Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 17:26   #4921
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no to koniecznie musze spróbować

a przed myciem no nie?
ja nakładałam przed, ale podejrzewam, że po też by nie zaszkodziło
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:35   #4922
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Dziewczyny, bez przesady Nie oczekujmy od wszystkich ekspedientek czy fryzjerek siedzenia na wizażu i znania najnowszych "trendów"
Nie oszukujmy się - same takie byłyśmy i kupowałyśmy to, co poleciła nam koleżanka, bo "włosy się po tym ładnie błyszczą". Interesowało nas wtedy czy to zasługa silikonów czy odbudowujących protein? Nie.
Świadoma pielęgnacja to raczej jednostkowe przypadki (w sumie możemy być z siebie dumne), więc nie miejmy za złe pani ekspedientce, że poleca nam coś, co zachwala większość klientek albo co reklamują w TV Omińmy ją ładnym "dziękuję, nie potrzebuję pomocy" i heja!

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No ale oczekujesz, że ktoś idzie pracować w Naturze z pasji i miłości do kosmetyków? a pyta z chęci niesienia pomocy? jak dla mnie, to sprzedawczyni powinna wiedzieć co jest na sklepie i gdzie, a oczekiwać żeby znała składy kosmetyków, no to sorry. Może w sklepie fryzjerskim, ale nie w drogerii w której kobiecina zarabia pewnie 1000zł z hakiem.
O to, to! Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Bo one mogą być przenawilżone. Przenawilżone po myciu reprezentują sobą wyglądowo suche sianko. Mój plan minimum to olej, sampon i odżywka/maska na 2 minuty
Dzięki za odpowiedź Tak czy będzie plan minimum, bo padła propozycja, że mogą też być przeproteinowane, może rzeczywiście z przesadziłam w którąś stronę...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:04   #4923
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

kupiłam dziś rozjasniacz i farbę więc w przyszłym tygodniu robię w końcu ombre.... sama
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:10   #4924
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
ja nakładałam przed, ale podejrzewam, że po też by nie zaszkodziło
ok, dzieki
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś rozjasniacz i farbę więc w przyszłym tygodniu robię w końcu ombre.... sama
oj szkoda że ta kolażanka twoja ci nie pomoże, ale napewno samej ci ładne wyjdą, będe trzymac kciuki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:12   #4925
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Ja do skory głowy wole oleje mieszane uwielbiam vatike na kokosie i mysle ze tez dzieki niej wlosy mi sie duzo zagęsciły. a z wcierek (wiem ze to juz nudne) polecam seboradin z rzepą zawsze mam po nim wysyp bejbikow i do tego jedna wizazanka pisala ze miala wysyp bejbow po maseczce z drozdzy
Czy używałaś ten lotion?
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:13   #4926
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ok, dzieki

oj szkoda że ta kolażanka twoja ci nie pomoże, ale napewno samej ci ładne wyjdą, będe trzymac kciuki
a nawet nie gadaj..... tak jak jestem na nią zła to aż szkoda słów
ja moge kogoś poprosić o coś raz, drugi, trzeci ale bez przesady.... przecież ja już za nią ponad miesiąc chodzę
a odkąd się wyprowadziła to już w ogóle poezja....
nie wazne, poradzę sobie sama najwyżej będę wyglądać tak-->
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:19   #4927
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
a nawet nie gadaj..... tak jak jestem na nią zła to aż szkoda słów
ja moge kogoś poprosić o coś raz, drugi, trzeci ale bez przesady.... przecież ja już za nią ponad miesiąc chodzę
a odkąd się wyprowadziła to już w ogóle poezja....
nie wazne, poradzę sobie sama najwyżej będę wyglądać tak-->
to rzeczywiście głupio cie wystawiła..

ale dasz radę!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 18:36   #4928
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

uhhh wróciłam z SP dzisiaj i miało być coś do demakijażu itp, a skończyłam z waxem do wypadających i Fructisem volume restructure, nie byłam pewna, czy to ten polecałyście...?
zastanawiałam się nad takim mykiem - mam blond włosy, farbowane na ciemny blond, ale szybko mi się wymywa do wyjściowego jasnego blondu i tak zastanawiam się czy używanie vaxa do ciemnych albo czegokolwiek innego do ciemnych włosów mogłoby to jakos spowolnić? Czy może mi tylko zniszczyc kolor? oczywiście wersja, że nic nie zrobi ani dobrego ani złego też istnieje używałyście tak kiedyś? ;p

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

a z łupieżem też mam problem od niedawna, nie wiem czy od Facelle czy farbowania - bo jakoś pierwsze farbowanie miałam niewiele wczesniej od kupna Facelle z tego co pamiętam. Bo nie mam pomysłu co innego
z Facelle miałam ten problem, że nie domywał mi włosów, może to dlatego?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:09   #4929
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dlatego ja odpowiadam 'nie dziekuje', albo jak mam inny dzien i jestem wyjatkowo zaczepna prosze o 'rade'. wtedy pani zalozmy patrzac na moje wlosy ocenia je (pewnie zazdrosci bo sa zdrowe, naturalne blond do pasa), pyta sie czego do tej pory uzywalam (chce zgapic pielegnacje?), a pozniej prawdzi do polki gdzie poleca pantene (chce zaszkodzic? :P)

no to dobra.. biore butelke i patrze na sklad. mowie, ze nie uzywam produktow z silikonami i parabenami. jej oczy >

no i od razu widac 'profesjonalizm'. czlowiek mowi ze uzywa naturalnych produktow, wymienia nazwy a ta mi tu zapodaje syossem i innymi badziewiami

pytasz czy moze cos innego polecic, mowie ze nie znam wszystkich produktow bez silikonow i moze potrafi jakas nazwe zapodac. a ta wola "Basia, chodz pomoz pani moze wiesz czy.."
nie rozumiem trochę takiej złośliwości. przecież panie pracujące w drogeriach nie muszą znać na pamięć składów wszystkich kosmetyków i z pewnością nie chce zaszkodzić Twoim pięknym włosom polecając Pantene. zwykle poleca to co "ma się sprzedać".
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:53   #4930
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

a ja uważam że w takich drogeriach powinny byc jednak troszke bardziej doinformowane pracownice.
jak chcesz pracować w głupiej Bershce czy H&M to maja takie wymagania co do wiedzy że szok a też by się wydawało że to tylko ciuchy. Na durnym dziale AGD w hipermarkecie też sprawdzają Twoją wiedze nie mówiąc już o jakis sklepach rowerowych itp.
I nie mówie że te kobiety mają znac każdy składnik maski czy odżywki ale kurde czy to jest taki problem żeby wiedzieć czy w masce są silikony?!? zwłaszcza że tych bez silikonowych jest dosłownie parę
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:09   #4931
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
sz, że ktoś idzie pracować w Naturze z pasji i miłości do kosmetyków? a pyta z chęci niesienia pomocy?
nie wymagam żeby ekspedientka była ekspertem i znała wszystkie nowinki, ale miło jest być w sklepie gdzie personel zna się na rzeczy albo przynajmniej jest na tyle życzliwy, ze stara się jak najlepiej dla dobra klienta pomóc
jakiś czas temu poszłam do sklepu elektronicznego i poprosiłam o kalkulator naukowy który zamienia stopnie na grady, Pan nie miał pojęcia o czym do niego mówię, poza tym nie zamierzał zrobić nic by pomóc mi w wyborze, musiałam przegladać wszystkie instrukcje i nawet się nie przejął, mam wrazenie, ze jak idę do konkretnego sklepu to ludzie będą choć trochę wiedziec coś na temat tych konkretnych rzeczy, Pan w castoramie ma obcykane funkcje wszystkich wiertarek, bo jest na dziale o którym posiada podstawowe informację, idę do drogerii Pani próbuje wcisnąc mi największy bubel (podkreślam, ze to jedynie przykład, nie narzucam, ze jest to reguła).
Lubię sklepy gdzie obsługa nie robi łaski, że przyszła do pracy, ale ludzie szanują innych ludzi, zdarzyło mi się być w sklepie gdzie szukałam czegoś, a obsługa przyznaje, że czegoś nie wie/nie zna, ale chętnie pomoże i również analizuje produkty i jest rzeczywiście pomocna

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
nie wazne, poradzę sobie sama najwyżej będę wyglądać tak-->
poradzisz sobie
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 20:13   #4932
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Dziewczynki a jak u myjecie wlosy to oprocz ozywek b/s dajecie jakis stylizator czy cos? Bo ja w sumie juz nie wiem co i jak pogubilam sie...
Mi jak wlosy wyschna to takie puchate siankowate sie robia i mam je peckac czyms na poprawe? Czasem daje wosk albo lotion, ale chyba mam tendencje do nalozenia za duzo
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:22   #4933
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a jak u myjecie wlosy to oprocz ozywek b/s dajecie jakis stylizator czy cos? Bo ja w sumie juz nie wiem co i jak pogubilam sie...
Mi jak wlosy wyschna to takie puchate siankowate sie robia i mam je peckac czyms na poprawe? Czasem daje wosk albo lotion, ale chyba mam tendencje do nalozenia za duzo
Ja zamiast odżywki b/s wcieram w końce krem z Biedronki BeBauty.
Całkiem przyzwoity efekt
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:59   #4934
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś rozjasniacz i farbę więc w przyszłym tygodniu robię w końcu ombre.... sama
Ty masz loczki prawda? wklejałas ostatnio zdjęcia? nie róóóóóóóóóób ombre

Cały dzień macam swoje włosy, to jest niemożliwe co ten olej zrobił
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:04   #4935
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

siedzę z olejkiem Vatiki migdałowym od rana i już mnie wkurza ten zapach nie wiem, czym jeszcze dzisiaj potraktuję włosy, ale nie płukanką cysteinową - mam wrażenie, że ta ostatnia niezbyt się im spodobała...

mój ulubiony (ostatnio) SLSowiec: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-nagietka.html podczas mycia takie leciutkie uczucie szorstkości (wrażenie domywanych włosów), później zero poplątania i włosy baaardzo miękkie. mam nadzieję, że tak już zostanie!
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:08   #4936
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Alex za ombre

Weszłam dziś do rossa po lakier do paznokci patrze a na półce szampon GP. Podchodzę więc do pani i pytam czy są jakieś inne kosmetyki z Green Pharmacy dostępne na sklepie? Ona na mie oczy i pyta co to takiego
Więc pokazałam jej na szampon o ona oświecona mówi, że to nowość i będą same szampony a jak będą się dobrze sprzedawały to może wprowadzą inne kosmetyki z serii Nie chciało mi się toczyć z nią gadki więc skwitowałam tylko stwierdzeniem że na pewno będa na co ta idiotka mi mówi, że chyba tylko wtedy jak ja cały nakład kupię
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:24   #4937
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dlatego ja odpowiadam 'nie dziekuje', albo jak mam inny dzien i jestem wyjatkowo zaczepna prosze o 'rade'. wtedy pani zalozmy patrzac na moje wlosy ocenia je (pewnie zazdrosci bo sa zdrowe, naturalne blond do pasa), pyta sie czego do tej pory uzywalam (chce zgapic pielegnacje?), a pozniej prawdzi do polki gdzie poleca pantene (chce zaszkodzic? :P)

no to dobra.. biore butelke i patrze na sklad. mowie, ze nie uzywam produktow z silikonami i parabenami. jej oczy >

no i od razu widac 'profesjonalizm'. czlowiek mowi ze uzywa naturalnych produktow, wymienia nazwy a ta mi tu zapodaje syossem i innymi badziewiami

pytasz czy moze cos innego polecic, mowie ze nie znam wszystkich produktow bez silikonow i moze potrafi jakas nazwe zapodac. a ta wola "Basia, chodz pomoz pani moze wiesz czy.."
To po cholerę chodzisz do drogerii, skoro tam tak naprawdę większość asortymentu to "coś typu pantene"?
Nie wiem po co taka złośliwość. Jak się pracuje w drogerii to się powinno orientacyjnie chociaż wiedzieć gdzie co się znajduje, a nie jaki co ma skład. Myślisz, że organizują jakieś kursy dla pracowników o takiej tematyce? Skoro nawet w szkołach fryzjerskich nie uczą takich rzeczy, jakie my wyciągamy z wizażu?
Ja pracowałam w drogerii i powiem Ci, że jak na początku starałam się paniom tłumaczyć, co i dlaczego będzie dobre, skoro ma takie a takie włosy, co warto sprawdzić, a co warto wyrzucić do kosza, a one się na mnie patrzyły zawsze zniesmaczone, no bo jak to? Ma farbowane włosy i ma nie używać takiego do farbowanych, tylko coś innego będzie lepsze? Toż to niemożliwe. Naprawdę raz na milion zdarzyło mi się, że Pani mnie wysłuchała i wzięła wcierkę Joanna Rzepa, żeby ratować tłusty skalp. Przeważnie zawsze wszystkie "wiedzą lepiej", bo ładna reklama była i p.Żmuda Trzebiatowska (?) miała nierozdwojone końcówki i ona też takie chce! Koniecznie. Nie, nic innego, właśnie to.
Albo przy farbach Pani prosi o pomoc w doborze, okej, a potem pyta "Więc ta farba nie zniszczy mi włosów?", tłumaczy się delikatnie, że każda w jakimś stopniu zniszczy, a ona się zaczyna awanturować, że w takim razie jakże ja mogłam jej wcisnąć taką straszną niszczącą farbę...
Serio wierzysz, że byłabyś w stanie ogarnąć składy i lokalizację WSZYSTKIEGO co się znajduje w drogerii? Skład każdej farby, szamponu, lakieru, mydła etc? :P
Skoro wiesz lepiej, to po prostu mówisz "nie, dziękuję za pomoc", nie musisz atakować i "zaczepiać" bogu ducha winnej ekspedientki, która tylko wykonuje swoją robotę. Bo jak ona NIE PODEJDZIE do Ciebie i się nie spyta, czy potrzebujesz pomocy, to kierownik jej może powiedzieć - adios! Bo "nie spełnia swoich obowiązków".
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:24   #4938
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ty masz loczki prawda? wklejałas ostatnio zdjęcia? nie róóóóóóóóóób ombre

Cały dzień macam swoje włosy, to jest niemożliwe co ten olej zrobił
Który, który? Bo przegapilam.

Ja dzis "odkrylam" (po 9 miesiacach pielegnacji ), ze jesli zmyje nielubiany olej i poloze na niego bardzo lubiana maske, to jest super efekt Tak wlasnie zuzyje sezama.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:31   #4939
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Alex za ombre

Weszłam dziś do rossa po lakier do paznokci patrze a na półce szampon GP. Podchodzę więc do pani i pytam czy są jakieś inne kosmetyki z Green Pharmacy dostępne na sklepie? Ona na mie oczy i pyta co to takiego
Więc pokazałam jej na szampon o ona oświecona mówi, że to nowość i będą same szampony a jak będą się dobrze sprzedawały to może wprowadzą inne kosmetyki z serii Nie chciało mi się toczyć z nią gadki więc skwitowałam tylko stwierdzeniem że na pewno będa na co ta idiotka mi mówi, że chyba tylko wtedy jak ja cały nakład kupię
Ja ostatnio przeszłam 5 rossów i dopiero w szóstym znalazłam GP. Nie wiem czemu tak ciężko z ich dostępnością
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 21:34   #4940
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
To po cholerę chodzisz do drogerii, skoro tam tak naprawdę większość asortymentu to "coś typu pantene"?
Nie wiem po co taka złośliwość. Jak się pracuje w drogerii to się powinno orientacyjnie chociaż wiedzieć gdzie co się znajduje, a nie jaki co ma skład. Myślisz, że organizują jakieś kursy dla pracowników o takiej tematyce? Skoro nawet w szkołach fryzjerskich nie uczą takich rzeczy, jakie my wyciągamy z wizażu?
Ja pracowałam w drogerii i powiem Ci, że jak na początku starałam się paniom tłumaczyć, co i dlaczego będzie dobre, skoro ma takie a takie włosy, co warto sprawdzić, a co warto wyrzucić do kosza, a one się na mnie patrzyły zawsze zniesmaczone, no bo jak to? Ma farbowane włosy i ma nie używać takiego do farbowanych, tylko coś innego będzie lepsze? Toż to niemożliwe. Naprawdę raz na milion zdarzyło mi się, że Pani mnie wysłuchała i wzięła wcierkę Joanna Rzepa, żeby ratować tłusty skalp. Przeważnie zawsze wszystkie "wiedzą lepiej", bo ładna reklama była i p.Żmuda Trzebiatowska (?) miała nierozdwojone końcówki i ona też takie chce! Koniecznie. Nie, nic innego, właśnie to.
Albo przy farbach Pani prosi o pomoc w doborze, okej, a potem pyta "Więc ta farba nie zniszczy mi włosów?", tłumaczy się delikatnie, że każda w jakimś stopniu zniszczy, a ona się zaczyna awanturować, że w takim razie jakże ja mogłam jej wcisnąć taką straszną niszczącą farbę...
Serio wierzysz, że byłabyś w stanie ogarnąć składy i lokalizację WSZYSTKIEGO co się znajduje w drogerii? Skład każdej farby, szamponu, lakieru, mydła etc? :P
Skoro wiesz lepiej, to po prostu mówisz "nie, dziękuję za pomoc", nie musisz atakować i "zaczepiać" bogu ducha winnej ekspedientki, która tylko wykonuje swoją robotę. Bo jak ona NIE PODEJDZIE do Ciebie i się nie spyta, czy potrzebujesz pomocy, to kierownik jej może powiedzieć - adios! Bo "nie spełnia swoich obowiązków".
Ja myślę, że zrozumie się to dopiero, jak się będzie po drugiej stronie i się popracuje trochę z klientem

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Który, który? Bo przegapilam.
Vatika kokos

U mnie jutro będzie Bingo saute dzisiaj nie olejuję
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:36   #4941
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
poradzisz sobie
kto jak nie ja ?!

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ty masz loczki prawda? wklejałas ostatnio zdjęcia? nie róóóóóóóóóób ombre
tak dokładnie loczki
własnie mi się ombre podoba na kręconych bo wtedy przejscia sa ładne i nawet jak coś jest nie tak to włos sie zakreci i nie widac tego tak bardzo jak na prostych
boisz się ze sobie zniszcze włosy? dont worry mam naprawde silne włosiska. poradzą sobie z rozjasniaczem a farbe naciapkam na olej

ja bardzo dbam o włosy i zwracam na nie straszną uwagę ale uważam że włosy są dla mnie nie ja dla nich no i po za tym kiedy mam eksperymentowac jak nie teraz?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Alex za ombre

Weszłam dziś do rossa po lakier do paznokci patrze a na półce szampon GP. Podchodzę więc do pani i pytam czy są jakieś inne kosmetyki z Green Pharmacy dostępne na sklepie? Ona na mie oczy i pyta co to takiego
Więc pokazałam jej na szampon o ona oświecona mówi, że to nowość i będą same szampony a jak będą się dobrze sprzedawały to może wprowadzą inne kosmetyki z serii Nie chciało mi się toczyć z nią gadki więc skwitowałam tylko stwierdzeniem że na pewno będa na co ta idiotka mi mówi, że chyba tylko wtedy jak ja cały nakład kupię
trzymaj trzymaj tylko przez to trzymanie butów znów nie pomyl

co za kobita śmiszna

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
To po cholerę chodzisz do drogerii, skoro tam tak naprawdę większość asortymentu to "coś typu pantene"?
Nie wiem po co taka złośliwość. Jak się pracuje w drogerii to się powinno orientacyjnie chociaż wiedzieć gdzie co się znajduje, a nie jaki co ma skład. Myślisz, że organizują jakieś kursy dla pracowników o takiej tematyce? Skoro nawet w szkołach fryzjerskich nie uczą takich rzeczy, jakie my wyciągamy z wizażu?
Ja pracowałam w drogerii i powiem Ci, że jak na początku starałam się paniom tłumaczyć, co i dlaczego będzie dobre, skoro ma takie a takie włosy, co warto sprawdzić, a co warto wyrzucić do kosza, a one się na mnie patrzyły zawsze zniesmaczone, no bo jak to? Ma farbowane włosy i ma nie używać takiego do farbowanych, tylko coś innego będzie lepsze? Toż to niemożliwe. Naprawdę raz na milion zdarzyło mi się, że Pani mnie wysłuchała i wzięła wcierkę Joanna Rzepa, żeby ratować tłusty skalp. Przeważnie zawsze wszystkie "wiedzą lepiej", bo ładna reklama była i p.Żmuda Trzebiatowska (?) miała nierozdwojone końcówki i ona też takie chce! Koniecznie. Nie, nic innego, właśnie to.
Albo przy farbach Pani prosi o pomoc w doborze, okej, a potem pyta "Więc ta farba nie zniszczy mi włosów?", tłumaczy się delikatnie, że każda w jakimś stopniu zniszczy, a ona się zaczyna awanturować, że w takim razie jakże ja mogłam jej wcisnąć taką straszną niszczącą farbę...
Serio wierzysz, że byłabyś w stanie ogarnąć składy i lokalizację WSZYSTKIEGO co się znajduje w drogerii? Skład każdej farby, szamponu, lakieru, mydła etc? :P
Skoro wiesz lepiej, to po prostu mówisz "nie, dziękuję za pomoc", nie musisz atakować i "zaczepiać" bogu ducha winnej ekspedientki, która tylko wykonuje swoją robotę. Bo jak ona NIE PODEJDZIE do Ciebie i się nie spyta, czy potrzebujesz pomocy, to kierownik jej może powiedzieć - adios! Bo "nie spełnia swoich obowiązków".
ktoś tu obrócił kota ogonem. wszystkie Twoje przypadki mówia o kobietach które nic nie wiedz a Ty starasz się im pomóc i próbujesz im wcisnąc do głowy swoje "lepsze" przekonania. Wiesz lepiej że nie potrzebują takiego szamponu do włosów farbowanych itp, itd.
A my mówimy osytuacji kiedy klientka jest zorientowana choćby trochę i tego też oczekuje od pracownika sklepu. Minimum zorientowania i wiedzy przy czym nie musisz mi wciskać że wiesz lepeij czego potrzebują moje włosy
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:40   #4942
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
tak dokładnie loczki
własnie mi się ombre podoba na kręconych bo wtedy przejscia sa ładne i nawet jak coś jest nie tak to włos sie zakreci i nie widac tego tak bardzo jak na prostych
boisz się ze sobie zniszcze włosy? dont worry mam naprawde silne włosiska. poradzą sobie z rozjasniaczem a farbe naciapkam na olej

ja bardzo dbam o włosy i zwracam na nie straszną uwagę ale uważam że włosy są dla mnie nie ja dla nich no i po za tym kiedy mam eksperymentowac jak nie teraz?
No racja, ja też lubie poeksperymentować, ale Ty masz taki śliczny kolor
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:43   #4943
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
kto jak nie ja ?!

tak dokładnie loczki
własnie mi się ombre podoba na kręconych bo wtedy przejscia sa ładne i nawet jak coś jest nie tak to włos sie zakreci i nie widac tego tak bardzo jak na prostych
boisz się ze sobie zniszcze włosy? dont worry mam naprawde silne włosiska. poradzą sobie z rozjasniaczem a farbe naciapkam na olej

ja bardzo dbam o włosy i zwracam na nie straszną uwagę ale uważam że włosy są dla mnie nie ja dla nich no i po za tym kiedy mam eksperymentowac jak nie teraz?

trzymaj trzymaj tylko przez to trzymanie butów znów nie pomyl

co za kobita śmiszna

ktoś tu obrócił kota ogonem. wszystkie Twoje przypadki mówia o kobietach które nic nie wiedz a Ty starasz się im pomóc i próbujesz im wcisnąc do głowy swoje "lepsze" przekonania. Wiesz lepiej że nie potrzebują takiego szamponu do włosów farbowanych itp, itd.
A my mówimy osytuacji kiedy klientka jest zorientowana choćby trochę i tego też oczekuje od pracownika sklepu. Minimum zorientowania i wiedzy przy czym nie musisz mi wciskać że wiesz lepeij czego potrzebują moje włosy
Ok. A to powiedz mi, skąd taka ekspedientka ma się "czegoś dowiedzieć"?
Myślisz, ze firma organizuje dla pracowników jakieś kursy dokształcające ze składów szamponów? To co pisałam wyżej - skoro w szkołach fryzjerskich też nie uczą o wielu rzeczach o których my wiemy chociażby z wizażu?
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam

Edytowane przez vyenna
Czas edycji: 2012-07-20 o 21:47
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:45   #4944
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś rozjasniacz i farbę więc w przyszłym tygodniu robię w końcu ombre.... sama
koniecznie pokaż zdjęcia jak skończysz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:58   #4945
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No racja, ja też lubie poeksperymentować, ale Ty masz taki śliczny kolor
alez dziekuję, tylko mam już odrost i włosy mi jasnieją od tego słonca i musze coś z nimi zrobić

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Ok. A to powiedz mi, skąd taka ekspedientka ma się "czegoś dowiedzieć"?
Myślisz, ze firma organizuje dla pracowników jakieś kursy dokształcające ze składów szamponów? To co pisałam wyżej - skoro w szkołach fryzjerskich też nie uczą o wielu rzeczach o których my wiemy chociażby z wizażu?
może paczena to trochę zbyt osobiście ale nie poszłabym do pracy nie mając minimum wiedzy o danych produktach.a gdybym jednak musiała to dla własnego poczucia starałabym się dowiedzieć minimum o produktach na których pracuję.

Swego czasu pracowałam w branży tytoniowej i musiałam znać zawartośc smolistą KAŻDYCH fajek... wiesz ile rodzajów fajek ale ciul praca to praca każda wymaga minimum wiedzy i zaangażowania i czy tu mowa o wielkich korporacjach które stwarzają warunki (szkolenia) czy też o zwykłych sieciówkach.
Ja podszkoliłabym się dla samej siebie i własnie po to żeby nie zrobić wtopy przy klientach że nie mam pojęcia o co im chodzi.
Jeszcze raz podkresle że nie chodzi mi o znajomośc wszystkich składników i ich działanie ale kurde głupi przykład który napisała the rock że te babki nawet nie wiedzą co mają na sklepie I to nie jest wyobcowany przypadek

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
koniecznie pokaż zdjęcia jak skończysz
of korsik ale to dopiero w przyszłym tygodniu
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 21:58   #4946
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

the_rock: tez widzialam kosmetyki z green pharmacy (krem do rak i stop) i sie zdziwilam :P
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:01   #4947
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Jeśli widziałyście dziś na Katowicach, w Czeladzi albo Dąbrowie laskę w jednym japonku koralowym a drugim białym, to byłam ja
Czujecie że o 5:45 wychodziłam z domu i założyłam 2 różne buty
I tak się w Sądzie w Kato pokazałam
O mamusiu
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:05   #4948
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Kasia225 Pokaż wiadomość
the_rock: tez widzialam kosmetyki z green pharmacy (krem do rak i stop) i sie zdziwilam :P
widziałam też płyn do higieny intymnej
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:24   #4949
Niusia22
Zadomowienie
 
Avatar Niusia22
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Say-hello patrzylam na wloski, sliczne
ale zauwazylam ze na poczatku nie byly proste, dlaczego tak?
jakas szczota czy poprostu same tak od pielegnacji sie wyprostowaly?
Niusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:37   #4950
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
trzymaj trzymaj tylko przez to trzymanie butów znów nie pomyl
Postaram się

Cytat:
Napisane przez Kasia225 Pokaż wiadomość
the_rock: tez widzialam kosmetyki z green pharmacy (krem do rak i stop) i sie zdziwilam :P
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
widziałam też płyn do higieny intymnej
No u mnie jak na razie jest tylko szampon pokrzywowy...
Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
O mamusiu
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.