Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną?? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 17:40   #181
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

to polecam kupic karnet na jakies zajecia. ja dostalam takiego powera ze najchetniej bym zamieszkala na silowni

dzisiaj jestem po 45minutach cardio na orbitku i ok 10 min brzucha a jutro wzmacnianie

do roboty!!!! bo obrastacie w tluszcz przy tym lenistwie lol Nie chce was straszyc ale chyba zdajecie sobie ze przez zime sie tyje? wiec do roboty!! raz-dwa! hihi
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 18:41   #182
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Czy jeśli ładnie poproszę , to będę mogła się przyłączyć do grona odchudzaczek ????

Chcę troszkę zrzucić, bo się nazbierało przez wakacje ehhh.. Ogólnie, to nie planuję żadnej specyficznej diety, tylko zamierzam mniej żreć .. słodycze !!! wrrr moja zmora .. a co do ćwiczeń, to nie mam wyboru i muszę się ruszać, bo zakupiłam karnet na aerobik .. ale dopiero byłam w sumie 2x ale tak w tyłek dostałam, że hoho ...

Nie muszę chyba wspominać, że to moja enta przygoda z odchudzaniem .. w zasadzie to nie mam nadwagi, ale by się przydało trochę zrzucić tu i tam ..
Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 07:48   #183
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=153241
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107931
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134903

oczywiście , na tym wątku opowiesz Nam o swoich wygibasach ćwiczeniowych, a w następnych(w tych ktore Ci podałam opowiesz o tym ile jesz i ile chciałabyś zrzucić....

Edytowane przez kasiag-01
Czas edycji: 2006-11-10 o 09:55
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 09:34   #184
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Boze, zazdroszcze Wam zapalu... Ja teraz przejmuje sie czym innym, mam dzisiaj cos bardzo waznego do zalatwienia i nie moge sie na niczym skupic. Nawet nauka mi nie idzie, choc powinnam ryc jak glupia. Obok lezy czekoladam od wczoraj. Moj maly sukces to to, ze nie zjadlam jej calej wczoraj i na tym konczy sie lista...
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 14:48   #185
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

A ja właśnie wróciłam Troszkę wcześniej niż myślałam ale co tam... Ćwiczyłam codziennie więc jakoś mi idzie
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 15:28   #186
minnie
Raczkowanie
 
Avatar minnie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 315
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

A jak idzie założycielce wątku???
Kasiula85 daj znać co porabiasz bo coś Cie nie widać
minnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:07   #187
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

ja zaraz mykam odreagować ciężki tydzień na aerobiku ) ... potem sobie jeszcze sama pohulam 20 min i padne spać
Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 12:28   #188
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Hej dziewczyny jak tam? Żyjecie? Jak wam idą ćwiczenia? Ja z czasem czuję że stają się dla mnie coraz łatwiejsze i podnosze sobie poprzeczkę
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:56   #189
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Mi od poczatku listopada udało się zrzucić 3 kg. I to o dziwo nawet bez wiekszego wysiłku. Zaczełam chodzić na basen 2-3 razy w tyg i troche zmodyfikowałam swój sposób odżywiania. W szoku byłam jak weszłam na wage. Ale po ostatnim weekendzie wole nie stawac na wadze, bo ostro zaszalałam z TŻ. Po basenie kupilismy sobie pudełko lodów i piwo i jeszcze w ramach łagodzenia PMS objadłam się nutella Ale to taki jednorazowy wybryk był mam nadzieje I jutro na 7 rano lece na basenik

Ale ta chęć na czekolade mnie zabija. Nic nie może w domu poleżeć, bo nie mam spokoju jak wszystkiego nie zjem od razu.
Jak ja siebie za to nienawidze.
soofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 08:40   #190
Devilyne
Przyczajenie
 
Avatar Devilyne
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto :>
Wiadomości: 11
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

NO TO I JA SIE PRZYLACZAM!

z tym, ze ja jestem zapalonym sportowcem, a l;ubie wspierac i doradzac innym, momentami sama prowadze zajecia aerobicu, posiadam rower stacjonarny na ktorym smigam codziennie i orbitreca. odzywiam sie zdrowo, a moj dzienny trening wynosi [ w zajeznosci od tego ile mam czasu] od 1,5 godziny do 3 godzin

nie wiem cz to w tym topicu na poczatQ cz w innym jakas dziewczyna napisala, ze che by jej sie wyszczuplily nogi i bedzie robila 2 razy w tygodniu cwiczenia na nogi dosyc ciezkie- blad .. ja tak kiedysrobilam i mi wywalolo uda i lydki no i mialam startowac w zawodach kulturystycznych- dziewczyny, aby wyszczuplic nogi najlepsze sa rolki, lyzwy przede wszytkim, rower na malym obciazeniu, a dopiero pozniej jak juz sie wszystko wychudzi- jakies cwiczenia wzmacniajace- bo od razu walac po pare kg na nogi dostaniecie zawrotne efekty, ktore pozniej bedzie ciezko zrzucic

no to do dziela

ps mozna prosic kogos o maly instruktaż, co gdzie i jak, bo tutaj jest MULTUM topikow i juz nic nie wiem gdzie co pisac
Devilyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 09:38   #191
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez Devilyne Pokaż wiadomość
NO TO I JA SIE PRZYLACZAM!

z tym, ze ja jestem zapalonym sportowcem, a l;ubie wspierac i doradzac innym, momentami sama prowadze zajecia aerobicu, posiadam rower stacjonarny na ktorym smigam codziennie i orbitreca. odzywiam sie zdrowo, a moj dzienny trening wynosi [ w zajeznosci od tego ile mam czasu] od 1,5 godziny do 3 godzin

nie wiem cz to w tym topicu na poczatQ cz w innym jakas dziewczyna napisala, ze che by jej sie wyszczuplily nogi i bedzie robila 2 razy w tygodniu cwiczenia na nogi dosyc ciezkie- blad .. ja tak kiedysrobilam i mi wywalolo uda i lydki no i mialam startowac w zawodach kulturystycznych- dziewczyny, aby wyszczuplic nogi najlepsze sa rolki, lyzwy przede wszytkim, rower na malym obciazeniu, a dopiero pozniej jak juz sie wszystko wychudzi- jakies cwiczenia wzmacniajace- bo od razu walac po pare kg na nogi dostaniecie zawrotne efekty, ktore pozniej bedzie ciezko zrzucic

no to do dziela

ps mozna prosic kogos o maly instruktaż, co gdzie i jak, bo tutaj jest MULTUM topikow i juz nic nie wiem gdzie co pisac
Zupełnie sie mnie zgadzam z tą wypowiedzią. A 3g ruchu dziennie to ilośc po pierwsze zupełnie nie potrzebna a po drugie więcej nie zawsze znaczy lepiej.
Po raz setny powtarzam bez stworzenia odpowiednich warunków anabolicznych ( tj. dodatniego bilansu energetycznego) żadne mięśnie nie rosną.
Szczególnie u kobiet!!!
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 10:50   #192
Devilyne
Przyczajenie
 
Avatar Devilyne
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto :>
Wiadomości: 11
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

tylko te 3 h to jest miedzy innymi moja praca, a nie chcec odchudzania czy zgubienia wagi.

a to, czy komus miesnie urosna, czy tez nie - to nie tylko kwestia cwiczen, ale i odpowiednia dieta i dobrane cwiczenia.

a prawda jest taka, ze im wiecej robi sie cwiczen na dana partie ciala z duzym obciazeniem, tym barzdiej miesnie sie owypuklaja- co w przypadku kobiet i nog nie jest zbytnio dobrym wynikiem..

Devilyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:34   #193
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

elo dawno tutaj nie wpadalam nadal cwicze regularnie. dzisiaj zaliczylam intewaly na orbitku, wieczorem sie wezme za brzuch i boczki bo jak zawsze szybko spadaly to teraz kurna siedza tam grrr. postanowilam nie jesc slodyczy, ewentualnie raz w tygodniu z przymusu czyli jak jestem u TŻeta. ograniczam chleb jak moge. staram sie wiecej bialka jesc jednak to nie takie latwe :/

pozdrowka i nie poddawac mi sie tam
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:38   #194
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

soofka gratuluje 3 kg a w wygladzie cos zauwazylas? zeby nie bylo ze tylko z wody spadlas
a co do lodow i piwa to spokojnie.... tez mam takie napady napewno od jednorazowego wyskoku nie utyjesz a nutella? mniammm jesc ją lyzeczka mmmm
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:58   #195
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez Devilyne Pokaż wiadomość
tylko te 3 h to jest miedzy innymi moja praca, a nie chcec odchudzania czy zgubienia wagi.

a to, czy komus miesnie urosna, czy tez nie - to nie tylko kwestia cwiczen, ale i odpowiednia dieta i dobrane cwiczenia.

a prawda jest taka, ze im wiecej robi sie cwiczen na dana partie ciala z duzym obciazeniem, tym barzdiej miesnie sie owypuklaja- co w przypadku kobiet i nog nie jest zbytnio dobrym wynikiem..

no coż powiem tylko wygląd moich nóg jest dowodem, ze nie masz racji, ale nie zamierzam dyskutować na ten temat

widzę, ze zgadzamy sie w jednym sam trening bez diety nic nie zdziala, a ponieważ większość kobiet jest na dietach redukcyjnych to raczej nie musza się obawiać nadmiernego rozrostu mięśni.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:06   #196
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
no coż powiem tylko wygląd moich nóg jest dowodem, ze nie masz racji, ale nie zamierzam dyskutować na ten temat

widzę, ze zgadzamy sie w jednym sam trening bez diety nic nie zdziala, a ponieważ większość kobiet jest na dietach redukcyjnych to raczej nie musza się obawiać nadmiernego rozrostu mięśni.
To takie szybko pytanko
Jestem na diecie i obiecuję się zmobilizować i w koncu cwiczyc bo szkoda tych mych wyrzeczen, proszę powiedz jak często najlepiej ćwiczyć i czy callanetic ktory bym chciała robić codziennie w donu po ok 30min starcz??? dodam, że chce zgubić tłuszcz a nie być miss kulturystek
Proszę pingwinku o radę
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:14   #197
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Ja zawsze to samo: siłownia i aeroby.
To jest najlepszy zestaw do kształtowania ciała i gubienia tłuszczu.
trening siłowy całego ciała: 3x30-45 min. na tydzień, 2xaeroby z tętnem 60-70%HRmax 45-50 minut i 2x20-30 minut interwały.
Efekt gwarantowany.
Trening siłowy to może być trening z użyciem obciążenia własnego ciała: pompki, wykroki, przysiady itp.

Kasiag bardzo mądra decyzja: dieta+treningh+sukces
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:37   #198
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja zawsze to samo: siłownia i aeroby.
To jest najlepszy zestaw do kształtowania ciała i gubienia tłuszczu.
trening siłowy całego ciała: 3x30-45 min. na tydzień, 2xaeroby z tętnem 60-70%HRmax 45-50 minut i 2x20-30 minut interwały.
Efekt gwarantowany.
Trening siłowy to może być trening z użyciem obciążenia własnego ciała: pompki, wykroki, przysiady itp.

Kasiag bardzo mądra decyzja: dieta+treningh+sukces
silowy_siłownia lub mój ciężar ciła-rozumiem, a ten oerobowy to dokładniej co???
Tak szczerze mowiąc to bidne jesteśmy ....my kobietki, same wyrzeczenia i katorgi

Czy jak do tego nożki i pupcie będę smarować kremem i od czasu do czasu walnę sobie jakies serum czu piling to moj cellulit tez zniknie???? jest tyle wątków na te tematy że się zmęczylm szukając
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:39   #199
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

kurcze.
interwały???
to juz zupełnie niewiem co to jest!!!???
Help

wiem pewnie masz juz dosc odpowiadania cały czas na tesame pytania co?? sorki
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 14:43   #200
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

aeroby: rowerk, biegi, trening na wiosłach, skakanka itp.
Interwały trening aerobowy, ale o zmiennym tempie: raz bardzo szybko, raz wolno i tak na zmianę np. sprinty podczas biegu.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:51   #201
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

o mamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzieki
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 15:23   #202
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

powodzenia i miłego treningu
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 07:32   #203
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

zaczełam wczoraj, ale napoczątek leciutko bez ekstrymalnych wygibasów, przeciez nie jestem nic a nic rozciągnieta
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 07:47   #204
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Talking Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
zaczełam wczoraj, ale napoczątek leciutko bez ekstrymalnych wygibasów, przeciez nie jestem nic a nic rozciągnieta
No i oto chodzi, przecież tak trzeba ...
Z czasem będzie ci coraz łatwiej
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:03   #205
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez Kateanna Pokaż wiadomość
soofka gratuluje 3 kg a w wygladzie cos zauwazylas? zeby nie bylo ze tylko z wody spadlas
a co do lodow i piwa to spokojnie.... tez mam takie napady napewno od jednorazowego wyskoku nie utyjesz a nutella? mniammm jesc ją lyzeczka mmmm

Kurcze, no własnie w wyglądzie to tak nie za bardzo zauważyłam. Ale ja ile bym nie schudła to zawsze mam wrażenie, że wygladam tak samo. Ciut po spodniach moze widac, że zleciało, ale to minimalnie Ale w sumie drastycznej diety nie mam. Jem raczej normalnie tylko mniej, więc zrzucenie samej wody jakos mi tutaj nie pasuje. Ale nie wiem, nie znam się na tym za bardzo.

Walcze tez jak moge z moim celulitem na posladkach, który juz raz pół roku temu zminimalizowany pojawił się znowu po Evrze Ale moja walka niestety nie przynosi zadnych rezultatów. Załamka.
soofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 15:01   #206
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Kurcze, no własnie w wyglądzie to tak nie za bardzo zauważyłam. Ale ja ile bym nie schudła to zawsze mam wrażenie, że wygladam tak samo. Ciut po spodniach moze widac, że zleciało, ale to minimalnie Ale w sumie drastycznej diety nie mam. Jem raczej normalnie tylko mniej, więc zrzucenie samej wody jakos mi tutaj nie pasuje. Ale nie wiem, nie znam się na tym za bardzo.

Walcze tez jak moge z moim celulitem na posladkach, który juz raz pół roku temu zminimalizowany pojawił się znowu po Evrze Ale moja walka niestety nie przynosi zadnych rezultatów. Załamka.
w sumie jak jesz mniej to pewnie schudlas, w kazdym razie nie poddawaj sie
a propos cellulitu.... czasem wydaje sie nam ze nie wiadomo jak tragiczny mamy a to tak naprawde malo ujedrniona skora. sama na sie przekonalam na wlasnej skorze. ja robie tak: pod prysznicem masuje sie szorstka gąbką, potem wmasowuje w nogi oliwke antycellulits ziaji z lekkim masazem (bo wiecej mi si enie chce ) i na koniec nakladam balsam ujedrniajacy, w moim przypadku Dove ujedrniajacy., efekty bardzo szybko przyszly i okazalo sie ze to byla w 80% nieujedrniona skora a wygladalo to tragicznie

pozdro
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 15:03   #207
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

aha Soofka napisalas ze pojawil ci sie cellulitis po Evrze... co to takiego? bo nie czaje
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:06   #208
kleine
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 929
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Witam Dziewczyny!
Ja mam coraz mniej czasu na wizazowanie. Musze sie zajac nauka a do tego chce troche jednak pocwiczyc Jak na razie nie widac zbyt duzych efektow, ale nie przejmuje sie, bo to dopiero poczatek
__________________
Już mnie tu nie ma
kleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 00:19   #209
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez Kateanna Pokaż wiadomość
aha Soofka napisalas ze pojawil ci sie cellulitis po Evrze... co to takiego? bo nie czaje

Kateanna, Evra to plastry antykoncepcyjne. Z tym celulitem to serio, u mnie jest spory. I masuje się szorstka gabką i wmasowywuje potem nivea antycelulitowy, no i oczywiście basen gdzie mięśnie pośladków mi dosyć intensywnie pracują. I tak juz od dłuzszego czasu i zero efektów. Jak nie miałam plastrów to po takiej kuracji to po 2 miesiącach efekt był bardzo widoczny. No zobaczymy co bedzie dalej. Jakoś nie mam zapału, zeby dodatkowo ćwiczyć mięśnie posladków. A Tamilee Webb czeka na kompie aż sie wezmę w końcu za te ćwiczenia
soofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:55   #210
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: Kto od 3.11.2006 zaczyna ćwiczenia ze mną??

Cytat:
Napisane przez soofka Pokaż wiadomość
Kateanna, Evra to plastry antykoncepcyjne. Z tym celulitem to serio, u mnie jest spory. I masuje się szorstka gabką i wmasowywuje potem nivea antycelulitowy, no i oczywiście basen gdzie mięśnie pośladków mi dosyć intensywnie pracują. I tak juz od dłuzszego czasu i zero efektów. Jak nie miałam plastrów to po takiej kuracji to po 2 miesiącach efekt był bardzo widoczny. No zobaczymy co bedzie dalej. Jakoś nie mam zapału, zeby dodatkowo ćwiczyć mięśnie posladków. A Tamilee Webb czeka na kompie aż sie wezmę w końcu za te ćwiczenia
uuuu a jakbys pogadala z lekarzem?moze da sie to jakos zalagodzic.
Dobrze ze na basen chodzisz bo to chyba najlepsza aktywnosc na cellulitis. chociaz fajnie jakbys jeszcze ta tamilee dolączyla. w sumie to tylko 15min Albo na poczatek np rano rob przysiady, tak zebys sie dobrze psychicznie nastawila do cwiczen
Jak czesto w tygodniu chodzisz na basen?
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.