Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 15:43   #1711
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
swój też musi podać bo podaje wpierw swój a potem pracodawcy
tak jak ja jestem na bezrobociu musze podać swój i bezrobocia
dziwne bo mi wypisując L4 ciążowe - na ponad tydz w czerwcu - nie prosili o mój NIP. Podałam tylko wizytówkę firmy z jej danymi i jej NIPEM.
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:49   #1712
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
dziwne bo mi wypisując L4 ciążowe - na ponad tydz w czerwcu - nie prosili o mój NIP. Podałam tylko wizytówkę firmy z jej danymi i jej NIPEM.
hmmm to ja już nie wiem bo ja za każdym razem usze podawać swój nip i nip bezrobocia ojj to nie wiem już teraz moż einaczej jak się jest zatrudnionym w firmie a inaczej jak na bezrobociu??

dodałam w klubiku moją szafkę z której będe meić zrobiony przewijak sory za burdel ale remont sie szykuje i nie mam już gdzie chować tych klunkrów / maluszek będzie mieć swój pokoik tż mnie zaskoczył
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:50   #1713
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
To tylko mojej pipce tak wali serduszko chociaz to było miesiac temu wiec teraz pewnie cos sie mogło zmienic
kochana moja księżniczka miała właśnie coś ponad 160 jak się ruszała w czasie badania a jak spała to było 143zależy czy dzidzi się rusza czy chrapka

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
do placka ze śliwkami polecam kruszonkę, z maki krupczatki, cukru i masła/margaryny, mniam mniam
podpatrzyłąm w klubiku że polecacie stronkę moje wypieki i stamtąd wezmę przepis o taki http://mojewypieki.blox.pl/2007/07/C...kruszonka.html zaraz wyruszam z Lilką do sklepu bo nam paru składników brakuje.
właśnie dostarczyli nam blender może się uda mi go użyć do ciacha to się nauczę przy okazji jak takie "cuś" się obsługuje
Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam kojec-rogal za 70zł używana ale w dobrym stanie, cieszę sie bo one są drogie mama chciała mi ją sama uszyć ale to i tak by wyniosło 70zł wiec ten i tak się opłaca za przesyłkę nie będe płacić bo to babeczka sprzedaje tu gdzie mieszkam więc odbiorę osobiście
super
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość


na gardlo tantum verde kup- w tabletkach do ssania 10 tabl/10 zł- są MEGA!! czosnek i jedziesz
albo tantum verde w spray`u polecam też mi pomogło
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:58   #1714
elunia25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 199
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
dodawać, jak ktoś nie ma ochoty to nie ogląda. Ja nie zawsze wszystko otwieram, chociaż przeważnie tak, bo lubię sobie popatrzeć na ciuszki



Z tego co wiem to jest częsta waga u dzieci. Ja sama ją miałam i się ta waga 'wyrównała' i mam serce jak dzwon



mój miał ostatnio coś koło 138u/m
mam nadzieję że u mnie bedzie tak samo, po tym co napisałaś jakos tak mi się lepiej zrobiło, wogóle to dziękuje WAM wszystkim za wsparcie
elunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:12   #1715
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
hmmm to ja już nie wiem bo ja za każdym razem usze podawać swój nip i nip bezrobocia ojj to nie wiem już teraz moż einaczej jak się jest zatrudnionym w firmie a inaczej jak na bezrobociu??
U mnie też wymagąją NIP mój i pracodawcy, więc raczej będzie potrzebny.

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
To ja nie wiem czy dodawać zdjecia łupów czy juz nie

w kazdym razie dzisiejsze i wczorajsze corawda czapusia i rekawiczki sa na 6-12 msc ale beda na przyszły rok
Piękne ubranka
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:27   #1716
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Witajcie przyszłe Mamusie
Dawno mnie tu nie było, ale nic się nie zmieniło postów przybywa w tempie expresowym

Nie odzywałam się, bo najpierw wizyta u teściów, choroba, potem włączył mi się "syndrom wicia gniazda" i zrobiliśmy mały remoncik w przedpokoju
Teraz znowu wpadliśmy na pomysł, aby kupić większe mieszkanie. Także chodzimy i oglądamy Już jestem tak zakręcna, że sama nie wiem co chcę. Najpierw myśleliśmy rynku pierwotnym, teraz o wtórnym.... Ehhh, ale jest latania.

Jeśli chodzi o dzidzi to tytuł wątku mi się sprawdził w 100%. Moje dziecko kopie i szaleje w brzuchu! Lekarka stwierdziła, że dziecko jest baaaardzo żywe

Jutro mam połówkowe! Już się doczekać nie mogę, bo poznamy płeć
Trzymajcie kciuki koniecznie, aby wszystko było ok

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
hmmm to ja już nie wiem bo ja za każdym razem usze podawać swój nip i nip bezrobocia ojj to nie wiem już teraz moż einaczej jak się jest zatrudnionym w firmie a inaczej jak na bezrobociu??
Tak, należy wpisać swój NIP i NIP pracodawcy na zwolnieniu lekarskim. Jeśli nie nadano NIP można podać numer paszportu pracownika.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dziewczyny co jest potrzebne do L4? tzn jakie dane? Nip mój i pracodawcy? Rmua tez musze miec ze soba?
Teraz są nowe druki L4. Potrzeby jest Twój NIP, NIP pracodawcy (nazwy już się nie podaje), oczywiście PESEL i adres. To wszystko, te nowe druki są lepsze od poprzednich, tam było więcej wpisywania
RMUA jest potrzebna tylko do sprawdzenia czy jesteś ubezpieczona (oczywiście jeśli nie masz książeczki ubezp.). Do wypisania zwolnienia nie.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2011-09-27 o 16:30 Powód: dopisek
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:38   #1717
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
dziwne bo mi wypisując L4 ciążowe - na ponad tydz w czerwcu - nie prosili o mój NIP. Podałam tylko wizytówkę firmy z jej danymi i jej NIPEM.
Jak mi w szpitalu wystawiali to konieczny był mój NIP
Także chyba trzeba podać

Jestem już w domku
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 16:39   #1718
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
dodawać, jak ktoś nie ma ochoty to nie ogląda. Ja nie zawsze wszystko otwieram, chociaż przeważnie tak, bo lubię sobie popatrzeć na ciuszki



Z tego co wiem to jest częsta waga u dzieci. Ja sama ją miałam i się ta waga 'wyrównała' i mam serce jak dzwon



mój miał ostatnio coś koło 138u/m
Moja Michalinka tez miała tyle.
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:08   #1719
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
bidulka

nie to, że chcę Cię wykorzystywac, ale... zdaj relacje później!!!


jak tylko uda mi sie go dorwac, to dam sie wykorzystac i powiem, co wymacalam

Agawoo, Mijus, Renata
- dziekuje kochane


Elunia
, ojej, bardzo mi przykro, ze tak sie martwisz, ale rowniez bylabym za tym, aby wierzyc, ze wszystko sie dobrze skonczy, a wada zaniknie tak jak w wiekszosci przypadkow. Dbaj o siebie i postaraj sie myslec pozytywnie

Kurcze...to mi dalo troche do myslenia. Ja chyba nie jadam za zdrowo. To znaczy niby sie staram, ale zdecydowanie za czesto wpadaja mi rone slodkosci miedzy posilkami. No i zdecydowanie za malo ryb i warzyw... Az chyba zamowie dzisiaj lososia z warzywami
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:25   #1720
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
Agatku już widzę... Moja Michalinka ponoć jest spora, waży 450 g. Widzę jak faluje brzuch a jak po pęcherzu dostane serie to os razu musze do wc na siku najbardziej aktywna jest ok 22-23

Ahh i jeszcze jak sie najem.
Moje bobo zaczyna wieczorne wygibasy ok. 22 i trwa to ok. pół godziny - godzinę i po jedzeniu tak samo, jak po słodyczach to szybciej

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
dziewczyny co jest potrzebne do L4? tzn jakie dane? Nip mój i pracodawcy? Rmua tez musze miec ze soba?
Nipy Twój i pracodawcy, pesel... i chyba wsio.
Mi lekarz tłumaczył, że to dopiero niedawno się zmieniło
_________________________ ___
Ja idę do gina jutro i mam nadzieję, że się dowiem kto mnie tam tak mocno kopie: Tymuś czy Oleńka

A rano do lumpka na łowy dostałam wypłatę, to mogę sobie na to pozwolić

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Za 2 tygodnie idziemy do znajomych na domówkę i już zaczynam myśleć co ubiorę, bo tam kobitki zawsze odwalone, a ja teraz w mało co eleganckiego się mieszczę
Najwygodniej byłoby ledżiny + tunika/sukienka, ale nie mam nic imprezowego... zobaczę coś na all może
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:30   #1721
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Byłam właśnie na poczcie - w końcu i do mnie dotarł Miś z Bebilonu
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 17:32   #1722
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na poczcie - w końcu i do mnie dotarł Miś z Bebilonu
a ja nadal nie dostałam
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:38   #1723
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na poczcie - w końcu i do mnie dotarł Miś z Bebilonu
do mnie też dzisiaj dotarł
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:50   #1724
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

namówiłam starszą córkę, aby czytała malutkiej Michalince bajeczki...
ostatnio przy czytaniu zareagowała spokojem Myśle, że cos w tym jednak jest. Tak samo jak przy słuchaniu Leonarda Cohena - uspokaja się(czuje to)
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:07   #1725
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

dziekuje dziewczynki za odpowiedzi o L4
Byłam tylko raz w zyciu na zwolnieniu i to dwa lata temu i juz nie pamietam

tz wlasnie pojechał na nocke, a ja sie nudze nogi mnie strasznie rwą- mam tak na zmiane pogody
Inutil pisałaś o dretwiejacych rekach, tez mi sie pare razy w nocy zdarzyło Mysle ze to od niedoboru magnezu ja narazie pije taki rozpuszczalny ale nie wiem czy w tabletkach nie ma wiecej?
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:46   #1726
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
jestem dziś załamana z rana miałam wiztyte kontrolną u kardiologa szłam na nia na pelnym luzie bo na wizytach u mojego gina wszystko było ok niestety u Pani kardiolog okazało się że maluszkowi nie domyka się jedna zastawka jak się dowiedziałam jest to wada wrodzona która może się wchłonąc i mam nadzieje że tak się stanie albo nie
okazało się że trzeba w ciąży większą uwagę pościęcać na to co się je, ja niby staram się zdrowo odżywiać ale jak widać nie idzie mi to za dobrze. Jestem przerażona bo niby lekarka powiedziala że nie ma się czym martwić że to nic strasznego ale jednak każda z nas chce żeby maluszek był zdrowy.
Czytałam ostatnio Wasze wypowiedzi na temat usg 3 i 4d i po dzisiejszych wynikach jestem jeszcze bardziej za tymi badaniami i chyba teraz cokolwiek zleci mi gin to zrobie bo mam już mega stracha o mojego Sebastianka
będzie wszystko dobrze musisz w to uwierzyć i nie smuć się

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
To ja nie wiem czy dodawać zdjecia łupów czy juz nie

w kazdym razie dzisiejsze i wczorajsze corawda czapusia i rekawiczki sa na 6-12 msc ale beda na przyszły rok
super te ciuszki a zwłaszcza koszulka z hasłem daddy's little hero

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
właśnie kupiłam kojec-rogal za 70zł używana ale w dobrym stanie, cieszę sie bo one są drogie mama chciała mi ją sama uszyć ale to i tak by wyniosło 70zł wiec ten i tak się opłaca za przesyłkę nie będe płacić bo to babeczka sprzedaje tu gdzie mieszkam więc odbiorę osobiście
monia ty to umiesz okazje wyłapać super

Cytat:
Napisane przez ciezaroweczka Pokaż wiadomość
namówiłam starszą córkę, aby czytała malutkiej Michalince bajeczki...
ostatnio przy czytaniu zareagowała spokojem Myśle, że cos w tym jednak jest. Tak samo jak przy słuchaniu Leonarda Cohena - uspokaja się(czuje to)
szkoda że moja jeszcze nie umie czytać super pomysł
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:59   #1727
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Śpijcie dobrze Mamuśki, zamykam kompa i zawijam się w kocyk przed tv
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:08   #1728
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Sofcia gratulacje coreczki
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Aga, jaka Ty masz sliczna corcie! Dumna mozesz chodzic jak paw!
A te ubrania i inne skarby...wow...zazdroszcz e. Dlaczego u nas nie ma czegos takiego???
Dziekujemy A Ty sie kochana kuruj . Mleko z miodem i czosnkiem?
Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
jestem dziś załamana z rana miałam wiztyte kontrolną u kardiologa szłam na nia na pelnym luzie bo na wizytach u mojego gina wszystko było ok niestety u Pani kardiolog okazało się że maluszkowi nie domyka się jedna zastawka jak się dowiedziałam jest to wada wrodzona która może się wchłonąc i mam nadzieje że tak się stanie albo nie
okazało się że trzeba w ciąży większą uwagę pościęcać na to co się je, ja niby staram się zdrowo odżywiać ale jak widać nie idzie mi to za dobrze. Jestem przerażona bo niby lekarka powiedziala że nie ma się czym martwić że to nic strasznego ale jednak każda z nas chce żeby maluszek był zdrowy.
Czytałam ostatnio Wasze wypowiedzi na temat usg 3 i 4d i po dzisiejszych wynikach jestem jeszcze bardziej za tymi badaniami i chyba teraz cokolwiek zleci mi gin to zrobie bo mam już mega stracha o mojego Sebastianka
Trzymam kciuki zeby z malenstwem bylo dobrze i nie mialo zadnych problemow z serduszkiem!

Uciekam na seriale i prasowanko
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:46   #1729
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dobranoc dziewczynki, ja uciekam do łóżeczka
Nie chce mi się spać, ale robić nic innego też mi się nie chce
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 19:55   #1730
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

dziewczynki byłam w TK MAXX (jesli któras ma w poblizu) to są tanie kombinezony zimowe (tzn w miare tanie jak na nówki moim zdaniem) takie zwykle po 55 zł i "misiowe" po 75. prawie bym kupila ale my chcemy misiowy a byly male rózowe (junior by nie byl zadowolony) a chłopięce byly beżowe (ładne) ale rozmiar na 68 i się wahałam...

wklejam pepcowe zakupy

bodziaki po 5,99
pajacyk ciepły welurkowy 19,99
komplecik podszyty polarkiem cieplusi za 17,99
i ten ostatni komplet moja mum kupila ;D caly za 34 chyba - pajac, body, sliniak, niedrapki, czpulinka i skarpetusie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2041.jpg (42,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2042.jpg (42,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2043.jpg (47,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2044.jpg (56,2 KB, 35 załadowań)
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:02   #1731
kasikzaki
Zadomowienie
 
Avatar kasikzaki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tullamore Ireland
Wiadomości: 1 250
Send a message via Skype™ to kasikzaki
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Hej mamuśki
Ja w końcu po pracy, padam na mordke. Nie dam rady teraz wszystkiego nadrobic bo od wczoraj 5 stron mam. Jutro mam wolne to bede miec wiecej czasu
Przed chwila rozmawiałam z tatusiem na skype bo on jest teraz w Odessie nad morzem czarnym w odwiedzinach u siostry. A za chwilke mama na skype siądzie tak wiec mam wieczorek z rodzicami
kasikzaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:38   #1732
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Anankee widzę CIę wcale się nie odzywasz....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:40   #1733
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Witajcie przyszłe Mamusie
Dawno mnie tu nie było, ale nic się nie zmieniło postów przybywa w tempie expresowym

Nie odzywałam się, bo najpierw wizyta u teściów, choroba, potem włączył mi się "syndrom wicia gniazda" i zrobiliśmy mały remoncik w przedpokoju
Teraz znowu wpadliśmy na pomysł, aby kupić większe mieszkanie. Także chodzimy i oglądamy Już jestem tak zakręcna, że sama nie wiem co chcę. Najpierw myśleliśmy rynku pierwotnym, teraz o wtórnym.... Ehhh, ale jest latania.

Jeśli chodzi o dzidzi to tytuł wątku mi się sprawdził w 100%. Moje dziecko kopie i szaleje w brzuchu! Lekarka stwierdziła, że dziecko jest baaaardzo żywe

Jutro mam połówkowe! Już się doczekać nie mogę, bo poznamy płeć
Trzymajcie kciuki koniecznie, aby wszystko było ok



Tak, należy wpisać swój NIP i NIP pracodawcy na zwolnieniu lekarskim. Jeśli nie nadano NIP można podać numer paszportu pracownika.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------



Teraz są nowe druki L4. Potrzeby jest Twój NIP, NIP pracodawcy (nazwy już się nie podaje), oczywiście PESEL i adres. To wszystko, te nowe druki są lepsze od poprzednich, tam było więcej wpisywania
RMUA jest potrzebna tylko do sprawdzenia czy jesteś ubezpieczona (oczywiście jeśli nie masz książeczki ubezp.). Do wypisania zwolnienia nie.
witaj ponownie
nad jakim metrażem się zastanawiacie? pamiętam jak my pod koniec 2008 i na początku 2009 lataliśmy, aż do maja '09 zdecydować się nie mogliśmy a i tak nie jestem zadowolona i wybrałabym inne teraz

z tym NIP to dziwne bo ja nie znam na pamięć ani też nie nosze ze sobą swojego NIPu i nie zostałam o niego poproszona chyba, że zmiany od lipca wprowadzili no nic, zapiszę sobie, włożę do portfela może w październiku będe potrzebować do zwol

trzymam kciuki za poznanie płci jutro

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Jestem już w domku
miłego wieczorku

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dziewczynki byłam w TK MAXX (jesli któras ma w poblizu) to są tanie kombinezony zimowe (tzn w miare tanie jak na nówki moim zdaniem) takie zwykle po 55 zł i "misiowe" po 75. prawie bym kupila ale my chcemy misiowy a byly male rózowe (junior by nie byl zadowolony) a chłopięce byly beżowe (ładne) ale rozmiar na 68 i się wahałam...

wklejam pepcowe zakupy

bodziaki po 5,99
pajacyk ciepły welurkowy 19,99
komplecik podszyty polarkiem cieplusi za 17,99
i ten ostatni komplet moja mum kupila ;D caly za 34 chyba - pajac, body, sliniak, niedrapki, czpulinka i skarpetusie
super zakupy pepco królem łupów zaraz po albo i przed lumpkami
w tk maxxie nigdy sama nie byłam i nie wiedziałam nawet że mają też dziecinne ciuszki

A my zdecydowaliśmy się na wózek w niedziele jedziemy zamawiać, w sklepie w którym zamówimy ze wzgl na weekendowe dni otwarte dostaniemy dużo gratisów
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:41   #1734
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ja musiałam się przestawić, odkąd mieszkam z Tztem Ale nie cierpię prasowania ani hurtem, ani pojedynczych sztuk
a ja nie znoszę zmywać dlatego mam zmywarkę ale z prasowaniem to trochę trudniej bo raczej żadne urzadzenie nie zastąpi deski i żelazka.
Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość


Tżtowi nie podoba sie Iga, juz bardziej Ada Wiec mysle ze albo Amelia , chociaz niedawno urodzila sie corka brata tzta i ma na drugie Amelka , wiec nie wiem czy tak glupio nie bedzie
Wiec na dzien dzisiejszy bedzie Ada
Ada najładniej, sama mam to imię na liscie dla ewentualnej córci
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
a z czosnkiem coś podziałałaś?? kuruj się! i mleczko z czosnkiem pij codziennie!
ło matko... najgorsze co może być: mleko i czosnek bllllleeeeeee... Jak byłam mała to mama mnie tym na siłę uszczęsliwiała i uraz pozostał do dziś.
...
Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
jestem dziś załamana z rana miałam wiztyte kontrolną u kardiologa szłam na nia na pelnym luzie bo na wizytach u mojego gina wszystko było ok niestety u Pani kardiolog okazało się że maluszkowi nie domyka się jedna zastawka jak się dowiedziałam jest to wada wrodzona która może się wchłonąc i mam nadzieje że tak się stanie albo nie
okazało się że trzeba w ciąży większą uwagę pościęcać na to co się je, ja niby staram się zdrowo odżywiać ale jak widać nie idzie mi to za dobrze. Jestem przerażona bo niby lekarka powiedziala że nie ma się czym martwić że to nic strasznego ale jednak każda z nas chce żeby maluszek był zdrowy.
Czytałam ostatnio Wasze wypowiedzi na temat usg 3 i 4d i po dzisiejszych wynikach jestem jeszcze bardziej za tymi badaniami i chyba teraz cokolwiek zleci mi gin to zrobie bo mam już mega stracha o mojego Sebastianka
musisz wierzyć ze będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
...Jutro mam połówkowe! Już się doczekać nie mogę, bo poznamy płeć
Trzymajcie kciuki koniecznie, aby wszystko było ok

Tak, należy wpisać swój NIP i NIP pracodawcy na zwolnieniu lekarskim. Jeśli nie nadano NIP można podać numer paszportu pracownika.
Teraz są nowe druki L4. Potrzeby jest Twój NIP, NIP pracodawcy (nazwy już się nie podaje), oczywiście PESEL i adres. To wszystko, te nowe druki są lepsze od poprzednich, tam było więcej wpisywania
RMUA jest potrzebna tylko do sprawdzenia czy jesteś ubezpieczona (oczywiście jeśli nie masz książeczki ubezp.). Do wypisania zwolnienia nie.
Trzymam mocno kciukasy

Tak tak, zmieniły się druki, mnie właśnie lekarz zastrzelił pytaniem o mój NIP. Wcześniej wystarczyły tylko seria i numer dowodu osobistego.
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
...
_________________________ ___
Ja idę do gina jutro i mam nadzieję, że się dowiem kto mnie tam tak mocno kopie: Tymuś czy Oleńka

A rano do lumpka na łowy dostałam wypłatę, to mogę sobie na to pozwolić
Ja też jutro wybieram się na nowe lumpkowe łowy. Dla towarzystwa kumpele zabieram - ona ma termin na końcówkę stycznia
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:47   #1735
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
witaj ponownie
nad jakim metrażem się zastanawiacie? pamiętam jak my pod koniec 2008 i na początku 2009 lataliśmy, aż do maja '09 zdecydować się nie mogliśmy a i tak nie jestem zadowolona i wybrałabym inne teraz

z tym NIP to dziwne bo ja nie znam na pamięć ani też nie nosze ze sobą swojego NIPu i nie zostałam o niego poproszona chyba, że zmiany od lipca wprowadzili no nic, zapiszę sobie, włożę do portfela może w październiku będe potrzebować do zwol

trzymam kciuki za poznanie płci jutro


miłego wieczorku


super zakupy pepco królem łupów zaraz po albo i przed lumpkami
w tk maxxie nigdy sama nie byłam i nie wiedziałam nawet że mają też dziecinne ciuszki

A my zdecydowaliśmy się na wózek w niedziele jedziemy zamawiać, w sklepie w którym zamówimy ze wzgl na weekendowe dni otwarte dostaniemy dużo gratisów
no NIP niezbędny

w tk maxx się opłaca bardzo...np kiedys kupiłam jeansy tam po 60 i 70 zł - wracam do domku, patrzę na metkę, szukam w necie a one kosztują 400-500 zl Koleżanka DIesle kupiła tez chyba za 70zł. MArkowe kurtki na narty są tanie-juz od 160 zl. Moja mama kupiła tam kurtkę skórzaną za 200 zł. no i dla dzieci tez sporo bylo. tylko problem jest czasem z rozmiarami. ale wywiedziałam się, ze codziennie rano mają dostawy oprócz niedziel no i duzo toreb jest i tez rzeczy do domku.
zaluje bardzo, ze nie bylo tego rozmiaku kombinezonka...bo nawet tescowe są po conajmniej 100.

Tygrysia ja tez trzymam kciuki za usg
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:58   #1736
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Neska ja w tx max kupiłam trochę rzeczy jak były wyprzedaże. żałuję trochę bo było sporo akcesoriów przecenionych - ale to było w wakacje i nie orientowałam się kompletnie co do czego...

Cytat:
Napisane przez elunia25 Pokaż wiadomość
mam nadzieję że u mnie bedzie tak samo, po tym co napisałaś jakos tak mi się lepiej zrobiło, wogóle to dziękuje WAM wszystkim za wsparcie
mam nadzieję no i cały czas zamiast 'wada' pisałam 'waga'

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Jutro mam połówkowe! Już się doczekać nie mogę, bo poznamy płeć
hihi, dlaczego na niebiesko?? jakieś przeczucie??

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Inutil pisałaś o dretwiejacych rekach, tez mi sie pare razy w nocy zdarzyło Mysle ze to od niedoboru magnezu ja narazie pije taki rozpuszczalny ale nie wiem czy w tabletkach nie ma wiecej?
ja łykam 3x1 magnefar B6. Wcześniej magne B6... i nic nie daje, nogi puchną, skurcze w łydkach są, ręce drętwieją...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:03   #1737
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
no NIP niezbędny

w tk maxx się opłaca bardzo...np kiedys kupiłam jeansy tam po 60 i 70 zł - wracam do domku, patrzę na metkę, szukam w necie a one kosztują 400-500 zl Koleżanka DIesle kupiła tez chyba za 70zł. MArkowe kurtki na narty są tanie-juz od 160 zl. Moja mama kupiła tam kurtkę skórzaną za 200 zł. no i dla dzieci tez sporo bylo. tylko problem jest czasem z rozmiarami. ale wywiedziałam się, ze codziennie rano mają dostawy oprócz niedziel no i duzo toreb jest i tez rzeczy do domku.
zaluje bardzo, ze nie bylo tego rozmiaku kombinezonka...bo nawet tescowe są po conajmniej 100.

Tygrysia ja tez trzymam kciuki za usg
to jak będe już na zwol to będę koczować tam od otwarcia

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

ja łykam 3x1 magnefar B6. Wcześniej magne B6... i nic nie daje, nogi puchną, skurcze w łydkach są, ręce drętwieją...
mi też lekarz zalecił i wykupiłam, ale do tej pory miałam skurczy sztuk dwa więc póki co się nie szprycuję


Idę spać, dobranoc karaluchy pod poduchy i słodkich snów brzuchaczki
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:04   #1738
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Neska ja w tx max kupiłam trochę rzeczy jak były wyprzedaże. żałuję trochę bo było sporo akcesoriów przecenionych - ale to było w wakacje i nie orientowałam się kompletnie co do czego...



mam nadzieję no i cały czas zamiast 'wada' pisałam 'waga'



hihi, dlaczego na niebiesko?? jakieś przeczucie??



ja łykam 3x1 magnefar B6. Wcześniej magne B6... i nic nie daje, nogi puchną, skurcze w łydkach są, ręce drętwieją...
powiedzcie mi kochane jak to z tym mg w ciązy jest. poprzednio jak kupowałam poprosiłam o mg oczywiscie powiedzialam,z ejestem w ciąży i pani mi dała jakis niedrogi...teraz kupowałam w innej aptece i pani powiedziała, ze nie mozna brac byle jakiego mg i dała mi własnie magne b6 a róznica w cenie spora. i teraz mi powiedzcie- miala racje czy chciała mnie naciągnąć?

edit
a gin po prostu magnez kazał kupic, nie wskazywał jaki....

Edytowane przez neska22
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:05
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:10   #1739
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
witaj ponownie
nad jakim metrażem się zastanawiacie? pamiętam jak my pod koniec 2008 i na początku 2009 lataliśmy, aż do maja '09 zdecydować się nie mogliśmy a i tak nie jestem zadowolona i wybrałabym inne teraz

Myślimy tak 72 do 90m2 - 3 lub 4 pokoje. Teraz mamy 2 i jak urodzi się maleństwo to trochę mało miejsca będzie. Chciałabym, aby miało własny pokoik Ceny są wysokie, ale może coś się uda kupić.
Zuzia, kupowałaś nowe czy z rynku wtórnego?

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
z tym NIP to dziwne bo ja nie znam na pamięć ani też nie nosze ze sobą swojego NIPu i nie zostałam o niego poproszona chyba, że zmiany od lipca wprowadzili no nic, zapiszę sobie, włożę do portfela może w październiku będe potrzebować do zwol
W lipcu jeszcze na starym druku zwolnienie dostałam. Teraz NIP jest konieczny.

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za poznanie płci jutro
Dziękuję i na pewno się pochwalę

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość

Trzymam mocno kciukasy

Tak tak, zmieniły się druki, mnie właśnie lekarz zastrzelił pytaniem o mój NIP. Wcześniej wystarczyły tylko seria i numer dowodu osobistego.
Myślę, że od sierpnia się zmieniły. Teraz mnie za każdym razem o NIP pytali

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Tygrysia ja tez trzymam kciuki za usg
Dziękuję, dziękuję Jutro napiszę jak poszło i na jaki kolorek mnie naznaczyć

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi kochane jak to z tym mg w ciązy jest. poprzednio jak kupowałam poprosiłam o mg oczywiscie powiedzialam,z ejestem w ciąży i pani mi dała jakis niedrogi...teraz kupowałam w innej aptece i pani powiedziała, ze nie mozna brac byle jakiego mg i dała mi własnie magne b6 a róznica w cenie spora. i teraz mi powiedzcie- miala racje czy chciała mnie naciągnąć?

edit
a gin po prostu magnez kazał kupic, nie wskazywał jaki....
Mi gin też nie powiedział jaki kupić. Wybrałam taki, aby tylko jedną tabletkę dziennie łykać, bo inaczej zapomnę Kupiłam BlueMag jedyny.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

hihi, dlaczego na niebiesko?? jakieś przeczucie??
Jakoś tak przypadkowo wyszło. Chociaż dla chłopca imię już mamy a dla dziewczynki nie. Także Inutil może masz rację Mąż by się ucieszył na chłopaka
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 21:11   #1740
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Rusza nam sie cały brzuszek-to tak fika nasz maluszek-mamy styczeń-luty 2012r.

Dziewczyny - co do NIPu pacjenta to nie jest niezbędny. Rubryczka w druku L4 wymaga albo wpisania nr NIP pacjenta albo serię i nr dowodu. Wystarczy jedno z nich.
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.