Walka o zdrowe i piękne włosy część VII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 22:13   #2761
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Praktycznie poza popalonymi kawałkami włosy mam w dobrym stanie CG ewidentnie służy moim prostym włosom
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 22:18   #2762
Ostrovia
Raczkowanie
 
Avatar Ostrovia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa/Toruń
Wiadomości: 134
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

izus_86 ja jeden szampon z SLeSem też sobie zostawię do peelingów cukrowych (raz na 2 tygodnie). Cieszę się że u Ciebie lepiej! Ja za jakieś 3 miesiące wstawię nowe fotki do porównania - mam nadzieję że również poprawa będzie widoczna
Ostrovia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 22:22   #2763
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Pannanika dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie Twoich włosów.
Są naprawdę śliczne, zazdroszczę

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ostrovia Pokaż wiadomość
izus_86 ja jeden szampon z SLeSem też sobie zostawię do peelingów cukrowych (raz na 2 tygodnie). Cieszę się że u Ciebie lepiej! Ja za jakieś 3 miesiące wstawię nowe fotki do porównania - mam nadzieję że również poprawa będzie widoczna
Ja zauważyłam efekty po niecałym miesiącu i nawet koleżanka, z którą się nie widziałam od miesiąca myślała, że byłam u fryzjera, bo mówi, że jakieś takie grubsze, zdrowsze i bardziej puszyste mam włosy, a jak mi się miło zrobiło ( w końcu ktoś zauważył moje starania )
Będzie dobrze zobaczysz, trzymam kciuki

Aha zapomniałam dodać, że ten szampon z SLeSem używam przy każdym myciu, ale tylko i wyłącznie na mycie samego skalpu, włoski myję Babydreamem

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-10-13 o 22:23
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 05:23   #2764
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
i to jeszcze całkiem sporo...
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam, zawsze wychodziłam niezadowolona od fryzjera, tylko w drugą stronę. Chciałam podciąć tylko końcówki, a kończyło się na 10 cm
Teraz znalazłam dwie ulice dalej ode mnie fryzjera i tylko tam chodzę. Płacę 12 zł za podcięcie na sucho i zawsze jestem zadowolona.
Kiedyś nawet popełniłam największy błąd mojego życia z włosami, pocieniowałam również tył i dzięki tej fryzjerce jako tako to wygląda. Chcę te włosy z tyłu zrównać i ona już wie jak je lekko przyciąć, żeby się nie niszczyły, ale żeby nie było już widać tego cieniowania. Tylko niestety ostatnio nie było mojej fryzjerki i poszłam do innej i co, musiałam ciągle ją poprawiać, bo bym wyszła od niej z tymi zniszczonymi końcami, z którymi do niej przyszłam.
Może warto rozejrzeć się za innym fryzjerem
Musicie mi uwierzyć, że jak na warszawskie warunki to 40 zł za strzyżenie długich włosów to śmiesznie tanio :P Bo u nas się raczej nie liczy to, ile fryzjerka zrobi, tylko ile masz włosów. Więc laska z bobem za poprawienie kształtu fryzury itp zapłaci mniej niż ja za same końcówki. Myślę że dam im następnym razem jeszcze jedną szansę, tylko będę bardziej pilnować...

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
masz piękne włosy
Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Pannanika dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie Twoich włosów.
Są naprawdę śliczne, zazdroszczę
Dziękuję Jeszcze wiele im brakuje ^^ I chcę żeby były dłuuuuuuuższe!
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:55   #2765
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Teraz znalazłam dwie ulice dalej ode mnie fryzjera i tylko tam chodzę. Płacę 12 zł za podcięcie na sucho i zawsze jestem zadowolona.
Kiedyś nawet popełniłam największy błąd mojego życia z włosami, pocieniowałam również tył i dzięki tej fryzjerce jako tako to wygląda. Chcę te włosy z tyłu zrównać i ona już wie jak je lekko przyciąć, żeby się nie niszczyły, ale żeby nie było już widać tego cieniowania. Tylko niestety ostatnio nie było mojej fryzjerki i poszłam do innej i co, musiałam ciągle ją poprawiać, bo bym wyszła od niej z tymi zniszczonymi końcami, z którymi do niej przyszłam.
Może warto rozejrzeć się za innym fryzjerem
Ooo, a możesz powiedzieć co to za fryzjer i gdzie się znajduje? Masz kręcone włosy?

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
ok wysle fote mam teraz za stanik jakdam na przod to prawie do sutkow w staniku...sprubuje fote wyslac n o i zapuszczam kuzwa i nic praktycznie kolezanka mi mowi ze mam cytryne plukac z woda i domowe maseczki jakie zncie dobre specyfiki?
ostatnio mialam rozjasniane wlosy, je zafarbowalam na ciut ciemniejszy pozniej znowu na jasniejszy ale teeraz suie mi farba trzymie mna tym rozjasniaczu,....zeby odpoczely teraz sa troche podwinietye ale i sa pocieniowane,a nie wiem czy by nie obciac do jednakowej dlugosci???jak mam mokre to sa dluzsze wiadomo ale sa takie chude a jak wyschna to sama zobaczcide
Niewiele zrozumiałam i nie wiem jaki problem jest, więc nie wiem jak pomóc...jakieś kropki wstawiaj, przecinki i duże litery, bo inaczej się tego czytać nie chce...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 11:24   #2766
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

A ja zauważyłam, że włosy są bardziej miękkie, śliskie i błyszczące, chociaż to jeszcze nie to Wiem, że nie zregenerują mi się do końca, bo są popalone przez prostownicę, ale myślę, że taka poprawa włosów przez 3 miesiące jest całkiem zadowalająca Tylko że teraz wypadają mi przez ten okres jesienny, a mam cienkie, więc tym bardziej to boli
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:17   #2767
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ooo, a możesz powiedzieć co to za fryzjer i gdzie się znajduje? Masz kręcone włosy?

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Niewiele zrozumiałam i nie wiem jaki problem jest, więc nie wiem jak pomóc...jakieś kropki wstawiaj, przecinki i duże litery, bo inaczej się tego czytać nie chce...
Ja chodzę na Wildzie do takiego małego saloniku, na ul. Prądzyńskiego, ale nazwy Ci nawet nie powiem, bo szczerze nigdy nie zwróciłam uwagi, bo wiem, że szefowa ma na imię Halina i zawsze mówiłam, że idę do Haliny
Jest tam jedna tak fajna fryzjerka pani Ania i zawsze jak mi podcina końcówki, to żadne zniszczone mi nie zostają, ogólnie mój mąż też jest z niej zadowolony. A włoski mam niestety proste jak drut, a ani nie suszę ani nie prostuję włosów
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 12:32   #2768
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja chodzę na Wildzie do takiego małego saloniku, na ul. Prądzyńskiego, ale nazwy Ci nawet nie powiem, bo szczerze nigdy nie zwróciłam uwagi, bo wiem, że szefowa ma na imię Halina i zawsze mówiłam, że idę do Haliny
Jest tam jedna tak fajna fryzjerka pani Ania i zawsze jak mi podcina końcówki, to żadne zniszczone mi nie zostają, ogólnie mój mąż też jest z niej zadowolony. A włoski mam niestety proste jak drut, a ani nie suszę ani nie prostuję włosów
Może zajrzę do pani Ani dzięki. Mam kręcone włosy i szukam fryzjerki, która obetnie je na sucho, ale bez rozczesywania a może widziałaś jak obcinała jakąś kręconowłosą? Nie wiem czy jest w ogóle taki ktoś w Polsce, no ale szukam dalej najwyżej zainwestuję w nożyczki i będę podcinać sama EOT
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 12:39   #2769
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Może zajrzę do pani Ani dzięki. Mam kręcone włosy i szukam fryzjerki, która obetnie je na sucho, ale bez rozczesywania a może widziałaś jak obcinała jakąś kręconowłosą? Nie wiem czy jest w ogóle taki ktoś w Polsce, no ale szukam dalej najwyżej zainwestuję w nożyczki i będę podcinać sama EOT
Niestety nie widziałam, ale warto spróbować, bo to tylko 12 zł (przynajmniej ja tyle płacę, mam proste włosy za ramiona).
Ogólnie zauważyłam, że również dostaje bardzo dużo telefonów od klientek, które ścina w domu.
Ja jestem z niej zadowolona, bo jako jedyna odradzała mi niektóre fryzury, a ja głupia kilka razy się na nie skusiłam i później mówiłam jej, że żałuję, że jej nie słuchałam Nawet się dziwiła, że w ogóle inny fryzjerzy mi doradzali takie fryzury, skoro nie mam podatnych do nich włosów. Widać, że się zna na tym co robi Na początku mnie to denerwowało, bo nigdy nie chciała mi nic innego zrobić z włosami jak ją prosiłam, ale teraz wiem, że miała rację, za co jej dziękuję, bo pewnie bym teraz zapuszczała i była wiecznie niezadowolona.
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 13:24   #2770
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

w SuperPharmie szampony i odżywki z Cece Proffesional po 15zł za 1litr. miałyscie? dobre?
jeśli nie, to mogę później przepisać skład do analizy.
i Cece szampon + maska za 21zł
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 15:16   #2771
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Question Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cześć dziewczyny, ja Was podczytuje już od kilku miesięcy i może tak od dwóch zaczęłam intensywnie dbać o moje włosy. Z nadmiaru wiedzy i tego, że czasami nie wiem już co jest dobra a co złe postanowiłam udzielić się w tym wątku.
Może zacznę od tego, że mam włosy ciemny blond, tak gdzieś do łopatek. Wcześniej katowałam moje włosy prostownicą, nie codziennie, ale często. No i nie dbałam o włosy tak jak powinnam.
Teraz najcześciej myję metodą OMO, czyli nakładam na włoski odzywke Isany, myje skalp Babydream, potem to spłukuję i nakładam na kilka minut Glorie. Potem spłukuję, owijam ręcznikiem, a tak około po 15 minutach je rozczesuje.
Raz na tydzien nakładam tak gdzieś na pół dnia olej koosowy Vatika, ale nie wiem czemu nie widze jakiejś różnicy.
Ogólnie mam włosy podatne, często mi się pusza i są takie nijakie. i to proste, ni to kręcone, taki powywijane, każdy w inną stronę.
I tutaj chciałabym Was prosić o jakieś rady, co powinam zmienić, czego unikac, co dokupić
Plus dodam, że nie prostuje już włosów i nie susze suszarką Czasami na zmiane zamiast Glorii stosuje Alterkę
Pozdrawiam Was dziewczynki !
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 16:21   #2772
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja Was podczytuje już od kilku miesięcy i może tak od dwóch zaczęłam intensywnie dbać o moje włosy. Z nadmiaru wiedzy i tego, że czasami nie wiem już co jest dobra a co złe postanowiłam udzielić się w tym wątku.
Może zacznę od tego, że mam włosy ciemny blond, tak gdzieś do łopatek. Wcześniej katowałam moje włosy prostownicą, nie codziennie, ale często. No i nie dbałam o włosy tak jak powinnam.
Teraz najcześciej myję metodą OMO, czyli nakładam na włoski odzywke Isany, myje skalp Babydream, potem to spłukuję i nakładam na kilka minut Glorie. Potem spłukuję, owijam ręcznikiem, a tak około po 15 minutach je rozczesuje.
Raz na tydzien nakładam tak gdzieś na pół dnia olej koosowy Vatika, ale nie wiem czemu nie widze jakiejś różnicy.
Ogólnie mam włosy podatne, często mi się pusza i są takie nijakie. i to proste, ni to kręcone, taki powywijane, każdy w inną stronę.
I tutaj chciałabym Was prosić o jakieś rady, co powinam zmienić, czego unikac, co dokupić
Plus dodam, że nie prostuje już włosów i nie susze suszarką Czasami na zmiane zamiast Glorii stosuje Alterkę
Pozdrawiam Was dziewczynki !
Jeśli masz cos pomiędzy kręconymi, a prostymi, to może zajrzysz do zakręconych? Przeczytaj ich FAQ - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704 i tu masz wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147 i tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556214

Ja bym ci polecała odstawić Vatikę. Jej oleje są na parafinie, a to często dla kręciołków nie jest odpowiednie. Lepiej kupić oliwę z oliwek (zwykła, spożywcza, ale Extra Virgin).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 17:53   #2773
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

a ja dziś oczywiście poszłam na zakupy i co kupiłam? maskę Biovax i Płukanke z Yves Rocher.... a miałam nic nie kupować ;(
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 17:54   #2774
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

A jeśli w domu mam wodę twardą, z chlorem, to czy to coś da, jakbym włosy płukała przegotowaną wodą?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 17:57   #2775
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A jeśli w domu mam wodę twardą, z chlorem, to czy to coś da, jakbym włosy płukała przegotowaną wodą?
Na pewno to lepsze niż chlorowana twarda woda.

Ja się staram - bo mam w planach - http://www.komputronik.pl/product/12...t_Edition.html (znaczy się rodzice mają mi kupić).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 18:23   #2776
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Lightbulb Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jeśli masz cos pomiędzy kręconymi, a prostymi, to może zajrzysz do zakręconych? Przeczytaj ich FAQ - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704 i tu masz wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147 i tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556214

Ja bym ci polecała odstawić Vatikę. Jej oleje są na parafinie, a to często dla kręciołków nie jest odpowiednie. Lepiej kupić oliwę z oliwek (zwykła, spożywcza, ale Extra Virgin).

Dziękuję serdecznie za odpowiedź Tak myślisz, że włosy mogą być falowane? kurcze, nie są one super jakies proste jak drut, ale i nie widoczne są jakieś loki. Takie fe, powywiajne, kazdy koniec winną stronę A co do Vatiki, kurcze, pewnie przez ta parafine mam po niej taki puch na głowie, jak myslisz?
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 18:25   #2777
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a ja dziś oczywiście poszłam na zakupy i co kupiłam? maskę Biovax i Płukanke z Yves Rocher.... a miałam nic nie kupować ;(
daj znac jak sie bd płukanka sprawowac



a ja dzis podcielam kłaczki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 18:26   #2778
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie za odpowiedź Tak myślisz, że włosy mogą być falowane? kurcze, nie są one super jakies proste jak drut, ale i nie widoczne są jakieś loki. Takie fe, powywiajne, kazdy koniec winną stronę A co do Vatiki, kurcze, pewnie przez ta parafine mam po niej taki puch na głowie, jak myslisz?
Tak myslę. Jesli cos jest pomiędzy to się da z tego wyprowadzić, by były loki. Trzeba tylko cierpliwości i dobrej pielęgnacji.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 18:50   #2779
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a ja dziś oczywiście poszłam na zakupy i co kupiłam? maskę Biovax i Płukanke z Yves Rocher.... a miałam nic nie kupować ;(
Hmm. Ja tez kupilam maske Biowax z proteinami mlecznymi-sama mi w rece weszla i jakos tak wyszlo, ze zaplacilam..I olej makadamia
Mialam w reku jeszcze pare innych rzeczy, ale jak sobie pomyslalam, gdzie ja to upchne, by TZ-owi nie wypadlo na nogi, dalam sobie spokoj. To jakas choroba chyba...
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 18:51   #2780
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Mi po parafinie wywijają się końcówki a fale mam tylko gdy włoski są mokre
Jakiś zrządzeniem losu/podszeptem chochlika umyłam włosy Syossem i o ile normalnie głowę myję co 3 dni, to po tym g***ie już na drugi dzień miałam przyklapnięte. Nikt mi nie wmówi, że silikony nie mają wpływu na kondycję włosów! Po prostu większośc osób używa takich szamponów i potem narzeka jakie to ma tłuste włosy ( w tym osoba do której ten szampon należał). Taka emocjonalna refleksja
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:05   #2781
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jeśli masz cos pomiędzy kręconymi, a prostymi, to może zajrzysz do zakręconych? Przeczytaj ich FAQ - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404704 i tu masz wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147 i tu - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556214

Ja bym ci polecała odstawić Vatikę. Jej oleje są na parafinie, a to często dla kręciołków nie jest odpowiednie. Lepiej kupić oliwę z oliwek (zwykła, spożywcza, ale Extra Virgin).
tak dla sprostowania to nie wszystkie oleje Vatika są na parafinie, ten nie jest: http://www.helfy.pl/vatika-dabur

Widziałam dziś te nowe odżywki w sprayu z Ziaji o których mówiła Karmazynka, były trzy wersje, najbardziej spodobała mi się do włosów zniszczonych, dużo protein w niej było ale ponieważ muszę oszczędzać to się nie skusiłam.

Jakby jakieś Krakowianki były zainteresowane to jest w drogerio-aptece w GK, ale nie wiem po ile bo nie było ceny
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:13   #2782
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
daj znac jak sie bd płukanka sprawowac



a ja dzis podcielam kłaczki

ok
Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
Hmm. Ja tez kupilam maske Biowax z proteinami mlecznymi-sama mi w rece weszla i jakos tak wyszlo, ze zaplacilam..I olej makadamia
Mialam w reku jeszcze pare innych rzeczy, ale jak sobie pomyslalam, gdzie ja to upchne, by TZ-owi nie wypadlo na nogi, dalam sobie spokoj. To jakas choroba chyba...
sama wpadła haha, tak jak u mnie ja wzięłam tą do włosów osłabionych
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:17   #2783
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Werka przeczytałam ze stosujesz CG mogłabys podsłac linka skad sie doszkalasz o tej metodzie ?
no i np .. stosujesz jakies psikacze i cos na ochrone koncówek?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:19   #2784
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie za odpowiedź Tak myślisz, że włosy mogą być falowane? kurcze, nie są one super jakies proste jak drut, ale i nie widoczne są jakieś loki. Takie fe, powywiajne, kazdy koniec winną stronę A co do Vatiki, kurcze, pewnie przez ta parafine mam po niej taki puch na głowie, jak myslisz?
moje też się niesfornie wywijały i po ponad półtora rocznej pielęgnacji wyhodowałam falo-loki zdjęcia możesz zobaczyć w dzienniku regeneracji na zakręconym forum
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Werka przeczytałam ze stosujesz CG mogłabys podsłac linka skad sie doszkalasz o tej metodzie ?
no i np .. stosujesz jakies psikacze i cos na ochrone koncówek?
o metodzie cg poczytasz na zakręconym forum na początek pigułka i faq miłego czytania
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:30   #2785
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Widziałam dziś te nowe odżywki w sprayu z Ziaji o których mówiła Karmazynka, były trzy wersje, najbardziej spodobała mi się do włosów zniszczonych, dużo protein w niej było ale ponieważ muszę oszczędzać to się nie skusiłam.

Jakby jakieś Krakowianki były zainteresowane to jest w drogerio-aptece w GK, ale nie wiem po ile bo nie było ceny
o czyli powoli zaczynaja wchodzic do sklepów

a własnie mam taka prośbę jak cos fajnego wyczaisz w Krk włosowego to możesz zawsze pisac
jakieś odzywki czy cos, albo fajny sklep..
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:44   #2786
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
o czyli powoli zaczynaja wchodzic do sklepów

a własnie mam taka prośbę jak cos fajnego wyczaisz w Krk włosowego to możesz zawsze pisac
jakieś odzywki czy cos, albo fajny sklep..
Ok, będę pisać
Jak narazie mogę powiedzieć że duży wybór fajnych kosmetyków których nie ma np w rossie jest w firlicie na długiej, polskie firmy - calutka joanna, marion itp a poza tym profi-silk, kallos i różne takie

i w tej drogerio-aptece w GK też są ciekawe rzeczy, dziś widziałam np produkty Chantal, kalos też jest ale drogi, VAX z Beauty Formulas maseczki z mariona (ale teraz są tylko do blondu), calutka farmona jest i jeszcze różne inne ciekawe rzeczy kiedyś widziałam ale już nie pamiętam co
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:48   #2787
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Ok, będę pisać
Jak narazie mogę powiedzieć że duży wybór fajnych kosmetyków których nie ma np w rossie jest w firlicie na długiej, polskie firmy - calutka joanna, marion itp a poza tym profi-silk, kallos i różne takie

i w tej drogerio-aptece w GK też są ciekawe rzeczy, dziś widziałam np produkty Chantal, kalos też jest ale drogi, VAX z Beauty Formulas maseczki z mariona (ale teraz są tylko do blondu), calutka farmona jest i jeszcze różne inne ciekawe rzeczy kiedyś widziałam ale już nie pamiętam co
dzieki jak cos znajde tez bd informowac
o to musze tam zajrzeć do firlita

a GK wlasnie wczoraj bylam, w tej drogerii zawsze schodzi mi kupe czasu, i mimo że niby zawsze tam jest to samo to i tak ogladam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:51   #2788
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

anoska własnie skonczyłam lekture.. nie moge wyjsc z podziwu .. autorki tych postów.. to jakies mistrzynie

dowiedziałam sie ze CG to glownie omo lub mycie odzywka.. probowałam kiedys mycie odzywka edekt? przyklapniete włosy.. ;/ omo z koleji nie wyklucza sie z olejowaniem?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:52   #2789
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
dzieki jak cos znajde tez bd informowac
o to musze tam zajrzeć do firlita

a GK wlasnie wczoraj bylam, w tej drogerii zawsze schodzi mi kupe czasu, i mimo że niby zawsze tam jest to samo to i tak ogladam
też tak mam
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:03   #2790
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Ok, będę pisać
Jak narazie mogę powiedzieć że duży wybór fajnych kosmetyków których nie ma np w rossie jest w firlicie na długiej, polskie firmy - calutka joanna, marion itp a poza tym profi-silk, kallos i różne takie

i w tej drogerio-aptece w GK też są ciekawe rzeczy, dziś widziałam np produkty Chantal, kalos też jest ale drogi, VAX z Beauty Formulas maseczki z mariona (ale teraz są tylko do blondu), calutka farmona jest i jeszcze różne inne ciekawe rzeczy kiedyś widziałam ale już nie pamiętam co
Hey

Mam takie pytanie, bo widzę, że wymieniłaś firmy o które kiedyś chciałam zapytać, a mianowicie Kallos i Marion. Z tego co wiem to maska Kallos Latte nie ma silikonów, orientujesz się może czy nadaję się do włosów przetłuszczających, czy ma jakieś oblepiacze?
I to samo pytanie jak chodzi o firmę Marion, czy ich kosmetyki mają w swoim składzie coś obciążającego?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.