Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podróbki" - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-10, 08:26   #2491
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
http://www.maddinka.com/
Ja lubię tę bloggerkę W sumie ubiera się niezbyt w moim stylu ale jakoś wydaje mi się wyjątkowo... normalna
też ją obserwuję , właśnie mi się podoba to, że nie przesadza w żadną stronę
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:27   #2492
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

dzień dobry

co prawda nie planowałam udzielać się w tym wątku (chociaż czytanie sprawia mi wiele frajdy i uśmiechu ) ale przy porannej kawie w tv widziałam reklamę tesco i tak mnie olśniło i zastanawiam się czy tylko ja mam takie skojarzenia więc zapytam tu:

czy Irenka z reklamy TESCO przypomina Wam może jakąś bloggerkę? bo mi bardzo


henioirenkatesco.jpg

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2012-05-10 o 08:31
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:37   #2493
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dzień dobry

co prawda nie planowałam udzielać się w tym wątku (chociaż czytanie sprawia mi wiele frajdy i uśmiechu ) ale przy porannej kawie w tv widziałam reklamę tesco i tak mnie olśniło i zastanawiam się czy tylko ja mam takie skojarzenia więc zapytam tu:

czy Irenka z reklamy TESCO przypomina Wam może jakąś bloggerkę? bo mi bardzo


Załącznik 4666371
mi przypomina tą, której imienia nie wolno wymawiać
Poza tym przypadkiem trafiłam na bloga: http://everydaybix.blogspot.com/ i są tu różne mniej lub bardziej intrygujące zdjęcia, na których się nawet jedna popularna blogerka załapała

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2012-05-10 o 08:42
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:53   #2494
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Ocena wątku : pięć gwiazdek

Kashmirka, nie możliwe, Irenka jest Polką

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
mi przypomina tą, której imienia nie wolno wymawiać
Poza tym przypadkiem trafiłam na bloga: http://everydaybix.blogspot.com/ i są tu różne mniej lub bardziej intrygujące zdjęcia, na których się nawet jedna popularna blogerka załapała

nie wchodźcie, jak macie delikatny żołądek, albo mniej niz 18 lat
http://2.bp.blogspot.com/-kxd9zP5qFT...0/P1020949.JPG
patologia

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-05-10 o 08:57
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:00   #2495
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

To są zdjecia autorstwa kolegi Komara, tego od Maff
jak widać nie ma najmniejszych oporów przed publikowaniem co pikantniejszych foteczek.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:07   #2496
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Poza tym przypadkiem trafiłam na bloga: http://everydaybix.blogspot.com/ i są tu różne mniej lub bardziej intrygujące zdjęcia, na których się nawet jedna popularna blogerka załapała
ciekawe imprezy fotografuje...
http://2.bp.blogspot.com/-kU4BZi3IIe...0/P1020299.JPG
http://1.bp.blogspot.com/-XQgtrE0Ajy...0/P1020383.JPG
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:13   #2497
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Ładnie się bawi Warszawa
Linki do zdjęć, wchodzicie na własną odpowiedzialność, bo niektóre są... bleee
http://4.bp.blogspot.com/-DQadW-eKa5...0/P1030649.JPG
http://4.bp.blogspot.com/-KiDOiInFrS...0/P1000340.JPG
http://4.bp.blogspot.com/-iA7aYOoo1n...0/P1040221.JPG
http://2.bp.blogspot.com/-kU4BZi3IIe...0/P1020299.JPG
http://1.bp.blogspot.com/-XQgtrE0Ajy...0/P1020383.JPG
http://3.bp.blogspot.com/-WbZ2THvQqE...0/P1020891.JPG

Nie dziwię się, że Maff wstawiła takie, a nie inne zdjęcia na swojego bloga, się wkręciła w towarzystwo to musiała im "dorównać" swoim "poziomem"
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:14   #2498
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

fajne imprezy
Kto to jest?
tylko nie wklejajcie błagam tego z czymś mokrym na tapczanie...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-05-10 o 09:15
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:14   #2499
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Pamiętajcie! Do każdej czynności potrzebna jest butelka Jagermeister! I nie ma, że brzuszek boli
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:21   #2500
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
fajne imprezy
Kto to jest?
tylko nie wklejajcie błagam tego z czymś mokrym na tapczanie...
nie wiem kto to jest, ale właśnie jej zdjęcie doprowadziło mnie do tego bloga bo ktoś wrzucił ją na Facebookowe Zakolanówki wraz z odnośnikiem do bloga

Ja rozumiem "ostre" imprezy, zabawę w fajnym gronie, wygłupy itp. itd. ale po jakiego grzyba robić sobie wtedy fotki i umieszczać je na blogu? To jest niby takie fajne?
http://1.bp.blogspot.com/-L-NyVLKWql...0/IMG_2812.JPG
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:27   #2501
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja rozumiem "ostre" imprezy, zabawę w fajnym gronie, wygłupy itp. itd. ale po jakiego grzyba robić sobie wtedy fotki i umieszczać je na blogu? To jest niby takie fajne?
http://1.bp.blogspot.com/-L-NyVLKWql...0/IMG_2812.JPG
Dokładnie to samo chciałam napisać. Żadna z nas raczej nie chodzi w worku pokutnym i nie pija wyłącznie ziołowych herbatek:P Większości na pewno zdarzyła się "ostra" impreza, ale kto wrzuca takie foty do sieci i jeszcze uważa to za szczyt lansu
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 09:49   #2502
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo chciałam napisać. Żadna z nas raczej nie chodzi w worku pokutnym i nie pija wyłącznie ziołowych herbatek:P Większości na pewno zdarzyła się "ostra" impreza, ale kto wrzuca takie foty do sieci i jeszcze uważa to za szczyt lansu
chyba jedanak ja nie bywam na takich imprezach jak tam...
A Julietta w linkach tego bloga jest

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-05-10 o 09:54
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:50   #2503
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Oj przeżyło się wiele imprez, z czego pewnie robiło się jakieś hardcore'y , ale na szczęście nikt fotek wtedy nie robił i nikomu w czaszce nie zaświtało, żeby to publikować. W ogóle... z tego, co wiem to Jägermeister'a, tak jak inne alkohole ziołowe, czy orzechówkę, pije się głównie z powodu problemów z żołądkiem Nie znam osoby, która z własnej woli przyniosłaby to na typową popijawę. Ale tu chyba chodziło o lans lans (wątpliwy wg mnie, ale co ja tam wiem, stara, mężata i prawie dzieciata jestem).
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 09:51   #2504
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
chyba jedanak ja nie bywam na takich imprezach jak tam...
jednak dobrze, że przewinęłam tylko jedną stronę
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:05   #2505
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

dzień dobry Dziewczynki !
jak milo powitać dzień małą dawką admoo chłopaczyna chyba poszedł do któregoś psora żeby mu napisał te formułki a może tak się wyedukował szybko? zdolna bestyja w końcu nie było go jakiś czas, w ksiażkach siedział! szkoda tylko że najpierw nie przeczytał co my tu piszemy i że jak jego to boli to nie znaczy że to się kwalifiluje pod jakikolwiek paragraf, a tymbardziej że sąd też zaboli jednym słowem, admoo pisz więcej i made my day one more time

a co do Pana HOMARA to ja zaraz po Maff wlazłam na jego profil i się załamałam.. ja myślałam, że to jakiś poważny fotograf, który na poważnie zajmuje się fotkowaniem imprez i w ogóle.. a tu faktycznie jak ktoś gdzieś u Maff napisał "że on ten tego wszystko co się rusza" i nie tylko przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć po zamieszczanych fotach.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dzień dobry

co prawda nie planowałam udzielać się w tym wątku (chociaż czytanie sprawia mi wiele frajdy i uśmiechu ) ale przy porannej kawie w tv widziałam reklamę tesco i tak mnie olśniło i zastanawiam się czy tylko ja mam takie skojarzenia więc zapytam tu:

czy Irenka z reklamy TESCO przypomina Wam może jakąś bloggerkę? bo mi bardzo


Załącznik 4666371
padłam, co za sokole oko, podziwiam ten kto to rysował bez dwóch zdań się wzorował na postaci rzeczywistej identyko!!!
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:07   #2506
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Rozwaliła mnie fota dziewczęcia rzygającego w ombre (?) rajtkach. To się nazywa być stylowym w każdej sytuacji.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:14   #2507
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
dzień dobry Dziewczynki !
jak milo powitać dzień małą dawką admoo chłopaczyna chyba poszedł do któregoś psora żeby mu napisał te formułki a może tak się wyedukował szybko? zdolna bestyja w końcu nie było go jakiś czas, w ksiażkach siedział! szkoda tylko że najpierw nie przeczytał co my tu piszemy i że jak jego to boli to nie znaczy że to się kwalifiluje pod jakikolwiek paragraf, a tymbardziej że sąd też zaboli jednym słowem, admoo pisz więcej i made my day one more time

a co do Pana HOMARA to ja zaraz po Maff wlazłam na jego profil i się załamałam.. ja myślałam, że to jakiś poważny fotograf, który na poważnie zajmuje się fotkowaniem imprez i w ogóle.. a tu faktycznie jak ktoś gdzieś u Maff napisał "że on ten tego wszystko co się rusza" i nie tylko przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć po zamieszczanych fotach.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------



padłam, co za sokole oko, podziwiam ten kto to rysował bez dwóch zdań się wzorował na postaci rzeczywistej identyko!!!
ciii... zaraz adm001 go pozwie
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:25   #2508
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ciii... zaraz adm001 go pozwie
on sobie powinien ciśnienie zmierzyć na początek, a potem powinien przestać robić koło własnej lasce no ale oni pewnie myślą że im to pomoże.. no cóż najlepsze jest to że ona najpierw nam tu dziekuje za nabijanie wejść a potem wysyła anonimowe groźby - kto inny mógł by tak robić jak nie ona ?
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:32   #2509
fajniejestfajnie
Raczkowanie
 
Avatar fajniejestfajnie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 360
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

oglądam właśnie zdjęcia z nowego posta naszej ulubionej blogerki i powiem tak: jak spojrzałam na kilka zdjęć to pozbyłam się kompleksów, nie wiem czemu, ale spłynęło to po mnie jak deszcz

ejj.. kim jest adm001?
__________________
fajniejestfajnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 10:35   #2510
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

no jak to kim, boyfriendem Voldemorta
czyli tym chłopaczkiem w seledynowych spodenkach i koszulach od projektantów
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:38   #2511
fajniejestfajnie
Raczkowanie
 
Avatar fajniejestfajnie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 360
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

tak myślałam właśnie xD XYX powinna zmienić makijaż, inaczej podkreślać swoje kości policzkowe bo wygląda tragicznie.
__________________
fajniejestfajnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:40   #2512
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez fajniejestfajnie Pokaż wiadomość
oglądam właśnie zdjęcia z nowego posta naszej ulubionej blogerki i powiem tak: jak spojrzałam na kilka zdjęć to pozbyłam się kompleksów, nie wiem czemu, ale spłynęło to po mnie jak deszcz

ejj.. kim jest adm001?
Już czekam na info: Pozwał sieć marketów Tesco za nielegalne wykorzystywanie wizerunku jego dziewczyny

A co do niej samej.... z tego co widzę, to w nowym poście pogodę ma taką samą, jak ja, czyli szarówa, ale SANGLASESY a nie sorry ZONNENBRYLLE trzeba mieć

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-05-10 o 10:42
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:50   #2513
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Już czekam na info: Pozwał sieć marketów Tesco za nielegalne wykorzystywanie wizerunku jego dziewczyny

od kiedy to kurtki się eksploatuje?

A na tym zdjęciu jej twarz: http://4.bp.blogspot.com/-qiAKvxPrHA...0/IMG_0937.JPG
wygląda tak, że mam ochotę zaprosić ją na pizzę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:51   #2514
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez fajniejestfajnie Pokaż wiadomość
oglądam właśnie zdjęcia z nowego posta naszej ulubionej blogerki i powiem tak: jak spojrzałam na kilka zdjęć to pozbyłam się kompleksów, nie wiem czemu, ale spłynęło to po mnie jak deszcz

ejj.. kim jest adm001?
Ooo, dojczlandzkie klimaty w nowym poście. Ech, właśnie tłumaczę umowę dostawy Z NIEMIECKIEGO na jutro, może ta, której imienia nie wolno wymawiać by mi pomogła???
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:54   #2515
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Ooo, dojczlandzkie klimaty w nowym poście. Ech, właśnie tłumaczę umowę dostawy Z NIEMIECKIEGO na jutro, może ta, której imienia nie wolno wymawiać by mi pomogła???
Nie, bo nie jesteś haj feszyn i zgnijesz w więzieniu
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:54   #2516
lush_lover
Raczkowanie
 
Avatar lush_lover
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: no postcode envy
Wiadomości: 398
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez fajniejestfajnie Pokaż wiadomość
tak myślałam właśnie xD XYX powinna zmienić makijaż, inaczej podkreślać swoje kości policzkowe bo wygląda tragicznie.
mnie się wydaje, że to nie tylko makijaż, ale też nieudolny retusz. czasami kontury jej twarzy, z kośćmi policzkowymi włącznie wyglądają bardzo ostro i dziwnie i nie za każdym razem tak samo, jak na przykład w tym wpisie ze stycznia http://2.bp.blogspot.com/-rZPLDxfMiM...0/_MG_0863.jpg
lush_lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:55   #2517
Clood
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 160
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

http://megibubu.blogspot.com/ - serio? taka piękna? kwestia gustu

Pani Tesco - leżę i kwiczę

ktoś pytał o tą z footballfrue.no - nawet wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale ona ma 25 lat tak jak ja... - byłam pewna, że koło 35
__________________
Żonka

Clood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 10:56   #2518
fajniejestfajnie
Raczkowanie
 
Avatar fajniejestfajnie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 360
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Już czekam na info: Pozwał sieć marketów Tesco za nielegalne wykorzystywanie wizerunku jego dziewczyny

A co do niej samej.... z tego co widzę, to w nowym poście pogodę ma taką samą, jak ja, czyli szarówa, ale SANGLASESY a nie sorry ZONNENBRYLLE trzeba mieć
:brzydal ::brzyd al:

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

od kiedy to kurtki się eksploatuje?

A na tym zdjęciu jej twarz: http://4.bp.blogspot.com/-qiAKvxPrHA...0/IMG_0937.JPG
wygląda tak, że mam ochotę zaprosić ją na pizzę
eksploatować
1. wydobywać bogactwa naturalne
2. użytkować urządzenia, maszyny itp.
3. ciągnąć zyski z cudzej pracy najemnej; wykorzystywać kogoś lub coś maksymalnie


:brzy dal: o jaa.. xD

miałam wysłać ten sam link do zdjęcia, ale nie mam na tyle odwagi

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Ooo, dojczlandzkie klimaty w nowym poście. Ech, właśnie tłumaczę umowę dostawy Z NIEMIECKIEGO na jutro, może ta, której imienia nie wolno wymawiać by mi pomogła???
zawsze możesz zapytać w ten sposób pokażę tę dobrą stronę swojej natury

lush_lover: racja, na tym zdjęciu co pokazałaś wygląda korzystnie, lepiej..
__________________

Edytowane przez fajniejestfajnie
Czas edycji: 2012-05-10 o 10:58
fajniejestfajnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:00   #2519
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
Napisane przez lush_lover Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, że to nie tylko makijaż, ale też nieudolny retusz. czasami kontury jej twarzy, z kośćmi policzkowymi włącznie wyglądają bardzo ostro i dziwnie i nie za każdym razem tak samo, jak na przykład w tym wpisie ze stycznia http://2.bp.blogspot.com/-rZPLDxfMiM...0/_MG_0863.jpg
retusz czy nie retusz, kości jej wystają z twarzy... to po prostu widać i tyle. dodatkowo podkreślone jest to makijażem, wiec nic tylko pogratulować podkreślania swoich wad admo pewno zawału dostanie przed monitorem, wiec by dalej mógł nam grozić dodam tylko, że kiedyś nie miała takiej wychudzonej twarzy.. chyba po policzkach najbardziej widać, że niezdrowo chudnie.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość

ktoś pytał o tą z footballfrue.no - nawet wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale ona ma 25 lat tak jak ja... - byłam pewna, że koło 35
też mam tyle... nic tylko się pocieszyć, że pewno wyglądałabym przy niej jak jej córka coś nakombinowała ze swoim wyglądem dziewczyna, szkoda..
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 11:03   #2520
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ploteczki o blogach i blogerkach, czyli: "za chuda, ma krzywe nogi i nosi podró

Cytat:
miałam wysłać ten sam link do zdjęcia, ale nie mam na tyle odwagi
wrzucanie linków nie jest karalne, jakbym zdjęcie skopiowała i dodała w załączniku to wtedy podchodzi pod paragraf ale link pochodzi z jej bloga, więc nic się nie dzieje
Cytat:
eksploatować
1. wydobywać bogactwa naturalne
2. użytkować urządzenia, maszyny itp.
3. ciągnąć zyski z cudzej pracy najemnej; wykorzystywać kogoś lub coś maksymalnie
chciała zabłysnąć mondrym słówkiem, ale chyba coś się nie udało...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.