Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II 2012 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 18:06   #391
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

hej mamuski

U nas dziś ciekawie, zrobiłam sobie dobrze u fryzjera wkoncu pofarbowałam włosy i podciełam troche, i brwi zrobiłam u kosmetyczki od razu lepiej sie czuje

mama dzis przyniosła z lumpka znowu nowe nabytki dla Lenki ciesze sie, ale ona codziennie przynosi conajmniej 1 reklamówke i ja juz nie mam gdzie trzymac poł szafy takiej komandora pod sufit juz zajmują jej ubranka i to glownie takie 0-3 albo 3-6msc
ale dziś dostała taka jakby mate edukacyjną fajne mocno nasycone kolory, coś tam piszczy coś odstaje i lustereczko jest tyle ze bez tych pałąków z zabawkami, ale itak super

Wlasnie zjedlismy z tz kolacje- kurczaka w sosie orzeszkowym , nowosc z fixa ale nie polecam
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:14   #392
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Hej

Zanim nadrobie, jak zwykle mam pytanie do kasikz i nawojki
Dzisiaj dostałam liścik, o smear test, że mam iśc do GP. Robiłyście w trakcie ciąży W sumie to po pierwszym usg, wtedy widziałam pierwszy raz i ostatni ginekologa też mi o tym mówił, tzn pytał kiedy miałam robione i że mam iść do GP zrobić smear test, czyli cytologie.
Karinio położna pytała mnie o cytologię na pierwszym spotkaniu, a że była robiona pół roku przed zajściem w ciąże to nie musiałam robić ponownie, ale gdybym nie miała robionej to powiedziała, że musieliby mi zrobić. Zrób, bo to ważne.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
uwaga uwaga!!
przeżyłam dzisiaj glukozę i dwukrotne pobieranie krwi, co dla mnie jest nie lada wyczynem proszę o gratulacje
Gratulacje
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:33   #393
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez Angelika_26 Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!! : oklaski:
ach dziękuje, dziewczynom, których nie zacytowałam też
Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość

AAaaaaaa.... i w piątek idę na GLUKOZĘ !? Zobaczymy jak ją przeżyję...

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------




Gratulacje! Mnie to czeka w piątek.... Już się "cieszę"
dasz radę, trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki


ja tez mam odruch na samą myśl o fridzie napewno kupię katarek http://www.strefalekow.pl/product/de...dkurzacza.html
Znajomi korzystali i sobie chwalą, dzieciaczkowi nic nie przeszkadzało.
Piszą że to od 1 mca no i mam nadzieje ze wcześniej nie bedzie potrzebny...

wciąz jestem przeziębiona, nie wychodzę z domu skończyły mi się wkładki ( a stosuje ciągle luteinę dowcipnie) no i męzuś miał dziś babskie zakupy kochany biedulec
a niech sie uczy robić wszechstronne zakupy ja na szczęście skończyłam brać luteinę, już kilku ostatnich tabletek nie wzięłam, bo takie podrażnienie dostałam, że szok. kupiłam sobie laktacyd i pomaga na szczęście


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
hej mamuski

U nas dziś ciekawie, zrobiłam sobie dobrze u fryzjera wkoncu pofarbowałam włosy i podciełam troche, i brwi zrobiłam u kosmetyczki od razu lepiej sie czuje
achhh mnie to jutro czeka ta przyjemność, będzie jak orgazm po 3 miesiącach

coś mi się pierniczy cytowanie, nie mam cierpliwości, zmykam, buziaczki mamusie
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:33   #394
kropeczka1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 983
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dziewczyny a co jest na spotkaniu z położną?
Ja myślałam, że to jest jedno spotkanie dotyczące np. tego co mam wziąć do szpitala, kiedy zapłacić A Wy piszecie, że przychodzą do Was położne raz w tygodniu. O czym gadacie?
No i ile płacicie za położną?
kropeczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:38   #395
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

bybella mnie tez po luteine dopochwowej wzięło strasznie. Strasznie mnie podrażniło, już myslałam, ze to od srodkow chemicznych do mycia wanny, ale jednak nie , tez kilka ostatnich nie wzielam, bo bym rady nie dała już.

Ostatnio mi się sniło, że nie umiałam wyjść z jakiejś dziury w ziemi, a nade mną stała moja babka z anglika ze szkoły średniej i nie chciala mi pomóc, Jak juz sie wyczołgałam to nie umialam wstac taki mialam ciężki brzuch. Niby smieszny sen, ale taki męczący

Edytowane przez zoskasamoska
Czas edycji: 2011-10-26 o 18:42
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:39   #396
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
no jak można oo to duża różnica wzrostu a co tam od przodu będzie Cię przytulał... niech od tyłu to zrobi...

Mój jeszcze czasem powie przytulając mnie do przodu: "muszę ci coś powiedzieć... ktoś jest pomiędzy nami..."

A dziwne- mi rośnie brzuszek w ciąży i mężowi też przytył sporo i poszło w brzuszek, to mówię, żeby poćwiczył, żeby kaloryfer wyrzeźbić, ale coś nie chce mnie słuchać...
No właśnie dlatego odstanio przytula od tyłu

A co do brzuszka, to mój się zabrał za swój, bo małżeństwo mu posłużyło

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Taaaa??? Przynudzamy??? To ja Ci napiszę co mi się dziś śniło...
Otóż śnił mi się Filip Bobek (ten z serialu Prosto w Serce). On się we mnie zakochał, a ja przecież w ciąży jestem! Nie wiedziałam jak mu to powiedzieć, żeby go nie urazić. Kupowaliśmy razem kurczaka z rożna, a ja obmyślałam jak mu powiedzieć że mam TŻa i dziecko w drodze.
Obudziłam się w wielkim szoku, ze Bobek się we mnie zakochał
Nie wiem dlaczego on mi się w ogóle przyśnił, on nie jest w moim typie


Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Hej mamusie
Wczoraj miałam masakrę ,jak sie położyłam tempka urosła mi do 38 stopni C i jak mąż wrócił z pracy to poszliśmy do lekarza.Mam niby jakiegos wirusa.Lekarz przepisał mi antybiotyk i jakieś inne leki homo na wzmocnienie i sie okazało ,ze tego antybiotyku nie ma w aptekach od roku,ale już nie miałam siły do niego wracać.Rano o 5 miałam 37,6 robiłam sobie okłady ale zaraz sie nagrzewały,wzięłam apap i zaraz go zwymiotowałam,ale na szczęscie udało mi się jakoś usnąc i rano już się obudziłąm bez gorączki ,ale gardło to mnie boli masakrycznie ,i chyba podosi mi sie tempka,ale chciałąm was nadrobić żeby nie mieć zaległosci ale i tak miałam z 6 stron od wczoraj.Idę znowu sie położyc .Zaraz przyjedzie tata podrzucić mi zupe ogórkową mamy bo maż nic nie zrobił do jedzenia
Zdrowiej bidulko

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
uwaga uwaga!!
przeżyłam dzisiaj glukozę i dwukrotne pobieranie krwi, co dla mnie jest nie lada wyczynem proszę o gratulacje

Gratulacje
_________________________ ___
Jestem

Byłam u gina ponoć wszystko OK, badanie było ekspresowe, ale dzidziol zdążył pomachać mamusi
Nie wiem ile waży, bo nie dostałam tym razem raportu, ale lekarz powiedział, że idealnie modelowe duże dziecko

Mam skierowanie na glukozę (powiedział, że mogę cytrynę wcisnąć bez problemu) i mocz, bo ciągle jakieś bakterie tam siedzą no i łykać jakieś żurawinowe tabsy

A poza tym, to jak zobaczył moje samopoczucie, to pytał czy do pracy chciałabym wrócić... no, ale bez sensu, bo moje stanowisko pracy jest zajęte (oczywiście poczeka na mnie), a poza tym dzisiaj czuję się super, a inne dni mogę nie za bardzo
No, a praca niby spokojna, ale noszenie, kucanie itp. murowane, a szczególnie z tym drugim już teraz mam problem gdybym miała pracę siedzącą przy kompie to jeszcze, ale taka siedząco-chodzona
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:41   #397
ciezaroweczka
Raczkowanie
 
Avatar ciezaroweczka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Barlinek, zach.pom.
Wiadomości: 471
GG do ciezaroweczka
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Zaraz zacznę nadrabiać zaległości, wklejam tylko świeżutką dzisiejszą fotkę Juniora - dziś mija 24 tydz - waga ok 750 gr

Śliczny
ciezaroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 19:02   #398
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie masz szansę na dobrą położna
ooooo, to troche mnie pocieszylas
mam nadzieje, ze jeszcze uda mi sie cos zalatwic...
tzn mi nie chodzi teraz o to, zeby juz teraz przychodzila i sie mna opiekowala, a zalezy mi na tym,aby byla przy mnie przy porodzie

bybella, no gratulacje, zuchu ))

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Jak mnie uśpią to niech sobie wyjmują i naprawiają co chcą
mnie jakby mieli uspic, to niech jeszcze od razu odessa troche tluszczu, a co
Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Co do tyjących TŻtów.. mój chyba nie przytył ale miewa zachcianki :P hehe ale czytałam gdzieś że amerykańscy badacze (jakże by inaczej) udowodnili naukowo, że 80% mężczyzn mających żony/kobiety w ciąży odczuwa równierz różne symptomy ciążowe (zmiany nastrojów, tycie, smaczki) !! a jak dzidzia się juz urodzi i jest w domu to u faceta też wydziela się nowy hormon.. nie wiem jak się nazywa, ale "zmniejsza" wpływ testosteronu na łeb faceta i dlatego stają się wtedy łagodniejsi ...
ja z kolei slyszalam teorie, ze wlasnie przez ten "zmniejszony" wplyw testosteronu faceto mniej hulanki i "zdradzanki" w glowach
a co do tych objawow, to chyba rzeczywiscie cos w tym jest,bo moj ma i humorki, i smaki, i zachcianki - wczesniej tego nie zauwazylam

mala_stopka, no niestety, takie te uroki ciazy
trzymam kciuki, zeby wyniki byly dobre i nic tam sie zlego nie dzialo z nerkami
Cytat:
Napisane przez mala_stopka
jestem tego samego zdania co dziewczyny, zróbcie wszystko żeby zamieszkać razem jeszcze przed ślubem żebys przede wszystkim Ty odnalazła się w nowym miejscu i sytuacji, bo jak wrócisz z malcem ze szpitala to wierz mi, ze to będzie już dla ciebie wystarczająco nowe i trudne...
także zmobilizuj tz-ta zeby jak najszybciej wykończył mieszkanko trzymam kciuki
absolutnie sie zgadzam
Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
tzt kupil mi piccolo truskawkowe ale nie dobre;/i 10zl
o, widzisz, osiol ze mnie
zapomnialam napisac,zeby asolutnie nie kupowac truskawkowego - obrzydliwy

Ogladalismy dzisiaj z tz super mieszkanie do wynajecia, ale razem z oplatami wyszlo by nas okolo 2700 zl, a moze wiecej i moj Tato jest za tym,zeby nie bawic sie w wynajmowanie, tylko sporbowac odkupic to mieszkanie. Wyglada super ekstra - 66 m kw, na dachu mozna sie opalac, z dwoch stron ogromne balkony, po drugiej stronie ulicy nowiutki wypasiony plac zabaw i 6 min piechotka do aquaparku, do sklepow i przystanku jakies 5 minut. Do tesciow blisko, ale nie ZA blisko. Czekamy na powrot tesciow z urlopu i bedziemy decydowac. Tylko sie teraz boje,zeby nikt go nie klepnal, bo juz widzialam siebie w kuchni ( z wyspa do gotowania-zawsze tak chcialam), siebie opalajaca sie na dachu, siebie spogladajaca z lozka na Nietoperka na placu zabaw, siebie chodzaca do pobliskiego lasu na spacery, siebie chodzaca 6 minut na basen... aachhh...
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:07   #399
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja jak leżałam w szpitalu, to kobietki z sali wręcz piszczały jak miał je badac jeden doktor dowcipnie, a jak wracały z gabinetu to miały taki rozmarzony wzrok a jedna stwierdziła, że chcę żeby jej mąż miał takie dłonie
Mój gin też bada delikatnie, ale rozmarzona to ja od niego nie wychodzę

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
Właśnie tak, bo jak mi ta cenę powiedział to ja się pytałam chyba ze 4 razy i jej mówie, że ja w ciąży jestem i ma być to takie podwójne, a ona, że tak i u nich każde z nich kosztuje 16 zł czyli za oba będę płaciła 32 zł, a nie 70 jak w labie od mojego gina (bo tam właśnie oba po 35zł).
No to super Połowa kasy zaoszczędzona

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość

Wlasnie zjedlismy z tz kolacje- kurczaka w sosie orzeszkowym , nowosc z fixa ale nie polecam
Już sama nazwa mnie odrzuca

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Ogladalismy dzisiaj z tz super mieszkanie do wynajecia, ale razem z oplatami wyszlo by nas okolo 2700 zl, a moze wiecej i moj Tato jest za tym,zeby nie bawic sie w wynajmowanie, tylko sporbowac odkupic to mieszkanie. Wyglada super ekstra - 66 m kw, na dachu mozna sie opalac, z dwoch stron ogromne balkony, po drugiej stronie ulicy nowiutki wypasiony plac zabaw i 6 min piechotka do aquaparku, do sklepow i przystanku jakies 5 minut. Do tesciow blisko, ale nie ZA blisko. Czekamy na powrot tesciow z urlopu i bedziemy decydowac. Tylko sie teraz boje,zeby nikt go nie klepnal, bo juz widzialam siebie w kuchni ( z wyspa do gotowania-zawsze tak chcialam), siebie opalajaca sie na dachu, siebie spogladajaca z lozka na Nietoperka na placu zabaw, siebie chodzaca do pobliskiego lasu na spacery, siebie chodzaca 6 minut na basen... aachhh...
Pearl, brzmi super, ale cena tego mieszkania będzie chyba kosmiczna
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:09   #400
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

czesc mamusie

zaginełam na trocheale juz jestem czytałam na bieżąco, ale jakoś tak pisac mi sie nie chcialo leniuszek ze mnie ostatnio straaaaszny

nowy watek dopiero co zalozony a juz tyleee stron

--------------------------------------------------------------------------

to co co napisala Magda bardzo mna wstrzasnelo. Kochana ja rowniez calym sercem jestem z Toba i przesylam najszczersze wyrazy wspolczucia....

--------------------------------------------------------------------------

czesc Agatku fajnie, ze z maluszkiem coraz lepiej.

Zoska wybij sobie z głowy małżeństwo!!!! Ja ze swoim tez przeciez mam problemy, jestesmy ze soba 7 lat, 4 mieszkamy ze soba i ślubu nie mamy i jak narazie (przez najblizsze lata) nie bedzie wierz mi, ze ludzie sie nie zmieniaja, a po co pozniej tylko dodatkowe zmartwienia. Poczekaj z ta decyzja- mloda jestes- pamietaj dziecko nie zoobowiazuje do slubu!

Witaj Agawoo!

Agatku jak widze Twoje nowe nabytki to popadam w kompleksy, bo ja ciagle to odkladam i mam jak narazie tylko ubranka

Bybella za glukoze

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
Eh laski, od soboty jestem opuchnieta tak ze szok, nie widze swoich kostek , a palce od rak wygladaja jak serdelki. Lekarz mowi , ze to poczatki zatrucia ciazowego jestem zalamana. Boje sie ze urodze za wczesnie Po za tym okropnie mnie bola rece i stopy Moze lepiej ze ide do szpitala tam odpoczne, bo w domu to zawsze cos do zrobienia i ciezko wylezec . A co do cukru to podejrzewam, ze bede miala cukrzyce bo wczoraj po obiedzie bylam u cioci zmierzylam cukier i byl znow 160 wiec to chyba nie pomylka w wyniku Chce mi sie RYCZEC
bidulko....bedzie dobrzenie

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki!!!!!!!!!!!!!!

wy to chyba nie poważne jesteście!!!!! kto widział tyle pisać od rana jak weszłam i zobaczyłam ile stron już jest do czytani ato mi ręce opadły
co do brzuchów to ja nie wiem co się dzieje?? ja wczoraj cąły dzień cierpiałam ze już myślałam że zaczne rodzić i czy jechać do spzitala, od samego rana bardzo bolał mnie brzuch jak podczas @ ale to takiej porządnej silnej @ i bardzo twardy miałam brzuch jak kamień i te bóle miałam tak ze trwały z 30-40sek i co 2 min, i tak w kólko przez cąły dzień wieć ja już byłam pewna ze zaczne rodzic nawet jak sie położyłam to nic nei pomogło na prawde byłam przerażona dopiero popołudniu sie uspokoiło ale teraz bacznie się przyglądam wszystkim sygnałom wysyłanym przez mój organizm i jak by co wsiadam w samochód i jadę
Monia ej, ej! zaczekaj chociaz do 35tyg

Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Hej mamuski!!

Ja po wizycieNie wiem,czy mam sie martwic,bo moj synek jest za duzy jak na 30 tydzien ciazy,wszystko ma wyksztalcone na 32,33 tydzien ciazyWazy juz 1820 gram a jeszcze zostalo 10 tygodni.Ginka powiedziala,ze to nic zlego,dala mi skierowanie do innego lekarza zeby dokladnie pomierzylJak tak dalej pojdzie to czeka mnie cesasrkaByc moze to genetyczne,bo moj TZ mial ponad 4 kilo po urodzeniu.

Niezly klocek z tego mojego synka.

Dzisiaj po raz pierwszy mialam badanie KTG
Oj klocuszek z dzidzi Twojej kochana
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:25   #401
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
kochana - ponieważ nie jesteś zapewne zameldowana w Warszawie musisz pójść do SR prywatnie/odpłatnie (na samym dole info):
http://www.szpitalzelazna.pl/poradni...zenia-zosienka
To jest szkoła ze szpitala na Żelaznej ale też takie szkoły prowadzą położne - jeśli się zapisujesz do jakiejś to ona na pewno poinformuje cię czy taką szkołe prowadzi a jeśłi nie, gdzie mozesz się wybrać np. do jej koleżanki itp.

Po lewej stronie masz też listę do położnych - sprawdź, może któraś jeszcze cię zapisze. Ale potwierdzam, nawet mój lekarz gdy wspomniałam w lipcu o położnej, radził szybko się zapisywać....

jeśli nie pasuje ci ten szpital to szukaj na forach albo na stronach szpitala - może mają takie informacje ogólno dostępne jak ten szpital akurat. Nie zaszkodzi podzwonić
Zuzolku, DZIEKUJE za zainteresowanie i info, kochana !!!!!!!
Faktycznie moze sporbuje podzwonic i jeszcze uda mi sie cos zalatwic.
Moge tez zawsze zameldowac sie w Warszawie, ale od znajomych slyszalam, ze takie komercyjne szkoly rodzenia wypadaja troche lepiej od bezplatnych, a nie sa to jakies ogromne koszty.

Jakos sporo teraz zwalilo mi sie na glowie, a ze nie jestem "u siebie", to ciezko mi to wszystko ogarnac. Do tego ten moj tz jakis taki niezorganizowany pod pewnymi wzgledami...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Pearl, brzmi super, ale cena tego mieszkania będzie chyba kosmiczna
no, torche jest, bo zdazylismy sie dowiedziec, za ile dokladnie obecni wlasciciele je nabyli, a jeszcze dojdzie do tego to, co w nie wlozyli :/
wiec mysle, ze teraz wyszloby jakies...500 tys
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 19:25   #402
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość

Witaj Agawoo!

Dzięki
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:26   #403
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Ciekawa jestem,jak tam Agatek po wizycie
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:28   #404
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dobra, zmykam, bo za chwilę będzie mąż z gośćmi

Chciałam się tylko pochwalić wizytą, ale zasadniczo nie ma czym

Paa
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:29   #405
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

dobry wieczór dziewczęta ;p

Chciałam cos sprostowac
Łyżeczkowanie macicy (czysczenie czy jak zwał tak zwał) NIE POLEGA NA JEJ WYJĘCIU NA ZEWNĄTRZ I WYCZYSZCZENIU
normalnie dowcipnie wkładają takie średnio przyjemne narzędzie i jadą pościankach macicy, usuwają co pozostało np resztki łozyska i zamykają naczynia najbardziej krwawiące.
Liznęłam troszkę medycyny i parę operacji w życiu widziałam
Wyobrazcie sobie jakby mieli ją wyjąć? operacja wielka na kilka godzin- wiążałaby się z najpierw odcięciem naczyń (tętnic i żył) i nerwów, wyjęciu macicy a potem jej ponownym wszczepieniu-doszyciu nerwów i naczyń krwionośnych (czyli musiałoby wyglądać to jak przeszczep). co nie oznacza, ze macicy nie da się wyjąć...owszem da się (teraz nawet laparoskopowo) ale nie w celu wyczyszczenia tylko usunięciu na zawsze (przy jakichś tam zmianach chorobowych róznych)... Przynajmniej ja nigdy o tym nie słyszałam...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:29   #406
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


no, torche jest, bo zdazylismy sie dowiedziec, za ile dokladnie obecni wlasciciele je nabyli, a jeszcze dojdzie do tego to, co w nie wlozyli :/
wiec mysle, ze teraz wyszloby jakies...500 tys

No ale to stolica U mnie za taką kasę to możnaby działkę kupić i dom postawić
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:30   #407
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez kropeczka1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co jest na spotkaniu z położną?
Ja myślałam, że to jest jedno spotkanie dotyczące np. tego co mam wziąć do szpitala, kiedy zapłacić A Wy piszecie, że przychodzą do Was położne raz w tygodniu. O czym gadacie?
No i ile płacicie za położną?

u mnie będzie pierwszy raz, ja nic nie płace sama się zaoferowała jak pojechałam do ośrodka z okropnym kaszlem
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:31   #408
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

ehhhh... dopierom weszła ja do domu i nie zdążyła ja Was poczytać ale ten cytacik perl to zauważyłam

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
mnie jakby mieli uspic, to niech jeszcze od razu odessa troche tluszczu, a co
Myslisz, że by mi się przydało takie odsysanko???
Może i po ciąży zostanie kilka kilogramów, ale chyba nie będzie, aż tak tragicznie (Oby)
---------------------
A ja mam pytanie do dziewczyn które chodzą na szkołę rodzenia.
Powiedzcie czy na zajęciach uczycie się oddychać no i przygotowujecie się do porodu, czy to bardziej są zajecia teoretyczne?
Ja byłam dziś na 3 lekcji i raczej przerabiamy to co potrzebne po porodzie niż sam poród np.: karmienie piersią, kąpiel i pielęgnacja malca, co zabrać na porodówkę...o oddychaniu i parciu ani słowa

Ucielakm bo na programie TLC zaczyna się program o porodach
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:32   #409
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczęta ;p

Chciałam cos sprostowac
Łyżeczkowanie macicy (czysczenie czy jak zwał tak zwał) NIE POLEGA NA JEJ WYJĘCIU NA ZEWNĄTRZ I WYCZYSZCZENIU
normalnie dowcipnie wkładają takie średnio przyjemne narzędzie i jadą pościankach macicy, usuwają co pozostało np resztki łozyska i zamykają naczynia najbardziej krwawiące.
Liznęłam troszkę medycyny i parę operacji w życiu widziałam
Wyobrazcie sobie jakby mieli ją wyjąć? operacja wielka na kilka godzin- wiążałaby się z najpierw odcięciem naczyń (tętnic i żył) i nerwów, wyjęciu macicy a potem jej ponownym wszczepieniu-doszyciu nerwów i naczyń krwionośnych (czyli musiałoby wyglądać to jak przeszczep). co nie oznacza, ze macicy nie da się wyjąć...owszem da się (teraz nawet laparoskopowo) ale nie w celu wyczyszczenia tylko usunięciu na zawsze (przy jakichś tam zmianach chorobowych róznych)... Przynajmniej ja nigdy o tym nie słyszałam...
Też mi się to jakoś nieprawdopodobne wydaje Jakby organy wewnętrzne można było sobie tak wyjmować i wkładać to większość operacji by tak wyglądała - np. taką wątrobę czy serce - zamiast operowac w człowieku to wyjmowaliby sobie, odkładali na osobny stolik, cośtam reperowali, a potem odkładali z powrotem ...
Jezu, to brzmi jak sekcja zwłok a nie operacja
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 19:35   #410
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Też mi się to jakoś nieprawdopodobne wydaje Jakby organy wewnętrzne można było sobie tak wyjmować i wkładać to większość operacji by tak wyglądała - np. taką wątrobę czy serce - zamiast operowac w człowieku to wyjmowaliby sobie, odkładali na osobny stolik, cośtam reperowali, a potem odkładali z powrotem ...
Jezu, to brzmi jak sekcja zwłok a nie operacja
nooo ta na tej samej zasadzie jak niektórzy myślą, ze badając dno oka wyjmuje się je na zewnątrz..... ogląda co trzeba i pakuje z powrotem...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:36   #411
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Dziewczyny czy czujecie cos w pępku Bo ja raz na jakis czas od niedawna czuje taki jakby ból/ nieprzyjemne uczucie ciagniecia / szczypania. Cos takie trudne do okreslenia ale nie wiem czy to mała tam ciągnie czy co
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:44   #412
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

No ale to stolica U mnie za taką kasę to możnaby działkę kupić i dom postawić
daj spokoj, poszaleli z tymi cenami
nie mam pojecia, dlaczego ta nasza stolica sie tak ceni - nic w niej fajnego nie widze
mieszkalam w Londynie, Berlinie i mialam okazje pobyc w innych europejskich stolicach i nasza sie do nich nie umywa, dlatego nie mam pojecia, skad te ceny
a jeszcze to cena z dzielnicy mega daleko od centrum, zadupie ze ho ho

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
ehhhh... dopierom weszła ja do domu i nie zdążyła ja Was poczytać ale ten cytacik perl to zauważyłam


Myslisz, że by mi się przydało takie odsysanko???
Może i po ciąży zostanie kilka kilogramów, ale chyba nie będzie, aż tak tragicznie (Oby)
kochana, Tobie pewnie nie, ale ja to bym z checia sie pisala na odsysanko
skoro tak czy siak mieliby mnie uspic, to dlaczego nie miec z tego jakiejs korzysci ?


Dziewczyny, mam taki mentlik w glowie, ze nic a nic sie nie moge skupic.
Nie wiem, co z magisterka
Nie wiem, co z lekarzem prowadzacym
Nie wiem, co ze szkola rodzenia
Nie wiem,gdzie bedziemy mieszkac
Nie wiem,kiedy tz zacznie zarabiac
Nie wiem,kiedy poczuje sie tak, jak gdybym miala swoj dom, swoje miejsce
Jestem taka "niezakotwiczona", wszystko jest niepewne i to mnie rozwala...
Dlatego miedzy innymi nie szykuje wyprawki, bo nawet nie wiem, gdzie mialabym to trzymac :/

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Neska is back !!!
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:45   #413
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
[/COLOR]Neska is back !!!
nie stresuj się ;p nie będę spamować ;p
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:48   #414
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość

Jak szkoła rodzenia u Ciebie? Ja jestem bardzo zadowolona. Widziałaś już sale porodowe? Ja widziałam i wyglądają bardzo dobrze. Są odnowione i kolorowe.


AAaaaaaa.... i w piątek idę na GLUKOZĘ !? Zobaczymy jak ją przeżyję...
piszesz tu o żelaznej czy innym szpitalu
kciuki za glukoze
Cytat:
Napisane przez ewula83 Pokaż wiadomość
Hej mamuski!!

Ja po wizycieNie wiem,czy mam sie martwic,bo moj synek jest za duzy jak na 30 tydzien ciazy,wszystko ma wyksztalcone na 32,33 tydzien ciazyWazy juz 1820 gram a jeszcze zostalo 10 tygodni.Ginka powiedziala,ze to nic zlego,dala mi skierowanie do innego lekarza zeby dokladnie pomierzylJak tak dalej pojdzie to czeka mnie cesasrkaByc moze to genetyczne,bo moj TZ mial ponad 4 kilo po urodzeniu.

Niezly klocek z tego mojego synka.

Dzisiaj po raz pierwszy mialam badanie KTG
super ze wszystko ok z twoim klocusiem

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość

mój ma dokładnie to samo ! za każdym razem na samolot a usg to nie potrzeba tyle, że zawsze badał mnie delikatnie a ostatnio jak ten pessar wpychał to był hardcore jakiś

i widzę, że bardzo ładnie pear wszystko wyjaśniłaś

a my się zaraz zbieramy do krakowa więc będę z doskoku jak mi sie uda dorwać do komputera

odebrałam dzisiaj wyniki wszystko ok na szczęscie
mój bada dosc bolesnie ale tak poza tym jest bardzo fajny
udanego wyjazdu - omijajcie korki szerokim łukiem!
super, ze z wynikami ok

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Zaraz zacznę nadrabiać zaległości, wklejam tylko świeżutką dzisiejszą fotkę Juniora - dziś mija 24 tydz - waga ok 750 gr


Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
U nas dziś ciekawie, zrobiłam sobie dobrze u fryzjera
ja tez
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość

Byłam u gina ponoć wszystko OK, badanie było ekspresowe, ale dzidziol zdążył pomachać mamusi
Nie wiem ile waży, bo nie dostałam tym razem raportu, ale lekarz powiedział, że idealnie modelowe duże dziecko

Mam skierowanie na glukozę (powiedział, że mogę cytrynę wcisnąć bez problemu) i mocz, bo ciągle jakieś bakterie tam siedzą no i łykać jakieś żurawinowe tabsy

A poza tym, to jak zobaczył moje samopoczucie, to pytał czy do pracy chciałabym wrócić... no, ale bez sensu, bo moje stanowisko pracy jest zajęte (oczywiście poczeka na mnie), a poza tym dzisiaj czuję się super, a inne dni mogę nie za bardzo
No, a praca niby spokojna, ale noszenie, kucanie itp. murowane, a szczególnie z tym drugim już teraz mam problem gdybym miała pracę siedzącą przy kompie to jeszcze, ale taka siedząco-chodzona
super ze wyniki ok
co do siedzacej pracy to tez bys nie wytrzymala z twardniejacym brzuchem ja zaraz zaczynam 30t i ledwo siedze - ale jeszcze 2 dni

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Ogladalismy dzisiaj z tz super mieszkanie do wynajecia, ale razem z oplatami wyszlo by nas okolo 2700 zl, a moze wiecej i moj Tato jest za tym,zeby nie bawic sie w wynajmowanie, tylko sporbowac odkupic to mieszkanie. Wyglada super ekstra - 66 m kw, na dachu mozna sie opalac, z dwoch stron ogromne balkony, po drugiej stronie ulicy nowiutki wypasiony plac zabaw i 6 min piechotka do aquaparku, do sklepow i przystanku jakies 5 minut. Do tesciow blisko, ale nie ZA blisko. Czekamy na powrot tesciow z urlopu i bedziemy decydowac. Tylko sie teraz boje,zeby nikt go nie klepnal, bo juz widzialam siebie w kuchni ( z wyspa do gotowania-zawsze tak chcialam), siebie opalajaca sie na dachu, siebie spogladajaca z lozka na Nietoperka na placu zabaw, siebie chodzaca do pobliskiego lasu na spacery, siebie chodzaca 6 minut na basen... aachhh...
super musi wygladac - a to mieszkanie tam gdzie obecnie mieszkacie
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Zuzolku, DZIEKUJE za zainteresowanie i info, kochana !!!!!!!



no, torche jest, bo zdazylismy sie dowiedziec, za ile dokladnie obecni wlasciciele je nabyli, a jeszcze dojdzie do tego to, co w nie wlozyli :/
wiec mysle, ze teraz wyszloby jakies...500 tys [/QUOTE]
duzo

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn które chodzą na szkołę rodzenia.
Powiedzcie czy na zajęciach uczycie się oddychać no i przygotowujecie się do porodu, czy to bardziej są zajecia teoretyczne?
Ja byłam dziś na 3 lekcji i raczej przerabiamy to co potrzebne po porodzie niż sam poród np.: karmienie piersią, kąpiel i pielęgnacja malca, co zabrać na porodówkę...o oddychaniu i parciu ani słowa

Ucielakm bo na programie TLC zaczyna się program o porodach
my mielismy na 1szych zajeciach oddychanie przeponowe oraz o masazu
ja tez właczyłam TLC
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:55   #415
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy czujecie cos w pępku Bo ja raz na jakis czas od niedawna czuje taki jakby ból/ nieprzyjemne uczucie ciagniecia / szczypania. Cos takie trudne do okreslenia ale nie wiem czy to mała tam ciągnie czy co
ja wlasnie tez mam takie wrazenie i juz sama zglupialam i przez chwile mi sie wydawalo, ze jestem chyba pepkami polaczona z dzidzia, a nie ze dzidzi pepowina jest polaczona z moim lozyskiem
do tego jak tz mnie masuje, to czasami sie zapomni i wsadzi tam paluszka i wtedy boli jak cholera
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 19:59   #416
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez mam takie wrazenie i juz sama zglupialam i przez chwile mi sie wydawalo, ze jestem chyba pepkami polaczona z dzidzia, a nie ze dzidzi pepowina jest polaczona z moim lozyskiem
do tego jak tz mnie masuje, to czasami sie zapomni i wsadzi tam paluszka i wtedy boli jak cholera
u mnie juz sie nie da wsadzic tam palucha bo pępek jest na wierzchu chociaz tez dziwnie bo nie zawsze

wygooglowalam, ze to podobno normalne, bo sie macica roziaga ale jeszcze zapytam lekarza
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:01   #417
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
daj spokoj, poszaleli z tymi cenami
nie mam pojecia, dlaczego ta nasza stolica sie tak ceni - nic w niej fajnego nie widze
mieszkalam w Londynie, Berlinie i mialam okazje pobyc w innych europejskich stolicach i nasza sie do nich nie umywa, dlatego nie mam pojecia, skad te ceny
a jeszcze to cena z dzielnicy mega daleko od centrum, zadupie ze ho ho


kochana, Tobie pewnie nie, ale ja to bym z checia sie pisala na odsysanko
skoro tak czy siak mieliby mnie uspic, to dlaczego nie miec z tego jakiejs korzysci ?


Dziewczyny, mam taki mentlik w glowie, ze nic a nic sie nie moge skupic.
Nie wiem, co z magisterka
Nie wiem, co z lekarzem prowadzacym
Nie wiem, co ze szkola rodzenia
Nie wiem,gdzie bedziemy mieszkac
Nie wiem,kiedy tz zacznie zarabiac
Nie wiem,kiedy poczuje sie tak, jak gdybym miala swoj dom, swoje miejsce
Jestem taka "niezakotwiczona", wszystko jest niepewne i to mnie rozwala...
Dlatego miedzy innymi nie szykuje wyprawki, bo nawet nie wiem, gdzie mialabym to trzymac :/

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Neska is back !!!
No w centrum to chyba koło miliona takie mieszkanie by kosztowało
Bez sensu Moja koleżanka niedawno kupowała mieszkanie na Ochocie bodajże - chyba coś koło 400 tysięcy za stan surowy .... a gdzie wykończenie?

Pearl, niedługo na pewno wszystko się wyjaśni ... Ale z tym lekarzem prowadzącym to kicha trochę .. bo co to za lekarz prowadzący, który Cię nie widzi, a tu już do porodu całkiem niedaleko?
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:01   #418
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Hej lasunie

Jestem wściekła jak wyjechałam o 14 to dopiero o 19 byłam z powrotem
Byłam u rodziców, u kuzynki- po ciuszki, potem szybko zakupy- owoce no i buty jesienne kupiłam zjadłam teraz solidnie, bo niuniuś bidak sensownego nic nie jadł oprócz jagodzianki, muszelki i kanapek z rana Pewnie jest na mnie wściekły zgagą mi się odwdzięczył, taką, że pali mnie solidnie- nigdy takiej nie miałam

A więc tak- u lekarza spoko, tylko 3 osoby były przede mną więc czekałam z 40 min malec przybrał tylko 50 g czyli 1050 waży- lekarz mówił, że jest ok 'mieści się w normie' jest tylko 2 tyg różnicy w rozwoju i jeśli tak dalej będzie, to w szpitalu długo leżeć nie będę a ja 68,5 ważę 11,5 kg na plusie (w dwa tyg przytyłam 3,5 kg ) mówił, że mam odpoczywać 'dla pani jedynym lekiem to leżenie na boku- teraz na prawym bo tam jest grzbiet dziecka' malec główkę miał na środku brzuszka pod wzgórkiem łonowym i skierowany w dół przygotowuje się do przedwczesnego wyjścia?? - a syrki sobie ustawił po skosie pod moim lewym cyckiem a ja się dziwiłam co mnie tam tak naparza...

Was też bolą żebra?? - dokładnie rozgałęzienie żeber zaraz pod piersiami?? Bo mnie strasznie! Jak tylko siedzę zgarbiona czy coś to od raz i muszę mieć wyprostowane wszystko, a najlepiej, żebym leżała
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:01   #419
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
ja tez właczyłam TLC
Ja włączyłam, ale właśnie wyłączyłam - chyba nie mam ochoty tego oglądać
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:01   #420
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Liście spadają,zima za progiem,wyprawkę czas kończyć bo dzidzia nas kopie. I/II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
nie stresuj się ;p nie będę spamować ;p
no weez, ani ciutke ? ))

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
super musi wygladac - a to mieszkanie tam gdzie obecnie mieszkacie
duzo
duzo, duzo
faktycznie w innych miejscach to za taka kase mozna stawiac swoj wlasny domek
no i mieszkanie na zadupiu, co jest i zle i dobre
zle ze wzgledu na dojazdy
ale dobre, bo mnie na dluzsza mete sama Warszawa meczy, a tu sie mozna poczuc troche jak w malej miescinie...i lasy sa blisko, a to dla mnie,dziolchy z Mazur, duzy plus
a kiedy mialabym dosc lasow, to chwilka i moge korzystac z urokow miasta...
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.