Żółte odcienie podkładów. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-08, 11:53   #151
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

Ojoj, zapomniałam o tym wątku- więc ten matujący revlon jest świetny, chciałam kupić sobie drugi teraz ale na allegro są już końcówki i nie ma tego kolorku A nowy Colorstay SoftFlex też ma kolor buff, widziałyście jaki to odcień? Ja jeszcze nie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 11:55   #152
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: naprawdę żółty podkład ratunku!!

Polecam ten wielki wątek:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...38#post2855938
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 13:17   #153
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

Rzyrafko, a czy używałaś kiedyś Gosha X-Ceptional Wear nr 12? Bo on na pewno jest bardziej żółty niż 11 Porcelain, ale wydaje mi się, że także i dość ciemny, więc ciekawa byłabym opinii bladolicej osóbki
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 13:52   #154
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

nie używałam jeszcze, a on jest matujący?

EDIT: poczytałam trochę - kategoria cenowa ciut za droga, ale jak będę w desperacji to chyba kupię
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 13:59   #155
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

W opisie nie ma o tym wzmianki, ale sądząc z wielu recenzji, to tak, i to nawet nieźle.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9320
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:58   #156
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
zółta cera

mam dość zółtą karnacje- pije dużo soczków i wyglądam trochę jak Chińczyk strasznie ciezko mi dobrac podkład w związku nie tylko z tym, ale także dlatego, ze mam wymagającą cere, mam kilka faworytów ale niestety każdy ich odcień jest na mnie zbyt rózowy i twarz ze ślicznym zarózowionym kolorem odznacza się od zółtej całosci :/ co zrobić by móc używać swoich ulubionych podkładów? może znacie jakies pudry sypkie, które by troche "zażółciły"? albo same macie taki problem i znacie podkłady, które mają typowo zółte odcienie? zaznaczam, ze mam tłustą cerę skłonną do wyprysków, wiec znacznie to utrudnia dobranie mi tego odpowiedniego, a nawet jesli kolor jest w miare "zółty" to jest on bardzo jasny, a ja pomimo tego, ze zółta to jednak łatwo i szybko sie opalam, ale nie jest to opalenizna typowo brązowa, tylko także jakby "żółta" :P echh pomóżcie :P
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 15:52   #157
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: zółta cera

Jeśli Twoja cera jest zażółcona od beta karotenu(np soki marchwiowe) to najlepiej ograniczyć w diecie produkty, które zawierają dużo beta karotenu.

Możesz robić czeste peelingi oraz jesienią zacząć używać kremów z kwasami - to rozjaśni cerę. Od kwasów skóra robi sie także lekko zaróżowiona.

Podkłady w żółtawej tonacji znajdziesz w ofercie Rimmela i Chanel.

Nie przykrywaj różowawego podkładu innym pudrem, po to żeby zmienił odcień. To raczej nic nie da, ewentualnie przyciemni tylko podkład, ale nie zmieni odcienia z różowego na żółty.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 16:04   #158
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: zółta cera

skad ja to znam... sama mam kolor skóry jak azjaci, mimo ze blondynka jestem niestety problem z dobraniem podkładu jest i to spory. ja obecnie stosuje colorstay w kolorze golden beige zmieszany z dermacolem(numer mi sie starl, ale to jest ten brzoskwiniowy) i niestety musze tez dokladnei smarowac szyje, bo kolor sie odcina. nie znalazlam jeszcze podkladu ktory bylby az tak zolty
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:44   #159
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: zółta cera

a przeglądałas paletę kolorów podkładów AA? Mi zawsze sie wydawało ze odcien ''piasek'' i ''miód'' sa własnie takie naturalnie żółciótkie...
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:44   #160
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: zółta cera

Oglądałam kiedyś testery odcieni City Matt i wszystkie jak dla mnie wpadały w żółć. Również podkład w sprayu Lumene ma żółtawy przynajmniej 1 odcień - Vanilla.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:02   #161
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: zółta cera

Jak dla mnie wszystkie podklady Loreala maja zółtawe zabarwienie.. Zwalasza (jesli chodzi o True Match) powyzej W3 ... tesh mama czsami zoltawa vcere ale to od samoopalacza dlatego przestalam uzywac :P
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:33   #162
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: zółta cera

mnie sie wydaje, że podkład w musie wibo ma żółtawy odcień. Własnie taki mi pasuje, bo wczesniejszy rimmel w płynie jakis tam matujacy byl bardziej rózowy chyba..
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:33   #163
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: zółta cera

Cytat:
Napisane przez incia92 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wszystkie podklady Loreala maja zółtawe zabarwienie.. Zwalasza (jesli chodzi o True Match) powyzej W3 ... tesh mama czsami zoltawa vcere ale to od samoopalacza dlatego przestalam uzywac :P
Właśnie, Ideal Balance L'Oreala ma żółtawe odcienie. Nie wiem, czy wszystkie, bo oglądałam 2 lub 3, a sama używałam najjaśniejszego (nr 15). Z tego, co wiem, to Isadora też ma sporo odcieni żółtawych.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 21:02   #164
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: zółta cera

ja próbowałam city matt i jakos mi nie podpasowaly, ten jasny (bodajze bezowy) byl za jasny, natomiast tiramisu tez sie jakos nie komponowal ze skora. a te podklady l'oreala to do jakiej cery sa??
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 08:03   #165
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: zółta cera

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Właśnie, Ideal Balance L'Oreala ma żółtawe odcienie. Nie wiem, czy wszystkie, bo oglądałam 2 lub 3, a sama używałam najjaśniejszego (nr 15). Z tego, co wiem, to Isadora też ma sporo odcieni żółtawych.
A Infallible to jsuh masakra naprawde zółte odcienie wiec kup sobie proke i zobacz c ci odpowiada bo nie sadze zebys maial baerdziej zolta cere nish te odcienie
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 08:20   #166
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: zółta cera

oj dzięki za pomoc, niespodziewałam się aż tyle podkładów wygrzebiecie tylko obawiam się tego troche finansowo, tyle wydaje na te podkłady, ze aż mnie to przeraża
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 19:55   #167
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: zółta cera

podobne wątki:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89518

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126554

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106725

__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:24   #168
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Żółte odcienie podkładów.

Poszukuję juz od dawna korektora,podkładu lub bazy w kolorze żółtym. Czytałam że taki kolor doskonale maskuje wszelkie zasinienia i zaczerwienienia dokładnie chodzi mi o kolor bananowy.Niestety w żadnym sklepie nie znalazłam interesujących mnie kosmetyków w takim kolorze za to wszędzie tylko beże jaśniejsze lub ciemniejsze, zielenie,seledyny, róże lub brązy a mnie interesuje właśnie żółty...używa może któraś z was korektora podkładu lub bazy w tym kolorze lub wie z jakiej firmy można zakupić taki kosmetyk??? bo ja już nie mam sił chodzić dłużej po sklepach bez skutku.......
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:36   #169
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Poszukuję juz od dawna korektora,podkładu lub bazy w kolorze żółtym. Czytałam że taki kolor doskonale maskuje wszelkie zasinienia i zaczerwienienia dokładnie chodzi mi o kolor bananowy.Niestety w żadnym sklepie nie znalazłam interesujących mnie kosmetyków w takim kolorze za to wszędzie tylko beże jaśniejsze lub ciemniejsze, zielenie,seledyny, róże lub brązy a mnie interesuje właśnie żółty...używa może któraś z was korektora podkładu lub bazy w tym kolorze lub wie z jakiej firmy można zakupić taki kosmetyk??? bo ja już nie mam sił chodzić dłużej po sklepach bez skutku.......
Polecam kamuflaż ArtDeco w kolorze żółtym, ma właśnie taki bananowy kolor i rewelacyjnie kryje zasinienia pod oczami. Trochę ciężko się go tylko aplikuje, gdyż jest dosyć gęsty, ale jak się rozgrzeje w dłoni to jest OK.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:00   #170
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Jeśli chodzi o podkłady, to najbardziej żółty z jakim sie spotkałam był podkład Deborah Colour Copy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16012. Ja miałam nr 2- zdecydowanie żółty kolorek. Dodam, ze podkład mocno matuje.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 07:48   #171
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

W perfumerii Gler widziałam żółte pudry i chyba korektory, niestety marki nie pamietam, ale nie była mi znana. Nie miałam niestety czasu, żeby przyjrzeć się bliżej.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:14   #172
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

LIZZIE a mogłabyś mi podać nazwe tego korektora ArtDeco? bo szukałam i jest tych korektorów z tej firmy dosyć sporo...pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:01   #173
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
LIZZIE a mogłabyś mi podać nazwe tego korektora ArtDeco? bo szukałam i jest tych korektorów z tej firmy dosyć sporo...pozdrawiam

Ten korektor to ArtDeco Camouflage Cream, o taki http://www.artdeco.de/index.php?id=84&L=1
Sprzedawany jest w postaci wkładu, można do niego dokupić kasetkę. Z żółtych korektorów przypomniał mi się jeszcze żółty korektor w sztyfcie marki Benefit (od niedawna w niektórych Sephorach), mają też żółty puder sypki. Kiedyś też La Roche Posay miało żółty korektor w tubce, ale nie wiem czy nadal jest produkowany. Polecam też zajrzeć do Inglota, wiem że mają korektory w tubkach ale nie dam głowy czy jest też żółty.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:55   #174
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Dzięki wielkie
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:38   #175
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Nie ma za co
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:55   #176
Tequila Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila Sunrise
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Bardzo dobrze kryjący korektor w kolorze bananowym ma w swojej ofercie firma Cinecitta
Tequila Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:03   #177
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Bananowy kolor ma np korektor pod oczy Oriflame - odcień Gold. Mam go i jestem zadowolona
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:25   #178
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

I tak...zakupiłam kamuflaż ArtDeco,ponieważ nie miałam okazji znalezć innych poleconych mi przez was i przetestować ich na własnej skórze.Sama kasetka kosztowała 37zł i musze przyznac że jest maleńka.Otóż testowałam kamuflaż ArtDeco w kolorze żółtym i zielonkawym i najzabawniejsze jest to że ten zielonkawy na skórze wychodzi żółtawo a właśnie ten żółty biało! co wyglądało bardzo sztucznie dlatego wybrałam ten zielonkawy.Musze przyznac że bardzo ładnie kryje i wcale nie ma sie uczucia tapety na twarzy pozatym ma naturalny kolor który sie jakos tak specjalnie nie odznacza.Utrzymał sie na mojej twarzy od rana i ani nie ściemniał ani nie zrobił plam.Do tej pory używałam Dermacolu i musze przyznac że ten jest o niebo lepszy i nie jest tak widoczny jak dermacol.Jedyny minus to cena za takie malenstwo ale coś za coś
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 19:01   #179
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
I tak...zakupiłam kamuflaż ArtDeco,ponieważ nie miałam okazji znalezć innych poleconych mi przez was i przetestować ich na własnej skórze.Sama kasetka kosztowała 37zł i musze przyznac że jest maleńka.Otóż testowałam kamuflaż ArtDeco w kolorze żółtym i zielonkawym i najzabawniejsze jest to że ten zielonkawy na skórze wychodzi żółtawo a właśnie ten żółty biało! co wyglądało bardzo sztucznie dlatego wybrałam ten zielonkawy.Musze przyznac że bardzo ładnie kryje i wcale nie ma sie uczucia tapety na twarzy pozatym ma naturalny kolor który sie jakos tak specjalnie nie odznacza.Utrzymał sie na mojej twarzy od rana i ani nie ściemniał ani nie zrobił plam.Do tej pory używałam Dermacolu i musze przyznac że ten jest o niebo lepszy i nie jest tak widoczny jak dermacol.Jedyny minus to cena za takie malenstwo ale coś za coś

Cieszę się że kamuflaż ci się spodobał. U mnie żółty nie wydaje się być biały, choć rzeczywiście nieco rozjaśnia skórę pod oczami. Co do relacji cena/wydajność to wydaje mi się, że nie jest najgorzej, gdyż ten kamuflaż jest pioruńsko wydajny Używam go już grubo ponad rok, na cienie pod oczami i jakieś pojedyncze niespodzianki od czasu do czasu, a on nie chce się skończyć Poza tym mam jeszcze inne korektory wiec sądzę że ten kamuflaż jeszcze z rok mi posłuży
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:12   #180
biancaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 24
Dot.: żółty Korektor,baza Lub Podkład

Z tego, co wiem, to jest żółta baza Estee Lauder - kryje niedoskonałości naprawde dość dobrze. Marka Benefit też ma pare żółtych kosmetyków - kilka korektorów (na powieki, pod oczy i chyba coś jeszcze) i taki żółty sypki puderek na zaczerwienienia. Kiedyś była taka żółta baza z Chanela, ale czy jeszcze jest to nie wiem.
biancaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-25 07:43:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.