach i filtrach to sie czlowiek swieci... Jak latarni trzeba chodzic? A moze macie "pewne" podklady (nie lubie podkladow) lub sypkie pudry?
Nie musimy sobie jakoś szczególnie radzić, bo Zorac plus kwasy same sobie radzą Skóra mniej się przetłuszcza, lepiej wchłania nawet ciężkie filtry. Ja funkcjonuję z toną filtra na twarzy i przy użyciu jednej-dwóch absorbentek w ciągu dnia, pomimo tłustej cery.
No a ze środków "tapeciarskich" to oczywiscie skrobia doawana do pudru - matuje WSZYSTKO , choćbyś się smalcem wysmarowała
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 09:40   #491
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dzieki wielkie! Terzaz juz rozumiem
Zakupie zorac to bede dawala znac jak mi idzie i pewnie zameczala Was pytaniami
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 13:18   #492
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
A jakie ty serum pakujesz na buzie ???
Serum z wit C i kwasem HA

Jak myślicie czy Linomag moze mi pomoc na nadmierne przesuszenie i "skorupę" jaka mi się robiki w okolicach skrzydełek nosa? bo smauje się olejem + kwasem HA ale niestety dla niektórych miejsc to za mało i nie wiem czym sie tam dosmarowywac
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:26   #493
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Serum z wit C i kwasem HA

Jak myślicie czy Linomag moze mi pomoc na nadmierne przesuszenie i "skorupę" jaka mi się robiki w okolicach skrzydełek nosa? bo smauje się olejem + kwasem HA ale niestety dla niektórych miejsc to za mało i nie wiem czym sie tam dosmarowywac
Ja wcinam linomag i nie mam przesuszu. Oczywiście nie twierdzę, że to od linomagu, ale napewno ma w tym swój udział.
Wcinaj Nikita, nie zaszkodzi, a nuż pomoże.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:32   #494
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kate myślalam o kremie Linomag
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:34   #495
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja wcinam linomag i nie mam przesuszu. Oczywiście nie twierdzę, że to od linomagu, ale napewno ma w tym swój udział.
Wcinaj Nikita, nie zaszkodzi, a nuż pomoże.
Kate a ile już opakowań wsunęłaś Bo ja dopiero jeden listek i zastanawiam sie po jakim czasie cosik zauważe- pół roku???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:34   #496
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Kate myślalam o kremie Linomag

Nie znam kremu, ale od wewnątrz też można się nawilżyć.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:39   #497
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Kate a ile już opakowań wsunęłaś Bo ja dopiero jeden listek i zastanawiam sie po jakim czasie cosik zauważe- pół roku???
Ja już wcinam drugie opakowanie.
Wcześniej jadłam przez ponad 3 miesiące.
Na nawilżenie, również skóry ciała, nie narzekam.
Ale, ale - mam na instalacji wodnej dobry filtr. Odkąd go zainstalowałam skończyły się moje problemy z suchą skórą na ciele i buzi.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:42   #498
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja już wcinam drugie opakowanie.
Wcześniej jadłam przez ponad 3 miesiące.
Na nawilżenie, również skóry ciała, nie narzekam.
Ale, ale - mam na instalacji wodnej dobry filtr. Odkąd go zainstalowałam skończyły się moje problemy z suchą skórą na ciele i buzi.
Dzięki Kate ano właśnie filtr , u nas jest tyle kamienia w wodzie, że nie nadążam z oczyszczaiem czajnika Bo nawet jak myję buzię mieszanką olejową po spłukaniu wodą jest nadal ściągnięta Myslicie że to kamień może tak wyszuszać? Bo ja mam notorycznie przesuszona facjatę Czy przegotowanie wody coś da??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:44   #499
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

A co jest w Linomagu? (krem i kapsułki) Wiesiołek? Ja wcinam Biogal, czyli ogórecznik, i też nie narzekam na jakieś suchości (a to sie zdarza nawet przy tłustej cerze ).
Wczoraj trochę wymęczyłam swoją biedną gębę, bo, po dwóch dniach smarowania Zorakiem pod rząd, poszłam na 2-godzinny trening na basenie Jak wyszłam z wody, to mi się twarz trochę... zrolowała I już nie powiem, jak mnie wszystko szczypało potem, cokolwiek bym nie nałożyła. Trochę się martwię tym, jak pogodzić zoraki, kwasy i np. basen albo intensywny fitness No bo jak tu sobie walnąć jakiś peeling porządny, a potem do tej chlorowanej wody? Chyba się zapiszę na tai chi...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 13:58   #500
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dzięki Kate ano właśnie filtr , u nas jest tyle kamienia w wodzie, że nie nadążam z oczyszczaiem czajnika Bo nawet jak myję buzię mieszanką olejową po spłukaniu wodą jest nadal ściągnięta Myslicie że to kamień może tak wyszuszać? Bo ja mam notorycznie przesuszona facjatę Czy przegotowanie wody coś da??
Może, może. Ja do momentu założenia filtra też nie nadążałam z odkamienianiem czajnika. Teraz robię to raz na kilka miesięcy, bo nie mam z czego odkamieniać.

W każdym razie musiałam ciało ostro balsamować, teraz nie robię tego z musu, spokojnie mogę się obejść bez balsamowania po prysznicu.
Przegotowywanie dałoby gdybyś gotowała wodę przez conajmniej 10min kłębem.
Ja byłam tak zniechęcona do wody z naszych kranów, że przez niemal rok nie używałam jej wcale, tylko micel sensibio.
No i jeszcze pryszczogennie działała.
Teraz to już zupełnia inna historia - rewelacja.

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
A co jest w Linomagu? (krem i kapsułki) Wiesiołek? Ja wcinam Biogal, czyli ogórecznik, i też nie narzekam na jakieś suchości (a to sie zdarza nawet przy tłustej cerze ).
Wczoraj trochę wymęczyłam swoją biedną gębę, bo, po dwóch dniach smarowania Zorakiem pod rząd, poszłam na 2-godzinny trening na basenie Jak wyszłam z wody, to mi się twarz trochę... zrolowała I już nie powiem, jak mnie wszystko szczypało potem, cokolwiek bym nie nałożyła. Trochę się martwię tym, jak pogodzić zoraki, kwasy i np. basen albo intensywny fitness No bo jak tu sobie walnąć jakiś peeling porządny, a potem do tej chlorowanej wody? Chyba się zapiszę na tai chi...
W linomagu zimnotłoczony olej lniany.

Mnie po basenie też podszczypuje, ale lekko.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 14:04   #501
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zorac raz jeszcze

Jeszcze raz wielkie dzięki Kate !!! Może spróbuje ją wygotować tak jak radzisz Dzięki
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 14:30   #502
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
(...) Chyba się zapiszę na tai chi...
Albo na szermierkę... Maska na głowę i można sobie spokojnie linieć Ech, życie z zoraciem... Ja na razie dwa razy miałam go na sobie i już zaczynam się przepoczwarzać. No, ale nie można mieć wszystkiego (podobno). Podtrzymuje mnie na duchu myśl, że to dla dobra mojej buźki
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 15:21   #503
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Wydaje mi się, że wiem, patrząc na moją buzię, dlaczego wielu dermatologów odmawia leczenia zorakiem.
Poprostu straciliby pacjentów W dodatku musieliby wspomnieć o filtrach, a to znowu mniej pacjentek do usuwania przebarwień drogimi kwasami.
Mniej po recepty anty-wypryskowe.
No same straty dla derma, prawda?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 15:33   #504
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wiem, patrząc na moją buzię, dlaczego wielu dermatologów odmawia leczenia zorakiem (...)
A argument mojej dermatolog, żeby nie przepisywać mi zoracu to: "będzie sie pani łuszczyć"... Ale przecież pomijając kwestie estetyczne, to w łuszczeniu się nie ma nic złego? Ale nie wiem, może się mylę?
A jak napomknęłam, że stosuję wysokie filtry, to poczułam się jak kosmitka, a kobitka w ogóle tego nie skomentowała... Może myślała, że ja o filtrach do wody mówię? Generalnie ta lekarka jest spoko, bo w leczeniu jest na bieżąco jeśli chodzi o nowinki (o ile ja powinnam to oceniać...), ale z profilaktyką ciut gorzej...
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 15:39   #505
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wiem, patrząc na moją buzię, dlaczego wielu dermatologów odmawia leczenia zorakiem.
Poprostu straciliby pacjentów W dodatku musieliby wspomnieć o filtrach, a to znowu mniej pacjentek do usuwania przebarwień drogimi kwasami.
Mniej po recepty anty-wypryskowe.
No same straty dla derma, prawda?
zgadza sieChociaz moja,o cudzie,o filtrach wspomniala przy okazji AD( o zoraku jeszcze nie wieale juz stracila,bo recepta od pediatry,a nie od niej)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 20:00   #506
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

na moją skorupe na twarzy dałam ci krem Linomag o który wczesniej juz pytałam... nikt go chyba nie używał więc wrzucam skład.. i powiedźcie jakie są szansę ze mnie zapcha lub nie?

Linomag 20 g
kwas borowy 1,2g
wazelina biała 53,8g
lanolina bezwodna 20,8 g
cholesterol 0,6 g
parafina stała 3,6g

narazie mam tylko jedne spostrzeżnie... śmierdzi niesamowicie... ble i to do tego musiałam sie nim wkoło nosa wysmarować fuj fuj fuj
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 22:31   #507
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

W moim linomagu jest tylko linomag i wazelina.
Kwas borowy przyspiesza bliznowacenie i gojenie, więc fajnie, byle nie za często. Czy Cię zapcha? Nie wiem. Mnie by zapchał- parafina, wazelina..

Łojesu, faktycznie effaclar K po zoracu piecze diabolicznie! A ja go zawsze kładłam, jak kremik nawilżający Szkoda, lubię go. Jak jutro obudzę się w ciapki, to będę zła
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 08:10   #508
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja swego czasu wcinałam ogórecznik - pęknie nawilzył mnie od środka ...tylko z tymi odśrodkowym nawilżaczami jest jeden problem...jak się przedobrzy z dawką to potem mozna w WC zamieszkać
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 08:10   #509
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Nikita - wazelina i parafina nie dla mnie

Wczoraj posmarowałam sobie buzię tonikiem BHA z zamiarem nałożenia za jakąś chwilę serum olejowego. Niestety nie dałam już rady nic nałożyć i położyłam się z tonikiem solo spać.
Rano oblazłam cała totalnie. Pierwszy raz z trudem nałożyłam filtr bo odpadał razem ze skórą. Całe linienie bez żadnego ściągnięcia, podrażnienia czy zaczerwienienia. Przeciwnie nawilżenie bardzo ok.
Dziwne.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 08:17   #510
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja jakoś dziwnie obłażę, w ciągu dnia to jestem zmuszona coraz częściej do lustra biegać bo łuszczę się w okolicach "okołogębowych" i wciąz wyglądam tak jakbym była od obeschnętego jedzenia umazana :/ - a reszta buzi nic...jednakowoż - jak nakładam w niezoracowy dziencoś tłustego wieczorem to przy masowaniu rolują mi się skórki z reszty twarzy ....tak dziwnie trochę? co?
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.