Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 20:15   #301
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja tam lubie koncern L'Oreal. Chyba wszystkie jego marki mi pasuja Lubie go do tego stopnia, ze pisalam prace magisterska na temat strategii marketingowej tej firmy. O tym przejeciu BS to juz wiedzialam, bo jak wspomnialam to sie tym interesuje Musze przyznac, ze wlasciwe wnioski wyciagnelam w mojej pracy magisterskiej. L'Oreal bedzie "polykal" coraz wiecej firm i wcale nie uwazam, ze ze strata nowo-dolaczajacych marek. Od czasu, jak L'Oreal przejal BS pojawilo sie tam duzo kolorowki, zauwazam taz ze marka jest agresywniej reklamowana i w magazynach mozna bylo przed swietami znalezc bony rabatowe na kosmetyki BS. Jak dla mnie to zmiany na plus!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 08:37   #302
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ok

to mam pytanie z innej beczki - jakie magazyny lubicie kupowac?
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 10:14   #303
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
ok

to mam pytanie z innej beczki - jakie magazyny lubicie kupowac?
Regularnie to Psychologies i Photoshop Creative. Typowo babskie magazyny to od czasu do czasu, glownie Marie Claire, Zest, Elle lub Glamour. A ty Ejva?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 13:10   #304
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja rzadko kupuje magazyny. Ostatnio dzieciaczkowe Pregnancy & baby
Ale ciekawi mnie co jest godnego polecenia.

Szkoda ze nie ma tu Shape (przynajmniej nigdy nie widzialam)

Dziewczyny to serum z vit. C tak mi zalazlo za skore ze zazycze sobie je chyba na urodziny
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 13:32   #305
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

No tak wlasnie myslalam Evja, ze taka tematyka cie teraz najbardziej interesuje.
Co do Shape'a to kiedys kupowalam amerykanski, ale od pewnego czasu juz go nie spotykam. Tyle, ze w tym amerykanskim to w ogole nie bylo cwiczen. Mysle, ze Zest by ci sie spodobal, taka sama tematyka jak w Shape. Duzo o zdrowiu, odzywianiu, sporcie, troche o kosmetykach i jakies tam cwiczenia do samodzielnego wykonania tez sie znajda. Takze z mojej strony to Zest polecam.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 18:51   #306
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

"Angielki" mam pytanko:

czy znacie firmę Natural Collection?? A dokładniej to ich kosmetyki kolorowe - cienie i błyszczyki - dobrej jakości są?? Pytam, bo jedna wizażanka proponuje je do wymiany i nie wiem czy warto. W jakich są cenach? (cienie pojedyncze i błyszczyki Juicy coś tam )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 21:09   #307
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
czy znacie firmę Natural Collection??
Hosenko, tu masz linka do tych kosmetykow. Co do jakosci to nie pomoge, nie uzywalam

http://www.boots.com/shop/product_li...tionid=1024535
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 21:58   #308
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

abstrachując od wszystkiego - bo właśnie nadrabiam zaległości z długiej nieobecności na "emigrantkach" i przeglądam sobie "angielskie" wątki to chciałam tylko powiedzieć, że fajnie będzie zacząć Nowy Rok z Wami
A co do BS to nawet nie czytam tych wszystkich linków siejących popłoch, bo i tak w mojej łazience na zawsze zagościły już masełka, balsamy, płyny do kąpieli, pillingi i seria tea tree ( Aaliyah - na temat toniku moje zdanie jest wciąż niezmienne - rewelka i ukłon w Twoją stronę za niego ) . Tak więc niech piszą co chcą...
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 11:42   #309
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aniu, witaj znowu na Wizazu . Ale dlugo cie tu nie bylo

Ja tez uwielbiam BS i chyba nic mnie do niego nie zrazi. I ciesze sie, ze moglam ci cos polecic i ze w dodatku jestes zadowolona
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 17:33   #310
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
Hosenko, tu masz linka do tych kosmetykow. Co do jakosci to nie pomoge, nie uzywalam

http://www.boots.com/shop/product_li...tionid=1024535
czyli zadna z was nie zna z wlasnych doswiadczen?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 12:02   #311
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
czyli zadna z was nie zna z wlasnych doswiadczen?
ja też nie znam, pare razy mnie kusiło, żeby coś kupić.

A ja mam 4 mini masełka i dwa duże i w ogóle ich nie używam dwa wogóle mam nie tkniete.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 12:03   #312
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
ja też nie znam, pare razy mnie kusiło, żeby coś kupić.

A ja mam 4 mini masełka i dwa duże i w ogóle ich nie używam dwa wogóle mam nie tkniete.
to ja je chetnie przygarne


z tym natural collection to zaryzykuje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 12:27   #313
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
to ja je chetnie przygarne


z tym natural collection to zaryzykuje
To potem napisze jak się sprawują.

A masełek nie dam
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:07   #314
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Aniu, witaj znowu na Wizazu . Ale dlugo cie tu nie bylo

Ja tez uwielbiam BS i chyba nic mnie do niego nie zrazi. I ciesze sie, ze moglam ci cos polecic i ze w dodatku jestes zadowolona
już jestem, jestem i będę regularnie

a co do polecania do Dziewczyny pomocy! dwa dni temu wyjezdzałam z PL i zakup effeclaru K odłożyłam na ostatnią chwilę! i okazało się, że mam pecha bo w nocnej aptece ( w dodatku była niedziela) tego kremiku nie ma. Tak więc mam prośbe - znacie coś co mogę kupić tutaj a co ma podobne działanie do tego kremiku? wiem, ze mozna tu dostac LRP ale nie chce mi się biegać i szukać :/
A co do Natural Collection - widziałam na pułkach ale tak niska cena (wiem, ze często nie słusznie) tych kosmetyków skojarzyła mi się z niską jakością. Ale chętnie poczytam doświadczenia Wizażanek które używały
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:19   #315
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ania z tego co wiem LRP jest w irlandii (dowiedzialam sie od przedstawicielki vichy w uk) wiec moze dostaniesz go w sklepie internetowym mam ten sam problem ale ostatnio kupilam dwa effaclarki K w hiszpanii (taniej niz w pl) ale jak mi sie skonczy to chyba poprosze rodzine o przeslanie

pozdrawiam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 16:22   #316
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

natural Collection..chyba mam cien z tej serii- moze byc ale szczerze mowiac nie uzywalam zbytnio i nie umiem nawet ocenic, sadzac po cenie nie mozna oczekiwac rewelacji, ale z drugiej strony -za taka cene mozna sprobowac bo nie ryzykuje sie zbyt wiele!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 16:29   #317
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
już jestem, jestem i będę regularnie
To super!

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A co do Natural Collection - widziałam na pułkach ale tak niska cena (wiem, ze często nie słusznie) tych kosmetyków skojarzyła mi się z niską jakością. Ale chętnie poczytam doświadczenia Wizażanek które używały
No ja tez jestem podejzliwa jak kosmetyk jest bardzo tani... Ale jak ktos ma dobre doswiadczenia z Natural Collection to niech sie podzieli, prosze
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 18:43   #318
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość

A co do Natural Collection - widziałam na pułkach ale tak niska cena (wiem, ze często nie słusznie) tych kosmetyków skojarzyła mi się z niską jakością. Ale chętnie poczytam doświadczenia Wizażanek które używały
Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
natural Collection..chyba mam cien z tej serii- moze byc ale szczerze mowiac nie uzywalam zbytnio i nie umiem nawet ocenic, sadzac po cenie nie mozna oczekiwac rewelacji, ale z drugiej strony -za taka cene mozna sprobowac bo nie ryzykuje sie zbyt wiele!
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość

No ja tez jestem podejzliwa jak kosmetyk jest bardzo tani... Ale jak ktos ma dobre doswiadczenia z Natural Collection to niech sie podzieli, prosze

dzięki

skusiłam sie tylko na cień - zobaczymy jaki bedzie

Mój TŻ przylatuje z Anglii do Krakowa 2.02 i wraca 4.04 ale ze bede juz po egzaminach to prawdopodobnie polecimy sobie tazem Trzeba bedzie sie wybrać do Tauton do Body Shopu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 12:46   #319
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, co tu tak pusto? Piszcie co ostatnio testowalyscie. Jakie nowe kosmetykowe odkrycia?

Ja z nowosci to mam: balsam do twarzy (dziwne co...?) BeneFit Dr Feelgood, takie przezroczyste matujace mazidelko, uzywam pod makijaz i przez caly dzien cera matowa . Oprocz tego zestaw Dr Feelgood Lipscription do ust - peeling i balsam, balsam tak gesty ze trudno wycisnac go z tubki i przez to bardzo wydajny. Co tam jeszcze - piling z do ciala Elle MacPherson i kolejny piling (jakas moja obsesja... ) J.Malki Dead Sea, tym razem solny z dodatkiem olejku, strasznie gesty i dobrze sciera.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 09:13   #320
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Podbijam dziewczyny! Gdzie wy jestescie?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 12:45   #321
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

obecna ja wybieram się na wielkie uzupełnianie kosmetycznych braków jutro bo narazie lecze resztki polskiej grypy
Aaliyah pisz tu szybko co to za marka Dr. Feelgood? to jakaś seria Benefit? bo jakoś tak napisałaś, ze skumać nie moge co do czego
Ja ciągle nie wiem co kupić zamiast tego nieszczęsnego effaclaru K i chyba powróce do poczciwego total turnaround clinique. Zawsze z braku innych koncepcji wracam do Clinique.Ale ciągle czekam na sugestie !!!!!!!! A tak w ogóle to kończy mi się tea tree body shopowe, pilling do ciała i masło. Tylko w kwestii tych ostatnich chyba tym razem z BS przejde na L'occitane. Pustki w łazience, że aż wiatr wieje

Ahha Alliyah mam pytanko! pamiętasz jak poleciłaś mi 100% olejek tea tree z superdrag? powiedz mi, mam go rozcieńczać z jakimś innym? bo chyba jest za mocny, żeby go tak bezkolizyjnie na mordke odrazu wrzucic? No i zastanawia mnie też częstotliwość stosowania tego olejku.Bede wdzięczna za wskazówki
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:13   #322
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
obecna ja wybieram się na wielkie uzupełnianie kosmetycznych braków jutro bo narazie lecze resztki polskiej grypy
Cos musi byc w tej Polsce. Mnie to w czasie ostatniego pobytu tam na swieta tak "wypryszczylo", ze do tej pory nie moge facjaty zaleczyc. A ty grypke podlapalas Biedactwo...

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Aaliyah pisz tu szybko co to za marka Dr. Feelgood? to jakaś seria Benefit? bo jakoś tak napisałaś, ze skumać nie moge co do czego
to jest BeneFit oczywiscie. Juz podpinam linki: http://www.benefitcosmetics.co.uk/gp...e&bcBrand=core

http://www.benefitcosmetics.co.uk/gp...ore&nodeID=APS


Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
Ahha Alliyah mam pytanko! pamiętasz jak poleciłaś mi 100% olejek tea tree z superdrag? powiedz mi, mam go rozcieńczać z jakimś innym? bo chyba jest za mocny, żeby go tak bezkolizyjnie na mordke odrazu wrzucic? No i zastanawia mnie też częstotliwość stosowania tego olejku.Bede wdzięczna za wskazówki
Ja go uzywalam bez rozcienczania, ale tylko na krostki, nie na cala twarz, zdarzalo mi sie dodawac tez pare kropel do kapieli i do sauny do twarzy. Na poczatek stosuj co pare dni, jak zobaczysz ze skora go dobrze toleruje to zwieksz czestotliwosc. On sobie bardzo dobrze z pryszczykami radzi wiec pewnie nie bedziesz musiala go uzywac non-stop. Acha i nie stosuj zbyt blisko oczu bo ten olejek moze je troche podrazniac
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 15:49   #323
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

wielkie dzięki będe się posłusznie stosować do wskazówek A może masz Aaliyah jakiś pomysł co do tego mojego kremu na paszcze Chodzi mi o coś coby lekko zakwasiło, odnowiło, zregenerowało, wyrównało koloryt buźki. Yyyy tyle wymagań, że chyba zaraz mi tu wkleisz adres dobrego chirurga plastycznego
A tak w ogóle to właśnie jestem po porządkach w mojej łazience Zmobilizowałam się, posprzątałam, oceniłam braki, zrobiłam liste co trzeba kupić w trybie pilnym i przy okazji porobiłam fotki które wkleiłam na forum kosmetyczne w topiku "nasze zbiory kosmetyczne" . Same korzyści z takiego sprzątania
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 16:47   #324
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A może masz Aaliyah jakiś pomysł co do tego mojego kremu na paszcze Chodzi mi o coś coby lekko zakwasiło, odnowiło, zregenerowało, wyrównało koloryt buźki.
Na poprawienie kolorytu i zakwaszenie i odnowienie to najlepiej sie kwasy sprawdzaja . Ja uzywalam Lysanel Active i bylam zadowolona.

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to właśnie jestem po porządkach w mojej łazience Zmobilizowałam się, posprzątałam, oceniłam braki, zrobiłam liste co trzeba kupić w trybie pilnym i przy okazji porobiłam fotki które wkleiłam na forum kosmetyczne w topiku "nasze zbiory kosmetyczne" . Same korzyści z takiego sprzątania
Zatem juz zerkam na ten watek
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 21:09   #325
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

kurcze wiem, że kwasy, właśnie effaclar k jest kwasowy, turnaround też, o lysanelu też wiem, ale go chyba też tutaj nie kupie ??? :/ myśle o Avene -clearance bo widziałam w Bootsie. Pewnie jutro będę biegać jak błędna owca w letargu po sklepach
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 22:39   #326
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie lataj w letargu po sklepach! Obawiam sie ze Lysanela nie dostaniesz. Pozostalych przez ciebie wymienionych kremow nie wyprobowalam niestety... Moze zaryzykuj z Avene (choc przyznaje ze nie uzywalam). Zobacz opinie na KWC na wszelki wypadek Fakt - widzialam Avene w Bootsie...Kiedys nosilam sie z zamiarem zakupu Effaclaru K , podobno jest dobry. Wiem, ze ci zbytnio nie pomoglam Aniu. Powodzenia ma zakupach jutro!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 12:29   #327
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a co do polecania do Dziewczyny pomocy! dwa dni temu wyjezdzałam z PL i zakup effeclaru K odłożyłam na ostatnią chwilę! i okazało się, że mam pecha bo w nocnej aptece ( w dodatku była niedziela) tego kremiku nie ma. Tak więc mam prośbe - znacie coś co mogę kupić tutaj a co ma podobne działanie do tego kremiku?
Aniu, podobne dzialanie do Effaklaru K ma tez Clear Pore Treatment Neutrogeny.

Tu mozesz o nim poczytac:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_...category&id=30

Maja go w Bootsie online: http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1017962

ale moze byc tez dostepny w sklepie.
Ja go nie probowalam ale za 3.99 mozna potestowac, wydatek niewielki

I jeszcze dodatkowe pytanie: czy zawezasz swoj wybor tylko do BHA? Bo jesli interesuja Cie tez AHA to tez sa specyfiki z nimi np. w Bootsie dostepne. pozdrawiam
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 16:55   #328
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczyny moze to nie jest tak dokonca na temat ale moze mi cos doradzicie(nie chcialam zakladac nowego watku) otoz zawsze z polski przywozilam sobie plyn do higieny imtymnej a teraz mi sie konczy i nie wiem czy tu znajde moze znacie nazwy tutejszych?? bardzo mi na tym zalezy moze w BooTs albo superdrug dziekuje i pozdrawiam
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 17:25   #329
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
dziewczyny moze to nie jest tak dokonca na temat ale moze mi cos doradzicie(nie chcialam zakladac nowego watku) otoz zawsze z polski przywozilam sobie plyn do higieny imtymnej a teraz mi sie konczy i nie wiem czy tu znajde moze znacie nazwy tutejszych?? bardzo mi na tym zalezy moze w BooTs albo superdrug dziekuje i pozdrawiam
pytasz i masz

http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1015712

http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1015729

http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1036120

http://www.boots.com/shop/product_de...tionid=1026682
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 23:13   #330
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
dziewczyny moze to nie jest tak dokonca na temat ale moze mi cos doradzicie(nie chcialam zakladac nowego watku) otoz zawsze z polski przywozilam sobie plyn do higieny imtymnej a teraz mi sie konczy i nie wiem czy tu znajde moze znacie nazwy tutejszych?? bardzo mi na tym zalezy moze w BooTs albo superdrug dziekuje i pozdrawiam
Tak jak wyzej wymienione
Wiem takze ze Lil-lets ma taka serie :
http://www.lil-lets.com/products/solutions/

Od siebie moge polecic Lactacyd Femina Daily Protective Wash, jest naprawde delikatny i slicznie pachnie.
Pozdrawiam
nask jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.