Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 19:49   #4441
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
W Sopocie kobieta utopiła własnoręcznie 3 letnią córkę. Cisza medialna.
Tutaj mamy do czynienia z jakąś totalną wylewnością...
Bardziej upublicznić się wszystkiego nie dało. Jak już ludzie dyskutują na temat antykoncepcji Kasi i Bartłomieja (no tak katolicy to pewnie się nie zabezpieczali), poza tym sama rodzina która no.
A z resztą...
Niestety.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:51   #4442
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
W Sopocie kobieta utopiła własnoręcznie 3 letnią córkę. Cisza medialna.
Tutaj mamy do czynienia z jakąś totalną wylewnością...
Bardziej upublicznić się wszystkiego nie dało. Jak już ludzie dyskutują na temat antykoncepcji Kasi i Bartłomieja (no tak katolicy to pewnie się nie zabezpieczali), poza tym sama rodzina która no.
A z resztą...
Zgadzam się. Mnie również to wszystko dziwi.
Nie pociągnę tu jednak tematu z tego samego powodu co Ty.
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:58   #4443
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Djoeke Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Mnie również to wszystko dziwi.
Nie pociągnę tu jednak tematu z tego samego powodu co Ty.
Popieram
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 19:59   #4444
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wydaje mi się, że tą burzę wywołali po części: Rutkowski, rodzice. Ale głównie Rutkowski, konferencjami, filmikami, upublicznianiem wszystkiego co możliwe. A media to podłapały bo jaka by to nie była tragedia-to jest chwytliwy temat.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:03   #4445
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
rozumiem, że jesteś jedną z policjantek prowadzących tę sprawę i stąd taka pewność?
Bez przesady przecież to są podstawy, nie trzeba być policjantką, żeby to wiedzieć.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Wchodzę na wątek sprawdzić czy coś nowego się wyjaśniło w tej sprawie (np czy Katarzyna działała sama czy z kimś), bo w końcu powinien już być koniec sprawy.. a tutaj widzę że dopiero się rozkręca akcja...

Już prawie zaczynałam współczuć Bartkowi za to co mu żona zrobiła, dziadkom Madzi; ale jak czytam te wywiady... wszystko czarno białe, oni święci a ta Kaśka diabeł wcielony. Najbardziej współczuję małej Madzi, takie maleństwo które dostało matkę po przejściach oraz rodzinę której zabrakło najwyraźniej dobrej woli żeby albo małą adoptować (skoro niby jej matka tak bardzo nie chciała) albo pomóc matce a nie na nią najeżdżać.

Biedna ta Kaśka, od nałożenia na nią kary jest sąd, a nie rodzina robiąca publiczny lincz w mediach.

Ale ludzie są paskudni... jakby moim sąsiadom umarło dziecko, a ja do Faktu mówię że oni to tacy i tacy byli, roznoszę ploty na cały kraj....no brak słów w tej sprawie po raz kolejny
Jak ja dzisiaj zwróciłam dzisiaj pare godzin temu na to uwagę tutaj na forum to wywiązała się wielka kłótnia

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
W Sopocie kobieta utopiła własnoręcznie 3 letnią córkę. Cisza medialna.
Tutaj mamy do czynienia z jakąś totalną wylewnością...
Bardziej upublicznić się wszystkiego nie dało.
Jak już ludzie dyskutują na temat antykoncepcji Kasi i Bartłomieja (no tak katolicy to pewnie się nie zabezpieczali), poza tym sama rodzina która no.
A z resztą...
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:20   #4446
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Pytanie...jak maja odebrac cialo skoro jeszcze z tego co wiem trwa sekcja i nie wszystko jeszcze jest jasne i po co maja isc do ksiedza, skoro nie moga ustalic daty pogrzebu. Choc z drugiej strony skoro sa tacy jak twierdza religijni, to w takich przypadkach jeszcze przed pogrzebem zamowiliby msze za duszyczke malej Madzi. Skoro tacy religijni to czemu nie przyjeli ksiedza po koledzie i czemu Madzia nie byla jeszcze ochrzczona w kosciele? Bo taki chrzest w szpitalu oczywiscie jest wazny, ale jezeli dziecko przezylo to wedlug kosciola powinien go powtorzyc ksiadz, a Madzia miala juz 6 miesiecy.
co Cię to obchodzi jaki chrzest miala?
Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Zwlaszcza mamusia dala dowod tego jak sie zachowuje czlowiek wierzacy.
Ty dajesz najgorszy przyklad. Na szczęście potrafie oddzielić wierzących od tych pseudo. inaczej bym zwątpila
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a kim jest synowa dla teściowej jak nie obcą kobietą,przecież nie córką,kuzynką,czy bratanicą
jest synowa
Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Jestem matką i nie wypowiadałabym sie nie mając pojęcia, ja zawijam 10 miesięcznego syna i nie widze nic w tym dziwnego .



Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Wchodzę na wątek sprawdzić czy coś nowego się wyjaśniło w tej sprawie (np czy Katarzyna działała sama czy z kimś), bo w końcu powinien już być koniec sprawy.. a tutaj widzę że dopiero się rozkręca akcja...

Już prawie zaczynałam współczuć Bartkowi za to co mu żona zrobiła, dziadkom Madzi; ale jak czytam te wywiady... wszystko czarno białe, oni święci a ta Kaśka diabeł wcielony. Najbardziej współczuję małej Madzi, takie maleństwo które dostało matkę po przejściach oraz rodzinę której zabrakło najwyraźniej dobrej woli żeby albo małą adoptować (skoro niby jej matka tak bardzo nie chciała) albo pomóc matce a nie na nią najeżdżać.

Biedna ta Kaśka, od nałożenia na nią kary jest sąd, a nie rodzina robiąca publiczny lincz w mediach.

Ale ludzie są paskudni... jakby moim sąsiadom umarło dziecko, a ja do Faktu mówię że oni to tacy i tacy byli, roznoszę ploty na cały kraj....no brak słów w tej sprawie po raz kolejny
dokladnie
Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tą burzę wywołali po części: Rutkowski, rodzice. Ale głównie Rutkowski, konferencjami, filmikami, upublicznianiem wszystkiego co możliwe. A media to podłapały bo jaka by to nie była tragedia-to jest chwytliwy temat.
no niestety jak ludzie chcą szukac dziecka w tv to muszą sie liczyć z upublicznieniem swojego wizerunku
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:33   #4447
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

http://m.onet.pl/wiadomosci/5021468,detal.html. Nastepna. Straszne

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2012-02-08 o 21:13
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 20:34   #4448
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tą burzę wywołali po części: Rutkowski, rodzice. Ale głównie Rutkowski, konferencjami, filmikami, upublicznianiem wszystkiego co możliwe. A media to podłapały bo jaka by to nie była tragedia-to jest chwytliwy temat.
to ludzka natura,że człowiek musi zrozumieć motywy.
poza tym wiele faktów wypłynęło z mediów,a nie od rutkowskiego
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:36   #4449
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to ludzka natura,że człowiek musi zrozumieć motywy.
poza tym wiele faktów wypłynęło z mediów,a nie od rutkowskiego
wielu zarzuca,że nalezy pomóc a nie sie ekscytować.
tyle,że jak pisze TmargoT trzeba zrozumieć,zeby pomóc...
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:38   #4450
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
no niestety jak ludzie chcą szukac dziecka w tv to muszą sie liczyć z upublicznieniem swojego wizerunku
co nie zmienia faktu, że pewne informacje Rutkowski mógł zachować dla siebie i że nie zachował należytej etyki, zresztą będę obserwować bo podobno toczy się w jego sprawie postępowanie i jestem bardzo ciekawa wyników tego postępowania
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 20:46   #4451
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Fakt,że słuchałam dzisiaj wiadomości trochę na pół gwizdka, ale dotarło do mnie podczas Wydarzeń Polstu, że "Rutkowski idzie za ciosem. Będzie wnosił o zadeklarowaną wcześniej kwotę dla znalazcy dziecka". Ja się przesłyszałam?
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 20:54   #4452
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Ta ostatnia konferencja była dla mnie dziwna. Już sam fakt że się odbyła mnie zdziwił. Rutkowski ciągle przerywał Bartkowi i dopowiadał jakieś słowa Bartek sprawiał wrażenie że czasem mówi jakby wyuczonymi kwestiami. O Katarzynie wypowiada się tak, że wyszło na to że jej bardziej żałuje niż Madzi. Poza tym mama Bartka wypowiada taką kwestię że Rutkowski ich bronił to teraz oni będą bronić Rutkowskiego. Ale przed kim Rutkowski ich bronił, bo nie pojmuję?
Dokładnie
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:01   #4453
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Djoeke Pokaż wiadomość
Fakt,że słuchałam dzisiaj wiadomości trochę na pół gwizdka, ale dotarło do mnie podczas Wydarzeń Polstu, że "Rutkowski idzie za ciosem. Będzie wnosił o zadeklarowaną wcześniej kwotę dla znalazcy dziecka". Ja się przesłyszałam?
niestety ale się nie przesłyszałaś. Pan "detektyw" Rutkowski stwierdził, że ta nagroda mu się należy i będzie o nią walczyl.. Ten człowiek jest dla mnie bardzo żałosny i powinien również odpowiedzieć przed sądem za sposób prowadzenia tej akcji.
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:04   #4454
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
niestety ale się nie przesłyszałaś. Pan "detektyw" Rutkowski stwierdził, że ta nagroda mu się należy i będzie o nią walczyl.. Ten człowiek jest dla mnie bardzo żałosny i powinien również odpowiedzieć przed sądem za sposób prowadzenia tej akcji.
szok !
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:06   #4455
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Poważnie?
Przegiął pałkę lekko.
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:10   #4456
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
szok !
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...olnosc-policji

http://wiadomosci.wp.pl/title,Rutkow...wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,...l?ticaid=1de2f

http://www.tvn24.pl/-1,1734184,0,1,a...wiadomosc.html
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:22   #4457
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
niestety ale się nie przesłyszałaś. Pan "detektyw" Rutkowski stwierdził, że ta nagroda mu się należy i będzie o nią walczyl.. Ten człowiek jest dla mnie bardzo żałosny i powinien również odpowiedzieć przed sądem za sposób prowadzenia tej akcji.

jak dobrze pamietam to w rozmowie u Lisa powiedzial ze wszystkie pieniadze z nagrody przekaze na wybrany dom dziecka na slasku, powtorzyl to kilka razy tylko nie pamietam na 100% w ktorym programie
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:23   #4458
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Djoeke Pokaż wiadomość
Fakt,że słuchałam dzisiaj wiadomości trochę na pół gwizdka, ale dotarło do mnie podczas Wydarzeń Polstu, że "Rutkowski idzie za ciosem. Będzie wnosił o zadeklarowaną wcześniej kwotę dla znalazcy dziecka". Ja się przesłyszałam?
Tak, ale powiedział też że odda ją na jakiś sierociniec (?) nie pamiętam dokładnie a nie chce mi się szukać, w kazdym razie na cel dobroczynny i nie zachowa jej dla siebie.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:23   #4459
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
niestety ale się nie przesłyszałaś. Pan "detektyw" Rutkowski stwierdził, że ta nagroda mu się należy i będzie o nią walczyl.. Ten człowiek jest dla mnie bardzo żałosny i powinien również odpowiedzieć przed sądem za sposób prowadzenia tej akcji.
Wcale mnie to nie dziwi, od razu widac, ze cwaniak z niego. Robi sie na bohatera, bo jego biuro ulotki za darmo wydrukowało. Teraz sobie odbije. Zreszta słychac o tym było juz kilka dni temu, wiec do przewidzenia to było.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 21:25   #4460
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
jak dobrze pamietam to w rozmowie u Lisa powiedzial ze wszystkie pieniadze z nagrody przekaze na wybrany dom dziecka na slasku, powtorzyl to kilka razy tylko nie pamietam na 100% w ktorym programie
Nom ja tez słyszałam jak Rutkowski to mówił w tv.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:28   #4461
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Tak, ale powiedział też że odda ją na jakiś sierociniec (?) nie pamiętam dokładnie a nie chce mi się szukać, w kazdym razie na cel dobroczynny i nie zachowa jej dla siebie.
Oby tak zrobił, bo jakos to niesmaczne by było jakby dla siebie zagarnął.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:29   #4462
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Znalazłam
http://tvp.info/informacje/polska/ru...iednym/6444172
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:29   #4463
Djoeke
Raczkowanie
 
Avatar Djoeke
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 140
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Tak, ale powiedział też że odda ją na jakiś sierociniec (?) nie pamiętam dokładnie a nie chce mi się szukać, w kazdym razie na cel dobroczynny i nie zachowa jej dla siebie.
To zmienia postać rzeczy.
Nie byłam pewna,dlatego spytałam tutaj.
Czyli nie ma co siać zamętu,dobrze, że się wyjaśniło.
Djoeke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:31   #4464
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
jak dobrze pamietam to w rozmowie u Lisa powiedzial ze wszystkie pieniadze z nagrody przekaze na wybrany dom dziecka na slasku, powtorzyl to kilka razy tylko nie pamietam na 100% w ktorym programie
Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Tak, ale powiedział też że odda ją na jakiś sierociniec (?) nie pamiętam dokładnie a nie chce mi się szukać, w kazdym razie na cel dobroczynny i nie zachowa jej dla siebie.
w tych linkach jest napisane, że pieniądze przeznaczy na dom dziecka (bardzo fajnie i popieram) ale nie mówi ile z tej kwoty weźmie również dla siebie. A znając tego Pana zapewne ponownie zrobi z tego szopkę medialną i bez obecności kamer na pewno nie pojawi się w żadnym sierocińcu.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Wcale mnie to nie dziwi, od razu widac, ze cwaniak z niego. Robi sie na bohatera, bo jego biuro ulotki za darmo wydrukowało. Teraz sobie odbije. Zreszta słychac o tym było juz kilka dni temu, wiec do przewidzenia to było.
Dla mnie Rutkowski to swego rodzaju fenomen. Facet, którego nie da się lubić (przy najmniej ja nikogo nie znam kto pałałby do niego sympatią) a media oraz on sam robią z niego bohatera. W moim odczuciu o wiele lepiej by się stało gdyby sprawa została rozwiązane dzień, dwa dni później przez policję niż robić z tego sensacje jak to wykonał Rutkowski.
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:31   #4465
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Mimo że nagroda ma być przeznaczona na sierociniec to i tak wygląda ta cała sprawa nieco żenująco. Poza tym wydaje mi się, że robi już za dużo hałasu wokół siebie, a to już jest niesmaczne w tej sytuacji.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:34   #4466
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
w tych linkach jest napisane, że pieniądze przeznaczy na dom dziecka (bardzo fajnie i popieram) ale nie mówi ile z tej kwoty weźmie również dla siebie. A znając tego Pana zapewne ponownie zrobi z tego szopkę medialną i bez obecności kamer na pewno nie pojawi się w żadnym sierocińcu.
W jednym z tych artykułów było napisane, że weźmie dla siebie 20 tysięcy na pokrycie kosztów które poniósł.
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:36   #4467
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość

no niestety jak ludzie chcą szukac dziecka w tv to muszą sie liczyć z upublicznieniem swojego wizerunku
Tylko, że dziecko zostało już znalezione, a oni nadal udzielają tylu wywiadów, biorą udział w konferencji prasowej. Nie rozumiem czemu teraz ma to służyć i dlaczego oni, a zwłaszcza teściowa, dają się tak łatwo wciągnąć w byle rozmowę i odpowiadają na każde najbardziej błahe pytanie dziennikarza.
Dziwne jest, jak dla mnie, też zachowanie Rutkowskiego, który zdaje się od początku zawzięcie bronić ojca Magdy, pomimo, że olbrzymia ilość osób podejrzewa go o współudział.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:36   #4468
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
Dla mnie Rutkowski to swego rodzaju fenomen. Facet, którego nie da się lubić (przy najmniej ja nikogo nie znam kto pałałby do niego sympatią) a media oraz on sam robią z niego bohatera. W moim odczuciu o wiele lepiej by się stało gdyby sprawa została rozwiązane dzień, dwa dni później przez policję niż robić z tego sensacje jak to wykonał Rutkowski.
No ale wiesz ludzie są ciekawi, ludzka ciekawość, odruch naturalny etc. i KONIECZNIE musieli oglądać tragedię z bliska łącznie z nagraniami kłótni synowej z teściową.

A co do niego on JUŻ się na tym wzbogacił, reklama jaką sobie zrobił jest bezcenna, cała ta szopka nie była moim zdaniem taka niezamierzona, wątpię żeby próbował zagarnąć jakąś kasę dla siebie bo to mogłoby być zbyt ryzykowne.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:38   #4469
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez VickyM Pokaż wiadomość
W jednym z tych artykułów było napisane, że weźmie dla siebie 20 tysięcy na pokrycie kosztów które poniósł.
a ja tego nie rozumiem, bo skoro został wynajety przez rodzinę to czy ona nie powinna ponosić kosztów? domyslam się, że mu płacą jakieś wynagrodzenie. Ogólnie dla mnie taka postawa "bo mi się należy" jest trochę żałosna.
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 21:39   #4470
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
w tych linkach jest napisane, że pieniądze przeznaczy na dom dziecka (bardzo fajnie i popieram) ale nie mówi ile z tej kwoty weźmie również dla siebie. A znając tego Pana zapewne ponownie zrobi z tego szopkę medialną i bez obecności kamer na pewno nie pojawi się w żadnym sierocińcu.
Mówi, że nic nie weźmie.
Nie wpłaci tych 20tys zł nagrody które on miał przekazać ponieważ poniósł koszty, a całe pieniądze jakie dostanie przekaże na wybrany dom dziecka na śląsku.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka1987 Pokaż wiadomość
a ja tego nie rozumiem, bo skoro został wynajety przez rodzinę to czy ona nie powinna ponosić kosztów? domyslam się, że mu płacą jakieś wynagrodzenie. Ogólnie dla mnie taka postawa "bo mi się należy" jest trochę żałosna.
Nic mu nie płacą on działa w tej sprawie na zasadzie reklamy.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.