Fryzjer - Lublin - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 18:43   #2281
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Fryzjer - Lublin

A powiedziałaś jej że nie jesteś zadowolona i nie o to CI chodziło
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 10:24   #2282
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Może więc strzyże dobrze. Ale to, co mi zrobiła, jest skandaliczne za tę cenę. Nie ma żadnego efektu. Nic. Normalnie kasa w błoto. Mam wrażenie, że w ogóle nie wiedziała, co to jest ombre. Bo pytała, czy robić "takie pasemka od połowy głowy, czy może od początku, żeby same odrastały". A przyniosłam jej wzornik. Porażka Natomiast jest to bardzo miła osoba. Ale... jeśli chodzi o koloryzację, niekompetentna. A bardzo, bardzo drogi salon.
Hej CZekoladka585 - jeśli jesteś nie zadowolona z usługi w salonie Pierre to zdecydowanie musisz tam zadzownic i o tym powiedziec. Oni uwzgledniaja reklamacje, oczywiscie uzasadnione. MOzesz zadzwonic i umowic sie na konsultacje albo juz na usluge do kogo chcesz i bez problemu ci poprawia. Bo z tego co wiem zalezy im na zadowolonym kliencie i na bank zrobia dla ciebie wszystko zebys byla zadowolona Takze smialo "wal " do nich i poprawiaj pozdrawiam
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:02   #2283
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czyli tak jak myślałam w Lublinie nie ma fryzjera który sie na tym zna więc sobie odpuszcze i na strzyżenie też pewnie udam się do mojej osiedlowej fryzjerki za 35zł. No chyba że polecicie fryzjera ktory potrafi dobrze ściąc włosy gęste,długie i falowane cena naprawde nie gra roli.
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:24   #2284
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez hornette Pokaż wiadomość
Hej CZekoladka585 - jeśli jesteś nie zadowolona z usługi w salonie Pierre to zdecydowanie musisz tam zadzownic i o tym powiedziec. Oni uwzgledniaja reklamacje, oczywiscie uzasadnione. MOzesz zadzwonic i umowic sie na konsultacje albo juz na usluge do kogo chcesz i bez problemu ci poprawia. Bo z tego co wiem zalezy im na zadowolonym kliencie i na bank zrobia dla ciebie wszystko zebys byla zadowolona Takze smialo "wal " do nich i poprawiaj pozdrawiam

Też tak myslę. Są raczej przychylnie nastawieni do klienta i zależy im na dobrej opinii
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:05   #2285
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o strzyżenie polecam Tomka z Montowni. Słucha, doradza i nie wycina połowy włosów z głowy. I co ważne po ścięciu, włosy się układają.
Chodziłam tam jakieś 2 lata temu, postanowiłam wrócić do tego salonu i jestem zadowolona
A poza tym pozytywny człowiek

Ja od czasu 'zgubienia' mojej Pani Ani Prystupy, usilnie poszukuję fryzjera (-ki) który ją godnie zastąpi..
Ostatnio słyszałam właśnie o tej 'Montowni' i poszukuję i fryzjera, do którego powinnam się udać i jakiegoś cennika (niestety, nie mogę odszukać, czy mają jakąś stronę internetową). Nie chcę spaść z krzesła, jak mi powiedzą ile mam zapłacić za podcięcie długich, grubych włosów

Czy ktoś się orientuje jak to jest z cenami w 'Montowni' (na ul. Puławskiej)??


pozdrawiam,
khem
khem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 12:37   #2286
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy ktoś wie czy Ewelina która pracowała w Trendy pracuje teraz gdzieś w salonie fryzjerskim?
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:07   #2287
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Może więc strzyże dobrze. Ale to, co mi zrobiła, jest skandaliczne za tę cenę. Nie ma żadnego efektu. Nic. Normalnie kasa w błoto. Mam wrażenie, że w ogóle nie wiedziała, co to jest ombre. Bo pytała, czy robić "takie pasemka od połowy głowy, czy może od początku, żeby same odrastały". A przyniosłam jej wzornik. Porażka Natomiast jest to bardzo miła osoba. Ale... jeśli chodzi o koloryzację, niekompetentna. A bardzo, bardzo drogi salon.
Byłam 3 razy w Pierre, raz jako "modelka" do strzyżenia, dwa pozostałe normalnie. Za każdym razem chciałam mieć włosy do mniej więcej ramion, max. do połowy szyi.. I niestety, za każdym razem wychodziłam załamana. Dwa razy przyczyną była Kamila, raz chyba Iwona. Zawsze kończyłam z włosami mega krótkimi (rekord Kamili - 3 h ! strzyżenia i włosy do połowy ucha ). Z moich znajomych sporo osób tam chodzi i ma dobre kontakty z fryzjerami (wręcz koleżeńskie), uważają że Pierre to synonim luksusu i mega satysfakcji, jednak jeśli mam być obiektywna, to chyba tylko raz widziałam znajomą, której wyczarowali fajną fryzurę. Reszta miała albo jakieś zupełnie nietwarzowe, dziwaczne i nieukładające się asymetryczne fryzury (typu część włosów do ramion, na nich warstwa sięgająca uszu, jakieś długie pasmo puszczone z boku i jakaś asymetryczna grzywka - wyszedł obraz nędzy i rozpaczy, bo właścicielka też dużo włosów na głowie nie miała, a po tym strzyżeniu wyglądała jakby straciła co najmniej połowę) albo najzwyklejsze boby, które większość fryzjerów wbrew pozorom potrafi zrobić (no, może przesadzam z tą większością ). Nie zrozumcie mnie źle, nie o to chodzi że jestem jakaś zapatrzona w zwykłe, klasyczne fryzury, bo tak nie jest. Sama wybieram boba, bo mam bardzo rzadkie włosy i nic innego po prostu mi nie pasuje. Plus początkowo sądziłam, że może ja się źle wyraziłam, może to przypadek.. ale do trzech razy sztuka.
Zupełnie nie rozumiem fenomenu Pierra. Kosztują kosmicznie sporo podczas gdy efekty zazwyczaj sa zupełnie niewymierne ! Owszem, pewnie są osoby, które lubią ich usługi, jednak mam wrażenie że są to osoby o "nieproblemowych" włosach- w miarę gęstych, łatwo układalnych, dobrze znoszących farbowanie. Moim cienkim i raczej rzadkim nie podołali (plus to cholerne obcinanie mnie na pazia/średniowiecznego giermka przez co wyglądam dramatycznie).
Osobiście uważałabym idąc tam, jadą na jakiejś dziwnej renomie i (moim zdaniem) szkoda kasy.. Są lepsi fryzjerzy od nich, przykładowo salon Hair Line.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 07:36   #2288
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Idę w piątek do Hair Line,zdecydowałam się na Agnieszke. Szczerze to boje się strasznie
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:09   #2289
ermu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Mnie w Pierre poprawiali własnie po Hair Line gdzie wyczarowano mi "piękną" fryzurkę na długich włosach które wyglądały jak siano po 1 myciu. W Pierre Lupina obcinają w taki asymetryczny sposób ale jest to raczej technika która ma włosy ratować. Jak mnie Pani fryzjerka poprawiała myślałam, że będzie tragedia ale po wysuszeniu byłam w pozytywnym szoku. Włosów jak by przybyło, pięknie się układają, fryzura nie geometryczna ale naturalnie -zadziorna, taka w jakiej czuje się najlepiej. Jeszcze jedna zaleta która przekonała mnie do Pierre jest to, że to salon w który w końcu ktoś mi w profesjonalny sposób doradził jakich produktów do włosów powinnam używać. Jutro idę na koloryzacje 3d mam nadzieje, że utrzymają poziom
ermu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:52   #2290
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez ermu Pokaż wiadomość
Mnie w Pierre poprawiali własnie po Hair Line gdzie wyczarowano mi "piękną" fryzurkę na długich włosach które wyglądały jak siano po 1 myciu. W Pierre Lupina obcinają w taki asymetryczny sposób ale jest to raczej technika która ma włosy ratować. Jak mnie Pani fryzjerka poprawiała myślałam, że będzie tragedia ale po wysuszeniu byłam w pozytywnym szoku. Włosów jak by przybyło, pięknie się układają, fryzura nie geometryczna ale naturalnie -zadziorna, taka w jakiej czuje się najlepiej. Jeszcze jedna zaleta która przekonała mnie do Pierre jest to, że to salon w który w końcu ktoś mi w profesjonalny sposób doradził jakich produktów do włosów powinnam używać. Jutro idę na koloryzacje 3d mam nadzieje, że utrzymają poziom
Powodzenia
Mozna zapytać co takiego profesjonalnego w sprawie pielęgnacji doradzili Ci w Pierre? Bo mi też Pani "doradzała", oczywiście kosmetyki Kerastase które zrobiły mega siano na moich włosach..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 18:16   #2291
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Aż się boję jutro iść mam poprawkę na 12.45 do Pani Marleny, także napiszę po powrocie...... normalnie się boję....
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 12:13   #2292
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

lepiej Hair Line niż Kubin i Bencośtam w plazie. 2tygodnie temu byłam u Weroniki - cud kobieta- żaden włos, żadna strona nie jest równo obcięta. TRAGEDIAAA. Na dodatek ścieła o jakieś 10 cm za dużo. tyle zapuszczałam. Chodziłam tam kiedyś do Doroty, moja ulubiona fryzjerka naprawdę fach w ręku ma, ale przeniosła się gdzieś, i nie wiem gdzie jest. może ktoś wie?
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 13:28   #2293
ermu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Powodzenia
Mozna zapytać co takiego profesjonalnego w sprawie pielęgnacji doradzili Ci w Pierre? Bo mi też Pani "doradzała", oczywiście kosmetyki Kerastase które zrobiły mega siano na moich włosach..
Zbadali mi skórę głowy i włosy kamerką diagnozującą ich dokładny stan, zapytali z czym mam największy problem w domu (układanie, wrażliwa skóra, sporadyczne używanie prostownicy, plątanie się włosów). Następnie doradzili szampon sensi balance i maske chroma riche która tania nie ale zdecydowałam się na nią po przetestowaniu próbki którą otrzymałam. Produkty Kerastase są świetne ale niektórzy nie umieją ich używać i robią sobie krzywdę, miałam taki problem z vita cement
ermu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:17   #2294
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Aż się boję jutro iść mam poprawkę na 12.45 do Pani Marleny, także napiszę po powrocie...... normalnie się boję....
CZekoladka czekamy na dalszą relacje o przygodzie z Pierre
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:52   #2295
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez ermu Pokaż wiadomość
Zbadali mi skórę głowy i włosy kamerką diagnozującą ich dokładny stan, zapytali z czym mam największy problem w domu (układanie, wrażliwa skóra, sporadyczne używanie prostownicy, plątanie się włosów). Następnie doradzili szampon sensi balance i maske chroma riche która tania nie ale zdecydowałam się na nią po przetestowaniu próbki którą otrzymałam. Produkty Kerastase są świetne ale niektórzy nie umieją ich używać i robią sobie krzywdę, miałam taki problem z vita cement
Co do diagnozowania skóry główy- obstawiam, że to nie jest regularne badanie w salonie A pytanie o to z czym mamy największy problem (apropo włosów) jest dla mnie standardem w każdym lepszym salonie fryzjerskim. Nie wiem czy polecanie kosmetyków, z którymi ich salon współpracuje jest takie "profesjonalne", bo im za to płacą. Kosmetyków Kerastase używałam długo, różnych serii - Nutritive, Resistance oraz Specifique ale także wśród tak drogiej marki znalazły się buble, które pani kryzjerka "gorąco polecała". Wolę gdy fryzjerka jest obiektywna i nawet, gdy salon współpracuje z jakąś marką, to poleci mi coś lepszego do mojego typu włosów, nawet jeśli jest to konkurencyjna marka.
No, ale już nie będę się czepiać
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:56   #2296
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłam i tym razem jestem bardzo zadowolona Pani Marlena to profesjonalistka, zrobiła wszystko, żeby mój kolor maksymalnie ochłodzić. Nie było to łatwe, musiała mi ściągać kolor i robić od początku. Salon zachował się bardzo fair, dodatkowo w ramach rekompensaty umówiono mnie na zabieg odżywiający włosy. W sumie trochę przeszły. Cud, że się nie zniszczyły. Teraz mam ciemną górę, przejście pośrednie i subtelnie rozjaśniony dół. Fajnie to wygląda Ta przygoda nauczyła mnie: żadnych ciepłych odcieni na głowie i...najlepiej mi w ciemnych przy twarzy. Jednak. Tak wyraziście.
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 23:00   #2297
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Anusia84b Pokaż wiadomość
Idę w piątek do Hair Line,zdecydowałam się na Agnieszke. Szczerze to boje się strasznie

daj znać jak było, muszę na poprawkę pójść tego nieszczęścia na głowie. przyda się opinia o Hair line-- jeszcze jedna.
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 07:13   #2298
hornette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Thumbs up Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Byłam i tym razem jestem bardzo zadowolona Pani Marlena to profesjonalistka, zrobiła wszystko, żeby mój kolor maksymalnie ochłodzić. Nie było to łatwe, musiała mi ściągać kolor i robić od początku. Salon zachował się bardzo fair, dodatkowo w ramach rekompensaty umówiono mnie na zabieg odżywiający włosy. W sumie trochę przeszły. Cud, że się nie zniszczyły. Teraz mam ciemną górę, przejście pośrednie i subtelnie rozjaśniony dół. Fajnie to wygląda Ta przygoda nauczyła mnie: żadnych ciepłych odcieni na głowie i...najlepiej mi w ciemnych przy twarzy. Jednak. Tak wyraziście.
Widzisz Czekoladka tak jak mowiłam Salon Pierre jest drogim exclusive i dlatego jak cos zepsuja (zdarza sie, najlepszym) to nie pozwolą sobie zeby to tak zostało. Tylko musza o tym wiedziec Ja chodze tam od bardzo dawna i obserwuje ich dzialania- dlatego moge tak pisac Osobiscie chodze do Pani Marleny i wiem ze jest Bardzo Dobra w te klocki Profesionalistka. . CZekoladka mam nadzieje ze moja wczesniejsza opinia pomogla ci podjac taka decyzje Pozdrawiam i POLECAM saoln PIERRE.
hornette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:18   #2299
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez sweet_almond Pokaż wiadomość
daj znać jak było, muszę na poprawkę pójść tego nieszczęścia na głowie. przyda się opinia o Hair line-- jeszcze jedna.

ja ostatnio była w Hair Line, byłam u Pana Marcina Wójcika. Byłam na ścięciu.... i hmm... chyba ja jestem bardziej wymagająca (i moje włosy również) potrzebuję większego wycieniowania włosów

Ps. Ponawiam prośbę o namiary na fryzjera z Montowni (ul. Puławska) oraz zakres cenowy
khem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 11:24   #2300
magggi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Mam wielką prośbę - czy któraś z Was ma jakiś kontakt do Pani Natalii z salonu Kublin & Berendowicz w Plazie???? Podobno zrezygnowała z pracy pare dni temu! To jest jedyna godna polecenia fryzjerka w plazie - umówiłam sie do niej w dniu w którym zrezygnowała z pracy i niestety dałam się namówić na inną fryzjerkę - powycinała mi włosy tragedia zniszczyła je degażówkami - przecież kazdy wie że krecone włosy nie scina się tą metodą, miałam piękne długie kręcone - teraz mam powycinane krótkie za ucho nawet po zgłoszeniu reklamacji druga pani zrobiła mi jeszcze gorsza masakre na głowie dlatego potrzebuje poprawki u Pani Natalii - proszę o pomoc
magggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 18:05   #2301
Anusia84b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez sweet_almond Pokaż wiadomość
daj znać jak było, muszę na poprawkę pójść tego nieszczęścia na głowie. przyda się opinia o Hair line-- jeszcze jedna.
Dołączyłam do grona zadowolonych klientek Hair Line. Pani Agnieszka bardzo miła i fachowa osóbka. Przyszłam z hełmem na głowie a teraz mam bardzo dobrze wycieniowane włoski, dokładnie tak jak chciałamDoskonale poradziła sobie z moimi bardzo gęstymi,falowanymi włosami
Anusia84b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:21   #2302
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Fryzjer - Lublin

A próbowała któraś z Was strzyżenia gorącymi nożyczkami (hot scissors, thermo cut)? Ja miałam takie zagranicą i byłam bardzo zadowolona. W necie też są same pozytywne opinie. W Lublinie znalazłam taką ofertę tylko w Incanto, ale jeszcze tam nie byłam. Kosztuje 70zł, zagranicą płaciłam dużo więcej. Ponadto zastanawiam się nad przedłużaniem włosów w tym salonie metodą hair talk, fryzjerka stamtąd powiedziała, że w ogóle nie niszczą włosów.

A poza tym - czy ktoś wie, gdzie najlepiej ścinają na boba? Niby najpopularniejsza fryzura, a byłam już u kilku fryzjerów i nigdy nie byłam w pełni zadowolona. Chodzi mi o coś dokładnie takiego, jak na pierwszym zdjęciu: http://www.skincareblog.net/2011/03/...ham-hairstyle/ Widziałam tak idealne boby tylko w Anglii, wygląda na to, że nasi fryzjerzy tego nie potrafią. A może komuś się jednak udało? Zdjęcia mile widziane.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 22:52   #2303
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Anusia84b Pokaż wiadomość
Dołączyłam do grona zadowolonych klientek Hair Line. Pani Agnieszka bardzo miła i fachowa osóbka. Przyszłam z hełmem na głowie a teraz mam bardzo dobrze wycieniowane włoski, dokładnie tak jak chciałamDoskonale poradziła sobie z moimi bardzo gęstymi,falowanymi włosami
fajnie że udało ci się i masz na głowie co chciałaś. teraz sama myśle czy nie pójść do niej skoro potrafi uratować włosy z chełmu

Byłam pytać o reklamacje w Plazie i ok, poprawkę chcą mi zrobić jak najbardziej, tylko ta sama fryzjerka-beztalencie ma wykonać. Teraz boje się jeszcze bardziej, że popsuje to co i tak już jest beznadziejne. raczej zrezygnuje z ich usług. HAHa przypomniałam sobie właśnie, jak ta urocza Weronika tłumaczyła mi - " no tak krzywo..ale tak powinno być, ale jak mi przeszkadza to poprawi" jasne ponad 2-3cm różnicy i tak powinno być. zwłaszcza po stronie grzywki krócej- zawsze mi się wydawało odwrotnie, i każda fryzjerka potwierdzała mnie w tym.

W Incanto podobnież jest fajny Marek, i dużo osób go poleca.. czy może ktoś go kojarzy?
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 22:56   #2304
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Chyba się skuszę na Hair Line i pójdę do Agnieszki, jeżeli potrafiła uratować chełm to już coś. Muszę coś ze swoim czymś zrobić. Byłam w Plazie zapytać i reklamacje czy uznają. Jak najbardziej tylko poprawki robi ten sam fryzjer co zepsuł moją hodowle włosów. Jakie było zdziwienie i uśmiech Weroniki ( UWAŻAJCIE NA NIĄ) " przeszkadza pani ta krzywizna ale tak miało być..no dobrze jak nie pasuje to porawimy i wyrównamy mocniej wycieniujemy" taakk różnica 2-3 cm powinna być, już to widzę. zrezygnuje z pomocy Weroniki.

W Incanto pan Marek jest ponoć fajny..kojarzycie?
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe

Edytowane przez sweet_almond
Czas edycji: 2011-12-17 o 23:00 Powód: NIEDOKOŃCZONA WIADOMOŚĆ
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 08:16   #2305
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Lublin

Powiem wam, że w Hair Line byłam pod koniec stycznia, ale do tej pory się zachwycam tym salonem Umówiłam się na dekoloryzację.
Zajmował się mną pan Marcin. Bardzo miły człowiek, dobrze współpracujący, pytający o zdanie. Jego celem było moje zadowolenie dekoloryzację i farbowanie na rudo przeprowadził świetnie! Kiedy zobaczyłam swój kolor po farbowaniu, byłam w szoku. Był strasznie sztuczny. Powiedziałam, że nie tego chciałam! A on na to, że w porządku, zaraz to zmienimy. Nałożył mi coś na głowę, siedziałam z tym kilka minut i powstał mój wymarzony odcień... Zapłaciłam za wszystko 320. Dla mnie bardzo dużo, ale nie żałuję ani złotówki!!! teraz zapuszczam włosy, ale jak już ciąć, to tylko u pana Marcina ))
xweetok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:41   #2306
charlotte5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez khem Pokaż wiadomość
ja ostatnio była w Hair Line, byłam u Pana Marcina Wójcika. Byłam na ścięciu.... i hmm... chyba ja jestem bardziej wymagająca (i moje włosy również) potrzebuję większego wycieniowania włosów

Ps. Ponawiam prośbę o namiary na fryzjera z Montowni (ul. Puławska) oraz zakres cenowy
No właśnie, ja też poproszę jakieś namiary i cennik Montowni. Słyszałam kiedyś opinię, że tam obcinają tylko bardzo ekstrawagancko, czy ktoś może się wypowiedzieć, jak to w rzeczywistości wygląda? Dodam, że poszukuję fryzjera, który będzie w stanie dobrać strzyżenie do mojego typu włosów. Mam tak trudne włosy, że już dawno pożegnałam się z wycinaniem zdjęć z gazet i proszeniem o podobną fryzurę. Jestem w stanie zgodzić się na wiele, ale muszę wiedzieć, że mogę temu fryzjerowi zaufać. W całym moim życiu zdarzyło mi się to raz, niestety nie w Lublinie Pomocy!
__________________
www.nieobiektywni.pl
charlotte5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:33   #2307
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez charlotte5 Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też poproszę jakieś namiary i cennik Montowni. Słyszałam kiedyś opinię, że tam obcinają tylko bardzo ekstrawagancko, czy ktoś może się wypowiedzieć, jak to w rzeczywistości wygląda? Dodam, że poszukuję fryzjera, który będzie w stanie dobrać strzyżenie do mojego typu włosów. Mam tak trudne włosy, że już dawno pożegnałam się z wycinaniem zdjęć z gazet i proszeniem o podobną fryzurę. Jestem w stanie zgodzić się na wiele, ale muszę wiedzieć, że mogę temu fryzjerowi zaufać. W całym moim życiu zdarzyło mi się to raz, niestety nie w Lublinie Pomocy!
Poszukałam Montowni na ul. Puławskiej, szyld jest... i tyle.
Ja, niestety, weszłam do środka (niczego nie podejrzewając) i zapytałam się ile będzie kosztować podcięcie długich włosów - 70-80zł, ale stwierdziłam, że to ta słynna Montownia więc zaryzykuję... po wszystkim usłyszałam od Pani (chyba właścicielki) że te szyldy na zewnątrz to nie ich, i ze jeszcze na swoje czekają...

Jak dla mnie to trochę takie okłamywanie klienta - jeżeli to nie są ich szyldy - powinni je usunąć!!

Co do samego ścięcia - -czegoś innego oczekiwałam... i wg mnie drogo, jak na taki salon. Więc nadal szukam dobrego fryzjera (na miarę mojej Pani Ani Prystupy).

Pozdrawiam,
khem
khem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 14:32   #2308
sweet_almond
Raczkowanie
 
Avatar sweet_almond
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez khem Pokaż wiadomość
Poszukałam Montowni na ul. Puławskiej, szyld jest... i tyle.
Ja, niestety, weszłam do środka (niczego nie podejrzewając) i zapytałam się ile będzie kosztować podcięcie długich włosów - 70-80zł, ale stwierdziłam, że to ta słynna Montownia więc zaryzykuję... po wszystkim usłyszałam od Pani (chyba właścicielki) że te szyldy na zewnątrz to nie ich, i ze jeszcze na swoje czekają...

Jak dla mnie to trochę takie okłamywanie klienta - jeżeli to nie są ich szyldy - powinni je usunąć!!

Co do samego ścięcia - -czegoś innego oczekiwałam... i wg mnie drogo, jak na taki salon. Więc nadal szukam dobrego fryzjera (na miarę mojej Pani Ani Prystupy).

Pozdrawiam,
khem
MONTOWNIA się przeniosła w tamtym miesiącu i jest teraz na Węglinie w galerii OZONE. Tam mają lepsze miejsce i dojazd. Wiem bo ostatnio się reklamowali w tesco i roznosili ulotki.
__________________
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
Marilyn Monroe
sweet_almond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:34   #2309
nimeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

Robiłam keratynę w pani Anny Wereśniak no i zabieg w porządku, ale:
a. cena za zabieg była ustalona na 500 złotych a zapłaciłam 800 - dość nie w porządku, nie mam włosów do pasa ani szczególnie gęstych
b. użyła do strzyżenia degażówek, wobec czego po zabiegu włosy i tak mi się podkręcały. Były również krzywo ścięte.

Tydzień temu poszłam na ombre i podcięcie do mojej Magdy w salonie Anna, no i jak z bajki, fajna fryzura, super kolor.
nimeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 08:33   #2310
Arllleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Czy ktos może wie gdzie pracuje Pani Ania, która kiedys pracowała w salonie Casjopeja na ul.Szopena?
Apropo co sądzicie o tym salonie?
Arllleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.