Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 08:57   #2731
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Czarnula ponoć po 15- 20 minutach mózg dziecka przechodzi w stan uspienia jakby. Czyli dziecko się nie rozwija w tym czasie.
Są bajki, które pomagają w nauce i rozwoju, sama jestem fanka Mr Tumble, tyle ze tez bez przesady.


Straszne to co piszesz o upadku córki koleżanki
wiem wiem niby tak ale chyba nie do końca no cóż ciężko powiedzieć widzą moją Mariczkę jak ogląda bajki teraz malujemy i słuchamy muzyczki dla dzieci, mamy też bajeczki słuchane więc różnie różnie hihi niop dokładnie więc trzeba się pilnować a tym bardziej jeśli się jest zajętym a dziecko na wysokościach a one nic nie robiły stały i się z małą bawiły po prostu nieszczęśliwy wypadek heh
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 08:59   #2732
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

ja tez jestem zdania ze co za duzo to nie zdrowo, ale w sumie nie jestem w stanie zrozumiec, co za roznica czy ja mu tą bajke wlączam rano czy po poludniu? jakie to ma znadeczenie, ja rano z kawą mam chwile odebrac poczte, wejsc tu na chwilke a on oglądnie w tym czasie bajke
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:01   #2733
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

czarnula nie boj sie o obrone tak bardzo! ja bylam przerazona moja obrona, termin oddania pracy przekladalam chyba ze 3 razy! zawsze bez problemow... napisz podanie i juz... obrony tez sie balam, bo to wszystko na wariackich papierach bylo - prace oddalam do recenzenta w sobote (jechalam specjalnie 50km za miasto zeby profesorowi do domu zawiezc), a bronilam sie we wtorek albo w srode i potem za 2-3 dni lecialam do UK. ale wszytko sie udalo i zdalam bardzo ladnie juz po obronie smialam sie z samej siebie, ze sie stresowalam jak glupia, a wyszlo jak zwykle

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

a i chcialam powiedziec, ze szczerze zazdroszcze mamom, ktore moga sobie siedziec i spokojnie pic kawke i przegladac poczt i maja czas na wizaz i takie tam w momencie, gdy dziecko siedzi obok. u nas to jest nierealne!
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.

Edytowane przez potty
Czas edycji: 2012-06-08 o 09:00
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:03   #2734
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
dzien dobry!
ale sie ciesze ze nie musze dzis z domu wychodzic! ale leje!!! i wieje!!!
eM zawiozlam do minder w wozku, bo jakos nie mialam serca jej ciagac na nogach w taka pogode



nie boj sie agencji! jak pojdziesz do dobrej agencji ktora zatrunia na pernament, a nie szuka ongoing temp workers, to znajdziesz to czego szukasz! ja moje dwie ostanie prace mam wlasnie z agencji, obie znalazlam w ten sam sposob: znalazlam oferte, ktora mnie interesuje na reed.co.uk wyslalam zgloszenie, zadzwonili, poszlam na rozmowe do agencji, pozniej do firmy i juz...
wazne, zeby CV bylo poprawnie napisane i do tego cover letter i juz!



u mnie jest tak samo - eM lazi za mna krok w krok
gotuje ze mna obiad, sprzata, wiesza pranie, jak sie kapie to wywala wszystko z polek w lazience a potem uklada, jak sie ubieram to wyciaga mi ubrania z szafy i mowi co mam zalozyc (zawsze ta sama bluzke!), jak sie czesze to przychodzi zeby uczesac sie ze mna... i obie jestesmy gotowe w 1h - 1h15m. wstajemy chwile ok 6.30 i o 7.45 wychodzimy
czasem zdarza sie, ze sama pyta zeby jej wlaczyc bajke (ma dwie ulubione, ktore oglada w kolko 'Lulu i inne zwierzaki' albo 'Przygody Kubusia Puchatka'), ale zebym sama z siebie jej wlaczyla? nigdy...



zalezy jaki eM ma humor i co mamy do jedzenia. ale pozwalam zeby jadla sama bez znaczenia jak dlugo to trwa i jak bardzo sie ubrudzi karmie ylko w sytuacji gdy nie chce sama jesc



kaszy jeczmiennej/jaglanej szukaj 'millet' albo 'pearl barley', a kasza manna to 'semolina', gryczanej nie widzialam
ja to się w ogóle z tymi agencjami nie orientuje hmm nie dziwne hihi ale powoli będę musiała się zainteresować bo za niedługo wolontariat a później chcę do pracy hihi

Egzaminy tutaj muszę sobie odpuścić za to przygotować się do obrony, heh niestety bywa tak ale myślę że we wrześniu jeszcze raz będę pisać egzamin wstępny bo nie ma innego wyjścia muszę się dopytać jak to wygląda

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
czarnula nie boj sie o obrone tak bardzo! ja bylam przerazona moja obrona, termin oddania pracy przekladalam chyba ze 3 razy! zawsze bez problemow... napisz podanie i juz... obrony tez sie balam, bo to wszystko na wariackich papierach bylo - prace oddalam do recenzenta w sobote (jechalam specjalnie 50km za miasto zeby profesorowi do domu zawiezc), a bronilam sie we wtorek albo w srode i potem za 2-3 dni lecialam do UK. ale wszytko sie udalo i zdalam bardzo ladnie juz po obronie smialam sie z samej siebie, ze sie stresowalam jak glupia, a wyszlo jak zwykle

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

a i chcialam powiedziec, ze szczerze zazdroszcze mamom, ktore moga sobie siedziec i spokojnie pic kawke i przegladac poczt i maja czas na wizaz i takie tam w momencie, gdy dziecko siedzi obok. u nas to jest nierealne!
nie boję się bo ja już po jednej obronie jestem licencjackiej hihi tak tak na pewno będę się stresować zwłaszcza że ostatni egzamin zdawałam rok temu nawet ponad heh

A moja córa właśnie sobie maluje a ja tu sobie piszę ale zaraz zmykam na steper normalnie jestem w szoku 3cm mniej w boczkach 2 w brzuchu i tylko pół uda heh

w sumie to nie powinnam jeszcze tak intensywnie ćwiczyć bo mnie mięśnie jeszcze pobolewają
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2012-06-08 o 09:05
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:07   #2735
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

po cwiczeniach cie miesnie bola?
to wlasnie powinnas cwiczyc! rozruszac kwasy
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:09   #2736
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Przyszły mi buciki na motór ale są za duże ale są takie fajne heh

A tak w ogóle to się nawet nie przywitałam dzisiaj heh hmm chyba;d

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
po cwiczeniach cie miesnie bola?
to wlasnie powinnas cwiczyc! rozruszac kwasy
nie po ćwiczeniach niby to po kaszlu najpierw byłam na tabletkach przeciwbólowych później stopniowo przechodziło i je odstawiałam w sumie prawie przeszło ale dalej pobolewa, ale lekarka mówiła że to może długo potrwać więc... heh potty pamiętam idziemy w środę i zapytam czy przyjmuje prywatnie
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:12   #2737
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

żeby zakwasów nie miec to po ćwiczeniach najlepiej porozciągać mięśnie niż siadać i odpoczywać

Potty jak wiktor byl mlodszy to raczej tez włączenie komputera przy nim było nie do wykonania, ale teraz juz jest wiekszy i nie ma w zasadzie problemu
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 09:12   #2738
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

dzieki kochana!
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:13   #2739
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Czarnula sorry ale co ty dajesz jej w tej butelce? Kaszke dla dzieci do 12mz? Zdecydowanie powinna jeść norma posiłek typuajecznice owsianka,kanapkę,,jajeczn ice.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:14   #2740
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
żeby zakwasów nie miec to po ćwiczeniach najlepiej porozciągać mięśnie niż siadać i odpoczywać

Potty jak wiktor byl mlodszy to raczej tez włączenie komputera przy nim było nie do wykonania, ale teraz juz jest wiekszy i nie ma w zasadzie problemu
tak, tak wiem zmęczona ale zawsze przed steperem śmigam ćwiczenia takie fajne znalazłam na tłuszczyk czy jakoś tak i je śmigam później steperek i na końcu jeszcze rościągające
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:15   #2741
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czarnula sorry ale co ty dajesz jej w tej butelce? Kaszke dla dzieci do 12mz? Zdecydowanie powinna jeść norma posiłek typuajecznice owsianka,kanapkę,,jajeczn ice.
nie chcialam sie wczesniej wymadrzac ale wg mnie mleko czy kaszka z butelki to nie jest dobre sniadanie dla prawie trzylatka
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 09:15   #2742
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Darianna a gdzie jest napisane ze kaszka jest do 12 mż?
kilkuletnie dzieci tez jedza kaszki, choc nie koniecznie w butelce
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:21   #2743
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czarnula sorry ale co ty dajesz jej w tej butelce? Kaszke dla dzieci do 12mz? Zdecydowanie powinna jeść norma posiłek typuajecznice owsianka,kanapkę,,jajeczn ice.

tak jak pisałam je mleczko na drugie śniadanie je różnie bułeczki czy tam chlebuś z szyneczka, naleśniczki, też właśnie jajecznicę różnie przeróżnie ale pierwszy jej posiłek z reguły jest to mleczko ona uwielbia mleczko

może i jest za duża ale jak ona pierwsze co wstaje to mleczko i lubię mleczko czasami zdarza się że z kubeczka pije coraz częściej nawet bo właśnie przygotowujemy się do odstawienia całkowitego butelki

Wiecie co dużo mam nawet do 4/5 daje mleko z butelki dzieciom smoczki to jest masakra ja uważam że w tym wieku co jest moja córcia to jeszcze jest dozwolone, ale tak jak piszę już czas i pora na nią

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
Darianna a gdzie jest napisane ze kaszka jest do 12 mż?
kilkuletnie dzieci tez jedza kaszki, choc nie koniecznie w butelce
dokładnie, duże dzieci jedzą kaszki
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2012-06-08 o 09:19
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:27   #2744
Ula 25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 842
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Moj mały szybko przestał pic mleko modyfikowane ale tylko dlatego ze odstawilam go od smoczka i butelki , ale wiem, ze są dzieci ktore uwielbiają swoje mleczko i piją bardzo dlugo
Ula 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:32   #2745
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
Moj mały szybko przestał pic mleko modyfikowane ale tylko dlatego ze odstawilam go od smoczka i butelki , ale wiem, ze są dzieci ktore uwielbiają swoje mleczko i piją bardzo dlugo
moja pije zwykłe mleczko, czasami kakao ale to z kubeczka albo też same mleczko
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:43   #2746
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

dobry
ja może o bajkach , kaszkach i tych innych nie wypowiem się, bo nie chce mi się zbędnie kłócić czy uczestniczyć w tym 'wyścigu' która to mądrzejsza jest...

Nelcia się lepiej już czuje, całe szczęście, po prostu przedwczoraj czymś się zatruła i stąd pewnie te wymioty...
teraz sobie rysuje kredkami na swoim domku heheh łobuziara

zaraz trzeba będzie posadzić na nocniczek, bo się kręci coś tutaj za bardzo w miejscu...


aa apropo jedzenia - to moja je samodzielnie. nie chce być karmiona przez mnie od kiedy skończyła roczek
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:55   #2747
ewi83
Zadomowienie
 
Avatar ewi83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 1 669
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Hej,

Czy u was tez tak leje i wieje bryyyy okropna pogoda a maly juz stoi w drzwiach z butami w rekach


Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
dzien dobry!


u mnie jest tak samo - eM lazi za mna krok w krok
gotuje ze mna obiad, sprzata, wiesza pranie, jak sie kapie to wywala wszystko z polek w lazience a potem uklada, jak sie ubieram to wyciaga mi ubrania z szafy i mowi co mam zalozyc (zawsze ta sama bluzke!), jak sie czesze to przychodzi zeby uczesac sie ze mna... i obie jestesmy gotowe w 1h - 1h15m. wstajemy chwile ok 6.30 i o 7.45 wychodzimy
czasem zdarza sie, ze sama pyta zeby jej wlaczyc bajke (ma dwie ulubione, ktore oglada w kolko 'Lulu i inne zwierzaki' albo 'Przygody Kubusia Puchatka'), ale zebym sama z siebie jej wlaczyla? nigdy...



zalezy jaki eM ma humor i co mamy do jedzenia. ale pozwalam zeby jadla sama bez znaczenia jak dlugo to trwa i jak bardzo sie ubrudzi karmie ylko w sytuacji gdy nie chce sama jesc



kaszy jeczmiennej/jaglanej szukaj 'millet' albo 'pearl barley', a kasza manna to 'semolina', gryczanej nie widzialam
pogrubione- u nas jest dokladnie to samo Zreszta nie wyobrazam sobie zostawic malego w pokoju, kiedy ja ide pod prysznic
Czasami zdarza nam sie razem gotowac ( NIkos lubi mieszac w garnkach)

Zawsze pozwalam malemu jesc samemu- ale nie bardzo mu to wychodzi tzn , on umie poslugiwac sie widelcem ( lyzka juz troche gorzej) tylko, ze on sie szybko nudzi i rezygnuje, wiec wtedy ja go karmie

Blonde- jak minela pierwsza noc w nowym domku??

Hanjah- dawno cie juz nie widzialam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku
__________________
02 maj 2009- slub

21 maja 2010- Nikolas Filip
06 kwiecien 2013- Anton Leon
ewi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:09   #2748
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Hanjah- dawno cie juz nie widzialam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku
Hej
Ostatnio tylko podczytuję, jakoś nie mam weny do pisania.
Wszystko w porządku, tylko ciężko mi Tż wrócił z Polski, ale zaraz na 4 dni poszedł do pracy, od jutra ma 4 dni wolne to będzie mi lżej
Pogoda u nas też beznadziejna, w nocy strasznie wiało. Ale może to lepiej że nie jest gorąco

Powoli do mnie dociera, że za miesiąc nasze życie znów stanie na głowie
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:28   #2749
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
kaszy jeczmiennej/jaglanej szukaj 'millet' albo 'pearl barley', a kasza manna to 'semolina', gryczanej nie widzialam
dzieki,poszukam choc szukałam "na wzrok" i nie widzialam procz kuskusa zadnej.Poszukam po nazwach tym razem

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Hej,

Czy u was tez tak leje i wieje bryyyy okropna pogoda a maly juz stoi w drzwiach z butami w rekach
nie wieje ale jest zimno,wilgotno i ogolnie zniechęcająco
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 10:32   #2750
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

proszzzz
http://groceries.asda.com/asda-estor...equestid=12157

http://groceries.asda.com/asda-estor...equestid=12229
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:32   #2751
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

aha zapomniałam odpowiedziec czarnula,ze niezle z ta butelka,Daniello Rafaello je z flaszki byle mlesio w srodku bylo.Mysle mu dawac mm+kaszke na noc jak skonczy 4 miesiace-moge tak?
bo juz mnie te nocki wykanczaja,mlody idzie spac po ciezkich bólach okolo 20tej,(najchetniej to by szedl o 18),o 23 pobudka czasami o 24,pozniej spi przy dobrych wiatrach do 5 i pozniej juz wcale tak jak dzis lub z przerwami do 7 .Od prawie 4 miesiecy nie przespałam ciagiem dłużej niz 6 godzin i mam z lekka dosc i jedyna nadzieja w kaszce.

Edytowane przez Katerina_00
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:38
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:33   #2752
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Właśnie zadzwonił do mnie pan z HMRC żeby pomóc mi postarać się o zwrot podatku Z 15 minut gadaliśmy-jestem dumna z siebie, że się dogadałam-boję się gadać przez tel zwłaszcza w takich sprawach
Mówię facetowi, że może nie teraz, że wolałabym to zrobić online (zwłaszcza że mam na to czas do końca stycznia 2013) i że za miesiąc idę na maternity. A on mi na to że mi pomoże przejść przez rejestrację online (w końcu utknęłam, bo nie miałam pod ręką tego unikalnego nr swojego) I że radzi mi żebym to zrobiła przed maternity bo potem będę zajęta dzieckiem i żebym wtedy zadbała o dziecko i siebie I życzył mi na koniec wszystkiego dobrego

I rzeczywiście już teraz to zrobię, bo na maternity i tak nic nie zarobię. A będę mieć to z głowy i na pewno o tym nie zapomnę.

Matko, żeby w Polsce to było takie łatwe...


Katerina-ja kaszę jaglaną i gryczaną kupuję w Morrisons Polskie kasze oczywiście. Na pewno u nas na Granton są. A ostatnio w McColl's koło mnie też mają te kasze i są dużo tańsze niż w M No i na pewno w polskich sklepach dostaniesz.

Edytowane przez hanjah
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:35
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:44   #2753
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

poszzzzz a ja przepłacam w polskim sklepie:pl iz:
bo to na deserach trzeba szukac

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Właśnie zadzwonił do mnie pan z HMRC żeby pomóc mi postarać się o zwrot podatku Z 15 minut gadaliśmy-jestem dumna z siebie, że się dogadałam-boję się gadać przez tel zwłaszcza w takich sprawach


Katerina-ja kaszę jaglaną i gryczaną kupuję w Morrisons Polskie kasze oczywiście. Na pewno u nas na Granton są. A ostatnio w McColl's koło mnie też mają te kasze i są dużo tańsze niż w M No i na pewno w polskich sklepach dostaniesz.
ja tez nie lubie gadac przez telefon obojetnie czy po polsku czy po ang,nie lubie i koniec,jakam sie i dukam,wole widziec rozmowce.

W Morrisons na Ferry road?

Edytowane przez Katerina_00
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:36
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 10:51   #2754
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie gadac przez telefon obojetnie czy po polsku czy po ang,nie lubie i koniec,jakam sie i dukam,wole widziec rozmowce.

W Morrisons na Ferry road?
Ja też wolę widzieć z kim rozmawiam Na szczęście facet był wyrozumiały, powtarzał jak czegoś nie usłyszałam/nie zrozumiałam

Na Ferry dawno nie byłam i nie pamiętam czy tam są te kasze. Zakupy najczęściej robię w Morrisons na West Granton Road, koło Telforda.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:01   #2755
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez ewi83 Pokaż wiadomość
Hej,

Czy u was tez tak leje i wieje bryyyy okropna pogoda a maly juz stoi w drzwiach z butami w rekach




pogrubione- u nas jest dokladnie to samo Zreszta nie wyobrazam sobie zostawic malego w pokoju, kiedy ja ide pod prysznic
Czasami zdarza nam sie razem gotowac ( NIkos lubi mieszac w garnkach)

Zawsze pozwalam malemu jesc samemu- ale nie bardzo mu to wychodzi tzn , on umie poslugiwac sie widelcem ( lyzka juz troche gorzej) tylko, ze on sie szybko nudzi i rezygnuje, wiec wtedy ja go karmie

Blonde- jak minela pierwsza noc w nowym domku??

Hanjah- dawno cie juz nie widzialam, mam nadzieje ze wszystko w porzadku
leje i wieje;/ ale jutro ma być ładnie, potty masz na jutro plany

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
aha zapomniałam odpowiedziec czarnula,ze niezle z ta butelka,Daniello Rafaello je z flaszki byle mlesio w srodku bylo.Mysle mu dawac mm+kaszke na noc jak skonczy 4 miesiace-moge tak?
bo juz mnie te nocki wykanczaja,mlody idzie spac po ciezkich bólach okolo 20tej,(najchetniej to by szedl o 18),o 23 pobudka czasami o 24,pozniej spi przy dobrych wiatrach do 5 i pozniej juz wcale tak jak dzis lub z przerwami do 7 .Od prawie 4 miesiecy nie przespałam ciagiem dłużej niz 6 godzin i mam z lekka dosc i jedyna nadzieja w kaszce.
ale że co;d uwielbia i tyle a najbardziej lubi z butli hihi w tym tygodniu jadła mleczko 4 razy na śniadanie w tym 2 z butli;d

jak ta gryczana się nazywa bo się doszukać nie mogę? u nas w Pl sklepie kupuje, ale skoro są ang i tańsze to po co przepłacać
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001

Edytowane przez czarnula4321
Czas edycji: 2012-06-08 o 11:04
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:02   #2756
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

musze na 12 w banku na Regents St byc
a potem juz jestem umowiona
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:05   #2757
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Ferry dawno nie byłam i nie pamiętam czy tam są te kasze. Zakupy najczęściej robię w Morrisons na West Granton Road, koło Telforda.
ja tam w ogole polskiej polki nie widzialam

PS jeszcze sie chcialam zapytac,gdzie mozna kupic hebatki na laktacje?sa w polskich sklepach ale strasznie drogie,Hipp ma ale akurat na laktacje nie ma,Holland&B tez nie widzialam

Edytowane przez Katerina_00
Czas edycji: 2012-06-08 o 11:07
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:06   #2758
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
musze na 12 w banku na Regents St byc
a potem juz jestem umowiona
aaa spoko
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:11   #2759
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
ja tam w ogole polskiej polki nie widzialam

PS jeszcze sie chcialam zapytac,gdzie mozna kupic hebatki na laktacje?sa w polskich sklepach ale strasznie drogie,Hipp ma ale akurat na laktacje nie ma,Holland&B tez nie widzialam
Na Ferry nie pamiętam właśnie czy i gdzie jest. Na Granton szukaj z tej strony co mleko, śmietany i rzeźnik

Herbatkę na laktację miałam z Polski...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 11:33   #2760
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Wyspowe mamy gorąco zapraszamy! Doradzimy, pogadamy-razem sobie radę damy!

potty masz jakieś fajne miejsce tak do 2/3 godzin jazdy samochodzikiem od naszego miasteczka nie wiem jakieś jeziorko czy coś bo może jutro bym gdzieś z moim dużym Szkrabem na motorku wyskoczyła trochę się odstersowała po tej akcji z pracą mgr a może dziewczyny macie jakieś pomysły
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.