Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 20:29   #601
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Ja dziś poszłam w podobny zestaw jak Bethie, ale na mnie wszystko dużo gorzej wyglądało :/ Może mam taki dzień, że wybierałam same fatalne dla mnie ciuchy. No ale cóż, nie we wszystkim można ładnie wyglądać, więc wrzucam Wam dla porównania
Poszłam z zamiarem zdobycia marynarki kremowej lub granatowej, ale mierzyłam też złotą dresiarę i sweter.
1. Beżowa - wygląda słabo. Poza tym w rękawie miała poprutą podszewkę. Straszne mają te podszewki w basic, nie?
2. Granatowa - w tym zestawie to porażka, ale sama jest dość fajna i jeszcze przemyślę. Granat jednak to dla mnie trudny kolor, więc trochę się boję czy będę miała do czego nosić
3. Złota - miała zaciągnięcia, więc nie miałam wątpliwości czy kupić
4. Sweter z łatami - no dramat normalnie na mnie
Jeśli znów zdjęcia będą leżały, to przepraszam. U mnie wyświetlają się w pionie, robiłam też✂w pionie i nie wiem co jest nie tak, że się kładą
mnie najbardziej podobasz się w złotej dresiarze
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:31   #602
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Jaki kolor marynarki
(najlepiej dresiary) założyły byście do tej sukienki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image4xxl.jpg (55,5 KB, 96 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:34   #603
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jaki kolor marynarki
(najlepiej dresiary) założyły byście do tej sukienki?
czarna
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:38   #604
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jaki kolor marynarki
(najlepiej dresiary) założyły byście do tej sukienki?
czarna
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:39   #605
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

tylko chyba bez wywinietej podszewki bo jest jasna i mysle ze nie pasowaloby to
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:57   #606
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Ja dziś poszłam w podobny zestaw jak Bethie, ale na mnie wszystko dużo gorzej wyglądało :/ Może mam taki dzień, że wybierałam same fatalne dla mnie ciuchy. No ale cóż, nie we wszystkim można ładnie wyglądać, więc wrzucam Wam dla porównania
Poszłam z zamiarem zdobycia marynarki kremowej lub granatowej, ale mierzyłam też złotą dresiarę i sweter.
1. Beżowa - wygląda słabo. Poza tym w rękawie miała poprutą podszewkę. Straszne mają te podszewki w basic, nie?
2. Granatowa - w tym zestawie to porażka, ale sama jest dość fajna i jeszcze przemyślę. Granat jednak to dla mnie trudny kolor, więc trochę się boję czy będę miała do czego nosić
3. Złota - miała zaciągnięcia, więc nie miałam wątpliwości czy kupić
4. Sweter z łatami - no dramat normalnie na mnie
Jeśli znów zdjęcia będą leżały, to przepraszam. U mnie wyświetlają się w pionie, robiłam też✂w pionie i nie wiem co jest nie tak, że się kładą
\

Ale piękna jest ta marynarka!!!!
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:08   #607
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez bethi Pokaż wiadomość
Mi się podobasz w srebrnej dresiarze (bardzo fajnie leży)- choć również wybrałabym złotą, bardziej mi się na żywo podoba. Super leży ten srebrny sweter na Tobie, sam w sobie mi się tak sobie podobał jak go widziałam na żywo, ale na tych zdjęciach super się na Tobie prezentuje
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ten sweter jes swietny i z shopperem naprawde ladnie wyglada. Udam, ze tego nie widzialam!


Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Bethie co tak na szaro ? Chyba, że mnie oko myli.
a tak jakoś wyszło
mierzyłam jeszcze inne rzeczy, ale nic godnego uwagi

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Bethie, ja cię wolę w złotej marynarce. W srebrnej dresiarze też wyglądasz ok, ale lepiej w złotej.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Naia2 Pokaż wiadomość
Bethie pięknie wyglądasz w srebrnej dresiarze ale chyba lepiej wybrać złotą bo srebrna się za bardzo świeci.
wezmę złotą, dziękuję

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Ja dziś poszłam w podobny zestaw jak Bethie, ale na mnie wszystko dużo gorzej wyglądało :/ Może mam taki dzień, że wybierałam same fatalne dla mnie ciuchy. No ale cóż, nie we wszystkim można ładnie wyglądać, więc wrzucam Wam dla porównania
Poszłam z zamiarem zdobycia marynarki kremowej lub granatowej, ale mierzyłam też złotą dresiarę i sweter.
1. Beżowa - wygląda słabo. Poza tym w rękawie miała poprutą podszewkę. Straszne mają te podszewki w basic, nie?
2. Granatowa - w tym zestawie to porażka, ale sama jest dość fajna i jeszcze przemyślę. Granat jednak to dla mnie trudny kolor, więc trochę się boję czy będę miała do czego nosić
3. Złota - miała zaciągnięcia, więc nie miałam wątpliwości czy kupić
4. Sweter z łatami - no dramat normalnie na mnie
Jeśli znów zdjęcia będą leżały, to przepraszam. U mnie wyświetlają się w pionie, robiłam też✂w pionie i nie wiem co jest nie tak, że się kładą
podobasz mi się bardzo w złotej dresiarze
a sweterek srebrny lepiej by wyglądał w większym rozmiarze

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
1. złota marynarka zdecydowanie lepsza
2. bardzo mi się w niej podobasz
3. sweter sam w sobie mi się nie podoba, ale na tobie tak
4. shopper
dziękuję

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
w nowej serii prosto w serce bedzie socha z czarnym shopperem
w starej też miała

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jaki kolor marynarki
(najlepiej dresiary) założyły byście do tej sukienki?
moim zdaniem dresiara nie pasuje do tej sukienki...
a marynarka w kolorze czarnym
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 22:08   #608
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:17   #609
maggi2506
Raczkowanie
 
Avatar maggi2506
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.

Oj kochana dałaś mi zatem do myślenia bo zastanawiałam się nad zakupem
Wydaje mi się, że szoper jest dobry dla dziewczyn poruszających się samochodem co mnie jak na razie dotyczy. Obawiam się że moje wątłe ramiona nie udźwigną tego ciężaru
maggi2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:20   #610
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
w nowej serii prosto w serce bedzie socha z czarnym shopperem
Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.
Całkowicie popieram, dodałabym jeszcze jako minus to, że jest rozpięta Jak sama nazwa mówi to shopper, czyli torebka przeznaczona stricte na zakupy, lepsza wersja ekotorby - na wyjście np. rano do warzywniaka/po pieczywo, natomiast jako torebka na co dzień Miałam kiedyś innego shoppera i próbowałam używać to na zajęcia - myślałam że oszaleję jak miałam coś tam znaleźć

Aaa i oglądałam dzisiaj woskowane rurki i czarne bardzo mnie się spodobały Co prawda "dzięki" połyskowi troszeczkę pogrubiają ale na moje chude długaśne nogi jak znalazł Oczywiście mówię o wersji klasycznej, bez zipów

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2011-08-30 o 22:22
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:39   #611
miqqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.
Tiaaaa, też poznałam ten ból, na szczęście ja wprawiona w bojach co do ciężkich toreb ale wzięłam go ze sobą nieopatrzenie jak byłam bez auta - radośnie napakowałam co się nawinęło, a to mineralną a to banany a to zakupy zarowe, a to jakieś pierdoły i biceps mam chyba jak po tygodniu na siłowni - ale dalej trwam w zauroczeniu na zagubione drobnostki mam receptę - kupując shoppera zakupiłam dwie zarowe kolorowe saszetki, te z wyprzedaży po 39 czy 49 zł, w jednej klucze, szminki i takie tam, w drugie komórki i ważne małe rzeczy i daję radę
przy okazji - poszukiwany http://www.zara.com/webapp/wcs/store...UBLE%2BBUTTONS w Krakowie bo nie mogę na niego trafić, a dwa trencze z tek kolekcji czekają terminu zwrotu zanim tego nie "obmacam"
miqqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 06:48   #612
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Aaa i oglądałam dzisiaj woskowane rurki i czarne bardzo mnie się spodobały Co prawda "dzięki" połyskowi troszeczkę pogrubiają ale na moje chude długaśne nogi jak znalazł Oczywiście mówię o wersji klasycznej, bez zipów
Mirell, a byłaś w GB czy w Klifie? Jak było z rozmiarówką tych woskowanych? Widziałaś może czerwone? Aha, i czy widziałaś złote lub srebrne dresiary?

P.S. Ja też cie pamiętam z wcześniejszych wątków, kiedy więcej czytałam niż pisałam
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 07:41   #613
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Mirell, a byłaś w GB czy w Klifie? Jak było z rozmiarówką tych woskowanych? Widziałaś może czerwone? Aha, i czy widziałaś złote lub srebrne dresiary?

P.S. Ja też cie pamiętam z wcześniejszych wątków, kiedy więcej czytałam niż pisałam
W GB
Niestety, trudno mi powiedzieć jak z rozmiarówką, bo byłam ok. 20:00 i Zara wyglądała jak to na koniec dnia czyli wszystko porozgrzebane i stos w przymierzalni Te woskowane to chwyciłam wiszące samotnie w innym miejscu niż powinny Czerwonych nie widziałam Wiem że były jeszcze woskowane z zipami, oraz złote jeansy Dresiar też nie kojarzę by były W sumie to rozglądałam się głównie za torebką jakąś większą na zajęcia (i dorwałam takową ale w Mango)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:02   #614
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
zdjęcia w cekinowej sukience - jest śliczna niech mnie ktoś zaprosi na randkę/wesele to sobie ja kupię
gabi1234 COŚ NIESAMOWITEGO

kitty7 również pięknie wyglądasz w tej sukience

JA ZACHOROWAŁAM NA TULIPANA W PASKI I CIEKAWE SKĄD GO TERAZ WEZMĘ


POMOCY

Dziewczyny mam pytanie
Kobieta w Diverse czy jak to się tak mnie .... to znaczy zirytowała, że szok .
Ale od początku
Około półtora tygodnia temu TŻ kupował w tym wyżej wymienionym sklepie pasek męski, z dużą metalową klamrą z przodu. PŁACILIŚMY KARTĄ KREDYTOWĄ.
I o jakimś tygodniu ta jakże pożądna klamra sama z sobie w połowie pękła
Oczywiście TŻ paragonów nigdy nie trzyma, a bo i po co , ale z tego co wiem to Sprzedawca musi uznać wyciąg z karty. z Tym, że jak się ma sprawa z wspomnianą KARTĄ KREDYTOWĄ? Oczywiście Pani w D. powiedziała, że nie ma mowy żeby reklamacje przyjęła bez paragonu, a jak mi to TŻ powiedział to mi piana z ust poleciała
On już odpuścił, a mi 60 zł za pasek na tydzień "nie lata" i chce coś z tym zrobić
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:15   #615
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez zaruniaa Pokaż wiadomość
gabi1234 COŚ NIESAMOWITEGO

kitty7 również pięknie wyglądasz w tej sukience

JA ZACHOROWAŁAM NA TULIPANA W PASKI I CIEKAWE SKĄD GO TERAZ WEZMĘ


POMOCY

Dziewczyny mam pytanie
Kobieta w Diverse czy jak to się tak mnie .... to znaczy zirytowała, że szok .
Ale od początku
Około półtora tygodnia temu TŻ kupował w tym wyżej wymienionym sklepie pasek męski, z dużą metalową klamrą z przodu. PŁACILIŚMY KARTĄ KREDYTOWĄ.
I o jakimś tygodniu ta jakże pożądna klamra sama z sobie w połowie pękła
Oczywiście TŻ paragonów nigdy nie trzyma, a bo i po co , ale z tego co wiem to Sprzedawca musi uznać wyciąg z karty. z Tym, że jak się ma sprawa z wspomnianą KARTĄ KREDYTOWĄ? Oczywiście Pani w D. powiedziała, że nie ma mowy żeby reklamacje przyjęła bez paragonu, a jak mi to TŻ powiedział to mi piana z ust poleciała
On już odpuścił, a mi 60 zł za pasek na tydzień "nie lata" i chce coś z tym zrobić
Poczytaj co piszą, wystarczy wyciąg z karty, ja tak reklamowałam kiedyś buty i kosmetyk, mi problemów nie robiono... jakby co, to trzeba ją straszyć paragrafami, inspekcją handlową i czym tam się da
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rekl...u-1597627.html
http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,885...eklamacji.html

Zakupiłem spodnie w sklepie Levisa i po jednym założeniu pękły wzdłuż całej kieszeni na tyłku i w dół aż do kolana. Przy zakupie nie widać było wad, a spodnie nie były przecenione... Ze spodniami nie da się nic zrobić, nawet naszycie łaty nie dałoby rady. Przy zakupie dostałem kupon promocyjny zniżkowy na zakupy w Levisie, który obowiązuje wyłącznie z paragonem, a kupon dałem koledze nie myśląc o tym, że mi sie przyda. Próbowałem reklamować spodnie na podstawie rachunku bankowego - ponieważ płaciłem kartą, posiadam rachunek ze sklepu. Reklamacji nie przyjęto, gdyż dowód zapłaty z konta ze sklepu nie jest dla sklepu dowodem zakupu ( w ten sposób zostało mi to przedstawione) oraz, że reklamacje przyjmuje się wyłącznie na podstawie paragonu fiskalnego. Czy w takiej sytuacji mogę domagać się na jakiejś podstawie przyjęcia reklamacji, czy też nie mogę już nic zrobić?

Odpowiada Artur Zych, prawnik w Stowarzyszeniu Konsumentów Polskich:
- Paragon jest przydatny, ale nie jest nośnikiem uprawnień, jego brak sam w sobie nie powoduje utraty uprawnień kupującego.
- Paragon jest tylko jednym z dowodów zawarcia umowy, poza tym można korzystać i z innych środków dowodowych (świadkowie, potwierdzenie z banku, jeżeli wynika z niego, że doszło do transakcji pomiędzy danymi stronami).

Użytkownik Forum skorzystał z rady i udało mu się przeforsować reklamację:
Wydrukowałem ustawę, podkreśliłem najważniejsze, powiedziałem o rachunku bankowym, z którego ściągnęli kasę i od razu odesłali mnie najpierw do menagera, potem przyjęli reklamację. Powiedziałem tez, że zasięgnąłem porady prawnika.
Zasłaniali się prawem Levisa, ale spytałem, czy żyjemy w Polsce, czy też w Levisie. Ciekawe jak pójdzie z reklamacją.



Inna sprawa, czy sprzedawca uwzględni żądanie klienta... Ale warto pamiętać, że w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od daty zakupu, to sklep powinien udowodnić, że kupujący wymyślił sobie problem, nie ma racji i składa reklamację bez powodu. Dopiero po pół roku to klient będzie musiał się wysilić i wykazać, że kupił rzecz niezgodną z umową.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2011-08-31 o 09:16
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:31   #616
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

hihi - Dziękuję bardzo za odpowiedź Tak mi się właśnie wydawało, że karty kredytowe to też obejmuje, po tym co czytałam na różnych forach prawnych, ale nie byłam pewna po prawem konsumenckim interesuję się tylko , kiedy wynika jakis problem
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:51   #617
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jaki kolor marynarki
(najlepiej dresiary) założyły byście do tej sukienki?
Do tej sukienki pasuje krótki żakiet (najlepiej czarny), dresiara odpada przez długość, poza tym jest to marynarka bardziej w sportowym stylu.



Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.
Ja to w ogóle nie wiem, jak dziewczyny mogą nosić torebki na przedramieniu Nawet jak nic ciężkiego nie ładuję, to po 15 minutach mam tak obolałą rękę, że aż mi drętwieje Staram się unikać torebek, których nie mogę założyć na ramię a te 2 czy 3 które mam noszę zawsze 'do rączki'
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 10:38   #618
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.
a może warto kupić taki organizer do torebek: wygląda trochę jak kosmetyczka i ma dużo przegródek na różne potrzebne drobiazgi - jak zmieniasz torebkę to nie przepakowujesz wszystkiego tylko przekładasz tą saszetkę
sama się nad takim zastanawiam, bo ogólnie poza kieszonką na telefon i dokumenty to rzadko która torebka ma więcej przegródek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pursia-leopard.jpg (91,9 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pursia_1small.jpg (57,4 KB, 151 załadowań)
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:00   #619
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Pisałam tu jakiś tydz temu ze szewc nie umiał mi zmienić fleków w butach z zary trf, bo mają jakieś nietypowe wkręty. Na szczęście udało mu się, ale przy wydawaniu butów powiedział że jakby wiedział że się tyle namęczy to by nie przyjął mi tych butów albo zażądałby podwójnej stawki.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 11:10   #620
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Nika_2000 super pomysl z tym organizerem.. moj shopper az sie o niego prosi
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:24   #621
chupa90
Rozeznanie
 
Avatar chupa90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 514
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
a może warto kupić taki organizer do torebek: wygląda trochę jak kosmetyczka i ma dużo przegródek na różne potrzebne drobiazgi - jak zmieniasz torebkę to nie przepakowujesz wszystkiego tylko przekładasz tą saszetkę
sama się nad takim zastanawiam, bo ogólnie poza kieszonką na telefon i dokumenty to rzadko która torebka ma więcej przegródek
Ja w shoperze i w każdej innej torebce mam straszny bałagan
A wiec pewnie jakbym miała nawet taki organizer to i tak bym wszystko wrzucała do torby jak leci
Ale, ogólnie dobry pomysł
__________________
Żaden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.



...
chupa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 11:52   #622
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Do tej sukienki pasuje krótki żakiet (najlepiej czarny), dresiara odpada przez długość, poza tym jest to marynarka bardziej w sportowym stylu.





Ja to w ogóle nie wiem, jak dziewczyny mogą nosić torebki na przedramieniu Nawet jak nic ciężkiego nie ładuję, to po 15 minutach mam tak obolałą rękę, że aż mi drętwieje Staram się unikać torebek, których nie mogę założyć na ramię a te 2 czy 3 które mam noszę zawsze 'do rączki'

ojoj....rzucił Ci sie moze gdzies w oczy taki żakiet?Ja wszedzie widze długie

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

kurcze teraz troche zaluje ze ja kupilam, nie lubie krotkich zakietów zatem nie kupie specjalnie na jedno wyjscie.... a moze krótka kurteczka ta z TRFu (oczywiscie czarna)?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%2BWITH%2BZIPS
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 12:13   #623
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ojoj....rzucił Ci sie moze gdzies w oczy taki żakiet?Ja wszedzie widze długie

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

kurcze teraz troche zaluje ze ja kupilam, nie lubie krotkich zakietów zatem nie kupie specjalnie na jedno wyjscie.... a moze krótka kurteczka ta z TRFu (oczywiscie czarna)?
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...%2BWITH%2BZIPS
kiedyś widziałam kilka modeli, które mogłyby pasować w monnari - ale teraz to nie wiem czy się jeszcze coś uchowało ze starej kolekcji
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 12:15   #624
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Poczytaj co piszą, wystarczy wyciąg z karty, ja tak reklamowałam kiedyś buty i kosmetyk, mi problemów nie robiono... jakby co, to trzeba ją straszyć paragrafami, inspekcją handlową i czym tam się da
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rekl...u-1597627.html
http://wyhacz.gazeta.pl/Wyhacz/1,885...eklamacji.html

Zakupiłem spodnie w sklepie Levisa i po jednym założeniu pękły wzdłuż całej kieszeni na tyłku i w dół aż do kolana. Przy zakupie nie widać było wad, a spodnie nie były przecenione... Ze spodniami nie da się nic zrobić, nawet naszycie łaty nie dałoby rady. Przy zakupie dostałem kupon promocyjny zniżkowy na zakupy w Levisie, który obowiązuje wyłącznie z paragonem, a kupon dałem koledze nie myśląc o tym, że mi sie przyda. Próbowałem reklamować spodnie na podstawie rachunku bankowego - ponieważ płaciłem kartą, posiadam rachunek ze sklepu. Reklamacji nie przyjęto, gdyż dowód zapłaty z konta ze sklepu nie jest dla sklepu dowodem zakupu ( w ten sposób zostało mi to przedstawione) oraz, że reklamacje przyjmuje się wyłącznie na podstawie paragonu fiskalnego. Czy w takiej sytuacji mogę domagać się na jakiejś podstawie przyjęcia reklamacji, czy też nie mogę już nic zrobić?

Odpowiada Artur Zych, prawnik w Stowarzyszeniu Konsumentów Polskich:
- Paragon jest przydatny, ale nie jest nośnikiem uprawnień, jego brak sam w sobie nie powoduje utraty uprawnień kupującego.
- Paragon jest tylko jednym z dowodów zawarcia umowy, poza tym można korzystać i z innych środków dowodowych (świadkowie, potwierdzenie z banku, jeżeli wynika z niego, że doszło do transakcji pomiędzy danymi stronami).

Użytkownik Forum skorzystał z rady i udało mu się przeforsować reklamację:
Wydrukowałem ustawę, podkreśliłem najważniejsze, powiedziałem o rachunku bankowym, z którego ściągnęli kasę i od razu odesłali mnie najpierw do menagera, potem przyjęli reklamację. Powiedziałem tez, że zasięgnąłem porady prawnika.
Zasłaniali się prawem Levisa, ale spytałem, czy żyjemy w Polsce, czy też w Levisie. Ciekawe jak pójdzie z reklamacją.



Inna sprawa, czy sprzedawca uwzględni żądanie klienta... Ale warto pamiętać, że w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od daty zakupu, to sklep powinien udowodnić, że kupujący wymyślił sobie problem, nie ma racji i składa reklamację bez powodu. Dopiero po pół roku to klient będzie musiał się wysilić i wykazać, że kupił rzecz niezgodną z umową.
Dziękuję pięknie za informacje
Mam nadzieję, że nie będę musiała z nich skorzystać, ale w razie potrzeby lepiej jest znać swoje prawa.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 12:41   #625
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Powtórzę za chórem dziewczyn- Super!

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
wyglądasz .. no bomba .. i to w dodatku sex-bomba w tej sukience
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Gabi a gdzie obiecana fotorelacja z niemieckich Zar?
nie ma nie miałam aparatu
Cytat:
Napisane przez chupa90 Pokaż wiadomość
Cuuuuudownie!

Już nie mogę się doczekac dopływu gotówki!
ja też
Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wygladasz w niej fenomenalnie!

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
fantastycznie
bierz ją, a okazja sama się znajdzie
okazja to pestka
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Gabi bombowa kiecka i jakby na Ciebie szyta. Kupuj, nie zastanawiaj się nawet


Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Gabi po tych wszystkich komentarzach nie ma masz wyjścia, musisz ją kupić
no nie mam wyjścia
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
wow, wyglądasz rewelacyjnie!
z bankomatu?
yyyyyy z czyjego?? bo nie z mojego niestety
Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
zatkało mnie
apeluję o nie zamieszczanie tego typu zdjęć, nigdy, przenigdy - w trosce o zdrowie psychiczne i możliwość popadnięcia w depresję przez co niektórych
obiecuję poprawę


przepraszam że tak rzadko się udzielam, mam nadzieję że niedługo to się zmieni
ot, wrzuciłam coś na bloga
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2011-08-31 o 12:43
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 14:16   #626
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
oo, na co zbierasz wcześniej nie napisałam ,ale gratuluje parki, też się na nią czaje, ale już od dawna nie byłam na zakupach i jeszcze nei widziałam nowości
właśnie w tym problem że nie do końca wiem na co zbieram, bo lubię patrzeć jak mam dużo pieniędzy myślałam o uzbieraniu na obiektyw i pierścienie do lustrzanki , ale chcę to dostać na urodziny

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mam małą relację

1. srebrna dresiara - też mi się podoba i w sumie jeszcze nie zdecydowałam, ale chyba wezmę złotą jednak
srebrna moim zdaniem bardziej się świeci i wygląda bardziej elegancko
2. "postarzająca" marynarka, wersja jaśniejsza, podoba mi się mniej od ciemnej, chyba nie kupię jednak żadnej
3. srebrny sweter z łatami - na mnie wygląda tak sobie, może dlatego, że jestem wysoka i te rękawy to takie "niewiadomoco"... jak podciągnę na 3/4 jest lepiej
4. srebrny sweter w stylizacji z czarnym shopperem
Wszystko mi się podoba, no może oprócz shoppera(nie przepadam za nim). W 2 marynarce też ładniej wyglądasz w tej ciemnej.

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Ja dziś poszłam w podobny zestaw jak Bethie, ale na mnie wszystko dużo gorzej wyglądało :/ Może mam taki dzień, że wybierałam same fatalne dla mnie ciuchy. No ale cóż, nie we wszystkim można ładnie wyglądać, więc wrzucam Wam dla porównania
Poszłam z zamiarem zdobycia marynarki kremowej lub granatowej, ale mierzyłam też złotą dresiarę i sweter.
1. Beżowa - wygląda słabo. Poza tym w rękawie miała poprutą podszewkę. Straszne mają te podszewki w basic, nie?
2. Granatowa - w tym zestawie to porażka, ale sama jest dość fajna i jeszcze przemyślę. Granat jednak to dla mnie trudny kolor, więc trochę się boję czy będę miała do czego nosić
3. Złota - miała zaciągnięcia, więc nie miałam wątpliwości czy kupić
4. Sweter z łatami - no dramat normalnie na mnie
Jeśli znów zdjęcia będą leżały, to przepraszam. U mnie wyświetlają się w pionie, robiłam też✂w pionie i nie wiem co jest nie tak, że się kładą
3 marynarka
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 14:17   #627
Imbruglia
Raczkowanie
 
Avatar Imbruglia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: u siebie :)
Wiadomości: 188
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
a może warto kupić taki organizer do torebek: wygląda trochę jak kosmetyczka i ma dużo przegródek na różne potrzebne drobiazgi - jak zmieniasz torebkę to nie przepakowujesz wszystkiego tylko przekładasz tą saszetkę
sama się nad takim zastanawiam, bo ogólnie poza kieszonką na telefon i dokumenty to rzadko która torebka ma więcej przegródek
Tak też zrobię. Dzięki
__________________
"Sceptycyzm to elegancja strachu" - Emil Cioran
Imbruglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 14:45   #628
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Imbruglia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki że można na Was liczyć i uwagi do dzisiejszych fotek.
Przy okazji pozwolę sobie podzielić się jednym przemyśleniem po tygodniowym użytkowaniu czarnego shoppera; nigdy, przenigdy w swoim ponad 30 letnim życiu nie miałam tak niewygodnej torby. Gdyby nie to, że mi się bardzo podoba oddałabym pierwszej lepszej napotkanej na ulicy i zapatrzonej w niego osobie. Nic nie mogę znaleźć w tej torbie. Bez zastanowienia ładuję w nią zakupy, a później mam przedramiona podbiegnięte krwią oraz nie mogę się dostać do mieszkania, bo klucze zawsze się✂tak schowają, że "ojezuu". Mogliby dołożyć ze dwie małe kieszonki do tego cholerstwa. Już pomijam fakt, że nie da się tego położyć na kolanach w autobusie.
chce byc ta pierwsza napotkana osoba jak tylko shopper przestanie Ci sie podobac
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 15:01   #629
surrealplace
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 589
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Co sądzicie to tej torebce? Chodzi mi ciągle po głowie

bag.jpg

Edytowane przez surrealplace
Czas edycji: 2011-08-31 o 15:03
surrealplace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 15:09   #630
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Pisałam tu jakiś tydz temu ze szewc nie umiał mi zmienić fleków w butach z zary trf, bo mają jakieś nietypowe wkręty. Na szczęście udało mu się, ale przy wydawaniu butów powiedział że jakby wiedział że się tyle namęczy to by nie przyjął mi tych butów albo zażądałby podwójnej stawki.
Nie ma to jak bycie sympatycznym
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.