Obaj moi chłopcy... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 13:10   #121
umeko
Raczkowanie
 
Avatar umeko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 74
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
co nie zmienia faktu, że póki co są to Twoje początki i widać, że jesteś zafascynowana tą sprawą, zachłysnelas sie takim stylem życia - po 2 miesiacach ciężko stwierdzić, że się kogoś kocha nie zależnie od tego czy się jest mono czy poli czy czymkowiek innym i sądzę, że to za wcześnie by wtajemniczać rodziców w arkana sypialni, poczekaj trochę na rozwój znajomości.. wydaje mi się, że to pewnien etap w Twoim życiu (choć oczywiście mogę sie mylić), ale nie zależnie od tego jak długo on potrwa masz prawo do szczęścia skoro nie krzywdzisz przy tym nikogo innego..
Otóż to.

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Już chyba dawno dało się zauważyć, że poruszamy się w trochę różnych światach, w których miłość definiujemy w inny sposób.

Źle to wyjasniłam. Jestem poli, w sensie takie ukierunkowanie, żę mogę kochać wiecej niż jedną osobą, od zawsze. Dopiero jakiś czas temu nauczyłam się to nazywać.
Proszę, przedstaw swoją definicję miłości.

To, w jaki sposób przedstawiasz środowisko, towarzystwo w którym się obracasz, zaznaczasz tę ''wyjątkowość'' że tzw. artyści, że alternatywa, poglądy lewackie. Znaaam to. A to, że szukasz tu wypowiedzi na ten temat... No wydaje mi się, że to fascynacja, że imponuje Ci ten styl życia. Ale widzę też kilka sprzeczności.

Ja bym nazwała to związkiem otwartym.
Jeszcze nie mieszkacie wszyscy razem, z drugim chłopakiem jesteś 2 miesiące... tak, to krótko. Bardzo krótko. Nie wiesz jak sprawa może się potoczyć. Moim zdaniem to za wcześnie by być tak pewnym. Żadne z Was nie planuje na razie rodziny, możliwe, że w ogóle nie planujecie. Ale co by było gdyby? Jesteś ich wszystkich tak bardzo pewna? Mi jest ciężko zaufać jednej osobie, a Ty musisz brać pod uwagę te osoby z którymi oni sypiają/mają relacje, całą grupę ludzi. Ta liczba osób może się powiększyć, przez Wasze Grono może przewinąć się ktoś nowy - ktoś kto może podburzyć dotychczasowe układy.
Bo uczucia nie są stałe, związki przeważnie też takie nie są. Wydaje mi się, że za bardzo idealizujesz tę wielomiłość.

Czy widzisz jakiekolwiek minusy poliamorii?

Nagle wszystko ''wskoczyło na miejsce''? Dziwi mnie to, że jesteś tak pewna, myślę, że Ci się wydaje. Ja również mogę kochać więcej niż jedną osobę. Mogę kochać naraz kobietę i mężczyznę. Są różne rodzaje miłości, ale wiesz co mi się nasuwa na myśl?

"Jeżeli kochasz dwie osoby naraz, wybierz tę drugą, bo gdybyś naprawdę kochał tę pierwszą nie zakochał byś się w tej drugiej." Powiedział to Johnny Depp i coś w tym jest.

PS. Tilda Swinton nie jest poli.

Edytowane przez umeko
Czas edycji: 2012-04-04 o 13:14
umeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:10   #122
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

napisałam tylko,że w mono się dusiłam. każdy ma inaczej, ja się zakochuję, a kiedy się zakochuje w kimś nowym,nie znaczy,że przestaje kochać kogoś z kim jestem i że chcę się rozstać
co do chorób wenerycznych mam nadzieję,że słyszałyście o prezerwatywach choćby
poza tym poli wzbogaca - więcej ludzi połączonych bliską relacją,miłością i jeszcze - to jest tak nowe,że cały czas się testuje inne sposoby zachowania bo te,do których się przyzwyczaiłam w relacjach mono-romantycznych nei działają
mnei to inspiruje
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:14   #123
umeko
Raczkowanie
 
Avatar umeko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 74
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Jakaś postrzelona aktywistka lewacka przekonuje o wspaniałości poligamii ("poliamoria" to bardzo ładna nowomowa, prawie tak jak wymyślenie słowa "homofobia" i utwierdzanie wszystkich w przekonaniu, że niechęć do jakiegoś zjawiska to choroba). Zaraz wam powie, że Jaś Kapela to wybitny poeta, Magdalena Środa to wybitny autorytet moralno-etyczny, świat zginie przez co2 z rur wydechowych i nie ma nic piękniejszego od miłości trójki mężczyzn i jednej kobiety którzy zmieniają się przy niej z zegarkiem w ręku. HEHEHELMANS
Lubię to.
umeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:17   #124
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

z tego co wiem to Tilda żyje w trójkącie
Depp jest marnym autorytetem,chociaż ma śliczne oczy
o co chodzi z tą miłością?
to takie dziwne?
ja kocham R,który mnie rzucił jak się pojawił B.. Kocham i kochałam go cały czas.
jak ktoś jest mono-jego sprawa
i to nie jest związek otwarty - bo to są związki - nie,że jest związek główny i dopuszczają mniej lub bardziej przypadkowy sex,tylo B. jest związany z więcej niż ejdną dziewczyną w RELACJI,milionmalychkawal kow jest z B. i S.,ja też przez chwilę byłam z dwoma - z B. i z R.
Wszyscy się znamy. Dość regularnie się widujemy i pojedynczo i całą bandą. To jest trudne. Ale i fascynujące.

Edytowane przez zebrawkratke
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:36
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:19   #125
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
napisałam tylko,że w mono się dusiłam. każdy ma inaczej, ja się zakochuję, a kiedy się zakochuje w kimś nowym,nie znaczy,że przestaje kochać kogoś z kim jestem i że chcę się rozstać
Tyle, ze masz wyjatkowe szczescie w zyciu, ze akurat ta druga osoba w ktorej sie zakochalas zaakceptowala ten uklad. Uwierz, malo kto by na to poszedl. No chyba, ze prowadzisz sobie to poli, a ten drugi partner nie wie o tym pierwszym, to wtedy to nic innego jak klasyczny model zdrady i klamstwa - nic wyjatkowego.

Poza tym, nie wierze to, ze mozna kochac jedna osobe i zakochac sie w drugiej - nigdy to nie jest taka sama milosc. Przy tej drugiej osobie doznajesz nowych fascynacji, powiew swiezosci, motyle w brzuchu na nowo - zauroczenie, a tamta druga daje Ci stabilizacje i bezpieczny teren w ktorym juz umiesz sie poruszac. To nic innego jak ukryta kalkulacja i czerpanie korzysci z obu zwiazkow, a co za tym idzie - milosci tutaj nie ma. Do zadnego ani od zadnego (o ile oboje o sobie wiedza).

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
to jest tak nowe,że cały czas się testuje inne sposoby zachowania bo te,do których się przyzwyczaiłam w relacjach mono-romantycznych nei działają.
Juz tutaj pisalam o brakach emocjonalnych.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-04-04 o 13:21
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:19   #126
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez umeko Pokaż wiadomość
Lubię to.
bardzo tego nie lubię

wizja zegarka w ręku....spłaszczenie i zwulgaryzowanie skoplikowanych bogatych bliskich relacji międzyludzkich. fuj.
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:25   #127
umeko
Raczkowanie
 
Avatar umeko
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 74
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
z tego co wiem to Tilda żyje w trójkącie
Depp jest marnym autorytetem,chociaż ma śliczne oczy
o co chodzi z tą miłością?
to takie dziwne?

Wszyscy się znamy. Dość regularnie się widujemy i pojedynczo i całą bandą. To jest trudne. Ale i fascynujące.

Nie, Tilda nie żyje w trójkącie.
NIE WIEM, nie znam Deppa osobiście Zacytowałam jedną wypowiedź, co nie świadczy, że ktoś jest moim autorytetem.

Co jest dziwne? Kto, co? Wkręcacie się aż na siłę. Wszyscy żyjecie w otwartych związkach. Proste, o wiele bardziej niż cała gadka o poliamorii. Wszystkim Wam zależy na sobie po równo? Ze wszystkimi seks jest taki sam? Ja nie widzę wielkiej różnicy.
umeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 13:26   #128
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;33342380]Tyle, ze masz wyjatkowe szczescie w zyciu, ze akurat ta druga osoba w ktorej sie zakochalas zaakceptowala ten uklad. Uwierz, malo kto by na to poszedl. No chyba, ze prowadzisz sobie to poli, a ten drugi partner nie wie o tym pierwszym, to wtedy to nic innego jak klasyczny model zdrady i klamstwa - nic wyjatkowego.

Poza tym, nie wierze to, ze mozna kochac jedna osobe i zakochac sie w drugiej - nigdy to nie jest taka sama milosc. Przy tej drugiej osobie doznajesz nowych fascynacji, powiew swiezosci, motyle w brzuchu na nowo, a tamta druga daje Ci stabilizacje i bezpieczny teren w ktorym juz umiesz sie poruszac. To nic innego jak ukryta kalkulacja i czerpanie korzysci z obu zwiazkow, a co za tym idzie - milosci tutaj nie ma. Do zadnego ani od zadnego (o ile oboje o sobie wiedza).



Juz tutaj pisalam o brakach emocjonalnych.[/QUOTE]

po kolei:
B. który ejst poli nie miał problemu z tym,że jest R
ale R miał problem z tym,że pojaiwł się B. i zerwał ze mną - chociaż nie byliśmy oficjalnie razem,to była coś więcej niż przyjaźń po prostu

nie wiem kto czemu dajesz sobie prawo do oceniania moich ewentualnych istniejących lub nie deficytów,
dlaczego ci się nei mieści w głowie,że można kochać dwóch róznych ludzi,na dwa różne sposoby w tym samym czasie?
nie,to nei ejst kalkulacja,bo ząłożenie jest,że motylki się przerodzą w coś trwałego,a nie że odlecą a wtedy poszukam sobei innego obiektu
jestem otwrta na to,co się może wydarzyć - na nowych ludzi,których mogę spotkać w sowim życiu
w poli keidy poznaję kogoś kto mis ię podoba nie musze czuć się ztego powodu winna,nie musze dawać sobie bana na flirt (albo flirtować i czuć się winna) - mogę spotkać się z człwowiekiem i zobaczyć jak się rozwinei ta realcja - dl amnie to wolność

Edytowane przez zebrawkratke
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:38
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:28   #129
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
I to dla mnei duże odkrycie,bo zawsze myślałam,że skoro nie odnajduję się w mono to znaczy właśnie to,co ktoś napisał,że jestem niedojrzała i boję się zaangażowani i bliskości. Już wiem,że to nieprawda. Że każda realcja po prostu ejst inna,i to,że kocham jednego mężczznę,nie musi oznaczać,że mnie kocham drugiego.
Ciężko znaleźć inne wytłumaczenie tego układu. Ja to widzę tak: jestem z 3 czy 4 facetami jednocześnie, "kocham" ich wszystkich, więc jeśli jeden się nagle odkocha we mnie lub ja w nim, to i tak zostanie mi jeszcze 2 czy 3 do "kochania". Straty nie są więc duże w przypadku rotacji w owej konstelacji - siłą rzeczy nie muszę się w te relacje bardzo angażować. Jedna osoba jest jednak dużo większym wyzwaniem, moim zdaniem.
Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
i skąd ten starszak w postaci dziecka?
Może czegoś nie doczytałam, ale z tego co widziałam ktoś po prostu zapytał "co jeśli zajdziesz w ciążę?". Skoro uprawiasz seks to bierzesz taką możliwość pod uwagę. Nie jest to żaden straszak, po prostu pytanie o fakty Sama jestem ciekawa odpowiedzi.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:33   #130
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

E, tam, dla mnie to dziwaczne i z lekka emocjonalnie popaprane, zbyt cenię sobie emocjonalną stabilność, by coś takiego nie wydawało mi się dziwaczne.
No ale jak komuś w takim układzie dobrze? Jego broszka.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:35   #131
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Obaj moi chłopcy...

a mnie uczono, że gumki nie eliminują, a zmniejszają ryzyko zarażenia się jakimś choróbskiem. nie raz też o tym czytałam.

ale może to taki straszak, żeby ludzie trzymali się tej monogamii


dla mnie bycie w takim związku jest jak z człowiekiem otyłym, który nie potrafi powiedzieć sobie "stop" po jednym batoniku.

z tego co widzę to też najczęściej w takie związki wchodzą osoby o duszy bardzo mocno emocjonalnej i artystycznej, które niby czują więcej i widzą więcej, które mają w sobie tyle emocji, że obdzielają nimi kilka osób, żeby sobie z nimi poradzić. nierzadko też mają swoiste poczucie wyższości nad monogamistami, bo oni przecież potrafią coś, czego nie potrafi reszta - kochać kilka osób na raz i wyzbyć się tych wszystkich negatywnych i brzydkich emocji typu zazdrość. generalnie przez to uważają się za lepszych. wielu z nich też z racji mocno rozwiniętych emocji ma ogromną potrzebę dostawania pewnych rodzajów uczuć od innych osób, potrzebę bycia kochanym, docenianym, komplementowanym itp., ale te potrzeby przewyższają dość mocno potrzeby osób monogamistycznych. tak to widzę

dodatkowo dziwnie się ubierają i mają dziwne fryzury na głowach
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 13:35   #132
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
poza tym poli wzbogaca - więcej ludzi połączonych bliską relacją,miłością i jeszcze - to jest tak nowe,że cały czas się testuje inne sposoby zachowania bo te,do których się przyzwyczaiłam w relacjach mono-romantycznych nei działają
mnei to inspiruje
I kolejna dziwna rzecz dla mnie. Jak taka relacja wzbogaca, skoro każdy zna każdego pobieżnie, każdy dzieli swoją uwagę na kilka osób, z każdą osobą "w związku" spędza tylko jakiś wycinek ze swojego życia.

Taki układ kojarzy mi się raczej z fascynacją wolnością i właśnie komuną. Dziwne to wszystko dla mnie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:39   #133
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
I kolejna dziwna rzecz dla mnie. Jak taka relacja wzbogaca, skoro każdy zna każdego pobieżnie, każdy dzieli swoją uwagę na kilka osób, z każdą osobą "w związku" spędza tylko jakiś wycinek ze swojego życia.

Taki układ kojarzy mi się raczej z fascynacją wolnością i właśnie komuną. Dziwne to wszystko dla mnie.
- a mało to ludzi bywa tylko w naskórkowych, pobieżnych relacjach? Nie mając pojęcia, na czym polega budowanie związku i bliskiej relacji z drugą osobą?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:40   #134
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obaj moi chłopcy...

To moze byc rowniez nic innego jak zwykly egoizm i wygoda. Bardzo milo jest pewnie miec kolo siebie dwie skakajace osoby na zmiane - ten wyslucha, a tamten rozsmieszy, ten zabierze do kina, a tamten zaprosi na kolacje ze swiecami, ten zrobi to ze mna na pieska, a tamten na 69... No nudzic sie nie mozna! Emocje na najwyzszych obrotach od ktorych Ci ludzie sa uzaleznieni. A no i nie zapomnijmy o tej "wyjatkowosci" jaka takie uklady niosa i w przeswiadczeniu o niej w ktorej tego typu osoby zyja.

Dla mnie to nic innego jak zwykle zdrady i potrzeba robienia zycia bardziej fascynujacym - prawie wszyscy ludzie tego chca, czyz nie? - stad masa zdrad, trojkatkow, czworokatow i pokatnych zwiazkow. Tyle, ze wiekszosc ludzi sie na to nie godzi i uwaza to za niemoralne - bo to jest niemoralne. A Ci na calego sie w to jawnie zabawiaja - stad moja wczesniejsza wzmianka o niedojrzalosci.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-04-04 o 13:44
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:41   #135
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
I kolejna dziwna rzecz dla mnie. Jak taka relacja wzbogaca, skoro każdy zna każdego pobieżnie, każdy dzieli swoją uwagę na kilka osób, z każdą osobą "w związku" spędza tylko jakiś wycinek ze swojego życia.

Taki układ kojarzy mi się raczej z fascynacją wolnością i właśnie komuną. Dziwne to wszystko dla mnie.
ale zobacz jaka to jest wygoda! nigdy nie poznasz partnerów na tyle dokładnie, by się z nimi w jakiejś istotnej sprawie poróżnić. mała szansa jest też na to, że będą Ci przeszkadzać wady tych osób, bo raczej ich nie poznasz. a jak jakiś partner nie zaspokoi Cię w jakiejś kwestii, to nie bój nic! zaspokoi Cię inny! albo jak jeden nie będzie chciał gadać o Twoim zainteresowaniu chropowatymi kamieniami znad morza Śródziemnego, to pogadasz o tym z innym.

it's a win-win situation!
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:49   #136
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- a mało to ludzi bywa tylko w naskórkowych, pobieżnych relacjach? Nie mając pojęcia, na czym polega budowanie związku i bliskiej relacji z drugą osobą?
Jasne, że są, ale ja mam na myśli taki związek jaki autorka tworzy ze swoimi facetami, że planuje z nimi mieszkanie, przyszłość, i myśli o nich poważnie... Często dwoje ludzi jest ze sobą latami, kochają się, mieszkają ze sobą, ale poznawanie się trwa latami, docieranie, poznawanie przyzwyczajeń... Nie wiem w takim razie, ile taka głęboka relacja i poznanie trwa w poli związkach.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ale zobacz jaka to jest wygoda! nigdy nie poznasz partnerów na tyle dokładnie, by się z nimi w jakiejś istotnej sprawie poróżnić. mała szansa jest też na to, że będą Ci przeszkadzać wady tych osób, bo raczej ich nie poznasz. a jak jakiś partner nie zaspokoi Cię w jakiejś kwestii, to nie bój nic! zaspokoi Cię inny! albo jak jeden nie będzie chciał gadać o Twoim zainteresowaniu chropowatymi kamieniami znad morza Śródziemnego, to pogadasz o tym z innym.

it's a win-win situation!
Myślę, że w tym jest trochę racji, bo jak dla mnie, taka relacja poli za pięknie wygląda...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:51   #137
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Powiem tak:
Gdy zacznie się "a tu rzeczywistość skrzeczy", to i bajka pryśnie; gdy są podstawy, to i jest sensowny związek;; gdy buduje się od komina, nie wyjdzie; a z łóżka każdy kiedyś wychodzi.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:56   #138
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Nie wiem dlaczego, ale mi jest szkoda tych dziewczyn. Niby same wiedza w czym siedza, niby nikt ich nie zmusza, ale mi szkoda. Bo wplataly sie w jakies dziwne sytuacje z jeszcze dziwniejszymi facetami i podtrzymuja to sprowadzajac swoja psychike na szwank. Bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze takie ukladziki nie maja lub nie beda mialy wiekszego lub mniejszego odcisku na psychice i przyszlosci.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-04-04 o 14:09
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 14:59   #139
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

kurde,jestem zmęczona,mam jeszcze ważną rzecz do zrobienia dzisiaj,ale nie moge no.
dlaczego z góry zakładacie powierzchowność i egoizm i instrumenatlne traktowanie w poli? to zalezy od ludzi decydujących się na to!
tak samo może byc paskudnie płytko i przedmiotowo (i bywa) w mono!
to ejst po prostu inny warinat - propozycja otwarcia horyzontów myślowych
jest możliwa miłość do więcej niż jednej osoby
jest możliwa przyjaźń z więcej niż jedną soobą
pojedyncze relacje moje - różnią się międzys obą - każdemu człwoiekowi w relacji daję inny kawałek siebie
bo każda z osób tworzących eralcje jest inna
skoro tak jest w codziennym życiu to dlaczego nei miałoby tak być w miłości?
chodzi o zwrócenie uwagi na to,że może mono nie ejst jedynym sposobem na życie
zdrada jest wtedy keidy się okłamuje - w związkach poli tez można zdradzić
a co do trwałości relacji,bliskości,czasu.. ..własnie się szykujemy żeby wszyscy razem zamieszkać
i dziękuję za paternalizm,oceny moralne i ocenianie mojego stanu emocjonalnego
jak to miło,że wiecie lepiej jaka jestem,jaka jest milionmalychkawalkow
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 15:05   #140
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
to ejst po prostu inny warinat - propozycja otwarcia horyzontów myślowych
G*wno prawda Co ma piernik do wiatraka? Właśnie to lanie wody jest takie wkurzające, nie żadne wielomiłowanie. A miłujcie sobie co tam chcecie i ile chcecie, ale nie wmawiajcie ludziom, że Wam się bania od tego rozrasta.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:14   #141
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
G*wno prawda Co ma piernik do wiatraka? Właśnie to lanie wody jest takie wkurzające, nie żadne wielomiłowanie. A miłujcie sobie co tam chcecie i ile chcecie, ale nie wmawiajcie ludziom, że Wam się bania od tego rozrasta.
cieszy umiejętność kulturalnej dyskusji
moja głowa o ile wiem ma ten sam rozmiar
tylko serce mi rośnie
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:15   #142
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
własnie się szykujemy żeby wszyscy razem zamieszkać
Odezwij się jak już pomieszkacie ze sobą 3-6 miesięcy, ok? Bardzo bym chciała przeczytać jakąś relację po takim czasie. Serio piszę.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:18   #143
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
cieszy umiejętność kulturalnej dyskusji
moja głowa o ile wiem ma ten sam rozmiar
tylko serce mi rośnie
Wyczułam, że czas nadać dynamiki.
To trochę tak, jakby mi ktoś powiedział: "Wiesz co, miałam w życiu 10 chłopaków, Ty miałaś tylko trzech. Myślałaś może o poszerzeniu horyzontów myślowych?" No nie brzmi głupio?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:24   #144
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

ama4
skoro już wdepnęłam na to forum to będę pisać
sama jestem ciekawa jak nam się to poli rozwinie i co z tego wyniknie
i nie twierdzę,że kwiatki i motylki - bo nie jest tak - trudno tez jest jasne,że tak

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Wyczułam, że czas nadać dynamiki.
To trochę tak, jakby mi ktoś powiedział: "Wiesz co, miałam w życiu 10 chłopaków, Ty miałaś tylko trzech. Myślałaś może o poszerzeniu horyzontów myślowych?" No nie brzmi głupio?
jak tak to ujmiesz to pewnie,że brzmi głupio.
to się nazywa demagogia i można tak zrobić ze wszytskim.
z poszerzaniem chodziło mi o myślenie o związkach - poza jedynym obowiązującym schematem monogamii,
ewentualnie seryjnej monogamii,ewentualnie monogamii ze zdradą
stweirdzenie 'gówno prawda" nie ejst zbyt dynamiczne
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:25   #145
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
ama4
skoro już wdepnęłam na to forum to będę pisać
sama jestem ciekawa jak nam się to poli rozwinie i co z tego wyniknie
i nie twierdzę,że kwiatki i motylki - bo nie jest tak - trudno tez jest jasne,że tak
No i fajnie, pisz. Bo ja sobie myślę na ten moment, że dopiero jak wszyscy zamieszkacie, to się sprawdzicie w takim normalnym życiu. Podchodzę do tego póki co jak do eksperymentu, nie chcę wydawać opinii. Jak się dołączasz do "eksperymentu" i zechcesz potem napisać jak jest, to będzie mi miło. Jestem po prostu ciekawa rezultatów.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:28   #146
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Szczerze mówiąc wisi mi jaki kto ma związek i co robi w łóżku, ale sama bym się w takie coś nie wpakowała- jak jest wielu partnerów, to mam wrażenie, że przyjaciela żadnego Ciekawe, który przy Tobie zostanie w razie jakiegoś nieszczęścia? Nie, nie twierdzę, że w związku monogamicznym ma się 100% gwarancji, ale jakoś nie wyobrażam sobie budować przyjaźni, miłości duchowej, fizycznej z dwiema osobami naraz. Mojego TŻ brat jak przechodził ciężki okres dojrzewania w liceum, to był w takim związku Mi to przypomina czasy gimnazjum.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:29   #147
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez zebrawkratke Pokaż wiadomość
jak tak to ujmiesz to pewnie,że brzmi głupio.
to się nazywa demagogia i można tak zrobić ze wszytskim.
z poszerzaniem chodziło mi o myślenie o związkach - poza jedynym obowiązującym schematem monogamii,
ewentualnie seryjnej monogamii,ewentualnie monogamii ze zdradą
stweirdzenie 'gówno prawda" nie ejst zbyt dynamiczne
Owszem, jest
To nie jest demagogia, odniosłam się do tego, co napisałaś, a nie do tego, co pomyślałaś. To by było czytanie w myślach
Związek to związek, monogamiczny czy poliamoryczny - powinien być w założeniu taki sam. Tu nikt nie musi nic poszerzać, większość z nas przyjmuje, że tak jest i ok. Nikt by Was na taczce do gnoju nie wywiózł. Inna sprawa, że taplacie się w jakiejś dziwnej ideologii, pod którą podpinacie te poliamory. I to jest krzywe.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:35   #148
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nikt by Was na taczce do gnoju nie wywiózł. Inna sprawa, że taplacie się w jakiejś dziwnej ideologii, pod którą podpinacie te poliamory. I to jest krzywe.
rozbawilo mnie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:45   #149
zebrawkratke
Raczkowanie
 
Avatar zebrawkratke
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Obaj moi chłopcy...

związki mono różnią się między s obą tak jak ludzie je tworzący,co to znaczy:
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Związek to związek, monogamiczny czy poliamoryczny - powinien być w założeniu taki sam.
jeśli ludzie w ramach dominującego modelu przyjmują różne zasady i założenia
a w przypadku poli to się komplikuje bo w grę wchodzi więcej osób
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Tu nikt nie musi nic poszerzać, większość z nas przyjmuje, że tak jest i ok. Nikt by Was na taczce do gnoju nie wywiózł. Inna sprawa, że taplacie się w jakiejś dziwnej ideologii, pod którą podpinacie te poliamory. I to jest krzywe
nie ma w tym ideologii
jest wyjście z obowiązującego monoschematu który jak mu się bliżej przyjrzec nie ejst wcale taki mono
gdzie tu widzisz krzywą ideologię?
__________________
"Piękno pozostaje w niemożliwościach ciała"

Edytowane przez zebrawkratke
Czas edycji: 2012-04-04 o 15:46
zebrawkratke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:47   #150
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Obaj moi chłopcy...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Owszem, jest
To nie jest demagogia, odniosłam się do tego, co napisałaś, a nie do tego, co pomyślałaś. To by było czytanie w myślach
Związek to związek, monogamiczny czy poliamoryczny - powinien być w założeniu taki sam. Tu nikt nie musi nic poszerzać, większość z nas przyjmuje, że tak jest i ok. Nikt by Was na taczce do gnoju nie wywiózł. Inna sprawa, że taplacie się w jakiejś dziwnej ideologii, pod którą podpinacie te poliamory. I to jest krzywe.
Bo zwykły śmiertelnik nie zrozumie jak to jest być częścią takiej "konstelacji" innych gwiazd, które "żyją w innym świecie".
To są wyższe istoty przesiąknięte artyzmem i miłością.

Swoją drogą, ciekawe jakby na temat tych relacji wypowiedział się któryś z poli-facetów.
Nie wiem jak wy, ale ja coś czuję, że gdyby wydusić z takiego szczere zeznania po paru głębszych, to poli-paniom mogłoby się zrobić bardzo przykro gdyby je usłyszały.
Chyba, że goście są kompletnie nawiedzeni.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 23:54:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.