Wszystko o Avonie - cz. 24 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 10:29   #3211
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Jamapi, przez Ciebie, moja droga kusicielko, musiałam zakupić 3 sztuki (blog)

eh u mnie nikt nie zamawia tych Anew... większość moich klientek jest w moim wieku, a jak usłyszały, że używam "35+" to popatrzyły na mnie jak na idiotkę przecież nie wolno! tam od 35 lat!
eh śmieszy mnie takie zachowanie i wkurza, bo nie zamawiają fajnych produktów
może mają trochę racji
jak byłam w twoim wieku też używałam krem mocniejszy (dlatego, że ktoś mi wmówił, że jest super i na zimę się nadawł, bo dobrze natłuszczał)
jak odstawiłam ten krem dostałam autentycznych zmarszczek !!!
ale jako, że byłam młoda, cera i skóra wróciły do normy
więc się zastanów, są to kremy mające wspomóc działanie przeciwzmarszczkowe, dostarczają do organizmu produkty, których z wiekiem spada produkcja, jak w młodym wieku zaczynasz dostarczać do skóry różne środki przeciwzmarszczowe, to organizm przestaje je produkować


mam nadzieję, że napisałam dość zrozumiale
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:39   #3212
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
może mają trochę racji
jak byłam w twoim wieku też używałam krem mocniejszy (dlatego, że ktoś mi wmówił, że jest super i na zimę się nadawł, bo dobrze natłuszczał)
jak odstawiłam ten krem dostałam autentycznych zmarszczek !!!
ale jako, że byłam młoda, cera i skóra wróciły do normy
więc się zastanów, są to kremy mające wspomóc działanie przeciwzmarszczkowe, dostarczają do organizmu produkty, których z wiekiem spada produkcja, jak w młodym wieku zaczynasz dostarczać do skóry różne środki przeciwzmarszczowe, to organizm przestaje je produkować

mam nadzieję, że napisałam dość zrozumiale
widocznie coś zrobiłaś nie tak jak trzeba a odstawiłaś i być może nie stosowałaś nic innego, dobrze nawilżającego
skóra zjada to co chce a ja wolę dmuchać na zimne - już mam zmarszczki wokół oczu (mimiczne + wynik krótkowzroczności i nie noszenia przez dłuższy czas okularów) i to głównie na to stosuję kremy przeciwzmarszczkowe
już była tutaj wczesniej na ten temat dyskusja
np. Japonki już w młodym wieku stosują preparaty przeciwzmarszczkowe - jak sama nazwa wskazuje - PRZECIWZMARSZCZKOWE, czyli zanim pojawią się zmarszczki... bo jak już się pojawią to można kremami tylko delikatnie napiąć skórę - już ich się nie pozbędziesz, chyba że laserem lub innymi cudami w gabinecie plastycznym
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:48   #3213
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
jak odstawiłam ten krem dostałam autentycznych zmarszczek !!!
ale jako, że byłam młoda, cera i skóra wróciły do normy
więc jesteś jedyną na świecie kobietą, której zmarszczki się wyprasowały.

f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:57   #3214
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez krysiaaa123 Pokaż wiadomość
hej mogłabyś coś więcej powiedzieć o zapachu żelu Waterfall ? typowa zielona herbatka ? akurat tego z tej serii jescze nie miałam
Oczywiście!
Waterfall po raz pierwszy kupiłam jakoś w kwietniu- fantastyczny świeży zapach. Taki orzeźwiający, ale nie "kwaśny". Nadaje się dla kobiet i mężczyzn, bo nie jest ani typowo kwiatowy a i nie ma tych takich typowo męskich składników zapachowych.
Co do zapachu- to taka fajna orzeźwiająca zielona herbata z dodatkiem cytryny.. jak jak mówię- nie jest to kwaśny zapach. Nie pamiętam, czy w zapachu były jakieś kwiaty.. Jest odświeżający i bardzo przyjemny. Mogłabym go określić "jest jak rześki chłodny poranek przed upalnym dniem w bardzo zielonym miejscu"
Ale zdecydowanie polecam- jak radziłam koleżankom, że nowy i faktycznie fajny, to teraz każda go teraz kocha

GosienkaC
Cytat:
Czy możesz napisać jaka to nazwa te cudowne kwiaty
Hmm.. ciężko mi precyzyjnie opisać.. Ale to jedyny zapach z sensess kwiatowo- słodki, który lubię i mi się podoba. Pamiętam, że wcześniej kojarzył mi się coś jakby kisiel owocowy :P Ale poważnie- jakieś ładne (kojarzy mi się zapach groszku ozdobnego- taki słodki) delikatne kwiatki- takie zwiewne i letnie, ale przełamane jakby świeżością cytryny, może odrobina trawy.. Zapach nie jest przesłodzony, nie jest mdły- ma w sobie jakąś świeżość ale i delikatność kwiatową. Boże, nie umiem konkretniej :P
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:08
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:01   #3215
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
to ja już teraz nie wiem, czy brać
niebieski na pewno, ale czarny
niby zawsze można zwrócić ....
jak zobaczyłam zdjęcia tego niebieskiego na ręce i jego wyblakłość to mi się całkiem odechciało tych linerów
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:45   #3216
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez krysiaaa123 Pokaż wiadomość
hej mogłabyś coś więcej powiedzieć o zapachu żelu Waterfall ? typowa zielona herbatka ? akurat tego z tej serii jescze nie miałam
ja wiem czy zielona? chyba biała.... Ma herbaciany i lekko cytrusowy zapach.

Cytat:
Napisane przez kofeinaa Pokaż wiadomość
Kobietki, macie może fotkę tego cienia od powiek z aplikatorem w kolorze Khaki? Ze str. 6 kat 16
Jest na katalogowym.

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiedziecie o żelach pod prysznic Senses? Czy dobrze się pienią?Czy nie wysuszają skóry? Czy są to ładne zapachy czy jednak chemiczne? Jak z konsystencją i z wydajnością?
JA używam od lat i mnie nie wysuszają. Mam normalną, bezproblemową skórę.
Zapachy fajne, na pienienie się nie zwracam uwagi. Konsystencja żelowa.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:03   #3217
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
JA używam od lat i mnie nie wysuszają. Mam normalną, bezproblemową skórę.
Zapachy fajne, na pienienie się nie zwracam uwagi. Konsystencja żelowa.
Dziękuję za wypowiedź.
A tak z drugiej beczki to chciałam zapytać o Wasze opinie na temat zapachu Individual Blue, który w katalogu 16 jest za 29.90 zł. Czy warto go kupić? Czy jest trwały? Woda toaletowa dla 30 letniego mężczyzny - nadaje się?
Ogólnie czy to jest ładny zapach, polecacie? Niby strona zapachowa jest, ale bywa że nie odzwierciedla ona autentycznego zapachu
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 12:06   #3218
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Woda toaletowa dla 30 letniego mężczyzny - nadaje się?
tak.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:13   #3219
beata_473
Raczkowanie
 
Avatar beata_473
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 59
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Dziękuję za wypowiedź.
A tak z drugiej beczki to chciałam zapytać o Wasze opinie na temat zapachu Individual Blue, który w katalogu 16 jest za 29.90 zł. Czy warto go kupić? Czy jest trwały? Woda toaletowa dla 30 letniego mężczyzny - nadaje się?
Ogólnie czy to jest ładny zapach, polecacie? Niby strona zapachowa jest, ale bywa że nie odzwierciedla ona autentycznego zapachu
U mnie klientki dość często zamawiają ten zapach dla swoich mężczyzn Najczęściej dla panów około 30 lat własnie, choć zdarzają się i młodsi, którzy lubią ten zapach Ja go polecam
__________________
Mój kochany Ł. Razem od 06.08.2010
beata_473 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:28   #3220
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
A tak z drugiej beczki to chciałam zapytać o Wasze opinie na temat zapachu Individual Blue, który w katalogu 16 jest za 29.90 zł. Czy warto go kupić? Czy jest trwały? Woda toaletowa dla 30 letniego mężczyzny - nadaje się?
Ogólnie czy to jest ładny zapach, polecacie? Niby strona zapachowa jest, ale bywa że nie odzwierciedla ona autentycznego zapachu
Prosty i świeży zapach. Nie jest bardzo trwały. Adekwatnie do ceny.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:30   #3221
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
widocznie coś zrobiłaś nie tak jak trzeba a odstawiłaś i być może nie stosowałaś nic innego, dobrze nawilżającego
skóra zjada to co chce a ja wolę dmuchać na zimne - już mam zmarszczki wokół oczu (mimiczne + wynik krótkowzroczności i nie noszenia przez dłuższy czas okularów) i to głównie na to stosuję kremy przeciwzmarszczkowe
już była tutaj wczesniej na ten temat dyskusja
np. Japonki już w młodym wieku stosują preparaty przeciwzmarszczkowe - jak sama nazwa wskazuje - PRZECIWZMARSZCZKOWE, czyli zanim pojawią się zmarszczki... bo jak już się pojawią to można kremami tylko delikatnie napiąć skórę - już ich się nie pozbędziesz, chyba że laserem lub innymi cudami w gabinecie plastycznym
Mam tak samo, jak Ty - krótkowzroczna, pół życia w okularach, teraz soczewki i od tego trochę zmarszczek się narobiło, a lat mam 20. Do tego sucha skóra powiek i pod oczami, co potęguje powstawanie zmarszczek. I używam kremów przeciwzmarszczkowych właśnie pod oczy, nie martwię się. Tylko większe zmarszczki już mieć mogę, to wolę zapobiegać.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 12:43   #3222
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Poza tym weźcie pod uwagę że skóra sucha dwudziestoparolatki ma inne wymagania a tłusta inne. Sucha ma tendencję do pojawiania się przedwczesnych zmarszczek, zwłaszcza w okolicach oczu i ust - jednym słowem szybciej się starzeje. Kolejna sprawa że kremy do cer "starszych" są treściwsze. Czyli dla mnie często kremy dla dwudziestolatek za mało nawilżają i odżywiają, muszę używać tych 30PLUS. A ponieważ muszę zjawiać się w pracy w pełnym "uzbrojeniu"/makijażu to nie może on być tłusty i musi szybko się wchłaniać.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 13:10   #3223
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Poza tym weźcie pod uwagę że skóra sucha dwudziestoparolatki ma inne wymagania a tłusta inne. Sucha ma tendencję do pojawiania się przedwczesnych zmarszczek, zwłaszcza w okolicach oczu i ust - jednym słowem szybciej się starzeje. Kolejna sprawa że kremy do cer "starszych" są treściwsze. Czyli dla mnie często kremy dla dwudziestolatek za mało nawilżają i odżywiają, muszę używać tych 30PLUS. A ponieważ muszę zjawiać się w pracy w pełnym "uzbrojeniu"/makijażu to nie może on być tłusty i musi szybko się wchłaniać.
Cała prawda Dlatego mimo 20 lat używam tych kremów pod oczy dla 35+, bo mogę. A oznaczenia wieku na kosmetykach są tylko intuicyjne.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 14:14   #3224
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
wszystko się wlicza
Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
Wliczają się
Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
Wliczają sie

A eyelinery są/beda w kolorze jakby czarnym i ciemnym niebieskim

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi Ojj szkoda, że nie ma brązowego
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 15:53   #3225
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cześć Dziewczyny !

Czytam WAS już jakiś czas, w sumie to od moich początków. Jestem od katalogu 13. Świeżak. Hm, postanowiłam się do Was przyłączyć, zawsze to raźniej. Buuu, przez ten 11-sty listopada, zamiast kurier w poniedziałek, to będzie we wtorek.


Pozdrawiam
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:11   #3226
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
w k17 też? Bo mi głównie o k17 chodzi. Moja mama chce ten złoty zestaw a ja teraz mam duże zamówienie więc przerzuciłabym to na k17, ale skoro i tak na tym więcej nie zarobię niż wypracowany opust to lepiej teraz gdy mam 30%. Albo napiszę do nich maila z pytaniem
EWULA tu #2600 pisałam co mi odpisali odnośnie pr. motywacyjnego na kat. 17
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:13   #3227
slodki_lizaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: WiElKoPoLsKa ;-)
Wiadomości: 344
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

hej dziewczyny mam małe pytanie... chce złożyć zamówienie z k16 a moj dzień wysyłki regularnej to B czyli w piątek powinnam złożyć zamówienie a w związku ze w piatek byl 11 listopad to nie złożyłam zamówienia i teraz chodzi mi o to że jak złoże zamówienie jutro do 11 na regularne to kiedy dostane paczke w srode planowo?? na stronie avonu pisze ze we wtorek jest dostarczany kurierem a w srode do cok i in-post i teraz nie wiem czy zamawiać kurierem czy regularna?? pomóżcie mi....???
slodki_lizaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:17   #3228
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny !

Czytam WAS już jakiś czas, w sumie to od moich początków. Jestem od katalogu 13. Świeżak. Hm, postanowiłam się do Was przyłączyć, zawsze to raźniej. Buuu, przez ten 11-sty listopada, zamiast kurier w poniedziałek, to będzie we wtorek.


Pozdrawiam
witamy ja też od K13
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:19   #3229
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez slodki_lizaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam małe pytanie... chce złożyć zamówienie z k16 a moj dzień wysyłki regularnej to B czyli w piątek powinnam złożyć zamówienie a w związku ze w piatek byl 11 listopad to nie złożyłam zamówienia i teraz chodzi mi o to że jak złoże zamówienie jutro do 11 na regularne to kiedy dostane paczke w srode planowo?? na stronie avonu pisze ze we wtorek jest dostarczany kurierem a w srode do cok i in-post i teraz nie wiem czy zamawiać kurierem czy regularna?? pomóżcie mi....???
Hej, ja też mam tak jak Ty. Tylko że ja złożyłam w czwartek. Popołudniu miałam zafakturowane. Kurier we wtorek. Złóż sobie zamówienie dzisiaj, rano wstaniesz to podejrzewam że fakturkę będziesz mieć i kto wie - może we wtorek kuriera
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 16:22   #3230
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Mayasmum Pokaż wiadomość

Ps. Znalazłam dzisiaj katalog 16/2009 a w nim trylogie perfum "wish of..." pamiętacie je? Powiedzcie mi, czy trylogia Reese to ich droższe odpowiedniki? Bardzo lubiałam wish of happiness.

PAMIĘTAM moj ulubiony zapach to był ten różowy Wish of love

reese to zupełnie inne wody zapachowe np.jej żółta LAUGH jest o wiele ładniejsza niz stara Wish of happines

łączy je chyba jedynie kolor buteleczki /wody i nic więcej

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Dużej torby nie będzie, a mała torebka i portfel owszem


Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że Kosmetyczka ze strony 56 w katalogu 16/2011 wlicza się do oferty łączonej opisanej w katalogu na stronie 7.
u mnie wszystkie te dodatki będą ale się raczej ich pozbędę


czemu wcześniej nie wiedziałam akurat bym miała jakis produkt z tych po 50 gr... a tak nie dobierałam nic na siłę i nie zamawiałam

Cytat:
Napisane przez kofeinaa Pokaż wiadomość
Kobietki, macie może fotkę tego cienia od powiek z aplikatorem w kolorze Khaki? Ze str. 6 kat 16
proszę fotka cienia KHAKI tu : #2322

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Będę miała w piątek, więc jeśli możesz poczekać kilka dni, to wrzucę
Na katalogowym fotki cienia już są właśnie tu : 2322 ale Ty o tym już wiesz, Sarunieczka pisała
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:27   #3231
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

do nowych dziewczyn które zostały niedawno konsultantkami -> zapisywałyście się u innej konsultantki czy przez stronę internetową?

ja w sumie nie jestem konsultantką taką "oficjalną", tylko jak dotąd wszystko zapisane jest na mamę... i chcę "przerejestrować" na siebie w końcu
wypełniłam formularzyk na stronie, ponoć mają dzwonić
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:30   #3232
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
EWULA tu #2600 pisałam co mi odpisali odnośnie pr. motywacyjnego na kat. 17
Oj przepraszam musiałam to przeoczyć, ciągle myślałam, że o k16 chodzi.

To teraz mam dylemat czy korzystać z większego opustu czy liczyć, że może ktoś coś weźmie z Anew. Chyba sama sobie będę musiała dokupić :p

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
do nowych dziewczyn które zostały niedawno konsultantkami -> zapisywałyście się u innej konsultantki czy przez stronę internetową?

ja w sumie nie jestem konsultantką taką "oficjalną", tylko jak dotąd wszystko zapisane jest na mamę... i chcę "przerejestrować" na siebie w końcu
wypełniłam formularzyk na stronie, ponoć mają dzwonić
ja się zapisywałam przez stronę i mi przysłali później babki. Nie na rękę mi to bo są z odległego miasta, w które ja nie jeżdżę, częściej właśnie w drugą stronę i mogłam po prostu iśc tam do biura.

A i właśnie czy któraś z Was zmieniała okręg/lidera ? Da się to załatwić przez jakąś umowę, tzn bez zapisywania się na nowo?
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:33   #3233
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

a i jeszcze jedno... jakim cudem dostaję smsy czy złożę zamówienie od Pani Długosz, a w zakładce o liderze w strefie mam Panią Leszczyk...
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:34   #3234
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
do nowych dziewczyn które zostały niedawno konsultantkami -> zapisywałyście się u innej konsultantki czy przez stronę internetową?

ja w sumie nie jestem konsultantką taką "oficjalną", tylko jak dotąd wszystko zapisane jest na mamę... i chcę "przerejestrować" na siebie w końcu
wypełniłam formularzyk na stronie, ponoć mają dzwonić
Cześć - ja osobiście zapisywałam się u innej konsultantki (liderki) Powiem Ci, że po miesiącu miałam konto zablokowane - bo "babszyl" umowy papierowej którą podpisałam nie dostarczył do AVONU! Dzwonienia, załatwiania, zmienianie później hasła.. Ehhh
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:35   #3235
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

a dostajecie jakieś prezenty, za to że jesteście początkującymi konsultantkami?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:40   #3236
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a dostajecie jakieś prezenty, za to że jesteście początkującymi konsultantkami?
"Prezent" dostałam przy zapisywaniu się. Otrzymałam mgiełkę do ciała - Fiołek i Liczi Heh, chociaż lepsze to niż NIC No, a później miałam np. przy pierwszym zamówieniu powyżej yyy chyba 200zł - wodę SPOTLIGHT, za 1zł!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:45   #3237
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez slodki_lizaczek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam małe pytanie... chce złożyć zamówienie z k16 a moj dzień wysyłki regularnej to B czyli w piątek powinnam złożyć zamówienie a w związku ze w piatek byl 11 listopad to nie złożyłam zamówienia i teraz chodzi mi o to że jak złoże zamówienie jutro do 11 na regularne to kiedy dostane paczke w srode planowo?? na stronie avonu pisze ze we wtorek jest dostarczany kurierem a w srode do cok i in-post i teraz nie wiem czy zamawiać kurierem czy regularna?? pomóżcie mi....???
Proponuję byś zrobiła przykładowe zamówienie bez wysłania - w ostatnim kroku w weryfikacji/podsumowaniu będzie pokazana data dostawy wtedy będziesz wiedziała na pewno i cofniesz albo zrobisz nowe zamówienie
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:52   #3238
paciaz1993
Raczkowanie
 
Avatar paciaz1993
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łapanów/ k Bochni
Wiadomości: 233
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Dziewczyny, która z wód męskich z kat.17 str 72-73 pasuje dla młodych chłopaków. Koledzy mojej kuzynki- gimnazjaliści chcieliby próbki tych tańszych wód i nie mam pojecia jakie mogę im zamówić

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedno... jakim cudem dostaję smsy czy złożę zamówienie od Pani Długosz, a w zakładce o liderze w strefie mam Panią Leszczyk...
Ja też z inną pania podpisywałam umowę, a inną mam teraz w zakładce, własciwie nie wiem, która jest obecnie moją liderką, bo nie kontaktuje się ze mną
paciaz1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:53   #3239
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Oj przepraszam musiałam to przeoczyć, ciągle myślałam, że o k16 chodzi.

To teraz mam dylemat czy korzystać z większego opustu czy liczyć, że może ktoś coś weźmie z Anew. Chyba sama sobie będę musiała dokupić :p



A i właśnie czy któraś z Was zmieniała okręg/lidera ? Da się to załatwić przez jakąś umowę, tzn bez zapisywania się na nowo?
nic nie szkodzi , ja właśnie miałam podobnie i wolałam napisać do Avonu wcześniej-zanim kat.16 się zacznie by mieć pewność odpisali mi , więc jednak zestaw dołożyłam do k.16 -bo już miałam inne kosmetyki anew zamówione i tym sposobem spełniłam 3z4 programów motywacyjnych anew i będzie kremik pod oczy


a jeśli chodzi o zmianę lidera/okręgu to można zapytaj np. Tonię , ona Ci wszystko wyjaśni [ pisałam z nią na ten temat ostatnio ]
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:58   #3240
paciaz1993
Raczkowanie
 
Avatar paciaz1993
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łapanów/ k Bochni
Wiadomości: 233
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
do nowych dziewczyn które zostały niedawno konsultantkami -> zapisywałyście się u innej konsultantki czy przez stronę internetową?

ja w sumie nie jestem konsultantką taką "oficjalną", tylko jak dotąd wszystko zapisane jest na mamę... i chcę "przerejestrować" na siebie w końcu
wypełniłam formularzyk na stronie, ponoć mają dzwonić
Ja też tak mam- konto na mamę i ostatnio jak chciałam je na siebie przerejestrować i napisałam w tej sprawie do avonu to odpisali, ze nie można tak zrobić, ewentualnie podpisać nową umowę i założyć drugie konto
paciaz1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.