Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 16:31   #2011
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
tenebrosa super inspiracje i zazdroszcze, ze masz juz tyle z glowy
Hehe, no tak, ale względem innych dziewczyn i tak czułam się przez długi czas w tyle z przygotowaniami. Chociaż ja to jestem taka, że niektóre rzeczy wolę później załatwić i mieć już na 100% przemyślane niż wcześniej i potem zmieniać, bo mi się odpodoba. Zwłaszcza jeśli chodzi o mój wygląd, strój itd. Dlatego na przykład tak czekam z tą biżuterią Oczywiście nie lubię zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i to co można, to najlepiej w rozsądnym terminie przed ślubem załatwić. Salę i DJa mieliśmy na 2 lata przed zaklepane

Gosza
, dzięki!

Magdzia, jak będziesz mieć bukiet z różowymi akcentami, to mi się wydaje, że będzie OK ten makijaż wyglądać. Według mnie nie gryzie się z tęczówką. Byłam ciekawa, bo ja mam piwną tęczówkę i niby róż powinien mi pasować, ale ja jakoś go nie czuję. Już bardziej wolę fiolet. A co do postrzegania samego makijażu, to chyba każda osoba, już nawet bez względu na płeć, widzi go inaczej. Mi się wydaje Twój makijaż jest raczej delikatny, owszem jest widoczny i wyrazisty, ale bez przesady. Natomiast ten, który ja wybrałam, wydaje mi się naprawdę mocny, a jak moja Mama go zobaczyła, to powiedziała, że taki ładny, delikatny I weź tu bądź mądrą, no... Chyba dlatego Mama tak powiedziała, że ja na co dzień dość mocno się maluję. Najważniejsze, to żeby się dobrze czuć w make-up'ie.

Znikam na obiadek z TŻ, a potem lecimy na tańce Pa!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg make up.JPG (4,0 KB, 23 załadowań)
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:34   #2012
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Wiatm się
Normalnie świat się chyba kończy, bo nawet nie miałam czasu, żeby do was zajrzeć w pracy.

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
hehe a mojemu TZ tez juz wizaż wchodzi na bańke. Dzisiaj chcial zarezerwawac bilety dla swojej siosrty na samolot bo ma do nas przyleciec, linie nazywają sie Wizz air. No moj TZ wszedl na ich stronke w celu zalogowania i mowi:"kurcze zapomnialem jakie mam haslo na wizażu...yyyy.. wizz air"
Ale mu zryłaś beret. Biedny TŻcik, na niego też uzależnienie przeszło
Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Ale tak mnie dobiła ta sytuacja z Twoją bratową że aż mam ochotę przyjechać na Twoje wesele tylko po to by uprzykrzyć Jej życie np przysiadając się do Niej i drwiąc bądź nie odpuszczałabym Jej na krok zamęczała pytaniami i odbijałabym Jej partnerów do tańca. Uprzykrzyłabym Jej to wesele...

A tak poza tym to jeszcze znalazłam takie sukienki
Z sukieneczek najbardziej podoba mi się ta: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1329802458
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:36   #2013
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dziewczyny dziekuje za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
kochana to jest bardzo dobry pomysł ja też tak zrobię pomyśl sama o czym twoje koleżanki miały by rozmawiać z jakąś 60 babcią albo jakaś wścibską ciotką?? ja sadzam młodych (koleżanki rodzeństwo kuzynostwo itd) koło nas potem rodzinę a potem sąsiadów.
Wlasnie tak zrobie i za klarowne wytlumaczenie (schemat)
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:40   #2014
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Jeszcze rzuciłam okiem. Dobry artykuł. U nas w sali jest właśnie takie pomieszczenie ze zjeżdżalnią, basenem z piłeczkami, stolikami dla dzieci itp. Co prawda nie będę zatrudniać jakiejś firmy animatorskiej, chociaż widziałam nawet ostatnio taką ofertę w Lublinie, ale wynajmę po prostu opiekunkę na kilka godzin, która będzie czuwać nad bezpieczeństwem dzieci w czasie zabawy. Poza tym planuję kupić kredki, kolorowanki itp. i zostawić to w tej bawialni dla dzieci, żeby miały dodatkowe zajęcie. Chociaż na innych weselach w rodzinie nie było wcale ani opiekunki ani pokoju zabaw dla dzieci i jakoś nikt nie narzekał na pociechy. Chyba u nas wszystkie dobrze wychowane :P W każdym razie w mojej rodzinie temat dzieci na weselu to nie problem i naturalne jest, że się je zaprasza. Ja też od najmłodszych lat bywałam na weselach u moich kuzynów i kuzynek. Nie wyobrażam sobie zaprosić ich teraz bez dzieci.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:42   #2015
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Nikt mnie nie przytuli?
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:44   #2016
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie przytuli?
nio musisz wytrzymać Kochana mi facetka mówiła w maju że jest prawdopodobieństwo że suknia przyjdzie wcześniej dziś pani moje nadzieje rozwiała i muszę czekać do końca maja także nosek do góry nie pozostaje nic tylko czekać a miesiąc szybko minie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:46   #2017
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Witam

ciąg dalszy mojej historii i jakiejś lambadziary od smsów ciągle wypisuje do TŻ więc postanowiłam się włączyć do dyskusji i pojechałam po bandzie jak tej szmacie zapchać skrzynkę, żeby jak włączy komórkę nie mogła się ogarnąć ??

mówię Wam ręce mi opadają
Co za pinda Nie ma co, idź na policję. to jest nękanie. I trzymaj rękę na pulsie, żeby policja się sprawą zajęła.
Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Jak tak można... Kurdę, powinna Ci pomagać a nie takie kłody pod nogi... Mam nadzieję,że się ogarnie i przestanie taka być, to Twój ślub


Gdyż najtrudniejszy egzamin z moich znienawidzonych studiów zdałam na 4.5 w pierwszym terminie
Gratulacje za taką piękną ocenkę
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Zmiana świadkowej nie wchodzi w grę....

No nic pozostaje mi robić swoje i już

Ja nie mam lepiej w zyciu..mam inaczej i tyle...Kasy maja zdecydowanie wiecej wiec nie widze sensu sie napinac....

Do czego to doszło...zebym ze swiadkowa omijała tamat slubu....

Stasznie mi jest smutno...buuuu
Co tym ludziom odpitala
Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
wczoraj nas w nocy nękała a od dzisiejszego rana cisza ale obstawiam, że na wieczór znowu się zacznie
Co za lambadziara... brak jej bolca i dostaje pie***lca
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 16:50   #2018
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
nio musisz wytrzymać Kochana mi facetka mówiła w maju że jest prawdopodobieństwo że suknia przyjdzie wcześniej dziś pani moje nadzieje rozwiała i muszę czekać do końca maja także nosek do góry nie pozostaje nic tylko czekać a miesiąc szybko minie
Mi mówiła 5 miesięcy, które mija jutro, dlatego tak się nastawiłam, tym bardziej, że kiedyś to źle policzyłam i wydawało mi się, że to już pod koniec stycznia mija. A wydaje mi się, że specjalnie ją później zamówiły, żeby za długo w salonie nie wisiała
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:52   #2019
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Mi mówiła 5 miesięcy, które mija jutro, dlatego tak się nastawiłam, tym bardziej, że kiedyś to źle policzyłam i wydawało mi się, że to już pod koniec stycznia mija. A wydaje mi się, że specjalnie ją później zamówiły, żeby za długo w salonie nie wisiała
znajdz pozytywne tego strony im krócej będzie wisiała w salonie tym mniejsze prawdopodobieństwo kombinacji typu dawanie jej do mierzenia staram się pocieszyć dasz radę :P ja równy rok będę czekać czyli jeszcze 3 msc to sie ciesz że to już tylko miesiąc
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 16:54   #2020
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie przytuli?
szybko zleci, zobaczysz
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:01   #2021
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie przy stole posadzicie rodzicow ?? Bo obok Was beda napewno siedziec swiadkowie, a po nich rodzice czy jak ??
Bo ja chcialabym zrobic tak, zeby przy naszym stole siedzieli swiadkowie i sami mlodzi Jeszcze nie wiem jak beda poustawione stoly, czy bedzie tyle miejsca To narazie taki otwarty pomysl, do przemyslenia No a rodzice odpowiednio przy swoich rodzinach Co myslicie, glupi pomysl ??
U nas stoły będą ustawione tak jak na schemacie Jagodzi133 i my będziemy siedzieli na szczycie ze świadkami a dalej to mamy dylemat bo albo jedna strona młodzi a druga starsi albo po jednej stronie moja rodzina a po drugiej młodego i nie wiemy jak lepiej a do tego jeszcze mój w ogóle nie chce winietek a ostatnio jak o tym gadaliśmy to na odczepnego stwierdził żebym robiła po swojemu ale on sie nie podejmie usadzenia gości zeby było dobrze i już calkiem nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
znajdz pozytywne tego strony im krócej będzie wisiała w salonie tym mniejsze prawdopodobieństwo kombinacji typu dawanie jej do mierzenia staram się pocieszyć dasz radę :P ja równy rok będę czekać czyli jeszcze 3 msc to sie ciesz że to już tylko miesiąc
Zgadzam się z Kicią trzeba szukać pozytywów nie wiem czy Twój TŻ widział suknie ale czym później ja odbierzesz tym mniejsza szansa będzie że ja podpatrzy a Tobie sie opatrzy a po za tym i tak Ci zazdroszczę bo ja dopiero pod koniec maja będe szła na pierwszą przymiarkę tak wiec główka do góry
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:04   #2022
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez jagodzia133 Pokaż wiadomość
kochanie no pewnie dzisiaj zakupiłam krzesła i latarnie jak chcecie mogę się pochwalić

oby tak zawsze było :P
Będą zleconka kochana, będą. Już Ci dziewczyny odpowiednią reklamę zrobią. A już teraz wrzuć swoje ogłoszenie na oferia.pl Ważne, żebyś zostawiała ślady w necie
Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie przytuli?
Mocno Nie płakusiaj nam tu, bo będzie wiosenna powódź
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:05   #2023
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do salonu...
Pani mówi, że suknia będzie lada moment, ja już cała w skowronkach, że za max tydzień a ona dopowiada "na początku kwietnia/koniec marca"
To 6 miesięcy będzie


Już się napaliłam i mi smutno trochę, ale z drugiej strony jak sobie o tym pomyślę - szkoda, że przed lustrem nie stałam jak dzwoniłam bo musiałam mieć niezłą minę jak mi powiedziała kwiecień
No cóż przykra sprawa - tym bardziej, że się nastawiłaś. Teraz musisz uzbroić się w cierpliwość Szybko minie

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość

Magdzia, jak będziesz mieć bukiet z różowymi akcentami, to mi się wydaje, że będzie OK ten makijaż wyglądać. Według mnie nie gryzie się z tęczówką. Byłam ciekawa, bo ja mam piwną tęczówkę i niby róż powinien mi pasować, ale ja jakoś go nie czuję. Już bardziej wolę fiolet. A co do postrzegania samego makijażu, to chyba każda osoba, już nawet bez względu na płeć, widzi go inaczej. Mi się wydaje Twój makijaż jest raczej delikatny, owszem jest widoczny i wyrazisty, ale bez przesady. Natomiast ten, który ja wybrałam, wydaje mi się naprawdę mocny, a jak moja Mama go zobaczyła, to powiedziała, że taki ładny, delikatny I weź tu bądź mądrą, no... Chyba dlatego Mama tak powiedziała, że ja na co dzień dość mocno się maluję. Najważniejsze, to żeby się dobrze czuć w make-up'ie.
Masz rację Najważniejsze, że mnie się podoba, chociaż na początku wydawało mi się, że wyglądam tak dziwnie Każdy ma inne zdanie na ten temat, przede wszystkim zależy to od tego z czym styka się na co dzień. Jeśli malujesz się mocno nikogo mocny makijaż nie zdziwi. Gdybym pokazała mojej mamie albo TŻtowi makijaż z Twojego zdjecia - popukaliby się czoło twierdząc że do mnie nie pasuje i zresztą słusznie Dziękuję za opinie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:14   #2024
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Ja polecam w takich wypadkach ciucholandy! Czasem można się nieźle obkupić za niska cenę
tak wiem... ale chciałam przez trochę pobawic się w "galeriankę"

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam coraz mniejsza ochote na tan ślub:

Czy ja przesadzam?? Moja cudowan siostra, która będzie niestety moją światkową wymysliła sobie, że kupi swojemu męzowi nowy gajer koloru szarego. Poprosiłam ją zeby jej Mąż czyli nasz świadek miał koszule w kolorze mojej sukni. Niestety kolor ecru nie pasuję do szrości....a my będziemy w brązach, beżach i złocie.

Awantura po całości..bo ja wymyslam i przesadzam....- bedzie miał biała i basta! wrrr

Dziś jej mówie, że pazurki zrobie w dniu slubi bo bedzie mi robuc ta sama osoba (mi sie nic na nich nie trzyma wiecej niz 2- 3). Hybrydowny trwa może z 30 minut? To mnie zbrechtała..ze jestem nienormalna....

Jeszcze na dokładke przed samym moim slubem jedzie na Dominikane....chyba tylko zeby mi na złość zrobić bo wie, że ja nie pojade przed slubem i ONA musi być pierwsza!!!

Mozna tak wymieniac w nieskonczoność........

Sukienie tez jej wybrałysmy to powiedziała, ze ma taka jaka chciałam a jej sie nie podoba......ciekawe, ze w dniu zakupu sie jej podobała....

Poza tym chciała jako świadkowa kupić suknie czarno-biała...pomojajac, że moja jest koloru zlamana biel......

Jestem taka smutna i zła.... chciałabym aby sie cieszyła ze mna a poki co mam wrazenie, że tylko ja to drażni...

Zaprosznie dostali w niedziele jako pierwsi to zapytała-'A PO CO TAK SYZBKO ROZDAJECIE?

Zero jakiejś pociechy tylko wciaz dogryzanie.....

Przesadzam???
Nie przesadzasz! Siostra jest taka, jaka jest, a nie możesz jej zdegradować z bycia świadkową? Trudno! Ciesz się ślubem, weselem, tym, że się układa. Będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
no ja właśnie nie wiem co zrobic, bo podobaja mi sie bolerka ale takie no tiulowe ale ciepłe to one nie są
aaahhh skąd ja to znam... mój główny zapełniacz myśli....

Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Ja swojemu na 25, wypisałam, po prostu "Ćwierćwiecze X"

przytul:Oj tam! Znajdziesz coś w końcu! A jak nie to poszukaj w szafie... na szybko zakupy nie zawsze się udają i można nieraz nerwa złapać! Ale cokolwiek włożysz to i tak TŻ będzie zachwycony
I chyba to ćwierćwiecze będzie najlepsze:P

Wczoraj pogrzebałam trochę w szafie i chyba się coś znajdzie

cdn
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:27   #2025
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Jeszcze rzuciłam okiem. Dobry artykuł. U nas w sali jest właśnie takie pomieszczenie ze zjeżdżalnią, basenem z piłeczkami, stolikami dla dzieci itp. Co prawda nie będę zatrudniać jakiejś firmy animatorskiej, chociaż widziałam nawet ostatnio taką ofertę w Lublinie, ale wynajmę po prostu opiekunkę na kilka godzin, która będzie czuwać nad bezpieczeństwem dzieci w czasie zabawy. Poza tym planuję kupić kredki, kolorowanki itp. i zostawić to w tej bawialni dla dzieci, żeby miały dodatkowe zajęcie. Chociaż na innych weselach w rodzinie nie było wcale ani opiekunki ani pokoju zabaw dla dzieci i jakoś nikt nie narzekał na pociechy. Chyba u nas wszystkie dobrze wychowane :P W każdym razie w mojej rodzinie temat dzieci na weselu to nie problem i naturalne jest, że się je zaprasza. Ja też od najmłodszych lat bywałam na weselach u moich kuzynów i kuzynek. Nie wyobrażam sobie zaprosić ich teraz bez dzieci.
podpisuje sie obiema rekami U nas tez jest sala bawialna dla dzieci, zabawek jest dosyc sporo i sa przystosowane do roznego wieku, sa stoliki, krzeselka, dla mniejszych hustawki, masa innych ☠☠☠☠☠☠☠ek i nawet sofa Rowniez zamierzam kupic tylko jakies kolorowanki, mazaki itp. Moja corka tez musi miec towarzystwo no i dobra zabawe a na szczescie jest bardzo ,,imprezowa'' uwielbia muzyke i tance

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Mamy Dj-a Hurrrrraaaaa I takiego co robi nawet konkursy dla dzieci Ale sie ciesze Z wazniejszych rzeczy to jeszcze kamerzysta zostal no i suknia
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:42   #2026
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Gratuluję tym, co mają 200 i 109 ddś Ja mam dzisiaj równo 5 miesięcy!
Wkleić Wam zestawienie załatwionych spraw i tablicę inspiracji czy e tam?

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Lista spraw załatwionych na 5 miesięcy przed ślubem:

Ślub 21 lipca o godz. 17.00

wesele dwudniowe

Mamy już:

Do załatwienia:

Wybór obrączek
Poradnia – w trakcie
Pierwszy taniec na wesele i poprawiny
Alkohol
Strój Pana Młodego na I i II dzień
Sukienka na II dzień
Biżuteria i bielizna

i wiele innych pomniejszych spraw, długo by wymieniać, hehe... I na koniec mała tablica inspiracji, a nawet dwie

wow, chciałabym mieć tyle rzeczy załatwionych
Cytat:
Napisane przez zakrzewianka Pokaż wiadomość
Sukienka taka:

cały czas się zastanawiam, czy nie za bogata na ślub cywilny??? Koronka, tren, te sprawy... Nie dałam za bardzo czadu???
bardzo fajna
Cytat:
Napisane przez benia21 Pokaż wiadomość
Sukni nie mam jeszce z tego względu że na slub zdecydowalismy sie dwa tyg temu tzn myslelismy aleo przyszłym roku. u Nas wogóle wszystko szybko siś dzieje najpierw poznanie w styczniu 2011 pozniej w sierpniu zaręczyny, we wrześniu wprowadziłam sie do mojego TŻ a teraz ślub. Cudem udało Nam sie załatwic sale i kościoł. reszta w trakcie A moze znacie i możecie polecic z okolic Sosnowca, Dabrowy Górniczej dobra fryzjerke i makijazystkę?
ja polecam moją wizażystkę (robi i fryzurę i makijaż, dojeżdża do domu) http://www.makeupslubny.pl/o-mnie/
Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość

Idziemy dziś ze znajomymi na ostatkowe piwo i zostało nam 2 miesiące do ślubu

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
W ogóle mój TŻ twierdzi, że jest za mocny ten makijaż - taki straaaaszny Nie wiem skad mu się to wzięło, chociaż tradycyjnie dla mnie to on nie wygląda ... Ale to dlatego, że ja słabo się maluję na co dzień
ślicznie
a TŻem się nie przejmuj, mój te stwierdził że próbny miałam za mocny a wszyscy inni mówili ze za słaby trochę
Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie przytuli?
ja Cię tulę zleci szybciutko, zobaczysz


Ja chciałam tylko powiedzieć ze byłam u pierwszej spowiedzi, o mało mi żołądek ze strachu nie zwiędł ale przeżyłam i wszystko ok
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:50   #2027
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
To ja wstawiam swoja próbna fryzurkę
Powiem tak jest ok ale coś mi z tyłem nie pasuje, ten chłopka co mi ja robił powpinał mi wsuwki za delikatnie i te loki trzymały mi sie to tak byle jak, musze mu wytłumaczyć co i jak bo tak od razu tego nie czułam a dopiero po kilku godzinach wiedziałam już gdzie popełnił błąd. Podobaja mi sie bardzo te zawijasy które zrobiłą tak gdzie bok jest spięty ( nie wiem czy je widac na zdjęciu), Chyba poproszę o więcej takich na głowie. Ale efekt nie wyszedł taki jak na fotce i spodziewałam sie ze nie da sie skopiowac tego samego. Co o niej myślicie?
Czy te dziewczyny które miały już próbne tez miałyście powpinane wsuwki tak trochę niebyt mocno bo może jemu bardziej chodziło o to czy efekt mi się spodoba a fryzurę i tak rozwalę wieczorem wiec nie wpinał za mocno?
Miałam się go o to zapytać ale w tym dniu załatwiałam jeszcze parę stresujących rzeczy i wypadło mi to z głowy
bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Gratuluję decyzji i życzę powodzenia. My też ostatnio o tym rozmawialiśmy ale postanowiłam jednak brać tabletki do wesela żeby mi sie &&& nie rozregulował i żeby mnie mniej bolało.
Wczoraj z TŻ rozmawiałam, że chciałabym po ślubie dzidziusia no i on mi na to, że w takim razie muszę odstawić tabletki. Ale znowu mi się @ rozreguluje i będzie A wg tabletek powinnam dostac w poniedziałek przed ślubem to skończy mi się czwartek/ piatek

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie przy stole posadzicie rodzicow ?? Bo obok Was beda napewno siedziec swiadkowie, a po nich rodzice czy jak ??
Bo ja chcialabym zrobic tak, zeby przy naszym stole siedzieli swiadkowie i sami mlodzi Jeszcze nie wiem jak beda poustawione stoly, czy bedzie tyle miejsca To narazie taki otwarty pomysl, do przemyslenia No a rodzice odpowiednio przy swoich rodzinach Co myslicie, glupi pomysl ??
jak najdalej od nas będą siedzieć:P przy nas będzie młodzież

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie przytuli?




W ogóle to chyba na tą naszą jutrzejszą rocznicę kupię TŻ spinki już do ślubu. Mam nadzieję, że nie będzie jutro zimno, to wzięłabym tą moją małą i z nią bym pojechała na miasto. A jak nie to wieczorem będę musiała się streszczać, bo od niej wychodze 16:30...
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:52   #2028
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość



Ja chciałam tylko powiedzieć ze byłam u pierwszej spowiedzi, o mało mi żołądek ze strachu nie zwiędł ale przeżyłam i wszystko ok
napisz coś więcej jeśli możesz
jeśli nie tu to na poczcie

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:52   #2029
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

A muszę jeszcze iść na regulację brwi jutro
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:53   #2030
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

za 2 miesiące ślub i wesele
jak ten czas zasuwa
60 dni
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:58   #2031
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
podpisuje sie obiema rekami U nas tez jest sala bawialna dla dzieci, zabawek jest dosyc sporo i sa przystosowane do roznego wieku, sa stoliki, krzeselka, dla mniejszych hustawki, masa innych ☠☠☠☠☠☠☠ek i nawet sofa Rowniez zamierzam kupic tylko jakies kolorowanki, mazaki itp. Moja corka tez musi miec towarzystwo no i dobra zabawe a na szczescie jest bardzo ,,imprezowa'' uwielbia muzyke i tance

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Mamy Dj-a Hurrrrraaaaa I takiego co robi nawet konkursy dla dzieci Ale sie ciesze Z wazniejszych rzeczy to jeszcze kamerzysta zostal no i suknia

Ale Wam sie fartnelo gratuluje

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
za 2 miesiące ślub i wesele
jak ten czas zasuwa
60 dni
ja patrząc czasami na suwaczek przezywam kolejny mijający dzień, choc jeszcze nie tak bardzo, ale nie wiem co to bedzie jak pojawi sie 2 miesiące


Tż dostał smska, że nasze obrączki gotowe
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12

Edytowane przez ona8686
Czas edycji: 2012-02-21 o 17:59
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:59   #2032
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Ja chciałam tylko powiedzieć ze byłam u pierwszej spowiedzi, o mało mi żołądek ze strachu nie zwiędł ale przeżyłam i wszystko ok
Ja na samą myśl mam mdłości To jest jakaś masakra, ale wybierając między spowiedzią a dentystą wybieram dentystę i dokładam jeszcze grzebalca do tego. Już w ogóle mam wizję, że trafię na jakiegoś nawiedzonego księdza
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:00   #2033
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

ja chyba pójdę w czasie rekolekcji do spowiedzi bo tak nie ględzą wtedy bo dużo ludzi jest
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:05   #2034
chocolate muffin
Rozeznanie
 
Avatar chocolate muffin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 640
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Hej.

Proszę o trzymanie kciuków jutro, możliwe że rozwiąże się bardzo ważna dla nas sprawa
I w czwartek i pt. też mam dwuczęściową poprawkę i muszę ją zdać.. a jeszcze tego nie ogarniam


Co do usadzania gości. Ja nie wyobrażam sobie żeby obok nas siedział ktoś inny niż rodzice, a potem dziadkowie. Świadkowie będą siedzieć z resztą młodych.

Niuto nie dziwię Ci się ja bym też się zdenerwowała.


Zmykam się uczyć.
__________________
4.08.2012

Edytowane przez chocolate muffin
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:06
chocolate muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:20   #2035
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Ja na samą myśl mam mdłości To jest jakaś masakra, ale wybierając między spowiedzią a dentystą wybieram dentystę i dokładam jeszcze grzebalca do tego. Już w ogóle mam wizję, że trafię na jakiegoś nawiedzonego księdza
Trzeba by było pójść odwiedzić zęboszka
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:22   #2036
Dancing_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Dancing_Lady
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 486
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
To ja wstawiam swoja próbna fryzurkę
Fajna fryzurka. Jeśli tylko loki wytrzymują, to jest naprawdę trafiona fryzura

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
rzeczywiscie masz racje, nie pomyslalam, ale bylam taka zaplakana ze nie myslalam zbyt racjonalnie
Z tego, co się orientuję policja nie jest konieczna. Owszem, dobrze jest ją wezwać na miejsce zdarzenia, ale sprawa nie jest z góry przegrana jeśli policji nie ma. Pisz szybko pismo do zarządcy drogi/terenu. Możesz dołączyć zdjęcia miejsca, uszkodzeń itp.

Gratulacje dla dziewczyn za DDŚ

Tak Was czytam, czytam i sama zaczęłam zastanawiać się nad moją suknią i jej okresem wiszenia w salonie Przymiarkę mam na początku czerwca, pani z salonu wydaje się być profesjonalistką, no ale mimo to zaczęłam się zastanawiać...

Spowiedź przedślubna - też mam stresa. Chyba pójdę do Kapucynów normalnie

Babsko w pracy znowu mnie wkurzyło. Oczywiście po raz kolejny z urlopem... Normalnie tragedia, skąd takie małpy biorą się ?
__________________
28.07.2012 r.


I think I wanna marry you...


Edytowane przez Dancing_Lady
Czas edycji: 2012-02-21 o 18:24
Dancing_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:26   #2037
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez chocolate muffin Pokaż wiadomość
Hej.

Proszę o trzymanie kciuków jutro, możliwe że rozwiąże się bardzo ważna dla nas sprawa
I w czwartek i pt. też mam dwuczęściową poprawkę i muszę ją zdać.. a jeszcze tego nie ogarniam


Co do usadzania gości. Ja nie wyobrażam sobie żeby obok nas siedział ktoś inny niż rodzice, a potem dziadkowie. Świadkowie będą siedzieć z resztą młodych.

Niuto nie dziwię Ci się ja bym też się zdenerwowała.


Zmykam się uczyć.
do konca tygodnia

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Trzeba by było pójść odwiedzić zęboszka
Ja sie umawiam tak ze 2 miesiace, nie ma kto mnie kopnąć w cztery litery, abym sie w koncu ruszyła
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:27   #2038
moniq_87
Raczkowanie
 
Avatar moniq_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 327
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

My już mamy:
  • Datę i godzinę w kościele - 08 września godz. 16,00
  • Salę - Restauracja Renesans i tam noclegi dla gości
  • Fotografa: http://www.mammamiastudio.pl/
  • DJ: http://www.djlocky.pl/
  • Suknia: Ronald Joyce 64016
  • Fryzjer: p. Ania, salon Impresja, Lublin
  • Cukiernia: Tortissima
  • Kurs Tańca: AT ESENS
Jeszcze załatwić:

Zaproszenia
Wybór obrączek
Poradnia, nauki
Alkohol ( w tym szampan na powitanie)
Pierwszy taniec na wesele
Strój Pana Młodego na I i II dzień
Sukienka poprawinowa
.
.
.
i dużo więcej
__________________
Nasz ślub 08. września 2012

Zaręczyny 05. listopada 2011

Razem od 01. stycznia 2006
moniq_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:35   #2039
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ja chyba pójdę w czasie rekolekcji do spowiedzi bo tak nie ględzą wtedy bo dużo ludzi jest
Jak już się zbiorę to zwykle właśnie na rekolekcjach idę, a najlepiej, jak jakieś misje w parafii są, to wtedy leci szybko i bez zbędnych ceregieli. Ale chyba tym razem się nie uda
Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Trzeba by było pójść odwiedzić zęboszka
Mogę iść za Ciebie
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:38   #2040
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Ja na samą myśl mam mdłości To jest jakaś masakra, ale wybierając między spowiedzią a dentystą wybieram dentystę i dokładam jeszcze grzebalca do tego. Już w ogóle mam wizję, że trafię na jakiegoś nawiedzonego księdza


Cytat:
Napisane przez chocolate muffin Pokaż wiadomość
Hej.

Proszę o trzymanie kciuków jutro, możliwe że rozwiąże się bardzo ważna dla nas sprawa
I w czwartek i pt. też mam dwuczęściową poprawkę i muszę ją zdać.. a jeszcze tego nie ogarniam


Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Spowiedź przedślubna - też mam stresa. Chyba pójdę do Kapucynów normalnie
czemu sie tak boicie tej spowiedzi ? kurcze, az sama zaczynam sie bac

Dzisiaj sobie sprezentowalam ( tzn brat kupil na moja prosbe ) ale nie na all tylko w sephorze http://allegro.pl/sephora-paleta-cie...110672887.html
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.